Operacje nosa - zbiorczy! - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-17, 19:53   #1411
warta_swieczki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 73
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

najfajniejsze jest to, że tylko 1 osoba, której nic nie mówiłam spytała o mój garb i to po ośmiu miesiącach od operacji haha więc mogę tylko dodac, zebyscie bron Boże nie przejmowały się innymi, ich opiniami na temat operacji plastycznych czy tym, że wszyscy zaczną krzyczec "co zrobilas z nosem?!" no i jeszcze raz polecic doktora Stańczyka i Lineę Corpois- duży plus za brak sińców, lekki opatrunek termoplastyczny zamiast gipsu, pyszne śniadanko po operacji i to po 14 dniach mogłam już normalnie szalec
__________________


warta_swieczki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 20:14   #1412
olivcia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 878
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

a doktor Stańczyk jest znanym specjalistą???Czy ktos Ci go polecił???
__________________
"...Ludzie z twojej planety - powiedział Mały Książę- hodują pięć tysięcy róż w jednym ogrodzie... i nie znajdują w nich tego, czego szukają.A tymczasem to, czego szukają, może być ukryte w jednej róży lub w odrobinie wody. Lecz oczy są ślepe. Szukać należy sercem..."
olivcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 21:58   #1413
warta_swieczki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 73
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Cytat:
Napisane przez olivcia Pokaż wiadomość
a doktor Stańczyk jest znanym specjalistą???Czy ktos Ci go polecił???
własciwie to chciałam się załapac do doktora Łonia z tej samej kliniki - to głównie o 'jego' nosach krążyły świetne opinie. Był jednak na urlopie i dostał mi się doktor Stańczyk, przesympatyczny facet, przyglądał się całej mojej twarzy, doradzał jaki nos do takiej twarzy pasuje, interesowało go na czym mi zależy i co będzie dobre, a nie po prostu wziął i stworzył modelowy nos. i podobno nigdy nie musiał poprawiac zoperowanych przez siebie nosów ale to wiesz, podobno :P ja w każdym razie jestem naprawde zadowolona
__________________


warta_swieczki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 22:51   #1414
olivcia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 878
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

wcale się nie dziwię że jesteś zadowolona-też bym była bo cudny nosek masz
__________________
"...Ludzie z twojej planety - powiedział Mały Książę- hodują pięć tysięcy róż w jednym ogrodzie... i nie znajdują w nich tego, czego szukają.A tymczasem to, czego szukają, może być ukryte w jednej róży lub w odrobinie wody. Lecz oczy są ślepe. Szukać należy sercem..."
olivcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 09:39   #1415
taylor
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 8
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Dziewczyny jestem po konsultacji Było tak jak zakładałam-Dr przemiły,na wszystkie pytania które miałam w głowie sam odpowiedział-ehhh-dodam,że mam mieć operacje całościową-i ścięcie garba,zwężanie i prostowanie przegrody nosowej przy okazji.Ehhh strach wielki Operacja ma trwać 2 h,prawdopodobieństwo niepowodzenia kilkanaście % A na drugi dzień już do domu.... Ale cena---8000: mur:No i nagle-- moje-- myślałam "oparcie" się rozłożyłoMąż twierdzi,że to nie jest w sumie do życie potrzebne,że wymyślam itd,itp.Termin w sumie ustaliłam na koniec września-ale widzę ,że do tego czasu jeszcze wiele czeka mnie rozmów,kłótni i wizyt w lotto Ale wiem,że warto i muszę dopiąć swego

Edytowane przez taylor
Czas edycji: 2010-04-18 o 09:41
taylor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 10:45   #1416
papryczka
Wtajemniczenie
 
