I zostały niedobitki, ale fajne z nas kobitki - mamusie maj-czerwiec 2009, cz. VII - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-01, 20:38   #1
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Wink

I zostały niedobitki, ale fajne z nas kobitki - mamusie maj-czerwiec 2009, cz. VII


Zapraszam wszystkie mamy, które urodziły swoje dzieci w maju- czerwcu (lub w okolicy) 2009 roku

Poprzedni wątek z dłuuugą listą: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=459822

Teraz została nas tylko garsteczka, udzielających się w miarę regularnie Oczywiście zapraszamy wszystkie nowe mamy, stare i wszystkie mamy z całego świata W razie potrzeby będziemy pisać w dowolnym języku i narzeczu

Cinka + Ninka
Blondynka + Olivier i Bruno
Doris + Kalinka
Gosikk + Aleks i Anika
Kathi + Gabi i Laura i Max
Katrin + Marcelek i Igorek
Kurka + Natan
Małgosia + Antoś i Łukaszek
Moonia + Martulka i Majeczka
Rumiankowa + Gosia i Dorotka
Selka + Bartuś i Hania
Seona + Pati i Lili
Superzabula + Jaś
__________________

Ślub
Pati
Lili

Edytowane przez Seona
Czas edycji: 2013-04-04 o 15:42 Powód: dopisek
Seona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 20:40   #2
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: I zostały niedobitki, ale fajne z nas kobitki - mamusie maj-czerwiec 2009

w razie w
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 524f82dc369aff3e7d4357b4423aec62,10,1.jpg (26,8 KB, 61 załadowań)
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 20:54   #3
SELKA*
Zakorzenienie
 
Avatar SELKA*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 7 678
Dot.: I zostały niedobitki, ale fajne z nas kobitki - mamusie maj-czerwiec 2009

Meldujem siem
Zdjęcie Kuby może zostać
__________________
1.06.2009 Bartuś
1.05.2012 Hania
6/2017
SELKA* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 21:17   #4
cinusiowa
Zakorzenienie
 
Avatar cinusiowa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: koniec świata...
Wiadomości: 3 727
GG do cinusiowa
Dot.: I zostały niedobitki, ale fajne z nas kobitki - mamusie maj-czerwiec 2009

Obecna

Kuba Błaszczykowski

Nie wiem co was wzięło na te wiosenne porządki ale mój Tż dzisiaj mi okna pomył w kuchni, bo się z nim o to mało nie pokłóciłam. Ale żeby tego było mało, to wchodzę do Niny pokoju, a tam też jasność boje. Normalnie tam też pomył Nie umył tylko od ulicy i powiedział, ze to już zostawił dla mnie. Podejrzewam, ze to dlatego, że w bloku naprzeciwko mieszka kolega z pracy więc... jak to on ma go widzieć, jak myje okna... Ale ok, i tak zrobił więcej niż miał i całe mieszkanie pozamiatał, wypachnił Az mi się miło wchodziło do mieszkania po pracy

Dzisiaj chyba sobie zrobię wieczór filmowy, bo mam ochotę się wybyczyć, a Tż naprawia komuś laptopa i siedzi w kuchnio, bo tam najlepsze światło ma nad stołem
__________________
56/2015
111/2014
cinusiowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 21:38   #5
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: I zostały niedobitki, ale fajne z nas kobitki - mamusie maj-czerwiec 2009

Ja też Kubę uwielbiam

Borze szumiący, Cinka, gdzieś Ty takiego chłopa znalazła spróbuj mi jeszcze ponarzekać na niego Ja to się nie doczekam, żebym weszła do domu i było posprzątane. On jak wchodzi to jak tornado, sieje zniszczenie wszędzie.

