Panny Młode 2019 cz. 7 - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-03-23, 15:09   #421
Likable
Zakorzenienie
 
Avatar Likable
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 8 551
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Ale super Rany, w środę zostanie Ci miesiąc

Jeszcze raz sprostuję info o obrączkach - zdjęcie z dwukolorową dałam po to, żebyście zobaczyły, jak będzie wyglądał ten mat Czyli takie grube szlifowanie. Ale cała obrączka będzie złota i identyczna jak na pierwszym zdjęciu, tylko właśnie pokryta takim grubym matem.
Aj, jaram się Szkoda tylko, że tak długo będziemy czekać, bo wstępny termin odbioru to 13 maja

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Bardzo ładne może uda się coś wczesniej
[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;86629497]
Juz nawet świadkowa zmieniła mi nick na fb na Grażyna ale ja tez mam ciarki jak o tym pomyśle i powiem Wam, ze z dnia na dzień nie mogę się doczekać, a dodatkowo jestem w szoku, ze bede żoną tak wspaniałego faceta, normalnie na nowo się zakochałam



Wysłano przez gołębia [/QUOTE]

__________________
Czasami ludzie wokół Ciebie nie będą rozumieć Twojej drogi. Nie muszą, ona nie jest dla nich.

Likable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-23, 16:05   #422
bb371dfbfd9298d6e78301e55742bc2d469b6322_657f8bfe235ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 519
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Maria, bardzo ładna obrączka. Taka nietypowa i piękna.

Patka, udanej zabawy
bb371dfbfd9298d6e78301e55742bc2d469b6322_657f8bfe235ab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-23, 16:08   #423
leleczka
Wtajemniczenie
 
Avatar leleczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 709
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Patka udanej imprezy!!
__________________
06.07.2019
leleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-23, 16:34   #424
_Pixie_
Zadomowienie
 
Avatar _Pixie_
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 926
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Animka11 Pokaż wiadomość
Pixie jak dla mnie idealne tylko ,żebyś dobrała takie dopasowe to nawet nie będzie widać z daleka ,że to nie jest z suknia . koleżanka miała na weselu ale bardziej takie grubsze w sensie z koronki i zapomniała zdjąć i już została do rana z tym
A my właśnie podpisalismy ta umowę z barmanem i wplacilismy zaliczkę. uff
Baaaaaardzo się cieszę z tej decyzji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki! Mam nadzieję, że uda się dobrać. Ja też nie jestem fanką narzutek, ale przy dekolcie w serduszko i wyciętych plecach mam szerokość coś mieć do kościoła.
Cytat:
Napisane przez Szoszoszo Pokaż wiadomość
O nieeee, najgorzej a takie miałaś nadzieje z tym związane, zawsze by to było chwilowe oderwanie... Szkoda. Rozumiem Cię z tym przemęczeniem, też jadę na oparach energii i kombinuję, jak by tu wypocząć, a nigdy tego nie robiłam (koleżanka w ciąży i niedawno odeszła na zwolnienie, więc praca trochę daje w kość).
Fatalnie się złożyło

Ten czas oczywiście szybko zleci, ale przy takim wyczerpaniu to nawet taki horyzont czasowy wydaje się koszmarny i nie do ogarnięcia.

Trzymaj się

kizdaM, no właśnie, jeszcze kwestia podziału kosztów... dla własnego spokoju jednak zdecydowałabym się na świeże kwiaty i dekoracje we własnym zakresie.

Pixie, myślę, że w kategoriach „czy da radę” - da. Mnie się akurat nieszczególnie podoba, wolałabym już tę wyeksploatowaną koronkową koszulkę, ale to już tylko i wyłącznie kwestia osobistych preferencji
Jak się czujesz?

Kupiłam biustonosz do sukienki kolejna rzecz odhaczona. Nie jest to może stanik mojego życia, ale przede wszystkim JEST i mam go z głowy, a poza tym jest dość wygodny i cenowo przyzwoity, więc uznaję sprawę za zakończoną.

...ale za to zamówiłam kolejne buty Wiem, że jestem nawiedzona, ale stwierdziłam, że buty wytypowane jako na zmianę jednak są twarde i mało wygodne.

Mam nadzieję, że na koniec bucianej odysei powiem jak Lika z zaproszeniami: że było warto




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Niestety te koronkowe bardzo mi nie leżą :-(. Dzięki, już zdecydowanie lepiej, nawet wyskoczyliśmy na siłownię i oglądaliśmy dzisiaj pierwsze mieszkanie do kupna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Pixie_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-23, 17:15   #425
heziola
Zadomowienie
 
Avatar heziola
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Redhill
Wiadomości: 1 158
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Maria koniecznie pochwal sie jak odbierzesz, bo ja nie jestem fanka tradycyjnych i lubię wszystkie inne, które sie wyróżniają.

Właśnie zleciłam tłumaczenie dokumentów tzta, kolejna rzecz odhaczona.


Sent from my iPhone using Tapatalk
heziola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-23, 17:16   #426
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

mi sie za to podobaja tylko klasyczne, najlepiej okragle
dobrze ze co osoba to inny gust
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-23, 17:59   #427
Animka11
Zakorzenienie
 
Avatar Animka11
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4 566
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Patka udanej zabawy


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Animka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-03-23, 18:50   #428
bb371dfbfd9298d6e78301e55742bc2d469b6322_657f8bfe235ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 519
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Pixie, i jak mieszkanie?
bb371dfbfd9298d6e78301e55742bc2d469b6322_657f8bfe235ab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-23, 18:53   #429
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez _Pixie_ Pokaż wiadomość
oglądaliśmy dzisiaj pierwsze mieszkanie do kupna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
super i jak?
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-23, 19:13   #430
Szoszoszo
Zakorzenienie
 
Avatar Szoszoszo
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 797
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Witajcie w sobotę!

