Lutówki 2017 ❤ - część VI - Strona 128 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-08-08, 11:56   #3811
axn22
Zakorzenienie
 
Avatar axn22
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 086
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez s i l v e r Pokaż wiadomość
a jak dziś spał?
Hania 3 dzień bez smoczka na razie nie jest najgorzej. trochę marudzi przy usypianiu ale tragedii nie ma
Na szczęście nocny płacz się nie powtórzył. Spał bardzo spokojnie Minus taki, że wcześniej wstaje. Jak zasypiał ze smoczkiem to gdy się obudził zdarzało mu się go w łóżeczku odszukać i jeszcze mógł drzemać do 8.30-9 (w weekendy). Teraz budzi się i koniec. A budzi się koło 6. W tygodniu to nie problem bo i tak wstajemy ale w weekendy mógłby pospać trochę dłużej
axn22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-08, 11:58   #3812
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez axn22 Pokaż wiadomość
Pewnie masz rację aczkolwiek w moim otoczeniu to się sprawdza

Ja trochę liczę, że Bartek rozkręci się jak pójdzie do żłobka.. bo teraz zero... ani mama ani tata... Mam wrażenie, że to przez to, że bez tego jest BARDZO komunikatywny. Dokładnie pokaże czego chce i każdy go rozumie...

Jest też obecnie bardzo upierdliwy. Wszystko (poza zabawkami i ogólnie jego rzeczami) musi być na swoim miejscu. Pojemnik z solą na blacie? Zapomnij. Każe schować do szafki. Spodnie rzucone na łóżko? Każe schować do szafy. Bluzka nie na wieszaku? Koszmar! Mama schowaj!
Luca zamyka kosze na smieci po mnie, pomaga mi wyjmowac naczynia ze zmywarki

A ze slow to mama, papa, am, mniam, łułułu na psa, miau czasami i nowe mamy kwa kwa kwa. Reszta konwersacji wyglada tak: "mama, mama, mama, mama, yyyyy, mmmmmm"
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-08, 13:27   #3813
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
Luca zamyka kosze na smieci po mnie, pomaga mi wyjmowac naczynia ze zmywarki

A ze slow to mama, papa, am, mniam, łułułu na psa, miau czasami i nowe mamy kwa kwa kwa. Reszta konwersacji wyglada tak: "mama, mama, mama, mama, yyyyy, mmmmmm"
o to samo!! i to Y w takie ultradzwieki czasem przechodzi
wszystko jest "ła"
piesek szczeka "ŁA!"
kotek robi "łaaaał"
kaczka "łałała"
robi to z intonacja tak jak ja hał, miał czy kwakwakwa i z taka sama iloscia "ła" ale nadal to takie niewyrazne... tylko koko ogarnia

i w ogole zaczał skracac
kiedys bylo kokoko a teraz koko
było ssssssss na weza jest "s"

u nas jest mama tata am na jedzenie, mniam na cycek, pa

chcialabym zeby ogarnal pic, tam, co to takie podstawy by to wiele ulatwilo
i juz nie pokazuje palcem a robi taki ruch jakby chcial cos w dłon chwycic, tak zgina palce jak chce zeby cos mu dac
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-08, 13:27   #3814
Escorpio
Zakorzenienie
 
Avatar Escorpio
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 441
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
Luca zamyka kosze na smieci po mnie, pomaga mi wyjmowac naczynia ze zmywarki

A ze slow to mama, papa, am, mniam, łułułu na psa, miau czasami i nowe mamy kwa kwa kwa. Reszta konwersacji wyglada tak: "mama, mama, mama, mama, yyyyy, mmmmmm"
To Ala pomaga mi wyjmować pranie Lata od łazienki na balkon i mi przynosi po jednej skarpetce
Escorpio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-08, 13:33   #3815
axn22
Zakorzenienie
 
Avatar axn22
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 086
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
i juz nie pokazuje palcem a robi taki ruch jakby chcial cos w dłon chwycic, tak zgina palce jak chce zeby cos mu dac
O, Bartek też

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
Luca zamyka kosze na smieci po mnie, pomaga mi wyjmowac naczynia ze zmywarki
Wyciąganie ze zmywarki to u nas też frajda
Do tego na porządku dziennym: nalewanie mleka do kawy, podawanie wody mineralnej, przynoszenie kapci/butów, wybieranie tacie spodni i koszulek, odnoszenie brudnych naczyń do zlewu, wyrzucanie śmieci, zapewnianie muzyki (tv+amplituner+spotify), u babci wyrównywanie płyt i książek na półkach, no i te dyrygowanie żeby wszystko wieszać i chować na miejsce ...
Brzmi jakbym wykorzystywała własne dziecko
axn22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-08, 15:05   #3816
kiciulec
Zakorzenienie
 
Avatar kiciulec
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: st lova
Wiadomości: 3 001
Send a message via Skype™ to kiciulec
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
O to Maćko mówi tatoś zamiast tata miłość zakwitla jak mnie nie było..

Swoją drogą na co moje dziecko co jest związane ze mną może być uczylone?
Kaszle od marca. Wyjechałam na 10 dni. Nie kaszlal. Aż Pani w żłobku dziś zwróciła mi uwagę że tydzień było super. Wróciłam w sobotę od niedzieli gruzliczy kaszel wrócił....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moze jakis kosmetyk? U mnie kiedys podejrzewali alergie na hormon ale nie wiem czy to rzeczywiscie mozliwe..


