Gdzie dobre tipsy w Warszawie? - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-13, 11:30   #181
bochema
Zadomowienie
 
Avatar bochema
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 1 055
GG do bochema
Dot.: Gdzie dobre tipsy w Warszawie?

Ok, skoro brakuje w Legionowie dobrej stylistki to może Warszawa Tarchomin, Białołęka?? Zdjęcie lub strona ww mile widziana.
bochema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-13, 21:19   #182
Tycjana10
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1
Dot.: Gdzie dobre tipsy w Warszawie?

Polecam panią Agatę ze STUDIO PERFEZIONE na ul. Walicówm(przy ul. Żelaznej).Robi świetne paznokcie, salon jest przepięknie urządzony, bardzo dobre kosmetyki i mają bardzo dobre ceny. Najlepiej wejść sobie na ich stronę i jeszcze zawsze mają jakieś fajne promocje
Tycjana10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-02, 15:26   #183
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Gdzie dobre tipsy w Warszawie?

help!!!!Szukam dobrej stylistki do utwardzania naturalnych paznokci zelem. Warszawa Wilanow, ewentualnie sąsiednie dzielnice Sadyba/ stegny. Mam juz dosyć bujania sie po Warszawie i Pruszkowie z różnymi efektami i uszczerkiem na portfelu. Nie cce zdobien i frencha. Interesuje mnie tylko nałożenie/ uzupełnienie zelu + pomalowanie. Może być z dojazdem do domu ( oferuje pyszna kawę) albo ja mogę sie tez przejechać do domu stylistki. Proszę o info.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-27, 13:06   #184
fashion_nails
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6
Dot.: Gdzie dobre tipsy w Warszawie?

Ja zapraszam do siebie:P
fashion_nails jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 22:10   #185
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Gdzie dobre tipsy w Warszawie?

Poszukuję DOBREJ stylistki dla moich biednych wymęczonych łapek
Nie musi być salon (szczerze mówiąc preferuję domowe warunki)
Warszawa, najlepiej Bielany albo Żoliborz ewentualnie kogoś kto dojedzie do mnie (bielany).
Robiłam paznokcie żelem, raczej nie wymagam "cudów na kiju" tylko prostych "frenczy" ewentualnie "mazania kolorkami"
Moja tipsiarka, ku mojej rozpaczy opuściła stolycę 2 miesiące temu i bujam sie bez paznkoci
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-16, 11:04   #186
porzeczki
Zadomowienie
 
Avatar porzeczki
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 093
Dot.: Gdzie dobre tipsy w Warszawie?

Chciałabym polecić miejsce, w którym byłam ostatnio: http://www.pardonmyfrench.pl/. na Belwederskiej. Wybrałam je kompletnie przypadkowo, przeczesując internet w poszukiwaniu porządnego gabinetu w Centrum, gdzie zrobią mi krótkie żele/akryle które się nie zapowietrzą po tygodniu. Wcześniej miałam dwa razy w życiu żele robione u dwóch różnych pań (ale w tym samym, dość renomowanym salonie na na Nowym Świecie) ale niestety szybko się zapowietrzaly, odstawały i z łatwością można je było podważyć i odkleić; niektóre dodatkowo się łamały. Niestety po tym wszystkim paznokcie miałam dość cienkie i w dodatku trochę poobgryzane.

Z "Pardon My French" wyszłam bardzo zadowolona - p.Tosia doradziła mi utwardzenie paznokci akrylem, z minimalnym przedłużeniem i wyszło jej to znakomicie. Podsumowując:

Plusy:
- p. Tosia jest master of perfection jeżeli chodzi o akryl: paznokieć jest pokryty dokładnie cały, z tym że przy krawędziach warstwa akrylu jest równomiernie coraz cieńsza. Wygląda to bardzo naturalnie.
- minęło kilka dni, kilka prań, kąpieli itp i nic się w najmniejszym stopniu nie zapowietrzylo.
- wystrój jest niesamowity - designerski wręcz. Wszystko dopracowane w najmniejszym detalu. Bardzo czysto, żadnych skórek pyłków, czysto pod lampami (na ogół w lampach jest lepko od potu, kremu do rąk itp - mam wrażenie że dziewczyny omijają to miejsce przy sprzątaniu).
- dobre lakiery (OPI, Essie pełna kolekcja, Nail Tek). Na innych materiałach aż tak się nie znam, zeby ocenić
- długie godziny przyjmowania (dla mnie to ważne)
- Tosia jest fajna babka, kumata, doradzająca. Widać że ten biznes to jej pasja, pojawia się w gazetach. Można z nią pogadać nie tylko o paznokciach.

