Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-07, 12:47   #2791
marejta
Zadomowienie
 
Avatar marejta
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 344
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Dziewczyny a czy któraś z Was używała może http://allegro.pl/146-loreal-emulsja...337302633.html
Chodzi mi o to że ostatnio zrobiłam sobie loczki na termoloki, bardzo spodobało się to tż stwierdził nawet że wyglądam jak Merlin Monroe i chciałabym sobie je znów zrobić może na święta ale chciałam kupić coś co by mi to utrwaliło. Albo polećcie mi coś dobrego i sprawdzonego
__________________
19.06.2010 Szczęśliwa żonka

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png


Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 12:48   #2792
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Hehe, napisalas wszystko co mam i robie
Cera bardzo sucha, włosy tylko w koczku, nie dotykam.
A skore mam sucha ze jak sie zadrapie to utrzymuje mi sie biała kreska poki jej nie nawilże.
ja swoich wogóle nie dotykam i ciągle kucyk tylko grzywka rozpuszczona... a teraz to mam taki problem bo mam suchą skórę to 4 razy dziennie musze smarować ręce bo są okropne...
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 12:50   #2793
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
ja swoich wogóle nie dotykam i ciągle kucyk tylko grzywka rozpuszczona... a teraz to mam taki problem bo mam suchą skórę to 4 razy dziennie musze smarować ręce bo są okropne...
No ja mam tak samo.

paulcia
ja kupilam dzis Biolage bez spłukiwania, dam znać jak tam.
A znalazlas na wizazu watek o tej nowej masce Loreala?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 12:55   #2794
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

u mnie 3 dzien jeszcze nie sa tluste pachna nadal i jak biore sie po skalpie to sa suche nadal czesto mam zwiazane w nocy tez wiec to ma jakis wplyw na to
kiedys jak prostowalam i codziennie wiadomo czesalam to na drugi dzien byly oklapniete i juz tluste ogolnie to ja nie lubie przyklapu ulizania na glowie
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 12:58   #2795
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
u mnie 3 dzien jeszcze nie sa tluste pachna nadal i jak biore sie po skalpie to sa suche nadal czesto mam zwiazane w nocy tez wiec to ma jakis wplyw na to
kiedys jak prostowalam i codziennie wiadomo czesalam to na drugi dzien byly oklapniete i juz tluste ogolnie to ja nie lubie przyklapu ulizania na glowie
Ja spie z rozpuszczonymi, ale chyba zaczne na noc wiazać, bo juz mi troche przeszkadzaja jak w nocy się ruszają jak sie układam do spania
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 13:03   #2796
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

kotka a jaka masz cere? sucha jak wior czy raczej tlusta na buzce?
paulcia keratyna a pozniej jeszcze jedwab nie za ciezko dla wlosow bedzie to strawic keratyna sama w sobie jest ciezka jako kosmetyk (obciazajaca)...

---------- Dopisano o 14:03 ---------- Poprzedni post napisano o 14:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ja spie z rozpuszczonymi, ale chyba zaczne na noc wiazać, bo juz mi troche przeszkadzaja jak w nocy się ruszają jak sie układam do spania
dla tz staram sie spac w rozpuszczonych ale jak nie widzi to wiaze zazwyczaj jak juz zasypia robie zazwyczaj warkocza ...
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 13:04   #2797
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
No ja mam tak samo.

paulcia
ja kupilam dzis Biolage bez spłukiwania, dam znać jak tam.
A znalazlas na wizazu watek o tej nowej masce Loreala?
ok ja szperam właśnie na allegro i wpadła mi w oko tigi, ale jak zwykle ta cena... z drugiej strony mam jeszcze dobrac cos jeszcze do tego botoksu, wiec może bym sie zdecydowała... zaraz zerkne jeszcze czy joico ma coś bs...

kochana tu jest link do wątku o tym botoksie, ale informacji praktycznie żadnej...
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...ht=fiberceutic

a matrixa biolega mam bez spłukiwania w sprayu ale do ochrony koloru przed słońcem, całkiem mi sie podoba

Edit: caskada w sumie to sama nie wiem, jeśli mówisz, ze to za dużo to ewentualnie sama keratyna... póki co nie moge sie zdecydować... jak zawsze...

