Operacje nosa - zbiorczy! - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-21, 21:29   #1231
kala1111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 7
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Witam wszystkich zainteresowanych operacja noska
Kochani ja rowniez jestem zainteresowana taka op,
jednak zanim sie zdecyduje chcialabym zasiegnac waszej opinii na temat chirurga, u ktorego planuje zrobic korekte nosa.
Od kolezanki slyszalam o Prof. dr med. J. Zdzitowieckim,
robila u niego piersi i musze przyznac, ze sa suuuper, jednak nie wiem jak wyglada u niego op nosa, moze ktoras/ktorys z was mial doswiadczenie z tym panem i moglby sie podzielic ze mna/z nami opinia.
Za wszystkie odpowiedzi jestem bardzo wdzieczna

Maly typ od kolezanki, ktora miala operacje nosa w Niemczech, jest bardzo zadowolona wszystko dobrze przebieglo, kasa chorych pokryla koszty, jednak mowila mi, ze u nich polecaja robic op od jesieni do wczesnej wiosny ze wzgledu na temperature.

Pozdrawiam, Kala.
kala1111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-21, 21:43   #1232
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Cytat:
Napisane przez funkybox Pokaż wiadomość
aneszna: hmm, jestem pewna ze masz mase innych atutow ja tyle szczescia nie mialam. Juz probowalam wszelkich kombinacji z fryzura w nadzieji to jakos odwroci uwage od nosa, ale nic nie podzialalo wlasnie ciagle o tym mysle i ciagle mi sie wydaje, ze kazdy najpier widzi moj nos. Jakbym przeszla operacje poczulabym sie pewniejsza siebie i bardziej otwarta... ale coz, nie przejde, nawet nigdy nie wspomnialabym o tym nikomu, bo zaraz by bylo, ze jestem plytka, ze po co mi to, a tak naprawde nikt nie wie jak sie z tym czuje i ile by to dla mnie znaczylo.

oewentualnie moglabym siebie zaakceptowac.
dlatego ze o nim co chwile myslisz to wydaje ci sie wielki.
naprawde.
operacja owszem jest jakims wyjsciem, ale potem mozesz aczac chciec zmieniac coraz nowe rzeczy bo bedzie ci sie wydawalo ze jesli to zmienisz to bedziesz ladnijesza.
a to juz krok do niskiej sammooceny.
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-21, 22:11   #1233
funkybox
Przyczajenie
 
Avatar funkybox
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 21
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

aneszna: masz racje, ale o to sie nie martwie, bo ja nigdy nie mam pieniedzy, wiec nie bedzie mnie na to stac na prawde staralam sie zaakceptowac siebie, nie okazuje tego jak sie czuje, co mi sie nie podoba, nigdy o tym nikomu nie mowilam. No ostatnio jednej osobie i to tez nie doslownie. Nie lubie sie zwierzac, bo wiem, ze nikt kto nie ma takiego problemu mnie nie zrozumie, tylko na slepo bedzie staral sie mnie pocieszyc. No i wstyd mi, ze tak siebie nienawidze.
Wczesniej myslalam, ze jakbym miala chlopaka, to moze zmienilabym zdanie o sobie -ale nie wzbudzam najmniejszego zainteresowania u nikogo- teraz wiem, ze dopoki sama nie polubie siebie to nie ma sensu starac sie o jakis zwiazek, bo i tak nie bede szczesliwa, bym sie czula bardziej jak jakis ciezar
__________________
http://photoblog.pl/funkybox
funkybox jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-21, 22:51   #1234
kala1111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 7
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Cytat:
Napisane przez funkybox Pokaż wiadomość
aneszna: masz racje, ale o to sie nie martwie, bo ja nigdy nie mam pieniedzy, wiec nie bedzie mnie na to stac na prawde staralam sie zaakceptowac siebie, nie okazuje tego jak sie czuje, co mi sie nie podoba, nigdy o tym nikomu nie mowilam. No ostatnio jednej osobie i to tez nie doslownie. Nie lubie sie zwierzac, bo wiem, ze nikt kto nie ma takiego problemu mnie nie zrozumie, tylko na slepo bedzie staral sie mnie pocieszyc. No i wstyd mi, ze tak siebie nienawidze.
Wczesniej myslalam, ze jakbym miala chlopaka, to moze zmienilabym zdanie o sobie -ale nie wzbudzam najmniejszego zainteresowania u nikogo- teraz wiem, ze dopoki sama nie polubie siebie to nie ma sensu starac sie o jakis zwiazek, bo i tak nie bede szczesliwa, bym sie czula bardziej jak jakis ciezar
Kochani, polecam wam krotki filmik na youtube (9 czesci):
http://www.youtube.com/watch?v=BG9HnG4H880

