Chemiczne prostowanie włosów - wątek zbiorczy - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-04-22, 22:31   #301
kartofelek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1
Talking Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Mówicie, żeby prostować włosy prostownicą.Ja z własnego doświadczenia odradzam obrania tej drogi Początkowo wszystko jest piękne, włosy lśnią i super się układają jednak skutki widać dopiero po conajmniej 7 miesiącach. Mi w 7 miechu prostowania włosów (co dwa dni musiałam je prostować) włosy zaczęły wypadać garściami, a z pozostałych zrobiło się siano Kiedyś miałam ładne gęste włosy, które się kręciły. Dziś mam pare niesfornych włosów na krzyrz, w dodatku takich, które albo się puszą, albo w ogóle są klapnięte. Końcówki mi się tak strasznie wywijają, że nawet szczotka nie pomaga No co prawda farbowanie też miało w tym swoje 3 grosze Teraz zastanawiam się nad tym chemicznym prostowaniem, bo moje włosy doszły już w miarę do siebie, a już mam dość ciągłego denerwowania się na widok lustra:P No mam tylko takie pytanie, jak wyglądają włosy po chp bez urzycia szczotki, prostownicy, suszarki, czy innych przedmiotow do upiekszania Wykrecaja sie Czy po prostu są proste? No a tego, że bardziej wyłysieje to się nie boję, bo bardziej to się chyba nie da
kartofelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-23, 13:12   #302
Judytka2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 576
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Po chemicznym prostowaniu i tak tzrba prostowac prostownica i taka jest prawda niestety!!!! Fryzjerka mnie przed tym ostrzegala. Po tym prostowaniu dopiero wtedy zobaczysz co to jest wypadanie wlosow. Ja w sumie nie miaialm kreconych mimo tego poszlam na tą chemie. No i teraz po roku mam puszace sie falujace wlosy.Ktore dzieki prostownicy jaks wygladaja. Zaczelam o nie dbac bo miejscami po CH.P. to prawie wlosow nie mialam Fryzjerka mowi ze mam prześwity Zaczelam uzywac dobrych maseczek, seboradin Niger i teraz jest lepiej. Wloski mi tak nie wypadaja. Nie róbcie tego prostowania. Lepiej za ta kase zainwestowac w super profesjonalana prostownice. Po CH.P. i tak trzeba w nia zainwestowac bo inaczej fryzura tez wyglada niezbyt ciekawie. Nie popełniajcie tego błedu co ja.....
Judytka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-23, 14:13   #303
doda_g
Przyczajenie
 
Avatar doda_g
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Podkowa Leśna
Wiadomości: 10
GG do doda_g
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Cytat:
Napisane przez tyczq
a na czym pracuje JLDavid ??? na produktch L'Oreal !!

przynajmniej tak w szczecinie jest i w innych miastach chyba tez !!

Koszt zabiegu zalezy od dlugoci wlosow !!

ja zaplacilem okolo 50-60 zl a calosc z cieciem i modelowaniem okolo 90 zl !!

le ja mam kruciotki wlosy tzn nie az tak ale mi sie kreca Wrrrrrrrrrrrr :P

Pozdrawiam !!
nie wiedziałam ze JLD pracuje na l'orealu...przepraszam za namieszanie
doda_g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-07, 22:02   #304
czarownicafromvenus
Raczkowanie
 
Avatar czarownicafromvenus
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: za gora, za lasem
Wiadomości: 49
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

witam! a ja dzis bylam wlasnie na zbiegu chemicznego prostowania wlosow moje wloski sa piekne sliczne lsnice i takie mieciutkie, pani wymyla mi wlosy po tej wlasnie trwalej prostujacej wlosy, wysuszyla i wygladam olsniewajaca tak jakbym przed chwila wyprostowala sobie wlosy dodam ze nie zaplacilam ze niego ani grosza! hmm... nio moze 2,50 na bilet tramwajowy
czarownicafromvenus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-08, 16:13   #305
Adeq
Zakorzenienie
 
Avatar Adeq
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 5 203
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Jak to ani grosza?
Adeq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-08, 16:50   #306
munj
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: gdańsk.
Wiadomości: 1 081
GG do munj
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

eeee...... właśnie?!
znajoma fryzjerka? ^^
munj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-09, 07:50   #307
czarownicafromvenus
Raczkowanie
 
