Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-06-06, 21:14   #2251
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

Cytat:
Napisane przez yesno Pokaż wiadomość
To chyba będzie hejt.
Jest tyle normalnych, zadbanych i prawidłowo myślących dziewczyn w Polsce, a znaczna część youtuberek to po prostu brudasy ;D Nie chcę przywoływać tu nazwisk, ale czasami brak słów na ten brud, niedomyty makijaż, zasyfione pazury albo pot z podkładem. Nie mogę pojąć, jak niektórym nie wstyd pokazywać takie kwiatki. Już pominę jakieś kijowe makijaże, bo ok, może ktoś jeszcze się nie nauczył a lubi nagrywać, spoko, nie każdy musi być mistrzem. Ale brak kultury osobistej i niewidzenie w tym problemu to już dla mnie słabe na maksa, kojarzy mi się z totalnym zacofaniem. I denerwuje mnie tak strasznie, że aż wybuchłam
No jak im nie wstyd. Jeszcze później piszą w komentarzach jakieś nędzne wymówki, zamiast się przyznać "tak, sorry, jestem brudna, nie zdażyłam umyć d*py, bo montowałam 4 godziny filmik"...
już myślałam, że pojedziesz hejtem na mój hejt
ja wszystko rozumiem, ale brudu nie rozumiem
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-06, 21:15   #2252
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

Cytat:
Napisane przez PlantsOnMyPlate Pokaż wiadomość
Może tak objawia się u niej trauma po stracie męża. Tylko ja na jej miejscu bym to jakoś leczyła. Już mniejsza o dzieci w szkole bo pouczy je max 3 lata, ale jej syn może na tym ucierpieć



Nowy sezon zaczyna się od września? Dobrze zrozumiałam? Bo mówiła, ze te sobotnie filmiki będą przez całe wakacje. Serio licze na coś dojrzalszego

A od wczoraj nowy Hannibal
mówiła cos, ze jeszcze nie w tym tygodniu, więc wywnioskowałam, ze jakos za dwa tygodnie a poza nim będą te sobotnie filmy przez wakacje
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-06, 21:17   #2253
diorentynka
Zadomowienie
 
Avatar diorentynka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Złe Miasto
Wiadomości: 1 156
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII



No ona ma coś z psychola w oczach, brrrr....
__________________
But my dear, this is not Wonderland and you are not Alice...
diorentynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-06, 21:18   #2254
201607111008
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 079
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
mówiła cos, ze jeszcze nie w tym tygodniu, więc wywnioskowałam, ze jakos za dwa tygodnie a poza nim będą te sobotnie filmy przez wakacje
Ooo super by było. I szykuje się na jakieś gównoburze tru fanek, które będą wytykać jak bardzo się zmieniła i że się zawiodły
201607111008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-06, 21:22   #2255
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość



oglądam fokusowaną a tam.................



gdybym wiedziała, że nie mam suchego szamponu...

nie, kuźwa, to już za dużo, naprawdę.
ostatecznie łeb umyła, ale to, że ona usiłowała ten łój i tłuszcz zasypać talkiem z got2be to mi się w głowie nie mieści
nie wierze w to co oglądam

niby czasu nie miała na umycie włosów ale jakoś znalazla. Gdzie sens. Gdzie logika.

boże aż mnie wszystko zaczęło swędzieć

https://www.youtube.com/watch?v=ImV-vduauDo
Dobrze, że jest nowy klocuch, odreaguje sobie

---------- Dopisano o 22:22 ---------- Poprzedni post napisano o 22:19 ----------

Cytat:
Napisane przez PlantsOnMyPlate Pokaż wiadomość
Ooo super by było. I szykuje się na jakieś gównoburze tru fanek, które będą wytykać jak bardzo się zmieniła i że się zawiodły
też na to liczę

Edytowane przez 201605301111
Czas edycji: 2015-06-06 o 21:21
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-06, 21:29   #2256
Ombligo
Zadomowienie
 
Avatar Ombligo
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 1 869
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

Cytat:
Napisane przez Yoooko Pokaż wiadomość
https://www.youtube.com/watch?v=ZJYX89VIOKM

Znacie? To mieszkanie moim zdaniem nie jest wcale minimalistyczne, te wszytkie rzeczy na wierzchu dają wrażenie bałaganu. Szmata w oknie jest dla mnie totalną masakrą. Zaczepienie zasłony klamrą, yyy... To wygląda jak studencka chata a nie mieszkanie mamy i dziecka.
Myślałam, że przebrnę przez całość, ale po setnym "taaaak" musiałam wyłączyć. Ona ma coś takiego dziwnego w twarzy i oczach, że jakbym ją spotkała na żywo to naprawdę bym się jej bała - wygląda jakby miała problemy psychiczne.


Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Dobra, jak ktoś nie chce myć firan to po co je w ogóle ma, po co szuka ich substytutu w postaci szmat? Nie można po prostu mieć gołych okien? No ok, racja. Przydałyby się chociaż rolety. Ja tak mam. Nie znoszę firan więc ograniczyłam się do rolety. Którą też trzeba czasem umyć - bo robale. No ale albo schludny dom, albo nic. No ja kurde nie rozumiem tej kobiety. To dla mnie niepojęte. Aż się sama chyba pogubiłam ;c

Podzielam zdanie w 100%
__________________

Ombligo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-06, 21:32   #2257
yesno
Raczkowanie
 
Avatar yesno
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 127
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

Wiecie może gdzie Szusz pracowała w czasach, gdy wychodziła z domu?
yesno jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-06, 21:37   #2258
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

-
Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
ja np. nie mam w oknach firanek, bo po prostu mi się nie podobają Mam coś a'la firanki (bardziej takie proste pasy materiału firanowego) na oknie balkonowym, które mi zajmuje całą jedną ścianę od podłogi do sufitu i było łyso jak nic nie wisiało a na reszte okien walnęłam takie paskowane rolety i stykło. One są dla mnie idealne bo jak mi sie nie chce myć okien to je opuszczam i udaję, że problem brudnych okien nie istnieje #idealnapanidomu

Pjona, ja też nie mam firanek! Od kiedy wyprowadziłam się z domu rodzinnego nie mam nic w oknach- firanek, zasłon, rolet, żaluzji... Wszystkie są dla mnie równie paskudne Może, mooooooże jeszcze mogłabym mieć zasłony takie do ziemi z grubego materiału, ale pełniłyby funkcję dekoracyjną puszczone prosto po bokach okien. Ja kocham światło - obecnie mieszkam na poddaszu, gdzie na dachu je aż 9 okien, mieszkanie jest cudownie sloneczne i jasne


Cytat:
Napisane przez xDOMINIKAx Pokaż wiadomość
"I muszę powiedzieć że bardzo mnie smuci że od pani komentarza dostałam 13 kciuków w dół. Na które nie zasłużyłam. Sczególnie dzisiaj mnie to bardzo smuci bo i tak jestem bardzo smutna. Mam rocznicę ślubu. Dziewiątą. 6.6.2006 wyszłam za mąż za ojca mojego syna i 18.7.2007 umarł na zawał serca. Myślałam że dzisiaj YouTube i miłe komentarze i parę kciuków do góry mnie podbudują i niestety się pomyliłam i jest odwrotnie..."
dlaczego Ona takie rzeczy wypisuje? i pomyśleć, że jest nauczycielką i ma wpływ na dzieci...
o kurczaki, nie czytam teraz wszystkiego dokładnie, ale do tej agentki na pewno wrócę Odpaliłam ją na chwilę i pierwsze co, to ma takie creepy szaleńcze spojrzenie.

---------- Dopisano o 22:37 ---------- Poprzedni post napisano o 22:35 ----------

Cytat:
Napisane przez yesno Pokaż wiadomość
Wiecie może gdzie Szusz pracowała w czasach, gdy wychodziła z domu?
kiedyś w kropo, a potem otworzyła swój sklepik z koszmarnymi ubraniami (one były okropne, taka typowa chińszczyzna jak dla mnie ), a potem niby jeszcze prowadziła jakąś działalność, ale co to było to nie wiadomo Ale często chodziła kiedyś na pocztę wysyłać paczki.
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-06, 21:38   #2259
yesno
Raczkowanie
 
Avatar yesno
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 127
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

