Ostatnio obejrzane filmy cz. VII - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-06-02, 11:04   #391
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Cytat:
Napisane przez Nightmare666 Pokaż wiadomość
Ja na swojej liście mam UWAGA, UWAGA, aż 1 film
Szał Ja jak miałam dużo (powyżej pięciuset), to po jakimś czasie w ogóle zapominałam co to za film i dlaczego chcę go obejrzeć, dlatego doszło do redukcji długości chciejlisty
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-02, 11:07   #392
psycho_social
doktór potwór
 
Avatar psycho_social
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 2 636
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
U mnie na liście są tylko te nieściągnięte, a na dysku kolejne 96 filmów i na paru pendrivach jeszcze więcej
A, i jeszcze na starym komputerze, życia mi na to wszystko braknie
Mi też Chociaż ostatnio twardo oglądam po 2 dziennie Ja właśnie nie zdążyłam nakraść, a zamknęli torrenty <loser>
__________________
You look 100% better when I can't see you.

Ja idę, on się patrzy.
psycho_social jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-02, 11:13   #393
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Cytat:
Napisane przez psycho_social Pokaż wiadomość
Mi też Chociaż ostatnio twardo oglądam po 2 dziennie Ja właśnie nie zdążyłam nakraść, a zamknęli torrenty <loser>
Wczoraj jak byłam u koleżanki, to też się żaliła, że piratebay jej nie działa i ma problemy ze ściąganiem filmów i seriali, a u mnie cały czas śmiga, właśnie przed chwilą korzystałam.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-02, 11:17   #394
psycho_social
doktór potwór
 
Avatar psycho_social
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 2 636
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Wczoraj jak byłam u koleżanki, to też się żaliła, że piratebay jej nie działa i ma problemy ze ściąganiem filmów i seriali, a u mnie cały czas śmiga, właśnie przed chwilą korzystałam.
Wut? Serio? Jak to możliwe? Oficjalnie podano już do wiadomości nawet, że ekino, seansik i torrenty zamknięte. Może ty z czego innego korzystasz... No ale tego to już tu oficjalnie napisać nie wolno Ja ostatnio odkryłam, że na youtube są ogromne ilości filmów, które wgl ciężko znaleźć.
__________________
You look 100% better when I can't see you.

Ja idę, on się patrzy.
psycho_social jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-02, 11:25   #395
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Cytat:
Napisane przez psycho_social Pokaż wiadomość
Wut? Serio? Jak to możliwe? Oficjalnie podano już do wiadomości nawet, że ekino, seansik i torrenty zamknięte. Może ty z czego innego korzystasz... No ale tego to już tu oficjalnie napisać nie wolno Ja ostatnio odkryłam, że na youtube są ogromne ilości filmów, które wgl ciężko znaleźć.
Działa mi pod adresem z końcówką .mn
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-02, 11:29   #396
psycho_social
doktór potwór
 
Avatar psycho_social
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 2 636
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Działa mi pod adresem z końcówką .mn
__________________
You look 100% better when I can't see you.

Ja idę, on się patrzy.
psycho_social jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-02, 11:29   #397
peach_passion
Zakorzenienie
 
Avatar peach_passion
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 12 318
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
A, i jeszcze na starym komputerze, życia mi na to wszystko braknie
Czasem sobie mysle o tym ile musi byc genialnych filmow, o ktorych nawet nie uslysze


Cytat:
Napisane przez psycho_social Pokaż wiadomość
Wut? Serio? Jak to możliwe? Oficjalnie podano już do wiadomości nawet, że ekino, seansik i torrenty zamknięte.
Seansika mi najbardziej zal moja ulubiona stronka do ogladania seriali


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
peach_passion jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-02, 11:33   #398
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Cytat:
Napisane przez psycho_social Pokaż wiadomość
Ja mam zatokę w zakładkach od dawna, i jak zmieniają adres to mi się zawsze automatycznie przekierowuje, nawet nie wiedziałam, że jakieś zamykanie czegokolwiek było w planach

Cytat:
Napisane przez peach_passion Pokaż wiadomość
Seansika mi najbardziej zal moja ulubiona stronka do ogladania seriali
Na szczęście wszystko ściągam, nie lubię oglądania online.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-02, 14:41   #399
kosovitz
Chimay
 