Cytat:
Napisane przez kizdaM Pokaż wiadomość
Szo to która to już para ??
6498397 chyba
A tak poważnie to pewnie 16 albo 17 przeze mnie mierzona (Nie wszystkie zamawiałam oczywiście. Ale większość )

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Szoszo i Buty: odc. 47873

Ale jak już znajdziesz te idealne to dopiero zobaczysz jak dobrze

Dokładnie! Swoje "główne" buty już mam, ale teraz przemyślałam sprawę i uznałam, że buty na zmianę przecież też powinny być bardzo wygodne

Cytat:
Napisane przez Animka11 Pokaż wiadomość
Szoszo te Twoje buty hahaha powiedz mi ,ale niektore odsylasz co ?
Pokaż co tym razem kupiłaś
Kurcze tak łatwo Ci poszło ze stanikiem gratuluję ! Ja nie wiem kiedy kupię. Wolałabym jakoś niedługo już go kupić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na razie ze wszystkich zamówionych został jeden model (w dwóch kolorach, jeden na ślub, w drugim byłam już na ślubie jako gość), oddawalność jest dość wysoka

Tym razem takie:
https://www.zalando.pl/gabor-czolenk...1b0md-j11.html

Tej samej firmy, więc może będzie nieźle Ale minimalnie niższe i szare.

ORAZ

takie:
https://www.zalando.pl/hoegl-czolenk...1b0fp-j11.html
(ale tu ten obcas może być jednak dyskwalifikujący na żywo)

Ze stanikiem poszło łatwo, bo obniżyłam wymagania takiego, który idealnie trzyma biust i jest zapinany na brzuchu, żeby plecy mogły być gołe, chyba po prostu nie ma. Bo przez zapięcie na brzuchu to trzymanie automatycznie się robi słabsze. Biustonosze "profesjonalne", o rozmiarówce C-H czy nawet większej, po prostu nie mają takich modeli. Odpuściłam i kupiłam miseczkę B z najmniejszym obwodem, jaki był, na ten dzień tyle mi wystarczy, w końcu mam niewielkie cycki

Cytat:
Napisane przez Ipecacuanha Pokaż wiadomość
Ja tam sie ciesze ze szoszo kreci 55348282 odcinek "mody na buty" bo chyba mamy podobne stopy wiec planuje podpatrzec od niej firmy ;-)
U mnie na tapecie bizuteria

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Polecam! Dla mnie na razie Gabor i Hogl najwygodniejsze zdecydowanie. Ceny zupełnie niegrażyńskie, ale niestety przy moich stopach na butach nie mogę oszczędzać.

Cytat:
Napisane przez Likable Pokaż wiadomość
Chryste Panie ze mną będzie tak samo, bo mamy te same problemowe stopy


Dzień dobry
Ale pięknie za oknem
oby nie!


[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;86629248]Hej

Szo powodzenia z butami
teraz jem obiad i potem powoli zacznę się szykować na panieński jestem ciekawa co dziewczyny przygotowały, wiem jedynie, ze mam przyjść do jednej restauracji, ale co więcej to nie mam zielonego pojęcia


Wysłano przez gołębia [/QUOTE]
Dziękuję!!!
Baw się super dzisiaj i wszystko nam opowiedz po!

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Ja taki mat widziałam ze 3 razy w życiu, a raz u koleżanki z bardzo bliska i się po prostu zakochałam. Od zawsze marzyła mi się taka obrączka, więc nie patrzyłam na odradzanie przez salon - chcę i już Wiem, że to się będzie ścierać, ale u koleżanki po 5 latach wygląda idealnie, więc po prostu będę dbała. Najwyżej co kilka lat będę odświeżać.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
No i idealnie, będziecie mieli takie, jak zawsze chciałaś, fantastycznie! Gratulacje, że macie już wybrane!

Cytat:
Napisane przez _Pixie_ Pokaż wiadomość
Dzięki! Mam nadzieję, że uda się dobrać. Ja też nie jestem fanką narzutek, ale przy dekolcie w serduszko i wyciętych plecach mam szerokość coś mieć do kościoła.Niestety te koronkowe bardzo mi nie leżą :-(. Dzięki, już zdecydowanie lepiej, nawet wyskoczyliśmy na siłownię i oglądaliśmy dzisiaj pierwsze mieszkanie do kupna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Narzutki to niestety ciężka sprawa, trudno znaleźć coś ładnego.
Super, że Ci lepiej. Skoro nawet siłka wjechała, to musi być nieźle A mieszkanie jak?

My byliśmy dziś na sali. Jeju, jak tam jest pięknie! A jak przyjdzie wiosna, wszystko się zazieleni, to już w ogóle będzie bajka.
Ustaliliśmy menu
Ciśniemy gości o deklaracje, zostało nam do ścignięcia 9 par, na razie potwierdziło się 90 osób.
Szoszoszo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-23, 19:20   #431
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Szoszo i jak, co ciekawego wybraliście?

My dzisiaj zostawiliśmy jak na razie 7 zaproszeń i jeszcze, jeśli dobrze pójdzie, damy 2. Tylko może być kiepska sytuacja, bo zapraszamy znajomych jednych i drugich, a mają być jeszcze jedni, których nie planowaliśmy zapraszać Więc jeśli nie będzie okazji, że oni już np pójdą do domu, to będziemy musieli odłożyć to na kiedy indziej.
Ale powiem wam, że dzisiaj mega fajnie było. Co prawda wizyty były długie, ale miło się rozmawiało. Nawet zjadłam u kuzynki Tż takie fit ciasto kokosowe i było mega dobre Obiecała znaleźć ten przepis dla mnie, bo wzięła z neta i zapomniała zapisać

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-23, 20:12   #432
Szoszoszo
Zakorzenienie
 
Avatar Szoszoszo
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 797
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Szoszo i jak, co ciekawego wybraliście?

