Pędzle do kosmetyków mineralnych - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-16, 12:21   #2941
gatilla
Rozeznanie
 
Avatar gatilla
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 630
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez fabregasowa Pokaż wiadomość
wydaje mi się że te pierwszy jest do różu, bo takowy miał być w zestawie, ale trochę go nie przypomina z tym ostatnim zastanawiam się czy nie jest do ust....

dziękuje ksenka, pewnie że pomogłaś
Mnie się też wydaje, tak jak Ksence, że ten ostatni to raczej eyeliner... Identyczny jak czwarty mam z Hakuro i też używam do korektora .
gatilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-16, 13:23   #2942
Scarlet23
Zadomowienie
 
Avatar Scarlet23
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 686
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Do mnie w końcu dotarł ecotools do bronzera na pierwszy rzut oka jest boskimięciutki, duży ma grubą i stojaca rączke.Małym kabuki jestem, zachwycona.Ciekawe jak ten się bedzie sprawował...
Scarlet23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-16, 14:45   #2943
tova1
Zakorzenienie
 
Avatar tova1
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Marki
Wiadomości: 5 890
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez Scarlet23 Pokaż wiadomość
Do mnie w końcu dotarł ecotools do bronzera na pierwszy rzut oka jest boskimięciutki, duży ma grubą i stojaca rączke.Małym kabuki jestem, zachwycona.Ciekawe jak ten się bedzie sprawował...
Mam ten mały kabuki i bardzo go lubię, bo jest miękki.
Ale na co dzień wolę flat topa z EDM
tova1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 13:50   #2944
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez Scarlet23 Pokaż wiadomość
Do mnie w końcu dotarł ecotools do bronzera na pierwszy rzut oka jest boskimięciutki, duży ma grubą i stojaca rączke.Małym kabuki jestem, zachwycona.Ciekawe jak ten się bedzie sprawował...
Ja tego do brazera uzywam do podkladu plynnego i sprawuje sie swietnie
Zalozylam bloga i moj pierwszy post jest o pedzlach ecotools ktore posiadam wiec jak ktos zainteresowany zapraszam do czytania
http://ksenka-owszystkimioniczym.blogspot.com/
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 10:15   #2945
gatilla
Rozeznanie
 
Avatar gatilla
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 630
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Chciałam sobie zamówić w zbiorowym pędzlowym z Is duofiber Maestro 145, który dziewczyny tak zachwalają do nakładania różu czy rozświetlacza. Na stronie sklepu Lady makeup tego pędzla nie ma, ale na Allegro już jest. Czyżbym musiała go kupić indywidulanie bez zniżki wizażowej ?
Znalazłam . Zmyliło mnie to, że w opisie jest napisane, że to pędzel do podkładu .

Edytowane przez gatilla
Czas edycji: 2012-01-23 o 10:31
gatilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 13:45   #2946
magdalenka2
Zakorzenienie
 
Avatar magdalenka2
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 980
GG do magdalenka2
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

dziewczyny, mam do Was pytanie mam okazję kupić tanio pędzel EDM Large Mineral Brush, z tym że chciałabym go używać do pudru sypkiego z Inglota, nie do mineralnego, powiedzcie mi czy on się nada do zwykłego sykiego pudru czy lepiej dać sobie spokój a kupić inny? wciąż nie mogę znaleźć idealnego pędzla do pudru więc może taki?
magdalenka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 14:02   #2947
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez magdalenka2 Pokaż wiadomość
dziewczyny, mam do Was pytanie mam okazję kupić tanio pędzel EDM Large Mineral Brush, z tym że chciałabym go używać do pudru sypkiego z Inglota, nie do mineralnego, powiedzcie mi czy on się nada do zwykłego sykiego pudru czy lepiej dać sobie spokój a kupić inny? wciąż nie mogę znaleźć idealnego pędzla do pudru więc może taki?
Spokojnie się nada . Też używam pędzli syntetycznych do pudrów niemineralnych i sprawdzają się bardzo dobrze
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-26, 15:15   #2948
magdalenka2
Zakorzenienie
 
