Tipsy-Kielce??? - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-28, 22:44   #481
magicwoman
Przyczajenie
 
Avatar magicwoman
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8
Dot.: Tipsy-Kielce???

hej,

witam, jestem tu nowa i mam pytanie czy mogłybyście podać mi nr do tej p.Marty-o ile nadal robi pazurki.
magicwoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-02, 14:10   #482
spcola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 49
Dot.: Tipsy-Kielce???

oooo tak z ogryzkami tez da się coś zrobić Bynajmniej sama tak zaczynałam nieśmiało odbudowywać swoje .
spcola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 14:44   #483
gabirys
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1
Dot.: Kurs Tipsów W Kielcach-!!!!!!!!!!

Ja miałam kurs w Gazela. Bardzo dobre, polecam.
gabirys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 15:42   #484
Madzzzia92
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 517
Dot.: Kurs Tipsów W Kielcach-!!!!!!!!!!

Dzewczyny, zboczę z tematu Kieelec - czy któraś robiła kurs w Sun Flowerze w Czeladzi? u p. Agnieszki Sanakiewicz? Chcę się wybrać, ale najpeirw wolę zapytać
Madzzzia92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 22:08   #485
mag122
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1
Dot.: Tipsy-Kielce???

Cześć Bardzo dobrze zakłada Pani Gosia na Szydłówku. Robie u niej pazurki juz od roku i jestem bardzo zadowolona
mag122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 00:00   #486
lauracrow
Rozeznanie
 
Avatar lauracrow
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 609
Dot.: Tipsy-Kielce???

hej dziewczyny
kieruje sie do Was- koleżanek po fachu z prośba i propozycja

...z kilku życiowych powodów musze przestac dojedżac do klientek... zostawiłam przez to 5 stalych klientek na lodzie... 29 sierpnia maja wesele i nie ma im kto robic a musi byc to osoba, ktora dojeżdża do ich domu... dodam ze to łatwy sposób dorobienia, bo na miejscu - w jednym domu w milej atmosferze robiłam proste uzupelnienia i jednodniowo wyciągałam jakiś większy grosz

...w związku z tym- pytam Was- stylistki z kielc lub okolic czy któras przejełaby te 5 kobitek odemnie? w sumie wystawilam je i czuje sie zobowiazana naleźć im "mojego zastepcę"

zainteresowane proszę o wiadomosc priv
__________________
moja pasja, moje życie-
http://crowstudiock.blogspot.com/
lauracrow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 10:57   #487
kamcia1232
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 12
Dot.: Tipsy-Kielce???

Ja jestem bardzo zadowolona z paznokci które robię w studio urody na wesolej w Kielcach. Mają żele bez kwasowe które nie niszczą płytki paznokciowej. Świetnie się trzymają i ślicznie wyglądają (w ogóle nie widać odrostu) a poza tym są bardzo cieniutkie i wyglądają naturalnie. polecam bardzo serdecznie!!

---------- Dopisano o 11:57 ---------- Poprzedni post napisano o 11:49 ----------

Cytat:
Napisane przez malinka_86 Pokaż wiadomość
wybaczcie jeśli się powtórzę ale gdzie można odbudować ogryzki (bo mam problem właśnie z ogryzaniem paznokci a jak miałam tipsy to tego nie robiłam) ? i kto by się w ogóle tego podjął? bardzo byłabym wdzięczna za odpowiedź.
Pozdrawiam
w studio urody na wesołej mają bardzo fajne żele, a pozatym jest możliwość kupienia sobie odżywki antygrzybicznej której już nie będziesz obgryzała wiem coś o tym bo samo to robiłam, kupowałam w aptece te odżywki ale i tak obgryzałam. Po tej odżywce nawet nie chciałam powąchać ich dięki czemu ładnie mi odrosły. teraz używam dożywki którą się stosuje na paznokcie za żelowane (odbudowuje panokieć od środka). mają swietne odżywki, żele i zabiegi. świetny salon i miła obsługa polecam!!

Edytowane przez kamcia1232
Czas edycji: 2009-08-20 o 14:31
kamcia1232 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-20, 11:38   #488
ana416
Grażynka od kota
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 383
Dot.: Tipsy-Kielce???

z tego co powrzechnie(chyba ;]) wiadomo, reklama na wizażu jest niestety płatna.

