Lutówki 2017 ❤ - część VI - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-04-11, 14:08   #811
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez sreberko4 Pokaż wiadomość
Nikt normalny dziecka nie weźmie w lipcu sierpniu na największe słońce.. ciekawe czy to zależy od rozmiaru główki? Ja też będę nadal podawać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
raczej ciemiączka... ale ja sama lykam D bo jest jej za malo w klimacie polskim wiec tym bardziej planuje malemu dawac :
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-11, 14:45   #812
minula
Wtajemniczenie
 
Avatar minula
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 2 351
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Anolta dzięki, że pytasz. Stan jak wczoraj, z badań ma tylko crp lekko podwyzszone. Czekamy do jutra. Jak ma zbita gorączkę to jest super, jakby nic nie dolegalo.

Przy takiej pogodzie to chyba dla maluchów trzeba sandalkow szukać.

Sreberko kiedyś uważało się, że na miesiące walacyjne robić przerwę w suplementacji D. Teraz uważa się, że mamy niedobory i suplementacja cały rok, ewentualnie w wakacje o 1/3 mniejszą. Przynajmniej takie zalecenia słyszałam ostatnio.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
minula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-11, 15:58   #813
justkonev
Zakorzenienie
 
Avatar justkonev
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 5 953
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
O widzisz... To pracujcie!

Te skórzane chyba zostawię a te w których jest Maciek to mierzył... Załącznik 7503116Załącznik 7503121

Duża różnica ceny... A jednak to te pierwsze buty... Chcę na piątkę...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My mamy te..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png Zrzut ekranu 2018-04-11 o 16.57.48.png (119,8 KB, 32 załadowań)
justkonev jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-11, 16:15   #814
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez justkonev Pokaż wiadomość
My mamy te..
No to te nasze!

Ale zostawiłam te skórzane. Na nodze wyglądają dużo lepiej są bobaksowe...

Sandałki poczekam na 21 dopiero. Szczególnie że dla mnie te superfit to takie 20.5 (emel 20 za małe na Maćka więc musiałby 21.primigi też. Geoxy też. Tzn nie tyle za małe co bez zapasu)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-11, 18:21   #815
kiciulec
Zakorzenienie
 
Avatar kiciulec
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: st lova
Wiadomości: 3 001
Send a message via Skype™ to kiciulec
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cieplo sie zrobilo i spacery conajmniej 2 razy dziennie. Jeszcze mniej czasu
Jutro Ala znowu ma probe na tancach- 3 w tym tygodniu bo na weekendzie maja wystep. Jutro tez o tej samej porze zebranie w szkole.
Karol dzisiaj wtrabil 2 nalesniki z serem. Myslalam ze peknie.. wyrwal mi z reki, poszarpal sobie na kawalki i pozarl. Za to podwieczorku nie chcial, nie dziwię sie jak sie tak objadl

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kiciulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-11, 20:45   #816
Fantazja_
Zakorzenienie
 
Avatar Fantazja_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 3 888
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Dobry wieczór
My dziś u rodziców...na ogródku D brzydził się trawy. Wyrodna matka postawiła go na trawie by móc chwilę odetchnąć stał ..i kroka nie zrobi bo nie chodzi...nie poraczkuje bo będzie musiał dotknąć trawy ale jak dawałam mu zerwaną do ręki to nie było fujozy

Kurde przytyłam widzę po nogach...za dużo ostatnimi czasy sobie pofolgowałam...ważyłam mniej niż przed ciążą...ba nawet mniej niż przed 10 laty no cóż muszę przystopować

Minula zdrówka dla małej!
MałaMi wysłałaś foto teściowej?
Fantazja_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-11, 21:38   #817
s i l v e r
Zakorzenienie
 
Avatar s i l v e r
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 166
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Witam się dopiero teraz. Jak zrobiło się cieplej to na nic czasu nie mam spacery 2 czasem 3 razy dziennie. Przedszkole, obiad,potem tańce, spacer... i tak leci
Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
Dzieki ze pytasz. Średnio. Byliśmy u lekarza j stwierdził ze to wirus. Dziś była już wysypka. Ale to nie trzydniówka bo gorączka była za słaba. Do tego lekarz był z tylka i jego komentarze mnie doprowadzały do szału. Ale go zbadał wszędzie i nigdzie nie ma bólu. Ale jest bardzo śpiący i płacze. Wg mnie do tego zeby sie dołączyły i takie mamy zabójcze kombo. Nie polecam.
zdrówka!!
Cytat:
Napisane przez minula Pokaż wiadomość
Malutka od wczoraj ma 40, ciężkie do zbicia. W badaniach wszystko ok, to podobno jakiś wirus. Ciężko było krew jej pobrać przez gorączkę. Padam a nic eo pracy nie przygotowałam...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
o kurcze zdrówka!
Cytat:
Napisane przez sonia_n Pokaż wiadomość
Kacper zasnął w wózku całe dwa razy
Jak przerzucił się na jedną drzemkę od 11:45 do 13:30/14 to łatwiej mi wszystko planować. Wstaje, je obiad i potem całe popołudnie mamy wolne rano też koło 10 zawsze spacer i powrót na drzemkę. Taki plan dnia mi odpowiada