Avatar magdalenka2
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 980
GG do magdalenka2
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Spokojnie się nada . Też używam pędzli syntetycznych do pudrów niemineralnych i sprawdzają się bardzo dobrze
dziękuję za odpowiedź, w takim razie chyba spróbuję
magdalenka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 17:55   #2949
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Spokojnie się nada . Też używam pędzli syntetycznych do pudrów niemineralnych i sprawdzają się bardzo dobrze

Popieram jak najbardziej Sama używam LHK i FT do kosmetyków zgoła niemineralnych i sprawdzają się rewelacyjnie
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 19:05   #2950
magdalenka2
Zakorzenienie
 
Avatar magdalenka2
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 980
GG do magdalenka2
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Popieram jak najbardziej Sama używam LHK i FT do kosmetyków zgoła niemineralnych i sprawdzają się rewelacyjnie
a powiedzcie mi proszę czy on nie jest za duży? słyszałam opinie że to gigant wśród pędzli
magdalenka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 19:59   #2951
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez magdalenka2 Pokaż wiadomość
a powiedzcie mi proszę czy on nie jest za duży? słyszałam opinie że to gigant wśród pędzli
Moim zdaniem duzy to on ma ale trzonek ) jest wielkoscia wlosia taki sam jak pedzel do pudru z ecotools, moze minimalnie wiekszy wiec taki duzy on nie jest moim zdaniem
__________________
Poczatki mego bloga
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 20:03   #2952
magdalenka2
Zakorzenienie
 
Avatar magdalenka2
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 980
GG do magdalenka2
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
Moim zdaniem duzy to on ma ale trzonek ) jest wielkoscia wlosia taki sam jak pedzel do pudru z ecotools, moze minimalnie wiekszy wiec taki duzy on nie jest moim zdaniem
czyli faktycznie nie jest przesadnie duży..a czy możecie mi doradzić czy wybrać ten czy może kabuki Pixie? zastanawiam się nad tymi dwoma..czy któraś z Was ma lub miała oba?

Edytowane przez magdalenka2
Czas edycji: 2012-01-26 o 20:06
magdalenka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 20:31   #2953
Joasia Be
Rozeznanie
 
Avatar Joasia Be
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 510
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Magdalenka, ja używam do pudru kabuki z EDM - jest dokładnie taki sam jak ten z Pixie - i powiem szczerze, że nie jestem zadowolona. Wg mnie do pudru jest za mały i zbyt zbity. Potrzebuję luźniejszego i właśnie większego, żeby omieść pudrem twarz, a nie nałożyć jego WARSTWĘ, a to uzyskuję przy pudrowaniu się kabuki.
__________________
Wymiana mineralna - naturalna https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post28276464
Joasia Be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 21:11   #2954
magdalenka2
Zakorzenienie
 
Avatar magdalenka2
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 980
GG do magdalenka2
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez Joasia Be Pokaż wiadomość
Magdalenka, ja używam do pudru kabuki z EDM - jest dokładnie taki sam jak ten z Pixie - i powiem szczerze, że nie jestem zadowolona. Wg mnie do pudru jest za mały i zbyt zbity. Potrzebuję luźniejszego i właśnie większego, żeby omieść pudrem twarz, a nie nałożyć jego WARSTWĘ, a to uzyskuję przy pudrowaniu się kabuki.
no tak, z tym się zgodzę..sama też się jakoś bardziej skłaniałam ku temu większemu EDM..dziękuję Wam za pomoc
magdalenka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-27, 08:30   #2955
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Ja nigdy kabuki do pudru nie uzywalam, mam taki z sunshade i uzywalam go kiedys do primerow pod mineraly ale teraz to juz wszystko robie flat topem a puder nakladam albo wlasnie tym Large z EDM albo ecotools, uzywam ich dwoch na zmiane i bardzo oba lubie
__________________
Poczatki mego bloga
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-28, 07:42   #2956
dudkaaa
Raczkowanie
 
