Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... - Strona 129 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-06, 19:34   #3841
basior
Rozeznanie
 
Avatar basior
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 916
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

A moje przebarwienia w większości poznikały wraz ze złuszczaniem skóry, tylko blizny zostały. I właśnie ich chcę się pozbyć teraz tylko nie wiem jak:/ Moja derma mówiła, że muszę się wstrzymać ze wszystkimi zabiegami przez pół roku po zakończeniu kuracji, bo wtedy jeszcze działa lek. Myślicie że 5 miesięcy by wystarczyło?Z tego co pamiętam tutaj niektórym osobom dermatolodzy serwowali mikrodermabrazję nawet w trakcie kuracji, także zastanawiam się czy by mi zaszkodził taki zabieg wykonany odrobinę wcześniej.. bo w październiku zaczyna się już rok akademicki, we wrześniu byłoby mi wygodniej, tylko pytanie czy warto. I w ogóle ktoś z osób, które skończyły kurację pozbywał się blizn w ten sposób? polecacie mikro na niezbyt głębokie [ale widoczne trochę] blizny? czy lepiej kwasy/laser?
Polcia26, nie wiem czy Ci to w czymś pomoże ale moja derma nie zmniejszała mi dawki pod koniec. Na początku brałam 30 mg, ale dobrze się czułam więc zwiększyłyśmy do 40mg aż skończyłam ostatnie opakowanie.
__________________
"Dlaczego wszystko jest tak proste póki nie przytrafi się Tobie?"
basior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-07, 07:44   #3842
stoprocentserca
Raczkowanie
 
Avatar stoprocentserca
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 234
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez basior Pokaż wiadomość
A moje przebarwienia w większości poznikały wraz ze złuszczaniem skóry, tylko blizny zostały. I właśnie ich chcę się pozbyć teraz tylko nie wiem jak:/ Moja derma mówiła, że muszę się wstrzymać ze wszystkimi zabiegami przez pół roku po zakończeniu kuracji, bo wtedy jeszcze działa lek. Myślicie że 5 miesięcy by wystarczyło?Z tego co pamiętam tutaj niektórym osobom dermatolodzy serwowali mikrodermabrazję nawet w trakcie kuracji, także zastanawiam się czy by mi zaszkodził taki zabieg wykonany odrobinę wcześniej.. bo w październiku zaczyna się już rok akademicki, we wrześniu byłoby mi wygodniej, tylko pytanie czy warto. I w ogóle ktoś z osób, które skończyły kurację pozbywał się blizn w ten sposób? polecacie mikro na niezbyt głębokie [ale widoczne trochę] blizny? czy lepiej kwasy/laser?
Polcia26, nie wiem czy Ci to w czymś pomoże ale moja derma nie zmniejszała mi dawki pod koniec. Na początku brałam 30 mg, ale dobrze się czułam więc zwiększyłyśmy do 40mg aż skończyłam ostatnie opakowanie.
z tego co mi mowili to lek działa jeszcze 2 miesiace po zakonczeniu kuracji moze chodzilo jej o to zeby skora wrocila do "normalnosci" przez te pol roku. Mi tez derma odradzala w czasie kuracji wszelkie zabiegi i zalecala odczekac kilka miesiecy po zakonczeniu. Tez chce sie pozbyc blizn. Tez myslalam o mikrodermabrazji ale czytałam wiele negatywnych opinii na ten temat- ze efekty sa marne. Wiec sama nie wiem. Chyba najbardziej bym sie sklaniala w kierunku tego lasera.
__________________
Cokolwiek pomiędzy ludźmi kończy się,
Znaczy nigdy się nie zaczęło.
Gdyby prawdziwie się zaczęło,
Nie skończyłoby się.
Skończyło się, bo się nie zaczęło.
Cokolwiek prawdziwie się zaczyna
Nigdy się nie kończy...
stoprocentserca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-07, 09:36   #3843
polcia26
Raczkowanie
 