]
Było tak że Hania tez miała już tylko jedną drzemkę jakoś od 12-14. A odkąd zaczęła chodzić to znów ma dwie.Codziennie budzi się o 6 to o 9-10 już śpiąca jest. Potem o 15-16 druga drzemka.
I ciężko mi coś w ciągu dnia zorganizować
Cytat:
Napisane przez axn22 Pokaż wiadomość
A i mam problem z zostawianiem go u babć... Zaczął niedawno dobrze rozumieć moje zamiary i od razu płacze jak babcia na ręce bierze. Płacz, krzyk i wyciąganie rąk do mamy. Nie wiem teraz jak najlepiej to rozwiązywać. Czy siedzieć z nim chwile rano? Mam wrażenie, że to pogarsza sprawę. Czy buzi na do widzenia i twardo wychodzić. Zwykle po prostu wychodzę. Od babć wiem, że to chwila płaczu i potem normalnie się bawi. Za to jak wracam to czasem mam wrażenie, że ma focha i ignora na mnie
U nas to samo było z Darią. Przynosiłam do babci ,buzi, buzi i kocham Cię i wychodziłam. Był ryk no ale nie mogłam nic z tym zrobić.
Cytat:
Napisane przez kiciulec Pokaż wiadomość
Cieplo sie zrobilo i spacery conajmniej 2 razy dziennie. Jeszcze mniej czasu
Jutro Ala znowu ma probe na tancach- 3 w tym tygodniu bo na weekendzie maja wystep. Jutro tez o tej samej porze zebranie w szkole.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas to samo. Spacery, spacery , spacery i tańce jak przygotowywali się do występu to też 3 razy w tyg zajęcia mieli
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Edytowane przez s i l v e r
Czas edycji: 2018-04-11 o 21:41
s i l v e r jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-04-11, 21:44   #818
MartaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar MartaMagda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z szafy
Wiadomości: 7 859
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Nine ugryzł kolega w żłobku. Ponoć wyrywali sobie zabawki a kolega pogryzł jeszcze inne dzieci.

Ninka chyba odreagowuje, bo krzyczy przez sen



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nina 💕 29.01.2017
MartaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-11, 22:34   #819
Fantazja_
Zakorzenienie
 
Avatar Fantazja_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 3 888
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez MartaMagda Pokaż wiadomość
Nine ugryzł kolega w żłobku. Ponoć wyrywali sobie zabawki a kolega pogryzł jeszcze inne dzieci.

Ninka chyba odreagowuje, bo krzyczy przez sen



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
oooo biedna Ninka :/ ojojamy z Dejwem. Żłobek to też miejsce przetrwania i walki jak widać kolega pewnie starszy
Fantazja_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-11, 22:51   #820
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Wybaczcie ze nie czaje bazy, ale pisałyście o butach superfit prawda? Dobre sa?
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-11, 23:45   #821
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

U nas jak nie urok to... cóż - mam jelitówkę wczoraj wyszła wcześniej z pracy i jestem pracownikiem roku bo w 3 tygodniu wylądowałam na zwolnieniu

Nadia póki co dzielnie się trzyma chociaż bardzo senna dzisiaj była ale liczę na to, że ona przyniosła że żłoba więc może ją ominie skoro mnie już wzięło, TZ bierze a u niej ok. Ah i dzisiaj jak mnie TZ wiózł do lekarza (bo ja się do prowadzenia auta nie nadawałam) to mała pierwszy raz została nieśpiąca z dziadkami i generalnie zero problemów, złote dziecko. Tylko się okazało, że non stop puszczali ją po domu w butach z dworku i jak ją w domu rozpakowałam to aż zapocone stopy miała cyrk na kółkach bo rodzice TZ łażą za wszystkimi i im kapcie wciskają (nawet jak u nas w domu są to się czepiają).... cóż, TZ będzie musiał pogadać albo im będziemy buty zabierać

Cytat:
Napisane przez MartaMagda Pokaż wiadomość
Eyo, szybko Wam auto naprawili My to byśmy musieli nasze umyć, bo dzis poruta była a i tak na szybko siatę śmieci wyrzucilam



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
TZ jest bohaterem domu i sam naprawił ale ja się też przysłużyłam bo część kupiłam i przywiozłam