Avatar czarownicafromvenus
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: za gora, za lasem
Wiadomości: 49
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

a wiec nie byla to znajoma fryzjerka, pojechalam na pokaz fryzjerski, a dokladnie na szkolenie fryzjerek gdzie potrzebowali modelek do zaprezentowania nowego produktu firmy oraz nowych modnych scienc. Zaznaczam ze nie jestem fryzjerka Ja zglosielam sie do prostowania wlosow i mnie wybrali i tak mam za darmo wyprostowane wlosy az mi nie odrosna
czarownicafromvenus jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-12, 15:44   #308
parapet
Zadomowienie
 
Avatar parapet
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 719
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

prostuje wlosy produktem goldwella- straight'n shine. Proste włosy utrzymują się przez rok. oczywiście można prostować odrost.
zabieg trwa ok. 5-6 godzin. na włosach do ramion kosztuje 700zł.
włosów nie trzeba ukladać. po umyciu mogą wyschnąć naturalnie lub można suszyć je suszarką, ale na najsłabszym nawiewie.
wazna jest odpowiednia pielegnacja.wtedy włosy się nie niszcza. szampon i odżywka do włosów ekstremalnie zniszczonych typowo fryzjerskie, dostepne w salonach fryzjerskich lub sklepach/hurtowniach ze sprzętem fryzjerskim.

zabiegu nie wolno wykonywac na włosach roozjaśnianych. nie ma przeciwskazań dla włosów farbowanych.
parapet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-12, 15:56   #309
amberlinka
Raczkowanie
 
Avatar amberlinka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 377
Question Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

A jaka prostownica jest najlepsza? Ja na wakacjach rok temu zrobiłam sobie trwałą, wszystko było super, ale teraz mam odrosty, za 2 tygodnie planuje iść do fryzjera, żeby mi zrobiła jakąś modną fryzurkę taką hm do szyji i chciałabym do tej fryzurki mieć proste włoski, a niestety jeszcze nie odrosły mi aż tak i falowałyby się na końcach tak z 5 cm, trochę głupio by to wyglądało Doradźcie jakąś dobrą prostownicę
amberlinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-12, 20:08   #310
palema
Zadomowienie
 
Avatar palema
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 217
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Amberlinka tu jest gigantyczny temat o prostownicach, na pewno cos dla siebie znajdziesz - http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=43489

a ja sie ciesze ze nie wyprostowalam na stale, a przez pewien okres bylo to moje marzenie. teraz czasem wyprostuje, czasem zostawie lekko pokrecone i jestem zadowolona. Dziewczyny przemyslcie dobrze decyzje trwalego prostowania
__________________

...you will learn how to not quit
when things get hard in your life...




l o o k i n g f o r a n i n s p i r a t i o n
palema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-19, 13:46   #311
dziulusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 1
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

co to ma byc?
ja znam bardzo dobry i skuteczny sposob na prostowanie wlosow za bardzo nie wiele- nie niszczy wlosow i ich nie obciaza. Tutaj jest moje zdjecie wiec mozecie sami zobaczyc
http://www.fotka.pl/osoba.php?id=1375395

a jesli ktos chce wiedziec co i jak to zapraszam na moje gadu- 7124675

Edytowane przez dziulusia
Czas edycji: 2006-06-14 o 09:51
dziulusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-04, 21:49   #312
jenny1989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 45
Dot.: prostowanie chemiczne we wrocku

przylaczam sie do pytania , czy znacie jakis dobry i w miare tani salon we Wroclawiu ktory wykonuje trwale prostowanie wlosow ?
jenny1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-05, 13:37   #313
olcia 810
Wtajemniczenie
 
Avatar olcia 810
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 632
Dot.: prostowanie chemiczne we wrocku

Cytat:
Napisane przez jenny1989
przylaczam sie do pytania , czy znacie jakis dobry i w miare tani salon we Wroclawiu ktory wykonuje trwale prostowanie wlosow ?
Na Spiskiej.
olcia 810 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-06, 09:17   #314
lee_monka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 2 344
GG do lee_monka
Prostowanie włosów