Dziękuję Ciemna
yesno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-06, 21:55   #2260
akna1102
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 504
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość

ja mam w nosie firany. prędzej sobie nogę odrąbię niż zawieszę to dziadostwo. okropnie wygląda i jeszcze trzeba prać. po co?
nie każdy musi mieć dyrdun w domu
gdyby mi ktoś powiedział, że mam wyłączyć kamerę, odłożyć lapka, przestać oglądać serial i iść sprzątać, to bym go śmiechem zabiła.
przesłanie na dziś:
zamiast czyścić gary poczytaj Panią Bovary
Reprezentując taki pogląd nonsensem jest mówienie, że nie ma się na coś czasu. Po prostu to jest kwestia wyboru i priorytetów....czy wolę obejrzeć serial czy szorować okno lub prać firankę. Dlatego nigdy nie mówię, że nie mam na coś czasu, tylko to, że mi się nie chce lub wolałam zrobić co innego
Nie oszukujmy się i nie szukajmy wymówek
akna1102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-06, 22:40   #2261
201607111047
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 085
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

Cytat:
Napisane przez yesno Pokaż wiadomość
To chyba będzie hejt.
Jest tyle normalnych, zadbanych i prawidłowo myślących dziewczyn w Polsce, a znaczna część youtuberek to po prostu brudasy ;D Nie chcę przywoływać tu nazwisk, ale czasami brak słów na ten brud, niedomyty makijaż, zasyfione pazury albo pot z podkładem. Nie mogę pojąć, jak niektórym nie wstyd pokazywać takie kwiatki. Już pominę jakieś kijowe makijaże, bo ok, może ktoś jeszcze się nie nauczył a lubi nagrywać, spoko, nie każdy musi być mistrzem. Ale brak kultury osobistej i niewidzenie w tym problemu to już dla mnie słabe na maksa, kojarzy mi się z totalnym zacofaniem. I denerwuje mnie tak strasznie, że aż wybuchłam
No jak im nie wstyd. Jeszcze później piszą w komentarzach jakieś nędzne wymówki, zamiast się przyznać "tak, sorry, jestem brudna, nie zdażyłam umyć d*py, bo montowałam 4 godziny filmik"...
Wczoraj będąc w sklepie na zakupach widziałam dziewczynę, nastoletnią, oczywiście włosy pomalowane, makijaż pełny i uwaga.... czarny brud na szyi który był poprzecinany jasnymi kreskami, od tych zagięć na szyi Takiego chitosa to ja dawno już nie widziałam. W sumie to smrodu od niej nie czułam, a przechodziłam naprawdę blisko
201607111047 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-06, 22:56   #2262
Vampi_z_piekla_rodem
Zakorzenienie
 
Avatar Vampi_z_piekla_rodem
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 177
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

Dżizas, dopiero po raz pierwszy w życiu odpaliłam Czarszkę i jej termoloki oraz nawijkę o 4 dniowym cyklu (nie)mycia włosów. Fragment "4 dnia nakładam suchy szampon i wałki żeby dodać sobie objętości"<łoju blask>.

Wiem, że to już było, ale padłam.
__________________

"Give me reason but don't give me choice.
'Cause I'll just make the same mistake again.."
Vampi_z_piekla_rodem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-06, 22:59   #2263
MostlyAhhhs
Wtajemniczenie
 
Avatar MostlyAhhhs
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: lubię się przemieszczać
Wiadomości: 2 176
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

Cytat:
Napisane przez Ombligo Pokaż wiadomość
Myślałam, że przebrnę przez całość, ale po setnym "taaaak" musiałam wyłączyć. Ona ma coś takiego dziwnego w twarzy i oczach, że jakbym ją spotkała na żywo to naprawdę bym się jej bała - wygląda jakby miała problemy psychiczne.
Poważnie?
Szusz bez energii - źle, kobieta z większą ilością energii, mówiąca specyficznie i czasem podskakująca (stres przed kamerą może?) - "wygląda" na problemy psychiczne?
Borze. Chciałoby się napisać więcej słów, ale palce opadają.
MostlyAhhhs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-06, 23:08   #2264
Parasito
Raczkowanie
 
Avatar Parasito
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 285
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

Cytat:
Napisane przez Beata28Mys Pokaż wiadomość
Ta Julia Kobus to tez mi zalatuje niezłym czitosem. Te nie zmyte resztki lakieru, rozmazane oczy, wlosy sterczace kazdy w inna strone..jest mega niezadbana.

