Zielona herbata- - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Kuchnia - moje gotowanie

Notka

Kuchnia - moje gotowanie Forum dla osób, które kochają gotować. W kuchnia - moje gotowanie dzielimy się wiedzą jak przyrządzić najlepsze na świecie potrawy, ciasta i desery.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-27, 16:24   #61
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Zielona herbata-

Moje ulubione to zielona z pigwą- Bio Active oraz Biofix- zielona oryginalna liściasta.
Nie podeszła mi Gun Powder od Bio Active.

Herbaty zielonej nigdy nie słodzę.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 23:30   #62
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Zielona herbata-

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Moje ulubione to zielona z pigwą- Bio Active oraz Biofix- zielona oryginalna liściasta.
Nie podeszła mi Gun Powder od Bio Active.

Herbaty zielonej nigdy nie słodzę.
Sorry, za niesmaczny post,ale ja kiedys w herbacie z tej firmy (bio activ) dokładnie zielonej z malinami znalazłm mase robaków i prawie jednego zjadłam . Nigdy więcej nie kupuje malinowych przetworów i tego typu rzeczy!
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 21:42   #63
daisuki
Zadomowienie
 
Avatar daisuki
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 030
Dot.: Zielona herbata- dieta

Piję od dwóch lat 3-4 szklanki dziennie Nie stosuję żadnej diety, metabolizm mi się poprawił...dla mnie same plusy
__________________
;(
daisuki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 13:20   #64
Hermit
Zadomowienie
 
Avatar Hermit
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: woj. pomorskie <3
Wiadomości: 1 800
Dot.: Zielona herbata-

Dołączam się do miłośniczek zielonej herbaty. Piję ją jak szalona nawet cztery kubki dziennie, najbardziej smakuje mi firmy Dillmah z płatkami jaśminu, a najmniej Saga zielona w torebkach. Pozdrawiam
Hermit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-10, 06:34   #65
pycia17
Zakorzenienie
 
Avatar pycia17
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 792
GG do pycia17
Dot.: Zielona herbata-

ja również uwielbiam herbatę zieloną, dzisiaj już wypiłam 1 kubek
pycia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-09, 11:02   #66
Yvonne18
Raczkowanie
 
Avatar Yvonne18
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 57
GG do Yvonne18
Dot.: Zielona herbata-

Cześć wszystkim miłośniczkom zielonej herbaty! Właśnie przed chwilą wypiłam przepisowy poranny kubek Tetley Intensive Green Orange & Guarana... pyszności Jednak kolejny dzień i mój dylemat czy powinno się słodzić czy nie... gdzieś wyczytałam, że tak, bo pewne związki z cukrem są lepiej przyswajane. Ale wiadomo, że cukier jest niezdrowy. Poszłam na kompromis i słodzę łyżeczką miodu
Yvonne18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-09, 13:57   #67
Makobratek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 521
Dot.: Zielona herbata-

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Moje ulubione to zielona z pigwą- Bio Active oraz Biofix- zielona oryginalna liściasta.
Nie podeszła mi Gun Powder od Bio Active.

Herbaty zielonej nigdy nie słodzę.
Hej wszystkim
Ja też lubię pić zieloną herbatę Najbardziej smakują mi z bio-active zielona z pigwą i zielona z maliną Teraz szukam w sklepach tych zestawów zielona herbata+puszka gratis ale póki co nigdzie nie znalazłam
Makobratek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-18, 18:51   #68
Aleetzya
Zadomowienie
 
Avatar Aleetzya
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 076
Dot.: Zielona herbata-

Hm, no właśnie mnie też zainteresowała ta puszka. Ja jestem na etapie fascynacji tymi herbatkami: mam z malinami, pigwą, pomarańczową i z jabłkiem i goździkami. Wszystkie są świetne. Dajcie proszę znać jak natraficie na puszki w sklepie.
Aleetzya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 12:46   #69
Makobratek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 521
Dot.: Zielona herbata-

