Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZY - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-12, 18:25   #1201
Tepsa
Zakorzenienie
 
Avatar Tepsa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 15 988
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
U mnie sprawdził się Xlash - niby do rzęs ale ładnie wypełnił mi luki w brwiach.
Z tańszych sposobów można spróbować pomadkę Alterry - ją będę dopiero testować.
olejek rycynowy też daje radę, ale trzeba być bardzo systematycznym
__________________
Mój blog, mój świat KLIK
Tepsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-13, 10:25   #1202
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
Jeśli henne robi mi kosmetyczka to miesza zwykłą z żelową i trochę skóra jest zabarwiona choć średnio to lubię bo efekt jest bardziej wyrazisty. To też właśnie zależy od brwi. Bo jeśli jest ich mało czy chcemy nadać kształt to zabarwiona skóra jest ok.
Ale jeśli mamy ładne, pełne brwi to zabarwienie włosów wystarczy w zupełności
Mam dokładnie tą co Ty i też jestem zadowolona bardzo.
Czym się różni zwykła od żelowej?
Jeśli brwi są ładne pełne to chyba raczej henna niepotrzebna?

Cytat:
Napisane przez Tepsa Pokaż wiadomość
olejek rycynowy też daje radę, ale trzeba być bardzo systematycznym
I nakładać go szczoteczką od tuszu czystą czy jak?
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-13, 11:39   #1203
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Cytat:
Napisane przez karolinka86 Pokaż wiadomość
Czym się różni zwykła od żelowej?
Jeśli brwi są ładne pełne to chyba raczej henna niepotrzebna?


I nakładać go szczoteczką od tuszu czystą czy jak?
Żelowa jest delikatniejsza, nie barwi skóry. O ile nie trzymasz za długo.
Proszkowa daje mocniejszy efekt i barwi skórę.
Niekoniecznie, znam dużo dziewczyn, które mają bardzo ładne brwi a używają henny by pogłębić kolor.

palcem też można.
__________________
...

Edytowane przez Lavi92
Czas edycji: 2015-02-13 o 11:40
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-14, 14:28   #1204
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 746
Dot.: Łyse placki w brwiach- wypadanie brwi?

I mnie wypadają brwi,już nie wiem co robić. Jestem załamana. Mam niedoczynność tarczycy,ale lekarz mówi,że od tego nie powinny wypadac szczególnie,że hormony mam uregulowane. Zauważyłam,że jakby zaczerwieniona była ta skóra i jakby swędziała Zdarzało się,że łuszczyła mi się i produkowała za dużo łoju. Nie wiedziałam,ćzy przesuszona jest skóra,czy jednak za tłusta
Chce zrobić badania na nużeńca,szczególnie,że wypadają brwi i włosy,tylko nie wiem jakie to się robi
__________________
WALCZĘ O WŁOSY
dzamatasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-14, 18:23   #1205
201605090949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 491
Dot.: Łyse placki w brwiach- wypadanie brwi?

Kiedyś miałem takie coś, olej rycynowy pomógł.
201605090949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-14, 18:40   #1206
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 746
Dot.: Łyse placki w brwiach- wypadanie brwi?

Własnie dawalam olejek rycynowy i L'biotice,ale po tym jeszcze bardziej jakby brwi wypadały??
__________________
WALCZĘ O WŁOSY
dzamatasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-16, 19:26   #1207
wopsie
Raczkowanie
 
Avatar wopsie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 32
Dot.: Łyse placki w brwiach- wypadanie brwi?

Zaczęłam używać wcierki Jantar na brwi i pić pokrzywę i skrzyp polny. Nie wiem od którego to specyfiku, ale brwi powoli zaczęły odrastać Powoli, ale zawsze coś niż łysa dziura
wopsie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-17, 22:55   #1208
asd123a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3
Brwi u chłopaka

Witam, bardzo wkurzaja mnie moje brwi.
Idzie coś z nimi zrobić?
Wybierać się do kosmetyczki?
Na początku są krzaczaste, dalej są ok :/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Kopia DSC_2691.jpg (70,4 KB, 103 załadowań)
asd123a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-18, 20:50   #1209
asd123a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3
Dot.: Brwi u chłopaka

asd123a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-18, 22:38   #1210
201605090949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 491
Dot.: Brwi u chłopaka