A mnie się właśnie kojarzy z taką Francuzką. Przez jakiś czas miałam styczność z Francuzami, pomieszkiwałam trochę we Francji i dużo młodych kobiet tak właśnie się nosiło: odrapany czerwony lakier, rozmazane oczy, niechlujne włosy. Do tego dochodziła jeszcze czerwona szminka, także roztarta/rozmazana poza kontur ust. Zawsze mnie to dziwiło i zastanawiałam się, czy one tak specjalnie robią.
__________________
Droga do lodówki kobiety prowadzi przez jej serce
Parasito jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-06, 23:10   #2265
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

O ktorym filmie fokusowanej mowicie? W watku w poście pokazuje mi się puste białe okno
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-06, 23:19   #2266
yesno
Raczkowanie
 
Avatar yesno
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 127
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

Cytat:
Napisane przez amelsss Pokaż wiadomość
O ktorym filmie fokusowanej mowicie? W watku w poście pokazuje mi się puste białe okno
Proszę
https://youtu.be/RNgWDw6Gqhc?t=7m15s

Na przyszłość: cytujesz i kopiujesz sobie link
yesno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-06, 23:20   #2267
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

Cytat:
Napisane przez amelsss Pokaż wiadomość
O ktorym filmie fokusowanej mowicie? W watku w poście pokazuje mi się puste białe okno
Daily vlog: bad hair day

bardzo odpowiedni tytuł, musze przyznać
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-06, 23:21   #2268
Donatella_Rosa
Zadomowienie
 
Avatar Donatella_Rosa
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 531
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

Cytat:
Napisane przez Vampi_z_piekla_rodem Pokaż wiadomość
Dżizas, dopiero po raz pierwszy w życiu odpaliłam Czarszkę i jej termoloki oraz nawijkę o 4 dniowym cyklu (nie)mycia włosów. Fragment "4 dnia nakładam suchy szampon i wałki żeby dodać sobie objętości"<łoju blask>.

Wiem, że to już było, ale padłam.
Moja wspólokatorka też myje włosy raz na 4-5 dni. Tłumaczy się, że jej sie włosy nie przetłuszczają, ale ja widzę czasem smalec Najbardziej mnie rozwala gdy czasem stanie wieczorem przed lustrem i kontempluje, że ma już tłuste włosy i ogląda je z każdej strony, po czym stwierdza, że nie chce jej się myć włosów i od czego jest batiste. Nie wiem czy ma to znaczenie, ale jest fanką Karoliny ze stylizacji


Dziewczyny, polecacie jakieś wegetarianskie kanały kulinarne? Nie muszą być po polsku.
__________________
Donatella_Rosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-06, 23:24   #2269
yesno
Raczkowanie
 
Avatar yesno
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 127
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

Cytat:
Napisane przez Donatella_Rosa Pokaż wiadomość
Nie wiem czy ma to znaczenie, ale jest fanką Karoliny ze stylizacji
hahah
I wszystko jasne ;D
yesno jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-06, 23:28   #2270
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

Kojarzycie kanał takiej niepełnosprawnej dziewczyny - Polka, blondyneczka, drobna, młoda i bardzo sympatyczna Na pewno siedziała na wózku, nie moge jej znaleźć :/
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-06, 23:29   #2271
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

Cytat:
Napisane przez akna1102 Pokaż wiadomość
Reprezentując taki pogląd nonsensem jest mówienie, że nie ma się na coś czasu. Po prostu to jest kwestia wyboru i priorytetów....czy wolę obejrzeć serial czy szorować okno lub prać firankę. Dlatego nigdy nie mówię, że nie mam na coś czasu, tylko to, że mi się nie chce lub wolałam zrobić co innego
Nie oszukujmy się i nie szukajmy wymówek
ja tam wolę robić to co ja chcę i się nie tłumaczyć. nie mam ochoty, więc nie robię. nikt moim zdaniem nie powinien oceniać, że powinnaś sprzątać, a nie na przykład siedzieć na wizażu, bo zawsze może istnieć ktoś, kto ma większy porządek niż ty i właśnie taki chamski i niski tekst zapodać
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-06, 23:30   #2272
Ombligo
Zadomowienie
 
Avatar Ombligo
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 1 869
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

