Chemiczne prostowanie włosów - wątek zbiorczy - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-04-14, 12:19   #901
fatim
Rozeznanie
 
Avatar fatim
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 757
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Cytat:
Napisane przez karla4 Pokaż wiadomość
Fatimko ja nie rozumiem.To włosy,które mają być prostowane można- jak to najwcześniej ?- farbować na tydzień przed prostowaniem? Kto Ci to powiedział?
chodzi o to,ze wlosy mozna prostowac nawet jesli sie pofarbuje wlosy tydzien przed chemicznym prostowaniem-przynajmniej tak powiedziala mi fryzjerka
a potem kazala mi wyplukiwac kolor szamponem przeciwlupiezowym (poniewaz byla to farba z marketu i mialam miec robione 2 zabiegi=farbowanie+prosto wanie),ale to tez pewnie sprawa indywidualna
__________________
kg: 54 - 53 - 52 - 51 - 50 - 49 Proszę o porady jak schudnąć na PW
Chcę mieć dziecko - piękne i zdrowe
<a href="http://www.slubneiweselne.com.pl/slider/show/277fb6c356917723091e8b36a 7cc42db" rel="nofollow" target="_blank">Mój suwaczek w portalu ŚlubneiWeselne.com.pl</a>
fatim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-14, 12:27   #902
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Cytat:
Napisane przez fatim Pokaż wiadomość
chodzi o to,ze wlosy mozna prostowac nawet jesli sie pofarbuje wlosy tydzien przed chemicznym prostowaniem-przynajmniej tak powiedziala mi fryzjerka
a potem kazala mi wyplukiwac kolor szamponem przeciwlupiezowym (poniewaz byla to farba z marketu i mialam miec robione 2 zabiegi=farbowanie+prosto wanie),ale to tez pewnie sprawa indywidualna
czyli ja juz nic nie rozumiem fatim czy ty prostowalas sobie wlosy u p. Agnieszki na grzybowskiej czy cos mi sie pomylilo?ja dzis mialam jechac do niej i wszystkiego sie dowiedziec wreszcie ale jak na zlosc sie rozchorowalam
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-14, 12:52   #903
Skaarbek
Raczkowanie
 
Avatar Skaarbek
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 45
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Hey jest moze jakas dziewczyna ktora prostowała sobie włosy z okolic Olsztyna albo z okolic Torunia i Bydgoszczy. Bo do tej Warszawy troche daleko. Jesli macie kogos sprawdzonego i jestescie zadowolone, prosze napiszcie i jeszcze cene. Dzieki
Skaarbek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-14, 13:41   #904
fatim
Rozeznanie
 
Avatar fatim
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 757
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Cytat:
Napisane przez martinka_m Pokaż wiadomość
czyli ja juz nic nie rozumiem fatim czy ty prostowalas sobie wlosy u p. Agnieszki na grzybowskiej czy cos mi sie pomylilo?ja dzis mialam jechac do niej i wszystkiego sie dowiedziec wreszcie ale jak na zlosc sie rozchorowalam
tak prostowalam u pani Agnieszki wlasnie dziwne wydaja mi sie te wszystkie powyzsze wypowiedzi na temat farbowania i prostowania wlacznie zwlaszcza,ze mowila wam tak p.Agnieszka,bo mi mowila co innego(napisalam wczesniej)
__________________
kg: 54 - 53 - 52 - 51 - 50 - 49 Proszę o porady jak schudnąć na PW
Chcę mieć dziecko - piękne i zdrowe
<a href="http://www.slubneiweselne.com.pl/slider/show/277fb6c356917723091e8b36a 7cc42db" rel="nofollow" target="_blank">Mój suwaczek w portalu ŚlubneiWeselne.com.pl</a>
fatim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-14, 22:18   #905
Viven
Raczkowanie
 