Avatar kosovitz
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 11 566
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Cytat:
Napisane przez psycho_social Pokaż wiadomość
"Lato miłości" O wiele bardziej mi się podoba debiut Pawlikowskiego, niż "Ida". Niby lekki filmik o nastoletniej fascynacji, a jednak drobne szczegóły sprawiły, że trudno mi się było oderwać od ekranu. Film ma znakomity klimat (cudowna muza, ach Goldfrapp ), jest spójny, świetnie zagrany i w ogóle nie nudny. Fajnie, że skupiono się na bohaterkach i nie próbowano na siłę portretować społeczności wiejskiej, jak to zwykle ma miejsce w zaangażowanych brytyjskich filmach. Plus kilka dialogów mnie rozwaliło, świetne. Udany film, który ma to "coś" mimo że temat nieszczególnie oryginalny. Podobny do filmu "Respire", tylko mniej posępny. 7,5/10 z serduszkiem.
W ogóle nie skojarzyłam, że to jest film tego Pawlikowskiego. Goldfrapp to ta gwizdana piosenka? Coś takiego z niego kojarzę, ale film widziałam ze 4 lata temu i mogłam zamotać.

Cytat:
Napisane przez iixi Pokaż wiadomość
ja ogólnie mam zasadę, że nie oglądam filmów które mają ocenę niższą niż 6 (no chyba, że mi bardzo zależy ale to jeden na 100 ;p ) bo szkoda mi czasu na to
Zazdroszczę, że to się u Ciebie sprawdza.

Cytat:
Napisane przez minka-80 Pokaż wiadomość
Ja mało mam złych ocen. Jak mi się źle ogląda to rezygnuje. Najwięcej mam 6. Ale czasem jak przeglądam oceny pp jakimś czasie to podnoszę albo opuszczam.
Czyli jak Ci się nie podoba, to nie oceniasz?
__________________
"Life is like a box of chocolates. You start with a tasty full pack and then slowly all the good stuff goes until you're left with the crap that no-one else wants."

Zagłosuj na Paczkomat
kosovitz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-02, 14:45   #400
peach_passion
Zakorzenienie
 
Avatar peach_passion
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 12 318
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Cytat:
Napisane przez kosovitz Pokaż wiadomość

Zazdroszczę, że to się u Ciebie sprawdza.

Czyli jak Ci się nie podoba, to nie oceniasz?
u Ciebie sie to nie sprawdza?

Ja, jak film mi "nie leży" i wylaczam w polowie, to go nie oceniam

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
peach_passion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-02, 14:51   #401
kofi81
Zakorzenienie
 
Avatar kofi81
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 026
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Dziewczyny,

z jakich dokładnie stron ściągacie filmy i seriale ?
Ta, z której my korzystaliśmy, została zamknięta ...
kofi81 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-02, 15:00   #402
kosovitz
Chimay
 
Avatar kosovitz
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 11 566
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Cytat:
Napisane przez peach_passion Pokaż wiadomość
u Ciebie sie to nie sprawdza?

Ja, jak film mi "nie leży" i wylaczam w polowie, to go nie oceniam

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ani trochę
Zwykle te filmy, które mają wysokie oceny, zupełnie mi nie podchodzą. Szukając czegoś nowego, głównie kieruję się opisem, nie oceną.

To teraz zaczynam rozumieć czemu oceny na filmwebie są mało akuratne
__________________
"Life is like a box of chocolates. You start with a tasty full pack and then slowly all the good stuff goes until you're left with the crap that no-one else wants."

Zagłosuj na Paczkomat
kosovitz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-02, 15:39   #403
Coffee24
Raczkowanie
 
Avatar Coffee24
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 205
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Dla Ciebie wszystko (The best of me)- Coraz częściej filmy na podstawie książek Nicholasa Sparks'a są na 'jedno kopyto'. Niemniej jednak, każdy zawsze miło mi się ogląda, są to wyciskacze na maxxa, więc kiedy chcę popłakać wiem po co sięgnąć Oceniłam ten film 8/10, mimo że niczym mnie nie zaskoczył; nie wniósł nic nowego, żadnej nowej fabuły- bardzo przyjemnie się oglądało i płakało. Uważam też, że bardzo dobrze dobrana główna czwórka aktorów (mówię o Amandzie i Dawsonie teraźniejszym oraz w retrospekcjach 20 lat wcześniej). Do obejrzenia głównie zachęcił mnie zwiastun (bardzo często właśnie zwiastuny przekonują mnie do zobaczenia danego filmu)- ten jest świetnie zmontowany i zachęcający
Coffee24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-02, 15:48   #404
Kasia Wij
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 115
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Jupiter Ascending - taka bajeczka ale jak ktoś lubi ładne wizualizacje to można obejrzeć.
Kasia Wij jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-02, 15:52   #405
psycho_social
doktór potwór
 
