Chemiczne prostowanie włosów - wątek zbiorczy - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-03-21, 20:55   #721
BERRY21
Zadomowienie
 
Avatar BERRY21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 091
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Cytat:
Napisane przez AniaBrunetka Pokaż wiadomość
moje wlosy po jakims "zwyklym" preparacie rozluzniajacym skret trzymaja sie na wilgoci/deszczu... wiadomo pusza sie troche ale nie kreca te 400 zl to nie tak duzo (w porownaniu z goldwell) i gdybym nie miala farbowanych wlosow tylko naturalne to pewnie juz bym byla po zabiegu

W sumie masz racje

No to musze zacisnac pasa! Mam nadzieje, ze juz niedlugo bede mogla pozegnac prostownice
__________________
Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.
Mark Twain


BERRY21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-21, 21:12   #722
AniaBrunetka
Rozeznanie
 
Avatar AniaBrunetka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 631
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Cytat:
Napisane przez BERRY21 Pokaż wiadomość
W sumie masz racje

No to musze zacisnac pasa! Mam nadzieje, ze juz niedlugo bede mogla pozegnac prostownice
jesli nie masz farbowanych wlosow, to nie wahaj sie zdecydowanie takie zabiegi ulatwiaja zycie jak bedziesz juz po, to podziel sie efektami! powodzenia
__________________
Zapuszczam włosy!
AniaBrunetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-22, 09:05   #723
fatim
Rozeznanie
 
Avatar fatim
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 757
Thumbs up Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

hej dziewczyny znalazlam dzisiaj pewien "artykul" dotyczacy prostowania Farouka.

http://www.modeling.pl/?sub=dyskusje...ffa20a067ff42f

Zamieszczony jest tam numer gg fryzjera wypowiadajacego sie tak wiec napisalam do niego proszac o pomoc w uzyskaniu odpowiedzi na nurtujace mnie pytania.Co prawda artykul pochodzi z 2005,ale mam nadzieje ze ten mily pan mi odpowie

A tak wygladala moja dosc natarczywa wypowiedz (?)

Witam,
Jestem zainteresowana trwalym prostowaniem Farouka i mam kilka pytan dotyczacych tego o to zabiegu

Zastanawiam sie czy wlosy sa bardzo zniszczone po i czy trzeba je podciac a jesli tak to przewaznie ile (wiem,ze to zalezy od stanu wlosa,ale nie chcilabym by okazalo sie,ze po wyprostowaniu trzeba zciac moje wlosy np. do ramion badz przed;])
Nastepne moje pytanie dotyczy farbowania.
Otoz slyszalam,ze mozna przeprowadzic w salonie Farouka obydwa zabiegi tego samego dnia...
Czy to prawda i czy wlosy nie sa jeszcze bardziej zniszczone?
Obilo mi sie o uszy,ze w wypadku farbowanych wlosow po tym zabiegu nie uzyskamy prostych wlosow lecz fale,gdyz trzeba bedzie uzyc lagodniejszego preparatu?
Jak wyglada sprawa w wypadku wlosow wystawionych na deszcz?
czy z biegiem czasu wlosy nie staja sie coraz bardziej zniszczone tworzac tzw. szope?
I ostatnie pytanie...Ile kosztowaloby trwale prostowanie na wlosach gestych za lopatki za sam zabieg prostowania i za trwale prostowanie+farbowanie(na jeden kolor=cieply braz)?
Z gory dziekuje za odpowiedz
Pozdrawiam

No coz pozostaje mi tylko czekac
__________________
kg: 54 - 53 - 52 - 51 - 50 - 49 Proszę o porady jak schudnąć na PW
Chcę mieć dziecko - piękne i zdrowe
<a href="http://www.slubneiweselne.com.pl/slider/show/277fb6c356917723091e8b36a 7cc42db" rel="nofollow" target="_blank">Mój suwaczek w portalu ŚlubneiWeselne.com.pl</a>
fatim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-22, 19:03   #724
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Cytat:
Napisane przez BERRY21 Pokaż wiadomość
Aaricia, mam nadzieje, ze sie nie wyglupie tym pytaniem , ale jestem ciekawa jak wlosy reaguja po trwalym prostowaniu na wilgoc? Deszcz czy mzawka im nie straszny ? Czy jednak robi sie lekki puszek/sianko?