Avatar polcia26
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mój własny kawałek nieba :)
Wiadomości: 236
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Dzięki Basior.
Zaczełam jeść 20 mg co drugi dzień, ale chyba źle zrobiłam, bo zostało mi jeszcze około 24 tabletki. Mogłam jeść normalnie a ostatnie 10 co rugi dzień! No cóż wydłużyłam sobie kurację. Czy myślicie że mogę powrócić do 20 mg jeśli opuściłam 2 tabletki? Mój lekarz i tak nie odbiera telefonów. A i chciał mi zrobić zabiegi złuszczające na twarzy podczas kuracji!!!
Ja jednak odczekam te 6 miesięcy jak na ulotce i zapisze się na laser.
Wcześniej chodziłam na mikrodermabrazję, miałam 4 zabiegi i prawie nie widzialam różnicy!
__________________
polcia26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-07, 09:55   #3844
stoprocentserca
Raczkowanie
 
Avatar stoprocentserca
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 234
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez polcia26 Pokaż wiadomość
Dzięki Basior.
Zaczełam jeść 20 mg co drugi dzień, ale chyba źle zrobiłam, bo zostało mi jeszcze około 24 tabletki. Mogłam jeść normalnie a ostatnie 10 co rugi dzień! No cóż wydłużyłam sobie kurację. Czy myślicie że mogę powrócić do 20 mg jeśli opuściłam 2 tabletki? Mój lekarz i tak nie odbiera telefonów. A i chciał mi zrobić zabiegi złuszczające na twarzy podczas kuracji!!!
Ja jednak odczekam te 6 miesięcy jak na ulotce i zapisze się na laser.
Wcześniej chodziłam na mikrodermabrazję, miałam 4 zabiegi i prawie nie widzialam różnicy!
spokojnie mozesz wrocic do 20 jesli opuscilas 2 tabletki mi tez sie zdarzalo nie wziac i pytalam o to derme i mowila ze to nie ma znaczenia wielkiego
__________________
Cokolwiek pomiędzy ludźmi kończy się,
Znaczy nigdy się nie zaczęło.
Gdyby prawdziwie się zaczęło,
Nie skończyłoby się.
Skończyło się, bo się nie zaczęło.
Cokolwiek prawdziwie się zaczyna
Nigdy się nie kończy...
stoprocentserca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-07, 10:20   #3845
Makrela w kapeluszu
Raczkowanie
 
Avatar Makrela w kapeluszu
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 465
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez PanSzaraEminencja Pokaż wiadomość
Został mi jeszcze miesiąc kuracji. Syfy już mi prawie wogóle nie wyskakują. Twarz gładka jak pupa niemowlęcia (miałem dość ciężki przypadek trądziku). Codziennie biore 40 mg.
Zostały mi tylko czerwone przebarwienia, jest do powód do zamartwiania czy przez miesiąc ładnie znikną ?
Pokaż foty przed i po kuracji

Cytat:
Napisane przez basior Pokaż wiadomość
A moje przebarwienia w większości poznikały wraz ze złuszczaniem skóry, tylko blizny zostały. I właśnie ich chcę się pozbyć teraz tylko nie wiem jak:/ Moja derma mówiła, że muszę się wstrzymać ze wszystkimi zabiegami przez pół roku po zakończeniu kuracji, bo wtedy jeszcze działa lek. Myślicie że 5 miesięcy by wystarczyło?Z tego co pamiętam tutaj niektórym osobom dermatolodzy serwowali mikrodermabrazję nawet w trakcie kuracji, także zastanawiam się czy by mi zaszkodził taki zabieg wykonany odrobinę wcześniej.. bo w październiku zaczyna się już rok akademicki, we wrześniu byłoby mi wygodniej, tylko pytanie czy warto. I w ogóle ktoś z osób, które skończyły kurację pozbywał się blizn w ten sposób? polecacie mikro na niezbyt głębokie [ale widoczne trochę] blizny? czy lepiej kwasy/laser?
Polcia26, nie wiem czy Ci to w czymś pomoże ale moja derma nie zmniejszała mi dawki pod koniec. Na początku brałam 30 mg, ale dobrze się czułam więc zwiększyłyśmy do 40mg aż skończyłam ostatnie opakowanie.
Też mnie to interesuje- jaka metoda najlepsza.. za 2 miechy muszę sie brać za buźkę
__________________
Nie ma brzydkich kobiet, sa tylko niezadbane
C. Chanel


Haneczka 22/08
Makrela w kapeluszu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-07, 13:43   #3846
basior
Rozeznanie
 