Avatar Viven
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 47
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Ja sobie zamierzam wyprostować na stałe włosy,bo mam nijakie tylko trochę się boję, bo wcześniej często prostowałam i nie są w najlepszej koncycji
Viven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-15, 09:43   #906
karla4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 48
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Cytat:
Napisane przez fatim Pokaż wiadomość
tak prostowalam u pani Agnieszki wlasnie dziwne wydaja mi sie te wszystkie powyzsze wypowiedzi na temat farbowania i prostowania wlacznie zwlaszcza,ze mowila wam tak p.Agnieszka,bo mi mowila co innego(napisalam wczesniej)

Ja też już nic nie rozumiem.Widocznie z każdymi włosami jest inaczej i to co można robić z jednymi, nie wolno innym i tyle Ja swoje farbowałam w grudniu i mi powiedziała (oczywiście podkreśliłam,że mam cienkie i słabe włosy),że jeżeli minęły już 3 miesiące to śmiało można prostować.Może to zależy od kodycji włosów.Myślę,że przed prostowaniem trzeba porozmawiać z fryzjerem i to on zadecyduje co dalej,bo jak już wspomniałam kazde włosy są inne.Może inaczej się postępuje z grubymi i gęstymi,a delikatniej ze słabizną i cienizną ( taką jak u mnie i dlatego w moim przypadku muszą upłynąć trzy miechy ).
karla4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-15, 20:25   #907
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Cytat:
Napisane przez karla4 Pokaż wiadomość
Ja też już nic nie rozumiem.Widocznie z każdymi włosami jest inaczej i to co można robić z jednymi, nie wolno innym i tyle Ja swoje farbowałam w grudniu i mi powiedziała (oczywiście podkreśliłam,że mam cienkie i słabe włosy),że jeżeli minęły już 3 miesiące to śmiało można prostować.Może to zależy od kodycji włosów.Myślę,że przed prostowaniem trzeba porozmawiać z fryzjerem i to on zadecyduje co dalej,bo jak już wspomniałam kazde włosy są inne.Może inaczej się postępuje z grubymi i gęstymi,a delikatniej ze słabizną i cienizną ( taką jak u mnie i dlatego w moim przypadku muszą upłynąć trzy miechy ).
karla4 a na jaki kolor masz pofarbowane wlosy ? moze to ma znaczenie? moze ciemne mozna a jasne nie.... ?
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-15, 22:38   #908
basiawlg
Organizatorka
 
Avatar basiawlg
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 809
GG do basiawlg
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Witam dziewczynki ja mialam prostowane chemicznie wloski w styczniu zaraz na poczatku kosmetykami alfaparf (nie wiem jak to sie pisze a na pewno napisalam zle) no i do dzisiaj mam po kazdym umyciu włoskow idealnie proste nie musze wogole uzywac prostownicy Jestem bardzo zadowolona i polecilabym ten zabieg kazdej z Was. Ja ten caly zabieg robiłam w Dębicy to jest jakies 45 km od Rzeszowa i zapłacilam 80 zł. Od razu zaznaczam ze wlosy nie mam farbowane tylko naturalny kolor siegające tak do ramion. Nie zauwazylam zadnej zmiany jesli chodzi o zniszczenie struktury włosa mam w sumie takie jakie mialam a wlosy myje codziennie i do tego susze szuszarka za kazdym razem wiec jak na takie bajery to sa naprawde zdrowe
basiawlg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-16, 09:11   #909
karla4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 48
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

martinka_m mi w zasadzie już kolorek się spiera.Mam ciemno- brązowe włosy i coś mnie podkusiło w sierpniu na delikatne refleksy,takie muśnięcia dosłownie.Fryzjerka zrobiła mi ....bląd pasma! Myślałam,że umre jak to zobaczyłam.Dodam,że to było na 2 dni przed moim ślubem i bałam się już to poruszać,żeby nie było gorzej.Ale potem całość ufarbowałam na ciemny brąz,żeby pozbyć się tych pasm,a w grudniu pogłębiłam kolor Castingiem Loreala. I od tej pory już ich nie farbuje.
karla4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-16, 16:56   #910
Kaarolinkaa
Raczkowanie
 