Czytalam gdzies wypowiedz jednego z fryzjerow pracujacych na kosmetykach Farouk, ktory stwierdzil, ze trwale prostowanie nie da efektu idealnie prostych wlosow (jak po profesjonalnej prostownicy). Nie wiem co o tym myslec?

Wiadomo, ze chwile po wyprostowaniu wlosow zelazkiem fryzjerskim efekt jest swietny, ale wystarczy mocniejszy wiatr czy wilgoc i fale/loki gotowe.

Sama juz nie wiem czy odkladac na ten zabieg Farouk'a czy nie...
Nie zauważyłam żeby włosy mi się puszyły po deszczu. Ponieważ nie są już włosami falowanymi (a wyprostowanymi ), to reagują inaczej niż włosy falowane i wyprostowane prostownicą - takie wracają do falowanego stanu po deszczu zazwyczaj. W skrócie - nie zdążyłam jeszcze wyjść na deszcz po prostowaniu Farouk, więc nie wiem jak włosy się zachowają. Ale po Goldwellu wiem, że deszcz im nie straszny...

Generalnie polecam: włosy są w dużo lepszej kondycji wbrew pozorom, szopy nie ma nawet kiedy idę spać z mokrymi itp.
Zła opinia prostowania (o tym, ze włosy się niszczą) wynika z tego, że wypowiadają się n.t ludzie, którzy mieli rozluźnianie skrętu (np X-Tenso, Alfaparf - które faktycznie niszczą włosy - sprawdziłam ) a nie trwałe prostowanie - Goldwell lub Farouk. A to kosmiczna różnica.

Fatim, jeśli chcesz to mogę Ci dać namiar na tego fryzjera, gdzie ja prostowałam, tez Ci może na maila odpowie - będziesz miała info z dwóch miejsc
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-23, 09:26   #725
fatim
Rozeznanie
 
Avatar fatim
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 757
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

ooo jestes taka kochana
oczywiscie bardzo chetnie skorzystam z Twojej pomocy
__________________
kg: 54 - 53 - 52 - 51 - 50 - 49 Proszę o porady jak schudnąć na PW
Chcę mieć dziecko - piękne i zdrowe
<a href="http://www.slubneiweselne.com.pl/slider/show/277fb6c356917723091e8b36a 7cc42db" rel="nofollow" target="_blank">Mój suwaczek w portalu ŚlubneiWeselne.com.pl</a>
fatim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-23, 11:35   #726
nellana
Raczkowanie
 
Avatar nellana
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zachodnia Strona
Wiadomości: 220
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Powiedzcie proszę warto poddać się zabiegowi prostowania chemicznego kosmetykami firmy Kadus(oczywiście w salonie)?
nellana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-23, 11:52   #727
AniaBrunetka
Rozeznanie
 
Avatar AniaBrunetka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 631
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Cytat:
Napisane przez nellana Pokaż wiadomość
Powiedzcie proszę warto poddać się zabiegowi prostowania chemicznego kosmetykami firmy Kadus(oczywiście w salonie)?
podobno nie, bo strasznie niszczy wlosy
__________________
Zapuszczam włosy!
AniaBrunetka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-23, 15:10   #728
nellana
Raczkowanie
 
Avatar nellana
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zachodnia Strona
Wiadomości: 220
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

A co masz konkretnie na myśli,mówiąc niszczy włosy?Znasz kogoś,kto robił sobie prostowanie tymi kosmetykami?(Do AniaBrunetka)
nellana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-23, 16:52   #729
AniaBrunetka
Rozeznanie
 