---------- Dopisano o 12:38 ---------- Poprzedni post napisano o 12:29 ----------

btw. odnosnie tego superowego salonu, zna ktoraś z was żele firmy `Pina Parie `?
ana416 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 12:19   #489
kamcia1232
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 12
Dot.: Tipsy-Kielce???

pina parie jest właśnie na wesołej fajne żele trzymają się i wygląają super

---------- Dopisano o 13:19 ---------- Poprzedni post napisano o 13:18 ----------

klasa żeli jak allesandro a nawet przewyższająca ich jakość
kamcia1232 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 12:49   #490
ana416
Grażynka od kota
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 383
Dot.: Tipsy-Kielce???

dobra kamcia juz mowilas ze super fajne żele.

a może nie jak allesandro tylko word nail? ;>
ana416 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 14:21   #491
kamcia1232
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 12
Dot.: Tipsy-Kielce???

nie bądź złośliwa. mój post kieruję do osób które chcą mieć fajne i zdrowe paznokcie a nie do osób które chcą mieć po prostu żel na paznokciach, który nie koniecznie ładnie wygląda a po kilku dniach od ich założenia podchodzi powietrze. no chyba że się użyje primera (kwasu) albo spiłuje maxymalnie naturalną płytkę paznokcia to żel się będzie trzymał, gorzej po zdjęciu żelu bo paznokcie wyglądają jak pielinka. Jeśli lubisz mieć zniszczoną płytkę panokciową to używaj tanich żeli za 20 zł, ja osobiście wolę zapłacić troszkę więcej w salonie a mieć piękne pazurki . Widzę że nie masz styczności z żelami z wyższej pułki czyli Alessandro i Pina Parie ale to twój wybór. Pewnie sama robisz w domu więc nie będziesz miała możliwości robienia na tych żelach bo podobno kupić je można tylko po kursach zrobionych u nich.

Pozdrawiam

Edytowane przez kamcia1232
Czas edycji: 2009-08-20 o 14:35
kamcia1232 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-20, 15:09   #492
pauli25
Raczkowanie
 
Avatar pauli25
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 39
Dot.: Tipsy-Kielce???

Kamilcia napisz na priv co i gdzie, ile placisz
pauli25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 19:38   #493
lauracrow
Rozeznanie
 
Avatar lauracrow
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 609
Dot.: Tipsy-Kielce???

heeeej, obrażasz osoby pracujące w domu!!!
__________________
moja pasja, moje życie-
http://crowstudiock.blogspot.com/
lauracrow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 08:47   #494
kamcia1232
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 12
Dot.: Tipsy-Kielce???

Cytat:
Napisane przez lauracrow Pokaż wiadomość
heeeej, obrażasz osoby pracujące w domu!!!
nie mam na myśli osób pracujących w domu tylko jej złośliwość dziewczyny które robią paznokietyki w domu wykonują je ślicnie z tym ze nie wszystkie
kamcia1232 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 09:20   #495
pauli25
Raczkowanie
 
Avatar pauli25
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 39
Dot.: Tipsy-Kielce???

widzę, ze wywiazała sie tu zagorzała dyskusja wątek orzył kamcia ma trochę racji, aczkolwiek nie do końca-ponieważ nie ma znaczenia czy któraś robi w domu czy w salonie. Są dziewczyny, które robią w domu i robią to pięknie, profesjonalnie, wciąz się uczą, szkolą, rozwijają swoje umiejetnosci. A są takie, które skończywszy jeden kurs myślą, ze pozjadały wszystkie rozumy i są mistrzyniami, albo nie daj Boze nauczyły się same podpatrujac inną i teraz robią pazurki na zasadzie prób i błędów koleżankom! Ale to ze się idzie do salonu to nie oznacza takze, ze pazurki będą świetnie zrobione-tam też pracują domorosłe stylistki po jednym kursie, które czasem mogą wiecej zepsuc niż naprawić i stad negatywne opinie na temat niszczącej działalności zeli...i jeszcze trzeba odpowiednio zapłacić, bo wiadomo, ze w zakładzie drożej, bo zusy, podatki itp! W domku zawsze taniej, choc ja po latach poszukiwań[wciaż nie trafiłam na ideał ] teraz chodzę do salonu, bo wiem, że czasem oszczędzajac dwa razy sie traci ;( ale pora chyba na zmiane...

