Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-24, 18:31   #1891
panna_migotka_86
Raczkowanie
 
Avatar panna_migotka_86
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 179
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcie

Moja kolekcja:
- czekoladka brązująca Bourjois
- puder brązujący Sun Goddess Elizabeth Arden
- L'Oreal Glam Bronze Blonde Harmony- podwójny puder brązujący dla blondynek

I tyle mi wystarczy
__________________
05.07.- White Sensation 2008 Amsterdam !
29.08.- Egipt, czyli wakacje mojego życia !
PS. Wszelkie porady dotyczące wyjazdu do Egiptu mile widziane.
panna_migotka_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-24, 20:33   #1892
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcie

Cytat:
Napisane przez panna_migotka_86 Pokaż wiadomość
Moja kolekcja:
- czekoladka brązująca Bourjois
- puder brązujący Sun Goddess Elizabeth Arden
- L'Oreal Glam Bronze Blonde Harmony- podwójny puder brązujący dla blondynek


I tyle mi wystarczy

Mogłabyś porównać te dwa zaznaczone? Zastanawiałam się kiedyś nas Elizabeth Arden
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-24, 20:36   #1893
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcie

Ja miałam loreala dla blondynek, połowę, tę jaśniejszą szybko zużyłam, teraz wykańczam tą ciemniejszą.
Bardzo przyjemny puder o biszkoptowym ''bezpiecznym'' odcieniu
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-10, 20:40   #1894
Laurany
Rozeznanie
 
Avatar Laurany
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 776
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcie

Od jakiegoś czasu mam hopla na punkcie pudrów brązujących, więc korzystając z chwili wolnego zdam relację nt tych które miałam okazję przetestować

1. Terracota Guerlain, wersja dla blondynek - delikatna, raczej rozświetla niz brazuje, i bardziej dla bladolicych niz dla mnie, ale dawała fajną ciepłą poświatę na twarzy

2. Czekoladka Bourjois - za ciemna, tworzyła straszne plamy, dla mnie kategoryczne NIET

3. Loreal: wersja podwójna dla brunetek oraz pojedynczy Caribbean - bardzo udane, naturalnie wyglądające, świetne do modelowania twarzy, nawet z pędzelkiem się polubiłam, niestety po jakimś czasie coś w ich składzie mnie uczuliło

4. Sun Goddess Bronzing Powder od Elizabeth Arden - mój KWC, jeśli zostanie wycofany, firma będzie mnie mieć na sumieniu, ciemny brąz bez odrobiny pomarańczy, lekko drobinkowy, nawet utrzymuje sie dość długo co w wypadku EA jest rzadkością

5. Africa Rythm Pearly Sun Powder, Guerlain - do stosowania tylko wieczorem z racji ogromnej ilości drobinek (tak naprawdę jest to bardziej ciemny shimmer niż puder brązujący), niestety nie przetrwa imprezy bez poprawek

6. Summer Fever Clarins - największe rozczarowanie, po dwóch dniach wszystkie drobinki znikneły i pozostał puder o jasno-ceglasto-łososiowym kolorze, na dodatek nietrwały, bez żalu posłałam dalej

7. Caribbean in A Compact, Sun Bunny, Too Faced - podwójny puder brązujący, używam do podkreślenia kości policzkowych, utrzymuje sie bez poprawek cały dzień, ale nie kupię ponownie bo nie jest mi niezbędny

8. Dior Bronze Matte Sunshine - jak sama nazwa wskazuje matowy, dostałam o ton jaśniejszy niz powinnam dlatego też wogóle nie widze go na twarzy, poczekam do zimy żeby go porządnie przetestowac

9. Dior Bronze Sun Powder - z mikroskopijnymi drobinkami, których jednak nie mogę się dopatrzeć na twarzy, dość łatwo z nim przesadzić i tzreba sie nieźle namachać żeby wyglądał naturalnie

