"coś" dziwnego na linii żuchwy!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-22, 10:40   #1
honey87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 151

"coś" dziwnego na linii żuchwy!!


hej! od zawsze borykam się z moją problematyczną mieszaną cerą... zawsze wyskoczy jakiś pryszcz..ale od pewnego czasu dręczy mnie coś dziwnego na linii żuchwy.
Piszę, ponieważ ciekawi mnie, czy ktoś miał podobny problem do mnie!
Otóż parę dni temu zauważyłam po prawej stronie żuchwy takie maluśkie krosteczki...które można było zobaczyć tylko z bliska. Były wyczuwalne w dotyku - dosłownie myślałam, że to jakaś alergia... jednak po pewnym czasie z tych malusich krosteczek zaczęły się robić jakieś dziwne pryszcze z czerwoną otoczką... bardzo brzydko to wygląda! normalnie jak jakiś trądzik różowaty....
Najgorsze jest to, że dłonią wyczuwam podobne ("narazie" niewidzialne) krosteczki po drugiej stronie żuchwy... strach się bać co będzie za parę dni((
wczoraj byłam u dermatologa, który stwierdził, że szybko to wyleczymy... i przepisał mi takie robione mazidło - składniki zapisał na recepcie, no i później miałam lek do odebrania w aptece.

Bardzo się martwię, że nie zejdzie mi to do następnego weekendu.. idę na wesele! i z taką brzydką żuchwą... (((((( ryczeć się chce!!
Czy ktoś z was miał może problem podobny do mojego? jak sobie poradziliście??
błagam o słowa otuchy;((((((
honey87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 14:51   #2
gsk
Zakorzenienie
 
Avatar gsk
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Beldżja
Wiadomości: 4 203
GG do gsk
Dot.: "coś" dziwnego na linii żuchwy!!

niestety ale wątpie żeby w tydzień to wszystko zniknęło.
Jeśli dobrze zakryjesz krostki to raczej nikt nie będzie zwracał na nie uwagi. W takich salach światło pada z góry więc broda będzie słabo oświetlona i krostki nie będą tak widoczne
__________________
Po prostu Gośka
gsk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:15.