Ja też zrobiłam sobie wieczór yt oglądałam filmiki i zaczęłam Kuchenne Rewolucje, ale nudny odcinek i idę spać. Lili zasnęła bez jedzenia, tylko jogurt zjadła, więc pewnie wstanie 2 razy.
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 21:59   #6
cinusiowa
Zakorzenienie
 
Avatar cinusiowa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: koniec świata...
Wiadomości: 3 727
GG do cinusiowa
Dot.: I zostały niedobitki, ale fajne z nas kobitki - mamusie maj-czerwiec 2009

Blondynka a jak tam Twoje chłopaczki najmłodsze??

Seona
a może chociaż w tytule wpisać, że to VII część wątku... Fajnie potem widzieć ile się naklikało
A moim chłopem tak się nie zachwycaj, on tylko czasem ma takie przebłyski, może ze 3-4 razy do roku, że podłogę umyje, pozmywa naczynia i to jak się o to wykłócę, pokrzyczę na niego od pasożytów itd. I tak było dzisiaj przez telefon, dlatego jak wróciłam z pracy i z Ninką z przedszkola, to mieszkanie błyszczało, nie zdążył tylko umyć podłóg ale pozamiatał. Ale to nic, za takie coś to sama je jutro z chęcią pomyję

Moja Nina jeszcze nie śpi. Siedzi w pidżamie, w szlafroczku, w grubych skarpetach w kuchni na taborecie obok Tż i ogląda rozkręconego na części pierwsze laptopa. Ciekawi ją to bardzo, oczy ma jak 5 zł Normalnie Tż syn niepotrzebny, bo córka przejawia jakieś męskie zainteresowania, może zacznie z nią jeszcze w piłkę grać. A żebyście słyszały, jak oni razem dyskutują w kuchni przy tym laptopie Fajnie się ich podsłuchuje
__________________
56/2015
111/2014
cinusiowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 22:21   #7
blondynkapoznan
Zakorzenienie
 
Avatar blondynkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mój sposób na kryzys: Jem spleśniały ser, piję stare wino i jeżdżę autem bez dachu.
Wiadomości: 9 984
GG do blondynkapoznan
Dot.: I zostały niedobitki, ale fajne z nas kobitki - mamusie maj-czerwiec 2009

Cinka moje chłopy w porządku nie mogę złego słowa powiedzieć
zapisuje w tym roku Oliviera do przedszkola ale wątpię aby się załapał
widzę że twoja Nina bardzo inteligentna czytałam wiele razy tutaj jak pisałaś co mówi robi.Jestem pod wrażeniem
blondynkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-02, 08:33   #8
kuroikaze
Wtajemniczenie
 
Avatar kuroikaze
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 2 338
Dot.: I zostały niedobitki, ale fajne z nas kobitki - mamusie maj-czerwiec 2009

Ej czemu moje dziecko to synek, zmieńcie mu to na Natan Seona

Ja mam wenę ale czasu mi brakuje
Cinka broniłam w czerwcu licencjata, teraz studiuje dziennie mgr (temu mam problem pogodzenia tego z normalnym całym etatem...)
a ja rzuciłam palenie ot tak... zwyczajnie przestałam, czasami popalałam ale to już też się skończyło, nie mówię że nigdy mi się nie zdarzy ale nie mam już nawet ochoty
trzymaj się, to zbędne wydawanie pieniędzy a Wy zbieracie na mieszkanie

Selka a jaki robiłaś, czym (jaki preparat) i gdzie? ja robiłam kiedyś encanto, po tym można myć włosy po kilku godzinach, byłam zadowolona z tym że to bardziej zabeig wygładzający niż prostujący.

Seona mnie też łyso bez firanek
a korzonki właśnie jak piszesz, ja jak się zgiełam to wyprostować się nie mogłam.
a ta cała ppd przyprawia mnie o rzyg tęczą nie mogę jej znieść. (i dlatego nie oglądam, choć śliczną z niej kobietę zrobili, dobrego ma lekarza )

Blondi hej zdjęcia pokaż, dawno Was nie widzieliśmy! czemu miałby się nie dostać? co u Was? weż mnie na wakacje ze sobą

Rumiankowa moj natan też szlaleje w przedszkolu z tym że co tydzień przeziębiony
a to trochę daleko... myślałam że się z którąś spotkam bo prawodopodobnie będę tam na szkoleniu.