My dzisiaj zostawiliśmy jak na razie 7 zaproszeń i jeszcze, jeśli dobrze pójdzie, damy 2. Tylko może być kiepska sytuacja, bo zapraszamy znajomych jednych i drugich, a mają być jeszcze jedni, których nie planowaliśmy zapraszać Więc jeśli nie będzie okazji, że oni już np pójdą do domu, to będziemy musieli odłożyć to na kiedy indziej.
Ale powiem wam, że dzisiaj mega fajnie było. Co prawda wizyty były długie, ale miło się rozmawiało. Nawet zjadłam u kuzynki Tż takie fit ciasto kokosowe i było mega dobre Obiecała znaleźć ten przepis dla mnie, bo wzięła z neta i zapomniała zapisać

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Super, że było fajnie my też tak wspominamy wiele wizyt zaproszeniowych: długo, ale fajnie

Fit ciasto kokosowe

Nasze menu jest... hm, chyba jest trochę inne, bo mało jest standardów weselnych, nasza sala w zasadzie ich nie robi, a i my nie przepadamy. Staraliśmy się dobrać menu możliwie różnorodnie.

Przystawki zimne
Pasztet z drobiowych wątróbek w cieście francuskim z żurawiną
Pieczyste mięsiwa i pasztety

Wrap z łososiem wędzonym i chrupiącymi warzywami
Łosoś na placuszkach z cukinii

Jajka faszerowane (w 3 smakach: szynka, ryba, pieczarki)
Deska serów
Carpaccio z buraka
Roladki z bakłażana w salsie paprykowej

Sałata: awokado, granat, ser kozi, grzanki
Sałata: pomidorki, feta, oliwki

Runda 1
Rosół królewski
Krem z białych warzyw z chipsem z boczku (lub bez w wersji wege)

Polędwiczka zawijana z sosem parmezanowym + kopytka bazyliowe
Wege: Warzywa pieczone w cieście filo
Menu dziecięce (nuggetsy + frytki)

Runda 2
Roladki z soli i łososia + dziki ryż + sos kaparowy + marchewka glazurowana miodem i imbirem
Wege: Kotlet z ciecierzycy + dziki ryż + sos kaparowy + marchewka glazurowana miodem i imbirem

Runda 3
Kaczka z sosem wiśniowym + puree ziemniaczane + jabłko z żurawiną
Opcja wegetariańska jeszcze do ustalenia (szef kuchni ma coś zaproponować)

Runda 4
Barszczyk z krokietem

I do tego słodkości:
3x ciasta, 1x deser w słoiczkach, owoce
+ oczywiście tort

Powiem Wam, że z jednej strony czuję się przerażona, bo to już naprawdę blisko a z drugiej trochę mnie uspokoiło to spotkanie, bo wiemy, co mamy robić, i wiemy, że obsługa sali i menedżerka są mega, ufamy im i wiemy, że się dobrze zajmą

Edytowane przez Szoszoszo
Czas edycji: 2019-03-24 o 08:59
Szoszoszo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-23, 20:29   #433
mikoma
Zakorzenienie
 
Avatar mikoma
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 4 043
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Szoszoszo Pokaż wiadomość
Super, że było fajnie my też tak wspominamy wiele wizyt zaproszeniowych: długo, ale fajnie

Fit ciasto kokosowe

Nasze menu jest... hm, chyba jest trochę inne, bo mało jest standardów weselnych, nasza sala w zasadzie ich nie robi, a i my nie przepadamy. Staraliśmy się dobrać menu możliwie różnorodnie.

Przystawki zimne
Pasztet z drobiowych wątróbek w cieście francuskim z żurawiną
Pieczyste mięsiwa i pasztety

Wrap z łososiem wędzonym i chrupiącymi warzywami
Łosoś na placuszkach z cukinii

Jajka faszerowane (w 3 smakach: szynka, ryba, pieczarki)
Deska serów
Carpaccio z buraka
Roladki z bakłażana w salsie paprykowej

Sałata: awokado, granat, ser kozi, grzanki
Sałata: pomidorki, feta, oliwki

Runda 1
Rosół królewski
Krem z białych warzyw z chipsem z boczku (lub bez w wersji wege)

Polędwiczka zawijana z sosem parmezanowym + kopytka bazyliowe
Wege: Warzywa pieczone w cieście filo
Menu dziecięce (nuggetsy + frytki)

Runda 2
Roladki z soli i łososia + dziki ryż + sos kaparowy + marchewka glazurowana miodem i imbirem
Wege: Kotlet z ciecierzycy + dziki ryż + sos kaparowy + marchewka glazurowana miodem i imbirem

Runda 3
Kaszka z sosem wiśniowym + puree ziemniaczane + jabłko z żurawiną
Opcja wegetariańska jeszcze do ustalenia (szef kuchni ma coś zaproponować)

Runda 4
Barszczyk z krokietem

I do tego słodkości:
3x ciasta, 1x deser w słoiczkach, owoce
+ oczywiście tort

Powiem Wam, że z jednej strony czuję się przerażona, bo to już naprawdę blisko a z drugiej trochę mnie uspokoiło to spotkanie, bo wiemy, co mamy robić, i wiemy, że obsługa sali i menedżerka są mega, ufamy im i wiemy, że się dobrze zajmą
Dobre

Wysłałam dzisiaj 2 zaproszenia.
Teraz sobie siedzę, oglądam baleriny na Zalando i dumam czy wydać tyle pieniądzów na 3 pary, które mi wpadły w oko Baleriny zawsze kupuję w dwóch wersjach - nude i czarne, a teraz przepadłam jeszcze nad czerwonymi

Szo, buty z Hogla chyba już zawsze będą mi się z tobą kojarzyć


Panieński patki, szok! a pamiętam jak ci ze 2 lata wysyłałam ten wąteczek, wtedy jeszcze nie wiedząc, że ja też tu później wyląduję mam nadzieję, że świetnie się bawisz
mikoma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-23, 20:46   #434
Szoszoszo
Zakorzenienie
 
Avatar Szoszoszo
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 797
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez mikoma Pokaż wiadomość
Dobre

Wysłałam dzisiaj 2 zaproszenia.
Teraz sobie siedzę, oglądam baleriny na Zalando i dumam czy wydać tyle pieniądzów na 3 pary, które mi wpadły w oko Baleriny zawsze kupuję w dwóch wersjach - nude i czarne, a teraz przepadłam jeszcze nad czerwonymi

Szo, buty z Hogla chyba już zawsze będą mi się z tobą kojarzyć


Panieński patki, szok! a pamiętam jak ci ze 2 lata wysyłałam ten wąteczek, wtedy jeszcze nie wiedząc, że ja też tu później wyląduję mam nadzieję, że świetnie się bawisz
Dziękuję za taką opinię

Poka te baleriny!