Edytowane przez paulcia666
Czas edycji: 2010-12-07 o 13:06
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-07, 13:06   #2798
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez paulcia666 Pokaż wiadomość
ok ja szperam właśnie na allegro i wpadła mi w oko tigi, ale jak zwykle ta cena... z drugiej strony mam jeszcze dobrac cos jeszcze do tego botoksu, wiec może bym sie zdecydowała... zaraz zerkne jeszcze czy joico ma coś bs...

kochana tu jest link do wątku o tym botoksie, ale informacji praktycznie żadnej...
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...ht=fiberceutic

a matrixa biolega mam bez spłukiwania w sprayu ale do ochrony koloru przed słońcem, całkiem mi sie podoba
No nic nie ma.
Ciekawe tylko na ile starcza ampulka 15ml?

Dziewczyny zachwalały ten tonik Biolage, mam nadzieje ze jest dobry.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 13:11   #2799
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

paulcia keratyna jest ciezka nie jedna sie uskarzala ze obciaza wloski ale.....nawilza wygladza nablyszcza i jest zdrowa dla wlosa bardziej jest polecana dla grubych niesfornych wlosow niz dla cienkich delikatnych...
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2010-12-07 o 13:12
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 13:12   #2800
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
No nic nie ma.
Ciekawe tylko na ile starcza ampulka 15ml?
ja jakiś czas temu kupiłam chyba ze 3 ampułki loreala, też miały 15 ml, bodajże renew b i jedna wystarczyła mi na dwa razy, ale z taką mega oszczędnością... więc myśle, że w tej sytuacji wziełabym jedną na raz, z drugiej strony jak dobrze pamiętam to ten "zabieg" ma być niby na kilka tygodni więc nie byłoby aż tak drogo..

caskada mówisz o tej keratynie CHI w sprayu? bo ja chciałam poczytać opinie, ale na kwc jej nie znalazłam.. pamiętam tylko, że moja koleżanka fryzjerka jak jeszcze pracowała na kosmetykach chi i spryskala mi tym wlosy to byly fajne....

Edytowane przez paulcia666
Czas edycji: 2010-12-07 o 13:15
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 13:17   #2801
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
kotka a jaka masz cere? sucha jak wior czy raczej tlusta na buzce?
sucha na czole policzkach i brodzie a reszta mieszana
w zime smaruje ją nawet niveą bo jest tak wysuszona... zdecydowanie sucha na wiór
a ja własnie prostuje tylko grzywke reszte wlosów to maks 1 na tydzien a czasami 1 na 2 tyg... ale jak wyprostuje to mam świerze 3 dni i moge je rozpuszczone nosić
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-07, 13:17   #2802
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

paulcia jak keratyna to nie jedwab.
keratyna super,ale tylko na konce masz ja dawac w niewielkiej ilosci i bedzie ok.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 13:21   #2803
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
no dokladnie mi tez szkoda tyle kasy wydac na kilka godzin a pozniej kolejny dzien nie wyspany bo wiadomo trzeba sie malym zajac za taka sume to juz niezle sa wakacje np w egipcie nie mowa juz o tym ze mozna cos kupic do domku co bardzo lubie robic
dlatego my zorganizowalismy sie ze znajomymi ktorzy tez maja dzieci i spedzimy ten wieczor razem (dzieci zostana z babciami )w domku bedzie grill kominek i pelne atrakcje fajerwerkowe..nasz maly prawie zawsze budzil sie na strzelanki polnocne
bardzo fajny pomysł sympatycznie. My nie mamy takich znajomych

Póki synka nie było, to jeździlismy w góry ze snowboardami, kilka dni się jeździło a potem bal przy muzyczce mechanicznej. Nie żeby tam jakis snobistcyzny, tylko taki dla studentó się wybierało, to zawsze jacys ludzie fajni się znaleźli. A teraz to bysmy musieli na jakiś rodzinny jechac.. to już wolimy z maluchem oglądac u dziadków strzelanie. To będzie jego pierwsyz raz, zawsze przesypiał jak zabity strzelanie.

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
a jaką sukienkę zmówiłaś?? ja to do pracy zamawiam na allegro bo odbieram odrazu
taka jak na zdjęciu tylko czarna
odebrałam i jest naprawde fajna ta sukieneczka. Dobrze leży, zgrabniutka i porządnie wykonana. Tylko tył musze zrobic na zaszewki, bo sie marszczy, ale to kosmetyczna robótka na 15 minut Poza tym rewelacja. Jak mnie mały zobaczył, to mówi: 'ojej mama, wyglądasz jak jakaś pani a ty nie jestes pani, tylko mama'
U nas w miescie nie przynosza paczek do domu czy do pracy, żadnych. Zostawiają awizo i trzeba sie samemu fatygowac. Jak powiedziała babka na poczcie:' a co pani mysli, że na na tym małym rowerku listonosza zmieszcza sie wszystkie paczki?'


Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
bunny no pewnie ze w takim wieku i bez obowiazkow to tylko latanie po klubach pamietam swoje czasy chociaz 10 lat temu troche inna muzyka styl i kluby byly
chociaz gdybym miala wybierac to na sylwestra wolalabym bardziej kulturalniejsze miejsce spokojniejsze gdzie obowiazuje stroj elegancki piekne suknie gajery ...
taaa, ja tez nie chciałąbym się w klubie bawic, tylko włąsnie na balu. Elegancka suknia, ale muzyka wcale nie musi byc poważna

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
Znalazłam skład tylko tej maski Loreal absolut repair Repair

Aqua, cetearyl alcohol, behentrimonium chloride, candelilla cera/ candelilla wax, amodimethicone, cetyl esters, isopropyl alcohol, glycerin, methylparaben, trideceth-12, ethylhexyl methoxycinnamate, linalool, butylphenyl methylpropional, hexyl cinnamal, chlorhexidine, dihydrochloride, cetrimonium chloride, limonene, 2-oleamido-1,3-octadecanediol, ci 19140/yellow 5, ci 15985/yelow 6, parfum

i wypowiedz moderatora o niej
"Maska w sumie nie warta swojej ceny, oparta raczej na standardowych emolientach i kondycjonerach, chociaż występuje w niej candelilla cera/ candelilla wax - wosk pozyskiwany z meksykańskiej rośliny o nzawie wiczomlecz - składnik dość niespotykany jak na odżywkę do włosów. Woski głównie pełnią rolę ochronną, błonotwórczą.
W odżywce jest także filtr UVB, podobnie jak w przypadku szamponu.
zawiera także lekki silikon i nawilżającą glicerynę."
bardzo lubię tą maskę, mimo że nie ma jakiegos dobrego składu. Na moje włosy działa jak prostownica. Sa głądkie, lejące i lśniące.
Ta maska ma niemal identyczny skłąd jak maska dodawana do pudełek z farbami loreala- excellence i recital.
Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
no co ty! myjesz 2 razy w tyg??? szok! ja myje ze 4 razy na tydzień, co dwa dni
Ja tez myje 2x w tyg Zwykle poniedziałek i piatek. Gdyby nie grzywka, to myłabym 1x. Włosy sa sypkie i ąłdnie pachna, ale grzywka się szybciej psuje od czoła i poprawiania.

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
ja swoich wogóle nie dotykam i ciągle kucyk tylko grzywka rozpuszczona... a teraz to mam taki problem bo mam suchą skórę to 4 razy dziennie musze smarować ręce bo są okropne...
a rece tez mam takie suche, że az strach. Normalnie nie moge rajstop cienkich załozyc, zeby mi się nie pozaciagały na skórze..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg m_MG_2551.jpg (63,9 KB, 18 załadowań)
__________________
Włosy

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2010-12-07 o 13:26
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 13:22   #2804
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

A ja mialam kupić krysztalki Alfaparfu i zapomniałam
Ciekawe czy warto je mieć
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 13:23   #2805
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
paulcia jak keratyna to nie jedwab.
keratyna super,ale tylko na konce masz ja dawac w niewielkiej ilosci i bedzie ok.
teraz wpadło mi w oczy to... http://allegro.pl/joico-k-pak-serum-...340538325.html kurcze znowu zaczęło się szukanie czegoś nowego do włosów i znowu nie moge sie zdecydowac...