dziewczyny dostałam cudowny prezent na urodziny niematerialny raczej
__________________

N. ♥
kuroikaze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 08:48   #9
rumiankowa
Zadomowienie
 
Avatar rumiankowa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu ;)
Wiadomości: 1 436
Dot.: I zostały niedobitki, ale fajne z nas kobitki - mamusie maj-czerwiec 2009

melduję się
fajny tytuł

kurko, co dostałaś?
rumiankowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 09:25   #10
kuroikaze
Wtajemniczenie
 
Avatar kuroikaze
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 2 338
Dot.: I zostały niedobitki, ale fajne z nas kobitki - mamusie maj-czerwiec 2009

prawdopodobnie szanse na szczęście (mam nadzieję... )
__________________

N. ♥
kuroikaze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 09:41   #11
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: I zostały niedobitki, ale fajne z nas kobitki - mamusie maj-czerwiec 2009, cz.

Cytat:
Napisane przez kuroikaze Pokaż wiadomość
Ej czemu moje dziecko to synek, zmieńcie mu to na Natan Seona
a bo kiedyś pisałaś, że ktoś Cię tu nakrył

Cytat:
Napisane przez kuroikaze Pokaż wiadomość
prawdopodobnie szanse na szczęście (mam nadzieję... )


Dopisałam jeszcze Kathi, bo pojawia się i znika aha i kiedyś Katrin na nk napisała, że w marcu wraca do pracy i na pewno się zamelduje

nic nie mogę tu popisać, jak jest Lili, rzuca się na kompa, nawet tv włączony jej nie interesuje
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-02, 10:12   #12
cinusiowa
Zakorzenienie
 
Avatar cinusiowa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: koniec świata...
Wiadomości: 3 727
GG do cinusiowa
Dot.: I zostały niedobitki, ale fajne z nas kobitki - mamusie maj-czerwiec 2009, cz.

O ludzie kochani kurko pisz, bo ja zemdleję z ciekawości:ju pi: Ciekawe, czy to jest to, o czym myślę

blondynka ale masz super z tymi wakacjami. My jak kupimy to mieszkanie, to nawet na wakacje za miastem nas stać nie będzie Ale wiesz, że znam osobę, która w tym samym terminie jedzie na Rodos Pokaż w jakie miejsce jedziecie Czemu Oli miałby się nie dostać do przedszkola? Któreś z Was nie pracuje? Jeśli np. Ty jesteś na wychowawczym, to tak jakbyś pracowała, pracodawca wtedy wypełni Ci zaświadczenie normalnie, jakbyś była zatrudniona. Przedszkole to fajna sprawa dla takiego już 4 latka. Naprawdę dzieciaki wiele rzeczy się tam uczą i to niekoniecznie takich, których sama nie umiałabym np. nauczyć Niny ale bym na to wcale nie wpadła Poza tym spędzają tam czas zupełnie inaczej. Np. u Ninki często są organizowane jakieś dni i święta. W piątek mieli "Mleczny Dzień", ubieraliśmy dzieci na biało (przynajmniej białe bluzeczki) i przynosiły do przedszkola mleczne rzeczy (jogurty, serki, mleczne napoje itp.) i mieli z tym związane zajęcia, konkursy, zgadywanki itp.
A czy Nina jakaś inteligentna bardziej od swoich rówieśników, to nie sądzę Jej plusem i tym czym się wyróżnia jest to, że jest ogromną gadułą i ma dość bogate słownictwo i nie wiem skąd ona je czerpie. Gadać by mogła non stop, wystarczy jej tylko odpowiadać "yhy, no, yhy..." a ona tylko mówi Ostatnio ubieraliśmy się do wyjścia a ona ciągle skakała i nie mogłam ubrać jej butów, że w końcu krzyknęłam do niej, aby dała mi tą nogę. Wtedy w końcu włożyła tą nogę i stwierdziła "cóż za upokorzenie" Ja jej tego słowa nie uczyłam, nie wiem skąd je zna. Zapytałam czy ona wie, co to słowo oznacza, to powiedziała że "upokorzenie, to jak ktoś ma jakiś wypadek" Potem się dowiedziałam, że takie słowa powiedział chłopiec z bajki o strażaku Samie, gdy coś tam mu się stało

rumianku Ty też pisz do nas częściej, nie wolno tak tylko siedzieć cicho i czytać A jak sobie Gosia radzi w przedszkolu? Jak Dorotka? Nie chorują dziewczyny? Dorotka już biega?