Avatar psycho_social
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 2 636
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Cytat:
Napisane przez kosovitz Pokaż wiadomość
W ogóle nie skojarzyłam, że to jest film tego Pawlikowskiego. Goldfrapp to ta gwizdana piosenka? Coś takiego z niego kojarzę, ale film widziałam ze 4 lata temu i mogłam zamotać.
Wydaje mi się, że Goldfrapp jest odpowiedzialny za całą ścieżkę do tego filmu (poza oczywiście kawałkiem Edith Piaf itd.) w tym za ten "gwizdany" motyw

---------- Dopisano o 15:52 ---------- Poprzedni post napisano o 15:50 ----------

Cytat:
Napisane przez kosovitz Pokaż wiadomość
Ani trochę
Zwykle te filmy, które mają wysokie oceny, zupełnie mi nie podchodzą. Szukając czegoś nowego, głównie kieruję się opisem, nie oceną.

To teraz zaczynam rozumieć czemu oceny na filmwebie są mało akuratne
Ja tak samo. Oceny na filmwebie to dla mnie kosmos.
__________________
You look 100% better when I can't see you.

Ja idę, on się patrzy.
psycho_social jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-02, 16:42   #406
minka-80
...po prostu być.
 
Avatar minka-80
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z kanapy ;)
Wiadomości: 4 161
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Cytat:
Napisane przez Coffee24 Pokaż wiadomość
Dla Ciebie wszystko (The best of me)- Coraz częściej filmy na podstawie książek Nicholasa Sparks'a są na 'jedno kopyto'. Niemniej jednak, każdy zawsze miło mi się ogląda, są to wyciskacze na maxxa, więc kiedy chcę popłakać wiem po co sięgnąć Oceniłam ten film 8/10, mimo że niczym mnie nie zaskoczył; nie wniósł nic nowego, żadnej nowej fabuły- bardzo przyjemnie się oglądało i płakało. Uważam też, że bardzo dobrze dobrana główna czwórka aktorów (mówię o Amandzie i Dawsonie teraźniejszym oraz w retrospekcjach 20 lat wcześniej). Do obejrzenia głównie zachęcił mnie zwiastun (bardzo często właśnie zwiastuny przekonują mnie do zobaczenia danego filmu)- ten jest świetnie zmontowany i zachęcający
Mi jak na razie bardziej podobają się filmy niż książki tego autora.
A co do filmu to tak świetnie dobrana 4 aktorów i do tego całkiem dobrze się spisali.
Obaj aktorzy "Dowsona" przystojni więc przyjemnie się oglądało.

Edytowane przez minka-80
Czas edycji: 2015-06-02 o 16:44
minka-80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-02, 17:04   #407
peach_passion
Zakorzenienie
 
Avatar peach_passion
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 12 318
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Cytat:
Napisane przez kosovitz Pokaż wiadomość
To teraz zaczynam rozumieć czemu oceny na filmwebie są mało akuratne
nie jestem w stanie ocenić filmu nie widząc go w całości, a do tego nie jestem masochistką, żeby męczyć film, który mi ewidentnie nie podszedł, więc nie oceniam. nie wiem czy to dobrze, czy nie
peach_passion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-02, 17:07   #408
iixi
Zakorzenienie
 
Avatar iixi
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 12 293
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Cytat:
Napisane przez kosovitz Pokaż wiadomość
Ani trochę
Zwykle te filmy, które mają wysokie oceny, zupełnie mi nie podchodzą. Szukając czegoś nowego, głównie kieruję się opisem, nie oceną.

To teraz zaczynam rozumieć czemu oceny na filmwebie są mało akuratne
a u mnie się sprawdzają oceny, zazwyczaj wystawiam zbliżone. opisu szczerze mówiąc nie czytam prawie nigdy
__________________
„Kiedy masz jeden z tych dni, w czasie których czujesz się, jakbyś miał jakiś ciężar na barkach….
zacznij robić przysiady!”