Avatar papryczka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 590
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Cytat:
Napisane przez warta_swieczki Pokaż wiadomość
najfajniejsze jest to, że tylko 1 osoba, której nic nie mówiłam spytała o mój garb i to po ośmiu miesiącach od operacji haha
ponoc to wlasnie oznacza, ze operacja zostala przeprowadzona prawidlowo! mnie sie tez wydawalo, ze wszyscy zauwaza, a jak do tej pory (3 miesiace po) nikt sie nie zorientowal. gdy czytalam takie opinie, nie wierzylam im, ale teraz sama sie przekonalam, ze to prawda.
ludzie patrza na nasza twarz ogolnie, nie na kazdy szczegol z osobna, wiec nie zwracaja uwagi...
trzymajcie sie, dziewczyny!
papryczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 15:33   #1417
devilette
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 39
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Warta_swieczki masz przesliczny nosek!
ja sama jestem już na 100% pewna, że jeszcze w tym roku poprawię sobie nos ale jestem dopiero na etapie wyboru lekarza. zastanawiałam się właśnie nad kliniką Linea Corporis i chyba mnie w tym utwierdziłaś, bo nosek masz prześliczny!
chciałam Cię spytać ile to trwało od momentu pierwszej konsultacji do momentu trafienia na stół i czy długie są terminy oczekiwania na konsultację?
devilette jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-18, 15:46   #1418
Oddycham
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 296
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

judka33 a bolało(boli) Cię coś prócz głowy i oczu ?
Trochę mnie zaskoczyłaś tym ,że masz gips ...ktoś wcześniej pisał że TERAZ nie stosuje się gipsów tylko jakieś specjalne bandaże (?) hmm nie bandaże ale coś w tym stylu tylko słowa mi zabrakło oO

Mam nadzieje ,że nosek wyszedł Ci cudowny !
I pewnie już nie możesz się doczekać ściągnięcia gipsu


I również podpisuje się pod pytaniem ile czeka się od konsultacji do zabiegu ?
I ile w ogóle czasu czeka się na konsultacje ?
__________________




Chciałabym być Tobą ...wiesz ?
Oddycham jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 16:02   #1419
warta_swieczki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 73
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Cytat:
Napisane przez devilette Pokaż wiadomość
Warta_swieczki masz przesliczny nosek!
ja sama jestem już na 100% pewna, że jeszcze w tym roku poprawię sobie nos ale jestem dopiero na etapie wyboru lekarza. zastanawiałam się właśnie nad kliniką Linea Corporis i chyba mnie w tym utwierdziłaś, bo nosek masz prześliczny!
chciałam Cię spytać ile to trwało od momentu pierwszej konsultacji do momentu trafienia na stół i czy długie są terminy oczekiwania na konsultację?
to były wakacje i o ile się nie mylę od konsultacji miałam jakieś 4 tygodnie do operacji, wydaje mi się, że to nie dużo (nie pamiętam dokładnie ale chyba nawet nie chciałam wcześniej bo miałam jeszcze jakiś wakacyjny wypad), tylko że ja już na stronce wyszukałam sobie jakie badania należy zrobic i przyszłam od razu z wynikami, może to przyspieszyło
__________________


warta_swieczki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 18:22   #1420
justys181990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 13
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

ja tez się coraz częściej zastanawiam nad operacją nos mam prosty i kształt ok ale z profilu jest za duzy i strasznie mi to przeszkadza jaki byłby mniej wiecej koszt pomniejszenia go? pozdrawiam
justys181990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 20:06   #1421
papryczka
Wtajemniczenie
 