Karolek z dnia na dzien wiecej ogarnia. Zdan rzadnych nie sklada ale pojedyncze slowa. Mamy: miaa na kota, auau na pieska, kuuukuuk na koguta, koko- kura, haha na konia, mama, tata, baba, dziadzia, Ala, bumbum-auto, lala, dzidzi, am, bam- jak sie uderzy, przewroci, cos spadnie, papa, cieee- czesc, aaa- spac, pan- pan lub pani, buu- jak straszy, ble- na smiecia, dziamdziam- no to akurat znaczy bardzo duzo- nabij mi ten oto kawalek na widelec lub nies mnie tam moj wierny niewolniku. Siii- na pieluche. I nowosc z dzisiaj- pi na picie. Do tej pory picie to bylo am.

Ogolnie to wydaje sie mocno ogarniety. Uwielbia nasladowac innych. Mam wrazenie ze rozumie prawie wszystko co mówię. Przy czym jest lobuz. Leje Ale, wscieka sie, rzuca rzeczami, niszczy, wspina sie, kradnie co popadnie. Czasem wpadam w zachwyt jaki jest madry a on wtedy zzera jakiegos śmiecia z ziemi.

A wczoraj pisalam ze do odpieuchowania dalka droga. Dzisiaj spytalm czy chce n nocnik. Zlapal sie za pieluche i mowi siii. Wzial mnie za reke i zaprowadzil do łazienki. I dal sie posadzic. Ostatnim razem darl sie jak obdzierany ze skory. Posiedzial troche i udawal ze sika nic nie zrobil ale ogolnie pozytywne doswiadczenie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kiciulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-08, 18:36   #3817
sonia_n
Zadomowienie
 
Avatar sonia_n
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 576
GG do sonia_n
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
O to Maćko mówi tatoś zamiast tata miłość zakwitla jak mnie nie było..

Swoją drogą na co moje dziecko co jest związane ze mną może być uczylone?
Kaszle od marca. Wyjechałam na 10 dni. Nie kaszlal. Aż Pani w żłobku dziś zwróciła mi uwagę że tydzień było super. Wróciłam w sobotę od niedzieli gruzliczy kaszel wrócił....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Perfumy ? Krem ? Coś do stylizacji włosów ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 19:32 ---------- Poprzedni post napisano o 19:31 ----------

Cytat:
Napisane przez axn22 Pokaż wiadomość
Pewnie masz rację aczkolwiek w moim otoczeniu to się sprawdza

Ja trochę liczę, że Bartek rozkręci się jak pójdzie do żłobka.. bo teraz zero... ani mama ani tata... Mam wrażenie, że to przez to, że bez tego jest BARDZO komunikatywny. Dokładnie pokaże czego chce i każdy go rozumie...

Jest też obecnie bardzo upierdliwy. Wszystko (poza zabawkami i ogólnie jego rzeczami) musi być na swoim miejscu. Pojemnik z solą na blacie? Zapomnij. Każe schować do szafki. Spodnie rzucone na łóżko? Każe schować do szafy. Bluzka nie na wieszaku? Koszmar! Mama schowaj!


Przynajmniej pilnuje porządku


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 19:36 ---------- Poprzedni post napisano o 19:32 ----------

Nas ostatnio trochę mniej bo mamy bostonke ....

Gratulacje pięknie rozwijanej mowy K tez co raz więcej gada trochę po swojemu trochę już nawet da się zrozumieć

Nocnik to nie jego bajka




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
♥ Kacperek ♥
sonia_n jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-08-08, 19:38   #3818
Shiruvii
Zakorzenienie
 
Avatar Shiruvii
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 352
GG do Shiruvii Send a message via Skype™ to Shiruvii
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
o to samo!! i to Y w takie ultradzwieki czasem przechodzi
wszystko jest "ła"
piesek szczeka "ŁA!"
kotek robi "łaaaał"
kaczka "łałała"
robi to z intonacja tak jak ja hał, miał czy kwakwakwa i z taka sama iloscia "ła" ale nadal to takie niewyrazne... tylko koko ogarnia

i w ogole zaczał skracac
kiedys bylo kokoko a teraz koko
było ssssssss na weza jest "s"

u nas jest mama tata am na jedzenie, mniam na cycek, pa

chcialabym zeby ogarnal pic, tam, co to takie podstawy by to wiele ulatwilo
i juz nie pokazuje palcem a robi taki ruch jakby chcial cos w dłon chwycic, tak zgina palce jak chce zeby cos mu dac
Po 10 dniach się nie odstawil? Wow!

Mnie teraz mało, bo dużo zajęć w domu i pracy. A na dodatek mocno zaangazowalam się w zbiorke dla małej Oliwki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
...Popatrz prawdzie w oczy
On Cię zauroczył...


Cinderella is a proof that a new pair of shoes can change your life
Shiruvii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-08, 20:59   #3819
anolta
Zakorzenienie
 
Avatar anolta
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 3 141
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

U nas nocnik daleko w lesie, ale muszę zamówić te majtki co axn link wrzucała.

