Nasze Kochane Pierwiosnki 2008 cz.II - Strona 143 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-01, 08:43   #4261
gosiaczek071
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek071
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: spod lasu
Wiadomości: 3 579
Dot.: Nasze Kochane Pierwiosnki 2008 cz.II

kasiu a masz nowa opiekunke? czy ta stara jeszcze?

bylam w kinie na autor widmo, ciekawy...

u nas juz po antybiotyku, w sobote ostatnia dawka byla. jest ok. hanka ma apetyt jak nigdy. o mieso sie sama upomina, domyslam sie, ze to przejsciowe ale korzystam i daje jej, co chce... dzis dalam na sniadanie kaszke, pierwszy raz od 2 tygodni. zjadla i nie bylo odruchow wymiotnych.

i musze pochawlić moje dziecię- je sama. potrafi zjesc sama caly jogurt lyzeczka, w jednej rece trzyma kubeczek z jogurtem, a drugą operuje baaaardzo sprawnie, dzis kaszke tez chciala zjesc sama. widelcem je sama np parowe i nawet moge jej zostawic talerzyk i sama zje wszystko:jupi : zupe tez umie ale wole byc przy tym, bo sie oblewa.

no i kupilam w koncu kurteczke na teraz, w 5-10-15 są wyprzedaze i dosc fajne kurtki ale rtylko do rozm 86- na hankce trosszke za duza. kosztowala 34 zł a przeceniona z 99zł. aha i rekawiczki z polarkiem w srodku za 5.90- migotka chyba szukala takich. w tesco tez widzialam, mozna kuic na przyszly rok, tez przecenione na 10 zł.

ja was podziwiam i jednoczesnie wspolczuje ze wytrzymujecie tak dlugi brak meza. nie wyobrazam sobie, zeby moj maz nie wracal na noc....zreszta on tez, bo rozmawialismy o tym... zeby pracowal gdzies po 2 miesiace... naprawde podziwiam.

oka lece, nie wiem co jeszcze napisac, u nas nic sie juz nie dzieje, no moze poza tym ze mloda zdaniami gada. \
i ze zimno.
gosiaczek071 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 10:03   #4262
papryczka
Wtajemniczenie
 
Avatar papryczka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 590
Dot.: Nasze Kochane Pierwiosnki 2008 cz.II

gosiaczek, moj pracuje na miejscu. tez sobie nie wyobrazam, ze moglby miec prace tego typu co maz kasi. wyjazd mial jednorazowy w celach rekreacyjnych (zalegly urlop do wykorzystania).

ja za to juz zapomnialam jak to jest dziecko karmic, bo moja juz od bardzo dawna wszytsko je i pije sama (lyzeczka i widelcem obraca jak dorosly). gratulacje dla hanki!

a i tez nam sie mowa rozkrecila na maksa i zdaniami gada. fajnie tak sobie z nia gawedzic.

kasia_sloneczko, my tez opuscilismy teraz dwa baseny, bo zawsze maz z nia do wody wchodzi, a jak go nie ma, to nie jade. ale zapisalam mloda na zajecia umuzykalniajace. bylysmy juz dwa razy. same zajecia na razie srednio jej sie podobaja, bo nie miala dotad do czynienia z czyms takim. ale chetnie tam jezdzi, bo najwieksza frajde sprawia jej kontakt z dziecmi i plac zabaw przed i po zjaeciach (zjezdzalnia, tunel, trampolina itd. - to jej zywiol! )
papryczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 11:37   #4263
gosiaczek071
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek071
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: spod lasu
Wiadomości: 3 579
Dot.: Nasze Kochane Pierwiosnki 2008 cz.II

papryczko a co to za zajecia? co dzieci tam robią?
hmm ciekawe, czy u nas takie cos jest...
gosiaczek071 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 19:00   #4264
st_ella
Wtajemniczenie
 
Avatar st_ella
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: moje miasto
Wiadomości: 2 239
Dot.: Nasze Kochane Pierwiosnki 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez kasia_sloneczko Pokaż wiadomość

stella kurcze gdzie ty pracujesz??? ciekawosc mnie zjada a "wytyczanie nowej sciezki kariery" to brzmi calkiem niewinnie aczkolwiek tajemniczo..moze jednak nic groznego?
nie napisze tu gdzie pracuję

nie no wytyczanie ścieżki kariery nie jest czymś złym...
u nas w firmie to znaczy:
zablokuje ci możliwość przejścia gdzieś indziej... będziesz tu siedziała dotąd aż ja ci pozwolę
właśnie dziś miałam przykład jak rozwijana jest ścieżka kariery...osób w naszym biurze - Ci któzy maja awansować awansują dla innych nie ma awansów ani kasy...