10. Sun Cherub Lancome - mój najnowszy zakup, bardzo drobinkowy, baaardzo wytrzymały, daje śliczny efekt opalonej i wypoczętej twarzy, konkuruje z brązerem EA o miano tego najlepszego

11. Nouba nr 01 - następny drobinkowy puder w mojej kolekcji, strasznie nietrwały, prawie o nim zapomniałam poniważ rozstalismy się w pare dni po pierwszym poznaniu
Laurany jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-17, 16:25   #1895
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Moje najnowsze odkrycie brazerowe dla bladolicych - Physicians Formula Solar SPF20 Light Bronzer
W linku ponizej odnosnik do mojego postu na watku PF wraz ze zdjeciami porownawczymi z Clinique Sunkissed.
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...7&postcount=67
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-17, 16:52   #1896
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Moje najnowsze odkrycie brazerowe dla bladolicych - Physicians Formula Solar SPF20 Light Bronzer
W linku ponizej odnosnik do mojego postu na watku PF wraz ze zdjeciami porownawczymi z Clinique Sunkissed.
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...7&postcount=67

Swietnie wyglada na fotce
Kupilas go na allegro
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-17, 17:01   #1897
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Si Zostal jeszcze ciemniejszy, moze znow sie pojawia.
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-17, 17:04   #1898
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Si Zostal jeszcze ciemniejszy, moze znow sie pojawia.


No to bede polowac
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-17, 17:08   #1899
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Mysle, ze warto, bo...
- rzeczywiscie jasny
- rzeczywiscie "herbatnikowy"
- rzeczywiscie matowy i bez brokatu
- naprawde nie jest "mączny"
- i jest tani
Rzadkosc
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-30, 17:09   #1900
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Mysle, ze warto, bo...
- rzeczywiscie jasny
- rzeczywiscie "herbatnikowy"
- rzeczywiscie matowy i bez brokatu
- naprawde nie jest "mączny"
- i jest tani
Rzadkosc
Ja kupiłam ciemniejszy na tej samej aukcji i jest rzeczywiście boski, przepięknie brązuje, jest matowy i świetnie nawilża

kolor przecudnej opalenizny, zero pomarańczu, który zaczął mnie w bambusie denerwować, coś pięknego

jestem bardzo zadowolona
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-30, 19:06   #1901
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Prawda, ze to unikat? Matowy brazer, ktory wyglada naturalnie, to naprawde cos I jaka cena przyjazna...
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-30, 19:47   #1902
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Prawda, ze to unikat? Matowy brazer, ktory wyglada naturalnie, to naprawde cos I jaka cena przyjazna...
Bardzo
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-31, 09:34   #1903
agool
Rozeznanie
 
Avatar agool
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 694
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Prawda, ze to unikat? Matowy brazer, ktory wyglada naturalnie, to naprawde cos I jaka cena przyjazna...
Dziewczyna tak kusicie, że sobie też chyba kupię. Widziałam na Ebayu. Bo lubię matowe brązery a tych jak na lekarstwo
__________________
"Najlepszym sposobem na poprawienie sobie humoru jest poprawienie humoru komuś innemu"
Mark Twain
agool jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 05:58   #1904
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Physicians formula w dalszym ciągu baaardzo mi się podoba, przez zawartość filtra zostawia na buzi fajną powłoczkę, pięknie imituje opaleniznę

Mój numer 1 ex equo to EL Sienna Earth, uwielbiam tę złocistą poświatę na policzkach i skroniach , delikatny, naturalny, bez drobinek, cudo
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-23, 12:29   #1905
tjejen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 48
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

UP...co macie do powiedzenia o bronzerach z Sephory? napaliłam sie na nie bo już się żegnam z opalenizną, która tego roku i tak nie była specjalnie widoczna:/ szukam takiego bez drobinek i nie za ciemnego ale nie mam też bardzo jasnej karnacji..
tjejen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-24, 22:04   #1906
sharlottek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków - Nowa Huta
Wiadomości: 3 760
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

ja mam brazujacy z sephory z drobinkami i nie jestem zadowolona, nienaturalny efekt, dużo pomarańczy i drobinki dość nachalne, używam go tylko na linię szczęki i linię wlosów przy modelowaniu twarzy, o wiele lepszy z mniej wiecej tej samej polki jest brazer rimmela
sharlottek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-29, 13:01   #1907
cybercat11
Rozeznanie
 