Avatar basior
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 916
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Ja też właśnie słyszałam, że mikro niewiele zdziała i nie wiem co robić;/ Widzę, że skórze nic się nie dzieje, więc zaczynam już się smarować kremem na blizny i wracam do toniku migdałowego. (moja derma uzasadniała, że te pół roku potrzeba by nie podrażniać skóry, ale właściwie nie miała nic przeciwko kremom na blizny nawet pod koniec kuracji).
Muszę poczytać o tym laserze, ale coś mi się wydaje, że to o wiele droższa impreza.
__________________
"Dlaczego wszystko jest tak proste póki nie przytrafi się Tobie?"
basior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-10, 07:26   #3847
stoprocentserca
Raczkowanie
 
Avatar stoprocentserca
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 234
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez basior Pokaż wiadomość
Ja też właśnie słyszałam, że mikro niewiele zdziała i nie wiem co robić;/ Widzę, że skórze nic się nie dzieje, więc zaczynam już się smarować kremem na blizny i wracam do toniku migdałowego. (moja derma uzasadniała, że te pół roku potrzeba by nie podrażniać skóry, ale właściwie nie miała nic przeciwko kremom na blizny nawet pod koniec kuracji).
Muszę poczytać o tym laserze, ale coś mi się wydaje, że to o wiele droższa impreza.
No na pewno "drozsza impreza" ale wole inwestowac w cos co daje rezultaty niz wydawac kase na buble chcialabym tez pouzywac troche kremu Lysanel Active bo slyszalam ze bardzo dobry ale to dopiero chyba tez pod koniec kuracji bo z kwasami jest
__________________
Cokolwiek pomiędzy ludźmi kończy się,
Znaczy nigdy się nie zaczęło.
Gdyby prawdziwie się zaczęło,
Nie skończyłoby się.
Skończyło się, bo się nie zaczęło.
Cokolwiek prawdziwie się zaczyna
Nigdy się nie kończy...
stoprocentserca jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-10, 19:18   #3848
Adulina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 104
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

W! Od września mam rozpocząć kuracje izotekiem. Czy ktoś z was orientuje się jak jest z nawrotami trądziku po zakończeniu kuracji?

Edytowane przez Adulina
Czas edycji: 2009-08-10 o 21:46
Adulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-10, 21:33   #3849
marina06
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 145
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez Adulina Pokaż wiadomość
W! Od wrzesnia mam rozpocząć kuracje izotekiem. Czy ktoś z was orientuje się jak jest z nawrotami trądziku po zakonczeniu kuracj?

To kwestia indywidualna, poczytaj troszkę forum, jest niestety parę dziewczyn które spotkał nawrót ja jestem dobrej nadziei, że mnie to nie spotka, chociaż po 10 miesiącach kuracji nadal potrafi wyskoczyć mi nieproszony gość
marina06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 11:26   #3850
Lena4
Rozeznanie
 
Avatar Lena4
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 811
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Adulina to jest nas dwie Ja od września (właściwie to gdzieś od połowy) zaczynam łykać Aknenormin. Zaglądaj do wątku, będzie nam raźniej.
A o nawrotach na razie nie myśl, trzeba być dobrej myśli. Ja też się boję całej tej kuracji, skutków ubocznych i ewentualnego nawrotu, ale zadręczanie się w niczym nie pomoże. Dbajmy o swoje zdrowie psychiczne
__________________
Istnieje świat, a to rozprasza.


Lena4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 12:36   #3851
Paola28
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 627
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Wszytsko zalezy też od tego jak dalej zostanie poprowadzona kuracja. Zazwyczaj jest tak, że kiedy pojawią się już efekty, lekarz kontynuuje leczenie stopniowo zmniejszając dawkę. Cała kuracja trwa zwykle około 24 tygodni. Potem mozna stosowac inne leki, które unormują skórę (z powodzenie sie sprawdzą różne suplementy diety). Uprzedzam jednak, że na początku stosowania preparatu Izotek powoduje dojrzewanie zaskórników co powoduje przejściowe i nagłe pogorszenie stanu cery.
__________________
Mój blog - mój świat Zapraszam
Paola28 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-11, 13:02   #3852
Adulina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 104
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez Lena4 Pokaż wiadomość
Adulina to jest nas dwie Ja od września (właściwie to gdzieś od połowy) zaczynam łykać Aknenormin. Zaglądaj do wątku, będzie nam raźniej.
A o nawrotach na razie nie myśl, trzeba być dobrej myśli. Ja też się boję całej tej kuracji, skutków ubocznych i ewentualnego nawrotu, ale zadręczanie się w niczym nie pomoże. Dbajmy o swoje zdrowie psychiczne
No pewnie, że będę zaglądać, dlatego już robie rozeznanie.
Wiem, że kuracja musi być dobrze przeprowadzona, ale do tego dobry deramatolog by się przydał, a wiadmomo jak jest . Ja będę musiała prawie 150 km do Poznania dojeżdżać na wizyty do derma., aby przeprowadzic kurację, bo w swojej miejscowości to się boje. Zresztą teraz też nie wiem czy do dobrago trafiłam.
Adulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-12, 08:17   #3853
dzinek
Wtajemniczenie
 