Za to mowa, super. Bardzo dużo mówi po swojemu, gestykuluje przy tym śmiesznie i zmienia intonację . Powtarza po nas wszystko, najlepiej udają mu się słowa dwusylabowe. Babcie dziś na placu zabaw myślały,że ma 2 latla, bo ładnie mówi. Byly zachwycone jak wolal picie, Tosia,a jak się spytały jak masz na imię to mówi Jasiu , tzn. nie za każdym razem mu tak ładnie wyjdzie, raz powie Jasiu, a raz Siasiu raz Asiu

I dalej kocha muzykę, śpiewanie. Teraz mu śpiewam Podsiadło "Znowu jadę do ciebie sam", a Janek: "uuuuuua, uuuuuua"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:44 ---------- Poprzedni post napisano o 20:43 ----------

Cytat:
Napisane przez s i l v e r Pokaż wiadomość
Kciuki!
U Was szczepią bez problemu teraz? Ja chciałam zaszczepić tydzień temu to mi powiedziała, że w takie upały nie szczepią. Dziś też zadzwoniłam i znów powiedziała, że dopóki będą takie gorące dni to szczepień nie będzie.
Ciekawe czemu

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
U nas też nie szczepią, za ciepło.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:49 ---------- Poprzedni post napisano o 20:44 ----------

Cytat:
Napisane przez minula Pokaż wiadomość
Fantazja kciuki w nowej pracy

Kiciulec kto jak kto, ale Ty ogarniesz imprezę w jeden wieczór powodzenia

Ja mam dwie spacerówki jedną parasolke i jedna normalną. Używam obu. Ostatnio nawet mój 4 latek jechał w parasolce. Szliśmy po młodą do żłobka i uznał,że odpocznie więcej wózków nie planuje.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też mam dwie spacerówki, ta wieksza jest w domu, a druga parasolka- klekot w samochodzie na stałe (jak gdzieś jadę to nie muszę się martwić,żeby wózek zapakować). Tę parasolkę kupiłam pierwszą lepszą w smyku za jakieś 250 zł, a służyła córeczce, teraz synkowi i jest jak nowa . Synek swobodnie do niej wchodzi i schodzi, lubi ja chyba najbardziej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:52 ---------- Poprzedni post napisano o 20:49 ----------

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
to mit akurat tzn nic predyspozycyjnego nie maja wiecej niz chlopcy a wlasnie przez powielane takie opinie rodzice chlopców odpuszczają troche
tzn to nie wyscig i nie mowie ze powinni mowic ale nie ma uwarunkowan ktore mowia ze dziewczyki beda szybciej od chlopcow mowic
To tak jak z jedzeniem łyżeczką i widelcem, że dziewczynki niby zawsze szybciej, są dokładniejsze, bardziej cierpliwe itp. u nas i u znajomych akurat to się sprawdziło, córcia już dawno ładnie jadła w tym wieku, a Jaś to najlepiej ręką, albo wykręca te łyżeczki, rzuca nimi, no maskara codziennie lądujemy 3-4 razy w wannie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:52 ---------- Poprzedni post napisano o 20:52 ----------

Cytat:
Napisane przez axn22 Pokaż wiadomość
Pewnie masz rację aczkolwiek w moim otoczeniu to się sprawdza

Ja trochę liczę, że Bartek rozkręci się jak pójdzie do żłobka.. bo teraz zero... ani mama ani tata... Mam wrażenie, że to przez to, że bez tego jest BARDZO komunikatywny. Dokładnie pokaże czego chce i każdy go rozumie...

Jest też obecnie bardzo upierdliwy. Wszystko (poza zabawkami i ogólnie jego rzeczami) musi być na swoim miejscu. Pojemnik z solą na blacie? Zapomnij. Każe schować do szafki. Spodnie rzucone na łóżko? Każe schować do szafy. Bluzka nie na wieszaku? Koszmar! Mama schowaj!
Haha, jaki gospodarz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:53 ---------- Poprzedni post napisano o 20:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Escorpio Pokaż wiadomość
To Ala pomaga mi wyjmować pranie Lata od łazienki na balkon i mi przynosi po jednej skarpetce
Ale pięknie pomaga mamie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:59 ---------- Poprzedni post napisano o 20:53 ----------

Fantazja, gratuluję decyzji o zmianie pracy. Gdzieś czytałam, że człowiek powinien zmieniać pracę co 7 lat, wtedy nie wypala się, pracuje najbardziej efektywnie, poznaje nowych ludzi , zdobywa nowe umiejętności itd. Przodują w tym Anglicy, Polacy gdzieś daleko, przeciętnie przez życie zmieniają pracę tylko raz. Chociaż wydaje mi się,że już się to zmienia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2003 - My razem
2012 - ślub
2013 - córeczka
2017 - synek
anolta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-08, 21:33   #3820
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Oddaje honor mojemu dziecku. Mamy pierwsze słowo. Po francusku (zdrajca jeden ) la balle (piłka). Mowi już je od dawna ale dopiero kulka dni temu obczailismy ze to o to chodzi ⚽️
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-08, 23:11   #3821
Escorpio
Zakorzenienie
 
Avatar Escorpio
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 441
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez anolta Pokaż wiadomość
U nas nocnik daleko w lesie, ale muszę zamówić te majtki co axn link wrzucała.

Za to mowa, super. Bardzo dużo mówi po swojemu, gestykuluje przy tym śmiesznie i zmienia intonację . Powtarza po nas wszystko, najlepiej udają mu się słowa dwusylabowe. Babcie dziś na placu zabaw myślały,że ma 2 latla, bo ładnie mówi. Byly zachwycone jak wolal picie, Tosia,a jak się spytały jak masz na imię to mówi Jasiu , tzn. nie za każdym razem mu tak ładnie wyjdzie, raz powie Jasiu, a raz Siasiu raz Asiu

I dalej kocha muzykę, śpiewanie. Teraz mu śpiewam Podsiadło "Znowu jadę do ciebie sam", a Janek: "uuuuuua, uuuuuua"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:44 ---------- Poprzedni post napisano o 20:43 ----------

U nas też nie szczepią, za ciepło.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:49 ---------- Poprzedni post napisano o 20:44 ----------

