Chorwacja - zbiorczy - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-31, 18:14   #601
inrock
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: lower silesia;)
Wiadomości: 345
Dot.: Chorwacja samochodem,zapraszam..

doomi super propozycja, szkoda , że termin nie ten,bawcie się dobrze
__________________
Özgür
inrock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-04, 20:44   #602
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 987
Dot.: Chorwacja wyspy-jak sie dostać?

A w jakim celu chciałabys sie wydostac na lad ? Przeciez na wyspach sa normalne miasta, na ladzie nie ma nic ciekawszego czego nie ma na wyspach. Ewentaulnie polecam wybrac sie na plitvickie jeziora.
feelin_soo_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-05, 10:24   #603
Annaoj
Raczkowanie
 
Avatar Annaoj
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 238
Dot.: Chorwacja wyspy-jak sie dostać?

No nie wiem , czasem te wyspy są malutkie i wtedy to chyba tak trochę nudno cały czas w jednym miejscu. Poza tym trochę pozwiedzać np. wpomniane przez Ciebie plitwickie jeziora
__________________
Mężczyzna nie pies - na kości nie poleci
Mam silną wolę - robi ze mną co chce
Annaoj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 12:50   #604
przeplatanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 76
Dot.: Chorwacja wyspy-jak sie dostać?

Bylam rok temu w chorwacji w Bibinie. Blisko bylo na Pag i wybralismy sie tam-droga przepiekna a przy moscie laczacym Pag z Chorwacja spedzilismy z godz podziwiajac widoki. (stamtad tez mam najladniejsze zdjecia z calej chorwacji).
Sama wyspa nie zachwyca-malutkie plaze (przybajmniej ja na taka trafilam)ale widoki cudowne
Promy z tego co pamietam ruszaja np z Zadaru-ustawiala sie tam spora kolejka samochodow i wjezdzaly pokolei na ogromnyyyyy prom.
Pozdrawiam

Edytowane przez przeplatanka
Czas edycji: 2011-06-07 o 12:52
przeplatanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-08, 08:46   #605
Annaoj
Raczkowanie
 
Avatar Annaoj
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 238
Dot.: Chorwacja wyspy-jak sie dostać?

przeplatanka a masz może namiary na jakąś fajną kwaterę w Bibinie?
__________________
Mężczyzna nie pies - na kości nie poleci
Mam silną wolę - robi ze mną co chce
Annaoj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-08, 12:27   #606
imeona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 20
Dot.: Chorwacja

Nie wiedziałam, że w Chorwacji można spotkać rekina

A propos kwater prywatnych - możecie polecić co ładnego i niedrogiego? Chodzi mi o pokój, taki dla 2-3 osób, a nie domek. I jak się ceny kształtują mniej wiecej.
imeona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-08, 12:42   #607
Nusia_15
Zakorzenienie
 
Avatar Nusia_15
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 531
Dot.: Chorwacja

Czytałam, że można serio
__________________
kosmetyki: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=45634573 #post45634573

ciuchy: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=45634451 #post45634451

Nusia_15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-09, 11:58   #608
przeplatanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 76
Dot.: Chorwacja wyspy-jak sie dostać?

hmmm powiem ci tak...ja uwazam ze szkoda jechac tyle km zeby wyladowac w takiej miescinie jak bibninie.....plaza jest strasznia kamienista (moje 2 lenie dziecko nie potrafilo chodzic po brzegu i wrocilismy z mnostwem obtarc...tam jest spokojnie,cicho,ciemno a wieczorem balismy sie wychodzic na plaze wiec jezdzismy samochodem na dalsze plaze...w tym roku jedziemy w ciemno i bardziej na poludnie...chorwacja to za piekny kraj zeby wyjazd marnowac na np bibinje...chocaz zalezy kto co lubi.
Z kontaktem moze byc problem bo maila nam dala jakas babka ktora oglaszala inny dom i ja juz go nie mam...
pozdrawiam
przeplatanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-09, 14:22   #609
asiula1306
Zakorzenienie
 
