Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : ) - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-09, 08:18   #1531
Oleńka =)
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 703
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

A ja dziś byłam znów na basenie Rano oczywiście. Oprócz tego 6 weidera, co ciekawe- nawet mnie nie nudzi. Ćwiczę już codziennie 2 tygodnie, a mam wrażenie, że cm nie ubywają.
Zastanawiam się, czy ćwiczenie co dziennie pompek jest wskazane - ćwiczę 2 tygodnie, widzę zarys mięśni, tylko sama nie jestem patyczkiem i obawiam się, czy nie będe miała grubych łapek.
Oleńka =) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 08:36   #1532
ilkas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 236
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez aako Pokaż wiadomość
a w piatek piłki

a ja dzisiaj mam ztrenerem personalnym, zobaczymy czy żywa wyjde stamtąd :P
powodzenia na treningu z Marcinem a piłek w piątek nie mogę się już doczekać
ilkas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 09:30   #1533
konefk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 25
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Widzę, że Praca nad formą idzie już pełną parą ja też się do Was dołączę! Od dziś postanowiłam zmienić tryb życia i zadbać o siebie. Karnet do klubu fitness już mam, teraz tylko działać!!
konefk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 09:40   #1534
Annaoj
Raczkowanie
 
Avatar Annaoj
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 238
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cześć, dawno mnie nie bylo ale czasu nie mialam ani laptopa bo Tż potrzebował. Trochę się opuścilam w zeszlym tyg. bo straszny katar mialam i problemy z oddechem. Od dziś zaczynam od nowa- ide kupić karnet na silownie - wiem,że jak juzkupię to będę chodzić.
Rayo - dzieki za wsparcie. Pochwalę się ,że w niedzile po raz drugi przebiegłam swoj rekord- 20 okrążeń = 8 km, kurcze ale to satysfakcja ( w porównaiu z Wami jestem zaawansowana wiekiem ) Pozdrawiam cieplo i zmykm do pracy
__________________
Mężczyzna nie pies - na kości nie poleci
Mam silną wolę - robi ze mną co chce
Annaoj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 10:10   #1535
ilkas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 236
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez konefk Pokaż wiadomość
Widzę, że Praca nad formą idzie już pełną parą ja też się do Was dołączę! Od dziś postanowiłam zmienić tryb życia i zadbać o siebie. Karnet do klubu fitness już mam, teraz tylko działać!!
no to najważniejsze już za Tobą: decyzja i karnet
witam w naszym gronie
ilkas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 11:51   #1536
Kasiulek1029
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 272
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Hej dziewczynki, ja wczoraj nie dotarlam na silownie (uczelnia od 8 - 20....masakra) nie mialam juz sily ani czasu na nic, ale dzisiaj juz grzecznie mykam cwiczyc W sumie kupujac karnet tak sobie zalozylam ze bede chodzic 4-5 razy w zaleznosci od tego ile bede miala czasu w danym tygodniu
Pozdrowionka
Kasiulek1029 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 12:07   #1537
ilkas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 236
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

4-5 razy to mi się wydaje, że i tak świetnie ! ja bym bardzo chciała 4 razy...ale nie wiem czy mi czas na to pozwoli. pewnie skończy się na 3
ilkas jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-09, 12:15   #1538
Kasiulek1029
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 272
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez ilkas Pokaż wiadomość
4-5 razy to mi się wydaje, że i tak świetnie ! ja bym bardzo chciała 4 razy...ale nie wiem czy mi czas na to pozwoli. pewnie skończy się na 3
Hehe mi tez sie wydaje ze swietnie dlatego mam nadzieje ze mi sie uda (w zeszlym tyg dalam rade), ale wiadomo ze to wszystko zalezy od ilosci czasu i motywacji (byle ona pozostala jak najdluzej )
Kasiulek1029 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 15:08   #1539
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

nieźle 4-5 razy siłownia w tygodniu, ja niestety finansowo nie mogę sobie na to powolić. Chciaż dzisiejszy debiut Giełdy moze pozwoli mi zarobić na jakis wypasiony karnet

