Br±z ZIMNY czy POPIELATY. czê¶æ II - w±tek zbiorczy. - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2011-03-30, 17:25   #331
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

No w³a¶nie siê zastanawia³am, czy ktokolwiek to zrozumie Cieszê siê
A maila czyta³a¶?
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-30, 18:07   #332
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
No w³a¶nie siê zastanawia³am, czy ktokolwiek to zrozumie Cieszê siê
A maila czyta³a¶?
wytlumaczylas jak krowie na rowie (studiuje architekture wnetrz wiec ja na kole barw najlepiej rozumiem) czyli kupuje niebieski, zolty i czerwony.

taaaak, jestes nieoceniona dziekuje!
teraz to moge poszalec

na ktpi, trzeba czekac na zmaowienie bo nie maja obecnie, bo wlasnie sie pytalam.

myslalam o naturze, chyba poziom 7 bedzie wlasciwy, tylko wciaz sie waham czy 7.1 czy 7.0 bo mowilas, ze ich popiele cos srednio wychodza

---------- Dopisano o 19:07 ---------- Poprzedni post napisano o 18:30 ----------

zamowilam mixy i nature 7.0, za 4farby z przesylka wyszlo mi tam gdzie doradzilas 50,00zl. Dziekuje jeszcze raz
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal

Edytowane przez caate
Czas edycji: 2011-03-30 o 17:31
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-30, 19:36   #333
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez caate Poka¿ wiadomo¶æ
wytlumaczylas jak krowie na rowie (studiuje architekture wnetrz wiec ja na kole barw najlepiej rozumiem)
A aj tu ojca uczê dzieci robiæ......
No to cena zabójcza za 4 farby i dobrze, ¿e 7 wziê³a¶, choæ u nich na palecie paskudnie wygl±da. I bêdziesz wygl±daæ teraz tak........
Wiêc módlmy siê, ¿eby¶ nie musia³a chodziæ tak
No to czekam z Tob±
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-30, 20:01   #334
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
A aj tu ojca uczê dzieci robiæ......
No to cena zabójcza za 4 farby i dobrze, ¿e 7 wziê³a¶, choæ u nich na palecie paskudnie wygl±da. I bêdziesz wygl±daæ teraz tak........
Wiêc módlmy siê, ¿eby¶ nie musia³a chodziæ tak
No to czekam z Tob±
hahahahaha! to mnie pocieszylas

pieknie to ujelas

jak przyjda do mnie, to odrazu zabieram sie za farbowaniee wg TWOJEJ instrukcji, jak mi nie wyjdzie to bedziesz ze mna ratowac moje wlosy, ale ma byyc doobrze, lepiej niz jest


a jak teraz wygladaja Twoje wlosy?


edit: to za wczasu zapytam jak juz dojda do mnie, bo mam jedna watpliwosc, powiedzialas, ze mam nie dawac na naturalne, a jak farbowalam colorance 3tyg temu i odrost mam taki na 1cm, to jak mam potraktowac te wlosy? mam zrobic to partiami tak jak pieknie mi to rozpisalas, na gore polozyc seledyn a na dol ten do baklazanu, czy zmieszac te mixy razem? bo chyba znowu mi sie styki przepalily i mam jakies pytania
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal

Edytowane przez caate
Czas edycji: 2011-03-30 o 20:06
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-30, 20:32   #335
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez caate Poka¿ wiadomo¶æ
hahahahaha! to mnie pocieszylas

pieknie to ujelas

jak przyjda do mnie, to odrazu zabieram sie za farbowaniee wg TWOJEJ instrukcji, jak mi nie wyjdzie to bedziesz ze mna ratowac moje wlosy, ale ma byyc doobrze, lepiej niz jest


a jak teraz wygladaja Twoje wlosy?