Cytat:
Napisane przez MostlyAhhhs Pokaż wiadomość
Poważnie?
Szusz bez energii - źle, kobieta z większą ilością energii, mówiąca specyficznie i czasem podskakująca (stres przed kamerą może?) - "wygląda" na problemy psychiczne?
Borze. Chciałoby się napisać więcej słów, ale palce opadają.
Szusz nie oglądam i o ile pamiętam nigdy się o niej nie wypowiadałam, ale dziewczyna, którą tu wkleiłyście na mnie takie wrażenie robi. Do większej ilości energii też nic nie mam - Nennkę oglądam i jak dla mnie jest przykładem wulkanu energii. A "Fifi" sprawia wrażenie osoby niestabilnej emocjonalnie, szczególnie jeżeli dołoży się do tego jej komentarze pod filmikami

Cytat:
Napisane przez Ciemna163 Pokaż wiadomość
Kojarzycie kanał takiej niepełnosprawnej dziewczyny - Polka, blondyneczka, drobna, młoda i bardzo sympatyczna Na pewno siedziała na wózku, nie moge jej znaleźć :/
Dominika Budzynska?
__________________


Edytowane przez Ombligo
Czas edycji: 2015-06-06 o 23:33
Ombligo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-06, 23:32   #2273
2011607111034
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 269
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

Cytat:
Napisane przez MostlyAhhhs Pokaż wiadomość
Poważnie?
Szusz bez energii - źle, kobieta z większą ilością energii, mówiąca specyficznie i czasem podskakująca (stres przed kamerą może?) - "wygląda" na problemy psychiczne?
Borze. Chciałoby się napisać więcej słów, ale palce opadają.
Nie chciałam poruszać tego tematu, ale zgadzam się z Tobą. Fakt - babeczka jest specyficzna, ale komentowanie treści filmiku, a zastanawianie się, czy ktoś nie ma problemów z psychiką, bo podskakuje, ma dużo energii, to dwie różne rzeczy.

Ja też pewnie nie zachowywałabym się do końca racjonalnie, gdyby rok po ślubie zmarł mój mąż, zostawiając mnie samą z 6-miesięcznym synem.
Fakt, że komentarz pod ostatnim filmem strzeliła dziwny (swoją drogą już skasowany), ale można jakoś to inaczej ubrać w słowa, niż pisać, że ktoś wygląda jak psychol. Bo to już zupełnie inny kaliber.

Edytowane przez 2011607111034
Czas edycji: 2015-06-06 o 23:55
2011607111034 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-06, 23:32   #2274
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

Cytat:
Napisane przez Ciemna163 Pokaż wiadomość
Kojarzycie kanał takiej niepełnosprawnej dziewczyny - Polka, blondyneczka, drobna, młoda i bardzo sympatyczna Na pewno siedziała na wózku, nie moge jej znaleźć :/
czyżby to super Dominisia Budzyńska?
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-07, 00:20   #2275
201607131110
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 161
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

Cytat:
Napisane przez Venin Pokaż wiadomość
Nie chciałam poruszać tego tematu, ale zgadzam się z Tobą. Fakt - babeczka jest specyficzna, ale komentowanie treści filmiku, a zastanawianie się, czy ktoś nie ma problemów z psychiką, bo podskakuje, ma dużo energii, to dwie różne rzeczy.

Ja też pewnie nie zachowywałabym się do końca racjonalnie, gdyby rok po ślubie zmarł mój mąż, zostawiając mnie samą z 6-miesięcznym synem.
Fakt, że komentarz pod ostatnim filmem strzeliła dziwny (swoją drogą już skasowany), ale można jakoś to inaczej ubrać w słowa, niż pisać, że ktoś wygląda jak psychol. Bo to już zupełnie inny kaliber.
Zgadzam się z Wami, dziewczyny. Naprawdę wolę takie osoby, inne, oryginalne, niż Stylizacje czy Joannę. Z różnych powodów ogląda się ludzi na yt i różni ludzie nagrywają, rozumiem - śmiać się z obłudy, punktować filmiki-reklamy, krytykować nieszczere recenzje... ale nazywać kogoś psychicznym... normalnie podstawówka.
(Choć tak mi przeszło przez myśl, że może ma coś wspólnego z fobią społeczną, o której śpiewa, zdaje się, że sama ten tekst napisała, ale być może źle interpretuję, tak czy inaczej Fifi wzbudza we mnie więcej pozytywnych emocji niż te nasze panienki-bannery reklamowe)
201607131110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-07, 00:29   #2276
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