Avatar Kaarolinkaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 33
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Basiawlg.. i kosztowało to tylko 8o zł? ...podejrzane a jakie miałaś wlosy przed prostowaniem?
eh... ja chyba też zdecyduję się na inny sposób niż farouk i goldwell
pójdę do najlepszego fryzjera w mojej mieścinie i myśle że mnie nie skrzywdzą.. trzymajcie kciuki za mnie
Kaarolinkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-17, 11:32   #911
karla4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 48
Question Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Cytat:
Napisane przez Kaarolinkaa Pokaż wiadomość
Basiawlg.. i kosztowało to tylko 8o zł? ...podejrzane a jakie miałaś wlosy przed prostowaniem?
eh... ja chyba też zdecyduję się na inny sposób niż farouk i goldwell
pójdę do najlepszego fryzjera w mojej mieścinie i myśle że mnie nie skrzywdzą.. trzymajcie kciuki za mnie

Kaarolinkaa to ja trzymam bardzo mocno kciuki za Ciebie Ja jeżeli będe prostować to tylko Farukiem.Przekonałam się do niego 100%, a innych jakoś się boję.Powodzenia!
karla4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-17, 20:36   #912
Kaarolinkaa
Raczkowanie
 
Avatar Kaarolinkaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 33
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Dziewczyny... słyszałyście coś o prostowaniu Welli? piszcie wszystko co wiecie
Kaarolinkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-18, 20:45   #913
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Cytat:
Napisane przez karla4 Pokaż wiadomość
martinka_m mi w zasadzie już kolorek się spiera.Mam ciemno- brązowe włosy i coś mnie podkusiło w sierpniu na delikatne refleksy,takie muśnięcia dosłownie.Fryzjerka zrobiła mi ....bląd pasma! Myślałam,że umre jak to zobaczyłam.Dodam,że to było na 2 dni przed moim ślubem i bałam się już to poruszać,żeby nie było gorzej.Ale potem całość ufarbowałam na ciemny brąz,żeby pozbyć się tych pasm,a w grudniu pogłębiłam kolor Castingiem Loreala. I od tej pory już ich nie farbuje.
na 2 dni przed slubem takie cos to ja juz przyznam ze sama nie wiem jak to jest, nawet nie bede probowala sie domyslac jaki zwiazek ma farbowanie i prostowanie.... niestety w zeszla sobote nie udalo mi sie pojechac do p. Agnieszki ale postaram sie w ten weekend. bede juz wiedziala co i jak. a kiedy ty sie wybierasz na prostowanie ?
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-19, 11:26   #914
karla4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 48
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Tak było niestety,na dwa dni przed ślubem I właśnie od tamtej pory nic już z włosami nie robię.Chce je tylko wyprostować.Na szczęście z forum niedawno dowiedziałam się o p.Agnieszce i na pewno uderze z tym do niej .Rozmawiałam już z nią i jak tylko uporam się z kilkoma kłopotami to pędze do niej Czas mi nie pozwala teraz.Z tego co mi mówiła,to farby farouka działają jak odżywki i włosy można farbować i jednocześnie prostować.Tak ,jak zrobiła to fatimka. Chociaż kto wie,może i ja się zdecyduje na te dwa zabiegi jednocześnie?
karla4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-19, 11:30   #915
karla4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 48
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Fatimko, a jak Twój kolorek? Nie spiera się i jest nadal taki śliczny jak na początku? i włoski są proste? Bo już pewnie Ci się troszeczke podniosły,czy nadal są przylizane
karla4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-20, 08:32   #916
fatim
Rozeznanie
 
Avatar fatim
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 757
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

kolorek troche wyblakl,ale p.Agnieszka poinformowala mnie o tym wczesniej-choc i tak sie dobrze trzyma
przylizane juz dawno nie sa i trzymaja sie proste
jestem z nich zadowolona
__________________
kg: 54 - 53 - 52 - 51 - 50 - 49 Proszę o porady jak schudnąć na PW
Chcę mieć dziecko - piękne i zdrowe
<a href="http://www.slubneiweselne.com.pl/slider/show/277fb6c356917723091e8b36a 7cc42db" rel="nofollow" target="_blank">Mój suwaczek w portalu ŚlubneiWeselne.com.pl</a>
fatim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-20, 12:01   #917
basiawlg
Organizatorka
 