Annaoj, nieźle 8km! Jak sobie to wyobrażam, to prawie długość mojego miasta, w którym mieszkam Wiek sie nie liczy A jeśli jestes starsza od nas to i tak gratuluję zawzięcia
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 15:43   #1540
plastikowa biedronka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 622
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

hej, coś mnie tu dawno nie było ale nie mam się czym chwalić. siłownię w tym miesiącu jestem zmuszona sobie odpuścić, a w domu niestety nie ćwiczę jakby tego było mało to źle ostatnio się czuję, zrobiłam nawet badania i teoretycznie wszystko w porządku. więc nie wiem co jest - jakieś przesilenie jesienne czy co waga w normie, tzn. raz więcej raz mniej, zależy od dnia ale utrzymuje się na stałym poziomie. aaa no i kolano już w porządku
gratuluję wszystkim ćwiczącym, zarówno efektów jak i silnej woli
witam też nowe dziewczyny
__________________

"... idź własną drogą ... bo w tym cały sens istnienia, żeby umieć żyć..."


plastikowa biedronka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 15:52   #1541
Mary333
Zadomowienie
 
Avatar Mary333
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: dalekoo..
Wiadomości: 1 089
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

plastikowa biedronka dobrze, że już ci ból kolana przechodzi. Masz zamiar dalej biegać? Bo długości, które pokonywałaś były naprawdę imponujące
Annaoj gratuluje 8 km! Wiek się nie liczy, tak jak mówi beatiskajak jesteś starsza to jeszcze większe gratulacje się należą
sreberko4 interwał na zmianę z siłowymi. Wydaje mi się, że jak już cwiczysz interwały to aeroby nie są tak bardzo potrzebne. Jakbyś zakupiła rowerek to możesz po siłowym ok. 20 min pojeździć. Tak wystarczy

Ja od wczoraj zaczęłam nowy plan treningowy. Siłowy 4x w tygodniu, w każdy dzień inna partia. Wczoraj były klatka, barki i triceps. Skutkiem tego jest to, ze nie mogę dzisiaj rękami ruszać Tak mięśnie czuć. Już się boję, co będzie jutro
A dzisiaj będzie rower + mój zestawik ćwiczeń na brzuch. Zaraz zaczynam
__________________
Mary333 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-09, 16:59   #1542
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Ja własnie skończyłam Pure Cardio z Insanty. Dzisiaj wyjątkowo dziwnie było. Cały czas było mi niedobrze, kilka razy miałam taki kryzys, ze myślałąm, ze zwymiotuje, ale akurat ratowały mnie ćwiczenia, bo np. były z podniesioną głową jednak kilka razy musiałam przystanąć, no ale przetrwałam. teraz siedze i sie nie ruszam, bo jest juz mi całkowicie niedaobrze...
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 17:00   #1543
Kasiulek1029
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 272
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
nieźle 4-5 razy siłownia w tygodniu, ja niestety finansowo nie mogę sobie na to powolić. Chciaż dzisiejszy debiut Giełdy moze pozwoli mi zarobić na jakis wypasiony karnet
Ja mam karnet open, ale nie jest to zadna ekskluzywna silownia (zalezalo mi glownie zeby dojazd byl latwy) wiec nie jest tak zle z cenami karnetow

Cytat:
Napisane przez Mary333 Pokaż wiadomość
Ja od wczoraj zaczęłam nowy plan treningowy. Siłowy 4x w tygodniu, w każdy dzień inna partia. Wczoraj były klatka, barki i triceps. Skutkiem tego jest to, ze nie mogę dzisiaj rękami ruszać Tak mięśnie czuć. Już się boję, co będzie jutro
A dzisiaj będzie rower + mój zestawik ćwiczeń na brzuch. Zaraz zaczynam
Dla mnie cwiczenia na rece to istna masakra, zdecydowanie musze nad nimi popracowac

A ja dzisiaj juz po silowni: 55min stepper + cwiczenia silowe
Kasiulek1029 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 17:39   #1544
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

dziewczyny w jaki sposób trzeba ćwiczyć, żeby mieć taka figurkę jak Tamilee??

chodzi mi o to, że ona jest taka nabita, a jak oglądam zdjęcia dziewczyn na forum sportowym to one po siłowni są może umięśnione ale jednocześnie nie maja pup i mają takie chude nogi
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 21:04   #1545
Perelka005
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Chełm
Wiadomości: 3
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cześć dziewczyny!

