Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-11-10, 10:33   #1891
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
ja bym tego nie przeżyła
Ja chyba również
Ale krem z iherba z retinolem jest mam nadzieję delikatniejszy i nie funduje takich wrażeń jak ten zabieg, który Ty robisz??
__________________
Instagram: iwi_g
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-10, 10:53   #1892
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Elwira - zbiory zacne i piękne
Mini balsam piękności herbfarmacy to faktycznie super pomysł na balsam do ust!

Obecnie próbek mam niewiele, ale podaj mi adres na pw to Ci wyślę.



No i przyznam się po dobroci, bo wiem, że niektóre z Was i tak zaglądają na bloga (z czego się niezmiernie cieszę i za co dziękuję ).
Zrobiłam malusieńkie zamówionko na BU. Takie tyci, tyci!
Tylko hydrolat truskawkowy czarne mydło afrykańskie i miksturę do włosów
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2013-11-10 o 10:59
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-10, 10:57   #1893
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
chyba dzieki mnie chcialas powiedziec

jak juz sie wkrecisz w retinoidy to droga jest stroma i kreta i nie ma z niej poworotu to niestety wciaga
Niestety ten zabieg nie nalezy do tych lunchowych 5 min express niewyjsciowym sie jest jakies od 3 do 5 dni. Ja robiac sobie zabieg we wtorek w czwartek zaczynam sie delikatnie luszczyc ( makijaz sie trzyma tylko w niektorych miejsach widac skorki ) w piatek jest juz troche gorzej, ale mozna przezyc ( jesli ktos nie da rady bez makijazu to mozna sie pomalowac do pracy, ale trzeba miec na uwadze to ze makijaz sie kiepsko trzyma i mozliwa jest koniecznosc zmycia i ponownego pomalowania sie). W piatek wieczorem i sobote jest apogeum luszczenia, skora jest czerwona, mocno napieta czasem az troche boli. Luszczenie jest intensynwe, ja potrafilam luszczyc sie 3-4 razy dziennie trzeba zaopatrzyc sie w wode mineralna w spray i dobry krem nawilzajacy. W niedziele zazwyczaj jest juz koncowka luszczenia, widac nowa napieta, delikatna, rozowa skore. Buzia moze byc jeszcze lekko czerwona. W poniedzialek juz wszystko wrocilo do normy, tylko lekko jeszcze luszczylam sie na nosie Dlaczego czlowiek naraza sie na takie makabryczne przyjemnosci
Skora jest mega wygladzona, pory mniejsze, zmarszczki mimiczne wygladzone, przebarwienia znikaja. Ja walcze z rozszerzonymi porami i kilkoma bliznami po ospie, zakladam serie 5-7 zabiegow i skora powinna byc wyprasowana
taki zabieg jedynie u kosmetyczki?

może wytłumaczycie mi jakoś łopatologicznie jak wykorzystać kwas mlekowy 80% z ZSK 15ml?
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-10, 11:01   #1894
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
ja bym tego nie przeżyła
Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
Ja chyba również
Ale krem z iherba z retinolem jest mam nadzieję delikatniejszy i nie funduje takich wrażeń jak ten zabieg, który Ty robisz??
oj tam oj tam moze to tylko tak dramatycznie brzmi da sie przezyc jesli ktos rzeczywiscie nie ma problemow z cera to rzeczywiscie ten zabieg moze byc zbyt inwazyjny. Jednakze ja tam jakies "problemy" mam i widze efekty, wiec dla mnie te 3 dni luszczenia nie stanowi problemu, azeby zaszyc sie w domu i przeczekac dla efektow jestem w stanie sie poswiecic
Krem z retinolem uzywany stale codziennie tez moze powodowac luszczenie, ale stosowany 2-3 razy w tyg powinien dzialac lagodnie. Wszystko zalezy od typu cery i czy kiedys miala juz stycznosc z kwasami/ retinoidami.
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-10, 11:23   #1895
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
oj tam oj tam moze to tylko tak dramatycznie brzmi da sie przezyc jesli ktos rzeczywiscie nie ma problemow z cera to rzeczywiscie ten zabieg moze byc zbyt inwazyjny. Jednakze ja tam jakies "problemy" mam i widze efekty, wiec dla mnie te 3 dni luszczenia nie stanowi problemu, azeby zaszyc sie w domu i przeczekac dla efektow jestem w stanie sie poswiecic
Krem z retinolem uzywany stale codziennie tez moze powodowac luszczenie, ale stosowany 2-3 razy w tyg powinien dzialac lagodnie. Wszystko zalezy od typu cery i czy kiedys miala juz stycznosc z kwasami/ retinoidami.
effa, a rozmawiałaś kiedyś o konsekwencjach stosowania kwasów z jakimś zaprzyjaźnionym dermatologiem, który odpowie ci szczerze i uczciwie? bo wiesz, że wszystko ma swoje ciemne strony