Dziewczyny u nas właśnie na plusie 10 stopni za oknem
Szybko gotuję obiad - na dziś i jutro fasolówka - i lecimy z Ninką na "łajzy"
__________________
56/2015
111/2014

Edytowane przez cinusiowa
Czas edycji: 2013-03-02 o 10:13
cinusiowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 12:37   #13
blondynkapoznan
Zakorzenienie
 
Avatar blondynkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mój sposób na kryzys: Jem spleśniały ser, piję stare wino i jeżdżę autem bez dachu.
Wiadomości: 9 984
GG do blondynkapoznan
Dot.: I zostały niedobitki, ale fajne z nas kobitki - mamusie maj-czerwiec 2009, cz.

Kurko Kochana ja raczej zdj nie pokazuj zdj na naecie.Postaram się na swój profil dodać wtedy dam znać ok
Cinka zazdraszczam mieszkania.U Nas żadne kredyty nie wchodzą w grę M ma niby stałą prace ale ost 3 mies postoju więc byliśmy bez wypłaty.
Co do wakacji to jedziemy drugi raz w to samo miejsce.W 2012 byliśmy i było bardzo fajnie więc i w tym.
jedziemy tutaj

http://www.holidaycheck.pl/hotel-Inf...hid_17966.html

pochwal się kto jedzie na Rodos

co do przedszkola to u mnie w dzielnicy jest ich wiele ale i chętnych bardzo dużo.
Ja nie pracuje a to niby też minus.A tylko do jednego można składać a preferencje wpisać jeszcze do innych dwóch.
Dzisiaj byliśmy na drzwiach otwartych Olivierowi się bardzo podobało.
blondynkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 12:51   #14
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: I zostały niedobitki, ale fajne z nas kobitki - mamusie maj-czerwiec 2009, cz.

Blondi, piękne miejsce!! My się wybieramy nad polskie morze, tym razem do Darłówka. Ostatnio byliśmy tutaj i było super: http://www.hotel-lubicz.pl/
Hotel idealny dla dzieci, kuchnia obłędna, zabiegi super, bo korzystałam I jak tam byliśmy to się spotkaliśmy w Darłówku ze znajomymi (akurat też byli nad morzem i to w połowie drogi było) i miejscowość baaardzo nam się spodobała i upatrzyliśmy ten hotel http://www.hotel-lidia.pl/

Oby tylko nam się pogoda trafiła w zeszłym roku była cuuudna. I może znowu teściów weźmiemy? zawsze to pomoc i wieczorem zostaną z dziećmi a my możemy poszaleć w nocy
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 13:45   #15
cinusiowa
Zakorzenienie
 
Avatar cinusiowa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: koniec świata...
Wiadomości: 3 727
GG do cinusiowa
Dot.: I zostały niedobitki, ale fajne z nas kobitki - mamusie maj-czerwiec 2009, cz.

Blondu moja ciotka jedzie na Rodos właśnie w czerwcu Wysyłała mi ich hotel i gdzie dokładnie jadą, to jak znajdę to pokażę. Oni już też byli wcześniej na Rodos i dlatego wybrali to miejsce ponownie.
A to nasze mieszkanie to jeszcze nic pewnego. Jeszcze nie wiadomo, czy uda nam się kupić, bo czekamy na decyzję banku, a my już mamy jeden kredyt duży na ziemię Jak teraz nie dostaniemy na mieszkanie, to dopiero za 4-5 lat będziemy mogli kupić, jak spłacimy ziemię i będziemy na czysto...