Minusy:
- dość drogo, nawet jak na Wa-wę: za manicure, akryl i malowanie zapłaciłam 200 zł. Niemniej, biorąc pod uwagę lokalizację i standard usługi rozumiem skąd ta cena.
- nie polecam dziewczynom, które skupiają się wyłącznie na paznokciach a to, czy stylistka przyjedzie do nich czy będzie to w salonie nie ma dla nich znaczenia. Ja traktuję taką usługę holistycznie, czyli nie dość że ma być dobrze zrobione to jeszcze chcę się zrelaksować w ładnym, miłym i bezpiecznym miejscu
__________________

porzeczki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-16, 13:56   #187
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Gdzie dobre tipsy w Warszawie?

Cytat:
Napisane przez porzeczki Pokaż wiadomość
Chciałabym polecić miejsce, w którym byłam ostatnio: http://www.pardonmyfrench.pl/. na Belwederskiej. Wybrałam je kompletnie przypadkowo, przeczesując internet w poszukiwaniu porządnego gabinetu w Centrum, gdzie zrobią mi krótkie żele/akryle które się nie zapowietrzą po tygodniu. Wcześniej miałam dwa razy w życiu żele robione u dwóch różnych pań (ale w tym samym, dość renomowanym salonie na na Nowym Świecie) ale niestety szybko się zapowietrzaly, odstawały i z łatwością można je było podważyć i odkleić; niektóre dodatkowo się łamały. Niestety po tym wszystkim paznokcie miałam dość cienkie i w dodatku trochę poobgryzane.

Z "Pardon My French" wyszłam bardzo zadowolona - p.Tosia doradziła mi utwardzenie paznokci akrylem, z minimalnym przedłużeniem i wyszło jej to znakomicie. Podsumowując:

Plusy:
- p. Tosia jest master of perfection jeżeli chodzi o akryl: paznokieć jest pokryty dokładnie cały, z tym że przy krawędziach warstwa akrylu jest równomiernie coraz cieńsza. Wygląda to bardzo naturalnie.
- minęło kilka dni, kilka prań, kąpieli itp i nic się w najmniejszym stopniu nie zapowietrzylo.
- wystrój jest niesamowity - designerski wręcz. Wszystko dopracowane w najmniejszym detalu. Bardzo czysto, żadnych skórek pyłków, czysto pod lampami (na ogół w lampach jest lepko od potu, kremu do rąk itp - mam wrażenie że dziewczyny omijają to miejsce przy sprzątaniu).
- dobre lakiery (OPI, Essie pełna kolekcja, Nail Tek). Na innych materiałach aż tak się nie znam, zeby ocenić
- długie godziny przyjmowania (dla mnie to ważne)
- Tosia jest fajna babka, kumata, doradzająca. Widać że ten biznes to jej pasja, pojawia się w gazetach. Można z nią pogadać nie tylko o paznokciach.

Minusy:
- dość drogo, nawet jak na Wa-wę: za manicure, akryl i malowanie zapłaciłam 200 zł. Niemniej, biorąc pod uwagę lokalizację i standard usługi rozumiem skąd ta cena.
- nie polecam dziewczynom, które skupiają się wyłącznie na paznokciach a to, czy stylistka przyjedzie do nich czy będzie to w salonie nie ma dla nich znaczenia. Ja traktuję taką usługę holistycznie, czyli nie dość że ma być dobrze zrobione to jeszcze chcę się zrelaksować w ładnym, miłym i bezpiecznym miejscu
Byłam tam. Wystrój salonu - rewelacja. Starannośc - najlepsza z jaką się do tej pory spotkałam. Ceny - bardzo wysokie, ale nigdy nie miałam TAK DOKŁADNIE pomalowanych paznokci.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-18, 09:43   #188
KELLLINKA
Raczkowanie
 
Avatar KELLLINKA
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 91
Dot.: Gdzie dobre tipsy w Warszawie?