Avatar asiula1306
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 385
Dot.: Chorwacja

Hej
Właśnie zdecydowałam się na ofertę wakacji w Chorwacji. Mam w związku z tym parę pytań: wybieramy się z TŻtem do Makarskiej, na wyjazd zorganizowany. W ofercie wyżywienie można kupić za 100 euro od os na 9 dni, śniadania i obiadokolacje (do obiadokolacji napoje płatne dodatkowo). W związku z tym, czy opłaca nam się brać to wyżywienie dodatkowe czy może samemu sobie poradzić? Bo myślę nad tym, czy przejem 400zł przez 9 dni Poza tym, czy tam napewno są piaszczyste plaże? Wyczytałam gdzieś że tak, co bardzo by mnie uszczęśliwiło Nie wiem, co jeszcze powinnam wiedzieć przed wyjazdem, jedziemy autokarem, może coś specjalnego przygotować na podróż? Czekam na odpowiedzi i rady
asiula1306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-11, 14:02   #610
Annaoj
Raczkowanie
 
Avatar Annaoj
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 238
Dot.: Chorwacja

Cześć, myślę ze nie przejesz tej kasy. A co jak nie będzie Ci smakowało to wykupione jedzenie? Pizza kosztuje ok 6-8 euro, jakieś danie ( pełen zestaw ) 10- 15 euro. Jesz kiedy chcesz i co chcesz
__________________
Mężczyzna nie pies - na kości nie poleci
Mam silną wolę - robi ze mną co chce
Annaoj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-11, 14:05   #611
Annaoj
Raczkowanie
 
Avatar Annaoj
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 238
Dot.: Chorwacja wyspy-jak sie dostać?

przeplatanka- dzięki za info. Tez zastanawiam nad wyjazdem w ciemno ale 2+2 może być problem w sezonie z noclegiem chyba.
__________________
Mężczyzna nie pies - na kości nie poleci
Mam silną wolę - robi ze mną co chce
Annaoj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-13, 10:15   #612
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 987
Dot.: Chorwacja wyspy-jak sie dostać?

jesli chcesz na wyspe np. Pag i by bylo co robic to uderzaj do Novalja. co prawda sama tam nigdy nie bylam ale to jedna z najbardziej imprezowych miejscowosci w Chorwacji,takze atrakcji bedzie pewnie sporo zwlasza w szczycie sezonu. co do noclegow zalezy kiedy jedziesz, ja bylam w zeszlym roku na Krk'u w ciemno w 4 osoby, tak samo szukalismy apartamentu 2+2. powiem ci ze nie bylo problemu dodatkowo cena smieszna bo 30euro za dzien, ale to byla koncowka sierpnia...
feelin_soo_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-14, 19:02   #613
asiulka777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 6
Dot.: Chorwacja wyspy-jak sie dostać?

Na wyspy kursuja promy, i to tak, ze zdazysz i zwiedzic, i cos przekasic, i na spokojnie zdazyc na prom powrotny. Wszystko zalezy od tego jakie wyspy chcesz zwiedzic.
A Chorwacja jest przepiekna : http://www.motokobiety.pl/Wakacje,w,...hodem,470.html
asiulka777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-26, 19:38   #614
Kamilanet
BAN stały
 
Avatar Kamilanet
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: ★★
Wiadomości: 2 531
GG do Kamilanet Send a message via Skype™ to Kamilanet
Dot.: Chorwacja samochodem,zapraszam..

My planujemy na początku września do małej miejscowości KLEK
Jedziemy samochodem
pierwszy raz do Chorwacji
Kamilanet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-27, 18:04   #615
Janiek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2
Dot.: Chorwacja samochodem,zapraszam..