no dziś jestem tak wściekła na mojego szefa na pracę na to że jesteśmy bezradni w tym bałaganie...
__________________

st_ella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 19:32   #4265
gosiaczek071
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek071
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: spod lasu
Wiadomości: 3 579
Dot.: Nasze Kochane Pierwiosnki 2008 cz.II

a wogl co tu tak cicho.................... ................. heh zawsze w weekend cisza ale potem sie rozkreca a tu

madabell jesli nasz czytasz powiedz mi czy maja lubi sie bawic ta lodziarnia z play doh? planuje kupic mlodej na urodeziny od nas taki zestaw, lodziarnie i osmiornice bo sa w niej nozyczki i sie zastanawiam czy sie bedzie bawic? i są jeszcze zestawy ciastioliny po 24 tuby, to tez zakupie ale juz nie na urodziny, chociaz kto wie... i taki by zestaw osd nas dostala, a dziadkowie chyba kupia zjezdzalnie i rowerek, nie wiem tylko czy taki bedzie spoko dla 2-latki co myslicie?? http://allegro.pl/item930252618_smob...atek_lego.html

a zjezdzxalnia ta: http://allegro.pl/item934750707_smob..._fontanna.html

aha i juz wiem, gdzie sa te pisaki do twarzy-jakbyscie poszukiwaly- w auchan.

o matko nawalilam sie 2 kieliszkami wina

aha madabell gdzie kupilas ta kiecuszke baletnicy? cios kojarze ze w hm byly ale nie jestem pewna??? ........................? ?
gosiaczek071 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 19:48   #4266
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Nasze Kochane Pierwiosnki 2008 cz.II

gosiaczek ja mysle ze jaki by nie byl rowerek bedzie sie sprawdzal

fajan cena tego rowerka

czytalam ze dzieci najlepiej uczyc roweru wlasnie w wieku dwoch lat.

u mnie mala uwielbia rowerek na spacery teraz bierzemy i sobie jezdzi a raczej narazie ja ja pcham ale pedaluje tez
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 20:22   #4267
gosiaczek071
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek071
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: spod lasu
Wiadomości: 3 579
Dot.: Nasze Kochane Pierwiosnki 2008 cz.II

a jaki masz?
my na razie mamy takie cos: http://allegro.pl/item911083436_fabe...ak_chicco.html trosze inna raczka. ale hanka lubi go bardzo, jednak chcialabym aby miala normalny rowerek.

a "fajna" cena to co, niska czy wysoka bo nie wiem juz...?

i gdzies czytalam, ze niby lepiej jak rowerek ma pedaly "na miejscu" czyli tam gdzie prawdziwe rowery, pod nogami a nie przy kole przednim. ale nie wiem czy ma to faktyczny wplyw na nauke jazdy?
gosiaczek071 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-01, 21:23   #4268
papryczka
Wtajemniczenie
 
Avatar papryczka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 590
Dot.: Nasze Kochane Pierwiosnki 2008 cz.II

gosiaczek, te zajecia umuzykalniajace prowadza mlode dziewczyny z wyksztalceniem muzycznym - takie rytmiczne wyliczanki, piosenki, przy tym wykorzystuja rozne akcesoria - male kola hula hop, mikrofony dla dzieci, pilki i mnostwo innych. ponoc maja one wplyw na plynnosc mowy, dykcje, koncentracje i oczywiscie ogolnie na rozwoj .
mysle, ze zjezdzalnia jest fajna. rowerek zreszta tez. my planujemy na urodziny kupic jej rowerek kettlera: http://allegro.pl/listing/search.php...category=19490

co do lodziarni playdoh, to kupowalam w zeszlym roku bratnicy (miala wtedy troszke ponad dwa lata) i ponoc bawila sie tym dosc czesto swego czasu.

