Niespełniona miłość - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-17, 20:32   #1
Hogata:)
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 27

Niespełniona miłość


Witajcie Dziewczyny!
Chcę zasięgnąć Waszej opinii na temat pewnej sprawy...
otóż jestem z TZ 2, 5 roku, i jak do tej pory nie "przekroczyliśmy pewnych granic"(poprostu-nie kochamy sie).Nawiasem mówiąc nie jest tak, że jesteśmy zupełnie grzeczni(petting, miłość francuska, itd.)
TZ oczywiscie zna moje zdanie na ten temat(sex po slubie), jednakze swoje" zniecierpliwienie"motywuj e tym, ze jego koledzy bedac w zdecydowanie krotszych zwiazkach maja juz to za soba, i inny facet na jego miejscu juz by sie poddał...
czy Waszym zdaniem 2, 5 roku bez seksu to zdecydowanie za duzo do wytrzymania dla faceta?Czekam tez na opinie Mężczyzn...zapraszam do dyskusji...czy moj TZ ma racje, ze powoli traci cierpliwosc, i chciałby wreszcie" byc konsumato"
Hogata:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 20:35   #2
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Niespełniona miłość

Cytat:
Napisane przez Hogata:) Pokaż wiadomość
Witajcie Dziewczyny!
Chcę zasięgnąć Waszej opinii na temat pewnej sprawy...
otóż jestem z TZ 2, 5 roku, i jak do tej pory nie "przekroczyliśmy pewnych granic"(poprostu-nie kochamy sie).Nawiasem mówiąc nie jest tak, że jesteśmy zupełnie grzeczni(petting, miłość francuska, itd.)
TZ oczywiscie zna moje zdanie na ten temat(sex po slubie), jednakze swoje" zniecierpliwienie"motywuj e tym, ze jego koledzy bedac w zdecydowanie krotszych zwiazkach maja juz to za soba, i inny facet na jego miejscu juz by sie poddał...
czy Waszym zdaniem 2, 5 roku bez seksu to zdecydowanie za duzo do wytrzymania dla faceta?Czekam tez na opinie Mężczyzn...zapraszam do dyskusji...czy moj TZ ma racje, ze powoli traci cierpliwosc, i chciałby wreszcie" byc konsumato"
przepraszam Cie bardzo...

Uprawiacie petting, milosc francuska - dla mnie mega intymne zblizenie a nie uprawiasz seksu??

Dla mnie zwykla hipokryzja.

Rozumiem - seks po slubie ale wszelakie inne pieszczoty oprocz pocalunku i przytulenia tez.

Nie dziwie sie, ze Twoj facet sie nerwicuje - dajesz mu prawie wszystko, nie ma w waszym zwiazku czystosci a nie pozwalasz mu 'wlozyc' w mysla jakies zasady, ktora wykrzywiliscie do granic.
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 20:47   #3
Izaluka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Okolice Poznania
Wiadomości: 4 469
Dot.: Niespełniona miłość

Zgadzam się z Hecate co do każdego słowa.
Izaluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 21:00   #4
Cannabis84
Rozeznanie
 
Avatar Cannabis84
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 692
GG do Cannabis84
Dot.: Niespełniona miłość

Cytat:
Napisane przez Izaluka Pokaż wiadomość
Zgadzam się z Hecate co do każdego słowa.

Ja takze

A faceta podziwiam za wytrwalosc. Widac musi Cie bardzo kochac, skoro tak sie poswieca. Gratuluje wybranka
__________________
Dancing in the moonlight, waiting for the sunrise....
Cannabis84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 21:15   #5
martiniątko
Zadomowienie
 
Avatar martiniątko
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 166
Dot.: Niespełniona miłość

Zgadzam się z poprzedniczkami. Uprawiacie petting i seks oralny - a więc gdzie tu platoniczna, niefizyczna, czysta miłość? Mówienie że przestrzegasz zasady "seks po ślubie" nie jest prawdą Wydaje mi się wręcz, że seks oralny ma w sobie więcej "lubieżności" niż zwykły seks...
martiniątko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 21:20   #6
sylweczenka
Wtajemniczenie
 
