Wypełniacz zmarszczek z Loreala - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-05, 21:18   #1
nadia301
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 21

Wypełniacz zmarszczek z Loreala


Jestem ciekawa czy ktoś stosował wypełniacz zmarszczek mimicznych firmy Loreal, taki w szaroniebieskiej tubce. Czy pozostał mi już tylko botox ?
nadia301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-05, 23:18   #2
wesoła jola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7
Dot.: Wypełniacz zmarszczek z Loreala

witaj
również mam podobny problem!
Krem loreala w tybce stosuję już jakiś czas- efekty jakieś są ale mizerne. Nie wiem ile masz lat. Ja ostatnio byłam u plastyka który polecił mi nie botox, ale kwas hialuranowy (czy coś takiego). Mam 28 lat i widoczne zmarchy mimiczne.Doktor kazał mi poczekać z jakieś dwa lata- na szczęście nie trafiłam do naciągacza. Mieszkam w łodzi jeśli chcesz namiary to mogę ci przesłać. Na noc stosuję nivea visage na noc- coś widać. Ten kwas wypełnia zmarszczki trwale nie trzeba już zabiegu powtarzać koszt to 1800zł na zmarchy wokół ust. Oczywiście zabieg tylko dobrze wykonany nie należy powtarzać. pozdrawiam
wesoła jola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-07, 13:41   #3
nadia301
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 21
Dot.: Wypełniacz zmarszczek z Loreala

Dzięki za odpowiedź.
Jestem ok.10 lat od Ciebie starsza i chyba mam szczęście , bo zmarszczki mimiczne to pojawiły mi się w widoczny sposób od niedawna. Nigdy przesadnie o siebie nie dbałam, nie stosowałam drogich kosmetyków i dużo się opalam. Teraz uważam , że jakiś niewielki remont przydał by się.np. coś z tymi zmarszczkami, ale coś trwałego. Ja słyszałam , że trwałym wypełniaczem jest aquamid i artecoll natomiast kwas hialuranowy, czy to to samo co kwas hialuronowy? Pozdrawiam
nadia301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-07, 16:00   #4
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Wypełniacz zmarszczek z Loreala

Zerknijcie moze na ta stronke (Botoxu nie polecam... ): http://kosmetyki-sklep.pl/index.php?...7e10860e283a7c
Produkty Flavonex lub Flavo-C powinny byc bardzo dobre nie testowalam na sobie, bo mam dopiero 20lat
pozdrawiam
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:16.