Tż pojechał z Ninką na wieś, a ja zmykam do mamy na kawkę
__________________
56/2015
111/2014
cinusiowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 14:06   #16
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: I zostały niedobitki, ale fajne z nas kobitki - mamusie maj-czerwiec 2009, cz.

Cinka, nie dopuszczam myśli, ze moglibyscie nie dostać kredytu czekam na tą waszą przeprowadzkę na swoje jakby to miało być moje mieszkanie nie ma jak u siebie. Zawsze za każdego mocno trzymam kciuki, żeby mogli być u siebie
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 16:31   #17
cinusiowa
Zakorzenienie
 
Avatar cinusiowa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: koniec świata...
Wiadomości: 3 727
GG do cinusiowa
Dot.: I zostały niedobitki, ale fajne z nas kobitki - mamusie maj-czerwiec 2009, cz.

Wiecie co, kto umie ustawić aby na stronie pokazywało się mniej postów. Ja kiedyś ustawiłam sobie, aby na stronie było jak dobrze pamiętam 50 postów i wkurza mnie to strasznie. Chciałabym wrocić z powrotem do mniejszej liczby i nie umiem tego zmienić...
__________________
56/2015
111/2014
cinusiowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 19:15   #18
cinusiowa
Zakorzenienie
 
Avatar cinusiowa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: koniec świata...
Wiadomości: 3 727
GG do cinusiowa
Dot.: I zostały niedobitki, ale fajne z nas kobitki - mamusie maj-czerwiec 2009, cz.

Blondynka moja ciotka tu jedzie http://www.grecos.pl/Wakacje/Grecja/...&tripBoardDb=3
__________________
56/2015
111/2014
cinusiowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 20:11   #19
blondynkapoznan
Zakorzenienie
 
Avatar blondynkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mój sposób na kryzys: Jem spleśniały ser, piję stare wino i jeżdżę autem bez dachu.
Wiadomości: 9 984
GG do blondynkapoznan
Dot.: I zostały niedobitki, ale fajne z nas kobitki - mamusie maj-czerwiec 2009, cz.

Cytat:
Napisane przez cinusiowa Pokaż wiadomość
a z Poznania leci? to chyba ten hotel
http://www.holidaycheck.pl/hotel-Inf...hid_17911.html


My lecimy z Tui.


Cinka nie stresuj się na bank kredyt dostaniecie.I będzie już na swoi
Seona zazdraszczam wyjazdu nad morze ja ost raz bylam ja Olivier miał ok 4 mies.Ale wyjazdu przynajmniej moja sobie nie wyobrazam.

Edytowane przez blondynkapoznan
Czas edycji: 2013-03-02 o 20:20
blondynkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-02, 20:48   #20
cinusiowa
Zakorzenienie
 
Avatar cinusiowa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: koniec świata...
Wiadomości: 3 727
GG do cinusiowa
Dot.: I zostały niedobitki, ale fajne z nas kobitki - mamusie maj-czerwiec 2009, cz.

Blondynka podejrzewam, ze z Poznania leci ale szczerze mówiąc, to o szczegóły jej nie pytałam. Często z nią rozmawiam na FB i telefonicznie, to przy okazji zapytam I nie wiem, czy w 100% wasze terminy pobytu się pokrywają ale pamiętam, że mówiła mi że jedzie na 2 tygodnie i akurat bedzie tam w swoje imieniny i urodziny, czyli 15-16 czerwca jeszcze tam będzie
__________________
56/2015
111/2014

Edytowane przez cinusiowa
Czas edycji: 2013-03-02 o 20:52
cinusiowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 20:57   #21
blondynkapoznan
Zakorzenienie
 
Avatar blondynkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mój sposób na kryzys: Jem spleśniały ser, piję stare wino i jeżdżę autem bez dachu.
Wiadomości: 9 984
GG do blondynkapoznan
Dot.: I zostały niedobitki, ale fajne z nas kobitki - mamusie maj-czerwiec 2009, cz.