Avatar AniaBrunetka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 631
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

dziewczyny tutaj pisały, że po zabiegu miały siano i nie polecają. i że włosy wcale nie były proste. poszukaj sobie w tym wątku opinii na temat kadusa. sama chciałam sobie zrobić, ale zrezygnowałam (nie chcę mieć siana )
__________________
Zapuszczam włosy!
AniaBrunetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-24, 09:10   #730
nellana
Raczkowanie
 
Avatar nellana
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zachodnia Strona
Wiadomości: 220
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Wiem co na tym forum pisały dziewczyny o Kadusie(czytałam wszystkie strony nie raz ) , jednak miałam nadzieję,że może coś się zmieniło.Poza tym na temat różnych produktów różne dziewczyny wypowiadały się czasem zupełnie odmiennie,więc myślałam,że na temat Kadusa usłyszę jakąś pozytywną opinię Jestem zapisana na prostowanie Kadusem ale chyba też zrezygnuję.A tak chciałam mieć proste włosy( Na tym forum dużo pozytywnych opinii zebrały dwie metody: Goldwell oraz Farouk.Na pierwszą mnie nie stać jednak zdecydowałabym się na Farouka.Jestem z Zielonej Góry-czy ktoś może wie gdzie tutaj można wyprostować włosy Faroukiem?Pozdrawiam
nellana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-24, 11:56   #731
Rolcia=)
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Hey =))
Mam pytanko... Przeczytałam te wszytskie wasze opinie na temat różnych metod i zdecydowałam się na metodę Furouk... Wie ktoś z was gdzie można zrobić taki zabieg w woj. świętokrzyskim?? KiSS FoR ALL
Rolcia=) jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-24, 12:56   #732
nellana
Raczkowanie
 
Avatar nellana
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zachodnia Strona
Wiadomości: 220
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Mam jeszcze pytanie do AARICIA 8: pisałaś,że robiłaś Faroukiem.Powiedz proszę jak włoski się trzymają?Bo z tego co pamiętam to robiłaś 15.03.2007 więc jakiś czas już upłynął.Są nadal proste?
nellana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-24, 13:18   #733
fatim
Rozeznanie
 
Avatar fatim
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 757
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

no i dziewczyki doczekalam sie odpowiedzi
mianowicie na moja rozlegla wypowiedz pan ten odpisal mi "www.zadurski.pl"-strone,ktora zanam od podszewki
nic wiecej nie napisal na te moje wypociny a odpowiedzi i tak tam nie znalazlam
__________________
kg: 54 - 53 - 52 - 51 - 50 - 49 Proszę o porady jak schudnąć na PW
Chcę mieć dziecko - piękne i zdrowe
<a href="http://www.slubneiweselne.com.pl/slider/show/277fb6c356917723091e8b36a 7cc42db" rel="nofollow" target="_blank">Mój suwaczek w portalu ŚlubneiWeselne.com.pl</a>
fatim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-24, 17:23   #734
julka:)
Zakorzenienie
 
Avatar julka:)
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 3 367
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

A moze ktoras z was wie gdzie moge takie prostowanie chemiczne zrobic w Rzeszowie? i za ile?No i na jaki okres czasu robi sie to prostowanie?
__________________
"Just come to see me
everyday
and let me remind you
how much I care"


I told myself I won't miss you,but I remember what it feels like beside you...
julka:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-25, 10:59   #735
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Cytat:
Napisane przez nellana Pokaż wiadomość
Powiedzcie proszę warto poddać się zabiegowi prostowania chemicznego kosmetykami firmy Kadus(oczywiście w salonie)?
Ja nie polecam wszelkiego typu zabiegów rozluźniających skręt. Włosy robią się jak siano. Jestem po dwóch takich zabiegach i dwa skończyły się niepowodzeniem i sianem. Są robione tą samą techniką, więc ja się już na to nie zdecyduje. Polecam natomiast Goldwella i Farouk.