Ja też mam dwie spacerówki, ta wieksza jest w domu, a druga parasolka- klekot w samochodzie na stałe (jak gdzieś jadę to nie muszę się martwić,żeby wózek zapakować). Tę parasolkę kupiłam pierwszą lepszą w smyku za jakieś 250 zł, a służyła córeczce, teraz synkowi i jest jak nowa . Synek swobodnie do niej wchodzi i schodzi, lubi ja chyba najbardziej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:52 ---------- Poprzedni post napisano o 20:49 ----------

To tak jak z jedzeniem łyżeczką i widelcem, że dziewczynki niby zawsze szybciej, są dokładniejsze, bardziej cierpliwe itp. u nas i u znajomych akurat to się sprawdziło, córcia już dawno ładnie jadła w tym wieku, a Jaś to najlepiej ręką, albo wykręca te łyżeczki, rzuca nimi, no maskara codziennie lądujemy 3-4 razy w wannie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:52 ---------- Poprzedni post napisano o 20:52 ----------

Haha, jaki gospodarz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:53 ---------- Poprzedni post napisano o 20:52 ----------

Ale pięknie pomaga mamie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:59 ---------- Poprzedni post napisano o 20:53 ----------

Fantazja, gratuluję decyzji o zmianie pracy. Gdzieś czytałam, że człowiek powinien zmieniać pracę co 7 lat, wtedy nie wypala się, pracuje najbardziej efektywnie, poznaje nowych ludzi , zdobywa nowe umiejętności itd. Przodują w tym Anglicy, Polacy gdzieś daleko, przeciętnie przez życie zmieniają pracę tylko raz. Chociaż wydaje mi się,że już się to zmienia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jaki slodki Jasiu Ala pieknie mowi swoje imię, ale gdy sie pytam jak masz na imie odpowiada tata
Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
Oddaje honor mojemu dziecku. Mamy pierwsze słowo. Po francusku (zdrajca jeden ) la balle (piłka). Mowi już je od dawna ale dopiero kulka dni temu obczailismy ze to o to chodzi ⚽️
Jeju myslalam ze to post Fantazji i zastanawiam się co Dejwo ma wspolnego z francuskim
Brawo Luca!

Ala ostatnio ciągle mowi bach polozy się jest bach, upadnie-bach, wkladamy buty-bach

A dzisiaj Ala mnie ujęła swoim zachowaniem. Szwagierka kp coreczkę, Ala siadła kolo nich i glaskała małą po główce potem zaglądała w piersi i chciała je dotknąć i coś po swojemu mówiła
Escorpio jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-08-09, 00:28   #3822
minula
Wtajemniczenie
 
Avatar minula
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 2 351
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez anolta Pokaż wiadomość
U nas nocnik daleko w lesie, ale muszę zamówić te majtki co axn link wrzucała.

Za to mowa, super. Bardzo dużo mówi po swojemu, gestykuluje przy tym śmiesznie i zmienia intonację . Powtarza po nas wszystko, najlepiej udają mu się słowa dwusylabowe. Babcie dziś na placu zabaw myślały,że ma 2 latla, bo ładnie mówi. Byly zachwycone jak wolal picie, Tosia,a jak się spytały jak masz na imię to mówi Jasiu , tzn. nie za każdym razem mu tak ładnie wyjdzie, raz powie Jasiu, a raz Siasiu raz Asiu

I dalej kocha muzykę, śpiewanie. Teraz mu śpiewam Podsiadło "Znowu jadę do ciebie sam", a Janek: "uuuuuua, uuuuuua"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:44 ---------- Poprzedni post napisano o 20:43 ----------

U nas też nie szczepią, za ciepło.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:49 ---------- Poprzedni post napisano o 20:44 ----------

Ja też mam dwie spacerówki, ta wieksza jest w domu, a druga parasolka- klekot w samochodzie na stałe (jak gdzieś jadę to nie muszę się martwić,żeby wózek zapakować). Tę parasolkę kupiłam pierwszą lepszą w smyku za jakieś 250 zł, a służyła córeczce, teraz synkowi i jest jak nowa . Synek swobodnie do niej wchodzi i schodzi, lubi ja chyba najbardziej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:52 ---------- Poprzedni post napisano o 20:49 ----------

To tak jak z jedzeniem łyżeczką i widelcem, że dziewczynki niby zawsze szybciej, są dokładniejsze, bardziej cierpliwe itp. u nas i u znajomych akurat to się sprawdziło, córcia już dawno ładnie jadła w tym wieku, a Jaś to najlepiej ręką, albo wykręca te łyżeczki, rzuca nimi, no maskara codziennie lądujemy 3-4 razy w wannie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:52 ---------- Poprzedni post napisano o 20:52 ----------

Haha, jaki gospodarz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:53 ---------- Poprzedni post napisano o 20:52 ----------

Ale pięknie pomaga mamie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:59 ---------- Poprzedni post napisano o 20:53 ----------

Fantazja, gratuluję decyzji o zmianie pracy. Gdzieś czytałam, że człowiek powinien zmieniać pracę co 7 lat, wtedy nie wypala się, pracuje najbardziej efektywnie, poznaje nowych ludzi , zdobywa nowe umiejętności itd. Przodują w tym Anglicy, Polacy gdzieś daleko, przeciętnie przez życie zmieniają pracę tylko raz. Chociaż wydaje mi się,że już się to zmienia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super mówi
Parasolke tez mamy ze smyka tylko u mnie na odwrót babyjogger jezdzi w aucie a parasolka w domu, bo duzo mniej miejsca zajmuję.
Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
Oddaje honor mojemu dziecku. Mamy pierwsze słowo. Po francusku (zdrajca jeden ) la balle (piłka). Mowi już je od dawna ale dopiero kulka dni temu obczailismy ze to o to chodzi
może na polski czeka z pelnymi zdaniami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
minula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-09, 07:26   #3823
anolta
Zakorzenienie
 
Avatar anolta
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 3 141
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez Escorpio Pokaż wiadomość
Jaki slodki Jasiu Ala pieknie mowi swoje imię, ale gdy sie pytam jak masz na imie odpowiada tata


Jeju myslalam ze to post Fantazji i zastanawiam się co Dejwo ma wspolnego z francuskim
Brawo Luca!