Być może te zestawy z puszką są dostępne tylko w ich sklepie internetowym Parę dni temu dostałam na imieniny zestaw herbat m. in. bioactive zielona z opuncją i posti też zielona A ostatnio jak byłam u koleżanki to poczęstowała mnie herbatą zieloną "anielskie łąki" kupioną przez internet w herbaciarni. Co za smak, zapach aromat Czy ktoś z was kupuje herbaty przez neta?
Makobratek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 12:51   #70
Panna_Prym_
Raczkowanie
 
Avatar Panna_Prym_
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 203
Dot.: Zielona herbata- dieta

Ja zieloną herbatę uwielbiam, zwłaszcza z aromatem cytrynowym. Piję codziennie
__________________
Krew leci mi z nosa, na mój nienaganny makijaż. Na mojej pięknie wytapetowanej, delikatnej twarzy krew, która nie miesza się z winem, jak to zapowiedział Jezus Chrystus.
Panna_Prym_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 21:26   #71
Asia31
Zakorzenienie
 
Avatar Asia31
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: nad morzem
Wiadomości: 3 827
Dot.: Zielona herbata- dieta

Nie wyobrazam sobie dnia bez zielonej herbatki.
__________________
co nas nie zabije to nas wzmocni



MILEGO DNIA
Asia31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-13, 09:58   #72
Myndy
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 40
Dot.: Zielona herbata-

Ja pijam raczej herbate czarna ale czasem popijam sobie zieloną Najlepiej Sencha Dilmah. Generalnie też nie słodzę ani czarnej ani zielonej herbaty bo nie chce zabijać smaku prawdziwej herbaty
Myndy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 10:47   #73
Mademoiselle_Pauline
Wtajemniczenie
 
Avatar Mademoiselle_Pauline
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 664
Dot.: Zielona herbata- dieta

Cytat:
Napisane przez Panna_Prym_ Pokaż wiadomość
Ja zieloną herbatę uwielbiam, zwłaszcza z aromatem cytrynowym. Piję codziennie
Ja do "zwykłej" zielonej dodaję plasterek cytryny
__________________
Oświęcim zaczyna się wszędzie tam, gdzie ktoś patrzy na rzeźnię i myśli: to tylko zwierzęta.
Theodor Adorno
Pomóż : http://www.pustamiska.pl/
karmimy psiaki
Insta
8tracks
Mademoiselle_Pauline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 10:36   #74
Myndy
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 40
Dot.: Zielona herbata-

Ja czasem do Senchy Dilmah dodaje poza cytrynką jeszcze odrobinę miodku lepiej daje radę niż cukier i generalnie chyba jest zdrowszy
Myndy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 20:59   #75
dinux
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wawa.
Wiadomości: 18
Dot.: Zielona herbata-

Nie przepadam za zieloną herbatą, chyba, że nestea
Jednak pamiętam, że w lato nałogowo piłam dzbanki takiej herbatki, tyle, że z lodem. Nie wiem czemu, ale przestała mi smakować.
dinux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 13:54   #76
Qunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: tę cza cza cza!
Wiadomości: 238
Dot.: Zielona herbata-

a czy zielona herbata może szkodzić?

bo uwielbiam zieloną herbatę, potrafię wypić nawet ok. litra smakowych dziennie ;p
i mam trochę problemów z cerą. czy może to być spowodowane zieloną herbatą właśnie? dodam, że mam 15 lat. więc może za młoda po prostu jestem? ; p
__________________


może dotąd zaniedbywałam modlitwę, ale teraz, jeśli tam jesteś, proszę, uratuj mnie SUPERMANIE! }

"ciało pielęgnuje, bo jest domem duszy i gdy mi jest dobrze - moja dusza mruczy."
Qunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 19:18   #77
dinux
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wawa.
Wiadomości: 18
Dot.: Zielona herbata-

Ja osobiście się nie znam, ale przemywanie herbatą twarzy ją odświeża. Działa jak tonik ;D Widziałam filmik na yt, co dziewczyna zamroziła herbatę, i takim lodzikiem przemywała twarz.
dinux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 13:08   #78
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Zielona herbata-