BLOG

iixi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-02, 17:09   #409
Ombligo
Zadomowienie
 
Avatar Ombligo
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 1 869
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Pokaż wiadomość
U mnie zasada nie oglądam poniżej 6 kompletnie nie sprawdza się przy horrorach i komediach. Poczucie humoru i odczucie strachu jest dosyć indywidualna sprawą i często w tych gatunkach oceny są zaniżone.
Ja daję filmom najwięcej siódemeczek.
Dokładnie, ja często oglądam filmy poniżej oceny 6 - nie każdy jest świetny, ale od czasu zdarza się taki, który trafia dokładnie w mój gust


Cytat:
Napisane przez psycho_social Pokaż wiadomość
Wut? Serio? Jak to możliwe? Oficjalnie podano już do wiadomości nawet, że ekino, seansik i torrenty zamknięte. Może ty z czego innego korzystasz... No ale tego to już tu oficjalnie napisać nie wolno Ja ostatnio odkryłam, że na youtube są ogromne ilości filmów, które wgl ciężko znaleźć.
o niee
__________________

Ombligo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-02, 17:57   #410
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Cytat:
Napisane przez peach_passion Pokaż wiadomość
Czasem sobie mysle o tym ile musi byc genialnych filmow, o ktorych nawet nie uslysze



Seansika mi najbardziej zal moja ulubiona stronka do ogladania seriali


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Taka informacja na wejściu Także oglądałam tam seriale - calutkich Wikingó, TWD - wspomnienia zostaną

Co do filmów - macie czasami tak, że po obejrzeniu żałujecie, że już zoabczyłyście? W sensie, że ten pierwszy seans już minął i to koniec, bo każdy następny nie będzie już pierwszym? Ekhm Miałam tak z całym Lynchem i Haneke 3 lata temu i z filmem Kieł - nie wiem, czy zna któraś z Was, ale ta grecka produkcja do dzisiaj siedzi mi w głowie, a już kilka lat minęło od obejrzenia. Polecam - trudno opowiedzieć tak, aby zaciekawić i jednocześnie nie zespojlerować [podrzucam filmweb, ale wiadomo - nie czytamy opinii przed seansem i samym opisem też do końca się nie sugerujemy czyli w sumie nie wiem, po co podrzucam, ale no... łatwiej potem skojarzyć albo dodać dolisty http://www.filmweb.pl/film/Kie%C5%82-2009-517114 jeden z moich ulubionych w ogóle, a wybrać mi jest naprawdę trudno, bo zbyt wiele filmów mi serducho skradło ].

Edytowane przez Munkaa
Czas edycji: 2015-06-02 o 18:01
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-02, 18:14   #411
kosovitz
Chimay
 
Avatar kosovitz
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 11 566
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Taka informacja na wejściu Także oglądałam tam seriale - calutkich Wikingó, TWD - wspomnienia zostaną

Co do filmów - macie czasami tak, że po obejrzeniu żałujecie, że już zoabczyłyście? W sensie, że ten pierwszy seans już minął i to koniec, bo każdy następny nie będzie już pierwszym? Ekhm Miałam tak z całym Lynchem i Haneke 3 lata temu i z filmem Kieł - nie wiem, czy zna któraś z Was, ale ta grecka produkcja do dzisiaj siedzi mi w głowie, a już kilka lat minęło od obejrzenia. Polecam - trudno opowiedzieć tak, aby zaciekawić i jednocześnie nie zespojlerować [podrzucam filmweb, ale wiadomo - nie czytamy opinii przed seansem i samym opisem też do końca się nie sugerujemy czyli w sumie nie wiem, po co podrzucam, ale no... łatwiej potem skojarzyć albo dodać dolisty http://www.filmweb.pl/film/Kie%C5%82-2009-517114 jeden z moich ulubionych w ogóle, a wybrać mi jest naprawdę trudno, bo zbyt wiele filmów mi serducho skradło ].
Coś w tym jest. Ja na dodatek robię się coraz większą marudą i zaczynam myśleć, że już chyba wszystko, co dobre, widziałam

Kieł pewnie, że znam, mocny, ale dobry film. Szkoda, że dzieli tytuł z tym zeszłorocznym koszmarem
__________________
"Life is like a box of chocolates. You start with a tasty full pack and then slowly all the good stuff goes until you're left with the crap that no-one else wants."