Buty z Hogla to w sumie niezłe skojarzenie! Ale jeśli już miałabym Ci się tak kojarzyć, to wypadałoby, żebym przynajmniej jedną parę stamtąd miała
Zobaczymy, co przyjdzie.

Jaka wspaniała historia z Patką
Mam nadzieję, że bawi się mega!!!

---------- Dopisano o 21:46 ---------- Poprzedni post napisano o 21:39 ----------

Aaaaa, i kupiliśmy bilety na podróż poślubną
Szoszoszo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-23, 21:57   #435
_Pixie_
Zadomowienie
 
Avatar _Pixie_
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 926
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

[1=bb371dfbfd9298d6e78301e 55742bc2d469b6322_657f8bf e235ab;86630209]Pixie, i jak mieszkanie?[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
super i jak?
Mieszkanko fajne, trochę droższe niż planowaliśmy, ale może złożymy ofertę, choć nawet nie byliśmy jeszcze u doradcy finansowego. Zaczynamy od strony, ale nasza oferta wygra to będziemy się martwić co dalej
Cytat:
Napisane przez Szoszoszo Pokaż wiadomość
Witajcie w sobotę!


6498397 chyba
A tak poważnie to pewnie 16 albo 17 przeze mnie mierzona (Nie wszystkie zamawiałam oczywiście. Ale większość )



Dokładnie! Swoje "główne" buty już mam, ale teraz przemyślałam sprawę i uznałam, że buty na zmianę przecież też powinny być bardzo wygodne


Na razie ze wszystkich zamówionych został jeden model (w dwóch kolorach, jeden na ślub, w drugim byłam już na ślubie jako gość), oddawalność jest dość wysoka

Tym razem takie:
https://www.zalando.pl/gabor-czolenk...1b0md-j11.html

Tej samej firmy, więc może będzie nieźle Ale minimalnie niższe i szare.

ORAZ

takie:
https://www.zalando.pl/hoegl-czolenk...1b0fp-j11.html
(ale tu ten obcas może być jednak dyskwalifikujący na żywo)

Ze stanikiem poszło łatwo, bo obniżyłam wymagania takiego, który idealnie trzyma biust i jest zapinany na brzuchu, żeby plecy mogły być gołe, chyba po prostu nie ma. Bo przez zapięcie na brzuchu to trzymanie automatycznie się robi słabsze. Biustonosze "profesjonalne", o rozmiarówce C-H czy nawet większej, po prostu nie mają takich modeli. Odpuściłam i kupiłam miseczkę B z najmniejszym obwodem, jaki był, na ten dzień tyle mi wystarczy, w końcu mam niewielkie cycki



Polecam! Dla mnie na razie Gabor i Hogl najwygodniejsze zdecydowanie. Ceny zupełnie niegrażyńskie, ale niestety przy moich stopach na butach nie mogę oszczędzać.


oby nie!



Dziękuję!!!
Baw się super dzisiaj i wszystko nam opowiedz po!


No i idealnie, będziecie mieli takie, jak zawsze chciałaś, fantastycznie! Gratulacje, że macie już wybrane!


Narzutki to niestety ciężka sprawa, trudno znaleźć coś ładnego.
Super, że Ci lepiej. Skoro nawet siłka wjechała, to musi być nieźle A mieszkanie jak?

My byliśmy dziś na sali. Jeju, jak tam jest pięknie! A jak przyjdzie wiosna, wszystko się zazieleni, to już w ogóle będzie bajka.
Ustaliliśmy menu
Ciśniemy gości o deklaracje, zostało nam do ścignięcia 9 par, na razie potwierdziło się 90 osób.
Z Twoimi butami jak z naszym tortem, zmagań ciąg dalszy... Byliśmy napaleni bardzo na tę cukiernię, bo kupujemy tam ciastka i torty bezowe, a tu się okazało, że tort weselny to klapa... suchy, masy śmietanowe przypominają konsystencją bardziej ptasie mleczko... Szukamy dalej
Cytat:
Napisane przez Szoszoszo Pokaż wiadomość
Super, że było fajnie my też tak wspominamy wiele wizyt zaproszeniowych: długo, ale fajnie

Fit ciasto kokosowe

Nasze menu jest... hm, chyba jest trochę inne, bo mało jest standardów weselnych, nasza sala w zasadzie ich nie robi, a i my nie przepadamy. Staraliśmy się dobrać menu możliwie różnorodnie.

Przystawki zimne
Pasztet z drobiowych wątróbek w cieście francuskim z żurawiną
Pieczyste mięsiwa i pasztety

Wrap z łososiem wędzonym i chrupiącymi warzywami
Łosoś na placuszkach z cukinii

Jajka faszerowane (w 3 smakach: szynka, ryba, pieczarki)
Deska serów
Carpaccio z buraka
Roladki z bakłażana w salsie paprykowej

Sałata: awokado, granat, ser kozi, grzanki
Sałata: pomidorki, feta, oliwki

Runda 1
Rosół królewski
Krem z białych warzyw z chipsem z boczku (lub bez w wersji wege)

Polędwiczka zawijana z sosem parmezanowym + kopytka bazyliowe
Wege: Warzywa pieczone w cieście filo
Menu dziecięce (nuggetsy + frytki)

Runda 2
Roladki z soli i łososia + dziki ryż + sos kaparowy + marchewka glazurowana miodem i imbirem
Wege: Kotlet z ciecierzycy + dziki ryż + sos kaparowy + marchewka glazurowana miodem i imbirem

Runda 3
Kaszka z sosem wiśniowym + puree ziemniaczane + jabłko z żurawiną
Opcja wegetariańska jeszcze do ustalenia (szef kuchni ma coś zaproponować)

Runda 4
Barszczyk z krokietem

I do tego słodkości:
3x ciasta, 1x deser w słoiczkach, owoce
+ oczywiście tort

Powiem Wam, że z jednej strony czuję się przerażona, bo to już naprawdę blisko a z drugiej trochę mnie uspokoiło to spotkanie, bo wiemy, co mamy robić, i wiemy, że obsługa sali i menedżerka są mega, ufamy im i wiemy, że się dobrze zajmą
Faktycznie zupełnie inne menu, ale wygląda pysznie! Ja bym chętnie popróbowała takich nowości!