Nie chce byc monotematyczna, jednak jezeli jest ktos, kto robil op u dr J. Zdzitowieckiego to prosze o opinie oraz wrazenia z wizyty i zabiegu

Z góry dziekuje za posty
kala1111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 18:33   #1235
judka33
Raczkowanie
 
Avatar judka33
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: morskie klimaty
Wiadomości: 400
GG do judka33
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Papryczko reagujesz na zmianę pogody? Chodzi mi o to, czy jak zbiera się na deszcz lub śnieg to boli cię nos? Ja mam takie skłonności. Dokuczają mi wszystkie złamane miejsca. A było ich trochę: stopa, ręka, palce prawej dłoni. Proszę napisz na co jeszcze narzekasz, czego się spodziewać.

Edytowane przez judka33
Czas edycji: 2010-02-23 o 18:35
judka33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 19:14   #1236
sekros
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Funkybox - Też mam ten sam problem każdy mówi że jest dobrze a w moim przypadku nie jest jestem nowa na forum przeczytałam calutkie forum od 1-wszej strony i zdecydowałam sie na operacje w 100% dlaczgo? dlatego że źle się w tym czuje tak jak reszta z was nie jestem pewna siebie krempuje sie jak ktoś usiądzie obok mnie i widzi moj profil


Teraz mam takie pytanie prosiła bym Konkretne odpowiedzi napewno sie rpzyda to wszystkim prosiła bym osoby po opreacji o podanie Ceny tej opracji i kto operował i gdzie naprawde przydadzą sie tkaie wypowiedzi bo ja sama nie moge sie zdecydoać gdzie operować jestem z Warszawy dodam , nie stać mnie na operacjie za 10 tysiecy myśle o 5 tysiącach max
sekros jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 19:19   #1237
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Cytat:
Napisane przez sekros Pokaż wiadomość


Teraz mam takie pytanie prosiła bym Konkretne odpowiedzi napewno sie rpzyda to wszystkim prosiła bym osoby po opreacji o podanie Ceny tej opracji i kto operował i gdzie naprawde przydadzą sie tkaie wypowiedzi bo ja sama nie moge sie zdecydoać gdzie operować jestem z Warszawy dodam , nie stać mnie na operacjie za 10 tysiecy myśle o 5 tysiącach max
za 5 tys nie masz szans, ja dałam 7 tys 2 lata temnu.
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-23, 19:27   #1238
funkybox
Przyczajenie
 
Avatar funkybox
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 21
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

kala: nie wierze w takie rzeczy ;p

sekros: moja bratnia dusza, ty mnie rozumiesz hehe, ja się obawiam ze nie będzie mnie stać, a jak będzie to będę wolała na coś innego wydać i będę tego załować.... ehh
__________________
http://photoblog.pl/funkybox
funkybox jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 21:13   #1239
sekros
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

ja poprostu mam to samo wiec rozumiem no nie wiem czy jest cena warta zachodu licząc te 10 tysiecy to sporo a efekt nie jest pewny albo spodoba sie , lecz ja i tak już sie zdecydowałam mam pytanie do osób które już to przechodziły od czego tu zacząć troche sie wstydze iść do hirurga , jak to jest umawiam sie telefonicznie na rozmowe czy odrazu jest ta konsultacja za 100zł ?
sekros jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 21:31   #1240
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Cytat:
Napisane przez sekros Pokaż wiadomość
ja poprostu mam to samo wiec rozumiem no nie wiem czy jest cena warta zachodu licząc te 10 tysiecy to sporo a efekt nie jest pewny albo spodoba sie , lecz ja i tak już sie zdecydowałam mam pytanie do osób które już to przechodziły od czego tu zacząć troche sie wstydze iść do hirurga , jak to jest umawiam sie telefonicznie na rozmowe czy odrazu jest ta konsultacja za 100zł ?
a czemu sie wstydzisz-on jest od tego zeby ci pomoc.
dzwonisz, przychodzisz na umowione spotkanie, w kasie placisz i wchodzisz.
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 21:41   #1241
papryczka
Wtajemniczenie
 