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

No i przyznam się po dobroci, bo wiem, że niektóre z Was i tak zaglądają na bloga (z czego się niezmiernie cieszę i za co dziękuję ).
Zrobiłam malusieńkie zamówionko na BU. Takie tyci, tyci!
Tylko hydrolat truskawkowy czarne mydło afrykańskie i miksturę do włosów

zostaw sobie coś na DDD
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-10, 11:33   #1896
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
taki zabieg jedynie u kosmetyczki?

może wytłumaczycie mi jakoś łopatologicznie jak wykorzystać kwas mlekowy 80% z ZSK 15ml?
yyyy no u mnie w zaciszu domowym ale ja troche ze tak powiem dzialam w tej branzy

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
effa, a rozmawiałaś kiedyś o konsekwencjach stosowania kwasów z jakimś zaprzyjaźnionym dermatologiem, który odpowie ci szczerze i uczciwie? bo wiesz, że wszystko ma swoje ciemne strony

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------




zostaw sobie coś na DDD
yyyy nie rozmawialam bo dawno nie bylam u dermatologa a masz jakies ciekawe publikacje naukowe na ten temat? bardzo chetnie sie z nimi zapoznam

Edytowane przez effa_j
Czas edycji: 2013-11-10 o 11:35
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-10, 11:42   #1897
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

elwiraradlak

Mydło czekoladowe . Ostatnio mam ochotę na jakieś fajne mydełko.


Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Elwira - zbiory zacne i piękne
Mini balsam piękności herbfarmacy to faktycznie super pomysł na balsam do ust!

Obecnie próbek mam niewiele, ale podaj mi adres na pw to Ci wyślę.



No i przyznam się po dobroci, bo wiem, że niektóre z Was i tak zaglądają na bloga (z czego się niezmiernie cieszę i za co dziękuję ).
Zrobiłam malusieńkie zamówionko na BU. Takie tyci, tyci!
Tylko hydrolat truskawkowy czarne mydło afrykańskie i miksturę do włosów
TO samo chciałam zamówić . Do tego jeszcze serum z wit. C. Skład wydaję się świetny. Martwi mnie tylko skwalan. Ponoć to niezły zapychacz. Wklejam skład dla zainteresowanych
Squalane, Rubus Idaeus (Raspberry) Seed Oil, Coffea arabica (Green Coffee) Seed Oil, Tetrahexyldecyl Ascorbate (witamina C - 10%), Mixed Tocopherols (witamina E - 0.5%), Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract

Oparłam się H&B, ale szybko tego pożałowałam



Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
effa, a rozmawiałaś kiedyś o konsekwencjach stosowania kwasów z jakimś zaprzyjaźnionym dermatologiem, który odpowie ci szczerze i uczciwie? bo wiesz, że wszystko ma swoje ciemne strony

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------




zostaw sobie coś na DDD
Pozwolę się wtrącić . Chodzi Ci o ewentualnie negatywne skutki długofalowe czy nieumiejętne korzystanie z kwasów?
Jeśli masz na myśli teorię o ograniczonej liczbie powstawania komórek to ma bardzo wielu przeciwników. Zresztą podejść do eksfoliacji jest wiele.
Jeśli chodzi o nieumiejętne korzystanie z kwasów to jest ewidentnie problem wśród osób pobieżnie podchodzących do tematu. Chociaż, nie mówię, sama też mogę sobie kuku kiedyś zrobić.