Avatar papryczka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 590
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Cytat:
Napisane przez Oddycham Pokaż wiadomość
Trochę mnie zaskoczyłaś tym ,że masz gips ...ktoś wcześniej pisał że TERAZ nie stosuje się gipsów tylko jakieś specjalne bandaże (?) hmm nie bandaże ale coś w tym stylu tylko słowa mi zabrakło oO
mozliwe, ze chodzi ci o mnie, bo wspominalam, ze nie mialam tradycyjnego gipsu, od ktorego sie raczej odchodzi - mialam taka nakladke jakby plastikowa - nawet nie wiem jak to nazwac. to jest sztywne, ale po podgrzaniu robi sie z tego plastyczna masa, ktora sie do nosa przyczepia, nadajac mu ksztalt. fajniejsze od gipsu - nie jest sie wtedy poobklejanym na twarzy, ma sie tylko taka nakladke. jednak wiem, ze sporo lekarzy jeszcze stosuje gips tradycyjny.
papryczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-19, 08:42   #1422
basiulka_k_81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 19
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Cytat:
Napisane przez warta_swieczki Pokaż wiadomość
Krótki wstęp - ostrzegam, że mój 'nowy' nos nie jest idealny, ale nie miałam totalnej korekty,tylko operacje zamknięta garba i słupka, więc do większości Waszych buziek pewnie by nie pasował, ale dla mnie jest w sam raz
Ach, dodam jeszcze że zdjęcie 'nowego' nosa robione jest dokładnie 2 tyg po operacji! pewnie był trochę spuchnięty (niby do pół roku po jeszcze się wyrabia) ale nie miałam ani trochę sińców pod oczami
Bardzo ładny masz nosek mi osobiście się podoba wynik operacji! Żeby każdy wklejał tak zdjęcia byłoby super Dziękuje i pozdrawiam.
P.S. Ja wybrałam Łątkowsiego i chyba zaryzykuje, chociaż wcześniej bylam zdecydowana na bieńkowskiego w bydgoszczy i myślałam o szczycie w w-wie.... ale teraz pojadę na konsultację do polanicy zdroju i juz na termin się umówie... ale dopiero październik listopad...
Jak ktoś miał operację u tego dr to będę wdzięczna jeszcze za opinie i za zdjęcia
basiulka_k_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 08:51   #1423
judka33
Raczkowanie
 
Avatar judka33
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: morskie klimaty
Wiadomości: 400
GG do judka33
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Mój gips nie jest duży ani ciężki. To na prawdę mały cienki opatrunek, który w miarę schodzenia opuchlizny, coraz bardziej odstaje od nosa.
Każdy operator ma swój ulubiony materiał. Dr. Krajewski używa gipsu.
Od konsultacji do operacji czekałam 2 mies. Trwałoby to krócej ale brakowało mi kasy.

Co do bólu....
Pierwsza doba po operacji jest na odlocie przeciwbólowym. Środki podawane dożylnie lekko usypiają. Co mnie zdziwiło, nie bolał mnie nos tylko głowa i oczy. Czułam się jak przy gorączce grypowej.
Operację miałam w środę, w piątek rano pozbyłam się setonów
( nieprzyjemne, choć niebolesne) i wróciłam do domu. Dostałam receptę na ketonal i maść do nosa z antybiotykiem. Poza tym robię zimne okłady z rumianku na oczy i smaruję powieki maścią ze świetlikiem
Ne mam opuchlizny.
W sobotę przestałam brać ketonal bo to silny lek i źle wpływa na serce.
Naprawdę nie można go używać długo i wbrew zaleceniom. Jeśli ból jest znośny to lepiej zrezygnować z ketonalu.

Nos ciągle się czyści, co utrudnia trochę oddychanie. Ale pomaga roztwór wody morskiej w aerozolu.

Jak na razie jest ok. Czekam na piątek . Zdejmę gips i poczekam na efekty...
judka33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 19:05   #1424
M15d
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 7
Dot.: Operacja plastyczna nosa.

Witam. Jestem już zdecydowano jeżeli chodzi o całkowitą operacje nosa, kasa jest tylko nie mogę sie zdecydowac jeżeli chodzi o chirurga, czy Gromadziński, Stępniewski a może Skupin....hmmm może cos doradzicie?
M15d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 20:02   #1425
Tequila22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 171
Dot.: Operacja plastyczna nosa.

Ja osobiście wybrałam dr Skupina. Podobno jest najlepszy od nosów. Mam zabieg za 2 miesiące, odliczam dni z niecierpliwością:p
Tequila22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-20, 08:07   #1426
Alexandraa
Zakorzenienie
 
Avatar Alexandraa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 134
GG do Alexandraa
Dot.: Operacja plastyczna nosa.