Cytat:
Napisane przez nellana Pokaż wiadomość
Wiem co na tym forum pisały dziewczyny o Kadusie(czytałam wszystkie strony nie raz ) , jednak miałam nadzieję,że może coś się zmieniło.Poza tym na temat różnych produktów różne dziewczyny wypowiadały się czasem zupełnie odmiennie,więc myślałam,że na temat Kadusa usłyszę jakąś pozytywną opinię Jestem zapisana na prostowanie Kadusem ale chyba też zrezygnuję.A tak chciałam mieć proste włosy( Na tym forum dużo pozytywnych opinii zebrały dwie metody: Goldwell oraz Farouk.Na pierwszą mnie nie stać jednak zdecydowałabym się na Farouka.Jestem z Zielonej Góry-czy ktoś może wie gdzie tutaj można wyprostować włosy Faroukiem?Pozdrawiam
Nie no, raczej się nie zmieniło Kadus nie wypuścił na rynek żadnego nowego zabiegu prostującego niestety.

Tu link z adresami: http://farouk.pl/www/index.php?art=5
Jeśli nie ma tu zadnych pasujących Ci miast - popytaj w salonach u siebie. Pytaj o kosmetyki Farouk. A może trzeba na infolinię zadzwonić?

Cytat:
Napisane przez Rolcia=) Pokaż wiadomość
Hey =))
Mam pytanko... Przeczytałam te wszytskie wasze opinie na temat różnych metod i zdecydowałam się na metodę Furouk... Wie ktoś z was gdzie można zrobić taki zabieg w woj. świętokrzyskim?? KiSS FoR ALL
Adres strony powyżej.

Cytat:
Napisane przez nellana Pokaż wiadomość
Mam jeszcze pytanie do AARICIA 8: pisałaś,że robiłaś Faroukiem.Powiedz proszę jak włoski się trzymają?Bo z tego co pamiętam to robiłaś 15.03.2007 więc jakiś czas już upłynął.Są nadal proste?
Proste Nie widzę różnicy między Goldwellem i Farouk. Włosy po obu zabiegach proste i łatwe w układaniu. Schną proste same, nie trzeba nawet ich suszyć.

Cytat:
Napisane przez fatim Pokaż wiadomość
no i dziewczyki doczekalam sie odpowiedzi
mianowicie na moja rozlegla wypowiedz pan ten odpisal mi "www.zadurski.pl"-strone,ktora zanam od podszewki
nic wiecej nie napisal na te moje wypociny a odpowiedzi i tak tam nie znalazlam
Bezczelne jest coś takiego. Ja bym do takiego fryzjera nie poszła. Nie ma to jak traktować klientów profesjonalnie.
Ja byłam u fryzjerki: http://www.atelierfryzjerskie.pl/
Odpisała mi na maila następnego dnia podając całkiem wyczerpującą odpowiedź a nie link do strony.

Cytat:
Napisane przez julka:) Pokaż wiadomość
A moze ktoras z was wie gdzie moge takie prostowanie chemiczne zrobic w Rzeszowie? i za ile?No i na jaki okres czasu robi sie to prostowanie?
Adres strony www, na której wymieniono salony Farouk jest powyżej. Nie ma tam wszystkich salonów, więc poszukaj jeszcze w google.pl w razie czego.
Farouk kosztuje na długie włosy ok. 400 pln, Goldwell ok. 800 pln
Zabieg jest na stałe. Tj włosy na zawsze pozostają proste. Kręcone czy falowane są tylko odrosty i to na nie powtarza się zabieg - np. co pół roku.
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-25, 12:24   #736
dula32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 375
GG do dula32
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Można gdzieś kupić produkty Farouka do trwałego prostowania?? I można zrobić sobie prostowanie w domu, czy raczej nie polecacie?
dula32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-25, 16:06   #737
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Dula, ten zabieg trwa ok. 4 godzin. Nie jesteś w stanie sama tego zrobić. Chyba że masz znajomą fryzjerkę. Osobie, która się na tym nie zna nie dałabym włosów... No i fryzjer dobiera odpowiednio do Twoich włosów odpowiedni preparat z 3 stopniowej skali. Dalej - kupić preparaty do zabiegów można chyba tylko wtedy, gdy ma się swój własny salon.
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-25, 19:00   #738
Kaarolinkaa
Raczkowanie
 