Edytowane przez mlodziudka85
Czas edycji: 2013-11-10 o 11:43
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-10, 12:19   #1898
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość

yyyy nie rozmawialam bo dawno nie bylam u dermatologa a masz jakies ciekawe publikacje naukowe na ten temat? bardzo chetnie sie z nimi zapoznam
mam na myśli jakiegoś znajomego dermatologa tz kolega, koleżanka

---------- Dopisano o 13:19 ---------- Poprzedni post napisano o 13:06 ----------

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość


Pozwolę się wtrącić . Chodzi Ci o ewentualnie negatywne skutki długofalowe czy nieumiejętne korzystanie z kwasów?
Jeśli masz na myśli teorię o ograniczonej liczbie powstawania komórek to ma bardzo wielu przeciwników. Zresztą podejść do eksfoliacji jest wiele.
Jeśli chodzi o nieumiejętne korzystanie z kwasów to jest ewidentnie problem wśród osób pobieżnie podchodzących do tematu. Chociaż, nie mówię, sama też mogę sobie kuku kiedyś zrobić.
mam na myśli konsekwencje w przyszłości. Czy za 10-15 lat nie zobaczy się jakiś "oznak" po stosowaniu kwasów? czy przypadkiem to nie będzie trwałe oraz nieodwracalne?
np. obecnie jest takie modne wybielanie zębów, a mało który stomatolog powie ci szczerze, że wybielanie trwale uszkadza szkliwo zębów i ci to odradzi

Fryne, gdzie się podziewałaś, jak tu był szał na zakupy w H&B??
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL

Edytowane przez beeets
Czas edycji: 2013-11-10 o 12:20
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-10, 12:42   #1899
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
mam na myśli jakiegoś znajomego dermatologa tz kolega, koleżanka

---------- Dopisano o 13:19 ---------- Poprzedni post napisano o 13:06 ----------



mam na myśli konsekwencje w przyszłości. Czy za 10-15 lat nie zobaczy się jakiś "oznak" po stosowaniu kwasów? czy przypadkiem to nie będzie trwałe oraz nieodwracalne?
np. obecnie jest takie modne wybielanie zębów, a mało który stomatolog powie ci szczerze, że wybielanie trwale uszkadza szkliwo zębów i ci to odradzi

Fryne, gdzie się podziewałaś, jak tu był szał na zakupy w H&B??
Mój stomatolog akurat mi to odradzał . Inny też i to parę ładnych lat wstecz. Masz rację. Należy zastanowić się nad ewentualnymi konsekwencjami. W końcu używanie kwasów to przeprowadzanie kontrolowanego poparzenia. Jednak pobudzanie do tworzenia nowych komórek, działanie wygładzające, rozjaśniające, antystarzeniowe itp. niewątpliwe działa zachęcająco. Nie znam obecnie dermatologów, którzy by to ogólnie odradzali. Wręcz przeciwnie. Słyszałaś może od któregoś coś takiego lub znasz jakieś artykuły? Chętnie poczytam . Lubię tego rodzaju informacje.

Edytowane przez mlodziudka85
Czas edycji: 2013-11-10 o 12:43 Powód: literówka
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-10, 12:59   #1900
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Mój stomatolog akurat mi to odradzał . Inny też i to parę ładnych lat wstecz. Masz rację. Należy zastanowić się nad ewentualnymi konsekwencjami. W końcu używanie kwasów to przeprowadzanie kontrolowanego poparzenia. Jednak pobudzanie do tworzenia nowych komórek, działanie wygładzające, rozjaśniające, antystarzeniowe itp. niewątpliwe działa zachęcająco. Nie znam obecnie dermatologów, którzy by to ogólnie odradzali. Wręcz przeciwnie. Słyszałaś może od któregoś coś takiego lub znasz jakieś artykuły? Chętnie poczytam . Lubię tego rodzaju informacje.
z tym wybielaniem to był taki przykład (ale mam wiele innych takich przykładów).Ja nie znam opinii swojego stomatologa, bo nie mam potrzeby z nim poruszać tego tematu, ale ma w cenniku wybielanie za 600 zł, więc ktoś to robi

niestety ja nie jestem w temacie kwasów
a bardzo mnie zainteresowały właśnie konsekwencje w przyszłości.
może niedługo ktoś opublikuje jakieś rzetelne i wiarygodne badania.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-10, 13:03   #1901
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Nęci mnie ta kawa http://skarbymaroka.pl/marokanskie-smaki/170-marokaska-kawa-z-przyprawami-smak-afryki-150-gram.html i to mydło http://skarbymaroka.pl/mydla/240-myd...liwek-luksusowz tego sklepu, oprócz oczywiście kozieradki , bo w sprawie ślimaka poczekam na jakieś wieści z frontu...
No i może jeszcze ta przyprawa http://skarbymaroka.pl/przyprawy/191...s-80-gram.html