Ja czytałąm gdzieś , że może szkodzić, ale w ten sam sposób co inne herbaty i kawa. Z tych wymienianych wad zapamiętałam , że szkodzi na zęby
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-03, 09:21   #79
Gajowniczka
Zadomowienie
 
Avatar Gajowniczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 114
Dot.: Zielona herbata-

zielona herbata jest dobra na gorące dni.teraz nie wychładza organizm.
Gajowniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-09, 10:56   #80
skikien
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 7
Dot.: Zielona herbata-

Cytat:
Napisane przez Qunia Pokaż wiadomość
a czy zielona herbata może szkodzić?
...
Cześć,
Może jeśli będziemy ja parzyć dłużej niż 5 min(tak samo jak w czarnej niestety) utworzą się garbniki, które ograniczają wchłanianie składników pokarmowych, np żelaza. Dlatego najlepiej nie pić w trakcie jedzenia, no i parzyć jakieś 3 min, ale no worries. Ja pijam jakies 4-5 dziennie hehe
skikien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-09, 13:29   #81
Zarinaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12
Dot.: Zielona herbata-

Ja też potrafię wypić do kilku kubeczków zielonej herbatki dzienniea polecam zwłaszcza z firmy "Bastek"o smaku opuncja figowapysznaa
__________________
Я пойду налево,а может быть пойду направо.Я ведь-королева, я имею право на любой ход
Zarinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 18:09   #82
Geranium
Raczkowanie
 
Avatar Geranium
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 293
Dot.: Zielona herbata-

Już lubię ten wątek

Pijam co dzień kilka wielkich kubków mlecznych różnych połączeń, i nigdy nie słodzę ( jak z resztą niczego ).
Zielona z jaśminem i płatkami kwiatów, z opuncją figową, z pomarańczą, z pigwą, z maliną, samą zieloną. Preferuję sypane.
Piłam też z gozdzikami jabłkiem i cynamonem z bio active ale nie mogę znalezc, choć szukam, bo była idealna na zimowe wieczory jeśli ktoraś z Was miałaby ją u siebie w sklepie gdzieś, bardzo proszę o kontakt na PW.
Lubię też mieszanki zielonej jak i dodawać np. do sypanej zwykłej gruszkę czy inny owoc/przyprawę.
A odkrywanie nowych połączeń zielonych herbat jest już nałogiem, czy to w domu, czy w herbaciarni/restauracji lub innych miejscach.
__________________
"Bo, to się jawi, nie istnieje wcale. To, czego nie ma, jest zawsze obecne".

...
Geranium jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-31, 09:50   #83
atatoja
Rozeznanie
 
Avatar atatoja
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 937
Dot.: Zielona herbata-

hej Dziewczyny mam do Was pytanie, może uda Wam sie mi pomóc

a więc byłam niedawno na Litwie i w jakiejś restauracyjce zamówiłam zieloną herbatę. Przynieśli mi tetley.. i była przepyszna Od tamtego czasu szukam zielonej herbaty tetley ale albo jest black&green albo green ale smakowa spotkalyscie sie moze ze zwykła zieloną herbatą tetley w torebkach? torebki były specyficzne z taką "funkcją do wyciskania" coś mniej więcej takiego http://teatropolitan.files.wordpress...009/02/104.jpg
tylko te 'kartoniki były połączone w jedno i można było sobie (ciągnąc kartoniki w górę a torebkę łyżeczką w dół) fajnie wycisnąć herbatę. Zaczynam się zastanawiać czy ona może nie była jakaś smakowa ale raczej nie owocowa ewentualnie z cytryną Może honey& lemon? ehhh była pyszna...

obecnie z zielonych piję sagę z maliną i biedronkową zieloną z grejfrutem. całkiem smaczne. mam zamiar wybrać się nie długo do herbaciarni i popróbować jakieś wymyślne herbatki no i w ogóle przerzucić się na listki zamiast torebek.
ale tą tetley bardzo bym chciała znaleźć...


kurczę znalazłąm właśnie na stronie tetley ze z teje serii intensive green (smakowych) powinna być zielona classic... dam sobie głowę urwać ze jej nie widziałam w żadnym skelpie. ale to nic BĘDĘ SZUKAĆ DALEJ
__________________
Jeśli chcesz tęczę, musisz pogodzić się z burzą

