Szukam kosmetyczkę Zakopane - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-13, 13:32   #1
nikicia86
Raczkowanie
 
Avatar nikicia86
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 62
GG do nikicia86

Szukam kosmetyczkę Zakopane


Witam nie jestem z Zakopanego ale tam biorę ślub szukam wizażystki/kosmetyczki która mnie ładnie wymaluje proszę was o pomoc jakieś info
nikicia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-13, 14:05   #2
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: Szukam kosmetyczkę Zakopane

także się podpinam
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-17, 13:22   #3
fusiacola
Wtajemniczenie
 
Avatar fusiacola
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 499
Dot.: Szukam kosmetyczkę Zakopane

http://www.maxmodels.pl/wizazysta-gringras.html ona przyjmuje w salonie Image Consulting (ten znany salon stylizacji pomiędzy Krakowem a Zakopanem), albo dojeżdża do domu czy na plener ślubny Ja będę mieć plener w Zakopanem właśnie i nie ma żadnego problemu z dojazdem Stronę ma nieaktualizowaną już od bardzo dawna, ale wierz mi, że jest świetna! potrafi na twarzy wyczarować dosłownie wszystko
__________________

fusiacola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-17, 14:21   #4
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: Szukam kosmetyczkę Zakopane

Cytat:
Napisane przez fusiacola Pokaż wiadomość
http://www.maxmodels.pl/wizazysta-gringras.html ona przyjmuje w salonie Image Consulting (ten znany salon stylizacji pomiędzy Krakowem a Zakopanem), albo dojeżdża do domu czy na plener ślubny Ja będę mieć plener w Zakopanem właśnie i nie ma żadnego problemu z dojazdem Stronę ma nieaktualizowaną już od bardzo dawna, ale wierz mi, że jest świetna! potrafi na twarzy wyczarować dosłownie wszystko
Fajnie a z ciekawości duży koszt z dojazdem?
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-17, 17:04   #5
fusiacola
Wtajemniczenie
 
Avatar fusiacola
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 499
Dot.: Szukam kosmetyczkę Zakopane

pisałam już o tej wizażystce na innym wątku, od 60 do 100zł za makijaż, za próbny ślubny z przedłużaniem rzęs zapłaciłam tylko 60zł i śmiało mogę powiedzieć, że był to najpiękniejszy makijaż w moim życiu a na każdą okazję malowałam się przez 'profesjonalistów', miałam też inne próbne ślubne - niestety nieudane.

jak wyglądają koszty dojazdu tego nie dogadałam jeszcze, ale po cenie makijaży widać, że koszty nie są zawyżane, więc nie spodziewam się jakiejś nieadekwatnej kwoty za ten dojazd Mogę dopytać przy okazji bo w przyszłym miesiącu będę malować się tam z siostrą na wesele przyjaciół
__________________

fusiacola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-18, 11:39   #6
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: Szukam kosmetyczkę Zakopane

Cytat:
Napisane przez fusiacola Pokaż wiadomość
pisałam już o tej wizażystce na innym wątku, od 60 do 100zł za makijaż, za próbny ślubny z przedłużaniem rzęs zapłaciłam tylko 60zł i śmiało mogę powiedzieć, że był to najpiękniejszy makijaż w moim życiu a na każdą okazję malowałam się przez 'profesjonalistów', miałam też inne próbne ślubne - niestety nieudane.

jak wyglądają koszty dojazdu tego nie dogadałam jeszcze, ale po cenie makijaży widać, że koszty nie są zawyżane, więc nie spodziewam się jakiejś nieadekwatnej kwoty za ten dojazd Mogę dopytać przy okazji bo w przyszłym miesiącu będę malować się tam z siostrą na wesele przyjaciół
oj byłoby super! Bardzo dziękuję za info wygląda to rzeczywiście atrakcyjnie
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-22, 10:58   #7
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Szukam kosmetyczkę Zakopane

Dzięki poleceniu fusiacoli też trafiłam do pani Kasi - jestem bardzo zadowolona Zaklepałam już termin u niej - z dojazdem do Krakowa i okolic nie ma problemu - więc tym bardziej do Zakopanego nie powinno być. Dopłata za dojazd wychodzi 50-60 zł, przy założeniu że do malowania będzie przynajmniej 6 os. (wydaje mi się, że to nie jest dużo).
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-22, 13:41   #8
fusiacola
Wtajemniczenie
 
Avatar fusiacola
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 499
Dot.: Szukam kosmetyczkę Zakopane

60 zł to najwidoczniej bierze tylko za zwrot paliwa, więc wydaje się całkiem w porządku

ja szukam fryzjera i nie mogę znaleźć najlepiej okolice Nowego Targu i Zakopanego, ewentualnie ktoś z możliwością dojazdu i z niebanalnym podejściem do ślubnego uczesania, zależy mi na stylowym looku
__________________

fusiacola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-22, 13:51   #9
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: Szukam kosmetyczkę Zakopane