A tak w ogóle, to zastanawiam się głęboko nad prezentami, w tym dla 12-letniej panny, która uwielbia mieć dużo kosmetyków (niekoniecznie naturalnych, ale pracuję nad tym ) i np. znalazłam to http://www.biopiekno.pl/p1370,joik-nawilzajaco-odzywczy-mus-do-ciala-w-sztyfcie-z-maslem-kakaowym.html jako kosmetyk wielofunkcyjny (skład ma niezwykle fajny, jak na tą firmę, która niby jest naturalna, ale niektóre ich produkty zawierają parafinę...)

Iwi82- jak tam olejek;- nie zapchał cię - bo ja spróbowałam go zastosować na twarz i mnie podrażnił lekko
Beeets-może dosłać Ci trochę maseczki, żebyś mogła zresetować swoje spa

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2013-11-10 o 13:32
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-10, 13:06   #1902
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
promolcia, właśnie przypomniałaś mi o produktach 100% Pure, na które się od dawna czaje Szczególnie na podkład.
Na niemieckiej stronie ich sklepu wysyłka powyżej 60 Euro jest darmowa
wlasnie go testuje

bosko lekki kremik herbfarmacy to takie male cudeńko na teraz za lekki ale od wiosny to będzie mój must have
musze koniecznie zamówić wszystkie pozostale próbki tej marki
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-10, 13:19   #1903
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
z tym wybielaniem to był taki przykład (ale mam wiele innych takich przykładów).Ja nie znam opinii swojego stomatologa, bo nie mam potrzeby z nim poruszać tego tematu, ale ma w cenniku wybielanie za 600 zł, więc ktoś to robi

niestety ja nie jestem w temacie kwasów
a bardzo mnie zainteresowały właśnie konsekwencje w przyszłości.
może niedługo ktoś opublikuje jakieś rzetelne i wiarygodne badania.
To pozazdrościć . Ja 'pozbyłam' się problemu, ale w trochę inny sposób.
Z tych samych względów podchodzę ostrożnie do rolki. Od dawna mam na to ochotę, ale nadal się boję.



Love me green - słyszał ktoś?
Mam peeling i zastanawiam się nad zamówieniem zestawu podróżnego i pianki do mycia twarzy.
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-10, 13:22   #1904
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;43651039]Nęci mnie ta kawa http://skarbymaroka.pl/marokanskie-smaki/170-marokaska-kawa-z-przyprawami-smak-afryki-150-gram.html i to mydło http://skarbymaroka.pl/mydla/240-myd...liwek-luksusowz tego sklepu, oprócz oczywiście kozieradki , bo w sprawie ślimaka poczekam na jakieś wieści z frontu...
No i może jeszcze ta przyprawa http://skarbymaroka.pl/przyprawy/191...s-80-gram.html

A tak w ogóle, to zastanawiam się głęboko nad prezentami, w tym dla 12-letniej panny, która uwielbia mieć dużo kosmetyków (niekoniecznie naturalnych, ale pracuję nad tym ) i np. znalazłam to http://www.biopiekno.pl/p1370,joik-nawilzajaco-odzywczy-mus-do-ciala-w-sztyfcie-z-maslem-kakaowym.html jako kosmetyk wielofunkcyjny (skład ma niezwykle fajny, jak na tą firmę, która niby jest naturalna, ale niektóre ich produkty zawierają parafinę...)

Beeets-może dosłać Ci trochę maseczki, żebyś mogła zresetować swoje spa [/QUOTE]

ja tam pojadę osobiście i obadam ten sklep

zaproś ją do nas, to ją szybko przekonamy, że naturalne są najlepsze

mam jej jeszcze bardzo dużo i kupię ją, bo jest super

---------- Dopisano o 14:22 ---------- Poprzedni post napisano o 14:19 ----------

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
To pozazdrościć . Ja 'pozbyłam' się problemu, ale w trochę inny sposób.
Z tych samych względów podchodzę ostrożnie do rolki. Od dawna mam na to ochotę, ale nadal się boję.