Agatau a mogłabys wrzucić jakiś link albo podać nazwe tego co kupiłaś?
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 13:23   #2806
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
odebrałam i jest naprawde fajna ta sukieneczka. Dobrze leży, zgrabniutka i porządnie wykonana. Tylko tył musze zrobic na zaszewki, bo sie marszczy, ale to kosmetyczna robótka na 15 minut Poza tym rewelacja. Jak mnie mały zobaczył, to mówi: 'ojej mama, wyglądasz jak jakaś pani a ty nie jestes pani, tylko mama'








a rece tez mam takie suche, że az strach. Normalnie nie moge rajstop cienkich załozyc, zeby mi się nie pozaciagały na skórze..
mam tak samo

Ale synek fajnie powiedział

paulcia

http://allegro.pl/407-matrix-loreal-...349144066.html

To joico kiedys mialam, u mnie beznadzieja, wlosy bylo po nim jakies tłuste, ale do tego szorstkie, dziwne

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-12-07 o 13:25
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 13:31   #2807
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
mam tak samo

Ale synek fajnie powiedział

paulcia

http://allegro.pl/407-matrix-loreal-...349144066.html

To joico kiedys mialam, u mnie beznadzieja, wlosy bylo po nim jakies tłuste, ale do tego szorstkie, dziwne
dzięki, zaraz zerkne to fajnie, że napisałas, bo ta cena troche mnie odstraszała, bodajże infatuated polecła te kryształki mi fryzjerka jak farbowała alfaparfem to nakładała coś w podobnej buteleczce, ale bardzo malutko, więc nie zauważyłam czegoś super...

edit: kurcze jakie to wielkie ale nie wiem czemu, jakoś do mnie nie przemawia... wiem, wiem.. cuduje już...

Edytowane przez paulcia666
Czas edycji: 2010-12-07 o 13:32
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 13:32   #2808
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

agatau, takie słowa w jego buzi to jak komplement mój mały mężczyzna

miałam te kryształki alfaparfu. Miałam chyba 2 fiolki, one są bardzo duże i starczyły mi chyba na 2 miesiace o ile pamiętam. W nich był olejek. Bardzo mocno pachniał i dobrze robił włoskom. Były bardzo łądne po nim. Ale juz do tego nie wróciłam, wiec chyba jednak szału nie było.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 13:37   #2809
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Kryształki chyba kupie

Joico był beznadziejny i drogi.

A zastanawiam sie czy zamawiac tego Botoksa czy lepiej znowu sprawdzonego Loreala Absoluta.
Bo te maske używa sie chyba tylko z serum, czyli raz na te 10 dni a ja wole chyba cos uzywać co 2-3 dni.
sama nie wiem

---------- Dopisano o 14:37 ---------- Poprzedni post napisano o 14:35 ----------

Cytat:
Napisane przez paulcia666 Pokaż wiadomość
dzięki, zaraz zerkne to fajnie, że napisałas, bo ta cena troche mnie odstraszała, bodajże infatuated polecła te kryształki mi fryzjerka jak farbowała alfaparfem to nakładała coś w podobnej buteleczce, ale bardzo malutko, więc nie zauważyłam czegoś super...

edit: kurcze jakie to wielkie ale nie wiem czemu, jakoś do mnie nie przemawia... wiem, wiem.. cuduje już...
Cudujesz, fakt

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
agatau, takie słowa w jego buzi to jak komplement mój mały mężczyzna

miałam te kryształki alfaparfu. Miałam chyba 2 fiolki, one są bardzo duże i starczyły mi chyba na 2 miesiace o ile pamiętam. W nich był olejek. Bardzo mocno pachniał i dobrze robił włoskom. Były bardzo łądne po nim. Ale juz do tego nie wróciłam, wiec chyba jednak szału nie było.
Ale jak piszesz ze dobre bylo to pewnie było
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-07, 13:51   #2810
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

paulcia mowie o kazdej jednej keratynie a jak jest jeszcze w towarzystwie innych poprawiaczy to bedzie klapa na glowie tylko koncowki nawet od ucha w dol ewentualnie i oszczednie
mysia sukienka idealna na swieta rodzinnie ...
no kotka widzisz u mnie po prostowaniu juz na 2 dzien przyklap nie mowiac o grzywce jak mialam do brwi na cale czolo wiadomo ciagle ja poprawialam i codziennie prostowalam bo zawsze cos znalazlam nie tak
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 14:03   #2811
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Cudujesz, fakt
hmm... a ktoś może powiedzieć czym różnią się płynne kryształki od diamentowych?
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 14:43   #2812
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

agatau, nie wiem do końća, bo wtedy jeszcze nie bardzo miałam pojęcie o tym jak to powinno działac. To było rok temu Zawijałam głowe w ciepełko i tak trzymałam 30 minut a potem spłukiwałam. Włoski były 3 miesiace po dekoloryzajci, wiec bardzo potrzebowały czegos pysznego. No i ładnie po tym wyglądały. Wiec chyba dobre to było, tym bardziej, ze ma super opinie na KWC. Nawet chyba dawałam recenzję na ten temat..