Cytat:
Napisane przez axn22 Pokaż wiadomość
Zazdro, że możesz takie rzeczy robić jak uśnie Bartek od razu by się obudził... Ledwo udaje mi się naszykować śniadania na drugi dzień, oczywiście takie niewymagające użycia miksera, blendera albo smażenia. Te czynności muszę zrobić przez zasypianiem... O praniu, zmywaniu, włączeniu zmywarki itp to nie ma mowy... Czasem udaje mi się poćwiczyć ale to zależy ile rzeczy na dzień kolejny uda mi się przygotować wcześniej... Na zabawę to mamy może godzinkę czasu dziennie
wiesz, my mamy piętrowy dom więc to też pewnie ma znaczenie bo i pralka i zmywarka są na innych poziomach niż sypialnie

dziewczyny nie będę więcej cytować ale dla chorowitków, za butowe zakupy i postępy
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-12, 05:25   #822
MartaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar MartaMagda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z szafy
Wiadomości: 7 859
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez Fantazja_ Pokaż wiadomość
oooo biedna Ninka :/ ojojamy z Dejwem. Żłobek to też miejsce przetrwania i walki jak widać kolega pewnie starszy
W zlobku sa wszyscy starsi od Niny
Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
U nas jak nie urok to... cóż - mam jelitówkę wczoraj wyszła wcześniej z pracy i jestem pracownikiem roku bo w 3 tygodniu wylądowałam na zwolnieniu

Nadia póki co dzielnie się trzyma chociaż bardzo senna dzisiaj była ale liczę na to, że ona przyniosła że żłoba więc może ją ominie skoro mnie już wzięło, TZ bierze a u niej ok. Ah i dzisiaj jak mnie TZ wiózł do lekarza (bo ja się do prowadzenia auta nie nadawałam) to mała pierwszy raz została nieśpiąca z dziadkami i generalnie zero problemów, złote dziecko. Tylko się okazało, że non stop puszczali ją po domu w butach z dworku i jak ją w domu rozpakowałam to aż zapocone stopy miała cyrk na kółkach bo rodzice TZ łażą za wszystkimi i im kapcie wciskają (nawet jak u nas w domu są to się czepiają).... cóż, TZ będzie musiał pogadać albo im będziemy buty zabierać



TZ jest bohaterem domu i sam naprawił ale ja się też przysłużyłam bo część kupiłam i przywiozłam



wiesz, my mamy piętrowy dom więc to też pewnie ma znaczenie bo i pralka i zmywarka są na innych poziomach niż sypialnie

dziewczyny nie będę więcej cytować ale dla chorowitków, za butowe zakupy i postępy
O rany zdrowka. Oby szybko przeszlo. No i brawa za auto! a na dziadków uwazaj, bo jak zaczniesz buty zabierac to moze jej kupia jakieś kapcie do siebie do domu


Pospalabym sobie jeszcze, ale zalała mnie fala buziakow od Niny i nie było opcji poleżeć jeszcze trochę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nina 💕 29.01.2017
MartaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-12, 07:11   #823
Escorpio
Zakorzenienie
 
Avatar Escorpio
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 441
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Eyo zdrowka!

U nas pobudka standardowo o 7:30. Nic dluzej nie da pospac

Bylam wczoraj w sklepie z butami, chcialam Ali kupic jakies przejsciowe balerinki, ale mieli tylko 3 pary, z czego 1 chlopieca. Tak to same trzewiki. Przeciez juz polowa kwietnia, wiosna pelną parą
Escorpio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-12, 07:31   #824
axn22
Zakorzenienie
 
Avatar axn22
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 086
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez Fantazja_ Pokaż wiadomość

Kurde przytyłam widzę po nogach...za dużo ostatnimi czasy sobie pofolgowałam...ważyłam mniej niż przed ciążą...ba nawet mniej niż przed 10 laty no cóż muszę przystopować
Swego czasu to Ty chyba aż za chuda byłaś, nie panikuj :P

Cytat:
Napisane przez MartaMagda Pokaż wiadomość
Nine ugryzł kolega w żłobku. Ponoć wyrywali sobie zabawki a kolega pogryzł jeszcze inne dzieci.