Ala ostatnio ciągle mowi bach polozy się jest bach, upadnie-bach, wkladamy buty-bach

A dzisiaj Ala mnie ujęła swoim zachowaniem. Szwagierka kp coreczkę, Ala siadła kolo nich i glaskała małą po główce potem zaglądała w piersi i chciała je dotknąć i coś po swojemu mówiła
Ojoj, jak słodko, Alunia nasza ambasadorka kp

Panie mi mówily w przedszkolu, że jak dziewczynki się bawiły lalkami to wszystkie karmiły butelkami, tylko Antosia usiadła na foteliku i tak ja przytuliła do brzucha i mówi,że karmi teraz , ale wtedy już był Jaś więc widziała codziennie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2003 - My razem
2012 - ślub
2013 - córeczka
2017 - synek
anolta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-09, 07:34   #3824
MartaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar MartaMagda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z szafy
Wiadomości: 7 859
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
Oddaje honor mojemu dziecku. Mamy pierwsze słowo. Po francusku (zdrajca jeden ) la balle (piłka). Mowi już je od dawna ale dopiero kulka dni temu obczailismy ze to o to chodzi ⚽️
W sumie jakby nie patrzeć to la balle łatwiej wymówić niż piŁka

Jutro zaczynam mini urlop. Podjęłam decyzję, że w tym czasie Nina chodzi do żłobka, a ja będę leżeć na hamaku na plaży miejskiej #wyrodnamatka
__________________
Nina 💕 29.01.2017
MartaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-09, 08:00   #3825
axn22
Zakorzenienie
 
Avatar axn22
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 086
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez MartaMagda Pokaż wiadomość
W sumie jakby nie patrzeć to la balle łatwiej wymówić niż piŁka

Jutro zaczynam mini urlop. Podjęłam decyzję, że w tym czasie Nina chodzi do żłobka, a ja będę leżeć na hamaku na plaży miejskiej #wyrodnamatka
Ekstra! Powiem Ci, ze taki urlop to ja bym chetniej chciala niz jakis all inclusive z pilnowaniem aby Bartek nie utopil sie w basenie

Polskie znaki mi wysiadly


#Adaptacja w żłobku
Ile u Was trwała? Siedziałyście jakieś dni calutkie z dzieckiem w żłobku czy od razu zostawiałyście tylko na krócej a nie na cały dzień?
axn22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-09, 08:43   #3826
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez Shiruvii Pokaż wiadomość
Po 10 dniach się nie odstawil? Wow!

Mnie teraz mało, bo dużo zajęć w domu i pracy. A na dodatek mocno zaangazowalam się w zbiorke dla małej Oliwki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
no nie
cyca nadal czasami 2 razy na dobe, czasami 0 czesciej nie daje, zreszta chce tylko jak jestesmy na gorze bo kojarzy ze od ok 4-5mcy cyc tylko na lozku u mnie w sypialni


Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
Oddaje honor mojemu dziecku. Mamy pierwsze słowo. Po francusku (zdrajca jeden ) la balle (piłka). Mowi już je od dawna ale dopiero kulka dni temu obczailismy ze to o to chodzi ⚽️
klaski :
Cytat:
Napisane przez Escorpio Pokaż wiadomość
Jaki slodki Jasiu Ala pieknie mowi swoje imię, ale gdy sie pytam jak masz na imie odpowiada tata


Jeju myslalam ze to post Fantazji i zastanawiam się co Dejwo ma wspolnego z francuskim
Brawo Luca!

Ala ostatnio ciągle mowi bach polozy się jest bach, upadnie-bach, wkladamy buty-bach

A dzisiaj Ala mnie ujęła swoim zachowaniem. Szwagierka kp coreczkę, Ala siadła kolo nich i glaskała małą po główce potem zaglądała w piersi i chciała je dotknąć i coś po swojemu mówiła
Ala
Cytat:
Napisane przez anolta Pokaż wiadomość
Ojoj, jak słodko, Alunia nasza ambasadorka kp

Panie mi mówily w przedszkolu, że jak dziewczynki się bawiły lalkami to wszystkie karmiły butelkami, tylko Antosia usiadła na foteliku i tak ja przytuliła do brzucha i mówi,że karmi teraz , ale wtedy już był Jaś więc widziała codziennie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Antosia !! brawo !! <3

Cytat:
Napisane przez axn22 Pokaż wiadomość
Ekstra! Powiem Ci, ze taki urlop to ja bym chetniej chciala niz jakis all inclusive z pilnowaniem aby Bartek nie utopil sie w basenie