cascada, dokładnie w tym celu ją kupiłam- elegancko, skromnie, ale nie bezkształtnie. I jesc moge do woli, bo ona kryje fajnie wszelkie kragłosci
Zastanawiam sie tylko co do niej. Na szyje jakis duzy wisior to na pewno, bo takie lubię moze czerwone korale? Do tego mam zamszowe szpileczki w kolorze bordowoczarnym z kokardkami peep-toe. I nie wiem. Kabaretki rajstopy do tego czy lepiej czarne a moze cieliste? Włosy chyba trzeba zwiazac, może warkocz francuski? Bo loki to zrobie na sylwestra
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 14:54   #2813
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
agatau, nie wiem do końća, bo wtedy jeszcze nie bardzo miałam pojęcie o tym jak to powinno działac. To było rok temu Zawijałam głowe w ciepełko i tak trzymałam 30 minut a potem spłukiwałam. Włoski były 3 miesiace po dekoloryzajci, wiec bardzo potrzebowały czegos pysznego. No i ładnie po tym wyglądały. Wiec chyba dobre to było, tym bardziej, ze ma super opinie na KWC. Nawet chyba dawałam recenzję na ten temat..

cascada, dokładnie w tym celu ją kupiłam- elegancko, skromnie, ale nie bezkształtnie. I jesc moge do woli, bo ona kryje fajnie wszelkie kragłosci
Zastanawiam sie tylko co do niej. Na szyje jakis duzy wisior to na pewno, bo takie lubię moze czerwone korale? Do tego mam zamszowe szpileczki w kolorze bordowoczarnym z kokardkami peep-toe. I nie wiem. Kabaretki rajstopy do tego czy lepiej czarne a moze cieliste? Włosy chyba trzeba zwiazac, może warkocz francuski? Bo loki to zrobie na sylwestra
jesli dobrze doczytalam to masz taka sukienke tylko czarna wiec moze czarne jednolite rajstopki posmuca stroj jak juz cos to moga byc kabaretki i cieliste jak najbardziej zreszta teraz w tych wzornictwach to jest w czym wybierac
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 15:00   #2814
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez WweronikaWw Pokaż wiadomość
Od jakiegos czasu mysle zeby sie przefarbowac
i choc wiem ,ze bede tego zalowala nie umiem przestac
Moje wlosy sa wrecz biale i ciagle wydaje mi sie ,ze za jasne
Mam to samo. No może nie dokładnie. Mam momenty, że patrze na siebie i myślę - "za jasno muszę to przyciemnić", a są momenty, że myślę "nie no pasuje Ci ten kolor nie ruszaj"

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
ja swoje wlosy myje dwa razy w tyg
teraz moga sie bardziej przetluszczac bo nosimy czapki (ja nie nosze) czy kaptury (nosze) no i tez bardziej dostaja tresciwe odzywki maski jedwabie....
Też myję tylko dwa razy w tygodniu

Cytat:
Napisane przez marejta Pokaż wiadomość
Kurcze ja to bym chciała myć co dwa dni, niestety moje włosy uwielbiają być pielęgnowane bo trzeba je myć codziennie, na drugi dzień to tylko kitka ale to i tak widać że są przetłuszczone (a raczej tłuste) już taki ich urok, na początku z tym walczyłam ale w końcu się z tym pogodziłam
Ja z początku też byłam głowę codziennie, co drugi dzień olejowałam a w między czasie nakładałam tony masek - bo myślałam, że tak im będzie dobrze. Ale Bunny mnie nawróciła, przestałam tak często olejować i nie maskowałam się już tak często. Na początku myłam co drugi dzień bo włosy przyzwyczajone do codziennego mycia szybko się przetłuszczały, ale później było coraz lepiej

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
taka jak na zdjęciu tylko czarna
odebrałam i jest naprawde fajna ta sukieneczka. Dobrze leży, zgrabniutka i porządnie wykonana. Tylko tył musze zrobic na zaszewki, bo sie marszczy, ale to kosmetyczna robótka na 15 minut Poza tym rewelacja. Jak mnie mały zobaczył, to mówi: 'ojej mama, wyglądasz jak jakaś pani a ty nie jestes pani, tylko mama'

taaa, ja tez nie chciałąbym się w klubie bawic, tylko włąsnie na balu. Elegancka suknia, ale muzyka wcale nie musi byc poważna
Ja też bym chciała na balu - i tez uważam, że muzyka nie musi być poważna. Na studniówce też przecież miałyśmy eleganckie kreacje a muzyka była szalona