Zagłosuj na Paczkomat
kosovitz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-02, 18:31   #412
psycho_social
doktór potwór
 
Avatar psycho_social
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 2 636
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Taka informacja na wejściu Także oglądałam tam seriale - calutkich Wikingó, TWD - wspomnienia zostaną

Co do filmów - macie czasami tak, że po obejrzeniu żałujecie, że już zoabczyłyście? W sensie, że ten pierwszy seans już minął i to koniec, bo każdy następny nie będzie już pierwszym? Ekhm Miałam tak z całym Lynchem i Haneke 3 lata temu i z filmem Kieł - nie wiem, czy zna któraś z Was, ale ta grecka produkcja do dzisiaj siedzi mi w głowie, a już kilka lat minęło od obejrzenia. Polecam - trudno opowiedzieć tak, aby zaciekawić i jednocześnie nie zespojlerować [podrzucam filmweb, ale wiadomo - nie czytamy opinii przed seansem i samym opisem też do końca się nie sugerujemy czyli w sumie nie wiem, po co podrzucam, ale no... łatwiej potem skojarzyć albo dodać dolisty http://www.filmweb.pl/film/Kie%C5%82-2009-517114 jeden z moich ulubionych w ogóle, a wybrać mi jest naprawdę trudno, bo zbyt wiele filmów mi serducho skradło ].
Taak, ostatnio miałam stany okołodepresyjne jak skończyłam "Miasteczko Twin Peaks" Mamy podobne gusta widzę "Kieł" to jedno z moich ulubionych filmowych dziwactw, a Hanekego i Lyncha kocham miłością beznadziejną. Na szczęście zostało mi jeszcze coś z Lyncha do obejrzenia, a i Hanekego nie widziałam jeszcze np."Kodu nieznanego". A facet od "Kła" nakręcił nowy film- "Homar" tym razem po angielsku, ma być za jakiś czas w kinach http://www.filmweb.pl/film/Homar-2015-702950 Opis czadowy, dla mnie must see.
__________________
You look 100% better when I can't see you.

Ja idę, on się patrzy.
psycho_social jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-02, 18:37   #413
kosovitz
Chimay
 
Avatar kosovitz
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 11 566
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Cytat:
Napisane przez psycho_social Pokaż wiadomość
Taak, ostatnio miałam stany okołodepresyjne jak skończyłam "Miasteczko Twin Peaks" Mamy podobne gusta widzę "Kieł" to jedno z moich ulubionych filmowych dziwactw, a Hanekego i Lyncha kocham miłością beznadziejną. Na szczęście zostało mi jeszcze coś z Lyncha do obejrzenia, a i Hanekego nie widziałam jeszcze np."Kodu nieznanego". A facet od "Kła" nakręcił nowy film- "Homar" tym razem po angielsku, ma być za jakiś czas w kinach http://www.filmweb.pl/film/Homar-2015-702950 Opis czadowy, dla mnie must see.
Ten z imdb trochę mniej http://www.imdb.com/title/tt3464902/?ref_=fn_al_tt_4 + jaka różnica w gatunkach
__________________
"Life is like a box of chocolates. You start with a tasty full pack and then slowly all the good stuff goes until you're left with the crap that no-one else wants."

Zagłosuj na Paczkomat
kosovitz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-02, 18:40   #414
psycho_social
doktór potwór
 
Avatar psycho_social
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 2 636
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Cytat:
Napisane przez kosovitz Pokaż wiadomość
Ten z imdb trochę mniej http://www.imdb.com/title/tt3464902/?ref_=fn_al_tt_4 + jaka różnica w gatunkach
Trailer mi się podobał, poza tym film zebrał dobre recenzje. Ta różnica w gatunkach mnie nie dziwi w przypadku tego konkretnego twórcy Tam się pewnie każdy dopatrzy czego innego, tak jak przy jego poprzednich filmach Dla niektórych znanych mi ludzi "Kieł" był.. zabawny
__________________
You look 100% better when I can't see you.

Ja idę, on się patrzy.
psycho_social jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-02, 20:02   #415
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Cytat:
Napisane przez psycho_social Pokaż wiadomość
Taak, ostatnio miałam stany okołodepresyjne jak skończyłam "Miasteczko Twin Peaks" Mamy podobne gusta widzę "Kieł" to jedno z moich ulubionych filmowych dziwactw, a Hanekego i Lyncha kocham miłością beznadziejną. Na szczęście zostało mi jeszcze coś z Lyncha do obejrzenia, a i Hanekego nie widziałam jeszcze np."Kodu nieznanego". A facet od "Kła" nakręcił nowy film- "Homar" tym razem po angielsku, ma być za jakiś czas w kinach http://www.filmweb.pl/film/Homar-2015-702950 Opis czadowy, dla mnie must see.
Brzmi zachęcająco, dzięki za informację