Dziś zapadła ważna decyzja - wybraliśmy piosenkę na pierwszy taniec. Po milionach godzin na youtube (bo mojemu Tż to obojętne i do wszystkiego zatańczy, ale "Musi być koniecznie ta Ira?, Tu przecież, nie ma wybijanego rytmu..., To nie pasuje do discofoxa...)
_Pixie_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-23, 22:56   #436
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Szoszo - bardzo ciekawe menu Są rzeczy, których bym nie zjadła, ale wielu chętnie bym spróbowała.
Gdzie kupiliście bilety?

Udało nam się dac te 2 zaproszenia i wyszło bardzo fajnie, bo ci jedni znajomi w ogóle się nie spodziewali W sumie to tacy trochę przyszywani znajomi, ale mamy taki fajny kontakt ze sobą i to są tak super ludzie, że spontanicznie w sylwestra dopisaliśmy ich do listy gości i nie żałujemy

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-24, 07:22   #437
heziola
Zadomowienie
 
Avatar heziola
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Redhill
Wiadomości: 1 158
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Śnił mi sie panieński. Ale jakas lipa była Hahaha za dużo nie pamietam, ale nie ogoliłam nóg i nie miałam wybranych ciuchów a miałam jjz wychodzić.

Ale to pewnie dlatego ze panieński 13 kwietnia (ostatni raz w pl przed ślubem), a ja nadal nie mam sukienki wybranej.


Sent from my iPhone using Tapatalk
heziola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-24, 07:28   #438
mikoma
Zakorzenienie
 
Avatar mikoma
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 4 043
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Szoszoszo Pokaż wiadomość
Dziękuję za taką opinię

Poka te baleriny!

Buty z Hogla to w sumie niezłe skojarzenie! Ale jeśli już miałabym Ci się tak kojarzyć, to wypadałoby, żebym przynajmniej jedną parę stamtąd miała
Zobaczymy, co przyjdzie.

Jaka wspaniała historia z Patką
Mam nadzieję, że bawi się mega!!!

---------- Dopisano o 21:46 ---------- Poprzedni post napisano o 21:39 ----------

Aaaaa, i kupiliśmy bilety na podróż poślubną
Nic nie kupiłam, w zakładkach wylądowały:

https://www.zalando.pl/kiomi-balerin...1a05w-j11.html

https://www.zalando.pl/kiomi-balerin...1a05w-q11.html

https://www.zalando.pl/kiomi-balerin...1a059-g11.html

https://www.rylko.com/pl/produkt/0I200A_PN4,117021.html akurat mają mój rozmiar

https://www.rylko.com/pl/produkt/0I2...130182,14.html te są faworytem, ale nie wiem czy jeszcze będą dostępne

https://www.rylko.com/pl/produkt/1SM...m_w_szpic.html

https://www.rylko.com/pl/produkt/0I2...114361,14.html

Także tak, jak kupię 3, to zbankrutuję



5 miesięcy odkąd przeleciało pół roku mam wrażenie, że czas niebezpiecznie przyspieszył, a my dalej w lesie z wieloma rzeczami

Edytowane przez mikoma
Czas edycji: 2019-03-24 o 07:35
mikoma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-24, 07:39   #439
Animka11
Zakorzenienie
 
Avatar Animka11
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4 566
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Dzień dobry
Śniły mi się przygotowania już do ślubu była godzina 13.50 a ja wiedziałam, że coś jeszcze jest nie zrobione
Mikoma też mam takie wrażenie jak Ty
A co do butów mnie balerinki często uciskają ,zalando fajna opcja bo można zwrócić
Wszystkie co wyslalas bardzo fajne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Animka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-24, 07:47   #440
mikoma
Zakorzenienie
 
Avatar mikoma
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 4 043
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Ja z Zalando bardzo lubię baleriny Kiomi, są mega, już z 5 par miałam i naprawdę długo się trzymały jak na baleriny za 200 zł. Ryłko też lubię, mają dużo pięknych modeli. Natomiast miałam zatarg z Eobuwie, który ostatecznie wygrałam z nawiązką, ale żal pozostał i już nigdy więcej nic tam nie kupię. A szkoda, bo to polski sklep i chciałabym wspierać, ale nie zgadzam się na takie traktowanie klienta, jak ja zostałam potraktowana.

My za tydzień jedziemy z moją mamą do domu i mamy nadzieję trochę pozałatwiać- ksiądz, kilka zaproszeń, ciasta/tort i może jakieś obrączki obejrzymy. Kuzyn też za tydzień jedzie zapraszać i się pewnie skumulujemy u babci i u ciotek, więc będzie ciekawie

Edytowane przez mikoma
Czas edycji: 2019-03-24 o 07:49
mikoma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-24, 08:10   #441
Ipecacuanha
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 765
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Szoszo fajne menu, ja bym byla zadowolona jako gosc. Pochwal sie jakie miejsce na podroz wybraliscie?
Mikomo jaki zatarg? Ja mialam nieprzyjemna sytuacje z hegos i tez tam nie kupuje od lat

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ipecacuanha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-24, 08:11   #442
orzeszkova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 1 778
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Animka11 Pokaż wiadomość
Carmelina liczę ,że i tu kiedys wiosna przyjdzie ,późno ,bo późno ale przyjdzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:01 ---------- Poprzedni post napisano o 06:37 ----------

Dziewczyny a te z Was które planują dziecko po ślubie ,rzeczywiście nie lecicie do kraju w którym jest zagrożenie tym wirusem zika ? Wcześniej o tym nie słyszałam ale któraś z dziewczyn napisała o tym tutaj na wątku i zaczęłam trochę czytać na ten temat ,prawdopodobienstwo zarażenia się to 4% .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja muszę jechać z narzeczonym do kraju gdzie jest ten wirus ale 4 miesiące przed ślubem. Zagrożenie niby jest ale słyszałam też o testach które robi się po powrocie żeby sprawdzić czy ma się tego wirusa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
orzeszkova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-24, 08:13   #443
heziola
Zadomowienie
 
Avatar heziola
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Redhill
Wiadomości: 1 158
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Mikoma linki z rylko mi nie działają. To tylko u mnie czy ktoś inny tez ma z tym problem?