Avatar sylweczenka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z Leniuchowa :)
Wiadomości: 2 688
Dot.: Niespełniona miłość

dokladnie, gdybym byla w takiej sytuacji nie czulabym sie dzeiwca bo przeciez to tylko błonka...a psychicznie tez czujesz sie dziwica?
sylweczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 21:28   #7
perlista
Raczkowanie
 
Avatar perlista
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 105
Dot.: Niespełniona miłość

Cytat:
Napisane przez martiniątko Pokaż wiadomość
Zgadzam się z poprzedniczkami. Uprawiacie petting i seks oralny - a więc gdzie tu platoniczna, niefizyczna, czysta miłość? Mówienie że przestrzegasz zasady "seks po ślubie" nie jest prawdą Wydaje mi się wręcz, że seks oralny ma w sobie więcej "lubieżności" niż zwykły seks...
zgadzam sie z Tobą i to całkowicie!!
mówiąc seks po ślubie powinnaś mówić o seksie po ślubie nie wykluczając z swojego postanowienia seksu oralnego
dokładnie seks oralny ma w sobie więcej "lubieżności" i jest moim zdaniem bardziej intymny
perlista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-17, 21:33   #8
Agatkia
Zadomowienie
 
Avatar Agatkia
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 866
Dot.: Niespełniona miłość

A miłość francuska, petting to nie seks???? Dziewictwo nie polega na tym, ze facet nie włozył Ci penisa do pochwy (przepraszam ze tak wprost). Jezeli chcesz się kierowac zasadami kścioła katolickiego, to zupełnie ich nie rozumiesz.
Agatkia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 21:33   #9
calkiem-spoko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 807
Dot.: Niespełniona miłość

I to jest właśnie szczyt hipokryzji i takiego samooszukiwania się, co napisała w swoim poście Hogata. Chyba nie uprawiasz z nim "zwykłego" seksu dla poprawy sobie nastroju w imię zasady, że "seks po ślubie" - w waszym przypadku (oral itp), kompletne bezsensownej.

Facet ewidentnie źle się z tym czuje, więc nie rozumiem sensu dalszego uskuteczniania tego procederu...
calkiem-spoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 21:34   #10
Yerenia
Raczkowanie
 
Avatar Yerenia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 263
Dot.: Niespełniona miłość

Dziwi mnie, ze niektore dziewczyny uwazaja sie za dziewice, tylko z tego powodu ze nie mialy ( za przeproszeniem) czlonka w pochwie.

A to, ze mialy w ustach, tudziez w innych czesciach ciala jest juz ok. Pseudokatolicyzm do kwadratu, niestety.

Tak, Twoj facet ma prawo sie denerwowac - Twoje zachowanie traci lekka hipokryzja. Juz gdzies o tym pisalam - to celebrowanie kawalka blony, podczas gdy nie ma sie oprow przed miloscia francuska czy analna jest wrecz smieszne. Bo to nie ona decyduje, czy ktos jest dziewica czy nie - mentalnie juz dawno jestes 'po'.
Yerenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 21:35   #11
Hogata:)
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 27
Dot.: Niespełniona miłość

Moze uscisle swoj watek....
Co niektore osoby odrobine "zboczyly" z tematu, wchodzac jednoczesnie na nowe zagadnienie, czy mam prawo czuc sie dziewica?(nie o to mi chodzilo, ale zgodnie z ludzka uczciwoscia, musze przyznac, ze sie nie czuje, i zgodzic sie z Waszymi opiniami na temat seksu oralnego).
Dodam tylko, ze idac w mysl zasady-seks po slubie, chodzi mi tylko i wylacznie o ewentualne konsekwencje teraz-tzn nieplanowany dzidzius.
Nie chce stosowac antykoncepcji,temperament trudno powstrzymac,a jednoczesnie petting nie doprowadzi do ciazy...takze nie chodzi mi o "naginanie"zasady do granicy mozliwosci, a jedynie o zastapienie wiekszego zla, miejszym...co Wy na to?
Hogata:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-17, 21:40   #12
milusia214
Przyczajenie
 