Avatar dudkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 475
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Na poczatku uzywalam kabuki z EDM, ale sie srednio nadaje, jak piszecie, zbyt zbity na primer czy puder. Od dawna juz przeszlam na dwa flaty: z Lucy (mam ten z krotka raczka) i z Hakuro, klade nimi wszystko: primer, podklad i puder, wszystko pieknie sie naklada, bardzo praktyczne zwlaszcza na wyjezdzie : )
dudkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-28, 10:22   #2957
magdalenka2
Zakorzenienie
 
Avatar magdalenka2
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 980
GG do magdalenka2
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez dudkaaa Pokaż wiadomość
Na poczatku uzywalam kabuki z EDM, ale sie srednio nadaje, jak piszecie, zbyt zbity na primer czy puder. Od dawna juz przeszlam na dwa flaty: z Lucy (mam ten z krotka raczka) i z Hakuro, klade nimi wszystko: primer, podklad i puder, wszystko pieknie sie naklada, bardzo praktyczne zwlaszcza na wyjezdzie : )
dudkaaa, a powiedz proszę którego flat top z Hakuro używasz do pudru? zastanawiam się właśnie czy by nie wziąć na wypróbowanie jakiegoś
magdalenka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 09:08   #2958
orchija
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 8
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Hej dziewczyny Piszę z prośbą o poradę, albo wyrażenia własnej reflekscji. Używam kosmetyków EDM od ponad roku, jestem w nich zakochana i nie mam zamiaru wracać do tych smarów zwanych fluidami i takich tam Wcześniej, jeśli chodzi o podkłady stosowałam formułę INTENSIVE, ale od dwóch miesięcy mieszam pół na pół INTENSIVE i MATTE. Mam spore cienie pod oczami-w tym miejscu delikatnie nakładam korektor, spryskuję hydrolatem, a później nakładam podkład pędzlem. I tutaj zaczyna się mój problem. Zauważyłam, że w ostatnim czasie pojawiło mi się więcej małych zmarszczek wokół wokół oczu (zwłaszcza pod zewnetrznym końcem oka) Nie wiem czy to jest kwestia nakładania matowego proszku (ja mam cerę suchą) czy po prostu wcierania pędzlem kosmetyku. Dziewczyny-czy takim wcieraniem zrobie sobie zmarszczową niespodziankę (zbliżam się po 30.)?? Wiem, ż eskóra w tym miejscu jest delikatna i trzeba uważać. Jak Wy to robicie? Macie z tym jakiś problem? Z góry dziękuję
orchija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 15:49   #2959
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

orchija to watek o pedzlach a nie o pomocy w uzywaniu korektorow, umiescilas ten post w kosmetykach edm i tam dostalas odp
__________________
Poczatki mego bloga
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 09:13   #2960
gatilla
Rozeznanie
 
