Prośba o poradę - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-30, 05:12   #1
0maagdaa0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5

Prośba o poradę


Drogie Wizażanki, chciałabym Was prosić o poradę.
Mianowicie, kiedyś miałam paskudnie zniszczone włosy, istne siano. Zniszczyłam je farbowaniem na platynę. Po długim stosowaniu Wax'u, oraz odżywek domowej roboty moje włosy coraz lepiej wyglądają, obecnie ich nie farbuję. Jako, że w lutym idę na studniówkę, planuję przed studniówką zafarbować włosy na blond (nie farbowałam ponad pół roku ). Teraz moje pytanie : Czy nie zniszczę włosów, jeśli dziś zafarbuję sobie włosy na brąz ? Użyłabym do tego szamponu koloryzującego BEZ amoniaku, dlatego wydaje mi się, że włosów nie zniszczę,a do tego włosy na pewno będą ładniej wyglądały niż teraz.
Jak sądzicie? z Góry dziękuję
0maagdaa0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-30, 08:38   #2
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Prośba o poradę

Mi Garnier bez amoniaku bardzo zniszczył włosy, jak juz to lepiej Casting. Oczywiscie mozesz, ale chyba nie bedziesz juz potem malowac na blond? Nie rozumiem zbytnio, teraz chcesz na braz zeby na studniowke pomalowac na blond?
Chyba Cie zle zrozumialam
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-31, 04:43   #3
0maagdaa0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5
Dot.: Prośba o poradę

no to czytaj jeszcze raz : mam zniszczone włosy, więc chciałam żeby ładnie wyglądały, świeciły się trochę, a zresztą mam dosyć widoczne odrosty po wcześniejszych farbowaniach, więc chyba jedyne wyjście to zafarbowanie ich na brąz farbą BEZ amoniaku - czyli ich raczej nie powinnam zniszczyc. A dopiero w lutym zrobie na blond
0maagdaa0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-31, 08:34   #4
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Prośba o poradę

No to wlasnie tak zrozumialam, ale po co robic na braz skoro potem chcesz na blond? Tego nie pojme. Skoro sie radzisz to ja radze regenerowac i zrobic na blond niz zrobic na braz ktory może splucze sie do zielonego i potem co zrobisz: bedziesz rozjasniac resztki brazu? Nawet te bez amoniaku sie nie splukuja
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:14.