Avatar milusia214
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 13
Dot.: Niespełniona miłość

Cytat:
Napisane przez Hogata:) Pokaż wiadomość
Witajcie Dziewczyny!
Chcę zasięgnąć Waszej opinii na temat pewnej sprawy...
otóż jestem z TZ 2, 5 roku, i jak do tej pory nie "przekroczyliśmy pewnych granic"(poprostu-nie kochamy sie).Nawiasem mówiąc nie jest tak, że jesteśmy zupełnie grzeczni(petting, miłość francuska, itd.)
TZ oczywiscie zna moje zdanie na ten temat(sex po slubie), jednakze swoje" zniecierpliwienie"motywuj e tym, ze jego koledzy bedac w zdecydowanie krotszych zwiazkach maja juz to za soba, i inny facet na jego miejscu juz by sie poddał...
czy Waszym zdaniem 2, 5 roku bez seksu to zdecydowanie za duzo do wytrzymania dla faceta?Czekam tez na opinie Mężczyzn...zapraszam do dyskusji...czy moj TZ ma racje, ze powoli traci cierpliwosc, i chciałby wreszcie" byc konsumato"
a jednak "przekorczylisie pewne" granice , zgadzam sie z dziewczynami
milusia214 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 21:44   #13
Izaluka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Okolice Poznania
Wiadomości: 4 469
Dot.: Niespełniona miłość

Cytat:
Napisane przez Hogata:) Pokaż wiadomość
M
Nie chce stosowac antykoncepcji
Why


XXI wiek. Antykoncepcja to dobrodziejstwo.
Ja to tak postrzegam
Izaluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 21:44   #14
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Niespełniona miłość

Cytat:
Napisane przez Hogata:) Pokaż wiadomość
Moze uscisle swoj watek....
Co niektore osoby odrobine "zboczyly" z tematu, wchodzac jednoczesnie na nowe zagadnienie, czy mam prawo czuc sie dziewica?(nie o to mi chodzilo, ale zgodnie z ludzka uczciwoscia, musze przyznac, ze sie nie czuje, i zgodzic sie z Waszymi opiniami na temat seksu oralnego).
Dodam tylko, ze idac w mysl zasady-seks po slubie, chodzi mi tylko i wylacznie o ewentualne konsekwencje teraz-tzn nieplanowany dzidzius.
Nie chce stosowac antykoncepcji,temperament trudno powstrzymac,a jednoczesnie petting nie doprowadzi do ciazy...takze nie chodzi mi o "naginanie"zasady do granicy mozliwosci, a jedynie o zastapienie wiekszego zla, miejszym...co Wy na to?

A ten ślub na kiedy planowany, przepraszam? Bo jeśli konkretnej daty brak to ja podziwiam, naprawdę podziwiam Twojego faceta...
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 21:45   #15
milusia214
Przyczajenie
 
Avatar milusia214
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 13
Dot.: Niespełniona miłość