edit: to za wczasu zapytam jak juz dojda do mnie, bo mam jedna watpliwosc, powiedzialas, ze mam nie dawac na naturalne, a jak farbowalam colorance 3tyg temu i odrost mam taki na 1cm, to jak mam potraktowac te wlosy? mam zrobic to partiami tak jak pieknie mi to rozpisalas, na gore polozyc seledyn a na dol ten do baklazanu, czy zmieszac te mixy razem? bo chyba znowu mi sie styki przepalily i mam jakies pytania
Dlatego pisalam, ¿eby¶ nie k³ad³a na odrost tej mieszanki z niebieskim mixem(co masz j± na rude na³o¿yæ) bo odrost wyjdzie wtedy niebieski. (Najlepiej odrost zrobiæ na samej naturze, ale na razie nie rób),
Na razie odrost sobie daruj.
Na górê mix z niebieskim, do po³owy d³ugo¶ci
Ten "seledyn" to na te bordowe na dole.
Bêdziesz musia³a kogo¶ zatrudniæ, ¿eby Ci po³o¿y³ najpierw od odrostu(nie nna odrost) do po³owy d³ugo¶ci na te rude i od razu na resztê d³ugo¶ci (koñcówki) t± drug± mixturê.
Jak zneutralizyjesz ju¿ wszystko (na 2,7%) i bêdzie dobrze to wtedy na ca³o¶æ po³o¿ysz farbê7.0 na 6% ¿eby wszystko utrwali³± i ujednolci³a z odrostem i efekt siê utrzyma³(tyle,,¿eby ta 6% na odrostach za d³ugo nie by³a, bo mo¿e za bardzo rozja¶niæ to na odrost na koñcu po³o¿ysz)(kurcze teraz sie zastanawiam, czy Ci te 250 ml 7.0 wystarczy, bo j± siê miesza 1:1 a jest jej 125ml).
Kobieto!!! w nocy Ci sie bêdzie farbowanie ¶ni³o. Bêdzie dobrze
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-30, 20:44   #336
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
Dlatego pisalam, ¿eby¶ nie k³ad³a na odrost tej mieszanki z niebieskim mixem(co masz j± na rude na³o¿yæ) bo odrost wyjdzie wtedy niebieski. (Najlepiej odrost zrobiæ na samej naturze, ale na razie nie rób),
Na razie odrost sobie daruj.
Na górê mix z niebieskim, do po³owy d³ugo¶ci
Ten "seledyn" to na te bordowe na dole.
Bêdziesz musia³a kogo¶ zatrudniæ, ¿eby Ci po³o¿y³ najpierw od odrostu(nie nna odrost) do po³owy d³ugo¶ci na te rude i od razu na resztê d³ugo¶ci (koñcówki) t± drug± mixturê.
Jak zneutralizyjesz ju¿ wszystko (na 2,7%) i bêdzie dobrze to wtedy na ca³o¶æ po³o¿ysz farbê7.0 na 6% ¿eby wszystko utrwali³± i ujednolci³a z odrostem i efekt siê utrzyma³(tyle,,¿eby ta 6% na odrostach za d³ugo nie by³a, bo mo¿e za bardzo rozja¶niæ to na odrost na koñcu po³o¿ysz)(kurcze teraz sie zastanawiam, czy Ci te 250 ml 7.0 wystarczy, bo j± siê miesza 1:1 a jest jej 125ml).
Kobieto!!! w nocy Ci sie bêdzie farbowanie ¶ni³o. Bêdzie dobrze

juz mi sie wczoraj snilo, ze mialam fioletowe wlosy

250ml wystarczy, bo robilam colorance a tam jest 60ml i 1:2 i musialam na sile wcierac

bede sama farbowac, dlatego musze byc bez watpliwosci i teraz wlasnie mysle jak ja to zrobie, ze podziele dlugosc wlosa...