A synuś uroczy
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 15:08   #2815
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

zazwyczaj z tz kiedys wybieralismy takie sylwki zeby bylo kameralnie z obowiazujacymi sukniami gajerami dla facetow uwazam ze na dysko to mozna co sobote czy piatek wyskoczyc a sylwek jest raz w roku i uwielbiam kiedy kobiety przescigaja sie ktora ma piekniejsza suknie
strasznie lubie te suknie podchodzace pod balowe a muzyka roznorodna jak najbardziej bylam kiedys na takim balu organizowanym w znanym hotelu gdzie suknie obowiazywaly dlugie balowe a muzyka byla bardzo taneczna takze ze byl problem z sukniami bo bylo trzeba je trzymac recami do gory podczas tanca
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 15:23   #2816
marejta
Zadomowienie
 
Avatar marejta
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 344
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość

cascada, dokładnie w tym celu ją kupiłam- elegancko, skromnie, ale nie bezkształtnie. I jesc moge do woli, bo ona kryje fajnie wszelkie kragłosci
Zastanawiam sie tylko co do niej. Na szyje jakis duzy wisior to na pewno, bo takie lubię moze czerwone korale? Do tego mam zamszowe szpileczki w kolorze bordowoczarnym z kokardkami peep-toe. I nie wiem. Kabaretki rajstopy do tego czy lepiej czarne a moze cieliste? Włosy chyba trzeba zwiazac, może warkocz francuski? Bo loki to zrobie na sylwestra
mysia ja też kiedyś się zastanawiałam nad tą sukienką bo wpadła mi w oko, bardzo mnie kusiła, i z tego co pamiętam to nie była aż taka droga, ale bałam sie że może być źle uszyta albo z kiepskiego materiału, ale skoro piszesz że jest całkiem fajna to może się na nią zdecyduję ale czy ja ją teraz znajdę ja chyba postawiłabym na jakieś fajne czarne rajstopki z jakimś wzorkiem, może z romantycznymi kwiatkami na kostce, widziałam ostatnio takie a czerwone korale i buty w tym samym kolorze myślę, ze mogły by tworzyć komplet
__________________
19.06.2010 Szczęśliwa żonka

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png


Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 15:43   #2817
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Piękna sukienka a jaka Ty szczuplutka jesteś
Piąteczka leci ode mnie


Edit:
Z nudów przeglądam sobie różne farbki i natknęłam się na te:
http://www.kolory.modne.biz/moda/pal...arb-do-wlosow/
Tyle odcieni blond do wyboru, że zwariować można Szkoda, że u nas nie ma tych farb :/
------------
albo te:
http://www.clairol.com/niceneasy/nic...e_palette/#top
też są śliczne
dziekuje ja tez chcialabym te farby!!!

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Princesska - nie, ja zamawiałam na innej aukcji, jakoś we wrzesniu. Patrz też na cenę bo z asos zazwyczaj są od 170-180 zł wiec żebyś się nie nabrała

Snow - ode mnie poleciała piąteczka a sukienka śliczna

tak odnośnie sukienek na sylwka-macie już?? ja polalałam troche po galeriach, ale szczerze mówiąc żadna mnie jakoś na kolana nie powaliła. Zastanawiam się czy by z asosa nie zamówić, bo wypatrzyłam fajne uż za 30-32 funty a wysyłka do PL jest teraz za free

lece na zajęcia, miłego dnia
dziekuje ja na sylwka jeszcze nic nie mam

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
dzień dobry blondyneczki!

Efcia intercosmo voila są zaje*! jak masz wybór to jasne że voila.
Echosline też sa ok, bardzo ładnie błyszczą.
Tylko pamiętaj ze musi być oznaczona jako superrozjasniająca.
Obie polecam.