Sent from my iPhone using Tapatalk
heziola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-24, 08:21   #444
mikoma
Zakorzenienie
 
Avatar mikoma
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 4 043
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Ipecacuanha Pokaż wiadomość
Szoszo fajne menu, ja bym byla zadowolona jako gosc. Pochwal sie jakie miejsce na podroz wybraliscie?
Mikomo jaki zatarg? Ja mialam nieprzyjemna sytuacje z hegos i tez tam nie kupuje od lat

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kupiłam 2 pary balerin Gino Rossi po 300 zł każda. Po 3 miesiącach normalnego chodzenia do pracy, itp. pękły mi podeszwy (w obu parach!). Złożyłam reklamację, ale oczywiście nie została uwzględniona, bo "uszkodzenia wynikały z niewłaściwego użytkowania"(tak kurna, gwoździem przebiłam ). I chyba im się wydawało, że na tym się skończy, ale nie wiedzieli na kogo trafili... bo pozwałam ich do sądu i cała sprawa ciągnęła się rok, aż teraz niedawno sąd stwierdził, że chce, żeby buty zostały zbadane przez specjalistę-szewca, żeby ocenił, czy to jest faktycznie nieprawidłowe używanie, czy wada fabryczna. I się chyba wystraszyli, że ta opinia będzie niekorzystna, bo postanowili, że jednak uznają reklamację i zwrócą pieniądze a że sprawa była już w sądzie, to muszą mi też zapłacić odsetki Wkurza mnie taka polityka sklepów z butami- podejrzewam, że pewnie 90% reklamacji jest odrzucana w taki taśmowy sposób, bo ludzie nie wiedzą jak potem z tym walczyć. Mnie ta sytuacja nauczyła, że nie należy odpuszczać i trzeba walczyć o swoje prawa, nawet jeżeli to ma być walka o 500 zł.

---------- Dopisano o 08:21 ---------- Poprzedni post napisano o 08:20 ----------

Cytat:
Napisane przez heziola Pokaż wiadomość
Mikoma linki z rylko mi nie działają. To tylko u mnie czy ktoś inny tez ma z tym problem?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ojej, nie wiem;(
mikoma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-24, 09:03   #445
Likable
Zakorzenienie
 
Avatar Likable
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 8 551
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Dzień dobry


Szoszo brzmi pysznie! Gdzie lecicie?

Pixi ale fajnie z tym mieszkankiem

Ja to coraz częsciej o dziecku już myślę
__________________
Czasami ludzie wokół Ciebie nie będą rozumieć Twojej drogi. Nie muszą, ona nie jest dla nich.

Likable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-24, 09:07   #446
Kira_18
Zadomowienie
 
Avatar Kira_18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 349
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Dzień dobry
Wczoraj mnie tu nie było, ale od rana w zasadzie poza domem, więc nie miałam zbytnio czasu żeby zerkać w telefon.
Maria
Super obrączki
Patka
Mam nadzieję, że panieński się udał
Pixie
Fajnie, że wybraliście piosenkę nas to czeka jutro bo startujemy z 1 tańcem. Także jutro wszystko się rozstrzygnie.
Szoszo
Również w dalszym ciągu poluje na buty ślubne. Tyle że wolę jednak stacjonarnie. Nie ma to jak przymierzyć od ręki

Wczoraj koleżanka pożyczyła mi swoją podwiązkę na ślub. Także już coś pożyczonego mam za to mam problem z kolczykami. Chciałabym pasujące do mojej bransoletki i niewiszące. A takich nie znalazłam


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

I ślubuję, że Ci nie odpuszczę aż do śmierci
29.06.2019
Kira_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-24, 09:10   #447
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez heziola Pokaż wiadomość
Mikoma linki z rylko mi nie działają. To tylko u mnie czy ktoś inny tez ma z tym problem?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Mi też nie działają
Cytat:
Napisane przez mikoma Pokaż wiadomość
Kupiłam 2 pary balerin Gino Rossi po 300 zł każda. Po 3 miesiącach normalnego chodzenia do pracy, itp. pękły mi podeszwy (w obu parach!). Złożyłam reklamację, ale oczywiście nie została uwzględniona, bo "uszkodzenia wynikały z niewłaściwego użytkowania"(tak kurna, gwoździem przebiłam ). I chyba im się wydawało, że na tym się skończy, ale nie wiedzieli na kogo trafili... bo pozwałam ich do sądu i cała sprawa ciągnęła się rok, aż teraz niedawno sąd stwierdził, że chce, żeby buty zostały zbadane przez specjalistę-szewca, żeby ocenił, czy to jest faktycznie nieprawidłowe używanie, czy wada fabryczna. I się chyba wystraszyli, że ta opinia będzie niekorzystna, bo postanowili, że jednak uznają reklamację i zwrócą pieniądze a że sprawa była już w sądzie, to muszą mi też zapłacić odsetki Wkurza mnie taka polityka sklepów z butami- podejrzewam, że pewnie 90% reklamacji jest odrzucana w taki taśmowy sposób, bo ludzie nie wiedzą jak potem z tym walczyć. Mnie ta sytuacja nauczyła, że nie należy odpuszczać i trzeba walczyć o swoje prawa, nawet jeżeli to ma być walka o 500 zł.