Widzę, że wszystkim nam dobrze idzie i oby tak dalej!
Muszę się Wam pochwalić że za mną już 4 dzień dietki i wszystko w jak najlepszym porządku! Świetnie się czuję, tylko boję się że przyjdzie moment kryzysowy, w którym się złamię i słodycze wezmą górę.
Sobota, niedziela, poniedziałek- 40 minut skakanki, dzisiaj już nie dam rady, od 7 do 19 poza domem... jutro nadrobię

trzymajcie się ! i dobranoc
Perelka005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 21:22   #1546
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

a ja chciałam się pochwalić, że ćwiczę regularnie od 3 tygodni

i zamierzam wytrwać dużo dłużej
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 23:49   #1547
dorka_tw
Rozeznanie
 
Avatar dorka_tw
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 851
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

A ja dzisiaj zjadłam chipsy, chociaż nie miałam na nie ochoty. Nawet mi nie smakowały. To jest smutne podsumowanie mojego dnia, dobranoc

Gratuluje wszystkim wytrwałości: w ćwiczeniach, w dietkach Wasze posty to straszna siła motywacji.
__________________
Jest taka granica cierpienia za którą uśmiech się pojawia...


dorka_tw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 07:33   #1548
Oleńka =)
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 703
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

A ja dziś znów rano basenik, później bedzie weider i pompeczki, wypadałoby też może nóżki poćwiczyć, albo wrócić do hulahop.

U mnie diety brak, tzn rzadko jem słodycze, czy jakieś niezdrowe przekąski. Staram się jeść zdrowo i regularnie
Oleńka =) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 08:06   #1549
makkapakka
Rozeznanie
 
Avatar makkapakka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 821
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

witajcie, wczoraj wróciłam z delegacji... przez ostatni tydzień jadłam naprawdę mało. na moje oko spadło mi jakieś 2 kilo. jak się trochę ogarnę (praca, dom) to nadrobię wpisy... oczywiście wracam do was i ćwiczeń. dziś hip hop, a po weekendzie coś konkretniejszego.
makkapakka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-10, 08:12   #1550
Kasiulek1029
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 272
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez Oleńka =) Pokaż wiadomość
A ja dziś znów rano basenik, później bedzie weider i pompeczki, wypadałoby też może nóżki poćwiczyć, albo wrócić do hulahop.
Wlasnie slyszalam wiele dobrego o hula hop, ze bardzo pomaga na boczki (u mnie nazywane chomisiami ) tylko ze ja probowalam wiele razy i zupelnie mi to nie wychodzi, bardziej sie mecze podnoszac to bez przerwy z ziemi niz krecac
Kasiulek1029 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 09:54   #1551
kasiijja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 47
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Kilka dni nie było mnie na forum, ale niestety czasu nie miałam (taka byłam zabiegana) Ćwiczę zgodnie z moim grafikiem, nie jem słodyczy ani fast foodów więc jest ok Tylko powiem wam, że chyba trochę się przesiliłam, bo wczoraj przez cały wieczór ciurkiem leciała mi krew z nosa Ale zobaczymy jak to będzie po dzisiejszych rowerkach.

Konefk witam Skoro masz karnet to już część sukcesu, bo teraz będziesz musiała się motywować do ćwiczeń, aby kasy nie stracić jakbyś go nie wychodziła. A jaki masz plan ćwiczeń??

Annaoj gratuluję przebiegniętych 8 km!!

Plastikowa biedronka dobrze, że z kolankiem jest już ok Może zrób sobie małą przerwę w ćwiczeniach. Twoje kiepskie samopoczucie może być spowodowane nie tylko pogodą, ale także przećwiczeniem.