Avatar Kaarolinkaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 33
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

kurczeee wszędzie gdzie jest Farouk mam daleko... może jednak się zdecyduję na salon w Kole... prostowała któraś z Was tam włosy? jeśli już bym jechała chciałabym nie zmarnować czasu i pieniędzy.. ten farouk naprawde prostuje włosy "na zawsze"(czyli dopóki nie odrosną)? wyprowadźcie mnie z błędu jeśli trzeba buziaki
Kaarolinkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-25, 20:43   #739
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Tak, to trwałe prostowanie włosów.
Polega to na tym, że na włosy nakłada się preparat, który "wypłukuje" z włosów wiązania odpowiedzialne za ich skręt. Na tym etapie włosy są bardzo delikatne. Prostuje się je na baaardzo gładko i nakłada kolejny preparat, który powoduje, że taki - prosty - stan włosów jest przez nie "zapamiętywany" i taki zostaje. Czyli włosy są proste na amen. Oczywiście odrosty są takie jak naturalne włosy, więc zabieg należy powtarzać na odrosty. Czyli też taki zabieg należy przemyśleć. Włosy są proste. Nie ma odwrotu. Chyba, że odwrotem jest inny zabieg -> trwała.
Mi te trwałe efekty akurat w ogóle nie przeszkadzają. Wręcz przeciwnie
No i należy pamętać, że takie właściwości trwałego prostowania mają w Polsce tylko dwa zabiegi: Goldwell i Farouk. Pozostałe tylko rozprostowują skręt (rozluźniają go). I nie polecam ich nawet wtedy, gdy ktoś chce wyprotsować włosy czasowo. Co z tego, że będą proste przez 3 m-ce jeśli potem będzie siano. Testowałam takie zabiegi i ich nie polecam. To już lepsza jest prostownica... Ale mam wrażenie, że się powtarzam Hi, hi. Weteranka prostowania
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-25, 22:24   #740
Kaarolinkaa
Raczkowanie
 
Avatar Kaarolinkaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 33
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

właśnie na takim prostowaniu mi zależy... tylko że wydawało mi się że po jakichś 3 miesiącach one znowu się zaczynają skręcać.. (teraz wnioskuje że TYLKO po tym rozluźnianiu skrętu ) w takim razie szybciutko regeneruję moje włoski i biegne zrobić trwałe prostowanie dziekuje za info ... w razie czego jeszcze się odezwę buzki
Kaarolinkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-26, 10:03   #741
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Nie ma za co Kaarolinkaa. I jeszcze jedno. Włosy po trwałym prostowaniu są w dużo lepszej kondycji. Więc nie musisz ich teraz dodatkowo regenerować - nie bój się, że ten zabieg Ci je zniszczy.
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-26, 12:07   #742
karla4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 48
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Cześć dziewczyki! przeczytałam całość dotyczącą prostowania włosów na stałe- bo to moje marzenie! I zdecydowałam się na ten zabieg...mam dosyć szopki na mojej głowie,każdej wolnej chwili z prostownicą w ręku,naśmiewania się innych,że mam fioła Napewno to rozumiecie. Wprawdzie moje włoski są po przejściach,wiadomo prostownica,suszarka itd.na początku napaliłam sie na Goldwella,ale cóż cena...a skoro Faruk można zrobić o połowę taniej z takim samum efektem,to sie nie zastanawiam.Tylko czy po Farouk one na bank będą tak proste jak po Goldwellu? Bo ja już chciałabym przestać używać suszary!
karla4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-26, 13:27   #743
Kaarolinkaa
Raczkowanie
 
Avatar Kaarolinkaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 33
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Karla4... rozumiem Cie jak nikt inny ja również mam dosyć suszarki, ktorą i tak nie umiem wygładzić włosów nie mowiac juz o prostownicy ktora wszedzie zabieram i łudzilAM sie ze proste wlosy mi sie utrzymaja do nastepnego mycia strasznie uciazliwe.. nie dosc ze zniszczylam włosy to odrobina wilgoci i ani śladu po mojej pięknej fryzurce.. jak juz wracam z dyskoteki to totalna porażka.. Jeśli wlaśnie efekt po farouku jest taki sam jak po goldwellu(?) to bardzo miło byłoby wyprostować wlosy za polowę ceny

