okres 3 dni wcześniej(evra) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-02, 09:14   #1
darusss_xD
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 40
GG do darusss_xD

okres 3 dni wcześniej(evra)


Hej. Stosuję plastry evra od 1,5 roku. W lipcu zauważyłam zgrubienie na lewej piersi wyczuwalne tydzień przed okresem i zaczęłam plamić. Poszłam do ginekologa i powiedziała, że nie mam się martwić, po prostu plastry przestały dobrze wpływać na mój organizm. Zrobiła mi cytologię i mam skierowanie na usg piersi. Jak będę wyniki to prawdopodobnie zmienimy metodę antykoncepcji. Idę na wizytę 27 listopada. Wczoraj odkleiłam trzeci plaster. w niedzielę powinnam dostać okres, a dostałam dzisiaj! I oczywiście boli mnie brzuch. Miała któraś z Was podobnie? Zastanawiam się czy nie przerwać stosowania plastrów już teraz... Proszę o odpowiedź, bo baardzo się martwię...
darusss_xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-02, 11:07   #2
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: okres 3 dni wcześniej(evra)

krewienia może się pojawić w dowolnym dniu przerwy, nawet jeśli zazwyczaj pojawiało się w jednym konkretnym.


nie przerywaj sama stosowanie plastrów! zwłaszcza że nie chcesz ich odstawiać tylko pewnie tak jak lekarz mówi- zmienić na inną metodę hormonalną (no chyba że nie zamierzasz już stosować metod hormonalnych... ) .żeby miec potem zachowaną ochronę zmienia się antykoncepcję o razu po poprzedniej, dlatego rozpocznij kolejne opakowanie i poczekaj do wizyty u ginekologa.
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:51.