Ja tez chce jechac do Chorwacji autem i szukam chetnych do wyjazdu, jestem singlem wiec nie mam dziewczyny, wyjazd w I polowie wrzesnia, jestem z Lubuskiego
Janiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-28, 16:58   #616
eve_malutka
Zadomowienie
 
Avatar eve_malutka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 332
GG do eve_malutka
Dot.: Chorwacja samochodem,zapraszam..

My jedziemy jednak 15 lipca poraz 4 do Chorwacji
Rejony Orebic ktoś sie wybiera w tym terminie?
eve_malutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-03, 14:23   #617
aleksaa
Raczkowanie
 
Avatar aleksaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 176
Exclamation Dot.: Chorwacja samochodem,zapraszam..

Cześć dziewczyny

W zeszłym roku z chłopakiem zrobiliśmy mały EuroTrip po najbliższych państwach (niemcy, czechy, słowacja, austria, węgry), w tym roku planujemy wrócic na chwile na Slowacje i Węgry, dalej na chorwacje i w stonę Wenecji > Lazurowe wybrzeze iiii juz chyba do domu

Ruszamy z Trójmiasta w połowie lipca.
Skala wyprawy jest duża... więc staramy się chociaż noclegi zalatwic niskim kosztem, stąd też pytanie, które właściwie zadaje tu każdy ale mało jest konkretnych odpowiedzi, czy macie jakieś miejsca z tanim noclegiem, głównie chodzi o campingi.

Poza tym, wiele z Was było tam wielokrotnie ...co opłaca się kupować i gdzie? jakieś nazwy marketów? które piaszczyste plaże polecacie? gdzie jechać po najpiękniejsze widoki?

Myslę, że w Chorwacji będziemy jakoś na przełomie lipiec/sierpień, z tydzien pewnie bedziemy ją zwiedzać, moze uda się poleniuchowac na jakiejś plaży. Gdyby któraś z Was była tam w tym czasie, to dajcie znać zawsze razem wieczorem mozna wyskoczyc do jakiegoś beach baru dokładniejszy termin podam niedługo, jak do końca zaplanuje trase.

Z góry dzięki za każdą pomoc
aleksaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-03, 14:34   #618
aleksaa
Raczkowanie
 
Avatar aleksaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 176
Dot.: Wakacje w Chorwacji :)

Cześć dziewczyny

W zeszłym roku z chłopakiem zrobiliśmy mały EuroTrip po najbliższych państwach (niemcy, czechy, słowacja, austria, węgry), w tym roku planujemy wrócic na chwile na Slowacje i Węgry, dalej na chorwacje i w stonę Wenecji > Lazurowe wybrzeze iiii juz chyba do domu

Ruszamy z Trójmiasta w połowie lipca.
Skala wyprawy jest duża... więc staramy się chociaż noclegi zalatwic niskim kosztem, stąd też pytanie, które właściwie zadaje tu każdy ale mało jest konkretnych odpowiedzi, czy macie jakieś miejsca z tanim noclegiem, głównie chodzi o campingi.

Poza tym, wiele z Was było tam wielokrotnie ...co opłaca się kupować i gdzie? jakieś nazwy marketów? które piaszczyste plaże polecacie? gdzie jechać po najpiękniejsze widoki?

Myslę, że w Chorwacji będziemy jakoś na przełomie lipiec/sierpień, z tydzien pewnie bedziemy ją zwiedzać, moze uda się poleniuchowac na jakiejś plaży. Gdyby któraś z Was była tam w tym czasie, to dajcie znać zawsze razem wieczorem mozna wyskoczyc do jakiegoś beach baru dokładniejszy termin podam niedługo, jak do końca zaplanuje trase. :P
aleksaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-03, 22:24   #619
sss87
Zadomowienie
 
Avatar sss87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 263
Dot.: Wakacje w Chorwacji :)

Cytat:
Napisane przez aleksaa Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