Nie widzę w nich nic dziwnego.
201605090949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-18, 23:26   #1211
asd123a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3
Dot.: Brwi u chłopaka

Jednak sterczą jak włosy łonowe na ☠☠☠☠zie 60latki, co z tym zrobić?
asd123a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-19, 14:17   #1212
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Brwi u chłopaka

Jak ci się nie podobają, to się zajmij ich regulacją. Wyrywasz te, których jest twoim zdaniem za dużo i obcinasz te, które sterczą. Jak sam nie chcesz/nie umiesz/ boisz się nauczyć, to idź do kosmetyczki.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-22, 20:23   #1213
kiniaa22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1
Angry Regulacja brwi

Witam!
Obecnie tak wyglądają moje brwi. W gimnazjum sama próbowałam wyregulowac i skutki widoczne są do dzisiaj (4 lata po) nie wiem jak sie za nie zabrać i zmienić tak by nie było dziur.Z takimi wstydzę się iść do kosmetyczki.. POMOCY!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bez☠tytułu111.jpg (47,2 KB, 111 załadowań)

Edytowane przez kiniaa22
Czas edycji: 2015-02-23 o 10:57
kiniaa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-23, 11:23   #1214
smocurka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 30
Dot.: Regulacja brwi

Nie gniewaj się ale wydaje mi się, że najlepiej zrobisz jak pójdziesz do jakieś kosmetyczki. Ona zrobi Ci odpowiedni kształt brwi i pokaże jak odpowiednio wyrywać brwi. Później będzie Ci już łatwiej samej depilować Wiesz jak sama zaczniesz kombinować może się stać tak jak 4 lata temu.:/
smocurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 17:05   #1215
Xxklaudus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 12
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Dziewczyny, staram sie zapuścić brwi, są okropne. Za jakiś czas gdy jeszcze trochę odrosną planuje odwiedzić kosmetyczkę (choć nie powiem, bo sie boje, ze mnie skrzywdzi i wyjdę z gorszymi niż mam obecnie).
Wiem jaki kształt bym chciała, czy po pokazaniu zdjęcia kosmetyczce uda jej sie nadać taki sam kształt moim brwiom? Czy jest taka szansa? Pozdrawiam
Xxklaudus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 21:45   #1216
czarnykoteczek1
Przyczajenie
 
Avatar czarnykoteczek1
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Cytat:
Napisane przez Xxklaudus Pokaż wiadomość
Dziewczyny, staram sie zapuścić brwi, są okropne. Za jakiś czas gdy jeszcze trochę odrosną planuje odwiedzić kosmetyczkę (choć nie powiem, bo sie boje, ze mnie skrzywdzi i wyjdę z gorszymi niż mam obecnie).
Wiem jaki kształt bym chciała, czy po pokazaniu zdjęcia kosmetyczce uda jej sie nadać taki sam kształt moim brwiom? Czy jest taka szansa? Pozdrawiam
Wiesz co jeśli chodzi o nadawanie kształtu brwiom na podstawie zdjęcia to nie polecam. Sama jestem kosmetyczką i wiem jak to wygląda od naszej strony. Dobra kosmetyczka patrząc na Twoją twarz i układ brwi będzie w stanie tak je "wyskubać" aby były idealnie dopasowane. Każdego brwi są inne, dlatego nie można ich "odtworzyć" ze zdjęcia bo:
1. albo w ogóle się nie da (brak włosków w niektórych miejscach)
2. osoba, której brwi będą "skopiowane" a nie dopasowane do twarzy będzie wyglądać komicznie.
Brwi identyczne jak na zdjęciach można uzyskać tylko przez makijaż permanentny lub zwykły.

Jeśli oddasz się w ręce dobrej kosmetyczki to na pewno będzie wszystko ok





---------- Dopisano o 22:45 ---------- Poprzedni post napisano o 22:43 ----------

Cytat:
Napisane przez kiniaa22 Pokaż wiadomość
Witam!
Obecnie tak wyglądają moje brwi. W gimnazjum sama próbowałam wyregulowac i skutki widoczne są do dzisiaj (4 lata po) nie wiem jak sie za nie zabrać i zmienić tak by nie było dziur.Z takimi wstydzę się iść do kosmetyczki.. POMOCY!