Avatar dzinek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzie oczy poniosa
Wiadomości: 2 637
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

roznie jest
niektore dermy mowia ze jest 60% wyleczalnosc a inni ze 80%
ponoc wieksze dawki w czasie kuracji sa lepsze, jesli nie ma uciazliwych efektow ubocznych, aby nie wystapil nawrot
(wiadomo ze najpierw daja kolo 0,5 aby zobaczyc jak oganizm reaguje)

no a ja juz po skonczylam na samym poczatku sierpnia
usta nadal suche i wlosy leca
skora nie jest idealna ale musi sie unormowac po odstawieniu leku
zadnych stanow zapalnych nie mam
tylko zmarszczek mi ciut przybylo i naczynek
ale podobniez poch Vit A dzialaja odmladzajaco wiec trzeba poczekac az po kuracji skora wroci do normalnosci i dopiero jej sie dobrze przyjrzec jesli chodzi o te wda ostatnie

Azzis zagladnij do nas czasem i powiedz jak tam u Ciebie i u Malego
bardzo mnie interesuje
chcialam powiedziec zes sobie najskuteczniejesza terapie przeciw wypadaniu wlosow zrobila bo w ciazy nie leca
dzinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-12, 10:20   #3854
Iluzytowa melancholiczka
Raczkowanie
 
Avatar Iluzytowa melancholiczka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Z zamku...
Wiadomości: 98
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez dzinek Pokaż wiadomość
roznie jest
niektore dermy mowia ze jest 60% wyleczalnosc a inni ze 80%
ponoc wieksze dawki w czasie kuracji sa lepsze, jesli nie ma uciazliwych efektow ubocznych, aby nie wystapil nawrot
(wiadomo ze najpierw daja kolo 0,5 aby zobaczyc jak oganizm reaguje)
Moja dermatolog twierdzi, że podczas pierwszej kuracji jest to 90% szans na wyleczenie, podczas drugiej wzrasta do 95%.
__________________
'Taniec myśli uporczywych trwa'.
Iluzytowa melancholiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-12, 10:22   #3855
Paola28
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 627
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

dzinek - no to trzeba nawodnić skórę. Skoro pojawiły się zmarszczki oraz wyszły na wierzch naczynka, to znaczy, że skóra jest bardzo podrażniona. Kremuj, nawilżaj - tabletki hydro - control tez nie zaszkodzą
__________________
Mój blog - mój świat Zapraszam
Paola28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-12, 16:25   #3856
polcia26
Raczkowanie
 
Avatar polcia26
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mój własny kawałek nieba :)
Wiadomości: 236
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

A ja zaczynam się coraz bardziej załamywać...
Zostało mi około 20 tabletek do końca kuracji (minimalna dawka zjedzona) a tu...
Trzy tygodnie temu 2 ogromne gule po których do dziś mam niewielkie zgrubienie i przebarwienie, przedwczoraj pryszcz pod uchem a od wczoraj buduje się na czole!! Podczas kuracji miałam lepszą twarz niż teraz przy jej końcu!!! Boję się odstawić leki .... przecież powrót nie może nastąpić już teraz!!
__________________
polcia26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-12, 17:38   #3857
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez polcia26 Pokaż wiadomość
Zostało mi ostatnie okakowanie.... nie wiem czy się cieszyć czy martwić
W zeszłym miesiącu (1 tydz przed okresem) wyskoczyły mi ogromne dwie gule, z czego jedna nad okiem Na szczęście goją się. Jednakże trochę zaczęłam się martwić.