Uważam, ze szastanie słowem: psychol jest przesadą.
Nie zmienia to jednak faktu, że nie lubię osób agresywnych, reagujących nieadekwatnie do sytuacji, mających problemy emocjonalne, które uniemożliwiają rozmowe czy dyskusję.
Fifi właśnie tak się prezentuje. Jej mieszaknie wg mnie ( i nie tylko mnie) z minimalizmem niewiele ma wspólnego.
Ona zamiast rozmawiać na ten (dość ineteresujący temat) wyciąga rzewne kawałki o tym, ze mąż zmarł.

I tak, gdyby mówiła w sposób przystępny, bez dziwnych chichotów i nie była agresywna to jako vlogerka byłaby bardziej atrakcyjna niż szusz, która wg mnie nie przedstawia niczego interesującego.
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-07, 00:41   #2277
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

Również uważam słowo "psychiczna" za przecięcie.
Nie chce wyjść na hipokrytke, bo sama "nabijalam" się z mieszkania i specyficznego, nauczycielskiego stylu bycia, ale po prostu są pewne granice. Zwlaszcza, ze pani widać bardzo się takimi opiniami przejmuje (z drugiej strony można tutaj się zastanowić czy w takim razie powinna nagrywać) a na bank widzi ze ma wejścia z wizazu.
Tak mi na myśl przyszła MM i Aga od szczotkolyzki.
Dla mnie Fifi to taka druga Pani z Ogródka. Osoba, której styl bycia do mnie nie trafia i budzi we mnie lekki niepokój, ale nie przeginajmy z psycholem
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-07, 01:36   #2278
Ombligo
Zadomowienie
 
Avatar Ombligo
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 1 869
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

Cytat:
Napisane przez ajah Pokaż wiadomość
Uważam, ze szastanie słowem: psychol jest przesadą.
Nie zmienia to jednak faktu, że nie lubię osób agresywnych, reagujących nieadekwatnie do sytuacji, mających problemy emocjonalne, które uniemożliwiają rozmowe czy dyskusję.
Fifi właśnie tak się prezentuje. Jej mieszaknie wg mnie ( i nie tylko mnie) z minimalizmem niewiele ma wspólnego.
Ona zamiast rozmawiać na ten (dość ineteresujący temat) wyciąga rzewne kawałki o tym, ze mąż zmarł.

I tak, gdyby mówiła w sposób przystępny, bez dziwnych chichotów i nie była agresywna to jako vlogerka byłaby bardziej atrakcyjna niż szusz, która wg mnie nie przedstawia niczego interesującego.
Nigdzie nie użyłam słowa psychol, tylko napisałam, że na mnie sprawia wrażenie, jakby miała problemy psychiczne. Moim zdaniem to 2 różne rzeczy, zwłaszcza, że moja poprzednia wypowiedź nie była hejtem, żeby się ponabijać z kobiety, której mieszkanie mi się nie podoba. Jej zachowanie przed kamerą dla mnie nie wygląda jakby się wstydziła kamery, tylko jakby była w ciągłej euforii. Żeby nie było - nie mam nic przeciwko pozytywnemu nastawieniu, ale u niej to wygląda nienaturalnie. Jeżeli do tego dodać jeszcze sposób, w jaki reaguje na komentarze, to widać, że strasznie przyjmuje wszystko do siebie.
Moim zdaniem ma problem i nie wiem czy to, że nagrywa jeszcze jej nie zaszkodzi.
__________________

Ombligo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-07, 07:35   #2279
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

Cytat:
Napisane przez Ombligo Pokaż wiadomość

Dominika Budzynska?
Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość
czyżby to super Dominisia Budzyńska?
dzięki, tak to o nią mi chodziło A czy ona nie wstawiała jakichś filmików? Bo teraz na kanale pusto Wydawalo mi się? Oprócz Bogusi są jeszcze jakieś niepełnosprawne vlogerki?