Najlepiej żebyś wybrała się do kosmetyczki. Ewentualne luki można trochę "podrasować" henną, tak aby nie były bardzo widoczne. A ogólnie jak chcesz je trochę wzmocnić i przyśpieszyć odrost to smaruj je codziennie olejkiem rycynowym. Po 3-4 tyg powinnaś zauważyć poprawę.
czarnykoteczek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 23:05   #1217
MyNameIsSophie
Rozeznanie
 
Avatar MyNameIsSophie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 617
Dot.: Regulacja brwi

Cytat:
Napisane przez kiniaa22 Pokaż wiadomość
Witam!
Obecnie tak wyglądają moje brwi. W gimnazjum sama próbowałam wyregulowac i skutki widoczne są do dzisiaj (4 lata po) nie wiem jak sie za nie zabrać i zmienić tak by nie było dziur.Z takimi wstydzę się iść do kosmetyczki.. POMOCY!
Wstydzisz się, serio? Twoje brwi wyglądają lepiej niż większości kobiet, które mijam codziennie na ulicy. Nie mówię, że są piękne i idealne, ale kształt jest w miarę ok (nic sztucznego, przerysowanego), nie są jakieś krzaczaste ani łyse, nie wiem, czego się tu wstydzić?
Idź do kosmetyczki na regulację i hennę i będą wyglądały super.
MyNameIsSophie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 00:27   #1218
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: Regulacja brwi

Hej
Pisałam w innym wątku, ale niestety zero odzewu więc i tutaj powtórzę moje pytanie

Może to głupie ale macie jakiś sposób na podcinanie brwi które są nad nosem ? czy może robicie tak jak tutaj na blogu jest KLIK ? bo chciałabym sobie podciąć trochę bo są przydługie, ale nie chce też ich beznadziejnie ściąć żeby jak kosmita nie wyglądać...
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-25, 14:13   #1219
brevkastudio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Radomsko
Wiadomości: 5
Dot.: Regulacja brwi

Witaj,
Nie wiem jak wyglądają twoje brwi. Jednakże nie zalecam korzystania z nożyczek. Jeśli masz pytania zapraszam na fb https://www.facebook.com/pages/Brevk...90402621058785
Pozdrawiam
BREVKA studio

---------- Dopisano o 13:23 ---------- Poprzedni post napisano o 13:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Xxklaudus Pokaż wiadomość
Dziewczyny, staram sie zapuścić brwi, są okropne. Za jakiś czas gdy jeszcze trochę odrosną planuje odwiedzić kosmetyczkę (choć nie powiem, bo sie boje, ze mnie skrzywdzi i wyjdę z gorszymi niż mam obecnie).
Wiem jaki kształt bym chciała, czy po pokazaniu zdjęcia kosmetyczce uda jej sie nadać taki sam kształt moim brwiom? Czy jest taka szansa? Pozdrawiam
Droga Pani,
Każdy człowiek ma inny kształt twarzy. Jak to nazywają różne firmy "geometria" brwi jest dość skomplikowanym zabiegiem. Radzę odwiedzić specjalistę w dziedzinie brwi lub np. Benefit Brow Bar gdzie wykwalifikowana osoba przeprowadzi regulację w sposób profesjonalny.
Pozdrawiam
Brevka Studio

---------- Dopisano o 13:25 ---------- Poprzedni post napisano o 13:23 ----------

Cytat:
Napisane przez kiniaa22 Pokaż wiadomość
Witam!
Obecnie tak wyglądają moje brwi. W gimnazjum sama próbowałam wyregulowac i skutki widoczne są do dzisiaj (4 lata po) nie wiem jak sie za nie zabrać i zmienić tak by nie było dziur.Z takimi wstydzę się iść do kosmetyczki.. POMOCY!
Witaj,
Twoje brwi wyglądają bardzo dobrze. Przydałaby się im lekka korekta. Nasada brwi do zagęszczenia. Innym wyjściem jest stosowanie preparatów stymulujących wzrost brwi.
Pozdrawiam
BREVKA studio