Ninka chyba odreagowuje, bo krzyczy przez sen
Biedna mała



Kupiłam B w lidlu dzis 3 piżamki bo mi z wszystkich pajacyków prawie wyrósł Przerzucamy sie na normalne dwuczęściowe

Edytowane przez axn22
Czas edycji: 2018-04-12 o 07:32
axn22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-12, 07:39   #825
justkonev
Zakorzenienie
 
Avatar justkonev
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 5 953
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez axn22 Pokaż wiadomość
Swego czasu to Ty chyba aż za chuda byłaś, nie panikuj :P



Biedna mała



Kupiłam B w lidlu dzis 3 piżamki bo mi z wszystkich pajacyków prawie wyrósł Przerzucamy sie na normalne dwuczęściowe
Poka, poka! Kaja ma teraz pajace z Next'a 12-18 miesięcy, które wydawały mi się taaaaaakie ogromne a one są na nią po prostu dobre

Wczoraj jechaliśmy windą z kobitką i jej 2 letnim synkiem a tu zonk, bo on mniejszy od Kai i to tak chyba o pół głowy
justkonev jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-12, 07:46   #826
axn22
Zakorzenienie
 
Avatar axn22
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 086
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez justkonev Pokaż wiadomość
Poka, poka! Kaja ma teraz pajace z Next'a 12-18 miesięcy, które wydawały mi się taaaaaakie ogromne a one są na nią po prostu dobre
Tutaj są


Weź jej kup lepiej takie

Edytowane przez axn22
Czas edycji: 2018-04-12 o 07:47
axn22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-12, 07:47   #827
justkonev
Zakorzenienie
 
Avatar justkonev
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 5 953
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez axn22 Pokaż wiadomość
No i teraz muszę iść do lidla..
justkonev jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-12, 08:53   #828
Escorpio
Zakorzenienie
 
Avatar Escorpio
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 441
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez justkonev Pokaż wiadomość
Poka, poka! Kaja ma teraz pajace z Next'a 12-18 miesięcy, które wydawały mi się taaaaaakie ogromne a one są na nią po prostu dobre
Na Alę są jeszcze za duże

Cytat:
Napisane przez axn22 Pokaż wiadomość
Tutaj są


Weź jej kup lepiej takie
Bartek śpi w krótkim rękawku już?
Escorpio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-12, 08:57   #829
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Uff - wczorajsza porcja leków pomogła, nie czuje się może jeszcze na 100% normalnie ale już jest spoko na szczęście.

Cytat:
Napisane przez MartaMagda Pokaż wiadomość
W zlobku sa wszyscy starsi od Niny O rany zdrowka. Oby szybko przeszlo. No i brawa za auto! a na dziadków uwazaj, bo jak zaczniesz buty zabierac to moze jej kupia jakieś kapcie do siebie do domu


Pospalabym sobie jeszcze, ale zalała mnie fala buziakow od Niny i nie było opcji poleżeć jeszcze trochę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nadia u siebie w żłobku też jest najmłodsza, przyjmują dopiero dzieci po roczku (i czasem mi smutno, że i tak większość osób przyprowadza dopiero takie 1,5 roczne no ale cóż, kasa mi z nieba nie spłynie niestety). Grunt, że sobie radzi.

Z tymi butami to może racja, że jak ja zabiorę to polecą i kupią chyba najbezpieczniej będzie kupić jej jakieś kapcie do dziadków, w sumie miałam i tak na jakieś befado polować więc może wybiorę jakieś mało zakryte żeby się tam nie upociła (bo to Ci dziadkowie od 28 stopni w domu)

Co do auta i napraw to ja nie wiem co się z TZ dzieje w ciągu ostatnich 3 miesięcy naprawił u nas w domu piec (!), piekarnik, pralkę, auto... tak jak on całe życie miał dwie lewe ręce do napraw tak nagle jakąś złotą rączką się stał (co przy pralce mnie mało ucieszyło bo jak wysiadła to już liczyłam na zakup czegoś z suszarką )

U nas gwiazda jeszcze śpi ale to normalne bo ona jak ja - jak może to śpi do oporu. Mam tylko nadzieję, że będzie się dobrze czuła to może trochę na dwór wyjdziemy bo 2 dni przesiedziałam w domu a pogoda dzisiaj piękna.

Cytat:
Napisane przez Escorpio Pokaż wiadomość
Eyo zdrowka!

U nas pobudka standardowo o 7:30. Nic dluzej nie da pospac

Bylam wczoraj w sklepie z butami, chcialam Ali kupic jakies przejsciowe balerinki, ale mieli tylko 3 pary, z czego 1 chlopieca. Tak to same trzewiki. Przeciez juz polowa kwietnia, wiosna pelną parą
dziękuje
my się musimy ogarnąć bo niczego poza trzewikami nie mam dla niej

Cytat:
Napisane przez axn22 Pokaż wiadomość
Swego czasu to Ty chyba aż za chuda byłaś, nie panikuj :P



Biedna mała



Kupiłam B w lidlu dzis 3 piżamki bo mi z wszystkich pajacyków prawie wyrósł Przerzucamy sie na normalne dwuczęściowe
dwuczęściowe piżamki - dzieci nam dorastają