Ja ostatnio znowu jestem na filmowej fali i lecą 2 dziennie - wracam z pracy, ogarniam mieszkanie i siebie i odpalam. Od około miesiąca głównie thrillery i dramaty, ewentualnie kilka horrorów. Tak mnie naszło.
W ostatnim czasie widziałam:

Fish Tank /Holandia, UK/ http://www.filmweb.pl/film/Fish+Tank-2009-502797 - w koooońcu! Długo się za niego zabierałam. Bardzo, bardzo mi się podobał. Jeden ze smutniejszych, jakie widziałam, świetnie zagrany, klimat mocno prawdziwy, taka zimna klisza - lubię. Muszę w ogóle bardziej zgłębić brytyjskie kino.

Megan is missing / USA / http://www.filmweb.pl/film/Megan+Is+Missing-2011-464231 Obrazy zostaną mi w pamięci na długo, okropny - to znaczy ciekawy, ale aż mnie brzuch bolał - niestety mimo iż ciężko znoszę takie historie, to się nimi katuję. Trudno mi ocenić, chyba 5/10, sama nie wiem.

Słodkich snów / Hiszpania / http://www.filmweb.pl/film/S%C5%82od...3w-2011-548865 było naprawdę dobrze - chociaż kilka przedobrzonych wątków. 7/10.

Ojczym / USA / http://www.filmweb.pl/film/Ojczym-2009-350923 Powiem tyle - nie oglądajcie tego

Czwarte piętro http://www.filmweb.pl/film/Czwarte+p...9tro-1999-4817 świetny thriller! Mam do niego sentyment Polecam na spokojny wieczór. Kojarzę go z dzieciństwa, jak podglądałam u babci i po latach odnalazłam. 7/10.

Trup / Hiszpania / http://www.filmweb.pl/film/Trup-2012-637730 - szczerze mówiąc, mocno się zawiodłam - spodziewałam się ogromnych emocji, a dostałam klasyk kryminał z rozwiązaniem w 10 minut Nie tak źle wymyślone, ale mocno przekombinowane dla mnie. 5/10.

Stoker http://www.filmweb.pl/film/Stoker-2013-583064 W sumie samo nazwisko reżysera daje gwarancję, ale mimo że pierwsze minuty takie sobie, to im dalej, tym lepiej. Pięknie sklejony, świetny pomysł, zdjęcia cudo, efekty - polecam [B]8/10./B]


3096 dni / Niemcy / http://www.filmweb.pl/film/3096+dni-2013-654013
Na podstawie wstrząsającej historii Nataschy Kampusch - porwanej w wieku dziesięciu lat dziewczynki, więzionej w małej piwnicy przez wycofanego psychola. Fajnie zrobiony, dziołszka gra przednio - momentami aż się sama dusiłam, polecam.
http://www.filmweb.pl/film/3096+dni-2013-654013 7/10

Pozwól mi wejść / Szwecja / http://www.filmweb.pl/film/Pozw%C3%B...87-2008-464544 Jeden z bardziej wzruszających - jednocześnie bardziej przygnębiających filmów, jakie widziałam. Trochę naiwny, ale tak rozczuająco naiwny na moje oko. Zimna klisza, w ogóle mało światła - horrorem moim zdaniem nie jest, warto obejrzeć, jeśli lubicie skandynawskie kino - 8/10.

[Akurat przypomniał mi się niesamowity estoński film Klass - http://www.filmweb.pl/film/Nasza+klasa-2007-433313, genialny - mocno polecam. Oceniłam 9/10.]

Strefa ciszy / Polska / http://www.filmweb.pl/film/Strefa+ciszy-2000-9828 naprawdę dobry, dosadny, surowy, polski thriller - uwielbiam klimat polskich filmów z tego okresu. Dobre aktorstwo Gonery, polecam z czystym sercem. 8/10

Aurore / Kanada / - kolejny ogromny ciężar na duszy http://www.filmweb.pl/film/Aurore-2005-233903 długo się rozkręca, ale jak już się zacznie, to naprawdę jest ścisk w żołądku. Kojarzy mi się mocno z Amerykańską zbrodnią http://www.filmweb.pl/film/Ameryka%C...ia-2007-334477. Aurore - 7/10 / Amerykańska zbrodnia 8/10

Najście / Francja / Co za rzeźnia. Francuzi i ich horrory
http://www.filmweb.pl/film/Naj%C5%9Bcie-2007-395895
do pewnego momentu było nieźle, ale zakończenie porażka Szkoda, bo gra tej kobity, która przyszła - niesamowita - zdolna bestia. 5/10