Love me green - słyszał ktoś?
Mam peeling i zastanawiam się nad zamówieniem zestawu podróżnego i pianki do mycia twarzy.
mam to z głowy dzięki trybowi życia

miałam próbki kremu (Anula) i jest boski Mam go na liście
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-10, 13:25   #1905
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;43651039]Nęci mnie ta kawa http://skarbymaroka.pl/marokanskie-smaki/170-marokaska-kawa-z-przyprawami-smak-afryki-150-gram.html i to mydło http://skarbymaroka.pl/mydla/240-myd...liwek-luksusowz tego sklepu, oprócz oczywiście kozieradki , bo w sprawie ślimaka poczekam na jakieś wieści z frontu...
No i może jeszcze ta przyprawa http://skarbymaroka.pl/przyprawy/191...s-80-gram.html

A tak w ogóle, to zastanawiam się głęboko nad prezentami, w tym dla 12-letniej panny, która uwielbia mieć dużo kosmetyków (niekoniecznie naturalnych, ale pracuję nad tym ) i np. znalazłam to http://www.biopiekno.pl/p1370,joik-nawilzajaco-odzywczy-mus-do-ciala-w-sztyfcie-z-maslem-kakaowym.html jako kosmetyk wielofunkcyjny (skład ma niezwykle fajny, jak na tą firmę, która niby jest naturalna, ale niektóre ich produkty zawierają parafinę...)

Iwii- jak tam olejek;- nie zapchał cię - bo ja spróbowałam go zastosować na twarz i mnie podrażnił lekko
Beeets-może dosłać Ci trochę maseczki, żebyś mogła zresetować swoje spa [/QUOTE]

Użyłam go jak na razie tylko raz i nie zrobił mi krzywdy Rano skóra była bardzo gładka i uspokojona (bo dałam go na noc), więc póki co wrażenia po nim mam bardzo pozytywne

Kusi mnie ta maseczka czekoladowa raw gaia i zastanawiam się nad jej zamówieniem
__________________
Instagram: iwi_g
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-10, 13:37   #1906
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
Kusi mnie ta maseczka czekoladowa raw gaia i zastanawiam się nad jej zamówieniem
a gdzieś ją znalazłaś bo ja też chcę kupić i nigdzie nie widzę w żadnym sklepie
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-10, 13:45   #1907
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
a gdzieś ją znalazłaś bo ja też chcę kupić i nigdzie nie widzę w żadnym sklepie
Na stronie producenta - https://www.rawgaia.com/organic-skin...l#.Un-NwSfWySo (mam nadzieję, że to ta ). Jest też w mniejszej wersji
__________________
Instagram: iwi_g
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-10, 13:59   #1908
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
Na stronie producenta - https://www.rawgaia.com/organic-skin...l#.Un-NwSfWySo (mam nadzieję, że to ta ). Jest też w mniejszej wersji
ale to sklep zagraniczny (UK) i nie ma podanych kosztów dostawy
ja szukam w PL, bo była dostępna, ale teraz nigdzie nie ma
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL

Edytowane przez beeets
Czas edycji: 2013-11-10 o 14:00
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-10, 14:15   #1909
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
ale to sklep zagraniczny (UK) i nie ma podanych kosztów dostawy
ja szukam w PL, bo była dostępna, ale teraz nigdzie nie ma
Wiem, że to sklep zagraniczny. Dostawa jest zmienna w zależności od wagi produktów - wysyłają przesyłką rejestrowaną. Robiłam symulację zamówienia i koszty dostawy kilku produktów wynosiły 11 funtów, więc nienajtaniej W PL nie widziałam tej maski.
__________________
Instagram: iwi_g
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-10, 14:17   #1910
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
ale to sklep zagraniczny (UK) i nie ma podanych kosztów dostawy
ja szukam w PL, bo była dostępna, ale teraz nigdzie nie ma
Tak, to ta - u mnie w łazience jeszcze jest dostępna ;Iwi 82- mogę Ci podesłać na spróbowanie (podaj tylko adres na pw )
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-10, 14:20   #1911
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;43651871]Tak, to ta - u mnie w łazience jeszcze jest dostępna ;Iwi 82- mogę Ci podesłać na spróbowanie (podaj tylko adres na pw )[/QUOTE]