Cytat:
Napisane przez justkonev Pokaż wiadomość
Poka, poka! Kaja ma teraz pajace z Next'a 12-18 miesięcy, które wydawały mi się taaaaaakie ogromne a one są na nią po prostu dobre

Wczoraj jechaliśmy windą z kobitką i jej 2 letnim synkiem a tu zonk, bo on mniejszy od Kai i to tak chyba o pół głowy
a jak się mają pajace z Nexta 12-18 do H&M 12-18? podobne wielkościowo? mi Nadia wyrosła z rozmiaru 80 i 86 pasuje już tak normalnie ale się jednak głowię czy brać kolejne 86 (bo mam tylko 3 piżamki w tym rozmiarze, jak zwykle w piżamach jestem do tyłu) czy może już 92
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-12, 09:05   #830
kiciulec
Zakorzenienie
 
Avatar kiciulec
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: st lova
Wiadomości: 3 001
Send a message via Skype™ to kiciulec
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
Uff - wczorajsza porcja leków pomogła, nie czuje się może jeszcze na 100% normalnie ale już jest spoko na szczęście.



Nadia u siebie w żłobku też jest najmłodsza, przyjmują dopiero dzieci po roczku (i czasem mi smutno, że i tak większość osób przyprowadza dopiero takie 1,5 roczne no ale cóż, kasa mi z nieba nie spłynie niestety). Grunt, że sobie radzi.

Z tymi butami to może racja, że jak ja zabiorę to polecą i kupią chyba najbezpieczniej będzie kupić jej jakieś kapcie do dziadków, w sumie miałam i tak na jakieś befado polować więc może wybiorę jakieś mało zakryte żeby się tam nie upociła (bo to Ci dziadkowie od 28 stopni w domu)

Co do auta i napraw to ja nie wiem co się z TZ dzieje w ciągu ostatnich 3 miesięcy naprawił u nas w domu piec (!), piekarnik, pralkę, auto... tak jak on całe życie miał dwie lewe ręce do napraw tak nagle jakąś złotą rączką się stał (co przy pralce mnie mało ucieszyło bo jak wysiadła to już liczyłam na zakup czegoś z suszarką )

U nas gwiazda jeszcze śpi ale to normalne bo ona jak ja - jak może to śpi do oporu. Mam tylko nadzieję, że będzie się dobrze czuła to może trochę na dwór wyjdziemy bo 2 dni przesiedziałam w domu a pogoda dzisiaj piękna.



dziękuje
my się musimy ogarnąć bo niczego poza trzewikami nie mam dla niej



dwuczęściowe piżamki - dzieci nam dorastają



a jak się mają pajace z Nexta 12-18 do H&M 12-18? podobne wielkościowo? mi Nadia wyrosła z rozmiaru 80 i 86 pasuje już tak normalnie ale się jednak głowię czy brać kolejne 86 (bo mam tylko 3 piżamki w tym rozmiarze, jak zwykle w piżamach jestem do tyłu) czy może już 92
Dobrze ze jest lepiej juz.

A do dziadkow kup sandaly to jej nie przegrzeja stop.

Zawsze mozesz pralce lekko pomoc w zepsuciu

Co do pizam ja chyba zostane w jednoczęściowych albo bodziakach na lato. Nie chce zeby gumka w brzuch go gniotla bo wtedy baki nie uchodza jak nalezy a zapowietrzony Karol to Karol ktory sie drze w nocy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kiciulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-12, 09:10   #831
axn22
Zakorzenienie
 
Avatar axn22
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 086
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez Escorpio Pokaż wiadomość
Bartek śpi w krótkim rękawku już?
Jeszcze nie ale pewnie niedługo będzie. Ciepło mamy w domu, na ostatnim piętrze mieszkamy
axn22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-12, 09:41   #832
anolta
Zakorzenienie
 
Avatar anolta
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 3 141
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez MartaMagda Pokaż wiadomość
W zlobku sa wszyscy starsi od Niny O rany zdrowka. Oby szybko przeszlo. No i brawa za auto! a na dziadków uwazaj, bo jak zaczniesz buty zabierac to moze jej kupia jakieś kapcie do siebie do domu


Pospalabym sobie jeszcze, ale zalała mnie fala buziakow od Niny i nie było opcji poleżeć jeszcze trochę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O jaka kochana Nina, buziaczkowe poranki <3

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2003 - My razem
2012 - ślub
2013 - córeczka
2017 - synek
anolta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-12, 09:41   #833
MartaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar MartaMagda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z szafy
Wiadomości: 7 859
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Nina już śpi w krótkim bodziaku, bo kilka razy w długiej piżamie tak nam się upociła, że masakra, potem ją przykrywam moją kołdrą i nie mogę z nią wytrzymać, tak mi mocno grzeje!!! Mini kaloryfer z niej

W ogóle do żłobka to już jej wyciągnęłam krótkie bodziaki, koszulki z krótkim rękawem, chodzi w leginsach. I podjęłam decyzję, że bez sensu wywalać kolejne 200 zł na jakieś baleriny i jak będzie cieplej to jej założę kapcie, bo w domu i tak w nich nie chodzi a kupię dopiero sandały.