Cytat:
Napisane przez Tequila22 Pokaż wiadomość
Mam zabieg za 2 miesiące, odliczam dni z niecierpliwością:p
Trzymamy kciuki.

Ja póki coś nadal nic nie zrobiłam i nie wiem czy w ogóle się zdecyduję.
__________________
Moja galeria z pazurkami: klik


Królowa Aleksandra
Blog <- klik



Alexandraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-20, 15:25   #1427
roki3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 73
Dot.: Operacja plastyczna nosa.

zeczywiscie ladny

---------- Dopisano o 15:25 ---------- Poprzedni post napisano o 15:23 ----------

czy przed operacja szczepilas sie na zoltaczke
roki3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-20, 15:37   #1428
roki3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 73
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

ma do ciebie pytanie widzę ze jesteś tuż po operacji więc z niektórymi sprawami na bieżąco oczywiście gratuluję ze się zdecydowałaś i już jesteś po. czy musiałaś się zaszczepić koniecznie przed operacą muszę szybko podjąc decyzję a już nie zdążę raczej
roki3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-20, 17:12   #1429
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

A ja trzymam kciuki za wszystkie niezdecydowane ...na prawdę warto...nie warto czekac i odkładać w nieskończoność . Ja jestem juz pół roku po i pozbyłam się ogromnego kompleksu...zapomniałam że w ogóle go miałam
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-20, 17:19   #1430
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Operacja plastyczna nosa.

szczepienie na żółtaczkę jest wymogiem podstawowym ...jeżeli martwisz się o własne zdrowie radzę Ci zrobić
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-20, 17:43   #1431
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: korekta nosa

W zalezności od rodzaju zabiegu i organizmu opuchlizna schodzi w różnym tempie...Ja ktoś ma tylko modelowanie końcówki bez łamania lub ścinanie garba po zdjęciu gipsu będzie wyglądał ok . Gorzej jak zabieg jest bardziej skomplikowany...ja po zdjęciu gipsu wyglądałam strasznie
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-20, 18:40   #1432
Truskawka82
Raczkowanie
 
Avatar Truskawka82
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 35
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Hej noski, ja jestem zdecydowana zdeterminowana i tak bardzo czekalam na moja konsultacje ktora miala sie odbyc w ten piatek w poznaniu. Ale niestety przez ta przekleta chmure popiolu nad europa raczej moj lot bedzie odwolany i bede zmuszona znow czekac na konsultacje u dr. Skupina. Ach a juz myslalam ze pierwsza czesc bede miala za soba.
Judka jak ci zazdroszcze ze juz jestes po wszystkim!! buziaki
Truskawka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-20, 18:57   #1433
Oddycham
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 296
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

selene211 Takie posty jak ten Twój ogromnie podnoszą mnie na duchu ...
Mam 18 lat ...i wiem że na operacje dostanę pieniądze od rodziców ,ale od roku słyszę tylko o tym że jestem nienormalna ,że coś sobie uroiłam ,że będzie jeszcze gorzej ...że jakaś ,,gwiazda'' zoperowała sobie nos i wygląda gorzej , że to że tamto ... Ale mam też bardzo niską samoocenę ...i wiem że moje życie bardzo by się zmieniło przez tą operacje .
Po tym wszystkim co słysze w domu strasznie boje się że będzie gorzej :/

____

Dziewczynki słyszałyście może o jakiś nieudanych operacja Doktora Skupina z Poznania ?
Na forum beautywpolsce znalazłam jedną nieciekawą opinie że operacje dla doktora stały się rutyną ,a przez to już tak się nie stara (próbowałam znaleźć tego posta ale sie nie udało )

Judka ....teraz trzymam kciuki za to by spodobał Ci się ten ,,nowy''nosek po ściągnięciu gipsu
__________________