Cytat:
Napisane przez kk15s Pokaż wiadomość
ja polecam swoją stylistkę i kosmetologa ( bemowo)... oto moje aktualne pazurki jestem zachwycona
a co do cen to również są przystępne
dla zainteresowanych więcej na priv


Ja osobiście takich kamyczków bym się nie odważyła założyć ale u kogoś bardzo mi się podoba.
KELLLINKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 21:35   #189
mysiulinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 5
Dot.: Gdzie dobre tipsy w Warszawie?

http://wizazpaznokcie.pl/ zapraszam
mysiulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-02, 09:07   #190
WoMen Health BeautyCenter
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1
Dot.: Gdzie dobre tipsy w Warszawie?

wizaz to nie targ
Zapraszam

Edytowane przez frauhelga
Czas edycji: 2012-07-11 o 22:28
WoMen Health BeautyCenter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-14, 14:59   #191
babie_lato
Zadomowienie
 
Avatar babie_lato
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 103
Dot.: Gdzie dobre tipsy w Warszawie?

Dziewczyny, piszę tutaj do Was, bo mam zniszczone, krótkie pazurki, na dodatek rozdwojone. Zastanawiam się nad założeniem żelu lub akrylu.
I tutaj mam dwa pytania - co lepsze, żel czy akryl? I czy znacie jakieś dobre stylistki pazurków na Pradze Południe? Będę wdzięczna za odpowiedzi!

Pozdrawiam!

Babie Lato
babie_lato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-14, 17:57   #192
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Gdzie dobre tipsy w Warszawie?

Cytat:
Napisane przez babie_lato Pokaż wiadomość
Dziewczyny, piszę tutaj do Was, bo mam zniszczone, krótkie pazurki, na dodatek rozdwojone. Zastanawiam się nad założeniem żelu lub akrylu.
I tutaj mam dwa pytania - co lepsze, żel czy akryl? I czy znacie jakieś dobre stylistki pazurków na Pradze Południe? Będę wdzięczna za odpowiedzi!

Pozdrawiam!

Babie Lato
odpowiem ci na pierwsze pytanie - nie ma znaczenia czy to bedzie zel czy akryl, jesli bedzie wykonane estetycznie i poprawnie to nie bedzie widac roznicy. Samo przygotowanie plytki w obu metodach jest identyczne, roznia sie one jedynie materialem i utwardzaniem sie...
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 14:46   #193
weruś85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 4
Dot.: Gdzie dobre tipsy w Warszawie?

Witam,
Chodzę od dwóch lat do Pani Beaty, która ma mały salonik przy Rondzie Wiatraczna. Z moich zniszczonych i obgryzionych paznokci zrobiłoa po prostu cudo. Adres to chyba Gochowska 202. Mogę podać telefon 607 77 65 15
weruś85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 19:47   #194
qzka23
Przyczajenie
 
Avatar qzka23
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 24
Dot.: Gdzie dobre tipsy w Warszawie?

A ja przetestowałam ostatnio "Spice Lashes" na Powiślu, robiłam pazury u p. Jagody. Poleciła mi kolezanka hasłem: "Jak Jagoda zrobi to możesz i kamienie przenosić, nic nie odpadnie" i miała rację. Problem u mnie polega, że mam zniszczoną płytkę i zawsze po tygodniu już miałam pierwsze braki... A tu? Mija 3tyg, musze iść na uzupełnienie ale tylko do dwóch pazurków mam zastrzeżenie, ale nie negatywne tylko trzeba je juz uzupelnic. No i cena, 130zł. Plus Pani dobrała mi kolorek, plus zrobiła fantazyjny wzorek i najważniejsze, przemiła atmosfera. http://www.spice-lashes.pl/
qzka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-06, 12:03   #195
muammamija
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 270
Dot.: Gdzie dobre tipsy w Warszawie?

Dziewczyny mam problem....

Szukałam stylistki w Warszawie i znalazłam dwie interesujące osoby Pierwsza to EmiNails:

https://www.facebook.com/pages/EmiNa...15987295144553

Drugą miałam dodaną również na facebooku (w nazwie było coś z angel? Aniołkiem?) dziewczyna przyjmowała w centrum, robiła super profesjonalne paznokcie, zajmowała się też przedłużaniem rzęs.Mam problem bo nie mogę jej znaleźć
Czy ktoś może COŚ kojarzy, widział jej stronę, ogłoszenie, cokolwiek?
muammamija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-09, 13:10   #196
julti
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1
Dot.: Paznokcie ZELOWE - ceny - WARSZAWA

Villemciu czy mogłabyś mi wysłać namiary na siebie? Jeśli byś miała czas chciałabym sie spotkać nawet dziś (lub w najbliższych dniach), jeśli dobrze rozumiem jeździsz do klientki do domu, prawda? (moja lokalizacja to centrum) Pozdrawiam i mm nadzieję do zobaczenia! Miłego dnia
julti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-11, 08:24   #197
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Paznokcie ZELOWE - ceny - WARSZAWA