Mary333 podziwiam za zapał do ćwiczenia mięśni rąk Moje ręce są tak słabe, że nie zrobię nawet kilku pompek męskich

Perelka005 jeśli nie chcesz, aby słodycze wzięły górę nad Twoją silną wolą to może dobrym pomysłem byłoby zjedzenie jakiegoś małego cukierka, lecz pod warunkiem, że będzie to TYLKO RAZ w tygodniu, np w niedzielę Ja tak robię a waga nie pójdzie w górę od jednego cukierka

Paulinka675 gratuluję Oby tak dalej

Makkapakka też bym chciała aby kilogramy leciały mi tak jak Tobie
kasiijja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 11:34   #1552
saming
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 058
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Mary, jaki masz zestaw ćwiczeń na brzuch?
Bo ja tak myślę, że oprócz siłowni to dorzuciłabym w domu jakieś ćwiczenia na brzuch i pośladki w dni wolne od siłowni - bo tam w sumie tylko brzuszki robię na brzuch...
__________________

saming jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 15:03   #1553
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

A ja za 1,5 godz wybieram sie na joge Potem chciałam poćwiczyć, ale myślę, że zrobie rogaliki na jutrzejsze święto


Kasiulek1029 ja niestety niewiele zarabiam, wiec każdy grosz solidnie przeliczam Jeżeli wiem, ze mogę poćwiczyć w domu, to wolę to robić, niż płacić za siłownie. wszędzie szukam oszczędności. Chociaż wie, że taki karnet mobilizuje

Mnie hh też zbytnio nie wychodził, potem słyszałam, ze trzeb kręcić w dwie strony, bo się robi asymetria. Mnie się ledwo udawało w jedną stronę, a codopiero w drugą, dlatego czasami krece twisterem

makkapakka super, teraz wrócisz na stałe
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 15:10   #1554
Mary333
Zadomowienie
 
Avatar Mary333
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: dalekoo..
Wiadomości: 1 089
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

kasiijja siłowy ćwiczę na całe ciało, więc ręce też muszą być Moje są bardzo słabe, chociaż wydaje mi się, że od kiedy cwicze, trochę się wzmocniły
saming te moje cwiczenia są bardzo ubogie Na razie nie mam za dużo czasu szukać, więc tych cwiczen jest mało, bo tylko 2 Na dolny i górny prosty. Na początek 3x20 takie coś typu spinanie odwrotne, a potem 3x20 spinanie normalne. Wiem, ze może się wydawać mało, ale jak się robi porzędnie to mięśnie czuć. Ja ostatnie serie to ledwo robie
Kasiulek1029 dla mnie tak samo masakra. Jeszcze dzisiaj czuje mięśnie
__________________
Mary333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 18:11   #1555
Perelka005
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Chełm
Wiadomości: 3
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez kasiijja Pokaż wiadomość
Perelka005 jeśli nie chcesz, aby słodycze wzięły górę nad Twoją silną wolą to może dobrym pomysłem byłoby zjedzenie jakiegoś małego cukierka, lecz pod warunkiem, że będzie to TYLKO RAZ w tygodniu, np w niedzielę Ja tak robię a waga nie pójdzie w górę od jednego cukierka
u mnie nie kończy się na jednym cukierku, tylko jak już zacznę to jem bez opamiętania

---------- Dopisano o 19:11 ---------- Poprzedni post napisano o 17:35 ----------

A i melduję zakończenie piątego dnia dietowania i ćwiczeń Póki co efektów nie czuję, ale wiem wiem! trzeba czasu
ale widzę u Was też nie najgorzej!

Trzymajcie się
Perelka005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 22:06   #1556
Rayo
Raczkowanie
 
Avatar Rayo
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 137
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

hej Chudzinki!
ja na moment dietowo dalej bardzo dobrze mi idzie...3 dzień, a z ćwiczeniami jest zdecydowanie ok! pn i dziś - interwały na rowerku, wczoraj plyometrics - aktualnie tydzień przerwy w siłówce.