Avatar basiawlg
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 809
GG do basiawlg
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Cytat:
Napisane przez Kaarolinkaa Pokaż wiadomość
Basiawlg.. i kosztowało to tylko 8o zł? ...podejrzane a jakie miałaś wlosy przed prostowaniem?
eh... ja chyba też zdecyduję się na inny sposób niż farouk i goldwell
pójdę do najlepszego fryzjera w mojej mieścinie i myśle że mnie nie skrzywdzą.. trzymajcie kciuki za mnie
heheh no taka cena ja mialam takie no byle jakie te wlosy ni to fale ni to proste ale tak ci powiem ze ja nie bylam moze u najlepszego fryzjera w miescie maly salonik ale te produkty co mi nimi robili to prostowanie to bardzo dobre (z tego co slyszalam) tak wiec mnie nie skrzywdzili a zadowolona jestem bardzo zreszta wypowiadam sie po 4 miesiącach od prostowania wiec mi uwierz na slowo wlosy mam idealnie proste do dzisiaj nie wywijają sie na boki POLECAM
basiawlg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-20, 17:20   #918
Skaarbek
Raczkowanie
 
Avatar Skaarbek
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 45
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

A ja byłam ostatnio w Toruniu w pewnym salonie i powiedziano mi,ze po chemicznym prostowaniu bede musiała sciac włosy na mega krotko tak sie zniszcza. Oburzyłam sie, bo ja wprost marze o prostych włosach a tu mi taki tekst puszczaja. Wiec dziewczyny z długim stanem wyprostowanych włoskow (oczywiscie trwałym) odezwijcie sie!!!! no i jeszcze cos poszłam do innego marki Goldwell a tam dziewczyna ktora swoje wlosy to miała tragiczne stwierdziła,ze takie prostowanie tu u nich kosztuje 200zł a na moje włosy za ramoina to nawet 2500, przezyłam szok! wiec jak na razie mam kiepskie odczucia... Błagam o pomoc
Skaarbek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-20, 17:22   #919
Skaarbek
Raczkowanie
 
Avatar Skaarbek
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 45
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

napisałam 200 a miało byc 2000! sorki...
Skaarbek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-21, 12:30   #920
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

bylam dzis u p Agnieszki i umowilam sie na prostowanie na czwartek
byla strasznie zalatana i nie zdarzylam zapytac o wszytsko co chcialam, ale spytalam sie czy to ze mam farbowane wlosy na blond nie przeszkadza- powiedziala ze nie.... hmmm pytalam sie czy jakos mam przygotowac wlosy - czy maja byc umyte, czy moze byc odzywka - ale powiedziala ze to wszytko jedno. tylko troche cena mnie zaskoczyla - moje wlosy nie siegaja nawet do ramion - a za prostowanie i obciecie 350 zl nie wiem moze ma na to wplyw ilosc wlosow, albo jak bardzo sa krecona - bo ja mam loki no coz ale moze wreszcie bede mogla wyjsc bez kompleksow z domu
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-22, 19:12   #921
LeLOu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 125
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

mam pytanie do dziewczyn któe prostowaly Faroukiem. Jak wyglądają wasze włosy po wyjściu z wody, prysznica , tzn jak schną same ...?
Bo ja planuje prostowanie na ostatnie dni czewca a 6 lipca bede już w Egipcie..i sie zastanawiam co powiedzą na to moje włosy, bo przecież po każdym wyjściu z basenu czy morza nie bede z suszarką, szczątka i prostownica biegać
LeLOu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-24, 21:13   #922
rouze
Przyczajenie
 