---------- Dopisano o 13:33 ---------- Poprzedni post napisano o 13:25 ----------

Cytat:
Napisane przez dzamatasi Pokaż wiadomość
I mnie wypadają brwi,już nie wiem co robić. Jestem załamana. Mam niedoczynność tarczycy,ale lekarz mówi,że od tego nie powinny wypadac szczególnie,że hormony mam uregulowane. Zauważyłam,że jakby zaczerwieniona była ta skóra i jakby swędziała Zdarzało się,że łuszczyła mi się i produkowała za dużo łoju. Nie wiedziałam,ćzy przesuszona jest skóra,czy jednak za tłusta
Chce zrobić badania na nużeńca,szczególnie,że wypadają brwi i włosy,tylko nie wiem jakie to się robi
Witaj,
Zalecam pilną wizytę u lekarza rodzinnego, który da skierowanie do dermatologa. Ten powinien wręczyć Pani skierowanie na badania. Choroba może zainfekować również rzęsy i inne partie ciała.

---------- Dopisano o 15:13 ---------- Poprzedni post napisano o 13:33 ----------

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Witajcie. Mam duzy problem bo strasznie wypadają mi brwi strony nosa, zostało mi po kilka włosków, ogolnie cały łuk stał się rzadziutki nie wiem co jest przyczyną. Podkreslam brwi brązowym cieniem bo mam ciemne włosy, i sprawia to, że są grubsze, ale jak zmywam ten cień to jest oś strasznego. Kupiłam odzywkę L Biotica i smaruję nią rzęsy i brwi. Czy myslicie, że wykryta anemia, i podwyższona tarczyca mogą mieć coś z tym wspólnego?
Witaj, Przy chorobach tarczycy wypadają włoski z łuku.
Pozdrawiam,
BREVKA studio brwi i rzęs
brevkastudio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-25, 14:23   #1220
brevkastudio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Radomsko
Wiadomości: 5
Dot.: Straszne brwi na pomoc!

Cytat:
Napisane przez angel1717 Pokaż wiadomość
mam okropne brwi-
po przejściach wielokrotnie żle depilowane, wyrywane .
prawa brew nawet ładnie się układa i rośnie natomiast lewa to jakiś koszmar.włoski kręcą się rosną pod dziwnymi kątami i lewa brew jest zupełnie inna niż prawa, ma dużo luk.
Gdzie powinnam postarać się je zapuścić
czy można by było je poprawić makijażem pernamentym?(ale żeby był naturalny efekt?metoda włoskowa?)czy już tylko przeszczep może to uratować?
lubię grube brwi niestety nigdy takich nie miałam i jeszcze zmasakrowałam to co miałam....słabo już odrastają jeśli w ogóle pomimo minoxidilu i innych cudów. wystarczyło by jednak gdyby lewa była podobna do prawej(prawa też musi się troche zagęścić)

Zdjęcia-mógłby ktoś doświadczony narysować gdzie zapuszczać?
Witaj,
Czarna kreska to miejsca gdzie należy zapuścić brwi. Jednak na mojej oko bez problemu można z nimi na tą chwilę ( fot. ) zrobić porządek. Pozdrawiam , BREVKA studio brwi i rzęs
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN3912.jpg (34,2 KB, 69 załadowań)
brevkastudio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-25, 16:08   #1221
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Regulacja brwi. Wszystko o regulacji brwi

Robił ktoś brwi metoda nitkowa?
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-28, 16:59   #1222
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Regulacja brwi. Wszystko o regulacji brwi

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Robił ktoś brwi metoda nitkowa?
Ja sama. Nie polecam samemu. Ale na nitkowanie u doświadczonej osoby chętnie bym się wybrała.
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-21, 18:34   #1223
daanaa2
Przyczajenie
 
Avatar daanaa2
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Moim zdaniem masz rację, że są krzywo wyregulowane. Te kosmetyczki czasami mają rózne dziwne metody do regulacji, a ich efekt różny. Lepiej zapłacić więcej i isć do kogoś sprawdzonego, jednak to jest twarz, a brwi sa bardzo istotne
daanaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-14, 14:53   #1224
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: Regulacja brwi