MOje włosy generalnie są proste, przynajmniej starają się być, jednak wystarczy odrobina deszcu lub wilgoci w powietrzu, a one za chwilę zamieniają się w taka obrzydliwie puszystą górę siana nit o kręconego ni to prosdtego Używam czasem prostownicy, ale to przecież nie jest rozwiązanie na codzień, a większość kosmetyków do wlosów pod wwpływem wilgoci w moim przypadku traci swoje właściwości, słyszałam o możlkiwości zrobienia trwałej na prosto, ale nie jestem przekonana, czy to byłoby rozwiązanie. a może jakieś inne macie pomysły
lee_monka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-06, 09:28   #315
Skubidoom
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1
Dot.: Prostowanie włosów

Słuchaj ja mam ten sam problem tylko,że moje włosy pod wpływem wody kręcą się jak u owcy. Ale po wyschnięciu stają się piękne proste i błyszczące proponuję też abyś spróbowała używać szamponu z ziół to na serio pomaga pozdrawiam Wercia
Skubidoom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-06, 09:33   #316
rudzielec76
Przyczajenie
 
Avatar rudzielec76
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 12
Dot.: Prostowanie włosów

czesc. mam ten sam problem niestety. zaden kosmetyk dostepny w sklepach i w salonach fryzjerskich na to nie pomoze ja uzywam straightlinera firmy golldwell (dostepny w salonach i specjalnych sklepach fryzjerskich) no i oczywiscie suszarka, oczywiscie szampon i odzywka loreal ta pomaranczowa na nieujarzmione wlosy zapomnilalam jak sie nazywa. nie rob sobie trwalej prostujacej bo sobie wlosy zniszczysz. jesli chcesz super zabieg na prostowanie to dostepny on jest tylko w paru salonach fryzjerskich w Polsce (bo urzadzenie do tego zabiegu jest bardzo drogie i nie wszystkie salony na nie stac) pod szyldem goldwell ale jest on cholernie drogi (pare stowek trza wydac) i trzeba spedzic w salonie pare godzin. moja kolezanka jest przedstawicielelm tej firmy i powiedziala ze to rewelacja, wlosy sa po nim baaaardzo gladkie i lsniace bo sa pokryte na stale jakims zelem, no ale oczywiscie zabieg ten w miare odrastania wlosow trzeba powtarzac na odrosty i znow idzie kasa.
rudzielec76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-06, 10:07   #317
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: Prostowanie włosów

O trwałej prostującej znajdziecie kilka wątków w wyszukiwarce, wpiszcie "prostowanie trwałe" lub "prostowanie chemiczne".
Sama mam włosy z tendencją do podkręcania się na wilgoci, i jeśli chodzi o kosmetyki, to przekonałam się, że dobre są dla mnie wszelkie o konsystencji olejku lub tzw. kryształki. Skończyło mi się właśnie opakowanie kryształków Alfaparfu, i jest mi smutno, bo były cudowne, niestety drogie. Teraz mam olejek Dikson, wczoraj przetestowałam go przy deszczowej pogodzie, z włosami nic się nie stało
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-07, 22:28   #318
jenny1989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 45
Dot.: prostowanie chemiczne we wrocku

a w jakiej cenie mniej wiecej i na jakich kosmetykach ? Olcia robilas to prostowanie ?;> jak tak to czy jestes zadowolona ? buzka
jenny1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-08, 10:07   #319
olcia 810
Wtajemniczenie
 
Avatar olcia 810
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 632
Dot.: prostowanie chemiczne we wrocku

Cytat:
Napisane przez jenny1989
a w jakiej cenie mniej wiecej i na jakich kosmetykach ? Olcia robilas to prostowanie ?;> jak tak to czy jestes zadowolona ? buzka
Nie ja nie robiłam ale któraś z dziewczyn wpisywała, że na spiskiej prostują za 260 zł, wklejała zdjęcia. Z tym, że ja nie wiem czy to jeszcze aktualne, tzn. nie wiem czy ten salon jeszcze jest
olcia 810 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-08, 10:08   #320
olcia 810
Wtajemniczenie
 
Avatar olcia 810
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 632
Dot.: prostowanie chemiczne we wrocku

ooo tu jest ten wątek ---> http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ne+prostowanie
olcia 810 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-12, 20:30   #321
nadia0065
Raczkowanie
 