Avatar rouze
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: rzeszów
Wiadomości: 8
GG do rouze
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

jeśli chodzi o mnie.. to cale chemiczne prostowanie, fakt efekt powalający ale nie patrząc jest to trwała, a jak kazdemu wiadomo po trwałej włosy są okropnej kondycji.. nie zebym miala coś przeciwko temu, ale nie lepiej dziewczyny kupić sobie jakiś lotion do prostowania wlosow, i dobrą ceramiczną prostownice niż co trzy miesiące wydawać 260 zł na trwałą?
rouze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-25, 10:26   #923
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Cytat:
Napisane przez rouze Pokaż wiadomość
jeśli chodzi o mnie.. to cale chemiczne prostowanie, fakt efekt powalający ale nie patrząc jest to trwała, a jak kazdemu wiadomo po trwałej włosy są okropnej kondycji.. nie zebym miala coś przeciwko temu, ale nie lepiej dziewczyny kupić sobie jakiś lotion do prostowania wlosow, i dobrą ceramiczną prostownice niż co trzy miesiące wydawać 260 zł na trwałą?
ja sie wybieram jutro na prostowanie i szczerze mowiac nawet nie boje sie ze zniszcza mi sie wlosy, dziewczny pisaly ze po prostowaniu sa one nawet w lepszej kondycji....no ale sama sie przekonam

koszt rzeczywiscie jest spory, prostownica nawet taka lepsza to jednak wydatek jednorazowy, ale widzisz u mnie z prostowinca byl taki problem ze wlosy byly proste do czasu, tzn wystarczylo wyjsc na dwor, czy troche wilgotne powietrze czy deszcz i zaraz sie skrecaly i robila sie szopa
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-25, 11:10   #924
Paulinka:D
Przyczajenie
 
Avatar Paulinka:D
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kazimierza Wielka/ obecnie Chicago
Wiadomości: 27
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Cytat:
Napisane przez rouze Pokaż wiadomość
jeśli chodzi o mnie.. to cale chemiczne prostowanie, fakt efekt powalający ale nie patrząc jest to trwała, a jak kazdemu wiadomo po trwałej włosy są okropnej kondycji.. nie zebym miala coś przeciwko temu, ale nie lepiej dziewczyny kupić sobie jakiś lotion do prostowania wlosow, i dobrą ceramiczną prostownice niż co trzy miesiące wydawać 260 zł na trwałą?
Dziewczęta pisały że są różne hmm... "sposoby" na prostownie włosów można trwała ale można też Goldwellem bądz Faroukiem które podobno nie niszczą włosów a wręcz przeciwnie ja się wybieram na prostownie końcem czerwca lub początkiem lipca - dałam sobie spokój z szukaniem salonu w Krk- niedaleko Kielc mam babcie a jak tam stan waszych włosów po Farouku ??? Nadal są takie piękne i lśniące ???????
Paulinka:D jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-27, 18:58   #925
blackrose666
Raczkowanie
 
Avatar blackrose666
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: SwiEtochLowice k. katowic
Wiadomości: 35
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Cytat:
Napisane przez Sylwiana Pokaż wiadomość
Witam. Czytam to co napisałście i mam mieszane uczucia. Wczioraj wróciłam od fryzjera. Prostowałam chemicznie.....i.....szok . Z wyprostowania jestem zadowolona i to bardzo ale włosy miałam wcześniej rozjaśniane i położoną później brązową farbę. Końcówki są okropne. Nigdy nie miałam aż takiego problemu z włosami. Poradźcie co mam zrobić by poprawić stan moich włosów i w dodatku niedużym kosztem....NIE CHCĘ obicinać. POMOCY!!!!!!!
polecam serie regenrujaca z dove wystarczy szampon, odzywka i maseczka a juz po paru myciach zauwazysz efekt wiem bo sama wyprobowalam mialam straszne wysuszone i zniszczone wlosy przez prostowanie i slonce...:/ ale teraz sa super sa gladkie, i super sie ukladaja dodatkowo te kosmetyki cudownie pachna wiec warto sprobowac
__________________
I can't control myself because I don't know how ...
blackrose666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-27, 19:14   #926
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Cytat:
Napisane przez blackrose666 Pokaż wiadomość
polecam serie regenrujaca z dove wystarczy szampon, odzywka i maseczka a juz po paru myciach zauwazysz efekt wiem bo sama wyprobowalam mialam straszne wysuszone i zniszczone wlosy przez prostowanie i slonce...:/ ale teraz sa super sa gladkie, i super sie ukladaja dodatkowo te kosmetyki cudownie pachna wiec warto sprobowac
czy mowisz o tej serii w granatowym opakowaniu? jezeli tak to rowniez polecam, za niska cene bardzo dobre kosmetyki