Naprawdę??? Byłoby super Już piszę PW
__________________
Instagram: iwi_g
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-10, 14:21   #1912
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
ja tam pojadę osobiście i obadam ten sklep

zaproś ją do nas, to ją szybko przekonamy, że naturalne są najlepsze

mam jej jeszcze bardzo dużo i kupię ją, bo jest super

---------- Dopisano o 14:22 ---------- Poprzedni post napisano o 14:19 ----------



mam to z głowy dzięki trybowi życia

miałam próbki kremu (Anula) i jest boski Mam go na liście
Mam kupon na -50zł przy zamówieniu od 100zł. Ponoć taki sam dla wszystkich. Dzisiaj robię zamówienie. Jak chcesz to Ci podam po jego złożeniu to sprawdzisz czy działa. Ważny do 15,11
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-10, 14:23   #1913
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
Wiem, że to sklep zagraniczny. Dostawa jest zmienna w zależności od wagi produktów - wysyłają przesyłką rejestrowaną. Robiłam symulację zamówienia i koszty dostawy kilku produktów wynosiły 11 funtów, więc nienajtaniej W PL nie widziałam tej maski.
60 zł za dostawę, dla mnie odpada

tu widziałam, ale teraz nie ma. napiszę do sklepu, może będą mieć w najbliższym czasie
http://sklep.rawfoods.pl/pl/p/Raw-Ga...-do-Twarzy/474

susabee, a gdzie ty kupowałaś maseczkę?

---------- Dopisano o 15:23 ---------- Poprzedni post napisano o 15:21 ----------

[/COLOR]
Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Mam kupon na -50zł przy zamówieniu od 100zł. Ponoć taki sam dla wszystkich. Dzisiaj robię zamówienie. Jak chcesz to Ci podam po jego złożeniu to sprawdzisz czy działa. Ważny do 15,11

to czekam na PW. chcę krem od nich
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-10, 14:52   #1914
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
60 zł za dostawę, dla mnie odpada

tu widziałam, ale teraz nie ma. napiszę do sklepu, może będą mieć w najbliższym czasie
http://sklep.rawfoods.pl/pl/p/Raw-Ga...-do-Twarzy/474

susabee, a gdzie ty kupowałaś maseczkę?

---------- Dopisano o 15:23 ---------- Poprzedni post napisano o 15:21 ----------

[/COLOR]


to czekam na PW. chcę krem od nich
No właśnie tam, ale od jakiegoś czasu jej nie ma, podobnie jak innych kosmetyków tej marki- dobry pomysł z napisaniem do sklepu ;- znając Twoją siłę sugestii na pewno coś wskórasz...

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2013-11-10 o 14:54
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-10, 15:27   #1915
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
wlasnie go testuje

bosko lekki kremik herbfarmacy to takie male cudeńko na teraz za lekki ale od wiosny to będzie mój must have
musze koniecznie zamówić wszystkie pozostale próbki tej marki
to podziel sie proszę pierwszymi wrażeniami masz podkład czy krem tonujący?

Wysłane z Tapatalk
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-10, 16:03   #1916
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość


zostaw sobie coś na DDD
zostawiłam sobie światło w lodówce
[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;43651039]Nęci mnie ta kawa http://skarbymaroka.pl/marokanskie-smaki/170-marokaska-kawa-z-przyprawami-smak-afryki-150-gram.html i to mydło http://skarbymaroka.pl/mydla/240-myd...liwek-luksusowz tego sklepu, oprócz oczywiście kozieradki , bo w sprawie ślimaka poczekam na jakieś wieści z frontu...
No i może jeszcze ta przyprawa http://skarbymaroka.pl/przyprawy/191...s-80-gram.html

A tak w ogóle, to zastanawiam się głęboko nad prezentami, w tym dla 12-letniej panny, która uwielbia mieć dużo kosmetyków (niekoniecznie naturalnych, ale pracuję nad tym ) i np. znalazłam to http://www.biopiekno.pl/p1370,joik-nawilzajaco-odzywczy-mus-do-ciala-w-sztyfcie-z-maslem-kakaowym.html jako kosmetyk wielofunkcyjny (skład ma niezwykle fajny, jak na tą firmę, która niby jest naturalna, ale niektóre ich produkty zawierają parafinę...)
[/QUOTE]
dużo Cię kusi jak na kogoś, kto jest na odwyku

Sztyfcik fajny
A dla młodzieży może jakiś super pachnący balsam do ciała?
Ja pomyślałam o czekoladowo - truskawkowym musie do ciała organic shop
http://kalina-sklep.pl/kalina/SKLEP1...id_product=801
a do tego mleczno - malinowym pudrze do kąpieli
http://kalina-sklep.pl/kalina/SKLEP1...id_product=894