Avatar cybercat11
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 577
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

dołączam się do wątku
Uwielbiam lekko opalony kolor skóry oczywiście bez solarium.
cybercat11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-29, 20:48   #1908
tjejen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 48
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez sharlottek Pokaż wiadomość
ja mam brazujacy z sephory z drobinkami i nie jestem zadowolona, nienaturalny efekt, dużo pomarańczy i drobinki dość nachalne, używam go tylko na linię szczęki i linię wlosów przy modelowaniu twarzy, o wiele lepszy z mniej wiecej tej samej polki jest brazer rimmela
dzieki
tjejen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-02, 17:32   #1909
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

kobitki, właśnie dzięki Wam zdecydowałam się na zakup Bronze Goddess EL i normalnie się zakochałam tak go zachwalałyście i SŁUSZNIE! Piękny efekt daje, w sumie to mój drugi brązer (miałam mozaikę Terracota dla blondynek) i normalnie EL to mistrzostwo świata już nikt nigdy nie powie że jestem blada jak śmierć na chorągwi. Dzięki!
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-07, 09:48   #1910
zsrr23
Raczkowanie
 
Avatar zsrr23
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 375
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Dla mnie numer jeden wśród brązerów i pudrów jest włoska firma Collistar
zsrr23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-07, 11:37   #1911
Edi5555
Rozeznanie
 
Avatar Edi5555
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 543
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez tjejen Pokaż wiadomość
UP...co macie do powiedzenia o bronzerach z Sephory? napaliłam sie na nie bo już się żegnam z opalenizną, która tego roku i tak nie była specjalnie widoczna:/ szukam takiego bez drobinek i nie za ciemnego ale nie mam też bardzo jasnej karnacji..
Ja mam kilka ich bronzerów i chyba najbardziej odpowiada mi ich bronzer fond de tient matifiant compact mam dwa odcienie warm cognac D40 i warm mocha D50 oba dają bardzo fajny efekt jednak cognac jest jakby naturalniejszy oba nie maja drobinek i są matujące mocha ma domieszkę pomarańczu i trzeba nakładać ją z umiarem aby nie przedobrzyć....używałam też dużego sun disku brązującego sephory ale on daje jak dla mnie trochę zbyt delikatny efekt on także nie ma w sobie drobinek i jest matujący a efekt brązujący jest subtelny jakby skóra lekko muśnięta słońcem
Edi5555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-07, 12:13   #1912
miki1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

a mi nieodpowiada on bo plamy potem mam na twarzy duże
miki1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-07, 12:26   #1913
Edi5555
Rozeznanie
 
Avatar Edi5555
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 543
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

A ja kupiłam ostatnio całkiem przypadkiem pod wpływem impulsu bronzer Golden Rose nr 102 i powiem że jestem bardzo zadowolona z efektu jest z drobinkami ale nie daje jakiegoś błyszczącego efektu tylko raczej rozświetlony..... kolor fajny opalony ale nie przesadzony coś jakby ciepły słoneczny beż ma filtr spf15 i ładnie się rozprowadza a w najbliższym czasie przymierzam się do kupna EL Bronze Goddess Matte i jestem go bardzo ciekawa
Edi5555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 21:01   #1914
cybercat11
Rozeznanie
 