Cytat:
Napisane przez Kamilaa21 Pokaż wiadomość
Hej
Pisałam w innym wątku, ale niestety zero odzewu więc i tutaj powtórzę moje pytanie

Może to głupie ale macie jakiś sposób na podcinanie brwi które są nad nosem ? czy może robicie tak jak tutaj na blogu jest KLIK ? bo chciałabym sobie podciąć trochę bo są przydługie, ale nie chce też ich beznadziejnie ściąć żeby jak kosmita nie wyglądać...
ponawiam pytanko, może ktoś jednak coś odpowie
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-14, 18:00   #1225
MyNameIsSophie
Rozeznanie
 
Avatar MyNameIsSophie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 617
Dot.: Regulacja brwi

Cytat:
Napisane przez Kamilaa21 Pokaż wiadomość
ponawiam pytanko, może ktoś jednak coś odpowie
Ja obcinam tak jak na tym blogu.
Chociaż nie ukrywam, że wolę iść do kosmetyczki, bo ona to przynajmniej porządnie zrobi, a samemu można sobie coś krzywo zrobić.
MyNameIsSophie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-14, 19:29   #1226
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Regulacja brwi. Wszystko o regulacji brwi

Ja na razie zapuszczam
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-14, 20:22   #1227
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: Regulacja brwi

Cytat:
Napisane przez MyNameIsSophie Pokaż wiadomość
Ja obcinam tak jak na tym blogu.
Chociaż nie ukrywam, że wolę iść do kosmetyczki, bo ona to przynajmniej porządnie zrobi, a samemu można sobie coś krzywo zrobić.
Trochę mnie korci samej spróbować je przyciąć ale właśnie obawiam się, że słabo mi to wyjdzie i śmiesznie będę wyglądać :p
a czy u kosmetyczki można poprosić tylko o przystrzyżenie włosków bez regulacji ? :p
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-14, 22:46   #1228
MyNameIsSophie
Rozeznanie
 
Avatar MyNameIsSophie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 617
Dot.: Regulacja brwi

Cytat:
Napisane przez Kamilaa21 Pokaż wiadomość
Trochę mnie korci samej spróbować je przyciąć ale właśnie obawiam się, że słabo mi to wyjdzie i śmiesznie będę wyglądać :p
a czy u kosmetyczki można poprosić tylko o przystrzyżenie włosków bez regulacji ? :p
Spróbuj sama, tylko nie tnji dużo na raz, tylko dosłownie po milimetrze i za każdym razem je przeczesuj do góry po ucięciu.
Skoro nie chcesz regulować to nie ma sensu z tym do kosmetyczki iść. Zresztą ja się nie spotkałam z tym, żeby ktoś tylko podcinał. Wręcz się spotkałam z kosmetyczką, która nie uznaje podcinania i tylko reguluje. Zdziwiło mnie to, bo moje brwi są dość długie i nieokiełznane, ale faktycznie udało Jej się tak wyregulować, że wyglądały super.
MyNameIsSophie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-14, 23:47   #1229
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: Regulacja brwi

Cytat:
Napisane przez MyNameIsSophie Pokaż wiadomość
Spróbuj sama, tylko nie tnji dużo na raz, tylko dosłownie po milimetrze i za każdym razem je przeczesuj do góry po ucięciu.
Skoro nie chcesz regulować to nie ma sensu z tym do kosmetyczki iść. Zresztą ja się nie spotkałam z tym, żeby ktoś tylko podcinał. Wręcz się spotkałam z kosmetyczką, która nie uznaje podcinania i tylko reguluje. Zdziwiło mnie to, bo moje brwi są dość długie i nieokiełznane, ale faktycznie udało Jej się tak wyregulować, że wyglądały super.
Bo ogólnie kształt mam raczej dobry, nie są jakieś za grube czy cienkie jak nitka te brwi :P tylko za długie jak mnie dobra to pomyślę jeszcze co zrobić, czy sama próbować coś zdziałać czy może jednak do tej kosmetyczki pójść
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-24, 23:28   #1230
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Regulacja brwi. Wszystko o regulacji brwi

Jaki kolor henny dla czarnych włosów i ciemnych brwi? Myślę, żeby zmieszać brąz i czerń dobry pomysł?
I jakie firmy polecacie?
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-28 16:16:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:32.