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
wlasnie go testuje

bosko lekki kremik herbfarmacy to takie male cudeńko na teraz za lekki ale od wiosny to będzie mój must have
musze koniecznie zamówić wszystkie pozostale próbki tej marki
cieszę się, że przypadł do gustu
Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość

Love me green - słyszał ktoś?
Mam peeling i zastanawiam się nad zamówieniem zestawu podróżnego i pianki do mycia twarzy.
słyszał, słyszał
bierz - cuda
miałam zestaw próbek - pokochałam krem do twarzy, balsam, krem do rąk.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-10, 16:24   #1917
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
zostawiłam sobie światło w lodówce

dużo Cię kusi jak na kogoś, kto jest na odwyku

Sztyfcik fajny
A dla młodzieży może jakiś super pachnący balsam do ciała?
Ja pomyślałam o czekoladowo - truskawkowym musie do ciała organic shop
http://kalina-sklep.pl/kalina/SKLEP1...id_product=801
a do tego mleczno - malinowym pudrze do kąpieli
http://kalina-sklep.pl/kalina/SKLEP1...id_product=894


cieszę się, że przypadł do gustu

słyszał, słyszał
bierz - cuda
miałam zestaw próbek - pokochałam krem do twarzy, balsam, krem do rąk.
Zawsze trzeba mieć jakieś plany na przyszłość

Też zawiesiłam oko na tej serii o intrygujących nazwach i dość nowatorskich formułach jak dla drogeryjnych nawet kosmetyków- mus do ciała, puder do kąpieli, czy shake- http://kalina-sklep.pl/kalina/SKLEP1...id_product=798
ale nie mają wszystkiego na stanie i jeszcze nie dołączyli do DDD

Czy ten kod działa

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2013-11-10 o 16:30
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-10, 16:32   #1918
Cay
Wtajemniczenie
 
Avatar Cay
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 963
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;43653047]
Też zawiesiłam oko na tej serii o intrygujących nazwach i dość nowatorskich formułach jak dla nawet drogeryjnych kosmetyków- mus do ciała, puder do kąpieli, czy shake- http://kalina-sklep.pl/kalina/SKLEP1...id_product=798
ale nie mają wszystkiego na stanie i jeszcze nie dołączyli do DDD
[/QUOTE]

Miałam to cudo do ciała, tylko o innym zapachu, jak dla mnie fantastyczne i ten zapach Ale stosowałam tylko w ciągu dnia, na noc siegałam po coś bardziej treściwego, bo to jest dość lekkie, a ja mam suchą skórę

A czy kosmetyki 100%pure są gdzieś dostępne w PL? Bo się napaliłam na nie
__________________
Wymiana kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1174391
Cay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-10, 16:48   #1919
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Cay Pokaż wiadomość
Miałam to cudo do ciała, tylko o innym zapachu, jak dla mnie fantastyczne i ten zapach Ale stosowałam tylko w ciągu dnia, na noc siegałam po coś bardziej treściwego, bo to jest dość lekkie, a ja mam suchą skórę

A czy kosmetyki 100%pure są gdzieś dostępne w PL? Bo się napaliłam na nie
Masz na myśli ten shake bananowo- mleczny ? Bo niekiedy ten banan w kosmetykach wypada bardzo sztucznie

100% Pure niestety już niedostępne, bo dystrybutor wycofał się z Polski
Promolcia, masz może coś na przetestowanie od nich w zamian za ostatnią porcję maseczki czekoladowej
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-10, 16:51   #1920
Cay
Wtajemniczenie
 
Avatar Cay
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 963
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;43653284]Masz na myśli ten shake bananowo- mleczny ? Bo niekiedy ten banan w kosmetykach wypada bardzo sztucznie

100% Pure niestety już niedostępne, bo dystrybutor wycofał się z Polski
Promolcia, masz może coś na przetestowanie od nich w zamian za ostatnią porcję maseczki czekoladowej [/QUOTE]

Nie, własnie inny zapach miałam, nie ten bananowy. Na banana się dopiero czaję

Szkoda, że nie ma, bo nie lubie zamawiać zza granicy
__________________
Wymiana kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1174391
Cay jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-27 13:18:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:11.