W zeszłym roku z chłopakiem zrobiliśmy mały EuroTrip po najbliższych państwach (niemcy, czechy, słowacja, austria, węgry), w tym roku planujemy wrócic na chwile na Slowacje i Węgry, dalej na chorwacje i w stonę Wenecji > Lazurowe wybrzeze iiii juz chyba do domu

Ruszamy z Trójmiasta w połowie lipca.
Skala wyprawy jest duża... więc staramy się chociaż noclegi zalatwic niskim kosztem, stąd też pytanie, które właściwie zadaje tu każdy ale mało jest konkretnych odpowiedzi, czy macie jakieś miejsca z tanim noclegiem, głównie chodzi o campingi.

Poza tym, wiele z Was było tam wielokrotnie ...co opłaca się kupować i gdzie? jakieś nazwy marketów? które piaszczyste plaże polecacie? gdzie jechać po najpiękniejsze widoki?

Myslę, że w Chorwacji będziemy jakoś na przełomie lipiec/sierpień, z tydzien pewnie bedziemy ją zwiedzać, moze uda się poleniuchowac na jakiejś plaży. Gdyby któraś z Was była tam w tym czasie, to dajcie znać zawsze razem wieczorem mozna wyskoczyc do jakiegoś beach baru dokładniejszy termin podam niedługo, jak do końca zaplanuje trase. :P
Jeśli chodzi o campingi to nie pomogę. Generalnie polecam serwis cro.pl, zwłaszcza forum, na którym można znaleźć odpowiedź na każde pytanie dotyczące Chorwacji. Byłam w zeszłym roku i jedzenie z tego co pamiętam jest trochę droższe niż w Polsce. Najbardziej opłaca się kupować wino Z marketów kojarzę Kozmo, Plodine, jest też Lidl. Jeśli chodzi o piaszczyste plaże, to z tego co wiem, w Chorwacji jest jedna (?) - mogę się mylić. To kraj kamienistych plaż, które mają niesamowity urok Najpiękniejsze widoki? Hm w zasadzie wszędzie! Każde miejsce, które widziałam było piękne. Jeśli chodzi o zwiedzanie to polecam Trogir i Split, nie dotarłam niestety do Dubrownika, ale zamierzam wkrótce nadrobić zaległości.
__________________

sss87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-03, 22:26   #620
Whim
...
 
Avatar Whim
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 993
Dot.: Wakacje w Chorwacji :)

Może któraś z Was była w Okrug Gornji? : )
Wybieram się tam w tym roku, jadę z rodziną, więc obawiam się, że się wynudzę troszkę
__________________
a short walk
in the light of the world
with breaks for coffee and snacks


Whim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-04, 13:37   #621
Kamilanet
BAN stały
 
Avatar Kamilanet
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: ★★
Wiadomości: 2 531
GG do Kamilanet Send a message via Skype™ to Kamilanet
Dot.: Chorwacja samochodem,zapraszam..

witajcie
Napiszcie mi jak zadatkujecie zakwaterowanie w Chorwacji?
Chcę zrobić przelew. Koszt od 20-250 zł - niestety nie potrafią mi w mbanku określić ile to konkretnie mnie wyniesie, a muszę zadatkować 100 E - i nijak mi się to nie opłaca.
Jak to u was jest?

Spytam się jeszcze ewentualnie czy przyjmują przekazy, bo to wychodzi najtaniej, bo 13 zł.

Proszę o odp. jak najszybciej.
Kamilanet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-04, 17:10   #622
eve_malutka
Zadomowienie
 
Avatar eve_malutka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 332
GG do eve_malutka
Dot.: Chorwacja samochodem,zapraszam..

Mi w mbanku za przelew wyszło coś koło 25-30zł
eve_malutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-04, 19:11   #623
Kamilanet
BAN stały
 
Avatar Kamilanet
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: ★★
Wiadomości: 2 531
GG do Kamilanet Send a message via Skype™ to Kamilanet
Dot.: Chorwacja samochodem,zapraszam..

dzięki za odp.
Kamilanet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-08, 07:22   #624
emilia1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 89
Dot.: Chorwacja samochodem,zapraszam..