Cytat:
Napisane przez Hogata:) Pokaż wiadomość
Moze uscisle swoj watek....
Co niektore osoby odrobine "zboczyly" z tematu, wchodzac jednoczesnie na nowe zagadnienie, czy mam prawo czuc sie dziewica?(nie o to mi chodzilo, ale zgodnie z ludzka uczciwoscia, musze przyznac, ze sie nie czuje, i zgodzic sie z Waszymi opiniami na temat seksu oralnego).
Dodam tylko, ze idac w mysl zasady-seks po slubie, chodzi mi tylko i wylacznie o ewentualne konsekwencje teraz-tzn nieplanowany dzidzius.
Nie chce stosowac antykoncepcji,temperament trudno powstrzymac,a jednoczesnie petting nie doprowadzi do ciazy...takze nie chodzi mi o "naginanie"zasady do granicy mozliwosci, a jedynie o zastapienie wiekszego zla, miejszym...co Wy na to?
hm po tym sprostowaniu sama nie wiem co powiedziec.....rozumiem ze boisz sie "dzidzisa" ja mam ten sam problem...
przepraszam ze pytam, ale nie chcesz stosowac antykoncepcji bo ?
milusia214 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 21:47   #16
Agatkia
Zadomowienie
 
Avatar Agatkia
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 866
Dot.: Niespełniona miłość

A po ślubie, gdy już będziecie mieli dzieci i nie bedziecie chceili mieć wiecej zrezygnujecie ze wspołzycia dlatego, ze nie chcesz korzystać z antykoncepcji?
Agatkia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 21:54   #17
perlista
Raczkowanie
 
Avatar perlista
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 105
Dot.: Niespełniona miłość

Hogata a co takiego złego jest w antykoncepcji??
jak zdecydowaliście się już na pewne igraszki to najwyższy czas pomyśleć o antykoncepcji zyjemy w XXI wieku

szczerze mowiąc wspołczuję Twojemu partnerowi i podziwiam za wytrwałość
perlista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 22:02   #18
calkiem-spoko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 807
Dot.: Niespełniona miłość

Cytat:
Napisane przez Agatkia Pokaż wiadomość
A po ślubie, gdy już będziecie mieli dzieci i nie bedziecie chceili mieć wiecej zrezygnujecie ze wspołzycia dlatego, ze nie chcesz korzystać z antykoncepcji?
Albo spłodzicie drużynę piłkarską i będziesz w nieustającej ciąży
calkiem-spoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 22:05   #19
sadex
Raczkowanie
 
Avatar sadex
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 163
Dot.: Niespełniona miłość

Cytat:
Napisane przez Agatkia Pokaż wiadomość
A po ślubie, gdy już będziecie mieli dzieci i nie bedziecie chceili mieć wiecej zrezygnujecie ze wspołzycia dlatego, ze nie chcesz korzystać z antykoncepcji?
Dobre pytanie.

Wydaje mi się, że chłopak ma prawo czuć się zniecierpliwiony. Gdybyś nie chciała żadnego seksu do ślubu, to musiałby to uszanować albo poszukać innej dziewczyny. A tak...
Sorry, ale dziwne masz podejście.
__________________
i ask for silence i ask for sex give me a ray gun tell me how to dress call my mother call the priest tell them my lover has turned a beast i ask for strength a clear head maybe a razor to paint you red i want radar i want a light i want division i want to fight
sadex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-17, 22:06   #20
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Niespełniona miłość

Cytat:
Napisane przez Hogata:) Pokaż wiadomość
Dodam tylko, ze idac w mysl zasady-seks po slubie, chodzi mi tylko i wylacznie o ewentualne konsekwencje teraz-tzn nieplanowany dzidzius.
Nie chce stosowac antykoncepcji,temperament trudno powstrzymac,a jednoczesnie petting nie doprowadzi do ciazy...takze nie chodzi mi o "naginanie"zasady do granicy mozliwosci, a jedynie o zastapienie wiekszego zla, miejszym...co Wy na to?
Nie uskuteczniajmy tu jakiegos ciemnogrodu.

Masz do wyboru wiele metod zapobiegania ciazy, jezeli nie chcesz zabezpieczac sie hormonalnie wcale nie musisz!

A co do pettingu i ciazy - hm jesli nie zostana zachowane wszelakie srodki ostroznosci to mysle, ze moze sie zdarzyc.