Cytat:
Napisane przez fusiacola Pokaż wiadomość
60 zł to najwidoczniej bierze tylko za zwrot paliwa, więc wydaje się całkiem w porządku

ja szukam fryzjera i nie mogę znaleźć najlepiej okolice Nowego Targu i Zakopanego, ewentualnie ktoś z możliwością dojazdu i z niebanalnym podejściem do ślubnego uczesania, zależy mi na stylowym looku
Ja u fryzjera byłam tylko na sylwestra w Hotelu Litwor - ale srednio polecam bo niestety fryzura długo nie potrzymała (zwykłe loki na prostownicę).
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-22, 20:45   #10
helcia86
Raczkowanie
 
Avatar helcia86
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 320
Dot.: Szukam kosmetyczkę Zakopane

Cytat:
Napisane przez fusiacola Pokaż wiadomość
60 zł to najwidoczniej bierze tylko za zwrot paliwa, więc wydaje się całkiem w porządku

ja szukam fryzjera i nie mogę znaleźć najlepiej okolice Nowego Targu i Zakopanego, ewentualnie ktoś z możliwością dojazdu i z niebanalnym podejściem do ślubnego uczesania, zależy mi na stylowym looku
Podpinam sie pod to pytanie


A za kontakt to makijazystki dzieki ! Ceny rzeczywiscie bardzo przystepne
helcia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-30, 21:51   #11
nikicia86
Raczkowanie
 
Avatar nikicia86
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 62
GG do nikicia86
Dot.: Szukam kosmetyczkę Zakopane

Niestety mój termin ma już zajęty więc szukam dalej ....POMOCY
nikicia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-03, 12:06   #12
petronelax
Przyczajenie
 
Avatar petronelax
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 9
Dot.: Szukam kosmetyczkę Zakopane

Witam
dziwczyny jesli kosmetyczka w Zakopanem to tylko Gabinet Kosmetyczny "JUSTYNA" na Chałubińskiego w Zakopanem - malowała mnie i moją druhnę na moje wesele - jejciu jaka śliczna byłam... moja druhna też, super ma kosmetyki jak trzeba przykleja rzęsy, w czerwcu mam wesele u koleżanki i tez się juz do niej zapisałam, jak się okazało koleżanka i jej mama też. Wcześniej fryzurka u Pani Marty w Margo w tym samym budynku- to przepis na świetny wygląd...
petronelax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-23, 21:16   #13
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Szukam kosmetyczkę Zakopane

Cytat:
Napisane przez fusiacola Pokaż wiadomość
http://www.maxmodels.pl/wizazysta-gringras.html ona przyjmuje w salonie Image Consulting (ten znany salon stylizacji pomiędzy Krakowem a Zakopanem), albo dojeżdża do domu czy na plener ślubny Ja będę mieć plener w Zakopanem właśnie i nie ma żadnego problemu z dojazdem Stronę ma nieaktualizowaną już od bardzo dawna, ale wierz mi, że jest świetna! potrafi na twarzy wyczarować dosłownie wszystko
Niestety nie mogę polecić Katarzyny Gringras z Image Consulting. O ile przyjmuje zlecenia wyjazdowe, byłabym bardzo ostrożna - nacięłam się na tym.

Rezerwowałam u niej makijaż ślubny dla siebie i paru osób z rodziny, nie było problemów z dojazdem i terminem. Byłam u niej na próbnym makijażu, wszystko było ok. Dopiero przed ślubem chciałam się umówić na jeszcze jedną próbę - pani unikała telefonów, nie odpisywała na maile ani sms-y z prośbą o wyjaśnienie, czy umowa odnośnie makijażu jest aktualna.
Jak się dowiedziałam, pani żyje, miała i ma się dobrze - tylko klientek tyle ma, że zlecenie wyjazdowe mimo ilości osób i dopłat za dojazd jej się nie opłacało. A wystarczyło powiedzieć wcześniej, że nie może się podjąć, warunki się zmieniły.
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-12, 08:36   #14
OlGa0991
Przyczajenie
 
Avatar OlGa0991
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12
Dot.: Szukam kosmetyczkę Zakopane

Hej hej planuję ślub w Zakopanem w 2016 roku jeśli jest tu ktoś kto może polecić kogoś nowego odnośnie makijażu fryzury kwiatów tortu alkoholu to będę wdzięczna
OlGa0991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-25, 14:09   #15
dianapa
Raczkowanie
 
Avatar dianapa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 53
Dot.: Szukam kosmetyczkę Zakopane

Odświeżam wątek Czy możecie polecić jakaś makijażystke i fryzjera w Zakopanem?
dianapa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-25 15:09:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:50.