Cytat:
Napisane przez Kamilanet Pokaż wiadomość
witajcie
Napiszcie mi jak zadatkujecie zakwaterowanie w Chorwacji?
Chcę zrobić przelew. Koszt od 20-250 zł - niestety nie potrafią mi w mbanku określić ile to konkretnie mnie wyniesie, a muszę zadatkować 100 E - i nijak mi się to nie opłaca.
Jak to u was jest?

Spytam się jeszcze ewentualnie czy przyjmują przekazy, bo to wychodzi najtaniej, bo 13 zł.

Proszę o odp. jak najszybciej.
Witaj zapytaj właścicieli czy maja dostęp do Western union- najtańsza forma przelewu
A tak faktycznie z PKO BP płaciliśmy z narzeczonym za 100Euro ok 30zł

---------- Dopisano o 08:12 ---------- Poprzedni post napisano o 08:07 ----------

Cytat:
Napisane przez aleksaa Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

W zeszłym roku z chłopakiem zrobiliśmy mały EuroTrip po najbliższych państwach (niemcy, czechy, słowacja, austria, węgry), w tym roku planujemy wrócic na chwile na Slowacje i Węgry, dalej na chorwacje i w stonę Wenecji > Lazurowe wybrzeze iiii juz chyba do domu

Ruszamy z Trójmiasta w połowie lipca.
Skala wyprawy jest duża... więc staramy się chociaż noclegi zalatwic niskim kosztem, stąd też pytanie, które właściwie zadaje tu każdy ale mało jest konkretnych odpowiedzi, czy macie jakieś miejsca z tanim noclegiem, głównie chodzi o campingi.

Poza tym, wiele z Was było tam wielokrotnie ...co opłaca się kupować i gdzie? jakieś nazwy marketów? które piaszczyste plaże polecacie? gdzie jechać po najpiękniejsze widoki?

Myslę, że w Chorwacji będziemy jakoś na przełomie lipiec/sierpień, z tydzien pewnie bedziemy ją zwiedzać, moze uda się poleniuchowac na jakiejś plaży. Gdyby któraś z Was była tam w tym czasie, to dajcie znać zawsze razem wieczorem mozna wyskoczyc do jakiegoś beach baru dokładniejszy termin podam niedługo, jak do końca zaplanuje trase.

Z góry dzięki za każdą pomoc
No to ja jestem pod wrażeniem takiej wyprawy nie wiem jak chcecie z Wenecji (Włochy) na Lazurowe Wybrzeże przejechać Francja - prawie 650km no i Chorwację zwiedzić i te inne państwa podziwiam tak dużo w jeden wypad

---------- Dopisano o 08:22 ---------- Poprzedni post napisano o 08:12 ----------

Cytat:
Napisane przez aleksaa Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

W zeszłym roku z chłopakiem zrobiliśmy mały EuroTrip po najbliższych państwach (niemcy, czechy, słowacja, austria, węgry), w tym roku planujemy wrócic na chwile na Slowacje i Węgry, dalej na chorwacje i w stonę Wenecji > Lazurowe wybrzeze iiii juz chyba do domu

Ruszamy z Trójmiasta w połowie lipca.
Skala wyprawy jest duża... więc staramy się chociaż noclegi zalatwic niskim kosztem, stąd też pytanie, które właściwie zadaje tu każdy ale mało jest konkretnych odpowiedzi, czy macie jakieś miejsca z tanim noclegiem, głównie chodzi o campingi.

Poza tym, wiele z Was było tam wielokrotnie ...co opłaca się kupować i gdzie? jakieś nazwy marketów? które piaszczyste plaże polecacie? gdzie jechać po najpiękniejsze widoki?