Polskie znaki mi wysiadly


#Adaptacja w żłobku
Ile u Was trwała? Siedziałyście jakieś dni calutkie z dzieckiem w żłobku czy od razu zostawiałyście tylko na krócej a nie na cały dzień?
u nas z zalozenia: 3 dni 1,5h (miedzy sniadaniem a zupką jak jest czas zabaw) rodzic jest z dzieckiem
u nas to wygladało tak
1 dzien: 1,5h ja z mackiem
2 dzien: 1,5h maciek sam, ja w szatni (sugestia pani ze ani razu do mnie nie podszedl wiec mozemy juz probowac)
3: 1,5h maciek sam, ja zakupy pare km od zlobka
4 dzien: ok 20-2,5h sam (został na zupke)
5ty 3h - zaczal sniadaniem, 1,5h zabaw i zupka
i teraz nie pamietam czy 6-7 juz zostawał spac (u nas to czwartek -iatek wypadało)
czy dopiero od poniedzialku wiec dzien 8 sporobwał zostać na drzemke
wydaje mi sie ze wtedy juz zostawał az do obiadku ktory jest po spaniu.. ale to by znaczyło ze do ok 13-13,30 a jakos mam wrazenie ze ten miesiac co bylam w domu a on w zlobku jezdzilam na ok 12 po niego.. ale moze sie myle ;D

chlopiec ktory z nami zaczynał mial dzien 1 i 2 jak nassz a juz 3ciego probował ze spaniem (mama nadal w szatni)
ale ta mama miala czwartek-piatek, wiec 7 dni roboczych tylko zeby maly sie wdrożył i wracala do pracy
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-09, 08:48   #3827
axn22
Zakorzenienie
 
Avatar axn22
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 086
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
u nas z zalozenia: 3 dni 1,5h (miedzy sniadaniem a zupką jak jest czas zabaw) rodzic jest z dzieckiem
u nas to wygladało tak
1 dzien: 1,5h ja z mackiem
2 dzien: 1,5h maciek sam, ja w szatni (sugestia pani ze ani razu do mnie nie podszedl wiec mozemy juz probowac)
3: 1,5h maciek sam, ja zakupy pare km od zlobka
4 dzien: ok 20-2,5h sam (został na zupke)
5ty 3h - zaczal sniadaniem, 1,5h zabaw i zupka
i teraz nie pamietam czy 6-7 juz zostawał spac (u nas to czwartek -iatek wypadało)
czy dopiero od poniedzialku wiec dzien 8 sporobwał zostać na drzemke
wydaje mi sie ze wtedy juz zostawał az do obiadku ktory jest po spaniu.. ale to by znaczyło ze do ok 13-13,30 a jakos mam wrazenie ze ten miesiac co bylam w domu a on w zlobku jezdzilam na ok 12 po niego.. ale moze sie myle ;D
Fajnie, tak powolutku i lajtowo.

Ja mam tylko 6 dni roboczych bo więcej urlopu nie mam. Wiec teoretycznie 7ego dnia powinien już być 7.30-16 ale wątpie czy się uda... No zobaczymy. W razie czego w kolejne dni bede pracować w domu i odbierać go wcześniej... Co to będzie, co to będzie
axn22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-09, 10:29   #3828
MartaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar MartaMagda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z szafy
Wiadomości: 7 859
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez axn22 Pokaż wiadomość
Ekstra! Powiem Ci, ze taki urlop to ja bym chetniej chciala niz jakis all inclusive z pilnowaniem aby Bartek nie utopil sie w basenie

Polskie znaki mi wysiadly

#Adaptacja w żłobku
Ile u Was trwała? Siedziałyście jakieś dni calutkie z dzieckiem w żłobku czy od razu zostawiałyście tylko na krócej a nie na cały dzień?
Klawiatura Ci się nie przełączyła z polskiego programisty na polski?

U nas adaptacja wyglądała tak:

Pierwszy tydzień:
1 dzień: Nina + ja i TŻet - 1 godz.
2 dzień: Nina + ja - 1 godz.
3 dzień: Nina sama - 1,5 godz.
4 dzień: Nina sama - 3 godz.
5 dzień: Nina sama - 5 godz.

2 tydzień:
Nina zostawała na 5 godzin.

3 tydzień (wróciłam do pracy):
Nina zostawała na 7 godzin.

Pierwszy tydzień to była rewelacja, 2 tydzień to były smuteczki, ale bez płaczu i w 3 tygodniu już zaczęło być dużo lepiej a od 4 to już sama leciała do sali
__________________
Nina 💕 29.01.2017
MartaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-09, 12:34   #3829
Fantazja_
Zakorzenienie
 
Avatar Fantazja_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 3 888
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

omg.........nie pocytowało mi, a wczoraj post napisałam i widzę, że się nie dodał. No nic streszczę:
1. Odpowiedź w/s nowej pracy : mam już nagraną, czekają tylko na mnie. Branży nie zmieniam, warunki lepsze, wolne weekendy choć nadal korpo, ale w mniejszym gronie. Anolta coś w tym jest, aby zmieniać pracę co 7 lat
2. Sq masakra...hm ciekawe od czego ten kaszel. Może faktycznie jakiś krem, perfumy?

3. Pięknie dzieci się porozumiewają brawa dla wszystkich i dla Luci za la belle? brawo to jest kibic z prawdziwego zdarzenia
My wczoraj bylismy u lekarza rehabilitacji tak ostatecznie i powiedziała, że nie ma się do czego przyczepić...git bo chodzenie na 10 min co 3 msc to średni jest i na siłę na dodatek w każdym razie pytała co Dawid mówi. Jest ok. Zapytałam jak to jest z tą mową. W okolicy 2 roku życia jeśli dziecko rozumie wszystko, a nie mówi nic to logopeda....choć! podkreśliła, że kiedyś ten wiek wynosił 3, 4 latka, więc nie ma się co martwić na zapas.