... pozdrawiam
Kaarolinkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-26, 14:59   #744
karla4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 48
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Tak,niezdecydowane włosy to TRAGEDIA ani proste,ani kręcone.Nie wiadomo jakie...deszczowe,mgliste dni to dla mnie koszmar A na dyskotece to strasznie głupio makijaż,fryzura,nic tak nie wkurza jak włosy!! Szukam teraz salonu w Wawce,który tak do 400zł Faroukiem wyprostuje mi te wredne kłaki,żebym wreszcie nad wodą latem,albo na innych imprezach wyglądała jak człowiek i nie spędzała tyle czasu nad prostowaniem.Och,mam nadzieję,że się uda,chociaż obawy mam wielkie i boję się,że po zabiegu będzie gorzej...,ale jeżeli sie uda to spełni się chyba moje największe marzenie,a rodzinaka odetchnie z ulgą
karla4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-26, 15:47   #745
nellana
Raczkowanie
 
Avatar nellana
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zachodnia Strona
Wiadomości: 220
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Hej dziewczynki,mam taką małą radę odnośnie grubych,gęstych włosów.Jeśli któraś z was nie zdecyduje się mimo wszystko na trwałe prostowanie(z różnych powodów ), a chce mieć mniej pracy przy wygładzaniu prostownicą,to radzę wybrać się do fryzjera na tzw. DEGAŻOWANIE.Jest to wycinanie włosów za pomocą specjalnych nożyczek-degażówek.Ja kilka razy miałam robione coś takiego i zdecydowanie polecam.Nie obawiajcie się-nie zostaniecie łyse Po jakimś czasie włosy zaczynają się zagęszczać.Zapewniam,że to ułatwi wam życie.Buziaczki
nellana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-26, 18:36   #746
karla4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 48
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Nie słyszałam o tej metodzie,ale fajnie wiedzieć.Niestety w moim przypadku odpada,bo włosy sa słabe i cienkie
karla4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-26, 19:43   #747
AniaBrunetka
Rozeznanie
 
Avatar AniaBrunetka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 631
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

ja mam cienkie liche wlosy, trzy na krzyz wiec niestety pozostaje prostownica :P
__________________
Zapuszczam włosy!
AniaBrunetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-26, 22:31   #748
Kaarolinkaa
Raczkowanie
 
Avatar Kaarolinkaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 33
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

zostalam skrzywdzona moimi włosami nieda się ukryć.. Moja rodzinka kiedy sie dowiedziala o moich planach prostowania stwierdzila ze przesadzam.. ale chyba już sie przywyczaili ze zawsze stawiam na swoim

Karla4.. wyżej Aarcia8 napisała linka gdzie są salony Farouka..( http://farouk.pl/www/index.php?art=5 ) jeśli chdzi o Warszawe to jest kilka salonów do wyboru.. życzę powodzenia..
Kaarolinkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-26, 23:03   #749
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Ja też miałam wrażenie, że przeginam. Szczególnie gdy szłam wydać na jednym zamachem 800 pln na fryzjera. No ale widzę dużą różnicę, oszczędzam przy tym kupę czasu z tymi włosami. Układają się niemal same.
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-27, 03:08   #750
KENZO
Rozeznanie
 
Avatar KENZO
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 856
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

arciu8 mam prosbe czy moglabys zamiescic wieksza fotke swoich wloskow po wyschnieciu naturalnym- bez ukladania ich? bardzo jestem ciekawa efektów , a czy koncówki masz przesuszone po tym zabiegu Farouk? ja tez wlasnie ostatnio zastanawiam sie nad trwalym prostowaniem - mam wlosy proste , niefarbowane wiec by sie nadawaly ...
KENZO jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-28 21:05:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:19.