a co to za pisaki do twarzy???
papryczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 21:35   #4269
gosiaczek071
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek071
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: spod lasu
Wiadomości: 3 579
Dot.: Nasze Kochane Pierwiosnki 2008 cz.II

papryczko no takie do malowania po twarzy, co to sa niby bezpieczne dla skory i latwozmywalne, na wszelkich festynach czy innych imprezach czesto mozna spotkac dzieci pomalowane w jakies kotki, czy clowny.

ja widzalam w auchan dokladni takie, ale sa rozne http://allegro.pl/item927518061_koh_...rzy_6_kol.html

a ten kettler fajny, a ktory model wybraliscie?
gosiaczek071 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 21:56   #4270
papryczka
Wtajemniczenie
 
Avatar papryczka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 590
Dot.: Nasze Kochane Pierwiosnki 2008 cz.II

hehehe, gosiaczek, no ja wiem, ze sa takie mazidla, ale pytalam konkretnie o jakich piszesz.

konkretnego koloru rowerka jeszcze nie wybralismy. maz widzial je w sklepie i stwierdzil, ze sa fajne, wiec chcemy na urodziny mlodej kupic.
papryczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 22:00   #4271
daphne81
Wtajemniczenie
 
Avatar daphne81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 331
GG do daphne81
Dot.: Nasze Kochane Pierwiosnki 2008 cz.II

Jutro idziemy na kontrolę i bilans dwulatka


My mamy rowerek biegowy - ten bez pedałów ale raczej jest tylko na wyjazdy poza miasto. Rowerki kettlera mi się nie podobaja a smoby to moim zdaniem straszna plastikowa tandeta (mieliśmy jeździk z kubusiem i jak przyszedł z all to sie zalamałam - taki jakis badziewny był - na szczęście opchnełam gp na all )

Ja myślę o zakupie takiego rowerka http://allegro.pl/listing/search.php...&description=1


Gosiaczku co tej tiulowej spódniczki to my mamy 2 z nexta - czarną i wrzosową - popatrz na all czasami sie trafiają.
__________________
12 luty 2008
narodziny mojej cudownej córeczki Sashy


daphne81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-02, 06:42   #4272
gosiaczek071
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek071
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: spod lasu
Wiadomości: 3 579
Dot.: Nasze Kochane Pierwiosnki 2008 cz.II

Hmmm daphne ten rowerem co pokazalas bardziej mi się podoba niż ten co znalazłam do tego tańszy.... pokazujcie dziewczyny wadze propozycje bo to bardzo pomaga.

Jeszcze sprawdze co little tikes ma w ofercie bo lubię rzeczy tej firmy.

Papryczko ja jeszcze tych flamastrow nie kupiłam ale chyba w czwartek po nie pojadę.
Lk idę się igarnac w nocy przychodzilam do łóżka hanki 3 razy j za trzecim już zostałam spać i jestem polamana ouuuuch !!!
gosiaczek071 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 07:36   #4273
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Nasze Kochane Pierwiosnki 2008 cz.II

gosiaczek dla mnie cena za wysoka tego co pokazalas a on bedzie i tak na rok czy dwa

co do pedalow nie wiem jaki to ma wplyw wydaje mi sie ze dzieci raczej jezdza tak rekreacyjnie jeszcze i nie ma to wplywu na ich nogi czy stopy. Prawie wszystkie maja tak pedala ustawione wiec podejrzewam ze biora pod uwage te sprawe tez

my mamy takimala dostala od dziadkow http://allegro.pl/item935465709_najb...anie_w_wa.html

troszkie cos innego mamy ale bardzo podobne z tym ze my zdjelismy podnozki i oparcie i baldachim i jest normalny rowerek mi pasuje bo ma koszyk i moge wsadzic picie i jakies male rzeczy i ma regulowana raczke i ja steruje ktoredy jedziemy a tak daleko bysmy nie zajechaly bo by ciagle skrecala kierownice w jedna albo druga


ja tez musze mala zapisac na bilans hmmm
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 07:43   #4274
gosiaczek071
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek071
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: spod lasu
Wiadomości: 3 579
Dot.: Nasze Kochane Pierwiosnki 2008 cz.II

ray no na rok czy dwa ale bede miec drugie dziecko wiec zostanie w spadku

a ten co daphne pokazala aprawde fajnym, ten kettler tez. musze sie zastanowic jeszcze.

