Długi brak miesiączki - ciąża? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-16, 17:40   #1
agusianioleczek88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2

Długi brak miesiączki - ciąża?


Cześć dziewczyny! Nie wiem już, co robić... Otóż 18 kwietnia współżyłam z chłopakiem bez zabezpieczenia, wiem, jakie mogą być tego konsekwencje, chociaż we mnie nie skończył, ale która z nas tego nie robiła.. Otóż około 29 kwietnia powinnam dostać okresu, chociaż mam nieregularny (28-32 dni), rok temu spóźniał się ponad miesiąc, ale przez odchudzanie, gin przepisał leki na wywołanie i normalnie dostałam, a teraz już wariuję, bo to ponad 2 tyg od spodziewanego okresu... Poradzcie coś, bo nie wyrabiam Robiłam też testy, jeden 18 dni po stosunku - negatywny, drugi 21 dni po stosunku, też negatywny, obydwa z porannego moczu... Objawy jak przed okresem, bóle brzucha, jajników, pełno pryszczy na twarzy, strasznie wysypało, prawie brak śluzu, bóle piersi, strasznie wahania nastroju, raz się cieszę, raz płaczę i nie wiem, co robić... wizytę u gin mam dopiero za 2 tyg, takie kolejki, chłopak za granicą w pracy i szukam na wszystkie sposoby uspokojenia... Dodam, że w ostatnie tygodnie dużo imprezowałam, często w nocy nie spałam, alkoholu i papierosów też dużo było, do tego złapałam jednodniowe, mocne przeziębienie.. Leków żadnych nie biorę, oprócz magnezu i wit C. Ostatnio coś mnie pochwa swędzi, jajnik pobolewa a okresu nadal brak i sama już nie wiem... proszę, pomóżcie
agusianioleczek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-20, 13:35   #2
LadyM25
Raczkowanie
 
Avatar LadyM25
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 241
Dot.: Długi brak miesiączki - ciąża?

no to jak robiłaś testy to chyba znasz odpowiedź... jakieś wahania hormonalne masz i tyle.
__________________
Start 56..55..54..53..52..51..50 Cel

Staram się zdrowo odzywiać
LadyM25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-20, 20:04   #3
madziaaa1817
Raczkowanie
 
Avatar madziaaa1817
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 41
Dot.: Długi brak miesiączki - ciąża?

Dwa testy to już jest coś Myślę, że nie masz co panikować. Możesz przejść się do laboratorium na badanie beta hcg- hormonu, który wytwarza się w czasie ciąży. Testy właśnie są na niego czułe, więc myślę, że i tak nie ma potrzeby skoro oba wyszły negatywne i to po takim czasie. Miesiączki spóźniają się często z osłabienia, ze stresu. Kiedyś zastępowałam przez tydzień koleżankę w jej pracy i musiałam wstawać o 6, a wieczorami nie mogłam zasnąć. Okres spóźniał mi się już kilka dni przed tą pracą, a koniec końców cykl wydłużył się o 2,5 tygodnia. Wyspałam się porządnie, odpoczęłam i od razu dostałam następnej nocy
Także chwila oddechu, wyluzuj i powinno być dobrze, trzymam kciuki!
madziaaa1817 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:28.