I wykminiłam, że Nina chodzi stawiając stopy do środka najprawdopodobniej dlatego, że siada wciąż w literę W. W domu jej pilnujemy i poprawiamy, ale najwyraźniej w żłobku nie przykładają do tego tak wielkiej wagi, więc dziś paniom zwróciłam uwagę, żeby pilnowały. Za 2 tygodnie mamy szczepienie, to pediatra rzuci okiem na jej chód i poproszę o skierowanie do ortopedy i na fizjoterapię. Mam nadzieję, że mnie nie zleją na zasadzie, że jest mała i jej przejdzie, bo z tego co czytałam, u niektórych dzieci taki chód jest fizjologiczny, ale czekać do 2 roku życia trochę słabo. Na szczęście w Emelach Nina chodzi ładnie, pomimo stawiania stóp do środka, więc o tyle dobrze, że nie potyka się o własne nogi
__________________
Nina 💕 29.01.2017
MartaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-12, 10:34   #834
anolta
Zakorzenienie
 
Avatar anolta
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 3 141
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez axn22 Pokaż wiadomość
Swego czasu to Ty chyba aż za chuda byłaś, nie panikuj :P



Biedna mała



Kupiłam B w lidlu dzis 3 piżamki bo mi z wszystkich pajacyków prawie wyrósł Przerzucamy sie na normalne dwuczęściowe
My też spimy w spodenkach i koszulkach, albo body, nie przepadam za pajacami, bo sama jak śpię muszę mieć gołe stópki. Pajace to już dawno i nieprawda

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:47 ---------- Poprzedni post napisano o 09:43 ----------

Fantazja Ty taka chudzina jesteś, ze nawet te kilka kg do przodu to i tak jesteś dalej chudzielcem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:51 ---------- Poprzedni post napisano o 09:47 ----------

Cytat:
Napisane przez MartaMagda Pokaż wiadomość
Nina już śpi w krótkim bodziaku, bo kilka razy w długiej piżamie tak nam się upociła, że masakra, potem ją przykrywam moją kołdrą i nie mogę z nią wytrzymać, tak mi mocno grzeje!!! Mini kaloryfer z niej

W ogóle do żłobka to już jej wyciągnęłam krótkie bodziaki, koszulki z krótkim rękawem, chodzi w leginsach. I podjęłam decyzję, że bez sensu wywalać kolejne 200 zł na jakieś baleriny i jak będzie cieplej to jej założę kapcie, bo w domu i tak w nich nie chodzi a kupię dopiero sandały.

I wykminiłam, że Nina chodzi stawiając stopy do środka najprawdopodobniej dlatego, że siada wciąż w literę W. W domu jej pilnujemy i poprawiamy, ale najwyraźniej w żłobku nie przykładają do tego tak wielkiej wagi, więc dziś paniom zwróciłam uwagę, żeby pilnowały. Za 2 tygodnie mamy szczepienie, to pediatra rzuci okiem na jej chód i poproszę o skierowanie do ortopedy i na fizjoterapię. Mam nadzieję, że mnie nie zleją na zasadzie, że jest mała i jej przejdzie, bo z tego co czytałam, u niektórych dzieci taki chód jest fizjologiczny, ale czekać do 2 roku życia trochę słabo. Na szczęście w Emelach Nina chodzi ładnie, pomimo stawiania stóp do środka, więc o tyle dobrze, że nie potyka się o własne nogi
W tych żłobkach i przedszkolach zawsze tak gorąco jest, nawet jak wietrza cały czas to i tak ciepło. Antosi też już zrobiłam przegląd koszulek z krótkim rękawkiem, z wielu wyrosła także poszalalam w hm na - 20% i zamówiłam jej sporo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:34 ---------- Poprzedni post napisano o 09:51 ----------

Janek zasnął, a ja zabieram się za prasowanie, mam stertę do sufitu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2003 - My razem
2012 - ślub
2013 - córeczka
2017 - synek
anolta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-12, 11:06   #835
justkonev
Zakorzenienie
 
Avatar justkonev
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 5 953
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
Uff - wczorajsza porcja leków pomogła, nie czuje się może jeszcze na 100% normalnie ale już jest spoko na szczęście.