a taki jak Ala ma, to my mielismy i mi sie nie podobaja takie. Ten z puchatkiem spoko, ale to jedna bajka. wiem, ze berchet robi fajne tez i musze polukac jeszcze.

ten z kubusiem moze byc rzeczywiscie plastikowy choc nie jestem jakos uprzedzona do smoby.
moze w czwartek z mlodą pojade do askou i zoabcze co mają.

daphne, haha nie wiem o co chodzi ale popatrz na ta aukcje: identyczny rowerek, tyle ze niby X-lander'a i drozszy o 100zł http://allegro.pl/item939186758_rowe..._x_lander.html ocb??????????

Edytowane przez gosiaczek071
Czas edycji: 2010-03-02 o 07:57
gosiaczek071 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 07:51   #4275
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Nasze Kochane Pierwiosnki 2008 cz.II

gosiaczek no popatrz sobie

ja generalnie nie przywiazuje uwagi do firm takze nie patrze nigdy pod tym katem po prostu byle by mi sie podobal i malej i byl cenowo znosny.
Nigdy nie wiem czy dziecku bedzie sie podobac i sie tym bawic wiec bez sensnu dla mnie wyrzucac pieniadze w bloto

ja ide sie ogarnac i dzis przed poludniem pojdziemy na spacer

mala od kilku dni jest tak nieznosna ze juz nerwowo nie daje rady.
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 08:17   #4276
dominikowa
Wtajemniczenie
 
Avatar dominikowa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 449
Dot.: Nasze Kochane Pierwiosnki 2008 cz.II

hej

fajne te rowerki pokazujecie. Maja ma tez dostać na urodziny od dziadków, zapowiedziałam tylko żeby był solidny i bezpieczny - ciekawe co wymyślą?.
Tez słyszałam że najlepiej nauczyć dziecko jazdy na rowerku jak ma dwa lata, podobno nie czuje jeszcze strachu.
U nas urodzinki za ponad dwa tygodnie, planuje mała imprezkę, będą dziadkwie i chrzestni w sumie 11 osób z dziećmi.

ray ale twoja córcia już duża i taka dorosła.

jakim programem wstawiacie te zdjęcia na nk, że sa trzy w
jednym?


ja też przymierzam sie do kupna łóżeczka: wymyśliłam coś takiego, ja też się w razie czego zmieszcze
http://www.allegro.pl/item928651033_...gwarancja.html

co myślicie? chyba fajne i jeszcze nie tak bardzo drogie z materacem i transportem wyjdzie ok 450 zł.

No ja tez muszę Maję zapisać na bilans i dopytać sie o szczepienie na odkleszczowe zapalenie opon mózgowych, mała miała w zeszłym roku dwa kleszcze, więc nie chce ryzykować. a wiem że bedzie łazić po lesie i innych krzakach

a ja rosne, płeć nadal jest niespodzianka, maleństwo ułozyło sie pośladkowo i super było widac na usg jego profil twarzy i jak sobie coś tam majstrowało przy nosie, do terminu jeszcze 3,5 miesiąca.

pa
__________________

30 w 2016
dominikowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 10:47   #4277
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Nasze Kochane Pierwiosnki 2008 cz.II

dominikowa poka usg! ja mialam miec 5 marca ale lekarz mowi ze wszystko dobrze to po co mam isc i ide dopiero jakos pod koniec miesiaca od razu na przeziernosc karkowa i inne. Dla mnie to wciaz abstrakcja ta ciaza moze dlatego wlasnie ze czuje sie normalnie i nie widzialam jeszcze dziecka na usg

fajne te lozeczko... musze pokazc tz i cena fajna
jak kupisz napisz opinnie

gdyby nie wyjazd bym kupila jakos niedlugo ale ze wyjezdzamy to narazie nie kupuje nic.. jak wroce to jej odnowie pokoik i nowe meble kupie

poki co bede musiala kupic takie turystyczne lozeczko i wozek ale jak firma da kontener to zabiore te ze soba drewniane co mam i je tam juz zostawie..

wiecie moze ile trwa wyrobienie paszportu??? chyba papryczka wyrabiala??
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 10:53   #4278
st_ella
Wtajemniczenie
 
Avatar st_ella
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: moje miasto
Wiadomości: 2 239
Dot.: Nasze Kochane Pierwiosnki 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez kasia_sloneczko Pokaż wiadomość
bylo calkiem milo dopoki sie znowu tesciowej jakies czarnowidztwo zalaczylo i podczas kolacji wszystkim humory psula.dobrze ze juz pojechali bo okrutnie mnie ich wizyta zmeczyla...
co zaczarnowidzctwo jej sie właczyło?

