Ślub cywilny- Wasze propozycje - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-12-06, 17:59   #121
ona2646
Zakorzenienie
 
Avatar ona2646
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: ♥mojegoTŻ
Wiadomości: 62 234
Dot.: Ślub cywilny- Wasze propozycje

Mialam na mysli suknię również typu ecru, beż itp. Ale przede wszystkim chodziło mi o to ze ślub cywilny można zorganizować skromnie a wokół slubu kościelnego ludzie wytworzyli przepych.. wykwintna sala, orkiestra, duzo gości.. uważam ze ten dzień należy do tych dwóch osób które sobie slubuja i przysiegaja.

---------- Dopisano o 18:59 ---------- Poprzedni post napisano o 18:56 ----------

Cytat:
Napisane przez figa84 Pokaż wiadomość
Pierwsze słyszę. Ba wg. różnych wierzeń to do kościoła w białej sukni i welonie to tylko dziewica.
Tylko dziewica? Są takie jeszcze? Kobiety czasami po 10 latach w związku biorą slub i zakładaja welon i biała suknie. I dziewicami to na pewno nie są.
__________________
...Moje ramię będzie zawsze przy tobie, jeśli kiedykolwiek zechcesz płakać, wszystko będzie dobrze, bo zawsze będę cię kochać, aż do dnia, w którym umrę.


Szczęśliwa mama i żona

Edytowane przez ona2646
Czas edycji: 2017-12-06 o 18:00
ona2646 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-06, 20:50   #122
figa84
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 10 668
Dot.: Ślub cywilny- Wasze propozycje

E tam, bywają kościelne w tygodniu przy samych świadkach, jak i huczne z biała suknia cywilne. Byłam na obu typach
Sama brałam slub po kilku latach związku w białek sukni :p Biel i wianek to symbol czystosci, dlatego jakby ktoś upierał się przy tradycji to wypadałoby w takiej sytuacji założyć inny kolor
I uważam, ze to jest szufladkowanie kościół w bieli, cywilny dowolnie, oba można zrobić wg. własnego uznania.
figa84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-07, 12:44   #123
ona2646
Zakorzenienie
 
Avatar ona2646
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: ♥mojegoTŻ
Wiadomości: 62 234
Dot.: Ślub cywilny- Wasze propozycje

Cytat:
Napisane przez figa84 Pokaż wiadomość
E tam, bywają kościelne w tygodniu przy samych świadkach, jak i huczne z biała suknia cywilne. Byłam na obu typach
Sama brałam slub po kilku latach związku w białek sukni :p Biel i wianek to symbol czystosci, dlatego jakby ktoś upierał się przy tradycji to wypadałoby w takiej sytuacji założyć inny kolor
I uważam, ze to jest szufladkowanie kościół w bieli, cywilny dowolnie, oba można zrobić wg. własnego uznania.
Serio? ja nigdy nie słyszałam o takim cichym ślubie kościelnym, ale fajnie wiedzieć ze takie są robione bo ja nie lubię przepychu
Zgadzam się z Tobą że oba można zrobić jak się komu podoba, miałam na myśli ze tą biel tak się przypięło pod Kościół..
__________________
...Moje ramię będzie zawsze przy tobie, jeśli kiedykolwiek zechcesz płakać, wszystko będzie dobrze, bo zawsze będę cię kochać, aż do dnia, w którym umrę.


Szczęśliwa mama i żona
ona2646 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-11, 23:06   #124
bona_fide
Raczkowanie
 
Avatar bona_fide
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 262
Dot.: Ślub cywilny- Wasze propozycje

Dziewczyna z mojej rodziny brała ślub kościelny w jasnej co prawda (ecru) sukience, ale z sieciówki, a do tego jasny żakiet, też z normalnego sklepu, włosy naturalnie ułożone, rozpuszczone, pięknie wyglądała. A po ślubie był tylko obiad dla rodziców i świadków, w domu. Chyba nie ma reguły, szczególnie w dzisiejszych czasach.
bona_fide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-12, 11:38   #125
rochelle_
Mów mi Rosia :)
 
Avatar rochelle_
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 364
Dot.: Ślub cywilny- Wasze propozycje