Mam pytanie do dziewczyn które kończą\skończyły kurację. Jakie dwaki przyjmowałyście na koniec? Jak odzwyczajałyście organizm od Izo? Słyszałam coś o 20mg co drugi dzień.
Ja brałam ostatnie 2 mies po 20mg, wcześniej po 30.
Ja brałam 30mg do końca, moja derma uznała że nie ma sensu zmniejszać bo to i tak niewielka róźnica.
Kuracje skończyłam 27 lipca, na razie jest ok i oby tak dalej
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-12, 22:18   #3858
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez Adulina Pokaż wiadomość
W! Od września mam rozpocząć kuracje izotekiem. Czy ktoś z was orientuje się jak jest z nawrotami trądziku po zakończeniu kuracji?
ja mam nawrót może jest trochę lepiej niż przez kuracją ale spodziewałam się lepszych efektów
ale inne dziewczyny nie mają nawrotu , więc na pewno warto spóbować
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-13, 12:25   #3859
polcia26
Raczkowanie
 
Avatar polcia26
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mój własny kawałek nieba :)
Wiadomości: 236
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość
Ja brałam 30mg do końca, moja derma uznała że nie ma sensu zmniejszać bo to i tak niewielka róźnica.
Kuracje skończyłam 27 lipca, na razie jest ok i oby tak dalej
Dziękuję
Zdecydowałam że wezmę po te 20 mg do końca kuracji.
Z tym że jakoś zaczeła mnie od wczoraj swędzieć skóra na twarzy i te pojawiające się pryszczyki.... nie zmieniłam kosmetyków, proszku nic...
No cóż muszę być dobrej myśli!!
__________________
polcia26 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-13, 13:28   #3860
Lena4
Rozeznanie
 
Avatar Lena4
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 811
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

A ja mam kolejną załamkę Moja twarz wygląda fatalnie a we wtorek szykuje mi się wyjazd w góry Tydzień po powrocie jedziemy z TŻ jeszcze na kilka dni za granicę. Dopiero wtedy mogę zacząć kurację.. Jutro idę zrealizować recepty na Aknenormin. Eh.. nigdy nie może być po mojej myśli
__________________
Istnieje świat, a to rozprasza.


Lena4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-13, 21:32   #3861
NieNawidzeTegoBolu
Raczkowanie
 
Avatar NieNawidzeTegoBolu
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Jędrzejów
Wiadomości: 47
GG do NieNawidzeTegoBolu
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Hej

Tretinex biore juz od marca 20mg na dobe i jest bardzo duza po prawa. Usta na poczatku wysuszyły sie nie samowicie az do krwi cos okropnego ale teraz jest super.

Jak cos to moge wstawic foto z przed kuracji i teraz ;]

Pozdrawiam cieplutko ;*
__________________
To Co Fascynuje Należy Dawkować
W Małych Ilościach
Bo Ekstaza Zabija !




NieNawidzeTegoBolu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-14, 09:21   #3862
stoprocentserca
Raczkowanie
 
Avatar stoprocentserca
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 234
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez NieNawidzeTegoBolu Pokaż wiadomość
Hej

Tretinex biore juz od marca 20mg na dobe i jest bardzo duza po prawa. Usta na poczatku wysuszyły sie nie samowicie az do krwi cos okropnego ale teraz jest super.

Jak cos to moge wstawic foto z przed kuracji i teraz ;]

Pozdrawiam cieplutko ;*
fajnie by bylo jakbyś wkleila fotke. Ja tez moge wkleic tylko problem w tym ze nie mam za bardzo takiej sprzed kuracji zeby dobrze bylo widac potworki ale moze cos wykopie
__________________
Cokolwiek pomiędzy ludźmi kończy się,
Znaczy nigdy się nie zaczęło.
Gdyby prawdziwie się zaczęło,
Nie skończyłoby się.
Skończyło się, bo się nie zaczęło.
Cokolwiek prawdziwie się zaczyna
Nigdy się nie kończy...
stoprocentserca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-14, 16:33   #3863
Lena4
Rozeznanie
 
Avatar Lena4
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 811
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Tak tak, wklejcie dziewczyny Czekamy z niecierpliwością na zdjęcia.

Moje tabletki już kupione, czekają na dogodny moment.. Tak ciężko mi się powstrzymać, chciałabym już mieć normalną ceręA tu jeszcze 3 tygodnie...

tik tak tik tak..
__________________
Istnieje świat, a to rozprasza.