---------- Dopisano o 08:21 ---------- Poprzedni post napisano o 08:20 ----------



Ojej, nie wiem;(
Chamstwo Też tak myślę, że większość sklepów liczy, że sprawa rozejdzie się po kościach i nikomu nie będzie chciało się iść do sądu z butami. Ja przyznam szczerze, że nie umiem walczyć o takie sprawy Nie umiem w reklamacje, odwołania i tego typu rzeczy. Raz w życiu złożyłam reklamację na stanik z Triumpha i powiem szczerze, że byłam zdziwiona tym, że uznali ja w całości i zwrócili pieniądze. Chodziło o deformację miseczek, a mogli od razu stwierdzić, że źle użytkowałam, źle prałam, miałam zły rozmiar itp.


Dzień dobry!
Ciekawe jak Patka po panieńskim

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-24, 09:20   #448
meggie94
Zakorzenienie
 
Avatar meggie94
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 150
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Hej

Wczoraj nauki trwały 10 min i ksiądz podbił nam 2 spotkania ale uprzedził, że za tydzień z proboszczem, więc mamy się szykować na godzinę... -.-

Mieliśmy wczoraj totalnego pecha do zaproszeń, rozdaliśmy tylko jedno. Dziś jesteśmy umówieni pod Chełmem, chyba jeszcze pojedziemy do Włodawy i do Lublina.

Ja sukienkę na panieński już mam. Świadkową chciała żebym sobie kupiła białą i do Turcji musiałam kupić koktajlowa białą bo sobie wymyślili White Party w drugi dzień wyjazdu, więc już mam na dwie okazje. Ale jest tak ładna, że nie wiem czy na poprawiny też jej nie wezmę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
24.11.2014
26.01.2018
29.06.2019

Avatar by mylengrave
meggie94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-24, 09:20   #449
Szoszoszo
Zakorzenienie
 
Avatar Szoszoszo
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 797
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez _Pixie_ Pokaż wiadomość
Mieszkanko fajne, trochę droższe niż planowaliśmy, ale może złożymy ofertę, choć nawet nie byliśmy jeszcze u doradcy finansowego. Zaczynamy od strony, ale nasza oferta wygra to będziemy się martwić co dalej

Z Twoimi butami jak z naszym tortem, zmagań ciąg dalszy... Byliśmy napaleni bardzo na tę cukiernię, bo kupujemy tam ciastka i torty bezowe, a tu się okazało, że tort weselny to klapa... suchy, masy śmietanowe przypominają konsystencją bardziej ptasie mleczko... Szukamy dalej

Faktycznie zupełnie inne menu, ale wygląda pysznie! Ja bym chętnie popróbowała takich nowości!

Dziś zapadła ważna decyzja - wybraliśmy piosenkę na pierwszy taniec. Po milionach godzin na youtube (bo mojemu Tż to obojętne i do wszystkiego zatańczy, ale "Musi być koniecznie ta Ira?, Tu przecież, nie ma wybijanego rytmu..., To nie pasuje do discofoxa...)
Ale fajnie, że trafiliście na fajne mieszkanie, to wcale nie jest takie łatwe dziś...
Za to z tortem słabo. Mam nadzieję, że szybko znajdziecie fajną alternatywę!
I jaka, jaka piosenka będzie?

Dziękuję za opinię

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Szoszo - bardzo ciekawe menu Są rzeczy, których bym nie zjadła, ale wielu chętnie bym spróbowała.
Gdzie kupiliście bilety?

Udało nam się dac te 2 zaproszenia i wyszło bardzo fajnie, bo ci jedni znajomi w ogóle się nie spodziewali W sumie to tacy trochę przyszywani znajomi, ale mamy taki fajny kontakt ze sobą i to są tak super ludzie, że spontanicznie w sylwestra dopisaliśmy ich do listy gości i nie żałujemy

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Dziękuję za opinię Ja też nie wszystko bym zjadła, choć w moim przypadku to oczywiste, skoro mięsa nie tykam ale staraliśmy się tak, żeby były i mięso, i ryby (ja akurat jadam), i opcja wege.

Lecimy do Tromsø i stamtąd jedziemy na Lofoty

Cytat:
Napisane przez mikoma Pokaż wiadomość
Nic nie kupiłam, w zakładkach wylądowały:

https://www.zalando.pl/kiomi-balerin...1a05w-j11.html

https://www.zalando.pl/kiomi-balerin...1a05w-q11.html

https://www.zalando.pl/kiomi-balerin...1a059-g11.html

https://www.rylko.com/pl/produkt/0I200A_PN4,117021.html akurat mają mój rozmiar

https://www.rylko.com/pl/produkt/0I2...130182,14.html te są faworytem, ale nie wiem czy jeszcze będą dostępne

https://www.rylko.com/pl/produkt/1SM...m_w_szpic.html

https://www.rylko.com/pl/produkt/0I2...114361,14.html

Także tak, jak kupię 3, to zbankrutuję



5 miesięcy odkąd przeleciało pół roku mam wrażenie, że czas niebezpiecznie przyspieszył, a my dalej w lesie z wieloma rzeczami
ja bym pewnie od razu naklikała

Pierwsze podbiły moje serce i wylądowały też u mnie w zakładkach kusicielko
Wszystkie fajne, ale ten model z kiomi urzekł mnie najbardziej, jeśli chodzi o buty, bardzo lubię takie najnudniejsze, bez żadnych ozdóbek

Cytat:
Napisane przez Ipecacuanha Pokaż wiadomość
Szoszo fajne menu, ja bym byla zadowolona jako gosc. Pochwal sie jakie miejsce na podroz wybraliscie?
Mikomo jaki zatarg? Ja mialam nieprzyjemna sytuacje z hegos i tez tam nie kupuje od lat

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję
Kierunek podróży, zgodnie z tym, co sobie planowaliśmy od początku, Norwegia

Cytat:
Napisane przez heziola Pokaż wiadomość
Mikoma linki z rylko mi nie działają. To tylko u mnie czy ktoś inny tez ma z tym problem?