Chciałabym być Tobą ...wiesz ?
Oddycham jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-20, 19:35   #1434
czarnulla82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 53
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

[QUOTE=taylor;18651633]Dziewczyny jestem po konsultacji Było tak jak zakładałam-Dr przemiły,na wszystkie pytania które miałam w głowie sam odpowiedział-ehhh-dodam,że mam mieć operacje całościową-i ścięcie garba,zwężanie i prostowanie przegrody nosowej przy okazji.Ehhh strach wielki Operacja ma trwać 2 h,prawdopodobieństwo niepowodzenia kilkanaście % A na drugi dzień już do domu.... Ale cena---8000: mur:

Taylor czy mowisz tu o dr Kuczynskim??? ja mam u niego termin na maj...
A co do sytuacji z mezem - jezeli jestes zdecydowana i chcesz to dopniesz swego!!
Wiem ze nasi bliscy kochaja nas takich jakimi jestesmy i ciezko zrozumiec im nasze kompleksy, ale my na ich miejscu pewnie zachowywali bysmy sie tak samo!

Edytowane przez czarnulla82
Czas edycji: 2010-04-20 o 19:37
czarnulla82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-20, 20:32   #1435
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Cytat:
Napisane przez Oddycham Pokaż wiadomość
selene211 Takie posty jak ten Twój ogromnie podnoszą mnie na duchu ...
Mam 18 lat ...i wiem że na operacje dostanę pieniądze od rodziców ,ale od roku słyszę tylko o tym że jestem nienormalna ,że coś sobie uroiłam ,że będzie jeszcze gorzej ...że jakaś ,,gwiazda'' zoperowała sobie nos i wygląda gorzej , że to że tamto ... Ale mam też bardzo niską samoocenę ...i wiem że moje życie bardzo by się zmieniło przez tą operacje .
Po tym wszystkim co słysze w domu strasznie boje się że będzie gorzej :/
Rozumiem cię ..ja tez tego wysłuchiwałam, na szczęście na operację wyłozyłam swoją kasę . Jak ktoś nie ma prawdziwego kompleksu to nie zrozumie , a skoro Ty się ze sobą źle czujesz to powinnaś mysleć tylko o tym czego Ty pragniesz . Najważniejsze żebyś była pewna , chociaż wiem po sobie że człowiek boi się do ostatniej chwili , żałuje nawet po bo opuchlizna potrafi taką reakcję wywołać. Moje życie się bardzo zmieniło i nie żałuję...cieszę się ze się odważyłam
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-20, 21:00   #1436
taylor
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 8
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

[QUOTE=czarnulla82;1871251 9]
Cytat:
Napisane przez taylor Pokaż wiadomość
Dziewczyny jestem po konsultacji Było tak jak zakładałam-Dr przemiły,na wszystkie pytania które miałam w głowie sam odpowiedział-ehhh-dodam,że mam mieć operacje całościową-i ścięcie garba,zwężanie i prostowanie przegrody nosowej przy okazji.Ehhh strach wielki Operacja ma trwać 2 h,prawdopodobieństwo niepowodzenia kilkanaście % A na drugi dzień już do domu.... Ale cena---8000: mur:

Taylor czy mowisz tu o dr Kuczynskim??? ja mam u niego termin na maj...
A co do sytuacji z mezem - jezeli jestes zdecydowana i chcesz to dopniesz swego!!
Wiem ze nasi bliscy kochaja nas takich jakimi jestesmy i ciezko zrozumiec im nasze kompleksy, ale my na ich miejscu pewnie zachowywali bysmy sie tak samo!
Czarnulla-byłam u dr Skupina-jakoś tak na niego trafiło-a że jestem z Poznania to już w ogóle Co do bliskich-nawet mama mnie załamała-własna matka!!!!Ona nawet nie pamiętała,że jak miałam kilka lat to miała mały upadek prosto na nos i mi się tai zrobił brzydal..-ehhh I wkurza ,mnie fakt-że wszyscy już się ''przyzwyczaili'' Tak swoja drogą ich problem-ja nie mam zamiaru żyć z tym wiecznie.Tak więc cierpliwie czekam.A mąż się musi przekonać-dam radę!!
taylor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-20, 21:47   #1437
olivcia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 878
Dot.: korekta nosa