Ja uwielbiam kilka słowek Dejwa: enie-kamienie, ejn - księżyc, bagn - dzwonek albo zegar, pepa - pępek. Czasem sikam jak to mówi

4. Sonia_n zdrówka! oby szybko przeszło i bez schodzenia paznokci bo tak podobno jest pod koniec bostonki :/

5. MartaMagda elegancko! wypoczywaj dziewczyno! i sobie nie żałuj a co!

6 Axn ja mam zamiar oddawać na początek na ok 4 godz do ok 12 przed drzemką i też co ma być to będzie...

7. Byliśmyy dziś u alergologa i dała skierowanie do szpitala na badania bo niby dokładniej zbadają co i jak. A ewidentnie uczulony na nabiał...to ja nie wiem po co resztę badać. Muszę to przemyśleć głęboko

8. Dziś chyba kupuję samochód proszę o kciuki aby było ok. Wczoraj oglądaliśmy i spoko się wydaje. Dodajcie mi otuchy, że będę ok kierowcą:pr osi: aż miałam myśli po co mi w sumie samochód zaczynam tchórzyć, więc potrzebuję kubła zimnej wody
Fantazja_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-08-09, 13:05   #3830
minula
Wtajemniczenie
 
Avatar minula
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 2 351
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Fantazja ja bylam w szpitalu z synkiem już 3 razy (diagnostycznie). Za pierwszym razem miał około roku. Pierwszego dnia badania z krwi, a drugiego skórne. Po skornych doba obserwacji i do domu. Kolejny raz byliśmy na prowokacji, pierwszy dzień prowokacja małą ilością, drugiego większa, trzecia obserwacja i czwarta do domu. Za trzecim tak samo. Teraz idziemy czwarty raz, znów prowokacja. Czasami robią w trybie dziennym pierwsze badania, czyli trzy dni przychodzi, ale noce w domu.
Kciuki za samochód w takie dni to warto pojeździć dla klimy
Cytat:
Napisane przez MartaMagda Pokaż wiadomość
W sumie jakby nie patrzeć to la balle łatwiej wymówić niż piŁka

Jutro zaczynam mini urlop. Podjęłam decyzję, że w tym czasie Nina chodzi do żłobka, a ja będę leżeć na hamaku na plaży miejskiej #wyrodnamatka
Malutka chodzi do żłobka od poniedziałku. W tym czasie byłam z synkiem u lekarza, w Centrun Nauki Kopernik i na basenie. W przyszłym tygodniu synek idzie do przedszkola, Młoda do żłobka, a ja będę odpoczywać w domu
Cytat:
Napisane przez axn22 Pokaż wiadomość
Ekstra! Powiem Ci, ze taki urlop to ja bym chetniej chciala niz jakis all inclusive z pilnowaniem aby Bartek nie utopil sie w basenie

Polskie znaki mi wysiadly


#Adaptacja w żłobku
Ile u Was trwała? Siedziałyście jakieś dni calutkie z dzieckiem w żłobku czy od razu zostawiałyście tylko na krócej a nie na cały dzień?
Moja miała 7 miesięcy, pierwszy dzien raem około godzinki, drugi dzień ja w szatni okolo 2 godz. Trzeci dzień została na spanie, ja w szatni (na drzemce, wcześniej byłam na zakupach), czwarty dzień od 9 do 14.00. Pozbiej już zostawala od 8.30 do 15.00.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
minula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-09, 13:14   #3831
axn22
Zakorzenienie
 
Avatar axn22
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 086
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez Fantazja_ Pokaż wiadomość
8. Dziś chyba kupuję samochód proszę o kciuki aby było ok. Wczoraj oglądaliśmy i spoko się wydaje. Dodajcie mi otuchy, że będę ok kierowcą:pr osi: aż miałam myśli po co mi w sumie samochód zaczynam tchórzyć, więc potrzebuję kubła zimnej wody
Powodzenia, oby się udało wreszcie!! Kierowcą będziesz na pewno super. Najwyżej Cię kiedyś na mieście strąbię
Udało się wyczaić toyotkę czy coś innego?
axn22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-09, 13:16   #3832
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez MartaMagda Pokaż wiadomość
W sumie jakby nie patrzeć to la balle łatwiej wymówić niż piŁka

Jutro zaczynam mini urlop. Podjęłam decyzję, że w tym czasie Nina chodzi do żłobka, a ja będę leżeć na hamaku na plaży miejskiej #wyrodnamatka
to fakt
Cytat:
Napisane przez minula Pokaż wiadomość
może na polski czeka z pelnymi zdaniami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
na pewno
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-09, 13:20   #3833
Fantazja_
Zakorzenienie
 
Avatar Fantazja_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 3 888
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez minula Pokaż wiadomość
Fantazja ja bylam w szpitalu z synkiem już 3 razy (diagnostycznie). Za pierwszym razem miał około roku. Pierwszego dnia badania z krwi, a drugiego skórne. Po skornych doba obserwacji i do domu. Kolejny raz byliśmy na prowokacji, pierwszy dzień prowokacja małą ilością, drugiego większa, trzecia obserwacja i czwarta do domu. Za trzecim tak samo. Teraz idziemy czwarty raz, znów prowokacja. Czasami robią w trybie dziennym pierwsze badania, czyli trzy dni przychodzi, ale noce w domu.
Kciuki za samochód w takie dni to warto pojeździć dla klimy Malutka chodzi do żłobka od poniedziałku. W tym czasie byłam z synkiem u lekarza, w Centrun Nauki Kopernik i na basenie. W przyszłym tygodniu synek idzie do przedszkola, Młoda do żłobka, a ja będę odpoczywać w domu Moja miała 7 miesięcy, pierwszy dzien raem około godzinki, drugi dzień ja w szatni okolo 2 godz. Trzeci dzień została na spanie, ja w szatni (na drzemce, wcześniej byłam na zakupach), czwarty dzień od 9 do 14.00. Pozbiej już zostawala od 8.30 do 15.00.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
jeśli można będzie tak jak piszesz, że noce w domu to myślę, że spoko. Fakt, że średnio mi teraz na rękę to przy nowej pracy...no ale jak będzie mus to mus...choć pewnie terminy nie są super bliskie