Sama polegam na prezerwatywach od lat jako, ze nie stosuje antykoncepcji hormonalnej i nie dorobilam sie dzieciaka. Nie potrafilabym wykazac sie takim egoizmem w stosunku do partnera - brak konkretnego seksu z obawy przed ciaza. Obawy wynikajacej z uprzedzen, niewiedzy...
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 22:07   #21
Hogata:)
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 27
Dot.: Niespełniona miłość

Terminu slubu nie ma...a TZ jest b.wytrwały-wiem
Dobre pytanie o antykoncepcji....wlasciwi e, dlaczego nie?
Otóż wraz z TZ nie jestesmy jej zwolennikami(zawsze to chemia,pozatym boimy sie pozniejszych ewewntualnych komplikacji i problemow z zajsciem w ciaze...).Ponad to mimo iz powinnam brac hormony ze wzgledow zdrowotnych(bedace pochodnymi srodkow antykoncepcyjnych),ktore pomoglyby mi ze wzgledow estetycznych, rezygnuje z nich, aby w zaden sposob nie wplywaly na moj organizm...taki wlasny wybor.
Co do malzenstwa...sprawa jest prostsza...seks bez antykoncepcji(ewentualnie naturalne metody planowania rodziny).Kazde dziecko jest darem i kazde sie wychowa...takie jest moje skromne zdanie...
Hogata:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 22:08   #22
calkiem-spoko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 807
Dot.: Niespełniona miłość

Cytat:
Napisane przez sadex Pokaż wiadomość
Sorry, ale dziwne masz podejście.
I jeśli Cię TŻ nie zostawi za bardzo niedługo, to mało kolorowy żywot sobie szykujesz z takim podejściem.

Jesteś na dobrej drodze do frustracji seksualnych, do niespełnienia, do tego, aby Cię facet kiedyś tam zdradzał na prawo i lewo. Taki lajf. Brutalny przeważnie.


Cytat:
Napisane przez Hogata:) Pokaż wiadomość
Kazde dziecko jest darem i kazde sie wychowa...takie jest moje skromne zdanie...
Ciekawe, za co...?

Sorry, ale zalatuje jakimś ciemnogrodem.
calkiem-spoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 22:10   #23
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Niespełniona miłość

Cytat:
Napisane przez Hogata:) Pokaż wiadomość
Terminu slubu nie ma...a TZ jest b.wytrwały-wiem
Dobre pytanie o antykoncepcji....wlasciwi e, dlaczego nie?
Otóż wraz z TZ nie jestesmy jej zwolennikami(zawsze to chemia,pozatym boimy sie pozniejszych ewewntualnych komplikacji i problemow z zajsciem w ciaze...).Ponad to mimo iz powinnam brac hormony ze wzgledow zdrowotnych(bedace pochodnymi srodkow antykoncepcyjnych),ktore pomoglyby mi ze wzgledow estetycznych, rezygnuje z nich, aby w zaden sposob nie wplywaly na moj organizm...taki wlasny wybor.
Co do malzenstwa...sprawa jest prostsza...seks bez antykoncepcji(ewentualnie naturalne metody planowania rodziny).Kazde dziecko jest darem i kazde sie wychowa...takie jest moje skromne zdanie...
a co z prezerwatywa? kremem plemnikobojczym, globulkami np patentex oval jako dodatkowe zabezpieczenie. Z tego co sie orientuje wplyw na organizm maja zaden.

Hormony to nie jedyna metoda.

Taaa - i kazde dziecko jest darem jak sie ma miliony na miesiac. Troszke realizmu w podejsciu to przyszlego planowania rodziny. Urodzic dziecko to jedno, zapewnic mu godne zycie - drugie.
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 22:15   #24
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Niespełniona miłość