Avatar papryczka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 590
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Cytat:
Napisane przez judka33 Pokaż wiadomość
Papryczko reagujesz na zmianę pogody? Chodzi mi o to, czy jak zbiera się na deszcz lub śnieg to boli cię nos? Ja mam takie skłonności. Dokuczają mi wszystkie złamane miejsca. A było ich trochę: stopa, ręka, palce prawej dłoni. Proszę napisz na co jeszcze narzekasz, czego się spodziewać.
nie, moj nos nie reaguje w ten sposob. nie boli mnie wcale. oczywiscie na mrozie reagowal , ale to nie bol, lecz uczucie zimna. na zmiany pogody nie reaguje zadna z moich czesci ciala.

generalnie ja na nic nie narzekam (jesli chodzi o nos ). jedyna niedogodnoscia byly te setony, ale wiedzialam czego sie mniej wiecej spodziewac, wiec przez dwie doby zacisnaleam zeby. teraz obseruwje zmiany i czekam na dalsze.
papryczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-24, 11:20   #1242
asiap65
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 23
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

sekros myślę, że warto jeszcze trochę pozbierać kasy.
Ja myślałam, że zajmie mi to duuuużo więcej czasu a udało się całkiem szybko. Wiele wyrzeczeń i dużo pracy ale warto było. Na operację wydałam 10 tysięcy i tysiąc na paliwo, lepiej było wynająć pokój!

A i dodam, że tydzień po operacji starałam się nie wychodzić z domu tak bardzo byłam spuchnięta. Teraz widzę to dokładnie na zdjęciach, cały czas dokumentuję sprawę


---------- Dopisano o 12:20 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------

wróci tydzień po zdjęciu gipsu !!! starałam się nie wychodzić !
asiap65 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 11:59   #1243
Wioletta566
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 14
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Cytat:
Napisane przez papryczka Pokaż wiadomość
a kiedy dokladnie masz operacje?

jestem zadowolona, bo garbek zniknal i nos jest krotszy, ale mysle, ze bedzie jeszcze lepiej, bo wciaz mam opuchlizne - rano najbardziej jest widoczna (dla mnie, oczywiscie, bo dla otoczenia nie), a wieczorem nos wyglada najkorzystniej.
Papryczko nie wiem czy dobrze rozumiem.Zrobił ci się garbek po operacji na miejscu starego i teraz się wchłonąl. Bo u mnie jestem 6 tygodni po operacji na miejscu garbka jest nierówność.Co to może być.Czy jest szansa że się wchłonie?
Wioletta566 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 12:06   #1244
judka33
Raczkowanie
 
Avatar judka33
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: morskie klimaty
Wiadomości: 400
GG do judka33
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Cytat:
Napisane przez sekros Pokaż wiadomość
Funkybox - Też mam ten sam problem każdy mówi że jest dobrze a w moim przypadku nie jest jestem nowa na forum przeczytałam calutkie forum od 1-wszej strony i zdecydowałam sie na operacje w 100% dlaczgo? dlatego że źle się w tym czuje tak jak reszta z was nie jestem pewna siebie krempuje sie jak ktoś usiądzie obok mnie i widzi moj profil


Teraz mam takie pytanie prosiła bym Konkretne odpowiedzi napewno sie rpzyda to wszystkim prosiła bym osoby po opreacji o podanie Ceny tej opracji i kto operował i gdzie naprawde przydadzą sie tkaie wypowiedzi bo ja sama nie moge sie zdecydoać gdzie operować jestem z Warszawy dodam , nie stać mnie na operacjie za 10 tysiecy myśle o 5 tysiącach max