Snow oczywiście piąteczka ode mnie i trzymam kciuki.

enchanted Lola o dziwo była grzeczna- czekała spryciula na mikołaja
Jak tz wrócił ze schowanym prezentem to go całego obskoczyła, obwąchała i nie dawała mu spokoju a jak dostała swoją nową super-kość to już był luz- jakby psa nie było- zajęcie na cały wieczór i noc
dziekuje moja monka tez dostala wczoraj od nas przysmaki

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Zagłosowałam, dostałaś 5. Ale więcej już nie patrze na te Twoje włosy bo normalnie



No mówiłam konkurencja nie śpi. Dziewczyny to nawet wysyłają maile do osób które nie znają, żeby na nie głosowały.. Ja sama dostałam chyba już ze 3 od wizażanek których nie znam by na nie głosować

Buahhot na Ciebie też chciałam zagłosować ale ten linkc o masz w opisie to nie można zagłoskować

Bunny bardzo miło mi się czytało tą Twoją długachną wypowiedź - jak chyba Princeska pisała taką radością aż buchało
rowniez bardzo dziekuje

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
princeska, upadłam! booosko! jak Ty to zrobiłas? Jaka farba była ostatnia? I jaki błysk!

snowhite, wiem że jest wątek. Ale jest pusty. Zdjęcia są tylko na ostatniej stronie, stąd moje nieśmiałe pytanie. ALe juz temat zakończony. Mam nadzieję, ze wizażanki ponownie powklejają zdjęcia Jak ja się swoich dokopię, to tez powrzucam.

co do mikołajek, to myślałam, że sa dla dzieci
Nasz syn dostał 3 resoraki i słodycze. Ale nie trafilismy z prezentem. Cieszyliśmy się bardziej od niego Powiedział, ze auta sa ok, ale on woli pogadac z tym całym mikołajem i obejrzec jego sanki

---------- Dopisano o 09:30 ---------- Poprzedni post napisano o 09:29 ----------

a spotkanie.. może weekend nad morzem i imprezka?
ja juz powklejalam

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
czesc blondaski
odemnie 5 wszystkim ktore wstawily ponownie fotki do konkursu

widze ze byla gadka o spotkaniu latem bardzo dobry pomysl bo wtedy bede w PLna wakacjach bardzo bym chciala poznac waschociaz w wiekszosci juz znam wasze twarzyczkiBARDZO DOBRY POMYSL

u nas mikolaj byl wczoraj w formie kolacji takiej wspolnej w resto ze znajomymi a dla synka przyniosl wiadomo samochodziki kolejne do kolekcji i slodycze zadowolony byl jakies 10min pozniej autka poszly w kat jak zwykle

sylwestra zapowiadaja sie u mnie chyba w gronie znajomych na domowce
dziekuje
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 15:55   #2818
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
to ciesze sie kilka osob pisalo pamietam, ze color naturals przesusza wlosy.. ja tego nie zauwazylam na szczescie a rozjasnia bardzo mocno i do chlodnego odcienia, moje odrosty sredni blond rowniez bardzo dobrze rozjasnila. Te wlosy na ktore ja kladlam (z 1zdj) w rzeczywistosci wygladaly duzo duzo gorzej wiec tym bardziej bylam zadowolona z efektu po garnierze 111


EDIT: Dziewczynki bardzo prosilabym o glosik jesli mozna probuje jeszcze raz a co
dałam 5
a farbka już zakupiona

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Princesska - nie, ja zamawiałam na innej aukcji, jakoś we wrzesniu. Patrz też na cenę bo z asos zazwyczaj są od 170-180 zł wiec żebyś się nie nabrała
Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
princeska, upadłam! booosko! jak Ty to zrobiłas? Jaka farba była ostatnia? I jaki błysk!
ale loki czy co? loki lokówką
a kolor to palette e20,ale mi się nie podoba
wstawiałam fotki pare stron wcześniej

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość

jaka piękna blondzinka nasza
Dziękuję


Dziś pomalowałam się tym KOBO i muszę przyznać,że super jest
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 15:56   #2819
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Agatko to farba od ciebie do mnie doszła
Na szczęście w całości chociaż na pudełko to chyba ktoś usiadł
jeszcze raz bardzo dziękuję, na pewno mi się przyda i ją spożytkuję
pewnie koło 20 właśnie
Buziaki dla ciebie i dzięki!
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-07, 16:04   #2820
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Agatko to farba od ciebie do mnie doszła
Na szczęście w całości chociaż na pudełko to chyba ktoś usiadł
jeszcze raz bardzo dziękuję, na pewno mi się przyda i ją spożytkuję
pewnie koło 20 właśnie
Buziaki dla ciebie i dzięki!
A co to za farbkę dostałaś??
to miałaś prezent od Agatki na Mikołaja
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:17.