La Cara oculta http://www.filmweb.pl/film/La+Cara+oculta-2011-627333 Świetny film! Długo się za niego zabierałam, bo opis wydawał mi się nudnawy, ale oglądając, miałam sporo frajdy - jakiś czas myślisz, że już wiesz, o co chodzi, potem okazuje się, że punkt widzenia mocno się zmienia, później zupełnie nowe rozwiązanie przychodzi - no naprawdę polecam.
Coś mnie na hiszpańskie wzięło ostatnio mocno.
Bardzo oryginalny, nigdy nie widziałam niczego podobnego. 8/10

Oni - Francja/Rumunia http://www.filmweb.pl/film/Oni-2006-327449 - zakończenie naprawdę niezłe, cały film tak 5/10 w porywach 6/10.

Zaraz zabieram się za Dziwnego lokatora http://www.filmweb.pl/film/Dziwny+lokator-2004-249388

Edytowane przez Munkaa
Czas edycji: 2015-06-02 o 20:04
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-02, 20:44   #416
minka-80
...po prostu być.
 
Avatar minka-80
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z kanapy ;)
Wiadomości: 4 161
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Brzmi zachęcająco, dzięki za informację

Ja ostatnio znowu jestem na filmowej fali i lecą 2 dziennie - wracam z pracy, ogarniam mieszkanie i siebie i odpalam. Od około miesiąca głównie thrillery i dramaty, ewentualnie kilka horrorów. Tak mnie naszło.
W ostatnim czasie widziałam:

Fish Tank /Holandia, UK/ http://www.filmweb.pl/film/Fish+Tank-2009-502797 - w koooońcu! Długo się za niego zabierałam. Bardzo, bardzo mi się podobał. Jeden ze smutniejszych, jakie widziałam, świetnie zagrany, klimat mocno prawdziwy, taka zimna klisza - lubię. Muszę w ogóle bardziej zgłębić brytyjskie kino.

Megan is missing / USA / http://www.filmweb.pl/film/Megan+Is+Missing-2011-464231 Obrazy zostaną mi w pamięci na długo, okropny - to znaczy ciekawy, ale aż mnie brzuch bolał - niestety mimo iż ciężko znoszę takie historie, to się nimi katuję. Trudno mi ocenić, chyba 5/10, sama nie wiem.

Słodkich snów / Hiszpania / http://www.filmweb.pl/film/S%C5%82od...3w-2011-548865 było naprawdę dobrze - chociaż kilka przedobrzonych wątków. 7/10.

Ojczym / USA / http://www.filmweb.pl/film/Ojczym-2009-350923 Powiem tyle - nie oglądajcie tego

Czwarte piętro http://www.filmweb.pl/film/Czwarte+p...9tro-1999-4817 świetny thriller! Mam do niego sentyment Polecam na spokojny wieczór. Kojarzę go z dzieciństwa, jak podglądałam u babci i po latach odnalazłam. 7/10.

Trup / Hiszpania / http://www.filmweb.pl/film/Trup-2012-637730 - szczerze mówiąc, mocno się zawiodłam - spodziewałam się ogromnych emocji, a dostałam klasyk kryminał z rozwiązaniem w 10 minut Nie tak źle wymyślone, ale mocno przekombinowane dla mnie. 5/10.

Stoker http://www.filmweb.pl/film/Stoker-2013-583064 W sumie samo nazwisko reżysera daje gwarancję, ale mimo że pierwsze minuty takie sobie, to im dalej, tym lepiej. Pięknie sklejony, świetny pomysł, zdjęcia cudo, efekty - polecam [B]8/10./B]


3096 dni / Niemcy / http://www.filmweb.pl/film/3096+dni-2013-654013
Na podstawie wstrząsającej historii Nataschy Kampusch - porwanej w wieku dziesięciu lat dziewczynki, więzionej w małej piwnicy przez wycofanego psychola. Fajnie zrobiony, dziołszka gra przednio - momentami aż się sama dusiłam, polecam.
http://www.filmweb.pl/film/3096+dni-2013-654013 7/10

Pozwól mi wejść / Szwecja / http://www.filmweb.pl/film/Pozw%C3%B...87-2008-464544 Jeden z bardziej wzruszających - jednocześnie bardziej przygnębiających filmów, jakie widziałam. Trochę naiwny, ale tak rozczuająco naiwny na moje oko. Zimna klisza, w ogóle mało światła - horrorem moim zdaniem nie jest, warto obejrzeć, jeśli lubicie skandynawskie kino - 8/10.