Pięć tysięcy to na prawdę mało. Ja już wydałam 3,5 tyś. a jeszcze muszę szykować ok 6 tyś. To wszystko zależy od tego jak rozległa będzie operacja. Jeśli ma to być tylko usunięty garb to zmieścisz się w tej kwocie. Ale z reguły trzeba jeszcze prostować przegrodę, zmniejszyć czubek, zwężyć małżowiny nosowe... Wtedy widać efekt operacji. Ja sama chciałam pozbyć się garbka a musiałam prostować przegrodę bo na krzywej plastyk nic nie "zbuduje". Teraz dowiedziałam się, że przy braku garbka czubek nosa będzie za szeroki i będę niezadowolona. Więc lepiej zrobić to za jednym razem

---------- Dopisano o 13:06 ---------- Poprzedni post napisano o 13:00 ----------

Cytat:
Napisane przez papryczka Pokaż wiadomość
nie, moj nos nie reaguje w ten sposob. nie boli mnie wcale. oczywiscie na mrozie reagowal , ale to nie bol, lecz uczucie zimna. na zmiany pogody nie reaguje zadna z moich czesci ciala.

generalnie ja na nic nie narzekam (jesli chodzi o nos ). jedyna niedogodnoscia byly te setony, ale wiedzialam czego sie mniej wiecej spodziewac, wiec przez dwie doby zacisnaleam zeby. teraz obseruwje zmiany i czekam na dalsze.
Super! Zawsze po Twoich wiadomościach czuję napływające siły. Najgorsze jest to czekanie na termin operacji. Dzielnie to zniosłaś tak jak i inne dziewczyny. Nie ma co się nad sobą użalać tylko kłaść się na stół.
Póżniej już nie ma odwrotu.
judka33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 14:12   #1245
papryczka
Wtajemniczenie
 
Avatar papryczka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 590
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Cytat:
Napisane przez Wioletta566 Pokaż wiadomość
Papryczko nie wiem czy dobrze rozumiem.Zrobił ci się garbek po operacji na miejscu starego i teraz się wchłonąl. Bo u mnie jestem 6 tygodni po operacji na miejscu garbka jest nierówność.Co to może być.Czy jest szansa że się wchłonie?
nie, nie, pisalam o tym, ze przed operacja byl garbek. teraz go nie ma, co mnie cieszy.
sadze, ze 6 tygodni to malo czasu i jeszcze wszytsko sie moze z noskiem stac. nie martw sie na zapas. kiedy masz kontrole? lekarz powinien sie wypowiedziec co to jest.

Cytat:
Napisane przez asiap65 Pokaż wiadomość
A i dodam, że tydzień po operacji starałam się nie wychodzić z domu tak bardzo byłam spuchnięta. Teraz widzę to dokładnie na zdjęciach, cały czas dokumentuję sprawę
tydzien po operacji to jeszcze mialas gips - chodzi ci o tydzien po jego zdjeciu?
a w ogole jak tam twoj nos???

Cytat:
Napisane przez judka33 Pokaż wiadomość
Super! Zawsze po Twoich wiadomościach czuję napływające siły. Najgorsze jest to czekanie na termin operacji. Dzielnie to zniosłaś tak jak i inne dziewczyny. Nie ma co się nad sobą użalać tylko kłaść się na stół.
Póżniej już nie ma odwrotu.
ciesze sie, ze moge pomoc. powiem szczerze, ze rozplakalam sie na stole, jednak nerwy puscily! ale zaraz potem odplynelam dzieki super pani anestezjolog.
jak juz decyzja podjeta, to nie ma co za duzo myslec.
papryczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 14:18   #1246
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Cytat:
Napisane przez papryczka Pokaż wiadomość
ciesze sie, ze moge pomoc. powiem szczerze, ze rozplakalam sie na stole, jednak nerwy puscily! ale zaraz potem odplynelam dzieki super pani anestezjolog.
jak juz decyzja podjeta, to nie ma co za duzo myslec.
ja sie rozpłakałam najpierw w gabinecie plastyka przy podawaniu mu ręki przy powitaniu
chciałam uciekać, a on od razu-proszę tą miła panią zabrać bo mi jeszcze zemdleje

a anestezjolog-jak sie pani czuje;
a ja;
w płacz.
to on;
''czyli normalnie''
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 21:43   #1247
ewusiorka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Czesc wszystkim