Cytat:
Napisane przez Hogata:) Pokaż wiadomość
Terminu slubu nie ma...a TZ jest b.wytrwały-wiem
Dobre pytanie o antykoncepcji....wlasciwi e, dlaczego nie?
Otóż wraz z TZ nie jestesmy jej zwolennikami(zawsze to chemia,pozatym boimy sie pozniejszych ewewntualnych komplikacji i problemow z zajsciem w ciaze...).Ponad to mimo iz powinnam brac hormony ze wzgledow zdrowotnych(bedace pochodnymi srodkow antykoncepcyjnych),ktore pomoglyby mi ze wzgledow estetycznych, rezygnuje z nich, aby w zaden sposob nie wplywaly na moj organizm...taki wlasny wybor.
Co do malzenstwa...sprawa jest prostsza...seks bez antykoncepcji(ewentualnie naturalne metody planowania rodziny).Kazde dziecko jest darem i kazde sie wychowa...takie jest moje skromne zdanie...
Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
a co z prezerwatywa? kremem plemnikobojczym, globulkami np patentex oval jako dodatkowe zabezpieczenie. Z tego co sie orientuje wplyw na organizm maja zaden.

Hormony to nie jedyna metoda.

Taaa - i kazde dziecko jest darem jak sie ma miliony na miesiac. Troszke realizmu w podejsciu to przyszlego planowania rodziny. Urodzic dziecko to jedno, zapewnic mu godne zycie - drugie.
Hogato, na takie Twoje podejście Hecate dała identyczną odpowiedź jaka mi się ciśnie na usta. Antybiotyków notabene też nie bierzesz? Okropna chemiczna ingerencja w organizm...
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 22:16   #25
calkiem-spoko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 807
Dot.: Niespełniona miłość

Mi teksty wypisywane przez Hogatę nasuwają pewną wizję: para tworzy sobie swój świat. Bez seksu polegającego na wkładaniu penisa do pochwy, co nie zaspokaja już faceta - całkiem normalne zjawisko, jesteśmy tylko ludźmi. Do tego dodana jest wspaniała ideologia, że seks tylko po ślubie, bez antykoncepcji, a każde urodzone dziecko się wychowa, bo to dar (nawet w przypadku, gdyby partnerka była płodna niczym królica i dzieci by było sztuk kilkanaście). A mężczyzna w tym przypadku miałby z uśmiechem na twarzy pracować (harować) na utrzymanie całego przedszkola tak zwanych "darów". Darów losu ofkors.

Jakoś zbytnio sielankowe mi to się wydaje i koniec pewnie będzie taki, że facet przejrzy na oczy - zacznie mieć dość tych sztucznych i niepotrzebnych ograniczeń - i któregoś pięknego dnia odejdzie w siną dal z dziewczyną, która i pigułkę łyknie i prezerwatywę mu założy. Ustami.

Niestety, ale piękne wizje mają do siebie to, że szybciutko pryskają w zderzeniu z rzeczywistością...
calkiem-spoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 22:22   #26
Agatkia
Zadomowienie
 
Avatar Agatkia
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 866
Dot.: Niespełniona miłość

W seksie ważna jest satysfakcja obojga partenrów- Twojego Tzta to nie satysfakcjonuje i problem sam sie nie rozwiaze, nie zniknie. Jeżeli facet jest swiadomy Twoich poglądów od początku, to albo taką formę współżycia powinien zakacptowac i nie powoływac się na kumpli, skoro dokonał swiadomej decyzji bycia z Tobą na takich zasadach, albo podziękowac za zwiazek. Rozumiem, ze nie jesteś w tym momencie gotowa na dziecko i chcesz czekać z seksem do ślubu- ale znajac potrzeby swojego partnera i balansujac na granicy jego wytzrymałosci (miłosc francuska, petting), wystawiajac go na próbe traktujesz go jak przedmiot, który służy do spełnienia swojej wizji zwiazku. I zapewne znowu facet nie szanuje potrzeb swojej kobiety, a gdyby tak w drugą stronę?
Agatkia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 22:24   #27
I'llFindAWay
Raczkowanie
 
Avatar I'llFindAWay
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 274
Dot.: Niespełniona miłość

Jest taka prawidłowość : całowanki - przytulanki , potem jakieś śmielsze pieszczoty, seks oralny i dopiero gdzieś na końcu seks - stosunek.