Lena4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-14, 17:15   #3864
patka316
Raczkowanie
 
Avatar patka316
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 155
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Za 17dni mijaja 2 miesiace odkad biore Roaccutane. Leczenie ma trwac jeszcze 2 miesiace. Widze poprawe ale nie zabardzo, z tym ze usta sa koszmarne. Biore dawke 20mg nie wiem czy to dobrze. Na dodatek wykryto u mnie anemie, 3 dni temu bylam na ponownym badaniu krwi dla potwierdzenia tej info. Mam nadzieje ze tradzik zniknie ale z tego co tutaj czytam nadzieja rosnie, wiec nie moge sie doczekac kiedy te 2 miesiace mina xd
patka316 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-14, 18:48   #3865
lowers
Raczkowanie
 
Avatar lowers
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lbrt
Wiadomości: 133
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Dziewczyny mam pytanie ; ) czy podczas brania Izoteku zauwazyłyscie jakis negatywny wpływ na koncentracje, zdolnosc zapamietywania? chciałabym zaczac brac go jak najwczesniej w obawie przed wysypem, ale niestety mam jeden egz na wrzesien i chciałabym poznac wasza opinie ; )
lowers jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-14, 21:31   #3866
Natasha777
Przyczajenie
 
Avatar Natasha777
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

patka316
Z tego co ja wiem dawka całej kuracji musi wynosić conajmniej 120mg/kg masy ciała, a dawka dzienna od 0,5 do 1 mg/kg masy ciała inaczej kuracja nie przynosi oczekiwanych efektów. Lekarz mój to potwierdza i na ulotce jest to napisane. Z tego co piszesz wynika, że takiej dawki nie przyjmujesz. Życzę Ci, żeby kuracja się udała, ale ja bym się jednak nad tym zastanowiła.

lowers
Ja takiego skutku ubocznego nie odczułam. Moje skutki uboczne to lekko przesuszone usta i ból mięśni po wysiłku, a biorę 60 mg dziennie przy wadze 58 kg.

Natasha777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-14, 22:11   #3867
NieNawidzeTegoBolu
Raczkowanie
 
Avatar NieNawidzeTegoBolu
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Jędrzejów
Wiadomości: 47
GG do NieNawidzeTegoBolu
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Hej ;]

To jest zdjecie przed kuracja moim zdniem była to tragedia nawet zmskowac sie nie dało i w trakcie nie wiem jak wy ale widze znaczna róznice

A teraz ma pytanie nie typowe jak sie zmienia miejscowosc pod avartem?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg default.jpg (20,3 KB, 104 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00139.jpg (136,8 KB, 81 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00138.jpg (146,1 KB, 70 załadowań)
__________________
To Co Fascynuje Należy Dawkować
W Małych Ilościach
Bo Ekstaza Zabija !




NieNawidzeTegoBolu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-14, 22:23   #3868
patka316
Raczkowanie
 
Avatar patka316
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 155
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Dzieki Natasha777 Mam nadzieje ze te 20mg wystarczy na dobre xd

---------- Dopisano o 22:23 ---------- Poprzedni post napisano o 22:21 ----------

Cytat:
Napisane przez NieNawidzeTegoBolu Pokaż wiadomość
widze znaczna róznice
Ja tez ja widze zycze powodzenia z buzka
patka316 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-14, 23:02   #3869
NieNawidzeTegoBolu
Raczkowanie
 
Avatar NieNawidzeTegoBolu
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Jędrzejów
Wiadomości: 47
GG do NieNawidzeTegoBolu
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

A teraz mam pytanko jakich kosmetyków uzywacie do mycia buzi?
__________________
To Co Fascynuje Należy Dawkować
W Małych Ilościach
Bo Ekstaza Zabija !





Edytowane przez NieNawidzeTegoBolu
Czas edycji: 2009-08-14 o 23:14
NieNawidzeTegoBolu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-14, 23:53   #3870
polcia26
Raczkowanie
 
Avatar polcia26
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mój własny kawałek nieba :)
Wiadomości: 236
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez NieNawidzeTegoBolu Pokaż wiadomość
Hej ;]

To jest zdjecie przed kuracja moim zdniem była to tragedia nawet zmskowac sie nie dało i w trakcie nie wiem jak wy ale widze znaczna róznice

A teraz ma pytanie nie typowe jak sie zmienia miejscowosc pod avartem?

Świetne efekty! gratuluję!
__________________
polcia26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:03.