Tydzien temu mialam robiony nosek w Polanicy, w sumie nie wiem jakie są efekty operacji bo jeszcze mam gips, ale w piątek jade go ściągnac wiec moze już cos bede widziec, jednak po tym co tu u Was przeczytalam to pewnie jeszcze troche pomęcze sie z opuchlizną. Mam nadzieje ze bedzie ładnie bo ja sie troche nacierpiałam i nie chcialabym zeby to cierpienie bylo daremne... Najgorsza byla pierwsza noc po zabiegu, laska obok gadała cała noc przez komórke w telewizji ktos komentował wyścig narciarzy na igrzyskach a to urządzenie co mialam na palcu ciągle pikało, ponad to oddychałam przez usta, bylo strasznie sucho w buzi i pomimo super opieki pielegniarki, szczerze mówiąc to była koszmarna noc. Pózniej jak mnie juz wypuścili do domu to troche pospałam i w miare wróciłam do siebie, ale nos bardzo mnie bolał, okropnie i musialam zazywac ketonal bo nic innego nie pomagało. Po 5 dniach juz mnie nic nie bolało, no chyba ze sie uraziłam niechcący. najgorsze jest oddychanie przez usta bo strasznie wysycha gardło i ja mam popękany cały język co jest bardzo bolesne i utrudnia spanie. Nie chce nikogo zniechęcac bo wszystko mozna przecierpiec, ale mi lekarz mowil ze nosy nie bolą a mnie niestety bolał. Ale kazdy pewnie przechodzi przez to indywidualnie.
Pozdrawiam wszystkie piękne nosy
ewusiorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 07:34   #1248
Wioletta566
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 14
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Papryczko. Byłam na kontroli 1-wszej tydzień po zdjęciu gipsu.Nosek był trochę krzywy więc doktor kazał mi uciskać.A ten garbek był mniejszy i mniej widoczny, wyczówalny pod palcami więc dr nie kazał nic z tym robić.Teraz pojadę na drugą kontrolę i zapytam czy coś z tym robić.Nie wiem co to jest czu opuchlizna czy kość wystaje czy kostnina.
Wioletta566 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 21:19   #1249
jelonek201
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

czy ktos robił operacje nosa u dr Krzysztofa Potockiego (pracuje m.in w klinice z dr szczytem) ??
jelonek201 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-27, 22:41   #1250
czarnulla82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 53
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

czesc wszystkim
jak sie domyslacie chcialabym sie cos dowiedziec na temat operacji nosa a dokladnie gdzie polecacie mi ja zrobic i u jakiego lekarza??? Mieszkam na podkarpaciu wiec prawie wszedzie mam daleko. Czy ktos robił operacje w słubicach u dr Barańskiego??
Jak długo po operacji nie wychodziliscie nigdzie? Czy długo widac slad lub opuchlizne po operacji??

Edytowane przez czarnulla82
Czas edycji: 2010-02-27 o 22:57
czarnulla82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 08:45   #1251
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Cytat:
Napisane przez czarnulla82 Pokaż wiadomość
czesc wszystkim
jak sie domyslacie chcialabym sie cos dowiedziec na temat operacji nosa a dokladnie gdzie polecacie mi ja zrobic i u jakiego lekarza??? Mieszkam na podkarpaciu wiec prawie wszedzie mam daleko. Czy ktos robił operacje w słubicach u dr Barańskiego??
Jak długo po operacji nie wychodziliscie nigdzie? Czy długo widac slad lub opuchlizne po operacji??
tez mieszkam na podkarpaciu, robiłam u dr. kuczyńskiego. blisko, dobrze, bez bolu,efekty na zdjeciach
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 14:07   #1252
czarnulla82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 53
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

mam wizyte u doktora w marcu... Pojsc, pojde!! zobaczymy jakie zrobi na mnie wrazenie... Od tego moze zalezec moja decyzja!

---------- Dopisano o 15:07 ---------- Poprzedni post napisano o 15:05 ----------

oczywiscie mowie o dr kuczynskim w rzeszowie....
czarnulla82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 16:01   #1253
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Cytat:
Napisane przez czarnulla82 Pokaż wiadomość
mam wizyte u doktora w marcu... Pojsc, pojde!! zobaczymy jakie zrobi na mnie wrazenie... Od tego moze zalezec moja decyzja!