I oczywiście aż do momentu samego aktu kobieta czuje sie taka czysta i nietknięta. Ktoś dobrze to nazwał - hipokryzja.


Seks to seks. Oralny, analny, waginalny - obojetne.

Więc skoro chcesz czekać z seksem do ślubu bo tak bardzo szanujesz swoje narządy płciowe, to szanuj też usta.
__________________

W ciągu życia człowiek zjada przeciętnie około 5 krów, 20 świń, 29 owiec, 760 kurczaków, 46 indyków, 18 kaczek,7 królików i około 1000 ryb.



"I like work. It fascinates me. I can sit and look at it for hours "

I'llFindAWay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 22:24   #28
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Niespełniona miłość

Cytat:
Napisane przez calkiem-spoko Pokaż wiadomość
Jakoś zbytnio sielankowe mi to się wydaje i koniec pewnie będzie taki, że facet przejrzy na oczy - zacznie mieć dość tych sztucznych i niepotrzebnych ograniczeń - i któregoś pięknego dnia odejdzie w siną dal z dziewczyną, która i pigułkę łyknie i prezerwatywę mu założy. Ustami.

Niestety, ale piękne wizje mają do siebie to, że szybciutko pryskają w zderzeniu z rzeczywistością...
Dokladnie - czesto takie snucie planow tyczy sie mlodych ludzi pod kloszem rodzicow. Kiedy to realia zycia znane sa moze ale wciaz pozostaja na nie nieswiadomi.

Mozna odmawiac sobie seksu do slubu - ale po co?

mozna narobic dzieci i klepac biede - ale po co?

Nie lepiej sie zabezpieczac, cieszyc seksem i zaplanowana liczba dzieci, ktorym damy to na co zasluguja.
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 22:25   #29
Izaluka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Okolice Poznania
Wiadomości: 4 469
Dot.: Niespełniona miłość

Może jakby jakiś lekarz psychopata w tym wieku założył Ci spirale to moglibyście bać się z TŻ jakiś komplikacji i problemami z zajściem w ciążę.

Przecież te środki, które wymieniła Hecate są dla Was stworzone, jeśli nie uznajesz hormonów. Wiesz, że po hormonach jest większe prawdopodobieństwo urodzenia ciąży mnogiej? Może weźcie to pod uwagę, skoro chcecie mieć dużo dzieci

Rezygnacja z hormonów - jasne, Twój wybór. Względy estetyczne? Trądzik? Nadmierne owłosienie? Czyli hormony miały by być lekiem. Nie rozumiem Twojej niechęci.
To coś na zasadzie - mam grypę, ale wyleczę się herbatą malinową z miodem.
Hogata co w dzisiejszym świecie nie jest szkodliwe dla organizmu? Wszystko jest dla ludzi.

A z tego naturalnego planowania rodziny często rodzi się patologia. Nie daj Bóg, żeby jeszcze facet był jurny. Wyobrażasz sobie, że Twoje życie wyglądałoby od ciąży do ciąży? Nie pracowałabyś, czyli skąd część kasy na utrzymanie i wychowanie tych dzieciaków.


Ty jesteś wierząca Hogata? Na Twoje poglądy duży wpływ ma Kościół?
Ja wierzę w Boga, ale z nauką Kościoła się nie zgadzam odnośnie antykoncepcji.
Izaluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 22:28   #30
perlista
Raczkowanie
 
Avatar perlista
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 105
Dot.: Niespełniona miłość

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
a co z prezerwatywa? kremem plemnikobojczym, globulkami np patentex oval jako dodatkowe zabezpieczenie. Z tego co sie orientuje wplyw na organizm maja zaden.

Hormony to nie jedyna metoda.
zgadzam się antykoncepcja to nie tylko tabletki!! jest wiel innych sposobów równie skutecznych!!
perlista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:28.