...
Dziewczyny,a orientujecie się po ile mniej więcej ''chodzi'' teraz french żelowy/akrylowy ale taki robiony prywatnie.Oczywiscie nie mam na mysli badziewia robionego przez pseudo,tylko porządne pazurasy.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 20:21   #198
Miscast
Przyczajenie
 
Avatar Miscast
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 7
GG do Miscast
Exclamation Dot.: Gdzie dobre tipsy w Warszawie?

Cześć dziewczyny.
Czy możecie polecić kogoś z Ursynowa/Mokotowa, kto zrobi żelowe paznokcie na dość zniszczonej i mocno obgryzionej płytce paznokciowej?
Pozdr.
Kinga
Miscast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 14:01   #199
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Gdzie dobre tipsy w Warszawie?

ponawiam pytanko!
szukam "na wczoraj" stylistki pazurków- njchętniej z okolic Bielany/Żoliborz albo (to jeszcze chętniej) dojeżdzającej
trzy dni temu jeden paznokieć, mój naturalny pękł mi w pół w poprzek boli jak sto diabłów, paznokieć był naderwany, więc go tyle ile się dało usunęłam i mam teraz na palcu serdecznym dosłownie pół centymetrowy pseudopaznokieć
opuszka boli jak nie wiem co, bo zerwałam prawie centymetr paznokcia...niechże się któraś zlituje
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-14, 14:23   #200
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Gdzie dobre tipsy w Warszawie?

Cytat:
Napisane przez la'Mbria Pokaż wiadomość
ponawiam pytanko!
szukam "na wczoraj" stylistki pazurków- njchętniej z okolic Bielany/Żoliborz albo (to jeszcze chętniej) dojeżdzającej
trzy dni temu jeden paznokieć, mój naturalny pękł mi w pół w poprzek boli jak sto diabłów, paznokieć był naderwany, więc go tyle ile się dało usunęłam i mam teraz na palcu serdecznym dosłownie pół centymetrowy pseudopaznokieć
opuszka boli jak nie wiem co, bo zerwałam prawie centymetr paznokcia...niechże się któraś zlituje
...
najpierw dobrze byłoby go podleczyć,a potem dopiero stylizować.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 21:24   #201
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Gdzie dobre tipsy w Warszawie?

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
najpierw dobrze byłoby go podleczyć,a potem dopiero stylizować.
no tylko weź chodź i normalnie funkcjonuj z praktycznie odsłoniętym mięchem na palcu
to nie jest rana...nie krwawi, została tak jakby jedna warstwa paznokcia- cienka jak pergamin, ale coś tam jest...tyle, że przy dotyku boli niesamowicie.
Znajoma z litości nad moim bólem założyła mi opatrunek a na to trochę akrylu polozyła(normalnie nie robi tipsów jest podologiem)- wygląda brzydko,bo kobita nie ma zmysłu artystycznego, ale przynajmniej się nie urażam cały czas w to miejsce. Ciekawe jak długo będzie mi odrastać paznokieć?!
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 19:57   #202
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Gdzie dobre tipsy w Warszawie?

czy macie do polecenia kosmetyczkę na terenie kabat i okolic? Żadne pstrokate zdobienia, stawiam na elegancję i prostotę. Technika dowolna.

Wiecie coś??
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-30, 12:03   #203
Pluppy
Rozeznanie
 
Avatar Pluppy
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 570
Dot.: Gdzie dobre tipsy w Warszawie?

Ja też chciałam zapytać gdzie na terenie Ursynowa (ewentualnie Mokotowa/Centrum) zrobię dobre żele? To moje pierwsze by były i chcę kogoś, kto się mną dobrze zajmie
__________________
Włosomaniaczka od 08.09.2012
Walka o piękne paznokcie

bloguję urodowo
Pluppy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-30, 21:45   #204
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Gdzie dobre tipsy w Warszawie?

tak z ciekawości...orientujecie sie jakie teraz sa stawki w wawie za pazurki robione ''prywatnie''?
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-01, 21:29   #205
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: Gdzie dobre tipsy w Warszawie?