Edytowane przez atatoja
Czas edycji: 2010-10-31 o 09:53
atatoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-10, 08:30   #84
19kacha90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 296
Dot.: Zielona herbata-

Tak mówicie dziewczyny o tych herbatkach zielonych:P
Do tej pory piłam taką zwykłą zieloną z biedronki, z cytryną i smakowała mi.Za to ostatnio mama mi przywiozła zieloną w listkach(gun powder)i juz nie wrócę do ekspresowej
Skusiłam się nawet na herbatę zieloną liściastą z herbata białą, tylko że nie do końca wiem, jak ją parzyć, tzn. w jakiej temperaturze i jak długo
Może coś wiecie?
19kacha90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-10, 09:03   #85
moja imaginacja
Zakorzenienie
 
Avatar moja imaginacja
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: De
Wiadomości: 9 061
Dot.: Zielona herbata-

Kocham zielona herbate
Kupuje tą z Biedronki w torebkach,naturalna i z grejpfrutem. Kiedyś kupiłam taką w lisciach i byla pyszna, ale nie pamiętam nazwy potem trafiła mi się inna liściasta, ale strasznie niesmaczna..
W Biedronce jest teraz herbata zielona z maliną - nie Saga! (saga mi w ogole nie smakuje), tez dobra
moja imaginacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-14, 16:01   #86
klada
Zakorzenienie
 
Avatar klada
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 16 740
Dot.: Zielona herbata-

Ja polubiłam zieloną herbatę od herbaty z Rossmana z cytryną. Potem kupiłam w Biedronce zestaw Sagi i tym bardziej. Najlepiej smakuje mi zielona herbata z miętą Sagi. Jednak wiem, że takie herbaty nie są najlepsze i dlatego wybieram się do herbaciarni Może skuszę się jeszcze na białą herbatę?
__________________
Języki!
Angielski B1/B2
Francuski A1
Hiszpański A1


Włosomaniaczka


klada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 00:48   #87
marcin_88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 97
Dot.: Zielona herbata-

Witam,
odświeżam wątek, bo mam parę pytań odnośnie zielonej herbaty

1. Aktualnie pije zielona herbatę liściastą z hipermarketu za 2-3 zł. Czy taka może być, czy powinienem kupić coś lepszego, np. w sklepie herbacianym? Jeśli lepiej kupić w sklepie herbacianym, to może być taka najtańsza? Bo i tak pewnie będzie lepszej jakości niż te ze sklepu.
2. Podobno herbatę zieloną można, zaparzać 3 razy. Każda, te tanie ze sklepu także?
3. Wyczytałem gdzieś, że po pierwszym parzeniu nie należy pić zielonej herbaty. Czy to prawda i jeśli tak to dlaczego?
4. Czasem zielona herbata ma na mnie odwrotne działanie. Zamiast pobudzać, to czuje się po niej ‘zamulony’. Czy to ma związek z tym, ze jest ona słabej jakości, źle parzona albo rzeczywiście pierwsze parzenie nie nadaje się do picia? Przyznam, że do tej pory źle parzyłem, więc to może w tym rzecz? A robiłem tak: 5-6 łyżeczek herbaty zalewałem -1,5l wody 2 min. po zagotowaniu. Teraz wiem, że źle, bo woda za gorąca i nie wyrzucałem liści…
5. Ile razy dziennie można pic zielona herbatę?
6. Nie mogę znaleźć sitka, dlatego dzisiaj zrobiłem tak, że wsypałem do dużego kubka zielona herbatę, zaparzyłem, wlałem zawartość bez liści do dzbanka i później dolałem wody. Może tak być?