Avatar nadia0065
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 56
prostowanie włosów na stałe

Wiecie może Drogie Wizażanki gdzie we Wrocławiu można wyprostować sobie włosy na stałe? I mniej więcej w jakiej jest to cenie?
__________________
Lepiej grzeszyć a potem żałować, niż żałować, że się nie grzeszyło
nadia0065 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-12, 21:55   #322
olcia 810
Wtajemniczenie
 
Avatar olcia 810
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 632
Dot.: prostowanie włosów na stałe

Cytat:
Napisane przez nadia0065
Wiecie może Drogie Wizażanki gdzie we Wrocławiu można wyprostować sobie włosy na stałe? I mniej więcej w jakiej jest to cenie?

Masz tutaj pare wątków o chemicznym prostowaniu W jednym z nich opisuje dziewczyna z Wrocławia co i jak

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...ne+prostowanie
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...ne+prostowanie
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...ne+prostowanie
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...a+nie+ma+nazwy (Wrocław)
olcia 810 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-13, 22:39   #323
AsiQ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

ehh...ja tez sie zaastanawiam nad tym prostowaniem, ale nie wiem gdzie. Mieszkam we Wrocławiu, jak znacie jakis fajny dobry i tani salonik to powiedzcie Albo na gg-4394405


i jeszcze jedno dzis znalazłam we Wrocławiu salon fryzjerski w którym robia trwałe prostowanie za 80 zł ( włosy długie) i znalazłam tez gdzie za 950 zł włosy długie ale chyba pojde do tego tanszego

Edytowane przez AsiQ
Czas edycji: 2006-06-14 o 22:24
AsiQ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-13, 23:05   #324
Fryzjer-Bartek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 19
Dot.: prostowanie włosów na stałe

Polecam poczytać o trwałym prostowaniu:
http://www.pieknewlosy.pl/porady_trwale_prostowanie.php
Fryzjer-Bartek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-14, 22:26   #325
AsiQ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6
Wink Dot.: chemiczne prostowanie wlosow

tak tak, włosy sa proste dopóki nie odrosną we wrocku to kosztuje od 70zł - 1000zl...
AsiQ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-15, 10:14   #326
emokid
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

a moim zdaniem wszystko zależy od rodzaju włosów. każdy ma inne - mniej zniszczone, albo bardziej, no nie? i od wielu czynników zależy jaki będzie efekt po prostowaniu chemicznym. jednym mogą układać się idealnie po prostownicy, u drugich nie będzie widać żadnego efektu po prostowaniu chemicznym ; ) ja używam jakiejś prostownicy z dupy już koło 2 lat i włosy same się przyzwyczaiły i już się nie puszą i nie falują. używam odżywki bez spukiwania firmy ziaja - plantica V i jak wysusze to prostuje tlyko grzywke, a włosy są idealnie proste. myśle, że prostowanie chemiczne to złe rozwiązanie tylko niszczy włosy. używajcie dużej ilości szamponów i odżywek regenerujących, bo jak będą zdrowe to będą bardziej posłuszne ; )
emokid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-15, 23:38   #327
AsiQ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

moim zdaniem mylisz sie, bo jak pytalam sie fryzjerek to bardziej sie niszcza wlosy przez prostowanie prostownicą, ja i tak sobie chemicznie zrobie
AsiQ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-16, 12:00   #328
emokid
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

to sobie zrób, przecież nikt ci nie zabroni
tylko przeczytałam bardzo dużo komentarzy na ten temat, bo sama chciałam sobie zrobić, ale jednak wole nie rezykować, już mam dość zniszczone włosy
emokid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-16, 12:33   #329
AsiQ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

heheh za 80 zł moge sobie zrobic mam dosc juz moich włosów...w poniedziałek juz jestem umowiona do fryzjera jak wroce to wszystko opowiem trzymaj kciuki bo sie troche boje
AsiQ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-18, 10:40   #330
*Justynka*
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Pń
Wiadomości: 2 304
Re: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Ja już od dawna chcę sobie zrobić trwałą prostującą, tylko niechce wydać na to dużo kasy...tak do 100zł, dała bym,ale nie więcej. Może orientujecie się gdzie w Poznaniu można zrobić CH.P?
*Justynka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-28 21:05:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:41.