...
__________________


Edytowane przez dygotka8
Czas edycji: 2012-10-01 o 21:31
dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-05, 08:46   #206
zanalt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1
Dot.: Gdzie dobre tipsy w Warszawie?

faktyzcnie bardzo łądne

---------- Dopisano o 08:43 ---------- Poprzedni post napisano o 08:40 ----------

Moja koleżanka otworzyła niedawno salon urody. Wiem że ostatnio szukała kogoś do pracy.
jak chcesz to zadzwoń. Podaję numer do salonu 884040035. Pytaj o szefową Anię.

---------- Dopisano o 08:46 ---------- Poprzedni post napisano o 08:43 ----------

hej i jak znalazłas coś???? bo ja też potrzebuję...


Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
help!!!!Szukam dobrej stylistki do utwardzania naturalnych paznokci zelem. Warszawa Wilanow, ewentualnie sąsiednie dzielnice Sadyba/ stegny. Mam juz dosyć bujania sie po Warszawie i Pruszkowie z różnymi efektami i uszczerkiem na portfelu. Nie cce zdobien i frencha. Interesuje mnie tylko nałożenie/ uzupełnienie zelu + pomalowanie. Może być z dojazdem do domu ( oferuje pyszna kawę) albo ja mogę sie tez przejechać do domu stylistki. Proszę o info.
zanalt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-05, 17:55   #207
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Gdzie dobre tipsy w Warszawie?

Cytat:
Napisane przez zanalt Pokaż wiadomość
faktyzcnie bardzo łądne

---------- Dopisano o 08:43 ---------- Poprzedni post napisano o 08:40 ----------

Moja koleżanka otworzyła niedawno salon urody. Wiem że ostatnio szukała kogoś do pracy.
jak chcesz to zadzwoń. Podaję numer do salonu 884040035. Pytaj o szefową Anię.

---------- Dopisano o 08:46 ---------- Poprzedni post napisano o 08:43 ----------

hej i jak znalazłas coś???? bo ja też potrzebuję...
....
zanald,do kogo te odnośniki? musisz cytować wypowiedzi,żeby było bardziej czytelnie.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-17, 18:30   #208
solong
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 22
Dot.: Gdzie dobre tipsy w Warszawie?

Cytat:
Napisane przez fashion_nails Pokaż wiadomość
Ja zapraszam do siebie:P
fashion_nails
Przyjeżdżasz do domu czy przyjmujesz u siebie w domu? Jaka jest mniej więcej cena tradycyjnych paznokci żelowych lub akrylowych?

pozdrawiam
solong jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 16:45   #209
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Gdzie dobre tipsy w Warszawie?

....
powiem Wam Dziewczyny,że po dzisiejszym dniu zwątpiłam w związku z moja niedawną przeprowadzką do Warszawy mam przyjemność lub nieprzyjemność odbywać szereg rozmów o prace w salonach/gabinetach kosmetycznych.... wcalę sie nie dziwię,że część z Was jest bardzo niezadowolona z usług...nie ma się co dziwić,jeżeli przykazaniem właścicielki jest zrobienie żelowego setu z coverem ,wtapianką 3d i frenchem w GODZINĘ <na formie>...! bardziej sie liczy krótki czas i przemiał klientek niż jakość < używane produkty do stylizacji tez pozostawiają wiele do zyczenia> o braku higieny i czystości nawet nie wspominam odechciewa się wszystkiego.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-24, 11:04   #210
memsahib
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 167
Dot.: Gdzie dobre tipsy w Warszawie?

Niestety Darko1, takie mamy realia w stolicy Niby kilka salonów na każdej ulicy, a jakby nie patrzeć to albo manicurzystka dostępna od czasu do czasu, więc terminy raczej odległe, cena nieadekwatna do poziomu usługi, jakość woła o pomstę do nieba, z higieną też bywa różnie. Mi znalezienie odpowiedniej stylistki zajęło 3 lata, niestety obecnie przebywa na urlopie macierzyńskim więc znowu rozpoczynam poszukiwania bo bez żelu/akrylu na moich paznokciach to jak bez ręki
Zatem drogie panie, czy ktoś może polecić zaufane miejsce w Warszawie? Lokalizacja obojętna, ale bez dopłacania za piękne i modne wnętrza bo na to w tym przypadku nie zwracam uwagi, jestem zaabsorbowana tym całym procesem tworzenia i staram się podglądać za co z reguły dostaje się pilnikiem po łapach . Zależy mi na higienicznym i porządnym wykonaniu oraz sympatii do swojej pracy.
memsahib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-31 19:31:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:05.