Cytat:
Napisane przez cinusiowa Pokaż wiadomość
Blondynka podejrzewam, ze z Poznania leci ale szczerze mówiąc, to o szczegóły jej nie pytałam. Często z nią rozmawiam na FB i telefonicznie, to przy okazji zapytam I nie wiem, czy w 100% wasze terminy pobytu się pokrywają ale pamiętam, że mówiła mi że jedzie na 2 tygodnie i akurat bedzie tam w swoje imieniny i urodziny, czyli 15-16 czerwca jeszcze tam będzie
jesli by leciała z Poznania to na 80% z Nami bo parę razy Grecos leciał z Tui.


ja muszę podjąć decyzje co do przedszkola. Wybrać takie co ma rewelacyjne opinie czy takie co większe szanse dostania?
blondynkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 22:13   #22
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: I zostały niedobitki, ale fajne z nas kobitki - mamusie maj-czerwiec 2009, cz.

Blondi, ja kieruje się tym, gdzie mam blisko. Otwierają koło nas nowe i mam wielka nadzieję, że wszyscy się tam rzucą (nowi) a my do tego "starego" się dostaniemy A opinie akurat ma dobre, na szczęście

Od jutra może mnie nie być, bo mąż ma coś tam w pracy i jakieś projekty robią z katedrą z funduszy unijnych czy coś takiego. Dzieci mnie prawdopodobnie zamęczą jak mam być z nimi sama od rana do nocy, to normalnie a jeszcze okres mam dostać.
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-03, 08:17   #23
kuroikaze
Wtajemniczenie
 
Avatar kuroikaze
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 2 338
Dot.: I zostały niedobitki, ale fajne z nas kobitki - mamusie maj-czerwiec 2009, cz.

Cinka nie wiem do końca o czym myślisz ale to raczej nie to, zresztą chyba trochę się pośpieszyłam, bo powietrze do dwóch dni znowu mi sie psuje.
faceci są beznadziejni, nie wiem czy sobie nie darować...

Blondi to rzuć do albumu

Seona Strasznie zazdroszcze że macie z kim dzieciaki zostawić, ja już nie pamiętam gdzie byłam bez dziecka
ja też wybierałam najbliższe przedszkole
__________________

N. ♥
kuroikaze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-03, 09:55   #24
superzabula
Zadomowienie
 
Avatar superzabula
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Wiadomości: 1 369
Dot.: I zostały niedobitki, ale fajne z nas kobitki - mamusie maj-czerwiec 2009, cz.

Hej Dziewczyny!
Wieki czasu mnie tu nie było.... Przywołała mnie ostatnio Kura i przyznam, że zaglądałam tu, tzn. jeszcze Tam i podczytywałam
Na razie wszystkie pozdrawiam słodko i czytam co tam się u was dzieje

Kura ja też jestem ciekawa co to za prezent...i mam nadzieję, że to co myślę

Cinka mieszkanie, które wybraliście bardzo mi się podoba, w sumie tak jak mówisz nie trzeba nic robić. Po swojemu zrobisz pewnie klika rzeczy,a le remontów wielkich to na razie nie musicie robić. No chyba, że jak wszystko wyniosą to się okaże, że będzie trzeba coś poprawiać.
__________________

Fitness czy bieganie?
Nie ograniczaj się, połącz jedno z drugim
bądź szczęśliwa!!!


superzabula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-03, 11:35   #25
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: I zostały niedobitki, ale fajne z nas kobitki - mamusie maj-czerwiec 2009, cz.

Superzabula ale niespodziewajka aż musiałam zaglądnąć na starą listę, żeby przypomnieć sobie czyją jesteś mamą jak tam Jaś? Chodzi do przedszkola? Jak sezon chorobowy?