Myslę, że w Chorwacji będziemy jakoś na przełomie lipiec/sierpień, z tydzien pewnie bedziemy ją zwiedzać, moze uda się poleniuchowac na jakiejś plaży. Gdyby któraś z Was była tam w tym czasie, to dajcie znać zawsze razem wieczorem mozna wyskoczyc do jakiegoś beach baru dokładniejszy termin podam niedługo, jak do końca zaplanuje trase.

Z góry dzięki za każdą pomoc
No i dalej kontynuując jeśli chodzi o piaszczyste plaże w Chorwacji to nie jest tego za wiele tak największa piaszczysta to wyspie Rab - Lopar tzw Rajska Plaża, następnie Nin koło Zadaru tylko ja osobiście wolę te dzikie plaże kamieniste woda kryształ ponurkować można bajka namiary na takie nasze zatoczki jak z bajki też mam jakby ktoś chciał to mogę udzielić info pozdrawiam
emilia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-10, 10:18   #625
aleksaa
Raczkowanie
 
Avatar aleksaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 176
Dot.: Chorwacja samochodem,zapraszam..

dzięki emilia
no troszkę tych km jest do przejechania ale w końcu to EuroTrip
zobaczymy czy LW wypali, bo moze tak nam się spodoba Chorwacja że tam troche pobędziemy i kasy juz nie starczy xD

Cytat:
ja osobiście wolę te dzikie plaże kamieniste woda kryształ ponurkować można bajka namiary na takie nasze zatoczki jak z bajki też mam jakby ktoś chciał to mogę udzielić info pozdrawiam
ale to dla takich laików co nigdy w życiu nie nurkowali?
to ja o takie info tez poprosze
aleksaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-10, 19:28   #626
Kamilanet
BAN stały
 
Avatar Kamilanet
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: ★★
Wiadomości: 2 531
GG do Kamilanet Send a message via Skype™ to Kamilanet
Dot.: Chorwacja samochodem,zapraszam..

zapłaciliśmy w końcu przelewem te 100E - z mbanku wyszło łącznie prowizji 40 zł.

z takich dobrych opcji jest właśnie Western union - ale chcieli przelewem, mają przelewem.
Jest też moneygram
Kamilanet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 07:23   #627
wiolaraczka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 613
Dot.: Chorwacja samochodem,zapraszam..

Cytat:
Napisane przez emilia1990 Pokaż wiadomość
Witaj zapytaj właścicieli czy maja dostęp do Western union- najtańsza forma przelewu
A tak faktycznie z PKO BP płaciliśmy z narzeczonym za 100Euro ok 30zł

---------- Dopisano o 08:12 ---------- Poprzedni post napisano o 08:07 ----------



No to ja jestem pod wrażeniem takiej wyprawy nie wiem jak chcecie z Wenecji (Włochy) na Lazurowe Wybrzeże przejechać Francja - prawie 650km no i Chorwację zwiedzić i te inne państwa podziwiam tak dużo w jeden wypad

---------- Dopisano o 08:22 ---------- Poprzedni post napisano o 08:12 ----------



No i dalej kontynuując jeśli chodzi o piaszczyste plaże w Chorwacji to nie jest tego za wiele tak największa piaszczysta to wyspie Rab - Lopar tzw Rajska Plaża, następnie Nin koło Zadaru tylko ja osobiście wolę te dzikie plaże kamieniste woda kryształ ponurkować można bajka namiary na takie nasze zatoczki jak z bajki też mam jakby ktoś chciał to mogę udzielić info pozdrawiam
Kochana ja poproszę o te namiary na dzikie plaże
Wybieramy się w sierpniu na Chorwację autem,ale nie mamy jeszcze obranego kierunku.Może polecić nam jakąś fajną miejscowośc z ładną plażą do leniuchowania i pływania?
I mam jescze pytanko:jaka jest tam pogoda w sierpniu?
__________________


Po prostu Wiola
wiolaraczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 21:29   #628
emilia1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 89
Dot.: Chorwacja samochodem,zapraszam..