Avatar cybercat11
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 577
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

puder mineralny L'oreal nadający kolor opalonej skóry.
cybercat11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 22:09   #1915
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
kobitki, właśnie dzięki Wam zdecydowałam się na zakup Bronze Goddess EL i normalnie się zakochałam tak go zachwalałyście i SŁUSZNIE! Piękny efekt daje, w sumie to mój drugi brązer (miałam mozaikę Terracota dla blondynek) i normalnie EL to mistrzostwo świata już nikt nigdy nie powie że jestem blada jak śmierć na chorągwi. Dzięki!
i teraz snowu bede dumala czy go potrzebuje czy nie!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-07, 05:47   #1916
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
i teraz snowu bede dumala czy go potrzebuje czy nie!
kochaaaaaana, nie dumaj nie dumaj tylko po niego LEĆ!!!
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 13:25   #1917
Natek89
Zadomowienie
 
Avatar Natek89
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: aktualnie z Wrocławia
Wiadomości: 1 741
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Mam jaśniejszą wersje kulek glam bronze l*oreala.Jestem b.zadowolona czy któraś z Was wie może jak duża jest różnica między wersją dla blondynek a brunetek....? ( w praktyce) Pani z drogerii polecała mi bardzo ciemna wersje,a nie ma śniadej karnacji.
Natek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 18:39   #1918
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
kochaaaaaana, nie dumaj nie dumaj tylko po niego LEĆ!!!
hehe kupie miniaturke na all tylko nie wiem jak w tych minaturkach jest kolorystycznie bo chce jeszcze brazer Diora

Cytat:
Napisane przez Natek89 Pokaż wiadomość
Mam jaśniejszą wersje kulek glam bronze l*oreala.Jestem b.zadowolona czy któraś z Was wie może jak duża jest różnica między wersją dla blondynek a brunetek....? ( w praktyce) Pani z drogerii polecała mi bardzo ciemna wersje,a nie ma śniadej karnacji.
z tego co zauwazylam to zazwyczaj brazery maja to do siebie ze latwo stopniowac nimi efekt, nawet z najciemniejszego mozna uzyskac niewidoczny i naturalny efekt, braz jest bardziej opalony w nich w jasnych kolory sa niby opalone ale czesto wchodza w inne kolorki chociaz faktycznie niektore brazery moga zaszkodzic jezeli sa dla osob z ciemna karnacja a uzywa ich osoba z jasna lepiej miznij sie nim na dloni i przyloz do twarzy spr czy bylby to odcien naturalnego brazu dla Twojej skory
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 18:54   #1919
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez Natek89 Pokaż wiadomość
Mam jaśniejszą wersje kulek glam bronze l*oreala.Jestem b.zadowolona czy któraś z Was wie może jak duża jest różnica między wersją dla blondynek a brunetek....? ( w praktyce) Pani z drogerii polecała mi bardzo ciemna wersje,a nie ma śniadej karnacji.

Ja mam tą ciemniejszą wersję dla brunetek i jestem bardzo zadowolona dodam jeszcze że wcale nie mam ciemnej karnacji efekt można stopniować od delikatnego do ciemniejszego...
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 19:11   #1920
verochka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Rybnik / Wrocław / Chełm
Wiadomości: 208
GG do verochka
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Nooooo... na Śląsku nie ma mrozu, słońce dzis świeciło, czyzby wiosna miala nas niebawem zaskoczyc?

Juz zaczynam polowanie na bronzery, chociaz nie powinnam, bo mam ich tyyyyyle:

-Rimmel Sun Shimmer kolor Light Sun (opalenizna w kremie)-przebosssski, oczywiscie jak to z superkosmetykami bywa-niedostepny w Polsce.

-gigantyczny puder bronzujacy z H&M'a
-nowiutki bronzer L'Oreala z serii HiP-skoncentrowane pigmenty-rewelacyjny
-kulki z Avon'u
-kulki z Rossmanna
-kulki z Sensique
-kulki z Vollare
-Glam Bronze dla blondynek
-Skinlights z Revlonu

... i nie zamierzam przestac kupowac
__________________
Gdybym była morzem, to byłabym Morzem Czarnym. Tak, w porównaniu z Atlantykiem to maleństwo, ale nawet w stawie można utonąć


verochka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:01.