Cytat:
Napisane przez gosiaczek071 Pokaż wiadomość
a wogl co tu tak cicho.................... ................. heh zawsze w weekend cisza ale potem sie rozkreca a tu
to prawda, ale ja ostatnio serio nie mam weny...
i serio jakos tak sytaucaj moja mnie dobija i nie wiem o czym pisać...
za duzo bluźnię...

super te rowerki! kupimy i my taki stefci an urodziny tylko ona jest z 8 maja i chyba bez sensu tak długo z tym czekać... jesli zorbi sie wczesniej ciepło to chyba trzeba wczesniej kupic

te tuby 24 plastelin chyba też kupie bo wychdozi tanio, a ta plastelina szyboko sie starzeje
czy maszynbę do tej plasteliny kupie? nie wiem bo tak naprawdę mam nadzieje ze jak tylko bezie ciepło to dziewczyny spedzą całe dnie na dworzu.

papryczka fajne takie zajecia - jednak my nie mamy czegoś takiego u nas w mieście.


Cytat:
Napisane przez dominikowa Pokaż wiadomość

ja też przymierzam sie do kupna łóżeczka: wymyśliłam coś takiego, ja też się w razie czego zmieszcze
http://www.allegro.pl/item928651033_...gwarancja.html

co myślicie? chyba fajne i jeszcze nie tak bardzo drogie z materacem i transportem wyjdzie ok 450 zł.
też patrzyłam na to łóżeczko jest fajne
__________________

st_ella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 10:54   #4279
madabell
Zadomowienie
 
Avatar madabell
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 617
Dot.: Nasze Kochane Pierwiosnki 2008 cz.II

Treść usunięta
madabell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-02, 10:56   #4280
st_ella
Wtajemniczenie
 
Avatar st_ella
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: moje miasto
Wiadomości: 2 239
Dot.: Nasze Kochane Pierwiosnki 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez Ray Pokaż wiadomość
wiecie moze ile trwa wyrobienie paszportu??? chyba papryczka wyrabiala??
bardzo szybko mówią ze 3 tygodnie ale koleżanka czekała 10 dni
paszport jest ważny chyba rok czasu (dla dziecka do 5 lat) wiec my zaraz też bedziemy mysleć o paszporcie
__________________

st_ella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 10:57   #4281
madabell
Zadomowienie
 
Avatar madabell
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 617
Dot.: Nasze Kochane Pierwiosnki 2008 cz.II

Treść usunięta

Edytowane przez madabell
Czas edycji: 2010-03-02 o 11:23
madabell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 11:14   #4282
gosiaczek071
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek071
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: spod lasu
Wiadomości: 3 579
Dot.: Nasze Kochane Pierwiosnki 2008 cz.II

dominikowa spoko to lozeczklo, mam calkiem podobne jesli chodzi o model, tyle ze z dwoma krotszymi barierkami. w razie czegio moge je zdjac jak juz mloda nie bedzie ich potrzebbowac.

ray niby dobrze kombinujesz, z tym ze ma sie i Ali podobac ale w razie jakby sie cos nie sprawdzilo czy nie spodobalo to mozna przeciez oddac? lub jak daphne- opchnac na all... ale jak wolisz....

ja wiem, ze tego typu rowerki jak twoja corka ma sa troszke badziewne i sie rozlatują szybko,(prztnajmniej ten mojej siostrty sie rozwalil) ale co innego jak sie ich uzywa sporadycznie a co innego jak sa w ciaglym uzytkowaniu,. ja wiem ze hanka bedzie czetso korzystac dlatego wole kupic porzadniejszy.
no i coraz bardziej mi sie podoba ten milly mally.