A u kogo robiłaś operacje???
__________________
"...Ludzie z twojej planety - powiedział Mały Książę- hodują pięć tysięcy róż w jednym ogrodzie... i nie znajdują w nich tego, czego szukają.A tymczasem to, czego szukają, może być ukryte w jednej róży lub w odrobinie wody. Lecz oczy są ślepe. Szukać należy sercem..."
olivcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 09:27   #1438
judka33
Raczkowanie
 
Avatar judka33
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: morskie klimaty
Wiadomości: 400
GG do judka33
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Cytat:
Napisane przez roki3 Pokaż wiadomość
ma do ciebie pytanie widzę ze jesteś tuż po operacji więc z niektórymi sprawami na bieżąco oczywiście gratuluję ze się zdecydowałaś i już jesteś po. czy musiałaś się zaszczepić koniecznie przed operacą muszę szybko podjąc decyzję a już nie zdążę raczej
Nie zaszczepiłam się. W formularzu przedoperacyjnym zaznaczyłam, że nie jestem szczepiona. Wszystko zależy od kliniki. Ja miałam pełne zaufanie do operatora, widziałam jak wielką wagę przywiązują do czystości.

---------- Dopisano o 10:27 ---------- Poprzedni post napisano o 10:01 ----------

Truskawka dzięki za buziak!! Mam nadzieję, że termin konsultacji jednak Ci nie przepadnie. Wiem, że przestrzeń powietrzna nad Polską jest już otwarta.

Oddycham pokaż swoim rodzicom nasze forum, udowodnij im, że operacje plastyczne nie są domeną zapatrzonych w siebie gwiazd. To zabiegi setek tysięcy kobiet, polskich kobiet. Ich reakcja jest zrozumiała, martwią się o Ciebie. Ale kiedy przyjdzie czas operacji, na pewno będą Cię wspierać!

Taylor, moja mama miała do mnie pretensje - "..nie pomyślałaś, co czuje matka kiedy po tylu latach jej dziecko się zmieni!!! "
Boże!! Czy ja zmieniłam płeć?!! Charakter?!! Byłam na nią wściekła! Myślała tylko o sobie. Ale zaraz po operacji bardzo się starała, żeby ulżyć mi w obowiązkach domowych, gotowała mi obiady, zajęła się moją córką. Rodziną się nie przejmuj. Po paru tygodniach przyzwyczająsię do Twojego nowego wyglądu i zapomną, że mogłaś wyglądać inaczej. W wielu przypadkach przemawia przez nich zazdrość. Zazdroszczą odwagi, zdecydowania, determinacji i możliwości jakie niesie za sobą zmiana wizerunku.
I jeszcze jedno. JASNE, ŻE DASZ RADĘ!!!

Selene zgadzam się z Tobą. Trzeba spełniać swoje pragnienia!!!!!
judka33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 09:50   #1439
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Operacja plastyczna nosa ???

Ech...ja się bardzo dziwię że wykonują operacje bez szczepień ...żółtaczka jest 100 razy bardziej zakaźna niż HIV...przy ogromnych kosztach operacji szczepionka jest niczym...dziewczyny , nikt Wam życia nie odda...
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 09:54   #1440
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: korekta nosa

Ja robiłam u dr Pastuchy w Szczecinie..jest naprawdę fantastycznym chirurgiem. Nie jest tak bardzo popularny bo większość klientów ma z zagranicy. Ma fantastyczne opinie za granicą . Też się szykowałam do najbardziej znanych w PL ale po przeczytaniu opinii o nich zrezygnowałam, bo na 10 dziewczyn 2 płaczą...Bardzo polecam tego chirurga
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:13.