Cytat:
Napisane przez axn22 Pokaż wiadomość
Powodzenia, oby się udało wreszcie!! Kierowcą będziesz na pewno super. Najwyżej Cię kiedyś na mieście strąbię
Udało się wyczaić toyotkę czy coś innego?
tak w końcu toyotkę
Fantazja_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-09, 13:25   #3834
minula
Wtajemniczenie
 
Avatar minula
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 2 351
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez Fantazja_ Pokaż wiadomość
jeśli można będzie tak jak piszesz, że noce w domu to myślę, że spoko. Fakt, że średnio mi teraz na rękę to przy nowej pracy...no ale jak będzie mus to mus...choć pewnie terminy nie są super bliskie



tak w końcu toyotkę
Nie wiem jak u Was, ale ja z reguły czekam od 2 miesiecy do 6
Ktora toyotke?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
minula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-09, 13:26   #3835
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Axn co do zlobka to powiem Ci jak powiedziala mi pani "płakać bedzie". (powiedziaa mi to jak sie jarałam w pierwsze dni ze idzie wesolo )
moj super chodzil te pierwsze 2 tygodnie, a pozniej byl tydzien ze plakał, 2 dni ot tak, wiec nosiłam zele na zabki i faktycznie 4ki wyszły a kolejne 3 dni bawil sie i co 10-15min podchodzil do drzwi z płaczem...
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-09, 13:39   #3836
axn22
Zakorzenienie
 
Avatar axn22
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 086
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Axn co do zlobka to powiem Ci jak powiedziala mi pani "płakać bedzie". (powiedziaa mi to jak sie jarałam w pierwsze dni ze idzie wesolo )
moj super chodzil te pierwsze 2 tygodnie, a pozniej byl tydzien ze plakał, 2 dni ot tak, wiec nosiłam zele na zabki i faktycznie 4ki wyszły a kolejne 3 dni bawil sie i co 10-15min podchodzil do drzwi z płaczem...
Ja wieem, jestem w 100% pewna, że będzie płakać. Od lutego/marca Bartek zostawiany jest u babć. 4 razy w tygodniu na cały dzień. Zna je, lubi się z nimi bawić, nie mają z nim najmniejszych problemów. I co? Co rano przykleja się do mnie/tż i płacz, że on nie chce. Prawie zawsze zostawiam go płaczącego (no chyba, że dorwie jakiś jogurt... jogurt jest ważniejszy od mamy ) Popłacze chwile i się bawi. Najdłużej to chyba płakał 15minut.
Wyjątek jedynie jak babcia miała urlop i nie widział je 2tyg, wtedy była panika a nie płacz
axn22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-09, 14:06   #3837
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez axn22 Pokaż wiadomość
Ja wieem, jestem w 100% pewna, że będzie płakać. Od lutego/marca Bartek zostawiany jest u babć. 4 razy w tygodniu na cały dzień. Zna je, lubi się z nimi bawić, nie mają z nim najmniejszych problemów. I co? Co rano przykleja się do mnie/tż i płacz, że on nie chce. Prawie zawsze zostawiam go płaczącego (no chyba, że dorwie jakiś jogurt... jogurt jest ważniejszy od mamy ) Popłacze chwile i się bawi. Najdłużej to chyba płakał 15minut.
Wyjątek jedynie jak babcia miała urlop i nie widział je 2tyg, wtedy była panika a nie płacz
placz przy oddaniu a taki o ktorym pisalam przez caly dzien to inaczej torche
najwazniejsze zeby tam byl szczesliwy i nie wył cały dzien
zycze Wam aby tak było *
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-09, 16:37   #3838
Shiruvii
Zakorzenienie
 
Avatar Shiruvii
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 352
GG do Shiruvii Send a message via Skype™ to Shiruvii
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Nie ma reguły. U nas adaptacja była dość spokojna, w sensie powoli i spokojnie wszystko.
Po chorobie była masakra pierwszy dzień, potem 2 dni miniadaptacji i teraz jest ekstra. Ani razu nie płakała przy pożegnaniu chyba. Wchodzi i wychodzi zadowolona.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
...Popatrz prawdzie w oczy
On Cię zauroczył...


Cinderella is a proof that a new pair of shoes can change your life
Shiruvii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-09, 16:42   #3839
s i l v e r
Zakorzenienie
 
Avatar s i l v e r
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 166
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

U nas jakiś bunt dwulatka czy co :/ Hania zrobiła się okropna. Do wózka nie chce wejść. Ryk jakbym nie wiem co jej robiła.. na ręce nie, rączka nie. Nawet do takiego sklepowego wózka nie chce usiąść a zawsze uwielbiała. Tra-ge-dia.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
s i l v e r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-09, 16:49   #3840
justkonev
Zakorzenienie
 
Avatar justkonev
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 5 953
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez s i l v e r Pokaż wiadomość
U nas jakiś bunt dwulatka czy co :/ Hania zrobiła się okropna. Do wózka nie chce wejść. Ryk jakbym nie wiem co jej robiła.. na ręce nie, rączka nie. Nawet do takiego sklepowego wózka nie chce usiąść a zawsze uwielbiała. Tra-ge-dia.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Przybijmy sobie piątkę..


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
justkonev jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-16 09:24:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:33.