beta hcg za wczesnie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-06, 20:17   #1
arricia29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 52

beta hcg za wczesnie?


drogie Dziewczyny. Bardzo chciałabym już zajsc w ciąze niestety przez policystyczne jajniki nie udaje mi sie jak narazie przez 7 ostatnich miesiecy... moje cykle sa bardzo długie, ok 40/45 dni. Wiem ze miałam owulację, 26.10. moj pecherzyk dominujacy mial 20 mm, w poniedzialek jeszcze był, a we wtorek 30.10 już go nie było. oczywiscie wspolzyłam podczas owulacji, i dzis zrobilam test beta hcg, wynik oczywiscie ujemy >1. czy mozliwe ze zrobilam go za wczesnie?teoretycznie dzien spodziewanej miesiaczki to ok 14.11, wiem ze wtedy nalezy robi dopiero test...
arricia29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-06, 20:21   #2
Annabella_
Raczkowanie
 
Avatar Annabella_
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 322
Dot.: beta hcg za wczesnie?

Cytat:
Napisane przez arricia29 Pokaż wiadomość
drogie Dziewczyny. Bardzo chciałabym już zajsc w ciąze niestety przez policystyczne jajniki nie udaje mi sie jak narazie przez 7 ostatnich miesiecy... moje cykle sa bardzo długie, ok 40/45 dni. Wiem ze miałam owulację, 26.10. moj pecherzyk dominujacy mial 20 mm, w poniedzialek jeszcze był, a we wtorek 30.10 już go nie było. oczywiscie wspolzyłam podczas owulacji, i dzis zrobilam test beta hcg, wynik oczywiscie ujemy >1. czy mozliwe ze zrobilam go za wczesnie?teoretycznie dzien spodziewanej miesiaczki to ok 14.11, wiem ze wtedy nalezy robi dopiero test...
nie ma co sugerować się datą miesiączki, bo jeśli współżyłabyś dzień przed miesiąćzka to nie robiłabyś tesu w dniu spodziewanej miesiaczki

I co do badania mineło te 10 dni na oko 26.10, dzisiaj jest 6.11 wiec imo wynik jest wiarygodny....
__________________

Chudnę

Edytowane przez Annabella_
Czas edycji: 2012-11-06 o 20:22
Annabella_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-07, 10:06   #3
alonka00
Zakorzenienie
 
Avatar alonka00
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Roztocze
Wiadomości: 3 547
GG do alonka00
Dot.: beta hcg za wczesnie?

mogło być jeszcze za wcześnie na betę, teoretycznie zaczyna rosnąć w 10 dniu po owulacji ale znam takie przypadki, gdzie wychodzi dopiero w 16dfl
nie zastanawiałaś się nad stymulacją clostilbegyt??
_________________________ ______


staraczka która też ma policystyczne jajniki")
__________________
Mama pamięta...
6.12.2011

1.07.2013
alonka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:11.