---------- Dopisano o 10:18 ---------- Poprzedni post napisano o 10:10 ----------



nie mogę sie połapać w tym forum :/

Edytowane przez pauli25
Czas edycji: 2009-08-21 o 09:21
pauli25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 11:05   #496
kamcia1232
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 12
Dot.: Tipsy-Kielce???

właśnie o to mi chodzi dziewczyny które robią paznokcie w domu czasami robią to lepiej niż w salonie z tym że wiadomo muszą zejść z ceny a to się łączy z tym że na czymś trzeba zaoszczędzić więc nie kupią żelu za 800zł 50ml (takie są ceny żeli bezkwasowych jak nie wyższe) tylko w hurtowniach kosmetycznych lub zamówią na internecie. i jak już wcześniej pisałam nic nie mam przeciwko dziewczyną które robią w domu tamte posty odnosiły się tylko i wyłącznie do tej złośliwej dziewczyny
kamcia1232 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 14:35   #497
ana416
Grażynka od kota
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 383
Dot.: Tipsy-Kielce???

kamcia: niestety nie poszlo Ci, paznokcie robie tylko i wyłącznie sobie, juz mnie nie bawi robienie komus za pieniądze paznokci, od tego są super zakłady kosmetyczne, z super żelami o ktorych są minimalne informacje w necie. Pracuje na sf (tylko i wyłącznie), raczej nie lubie oszczedzać bo gdybym lubiala pracowalabym na czyms innym. Heh szkoda jeszcze ze w tym super salonie nie ma galerii zeby popodziwiać te cuda ktore z tamtad wychodzą. Dziwne jest jeszcze to ze masz tylko 5postow i udzielasz sie tylko w tym wątku.

---------- Dopisano o 15:32 ---------- Poprzedni post napisano o 15:28 ----------

kamcia: nie wiedzialam ze maksymalne spilowanie naturalnej plytki paznokcia zwieksza przyczepność żelu zastanawiające...

---------- Dopisano o 15:35 ---------- Poprzedni post napisano o 15:32 ----------

dodatkowo kamciu mam jakiś nick wiec nie musisz sie o mnie wyrażać `jej`

Edytowane przez ana416
Czas edycji: 2009-08-21 o 14:31
ana416 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 15:02   #498
kamcia1232
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 12
Dot.: Tipsy-Kielce???

nie mam zamiaru się tobą sprzeczać. na tym forum wymieniamy się informacjami więc napisałam a ty chyba masz jakieś kompleksy skoro tak się czepiasz twoja sprawa. z tego co czytałam na innym forum to właśnie jakiś czas temu kupiłaś żele word nails...

Edytowane przez kamcia1232
Czas edycji: 2009-08-21 o 15:10
kamcia1232 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 15:07   #499
ana416
Grażynka od kota
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 383
Dot.: Tipsy-Kielce???

oj widze że już kamcia nie masz agrumentów żadnych i zaczynasz wyjeżdżać tekstem z kompleksami, ale wiesz w sumie ciekawa jestem jak wyglądają pazurki po wizycie w tym salonie, moze wkleisz jakieś zdjęcia
ana416 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-21, 15:14   #500
kamcia1232
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 12
Dot.: Tipsy-Kielce???

ja mam tylko i wyłącznie francuski więc nie wiem czy wklejenie zdjęcia coś da mnie chodzi o ich trwałość i elegancki wygląd tego zdjęcie nie pokaże
kamcia1232 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 15:38   #501
ana416
Grażynka od kota
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 383
Dot.: Tipsy-Kielce???

elegancki wygląd to foto napewno pokaze... no wklej

---------- Dopisano o 16:38 ---------- Poprzedni post napisano o 16:20 ----------

oj kamcia kamcia, nie ładnie dopisywać coś do postu po tym jak Ci juz ktoś odpisze. Tak kupilam, ale jak przeczytałaś TYLKO BIAŁY. I wiecej tego nie zrobie, wiec niczym nie zabłysnęłaś
ana416 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 15:31   #502
lauracrow
Rozeznanie
 
Avatar lauracrow
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 609
Dot.: Tipsy-Kielce???

kochana...reklama na wizażu jest płatna....
__________________
moja pasja, moje życie-
http://crowstudiock.blogspot.com/
lauracrow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-29, 09:38   #503
klarcia 91
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1
Dot.: Tipsy-Kielce???