Cytat:
Napisane przez bona_fide Pokaż wiadomość
Dziewczyna z mojej rodziny brała ślub kościelny w jasnej co prawda (ecru) sukience, ale z sieciówki, a do tego jasny żakiet, też z normalnego sklepu, włosy naturalnie ułożone, rozpuszczone, pięknie wyglądała. A po ślubie był tylko obiad dla rodziców i świadków, w domu. Chyba nie ma reguły, szczególnie w dzisiejszych czasach.
Pewnie że nie ma i dobrze

Sama brałam cywilny, ale miałam białą kieckę (brak welonu) i normalne wesele (no dobra, nie takie tradycyjne, bo zamiast tortu były babeczki, zamiast polskiej wódki była tequila, zamiast pierwszego tańca w stylu walca były fox & rock n roll).

Wszystko zależy od Młodej Pary, nie ma co się ograniczać.
__________________

Złap Rośkę w sieci!
nowy wpis! ---> www.rzeklam.pl
Instagram
Stream, czyli giereczki
rochelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-12, 21:36   #126
figa84
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 10 668
Dot.: Ślub cywilny- Wasze propozycje

Cytat:
Napisane przez ona2646 Pokaż wiadomość
Serio? ja nigdy nie słyszałam o takim cichym ślubie kościelnym, ale fajnie wiedzieć ze takie są robione bo ja nie lubię przepychu
Zgadzam się z Tobą że oba można zrobić jak się komu podoba, miałam na myśli ze tą biel tak się przypięło pod Kościół..
Tak bywają, śmiało można zrobić. Po mszy wieczornej lub w godzinach wcześniejszych z mszą lub bez (taka skrócona do minimum msza, bo pewne elementy muszą być).
figa84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-12, 21:54   #127
ona2646
Zakorzenienie
 
Avatar ona2646
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: ♥mojegoTŻ
Wiadomości: 62 234
Dot.: Ślub cywilny- Wasze propozycje

Cytat:
Napisane przez figa84 Pokaż wiadomość
Tak bywają, śmiało można zrobić. Po mszy wieczornej lub w godzinach wcześniejszych z mszą lub bez (taka skrócona do minimum msza, bo pewne elementy muszą być).
Dzięki za info
__________________
...Moje ramię będzie zawsze przy tobie, jeśli kiedykolwiek zechcesz płakać, wszystko będzie dobrze, bo zawsze będę cię kochać, aż do dnia, w którym umrę.


Szczęśliwa mama i żona
ona2646 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-12-13, 09:05   #128
Rainbow90
Raczkowanie
 
Avatar Rainbow90
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 166
Dot.: Ślub cywilny- Wasze propozycje

A co powiecie na takie? Są takie skromniejsze, nie są typowo balowe
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 6861-0030_cnv.jpg (71,5 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6865-0057_cnv.jpg (79,8 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6869-0051_cnv.jpg (87,3 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6866-0213_cnv.jpg (77,3 KB, 64 załadowań)
Rainbow90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-14, 06:24   #129
ona2646
Zakorzenienie
 
Avatar ona2646
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: ♥mojegoTŻ
Wiadomości: 62 234
Dot.: Ślub cywilny- Wasze propozycje

Cytat:
Napisane przez Rainbow90 Pokaż wiadomość
A co powiecie na takie? Są takie skromniejsze, nie są typowo balowe
Jak najbardziej pasują. Mi się podoba ta pierwsza. Ale bierzesz też żakiet czy slub jest latem?
Ja chciałabym na długi rękaw ale nic nie mogę znaleźć.
__________________
...Moje ramię będzie zawsze przy tobie, jeśli kiedykolwiek zechcesz płakać, wszystko będzie dobrze, bo zawsze będę cię kochać, aż do dnia, w którym umrę.


Szczęśliwa mama i żona
ona2646 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-14, 13:18   #130
canzenita
Przyczajenie
 
Avatar canzenita
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 14
Dot.: Ślub cywilny- Wasze propozycje

Prześliczne! Druga jest cudowna. Takie skromne są ekstra, widać urodę Panny Młodej, a nie morze tiulu.
__________________
canzenita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-14 14:18:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:20.