[Akurat przypomniał mi się niesamowity estoński film Klass - http://www.filmweb.pl/film/Nasza+klasa-2007-433313, genialny - mocno polecam. Oceniłam 9/10.]

Strefa ciszy / Polska / http://www.filmweb.pl/film/Strefa+ciszy-2000-9828 naprawdę dobry, dosadny, surowy, polski thriller - uwielbiam klimat polskich filmów z tego okresu. Dobre aktorstwo Gonery, polecam z czystym sercem. 8/10

Aurore / Kanada / - kolejny ogromny ciężar na duszy http://www.filmweb.pl/film/Aurore-2005-233903 długo się rozkręca, ale jak już się zacznie, to naprawdę jest ścisk w żołądku. Kojarzy mi się mocno z Amerykańską zbrodnią http://www.filmweb.pl/film/Ameryka%C...ia-2007-334477. Aurore - 7/10 / Amerykańska zbrodnia 8/10

Najście / Francja / Co za rzeźnia. Francuzi i ich horrory
http://www.filmweb.pl/film/Naj%C5%9Bcie-2007-395895
do pewnego momentu było nieźle, ale zakończenie porażka Szkoda, bo gra tej kobity, która przyszła - niesamowita - zdolna bestia. 5/10

La Cara oculta http://www.filmweb.pl/film/La+Cara+oculta-2011-627333 Świetny film! Długo się za niego zabierałam, bo opis wydawał mi się nudnawy, ale oglądając, miałam sporo frajdy - jakiś czas myślisz, że już wiesz, o co chodzi, potem okazuje się, że punkt widzenia mocno się zmienia, później zupełnie nowe rozwiązanie przychodzi - no naprawdę polecam.
Coś mnie na hiszpańskie wzięło ostatnio mocno.
Bardzo oryginalny, nigdy nie widziałam niczego podobnego. 8/10

Oni - Francja/Rumunia http://www.filmweb.pl/film/Oni-2006-327449 - zakończenie naprawdę niezłe, cały film tak 5/10 w porywach 6/10.

Zaraz zabieram się za Dziwnego lokatora http://www.filmweb.pl/film/Dziwny+lokator-2004-249388
Ale Ci dobrze
Kilka tytułów już mnie zainteresowało. Kilka już widziałam.
Dzięki

A La cara oculta też mi się bardzo podobał chociaż podchodziłam jak pies do jeża.
minka-80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-02, 20:45   #417
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Pitch perfect 2 (2015) - 7/10.
Jeżeli komuś podobała się jedynka, to dwójka też się spodoba.
Utrzymany solidny poziom, naprawdę zabawny film, czysta rozrywka

Run all night (2015) - 7/10.
Jak wyżej - czysta rozrywka, tylko w innym stylu
Solidne kino akcji.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-02, 21:14   #418
Ombligo
Zadomowienie
 
Avatar Ombligo
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 1 869
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Ojczym / USA / http://www.filmweb.pl/film/Ojczym-2009-350923 Powiem tyle - nie oglądajcie tego
Czemu? Mam na liście od jakiegoś czasu, ale tak odkładam oglądanie
__________________

Ombligo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-02, 21:19   #419
Adamantium01
Karo
 
Avatar Adamantium01
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: NA
Wiadomości: 2 391
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Cytat:
Napisane przez kofi81 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,

z jakich dokładnie stron ściągacie filmy i seriale ?
Ta, z której my korzystaliśmy, została zamknięta ...
warez-bb

Hello tak jak Munka przyszłam z polecenia i mam nadzieję, że zostanę

Ex Machina - kto kogo zmanipulował, sztuczna inteligencja itd. ode mnie 6,5/10
__________________
Świat dookoła jest jak makowe pole, narkotyczna łąka




Adamantium01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-03, 07:12   #420
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

The Details(http://www.filmweb.pl/film/The+Details-2011-517715)-
Rewelacyjny film,czarna komedia,w stronę dramatu w najlepszym wydaniu. Obsada(Maguire,Banks,Linn ey,Liotta) dała z siebie wszystko.Warto sięgnąć czasem po coś nielansowanego,chociaż humor jest tu naprawdę czarny i trzeba się w takim klimacie odnajdywać. 9/10
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-05-05 16:49:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:01.