Lili mnie dzisiaj zamęczyła zeżarła kawałek pizzy, słoiczek, uwaliła kupola i w końcu padła. Od 6 rano jesteśmy na nogach. Mam nadzieję, że jej nic po tej pizzy nie będzie - poszłam do wc a ona dosięgła do stołu i jak przyszłam to sama obwódka została tak pochłonęła.
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-03, 13:03   #26
SELKA*
Zakorzenienie
 
Avatar SELKA*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 7 678
Dot.: I zostały niedobitki, ale fajne z nas kobitki - mamusie maj-czerwiec 2009, cz.

Dziewczyny jestem z Bartkiem w szpitalu, ma zapalenie płuc.
Trzymajcie proszę kciuki
__________________
1.06.2009 Bartuś
1.05.2012 Hania
6/2017
SELKA* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-03, 16:06   #27
cinusiowa
Zakorzenienie
 
Avatar cinusiowa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: koniec świata...
Wiadomości: 3 727
GG do cinusiowa
Dot.: I zostały niedobitki, ale fajne z nas kobitki - mamusie maj-czerwiec 2009, cz.

My właśnie wróciłyśmy z Niną z cyrku. Już nie pamiętam kiedy tam ostatni raz byłam. Nina była pierwszy raz. Bardzo jej się podobało. Tylko przed rozpoczęciem całego show bardzo się wynudziła, bo poszłyśmy bardzo wcześnie, aby zająć dobre miejsca, żeby Nina dobrze widziała. Ogólnie fajnie było, Nina zachwycona ale sama nie potrafi się określić co jej się najbardziej w cyrku podobało. Ja za to wiem co mi się nie podobało: ceny Bilet był tani ale to co w środku można było kupić za jaką cenę, to...


Selka
o rety, trzymam za Was kciuki My dwa lata temu też byliśmy z zapaleniem płuc w szpitalu ale wtedy właśnie miałam ścięcie z ordynatorką i wyszliśmy na własne żądanie. Lekarka leczyła nas w domu, przyjeżdżała do nas co drugi dzień i nawet pieniędzy nie brała za wizyty domowe. Co Wam w szpitalu podają? Robili Wam RTG płuc? My mieliśmy inhalacje ale teraz nazw tych leków nie pamiętam, mam je schowane na górze w szafce. A o RTG pytam, bo lekarka nam powiedziała, że między zapaleniem oskrzeli, a zapaleniem płuc jest bardzo cienka granica i praktycznie te same objawy i leczenie podobne dlatego tak naprawdę bez RTG nie stwierdzi się tego na 100%. Mam nadzieję, ze macie mądrzejszych lekarzy niż my w szpitalu Ja do naszych idiotów z obecną ordynatorką za nic bym nie wróciła do szpitala, pewnie bym jechała do innego miasta.
Pisz na bieżąco jak się czujecie, co Wam mówią itp., bo teraz będę ciągle o Was myśleć przez to, co sami kiedyś przeszliśmy

Żabula słońce Ja Cię podglądam na Facebooku Jasiek fajowy chłopak Co tam u Was słychać więcej??

Seona nic chyba lili nie będzie po pizzy. Kwestia tylko tego, co było na tym kawałku pizzy, żeby np. nie zaszkodziła jej skórka pomidora, jeśli się gdzieś do żołądka przyklei, czy stanie

kurko to teraz dałaś jeszcze więcej niepewności Tak czy siak, trzymam mocno kciuki, aby było git