Będę wdzięczny za pomoc
marcin_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 12:34   #88
moja imaginacja
Zakorzenienie
 
Avatar moja imaginacja
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: De
Wiadomości: 9 061
Dot.: Zielona herbata-

Cytat:
Napisane przez marcin_88 Pokaż wiadomość
Witam,
odświeżam wątek, bo mam parę pytań odnośnie zielonej herbaty

1. Aktualnie pije zielona herbatę liściastą z hipermarketu za 2-3 zł. Czy taka może być, czy powinienem kupić coś lepszego, np. w sklepie herbacianym? Jeśli lepiej kupić w sklepie herbacianym, to może być taka najtańsza? Bo i tak pewnie będzie lepszej jakości niż te ze sklepu.
2. Podobno herbatę zieloną można, zaparzać 3 razy. Każda, te tanie ze sklepu także?
3. Wyczytałem gdzieś, że po pierwszym parzeniu nie należy pić zielonej herbaty. Czy to prawda i jeśli tak to dlaczego?
4. Czasem zielona herbata ma na mnie odwrotne działanie. Zamiast pobudzać, to czuje się po niej ‘zamulony’. Czy to ma związek z tym, ze jest ona słabej jakości, źle parzona albo rzeczywiście pierwsze parzenie nie nadaje się do picia? Przyznam, że do tej pory źle parzyłem, więc to może w tym rzecz? A robiłem tak: 5-6 łyżeczek herbaty zalewałem -1,5l wody 2 min. po zagotowaniu. Teraz wiem, że źle, bo woda za gorąca i nie wyrzucałem liści…
5. Ile razy dziennie można pic zielona herbatę?
6. Nie mogę znaleźć sitka, dlatego dzisiaj zrobiłem tak, że wsypałem do dużego kubka zielona herbatę, zaparzyłem, wlałem zawartość bez liści do dzbanka i później dolałem wody. Może tak być?

Będę wdzięczny za pomoc
1. Jeżeli Ci smakuje, to może być, ja kiedy miałam dobrą, kupiłam drugą bo mi się skończyła i była obrzydliwa w smaku, teraz nie mogę się nawet przekonać do zielonej w herbaciarni. Lepsza na pewno jest z herbaciarni, ale myślę, że to zależy też jaka jest to herbaciarnia. W jednych sprzedają dobre, w drugich odwrotnie
2. Ja parzę herbatę zieloną raz, bo zwyczajnie jak parzę 2 raz jest ją cięzko z tej samej torebki/liści zaparzyć Ale słyszałam, że można parzyć 2 razy.
3. Można pić. Pierwsze parzenie to dzialanie pobudzające, drugie - uspokajające, pomagające zasnąć.

to tyle, co wiem
moja imaginacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 17:11   #89
marcin_88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 97
Dot.: Zielona herbata-

Ale co do pytania nr 1, to nie chodzi mi o smak, tylko o jakość. Czy takie najtańsze liściaste ze sklepu będą porównywalne do tych z herbaciarni? Czy działanie będzie takie same? Bo wiadomo, że z herbaciarni są lepsze, ale czy aż tak bardzo, że warto dołożyć te 10 zł? Na eherbata.pl znalazłem najtańsze po 13 zł za 100g, ale chyba w stacjonarnych sklepach też tyle będą kosztować...

Dzięki za pomoc
marcin_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 17:38   #90
Drippy
Wtajemniczenie
 
Avatar Drippy
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 006
Dot.: Zielona herbata-

Ja na początku piłam taką normalną, z marketu, w torebkach. Smak - ok, działanie - ok, cena - ok. Jednak od niedawna przerzuciłam się na taką z 'porządniejszą', bo odkryłam w moim mieście genialną herbaciarnię. Przychodzę na herbatę, a potem kupuję coś do domu 10 dag - od kilku do kilkunastu złotych (to zależy od herbaty). A 10 dag to naprawdę dużo, mi starcza na dość długo, a herbatę zieloną piję codziennie (i to często po kilka kubków). Chyba, że dajecie jakieś niestworzone ilości liści. Mi wystarczy tylko trochę
Wydaje mi się, że herbata w torebkach jest trochę gorsza, bo jednak więcej dobrych właściwości będzie w całych liściach, no nie? Tak jakoś sensowniej. Ale nie wiem.


Odświeżmy ten wątek, zaczyna się piękna wiosna, zacznijmy każdy dzień kubkiem zielonej herbaty!
Drippy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kuchnia - moje gotowanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-08 15:46:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:47.