Sent from my iPhone using Tapatalk
U mnie działa

Cytat:
Napisane przez mikoma Pokaż wiadomość
Kupiłam 2 pary balerin Gino Rossi po 300 zł każda. Po 3 miesiącach normalnego chodzenia do pracy, itp. pękły mi podeszwy (w obu parach!). Złożyłam reklamację, ale oczywiście nie została uwzględniona, bo "uszkodzenia wynikały z niewłaściwego użytkowania"(tak kurna, gwoździem przebiłam ). I chyba im się wydawało, że na tym się skończy, ale nie wiedzieli na kogo trafili... bo pozwałam ich do sądu i cała sprawa ciągnęła się rok, aż teraz niedawno sąd stwierdził, że chce, żeby buty zostały zbadane przez specjalistę-szewca, żeby ocenił, czy to jest faktycznie nieprawidłowe używanie, czy wada fabryczna. I się chyba wystraszyli, że ta opinia będzie niekorzystna, bo postanowili, że jednak uznają reklamację i zwrócą pieniądze a że sprawa była już w sądzie, to muszą mi też zapłacić odsetki Wkurza mnie taka polityka sklepów z butami- podejrzewam, że pewnie 90% reklamacji jest odrzucana w taki taśmowy sposób, bo ludzie nie wiedzą jak potem z tym walczyć. Mnie ta sytuacja nauczyła, że nie należy odpuszczać i trzeba walczyć o swoje prawa, nawet jeżeli to ma być walka o 500 zł.

---------- Dopisano o 08:21 ---------- Poprzedni post napisano o 08:20 ----------



Ojej, nie wiem;(
Co za dziady Super, że tak ich załatwiłaś, ale fatalnie, że trzeba się tak namachać, żeby wywalczyć swoje.

Co prawda nigdy nie reklamowałam akurat butów, ale w ostatnich latach latach 3 razy biłam się o reklamację torebek (raz zresztą z Zalando), za każdym razem było długo i wkurzająco, ale się udawało.

Też już się nauczyłam walczyć o swoje prawa, ale faktycznie firmy mają taką politykę, że taśmowo odrzucają chyba wszystko, jak leci, wielu ludzi pierwsza odmowa już zniechęca do dalszych działań.
Szoszoszo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-24, 10:43   #450
_Pixie_
Zadomowienie
 
Avatar _Pixie_
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 926
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Szoszoszo Pokaż wiadomość
Ale fajnie, że trafiliście na fajne mieszkanie, to wcale nie jest takie łatwe dziś...
Za to z tortem słabo. Mam nadzieję, że szybko znajdziecie fajną alternatywę!
I jaka, jaka piosenka będzie?

Dziękuję za opinię



Dziękuję za opinię Ja też nie wszystko bym zjadła, choć w moim przypadku to oczywiste, skoro mięsa nie tykam ale staraliśmy się tak, żeby były i mięso, i ryby (ja akurat jadam), i opcja wege.

Lecimy do Tromsø i stamtąd jedziemy na Lofoty


ja bym pewnie od razu naklikała

Pierwsze podbiły moje serce i wylądowały też u mnie w zakładkach kusicielko
Wszystkie fajne, ale ten model z kiomi urzekł mnie najbardziej, jeśli chodzi o buty, bardzo lubię takie najnudniejsze, bez żadnych ozdóbek


Dziękuję
Kierunek podróży, zgodnie z tym, co sobie planowaliśmy od początku, Norwegia


U mnie działa


Co za dziady Super, że tak ich załatwiłaś, ale fatalnie, że trzeba się tak namachać, żeby wywalczyć swoje.

Co prawda nigdy nie reklamowałam akurat butów, ale w ostatnich latach latach 3 razy biłam się o reklamację torebek (raz zresztą z Zalando), za każdym razem było długo i wkurzająco, ale się udawało.

Też już się nauczyłam walczyć o swoje prawa, ale faktycznie firmy mają taką politykę, że taśmowo odrzucają chyba wszystko, jak leci, wielu ludzi pierwsza odmowa już zniechęca do dalszych działań.
Ostatecznie padło na Ein Stern (czyli oryginalną wersję Jednej z gwiazd Mariusza Kalagi) Nie wiem, czy wam pisałam, ale poznaliśmy się na studiach na niemieckim właśnie, więc to będzie fajne nawiązanie

Czekam na relację z panieńskiego!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:43 ---------- Poprzedni post napisano o 11:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Szoszoszo Pokaż wiadomość
Ale fajnie, że trafiliście na fajne mieszkanie, to wcale nie jest takie łatwe dziś...
Za to z tortem słabo. Mam nadzieję, że szybko znajdziecie fajną alternatywę!
I jaka, jaka piosenka będzie?

Dziękuję za opinię



Dziękuję za opinię Ja też nie wszystko bym zjadła, choć w moim przypadku to oczywiste, skoro mięsa nie tykam ale staraliśmy się tak, żeby były i mięso, i ryby (ja akurat jadam), i opcja wege.

Lecimy do Tromsø i stamtąd jedziemy na Lofoty


ja bym pewnie od razu naklikała

Pierwsze podbiły moje serce i wylądowały też u mnie w zakładkach kusicielko
Wszystkie fajne, ale ten model z kiomi urzekł mnie najbardziej, jeśli chodzi o buty, bardzo lubię takie najnudniejsze, bez żadnych ozdóbek


Dziękuję
Kierunek podróży, zgodnie z tym, co sobie planowaliśmy od początku, Norwegia


U mnie działa


Co za dziady Super, że tak ich załatwiłaś, ale fatalnie, że trzeba się tak namachać, żeby wywalczyć swoje.

Co prawda nigdy nie reklamowałam akurat butów, ale w ostatnich latach latach 3 razy biłam się o reklamację torebek (raz zresztą z Zalando), za każdym razem było długo i wkurzająco, ale się udawało.

Też już się nauczyłam walczyć o swoje prawa, ale faktycznie firmy mają taką politykę, że taśmowo odrzucają chyba wszystko, jak leci, wielu ludzi pierwsza odmowa już zniechęca do dalszych działań.
Ja bardzo szanuję firmy, które nie mają problemów z reklamowaniem towarów, tak trafiliśmy na jedną z naszych ulubionych firm z akcesoriami komputerowymi. Jedne słuchawki reklamowaliśmy tam chyba 3 razy, za każdym razem psuły się po prawie dwóch latach, za każdym razem dawali nowe i odnawiali okres gwarancji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Pixie_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-06-16 17:05:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:31.