Nadia u siebie w żłobku też jest najmłodsza, przyjmują dopiero dzieci po roczku (i czasem mi smutno, że i tak większość osób przyprowadza dopiero takie 1,5 roczne no ale cóż, kasa mi z nieba nie spłynie niestety). Grunt, że sobie radzi.

Z tymi butami to może racja, że jak ja zabiorę to polecą i kupią chyba najbezpieczniej będzie kupić jej jakieś kapcie do dziadków, w sumie miałam i tak na jakieś befado polować więc może wybiorę jakieś mało zakryte żeby się tam nie upociła (bo to Ci dziadkowie od 28 stopni w domu)

Co do auta i napraw to ja nie wiem co się z TZ dzieje w ciągu ostatnich 3 miesięcy naprawił u nas w domu piec (!), piekarnik, pralkę, auto... tak jak on całe życie miał dwie lewe ręce do napraw tak nagle jakąś złotą rączką się stał (co przy pralce mnie mało ucieszyło bo jak wysiadła to już liczyłam na zakup czegoś z suszarką )

U nas gwiazda jeszcze śpi ale to normalne bo ona jak ja - jak może to śpi do oporu. Mam tylko nadzieję, że będzie się dobrze czuła to może trochę na dwór wyjdziemy bo 2 dni przesiedziałam w domu a pogoda dzisiaj piękna.



dziękuje
my się musimy ogarnąć bo niczego poza trzewikami nie mam dla niej



dwuczęściowe piżamki - dzieci nam dorastają



a jak się mają pajace z Nexta 12-18 do H&M 12-18? podobne wielkościowo? mi Nadia wyrosła z rozmiaru 80 i 86 pasuje już tak normalnie ale się jednak głowię czy brać kolejne 86 (bo mam tylko 3 piżamki w tym rozmiarze, jak zwykle w piżamach jestem do tyłu) czy może już 92
Nie mam zielonego pojęcia Nigdy nie miałam pajacy z h&m
justkonev jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-12, 11:57   #836
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez Fantazja_ Pokaż wiadomość
Dobry wieczór
My dziś u rodziców...na ogródku D brzydził się trawy. Wyrodna matka postawiła go na trawie by móc chwilę odetchnąć stał ..i kroka nie zrobi bo nie chodzi...nie poraczkuje bo będzie musiał dotknąć trawy ale jak dawałam mu zerwaną do ręki to nie było fujozy

Kurde przytyłam widzę po nogach...za dużo ostatnimi czasy sobie pofolgowałam...ważyłam mniej niż przed ciążą...ba nawet mniej niż przed 10 laty no cóż muszę przystopować

Minula zdrówka dla małej!
MałaMi wysłałaś foto teściowej?
My dziś ćwiczymy kolejny dzień i nadal trwa fuj...
Cytat:
Napisane przez MartaMagda Pokaż wiadomość
Nine ugryzł kolega w żłobku. Ponoć wyrywali sobie zabawki a kolega pogryzł jeszcze inne dzieci.

Ninka chyba odreagowuje, bo krzyczy przez sen



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Biedna!

Cytat:
Napisane przez Escorpio Pokaż wiadomość
Eyo zdrowka!

U nas pobudka standardowo o 7:30. Nic dluzej nie da pospac

Bylam wczoraj w sklepie z butami, chcialam Ali kupic jakies przejsciowe balerinki, ale mieli tylko 3 pary, z czego 1 chlopieca. Tak to same trzewiki. Przeciez juz polowa kwietnia, wiosna pelną parą
Mi w sklepie Pani powiedziała że takie wiosenne to maj czerwiec jest kolekcja :/ ale balerinki z mido były dla dziewczynek


Cytat:
Napisane przez axn22 Pokaż wiadomość
Swego czasu to Ty chyba aż za chuda byłaś, nie panikuj



Biedna mała



Kupiłam B w lidlu dzis 3 piżamki bo mi z wszystkich pajacyków prawie wyrósł Przerzucamy sie na normalne dwuczęściowe
Jak ja bym chciała macka w pajac w nocy... Od świąt Bożego Narodzenia tak nie śpi... A to takie bobaksowe... Teraz to w ogóle w golfie śpi i spodenkach ( eh już chyba nie wróci ro pajacyki

Cytat:
Napisane przez MartaMagda Pokaż wiadomość
Nina już śpi w krótkim bodziaku, bo kilka razy w długiej piżamie tak nam się upociła, że masakra, potem ją przykrywam moją kołdrą i nie mogę z nią wytrzymać, tak mi mocno grzeje!!! Mini kaloryfer z niej

W ogóle do żłobka to już jej wyciągnęłam krótkie bodziaki, koszulki z krótkim rękawem, chodzi w leginsach. I podjęłam decyzję, że bez sensu wywalać kolejne 200 zł na jakieś baleriny i jak będzie cieplej to jej założę kapcie, bo w domu i tak w nich nie chodzi a kupię dopiero sandały.