---------- Dopisano o 15:07 ---------- Poprzedni post napisano o 15:05 ----------

oczywiscie mowie o dr kuczynskim w rzeszowie....
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 20:57   #1254
anetus77
Raczkowanie
 
Avatar anetus77
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 186
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

aneszna mogła byś mi wysłać fotki na mila przed i po?ja bede miała operacje u kuczyńskiego 9lipca tylko ze w lublinie.
anetus77@wp.pl

Edytowane przez anetus77
Czas edycji: 2010-02-28 o 20:59
anetus77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 21:03   #1255
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Cytat:
Napisane przez anetus77 Pokaż wiadomość
aneszna mogła byś mi wysłać fotki na mila przed i po?ja bede miała operacje u kuczyńskiego 9lipca tylko ze w lublinie.
anetus77@wp.pl
nie mam fotek przed.
a po są wklejone w tym wątku,przeszukaj, pozdrawiam
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 21:07   #1256
anetus77
Raczkowanie
 
Avatar anetus77
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 186
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

to juz szukampozdrawiam
anetus77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 20:48   #1257
lourlinny
Raczkowanie
 
Avatar lourlinny
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 216
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Hej, jestem dokładnie 2 tygodnie po operacji nosa w Polanicy.
Normalnie chodzę do szkoły, nie mam już żadnych siniaków, tylko troszeczkę spuchnietą twarz. Jak macie jakieś pytania dotyczące operacji to chętnie się podzielę wrażeniami.


PS. Pytanie do dziewczyn, które są po operacji: Po jakim czasie twarz wygląda już w pełni normalnie? Chodzi mi o opuchliznę, bo miałam operację 2 tygodnie temu, tydzień temu ściągnięty gips ale wciąż mam trochę spuchniete oczy i powiększoną górną wargę i boję się, że tak już zostanie.
__________________

lourlinny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 21:07   #1258
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Cytat:
Napisane przez lourlinny Pokaż wiadomość
operację 2 tygodnie temu, tydzień temu ściągnięty gips ale wciąż mam trochę spuchniete oczy i powiększoną górną wargę i boję się, że tak już zostanie.
nie matrw sie zejdzie ci, cierpliwosci
a czas zalezy od czlowieka, mi przeszlo szybko, po ok. 3 tyg.
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 09:15   #1259
judka33
Raczkowanie
 
Avatar judka33
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: morskie klimaty
Wiadomości: 400
GG do judka33
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Cytat:
Napisane przez lourlinny Pokaż wiadomość
Hej, jestem dokładnie 2 tygodnie po operacji nosa w Polanicy.
Normalnie chodzę do szkoły, nie mam już żadnych siniaków, tylko troszeczkę spuchnietą twarz. Jak macie jakieś pytania dotyczące operacji to chętnie się podzielę wrażeniami.


PS. Pytanie do dziewczyn, które są po operacji: Po jakim czasie twarz wygląda już w pełni normalnie? Chodzi mi o opuchliznę, bo miałam operację 2 tygodnie temu, tydzień temu ściągnięty gips ale wciąż mam trochę spuchniete oczy i powiększoną górną wargę i boję się, że tak już zostanie.
A co dokładnie miałaś robione?
judka33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 13:08   #1260
papryczka
Wtajemniczenie
 
Avatar papryczka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 590
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

[1=f36f09c64670dbbf8506d7b 7195631196fb4f2ce_65c2c81 98d77a;17587005]nie matrw sie zejdzie ci, cierpliwosci
a czas zalezy od czlowieka, mi przeszlo szybko, po ok. 3 tyg.[/QUOTE]

aneszna, ale w 3 tygodnie mialas juz koncowy efekt? wydaje mi sie, ze po prostu zeszla ta duza czesc opuchlizny, ale calosc chyba nie..?
u mnie jak sie budze opuchlizna jest widoczna (przynajmniej dla mnie), a do wieczora nos robi sie coraz bardziej smukly...
kontrole mam w przyszlym tygodniu, wiec mam nadzieje, ze lekarz powie, ze jeszcze troche tego zejdzie
papryczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:21.