STO LAT DLA ALI- heh zapomniaalm

ok lece obiada zrobc i na spacer bo ladnie, choc wieje. ale wczoraj wialo bardziej a hanka i tak dzielnie wytrzymala.
gosiaczek071 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 11:45   #4283
NIUNCIO
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 708
Dot.: Nasze Kochane Pierwiosnki 2008 cz.II

Ray ucałuj od nas kochaną dwulatkę.
Zosia waży 12 kg rzeczy nosi różnie ale przeważnie na 86 sama się ubiera nawet rajstopy co mnie zadziwiło podpatrzyła u Basi i już wie i złości się jak jej się chce pomóc jak zdarzy jej się wylać siku z nocnika to bierze mopa z łazienki i wyciera śpi jakieś 2 do 2,5 godziny w dzień chodzi spać tzn kładę ją koło 20 a potem rozmawiają z Basią jeszcze do 21 i wtedy zasypia apetyt ma duży i uwielbia próbować nowe potrawy dzisiaj jakoś nieskładnie piszę bo jestem na prochach @ przyszła i ledwo żyję teraz załatwiam przyjęcie Basi do zerówki od wrzesnia
__________________
Zosieńka i Basieńka moje słoneczka na każdy dzień

www.perfekta-kolagen.pl



Stawiamy Adusię na nogi
Przypominam się z 1% dla Aduchy odnośnik znajdziecie tu: http://karka79.googlepages.com
NIUNCIO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 12:27   #4284
daphne81
Wtajemniczenie
 
Avatar daphne81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 331
GG do daphne81
Dot.: Nasze Kochane Pierwiosnki 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez gosiaczek071 Pokaż wiadomość

daphne, haha nie wiem o co chodzi ale popatrz na ta aukcje: identyczny rowerek, tyle ze niby X-lander'a i drozszy o 100zł http://allegro.pl/item939186758_rowe..._x_lander.html ocb??????????

Gosiaczku to pewnie taki sam jak ten co wklejałam linka tylko, że firma się na nim podpisała i cena od razu skoczyła


Mnóstwo zdrówka, szczęścia i usmiechów co dzień dla kochanej Alicji !!!!!
__________________
12 luty 2008
narodziny mojej cudownej córeczki Sashy


daphne81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 13:52   #4285
papryczka
Wtajemniczenie
 
Avatar papryczka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 590
Dot.: Nasze Kochane Pierwiosnki 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez Ray Pokaż wiadomość
wiecie moze ile trwa wyrobienie paszportu??? chyba papryczka wyrabiala??
teoretycznie maja na to 30 dni, jednak poza sezoenem duzo szybciej. my wyrabialaismy malej we wrzesniu i byl po kilku dniach. wprawdzie mamy znajoma w dziale paszportowym, ale i tak mowila, ze w tym okresie dlugo sie nie czeka, wiec mysle, ze nie musiala nic przyspieszac.
aha, tez mamy wazny 5 lat - od razu nam taki zrobili, ale moze to wlasnie przez to, ze kumpela taki nam wybrala, bo nawet nie wspominala o rocznym. na rok to krotko moim zdaniem.

---------- Dopisano o 14:52 ---------- Poprzedni post napisano o 14:51 ----------

ach, oczywiscie sto lat dla alicji!!!
papryczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 14:06   #4286
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Nasze Kochane Pierwiosnki 2008 cz.II

dziekujemy za zyczenia

no wlasnie a pt jedziemy wybrobic paszporty... a wyjazd moze wczesniej bedzie wiec mam nadzieje ze ponad mc nie bede czekac bo jeszcze na wizy sie czeka echhh tez na 5 lat wezmiemy bo na rok to zbyt krotko.

niuncio ooo dobra jest rajstopy fiu fiu moja umie narazie tylko rozebrac sie od pasa w dol tz taka szkole jej daje hehehe z nim jak jest to robi wszystko a ze mna juz jeczy
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 14:28   #4287
gosiaczek071
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek071
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: spod lasu
Wiadomości: 3 579
Dot.: Nasze Kochane Pierwiosnki 2008 cz.II

ja was nadal bede meczyc tymi rowerkami...
daphne, czytalam troszke na temat tych rowerkow co podalas linka, wiele dziewczyn jest zadowolonych, ale przewaznie kupowaly je dla rocznych dzieci, pisaly etz ze ten rower sluzy bardziej jako "wozek" jesli tak mozna nawac, ze siedzisko jest dziwnie ulozone, tak jakby za bardzo leząco.
wiec juz nie wiem.