I wykminiłam, że Nina chodzi stawiając stopy do środka najprawdopodobniej dlatego, że siada wciąż w literę W. W domu jej pilnujemy i poprawiamy, ale najwyraźniej w żłobku nie przykładają do tego tak wielkiej wagi, więc dziś paniom zwróciłam uwagę, żeby pilnowały. Za 2 tygodnie mamy szczepienie, to pediatra rzuci okiem na jej chód i poproszę o skierowanie do ortopedy i na fizjoterapię. Mam nadzieję, że mnie nie zleją na zasadzie, że jest mała i jej przejdzie, bo z tego co czytałam, u niektórych dzieci taki chód jest fizjologiczny, ale czekać do 2 roku życia trochę słabo. Na szczęście w Emelach Nina chodzi ładnie, pomimo stawiania stóp do środka, więc o tyle dobrze, że nie potyka się o własne nogi
Do 2rz się dziecko uczy i wypracowuje chód. Dla mnie bez sensu do 2rz czekać żeby uznać że źle się nauczyła tylko na etapie nauki to wypracować... Jak nie dadzą to pros o oświadczenie że odmawiają wydania skierowania.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:57 ---------- Poprzedni post napisano o 12:55 ----------

My spalismy do 9, później śniadanie leki inhalacje i pojechałam do Ross a wracamy spacerem... Mamy ponad 4km i nie wiedziałam czy Maćko będzie łaskawy na podróż w dniu strony wózkiem )) kupiłam banki mydlane i będziemy się bawić w ogrodzie dziś

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-12, 12:06   #837
Escorpio
Zakorzenienie
 
Avatar Escorpio
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 441
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
My dziś ćwiczymy kolejny dzień i nadal trwa fuj...

Biedna!



Mi w sklepie Pani powiedziała że takie wiosenne to maj czerwiec jest kolekcja :/ ale balerinki z mido były dla dziewczynek



Jak ja bym chciała macka w pajac w nocy... Od świąt Bożego Narodzenia tak nie śpi... A to takie bobaksowe... Teraz to w ogóle w golfie śpi i spodenkach ( eh już chyba nie wróci ro pajacyki



Do 2rz się dziecko uczy i wypracowuje chód. Dla mnie bez sensu do 2rz czekać żeby uznać że źle się nauczyła tylko na etapie nauki to wypracować... Jak nie dadzą to pros o oświadczenie że odmawiają wydania skierowania.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:57 ---------- Poprzedni post napisano o 12:55 ----------

My spalismy do 9, później śniadanie leki inhalacje i pojechałam do Ross a wracamy spacerem... Mamy ponad 4km i nie wiedziałam czy Maćko będzie łaskawy na podróż w dniu strony wózkiem )) kupiłam banki mydlane i będziemy się bawić w ogrodzie dziś

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Banki mydlane tz ostatnio Ali kupil, ale zainteresowania zero
Kto wprowadza balerinki w czerwcu najchetniej zamowilabym ze str Emela, ale nie dosc ze nie mam u nich zadnego rabatu to jeszcze przesylka 14zl kosztuje... jednak poczekam
Escorpio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-12, 12:45   #838
MartaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar MartaMagda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z szafy
Wiadomości: 7 859
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Escorpio, przecież w czerwcu to ostatni moment, żeby sandały kupować

sQ, dlatego właśnie chcę to konsultować za 2 tygodnie, bo teraz też nie będę jej ciągnąć do przychodni, żeby złapała jakieś choróbsko. Chociaż trochę załamka, że znowu coś, jakby roczna rehabilitacja to było mało.
__________________
Nina 💕 29.01.2017
MartaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-12, 12:56   #839
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Laski które mają foteliki do rowerów. Ile punktowe pasy macie??

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-12, 13:03   #840
Escorpio
Zakorzenienie
 
Avatar Escorpio
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 441
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez MartaMagda Pokaż wiadomość
Escorpio, przecież w czerwcu to ostatni moment, żeby sandały kupować

sQ, dlatego właśnie chcę to konsultować za 2 tygodnie, bo teraz też nie będę jej ciągnąć do przychodni, żeby złapała jakieś choróbsko. Chociaż trochę załamka, że znowu coś, jakby roczna rehabilitacja to było mało.
No własnie, dlatego nie rozumiem wprowadzania balerinek latem

Na Twoim miejscu poszłabym do tego fizjo prywatnie. Ja się po wizycie uspokoiłam, chociaż wiem że trzeba troszkę popracować nad nóżkami.
Escorpio jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-16 09:24:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:22.