to jak moge w inny sposób powiadomic?? pozatym tak sie kurna nie łape na tej stronie
klarcia 91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 11:19   #504
Mimisia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1
Wink Kursy na tipsy- Kielce

Mam pytanko czy ktos z was robił kurs na tipsy w salonie "motiv" la femme na ul. warszawskiej w kielcach.Chce sie tam wybrac, ale najpierw chcialabym sprawdzic opinie. Słyszalam tez ze w Sun flower na sienkiewce dobrze ucza,ale nie mam pewnych wiadomosci.Pisz cie co kto wie na temat kursow na tipsy w kielcach.
Mimisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 20:50   #505
lauracrow
Rozeznanie
 
Avatar lauracrow
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 609
Dot.: Kursy na tipsy- Kielce

ja odbyłam kurs w sun flowerze na sienkiewicza i podpisuje sie rekami i nogami że warto
naprawde dobra instruktorka, cenne rady i cala uwaga skupiona na Tobie i Twoich błędach polecam

la famme nie sprawdzalam, ale z tego co wiem o ich produktach- jesli szkolenie jest takiej jakosci jak one- odradzam
__________________
moja pasja, moje życie-
http://crowstudiock.blogspot.com/
lauracrow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 16:50   #506
kasia198
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 44
Dot.: Kursy na tipsy- Kielce

Też zastanawiam się nad szkoleniem w Sun Flower na sienkiewce, więc byłabym wdzięczna za wszelkie opinie.
kasia198 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 10:17   #507
asterr
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 10
Dot.: Kurs Tipsów W Kielcach-!!!!!!!!!!

i ja się tu całkowicie zgadzam!!!!!!!! Też prowadzę kursy i nie mozna nauczyć się stylizacji w 1dzień--jest to nierealne.

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 11:13 ----------

Ja miałam kurs w Kielcach w Klinice Pieknych Paznokci i jestem bardzo zadowolona
Swój pierwszy kurs robiłam w Akademii Zdrowia-porażka totalna, było chyba z 15osób a instruktorka nie miała dla nas czasu no bo jak skoro ona jedna a kursantów tyle...kurs robiłam baaardzo dawno temu ale z tego co wiem nic się nie zmieniuło. Potem robiłam jeszcze kilka innych kursów, ale z tego w Kielcach jestem bardzo zadowolona
asterr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-18, 10:11   #508
aniakielce
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1
Dot.: Kurs Tipsów W Kielcach-!!!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez asterr Pokaż wiadomość
i ja się tu całkowicie zgadzam!!!!!!!! Też prowadzę kursy i nie mozna nauczyć się stylizacji w 1dzień--jest to nierealne.

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 11:13 ----------

Ja miałam kurs w Kielcach w Klinice Pieknych Paznokci i jestem bardzo zadowolona
Swój pierwszy kurs robiłam w Akademii Zdrowia-porażka totalna, było chyba z 15osób a instruktorka nie miała dla nas czasu no bo jak skoro ona jedna a kursantów tyle...kurs robiłam baaardzo dawno temu ale z tego co wiem nic się nie zmieniuło. Potem robiłam jeszcze kilka innych kursów, ale z tego w Kielcach jestem bardzo zadowolona

Ja również skończyłam kurs w Klinice pięknych Paznokci i dziwię się jak możesz polecać innym taki kurs! to było jakieś nieporozumienie! na szkoleniu było dokładnie tyle ile można wyczytać z internetu albo i mniej Później dopiero trafiłam na szkolenie do Motiv na warszawskiej obok sądu i tam skończyłam kurs żelu,akrylu,fiberglasu i zdobienia. Pracowałam indywidualnie z instruktorką (polecam Panią Monikę) na markowych produktach La Femme. Teraz pracuję w Londynie i tu robię pazurki zamiast robić hamburgery w budce
aniakielce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 10:23   #509
majaxflow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4
Dot.: Tipsy-Kielce???

/nieopłacona reklama/

Edytowane przez Agoosia
Czas edycji: 2009-12-13 o 18:39
majaxflow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 11:09   #510
pauli25
Raczkowanie
 
Avatar pauli25
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 39
Dot.: Tipsy-Kielce???

ja poproszę zdjęcia i informacje na lilippi@o2.pl
pauli25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-27 00:19:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:04.