Avatar gatilla
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 630
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez magdalenka2 Pokaż wiadomość
dudkaaa, a powiedz proszę którego flat top z Hakuro używasz do pudru? zastanawiam się właśnie czy by nie wziąć na wypróbowanie jakiegoś
Ja nie dudkaaa , ale używam H50 Hakuro i jestem bardzo zadowolona.
A przy okazji, czy któras z Was używała Mini Fiber Optic z Lumiera. Pędzle są teraz przecenione i zastanawiam się czy warto go kupić, tak do kosmetyczki
gatilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 13:00   #2961
orchija
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 8
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
orchija to watek o pedzlach a nie o pomocy w uzywaniu korektorow, umiescilas ten post w kosmetykach edm i tam dostalas odp
ksenko moja prośba wcale nie dotyczyła bezposrednio korektorów. Zastanawia mnie głównie to, czy nakładanie podkładu flat topem pod oczami i wcieranie (oczuwiście nie jakieś tarcie) kosmetyku może zwiekszyć problem powstawania zmarszczek (mimo że to minerały i moznaby było oczekiwać jakiegoś odżywienia skóry, poprawy jej kondycji, jak to stało z pozostałymy partiami twarzy). A chyb aten problem miesci się w temacie pędzli, prawda?
orchija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 13:49   #2962
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez orchija Pokaż wiadomość
ksenko moja prośba wcale nie dotyczyła bezposrednio korektorów. Zastanawia mnie głównie to, czy nakładanie podkładu flat topem pod oczami i wcieranie (oczuwiście nie jakieś tarcie) kosmetyku może zwiekszyć problem powstawania zmarszczek (mimo że to minerały i moznaby było oczekiwać jakiegoś odżywienia skóry, poprawy jej kondycji, jak to stało z pozostałymy partiami twarzy). A chyb aten problem miesci się w temacie pędzli, prawda?
Może chodzi o zbytnie naciąganie skóry w okolicach oczu. Ja kładę korektor już na podkład zwykłym, płaskim pędzlem języczkowym do podkładu, dokładnie Inglota 21T. Delikatnie wklepuje, nic się nie naciąga, krycie większe, niż wcierając flatem.
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 15:14   #2963
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez orchija Pokaż wiadomość
ksenko moja prośba wcale nie dotyczyła bezposrednio korektorów. Zastanawia mnie głównie to, czy nakładanie podkładu flat topem pod oczami i wcieranie (oczuwiście nie jakieś tarcie) kosmetyku może zwiekszyć problem powstawania zmarszczek (mimo że to minerały i moznaby było oczekiwać jakiegoś odżywienia skóry, poprawy jej kondycji, jak to stało z pozostałymy partiami twarzy). A chyb aten problem miesci się w temacie pędzli, prawda?
Jesli zauwazasz naciaganie skory po flat topie to omijaj te partie w okol oczu a do tego celu uzyj np. eye kabuki z edm, ja go uzywam i sobie chwale, albo jesli masz jakis puchaty pedzelek do rozcierania cieni to jego tez mozesz uzyc na okolice oczu
__________________
Poczatki mego bloga
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 19:14   #2964
orchija
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 8
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Dziekuję ksenko, spróbuję takiego sposobu
orchija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-03, 16:22   #2965
dudkaaa
Raczkowanie
 
Avatar dudkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 475
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez magdalenka2 Pokaż wiadomość
dudkaaa, a powiedz proszę którego flat top z Hakuro używasz do pudru? zastanawiam się właśnie czy by nie wziąć na wypróbowanie jakiegoś
Cytat:
Napisane przez gatilla Pokaż wiadomość
Ja nie dudkaaa , ale używam H50 Hakuro i jestem bardzo zadowolona.
A przy okazji, czy któras z Was używała Mini Fiber Optic z Lumiera. Pędzle są teraz przecenione i zastanawiam się czy warto go kupić, tak do kosmetyczki


Tak, 50 : )
dudkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-03, 20:47   #2966
kasiaen1
Zadomowienie
 
Avatar kasiaen1
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 586
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

zrobiłam sobie tunele do suszenia pędzli..z gazy i spełniają swoją rolę, polecam
__________________
kasiaen1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-06, 09:15   #2967
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Pomysłowo ) ale na ebay widzialam taka dluga tasme z takiego materialu jak te brush gard czy jak to sie tam pisze i za 1 metr 0,99 $ i mozna to sobie ucinac i miec na rozne pedzle
__________________
Poczatki mego bloga

Edytowane przez ksenka
Czas edycji: 2012-02-06 o 09:17
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-06, 23:19   #2968
kasiaen1
Zadomowienie
 
Avatar kasiaen1
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 586
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
Pomysłowo ) ale na ebay widzialam taka dluga tasme z takiego materialu jak te brush gard czy jak to sie tam pisze i za 1 metr 0,99 $ i mozna to sobie ucinac i miec na rozne pedzle
ooo dziękuję za cynk, idę szukać
__________________
kasiaen1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 15:28   #2969
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Przyszłam się wyżalić
Zrobiłam dziś generalne pranie wszystkich moich pędzli i zauważyłam, że w dwóch mocno rusza mi się skuwka przy rączce
Jednego mi nie szkoda bo to DF z lancrone- tani, taki se i w ogóle bez szału, no ale drugi to zupełnie inna bajka- to hakuro h51 Pewnie będę musiała w najbliższym czasie dokonać kilku reanimacji, a przedtem zakupić poxipol :/
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 16:07   #2970
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

czuprynko, a długo masz pędzel Hakuro? Mam ten sam model i szlag mnie trafi, jak okaże się słabej jakości
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-13 17:05:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:53.