a tak w ogole to sie pochwale dziewczyny, w czwartek bylam na prostowaniu u pani Agnieszki (wygadalam sie ze trafilam do niej z wizazu, powiedziala ze nie zna tego forum i bardzo sie zdziwila, ale powiedziala ze jak kiedys bedzie miala czas to poszuka ) jestem bardzo pozytywnie zaskoczona po prostu nie poznalam sie w lustrze moje wlosy wreszcie sa piekne pani Agnieszka doskonale sie nimi zajela, bardzo porzadnie wszytko zrobila polecam wszytskim z wawy co prawda siedzialam 4,5 h (prostowanie i obciecie) i zaplacilam 350 zl, ale bylo to warte i ceny i poswieconego czasu jutro myje dopiero wlosy, mam nadzieje ze bedzie ok
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-27, 21:17   #927
LeLOu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 125
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

a jakiej długości masz włosy ? wklej jakieś zdjęcie jak mozesz
ja sie wybieram niedługo dowiedzieć CO I JAK. i w czerwcu sie prostuje
LeLOu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-27, 21:30   #928
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Cytat:
Napisane przez LeLOu Pokaż wiadomość
a jakiej długości masz włosy ? wklej jakieś zdjęcie jak mozesz
ja sie wybieram niedługo dowiedzieć CO I JAK. i w czerwcu sie prostuje
ja prostowalam faroukiem, wlosy mialam takie, ze nie siegaly do ramion,ale bylo im blisko farbowane na blond, po zabiegu zjasnialy troche, na fotce wygladaja na rude, ale to przez swiatlo dodaje fotki przed i po
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg przed.JPG (24,7 KB, 176 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg po.jpg (15,8 KB, 213 załadowań)
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-28, 08:58   #929
BERRY21
Zadomowienie
 
Avatar BERRY21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 091
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Cytat:
Napisane przez martinka_m Pokaż wiadomość
ja prostowalam faroukiem, wlosy mialam takie, ze nie siegaly do ramion,ale bylo im blisko farbowane na blond, po zabiegu zjasnialy troche, na fotce wygladaja na rude, ale to przez swiatlo dodaje fotki przed i po
Martinka, masz sliczne wlosy!!!

Bardzo fajne sciecie i sa takie prosciutkie

Szkoda, ze ja nadal nie mam kasy na trwale prostowanie- przy mojej dlugosci wlosow za Farouk'a zaplace min. 500 zl
__________________
Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.
Mark Twain


BERRY21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-28, 10:17   #930
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Cytat:
Napisane przez BERRY21 Pokaż wiadomość
Martinka, masz sliczne wlosy!!!

Bardzo fajne sciecie i sa takie prosciutkie

Szkoda, ze ja nadal nie mam kasy na trwale prostowanie- przy mojej dlugosci wlosow za Farouk'a zaplace min. 500 zl
dziekuje

fakt, nie jest to tanie ale mam nadzieje ze przez dlugi dlugi czas nie bede musiala nic z nimi robic. nie bede marnowac ani czasu ani nerwow by je prostowac i martwic sie jak uczesac bo dobre ciecie powinno zalatwic problem chcialabym na jakies min 6 mc miec z glowy fryzjera bo generalnie zapuszczam wlosy wtedy jest to spory wydatek ale oplacalny dzis pierwszy raz po zabiegu myje wlosy, mam nadzieje ze nadal bede zadowolona
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-28 21:05:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:05.