Cytat:
Napisane przez Ombligo Pokaż wiadomość
Nigdzie nie użyłam słowa psychol, tylko napisałam, że na mnie sprawia wrażenie, jakby miała problemy psychiczne. Moim zdaniem to 2 różne rzeczy, zwłaszcza, że moja poprzednia wypowiedź nie była hejtem, żeby się ponabijać z kobiety, której mieszkanie mi się nie podoba. Jej zachowanie przed kamerą dla mnie nie wygląda jakby się wstydziła kamery, tylko jakby była w ciągłej euforii. Żeby nie było - nie mam nic przeciwko pozytywnemu nastawieniu, ale u niej to wygląda nienaturalnie. Jeżeli do tego dodać jeszcze sposób, w jaki reaguje na komentarze, to widać, że strasznie przyjmuje wszystko do siebie.
Moim zdaniem ma problem i nie wiem czy to, że nagrywa jeszcze jej nie zaszkodzi.
Ja Cię popieram i uważam dziewczyny, że przesadziłyście z nagonką na "psychola", bo ja też nigdzie nie zauważyłam takie słowa Ale zgadzam się z Ombligo - ta pani dla mnie sprawia wrażenie mającej problemy psychiczne, podobnie jak Julia Kobus. Jednej i drugiej się boję. I nie chodzi o "podskakiwanie" do kamery, tylko o sposób wypowiedzi i ultrawrażliwość w komentarzach. Sory, ale dorosła osoba, która przeżywa 13 kciuków w dół... no dla mnie to nie świadczy o dobrej kondycji psychicznej Ale też nie jestem psychologiem, mówię tylko o własnych odczuciach. Rozumiem, że YouTube może być czasami formą terapii, ale moim zdaniem taka forma aktywności również powinna być prowadzona pod okiem lekarza lub terapeuty, dla dobra tych osób.

Edytowane przez Ciemna163
Czas edycji: 2015-06-07 o 07:56
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-07, 07:52   #2280
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

Cytat:
Napisane przez Ombligo Pokaż wiadomość
Nigdzie nie użyłam słowa psychol, tylko napisałam, że na mnie sprawia wrażenie, jakby miała problemy psychiczne. Moim zdaniem to 2 różne rzeczy, zwłaszcza, że moja poprzednia wypowiedź nie była hejtem, żeby się ponabijać z kobiety, której mieszkanie mi się nie podoba. Jej zachowanie przed kamerą dla mnie nie wygląda jakby się wstydziła kamery, tylko jakby była w ciągłej euforii. Żeby nie było - nie mam nic przeciwko pozytywnemu nastawieniu, ale u niej to wygląda nienaturalnie. Jeżeli do tego dodać jeszcze sposób, w jaki reaguje na komentarze, to widać, że strasznie przyjmuje wszystko do siebie.
Moim zdaniem ma problem i nie wiem czy to, że nagrywa jeszcze jej nie zaszkodzi.
Nie odnosiłam się do twojej wypowiedzi.
Dla mnie istnieje pewna różnica mdzy zauważeniem, ze ktoś zachowuje się nienaturalnie i ma problemy emocjonalne, a jeżdżenie po kimś i określanie go psycholem.
Cytat:
Napisane przez Ciemna163 Pokaż wiadomość
dzięki, tak to o nią mi chodziło A czy ona nie wstawiała jakichś filmików? Bo teraz na kanale pusto Wydawalo mi się?


Ja Cię popieram i uważam dziewczyny, że przesadziłyście z nagonką na "psychola", bo ja też nigdzie nie zauważyłam takie słowa Ale zgadzam się z Ombligo - ta pani dla mnie sprawia wrażenie mającej problemy psychiczne, podobnie jak Julia Kobus. Jednej i drugiej się boję. I nie chodzi o "podskakiwanie" do kamery, tylko o sposób wypowiedzi i ultrawrażliwość w komentarzach. Sory, ale dorosła osoba, która przeżywa 13 kciuków w dół... no dla mnie to nie świadczy o dobrej kondycji psychicznej Ale też nie jestem psychologiem, mówię tylko o własnych odczuciach. Rozumiem, że YouTube może być czasami formą terapii, ale moim zdaniem taka forma aktywności również powinna być prowadzona pod okiem lekarza lub terapeuty, dla dobra tych osób.
Zgadzam się, ze terapeuta by się przydał.

Co do psychola.


https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2262
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-23 14:28:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:58.