duzo osob tez zachwala rowerki biegowe, laufrad czy pkylino... kasiu ty masz laufrada chyba? czy alek juz cos kombinuje z nim?
tu jest pukylinohttp://www.aktywnysmyk.pl/jezdziki/8...-pukylino.html

a tu laufrad: http://allegro.pl/item930860872_rowe...ygo_biker.html

podobno jak dziecko zalapie o co chodzi w laufradzie to latwoej mu bedzie zaczac nauke na zwyklym dwukolowym rowerze, bo nauczy sie juz trzymac rownowage i boczne kolka nie beda potrzebne...

a ja bym tez chciala wyjsc z nia gdzies na spacer na rowerze, ze jak nie bedzie jej sie chcialo juz pedalowac to bede ja mogla popachac... wiec takiego typu rowerki najwyzej jej kupie pod koniec 2 urodzin...

tymczasem szukam dalej, jesli macie swoje propozycje chetnie obejrze.

p.s. cos dziwnego sie z hanka dzieje, spi od 12
gosiaczek071 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 16:53   #4288
daphne81
Wtajemniczenie
 
Avatar daphne81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 331
GG do daphne81
Dot.: Nasze Kochane Pierwiosnki 2008 cz.II

Gosiaczku tak jak pisałam my już mamy rowerek biegowy ale jest ona racezj na wyjście do parku lub wogóle gdzies z dala od miasta a ja mieszkam w samym centrum a rodzice mimo, że 10 min drogi ode mnie i z większą ilościa miejsca to u nich znowu pełno gówniażeri szalejącej samochodami. Sashka już siega nogami na bike'rze i czekamy tylko na więcej słońca a mini trax'a chce kupić tak na spacery, mamy koło siebie jezioro z wielka ilością ptactwa dodokarmiania i rynek 2 min od domu i wlasnie zamiast wózka chciałabym jakiś rowerek...

a widziałyście takie cudo http://allegro.pl/item936260983_uwag...ie_sztuki.html

też o tym myślę - fajna zabawa
__________________
12 luty 2008
narodziny mojej cudownej córeczki Sashy


daphne81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 17:54   #4289
st_ella
Wtajemniczenie
 
Avatar st_ella
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: moje miasto
Wiadomości: 2 239
Dot.: Nasze Kochane Pierwiosnki 2008 cz.II

Samych Słodkich Chwil dla Ali i jej rodziców!
Zdrowia, Zdrowia i Radosci

Cytat:
Napisane przez gosiaczek071 Pokaż wiadomość

duzo osob tez zachwala rowerki biegowe, laufrad czy pkylino... kasiu ty masz laufrada chyba? czy alek juz cos kombinuje z nim?
tu jest pukylinohttp://www.aktywnysmyk.pl/jezdziki/8...-pukylino.html

a tu laufrad: http://allegro.pl/item930860872_rowe...ygo_biker.html

podobno jak dziecko zalapie o co chodzi w laufradzie to latwoej mu bedzie zaczac nauke na zwyklym dwukolowym rowerze, bo nauczy sie juz trzymac rownowage i boczne kolka nie beda potrzebne...

a ja bym tez chciala wyjsc z nia gdzies na spacer na rowerze, ze jak nie bedzie jej sie chcialo juz pedalowac to bede ja mogla popachac... wiec takiego typu rowerki najwyzej jej kupie pod koniec 2 urodzin...

tymczasem szukam dalej, jesli macie swoje propozycje chetnie obejrze.
faktycznie.. one są fajne ale mało wygodne
wiec trzeba mieć dwa jeden dla rozrywki drugi do nauki
__________________

st_ella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 08:06   #4290
dominikowa
Wtajemniczenie
 
Avatar dominikowa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 449
Dot.: Nasze Kochane Pierwiosnki 2008 cz.II

przepraszam że dopiero teraz:

sto lat dla Alicji

madabell dzięki za namiary na program , juz sobie ściągłam - znalazłam nawet darmową wersję,

ray - nie mam wydruku z usg, nie dał mi, w sumie nie wiem dlaczego?
pewnie że się podziele wrażeniami po zakupie łóżeczka

uciekam, mam dzis sporo pracy, a średnio sie czuję, cały dom choruje tylko małe się trzymają
__________________

30 w 2016
dominikowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:59.