No to tak
Byliśmy w kilku rejonach Chorwacji i jakbym miała wrócić to wybieram Wyspę Pag. Kosmiczne krajobrazy. My bylśmy w miejscowości Novalja.
Polecam zwiedzanie różnych plaż, plaża Zrce żwirkowa z ładnym zejściem do wody i nasza ukochana Caska oraz za Metajną jest piękna plaża, nie pamiętam nazwy.
Na Pag można dostać się promem, albo mostem który łączy wyspę z lądem (trochę trzeba nadrobić km) z miejscowości godnych polecenia na samej wyspie to Pag, Lun (ostatnia miejscowość bardzo urokliwa) Povljana no i Mandre (tu słońce chowa się do morza, cudne zachody) Z Mandre można właśnie dojść do wspomnianych wcześniej dzikich zatoczek.
My będąc na Pagu zwiedziliśmy jeszcze Nin no i oczywiście Zadar.
Polecam w 100% Postaram się wkleić kilka fotek.

---------- Dopisano o 22:26 ---------- Poprzedni post napisano o 22:20 ----------

Cytat:
Napisane przez wiolaraczka Pokaż wiadomość
Kochana ja poproszę o te namiary na dzikie plaże
Wybieramy się w sierpniu na Chorwację autem,ale nie mamy jeszcze obranego kierunku.Może polecić nam jakąś fajną miejscowośc z ładną plażą do leniuchowania i pływania?
I mam jescze pytanko:jaka jest tam pogoda w sierpniu?
No początek sierpnia to zazwyczaj upały końcówka to tak zbliżona temp do ok 29 = 30 stopni My zazwyczaj wybieramy czerwiec i wrzesień temp ok 27 stopni, nie ma już takich tłumów, na granicy nie ma korków.

Jak macie jeszcze jakieś pytania odpowiem chętnie bo temat Cro uwielbiam

---------- Dopisano o 22:29 ---------- Poprzedni post napisano o 22:26 ----------

Cytat:
Napisane przez aleksaa Pokaż wiadomość
dzięki emilia
no troszkę tych km jest do przejechania ale w końcu to EuroTrip
zobaczymy czy LW wypali, bo moze tak nam się spodoba Chorwacja że tam troche pobędziemy i kasy juz nie starczy xD



ale to dla takich laików co nigdy w życiu nie nurkowali?
to ja o takie info tez poprosze
Nie jestem specjalistą w nurkowaniu. Kupiłam sobie maskę z rurką no i po kilku próbach hee no połknęłam sobie tej słonej wody udało mi się pooglądać te cudeńka w wodzie. Naprawdę coś pięknego
emilia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 11:46   #629
dagmara90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 12
Dot.: Chorwacja samochodem,zapraszam..

wybieram sie ze znajomymi 2 wrzesnia do Chorwacji,ale jeszcze nie zdecydowalismy gdzie. Duzo czytalam o Makarskiej, ze to fajne miejsce dla mlodych ludzi. mozecie cos powiedziec wiecej o tej miejscowosci? czy jest duzo dyskotek? ceny porownywalne do innych miejscowosci, czy wyzsze? jakie jeszcze inne miejsca polecacie, gdzie kwitnie zycie nocne?
dagmara90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 12:21   #630
dagmara90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 12
Dot.: Chorwacja samochodem,zapraszam..

hej wybieram sie ze znajomymi 2 września do Chorwacji, ale jeszcze nie zdecydowaliśmy gdzie. czytałam dużo o Makarskiej, że to fajne miejsce dla młodych ludzi. możecie powiedzieć coś więcej o tej miejscowości? czy ceny są przeażające, czy może porównywalne, jak w innych częściach Chorwacji? łatwo o nocleg? jakie jeszcze inne miejsca polecacie, gdzie życie nocne kwitnie?
dagmara90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-03 22:44:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:27.