Owocnego weekendu!
__________________
"W głębi duszy zdajemy sobie sprawę z własnej głupoty, a poświęcamy zbyt wiele czasu albo na ukrywanie tego,
albo na udowadnianie, głównie sobie, że tak nie jest" <Jonathan Carroll>
Rayo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 08:51   #1557
sreberko4
Zakorzenienie
 
Avatar sreberko4
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 797
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cześć kobietki
Dzisiaj wybija 2 tygodnie odkąd ćwiczę Waga i metr na szczęście schowane w bezpieczne miejsce przez moją siostrę także nie ma mnie co zmotywować/lub zdemotywować jakoś nie czuję się lżejsza, no ale zobaczmy za kolejne 2 tygodnie

miłego dnia
__________________
"I Was Born To Love You..."
sreberko4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 11:55   #1558
kasiijja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 47
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Perelka005 nie martw się po jakimś czasie przestanie cię ciągnąć do słodkości tak jak mnie Trzymam kciuki, aby tak było

Dziewczyny a co myślicie o tym, aby 1 dnia każdego miesiąca każda z nas ważyła się i mierzyła a potem wpisywałybyśmy tutaj te wyniki? Myślę, że może to być dobry pomysł, aby nie chciało nam się ważyć co 2 dni Mnie korci, żeby stanąć jutro na wadze, ale poczekam do 3 grudnia, bo wtedy minie miesiąc od intensywnych ćwiczeń. Wiem, że nie będzie dużych zmian, bo nie robię jakiejś diety nastawionej na redukcję. Jem pieczywo itp, ale staram się robić to w mniejszej ilości. Dobrze, że nie ciągnie mnie już do słodyczy A propos intensywnych treningów to boję się przetrenowania, bo 2 dni temu krew z nosa mi leciała

A może któraś z was zauważyła już ubytek wagi lub centymetrów?? Jak wam idzie??

Up, up!! Dziewczyny gdzie jesteście?? Czyżby wątek nam upadał??

Edytowane przez kasiijja
Czas edycji: 2010-11-11 o 12:47
kasiijja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 12:49   #1559
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

kasiijja zajrzyj do tej tablki, my już tak robimy prawie od początku, dopisz się

https://spreadsheets.google.com/ccc?...2c&hl=en#gid=0
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 13:01   #1560
Mary333
Zadomowienie
 
Avatar Mary333
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: dalekoo..
Wiadomości: 1 089
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez kasiijja Pokaż wiadomość
Perelka005 nie martw się po jakimś czasie przestanie cię ciągnąć do słodkości tak jak mnie Trzymam kciuki, aby tak było

Dziewczyny a co myślicie o tym, aby 1 dnia każdego miesiąca każda z nas ważyła się i mierzyła a potem wpisywałybyśmy tutaj te wyniki? Myślę, że może to być dobry pomysł, aby nie chciało nam się ważyć co 2 dni Mnie korci, żeby stanąć jutro na wadze, ale poczekam do 3 grudnia, bo wtedy minie miesiąc od intensywnych ćwiczeń. Wiem, że nie będzie dużych zmian, bo nie robię jakiejś diety nastawionej na redukcję. Jem pieczywo itp, ale staram się robić to w mniejszej ilości. Dobrze, że nie ciągnie mnie już do słodyczy A propos intensywnych treningów to boję się przetrenowania, bo 2 dni temu krew z nosa mi leciała

A może któraś z was zauważyła już ubytek wagi lub centymetrów?? Jak wam idzie??

Up, up!! Dziewczyny gdzie jesteście?? Czyżby wątek nam upadał??
Nie wątek nie upadł, to by było straszne
My tak robimy juz prawie od początku, wpisz się do tabelki, którą podała beatiska
Jeśli ta krew to po treningach, to moze na jakiś czas trochę zmniejsz intensywność. Z czasem jak już bardziej się do nich przyzwyczaisz, możesz cwiczyć ciężej.
Z resztą trening wcale nie musi byc taki bardzo intensywny, żeby dawał efekty. Ważne, ze wogóle coś robimy, no nie?
__________________
Mary333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:51.