Blondynka ja myślę tak samo jak dziewczyny, że najlepiej patrzeć, gdzie jest blisko aby było wygodnie dla Ciebie. Opinia opinią ale tak naprawdę, to czy ktoś mówi dobrze, czy źle o przedszkolu świadczą jakieś pojedyncze sytuacje itd. W rzeczywistości może świadczyć o tym np. wychowawca grupy i w tym świetnym przedszkolu możesz akurat trafić na idiotkę. A piosenek, wierszyków dzieci uczą się wszędzie. Ja z doświadczenia już prawie 3 letniego (po 2 latach żłobka i 1 roku przedszkola) stwierdzam, że najważniejsze to jest to, jakie są opiekunki. One tworzą świat i atmosferę tym dzieciom i to na nie powinno się zwracać największą uwagę. Ale jak dziecko idzie pierwszy rok, to nigdy nie wiadomo, na które panie trafi. Poza tym wybaczcie, ale jak niektóre dzieci są rozpieszczone, rozwydrzone, a mamcie w nie wpatrzone, ze nie pozwolą nawet krzyknąć na swoje dziecko, to takim matkom żadne przedszkole odpowiadać nie będzie. Trzeba więc też twardo stanąć na ziemi i krytycznym wzrokiem przyjrzeć się również własnemu dziecku. Wierzcie mi, że ja naprawdę baaarrrrdzo podziwiam przedszkolanki, bo muszą mieć anielską cierpliwość, a jak patrzę na niektóre dzieciaki jak się zachowują, to woła o pomstę do nieba...
__________________
56/2015
111/2014
cinusiowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-04, 08:12   #28
superzabula
Zadomowienie
 
Avatar superzabula
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Wiadomości: 1 369
Dot.: I zostały niedobitki, ale fajne z nas kobitki - mamusie maj-czerwiec 2009, cz.

No to napiszę Wam w skrócie co u nas słychać...
Siedzimy z Jaśkiem sobie w domu, nie dostał się w zeszłym roku do przedszkola może w tym się uda... Ja w listopadzie zwolniłam się z pracy i teraz moim pracodawcą jest Urząd Pracy od maja mam zamiar rozpocząć swoją działalność, więc na razie troszkę się byczymy w domu a mąż i ojciec w jednym na nas pracuje Tak poza tym nic ciekawego się nie dzieje Drugiego dziecka raczej nie planujemy, no chyba, że za jakiś czas zmienimy zdanie


Selka mocno

Seona nie dziwię się, że nie pamiętałaś bo wieki mnie tu nie było

Cinka ja też Cie podglądałam na FB
__________________

Fitness czy bieganie?
Nie ograniczaj się, połącz jedno z drugim
bądź szczęśliwa!!!


superzabula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-04, 15:55   #29
cinusiowa
Zakorzenienie
 
Avatar cinusiowa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: koniec świata...
Wiadomości: 3 727
GG do cinusiowa
Dot.: I zostały niedobitki, ale fajne z nas kobitki - mamusie maj-czerwiec 2009, cz.

Ludzie, ja zemdleję.... za 10,34 zł wpisali mnie do BIK Więc teoretycznie dla każdego banku jestem niewiarygodnym kredytobiorcą, nie wiem, czy większy wstyd dla mnie, czy dla banku, bo nigdy w życiu nie dostałam od nich wezwania do opłaty, adresu nie zmieniałam. Taki "dług" mi narósł na koncie z którego nie korzystam od 3 lat Teraz muszę pisać wyjaśnienie, skąd wyszło to zadłużenie i szybko spłacić oraz pisać wniosek o wykreślenie tego z BIK-u. Inaczej nie dostaniemy kredytu... To na razie to, a ciekawe co jeszcze po drodze wymyślą. Dzisiaj w związku z naszym wnioskiem kredytowym bank zgłosił sprawdzenie nieruchomości, czyli że ktoś pójdzie obejrzeć mieszkanie i wycenić, czy taka jest rzeczywiście jego wartość. No o to to akurat się nie martwię. Chociaż o to..., ale atrakcji jeszcze będzie ciąg dalszy...
__________________
56/2015
111/2014
cinusiowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-05, 21:53   #30
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: I zostały niedobitki, ale fajne z nas kobitki - mamusie maj-czerwiec 2009, cz.



mąż chory, ja mam okres i jestem sama, mama jutro do mnie przyjdzie, bo zdycham nie mam sił na nic.

Selka, o rety!! trzymajcie się , duuużo zdrowia!!

Superzabula, jaki interes otwierasz? możesz coś zdradzić?

Cinka, serio, za takie dług mieliby Wam nie dać kredytu?!? jeny, może się uda a czemu Ci się tam taki dług zrobił?
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-04 20:55:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:38.