noo niebieski, mi juz sie myli, chodzi mi, ze pierwszy zalacznik na gore (ten ciemny niebieski) a na dol seledyn

a natury nie bede teraz ruszac, najpierw mixy, wzielam teraz nature bo jakby co to miec z czym mieszac, jezeli wyjda mi rozne poziomy koloru. po 6 zawsze mam za ciemne, 7 ma byc dobra ale bede uwazac na odrost, zapisze zaraz sobie te posty
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-31, 08:35   #337
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez caate Poka¿ wiadomo¶æ
.....bede sama farbowac, dlatego musze byc bez watpliwosci i teraz wlasnie mysle jak ja to zrobie, ze podziele dlugosc wlosa...
Ja mam tez 3 kolory na g³owie i to samo mnie czeka.
Odrost z 10cm natur±,miêdzy 7 a8
Na ¶rodkowej d³ugo¶ci rudawe,
a koñcówki z³ote.
Te¿ siê zastanawiam jak ja sama sobie to po³o¿ê. Rêce nam odpadn±
U Ciebie widaæ dobrze ró¿nicê miêdzy rudym a bak³a¿anem, a u mnie nawet nie wiem gdzie ten rudy przechodzi w z³oto. Najwy¿ej w ci±gu dnia na 2 raty po³o¿e po pó³ g³owy.
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-03-31, 09:32   #338
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja mam tez 3 kolory na g³owie i to samo mnie czeka.
Odrost z 10cm natur±,miêdzy 7 a8
Na ¶rodkowej d³ugo¶ci rudawe,
a koñcówki z³ote.
Te¿ siê zastanawiam jak ja sama sobie to po³o¿ê. Rêce nam odpadn±
U Ciebie widaæ dobrze ró¿nicê miêdzy rudym a bak³a¿anem, a u mnie nawet nie wiem gdzie ten rudy przechodzi w z³oto. Najwy¿ej w ci±gu dnia na 2 raty po³o¿e po pó³ g³owy.
wlasnie tez wymyslilam, ze bede na dwie tury robic

bo tez wazny jest czas, a ja zanim te dwa kolory naloze to jedna strona wlosow bedzie 2x tyle czasu

u mnie juz wplata doszla, wiec teraz czekam na przesylke
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-31, 12:53   #339
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

A ja sobie zrobi³am takie domowe "ombre hair" Rozja¶ni³am koñce farb± Palette (nie bijcie!!!!). Fajnie wysz³o - bardzo naturalnie, bo z ciemnej góry przechodzi to a¿ po koñce w taki jasny, lekko kasztanowy br±z - rude widaæ w s³oñcu, ale o dziwo a¿ tak mnie nie ra¿± Nawet ciekawe. Tylko w³oski w stanie... uh... lekko biednym
Ju¿ NIC z nimi nie robiê! Ewentualne kolejne "podja¶nienie" to nie wcze¶niej ni¿ w czerwcu.

Natomiast górê bêdê farbowaæ wy³±cznie 8,11 Chantala i grzebieniem przeci±gaæ na ca³o¶æ, ¿eby to naturalnie wygl±da³o.

Grunt, ¿e zniknê³y czarne. Nie lubiê czarnych kiedy jest wiosna i ¶wieci s³onko!

Oczywi¶cie walka o ch³ód trwa!
Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-31, 13:30   #340
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Caate - to pewnie jeszcze dzisiaj Ci wy¶l± zamawia³am w niedzielê, a w czwartek mia³am.
Ja nie wytrzyma³am i zmiesza³am ciupkê niebieskiego i czerwonego mixa(po równo na fiolet) i trochê za du¿o mi siê wla³o oxy 6% (taki starawy mia³±m) proporcje min. 1:10. I zafarbowa³am kosmyk w³osów, który pouk³ada³am ze szczotki ostatnio przy ka¿dym myciu tak robiê(no co mo¿e siê komu¶ wydaæ dziwne ale w sumie to moje w³osy i kolor mam "na d³oni", a ostatnio strasznie mi wypadaj±, nie wiem dlaczegoto siê nazbiera³o)
Jeny ja jaki¶ psychol jestem
I...... Efekt rewelacyjny!!! . Szaaaarooo!!!, nawet w s³oñcu!!! Nie ma rudego refleksu! Mo¿e trochê przyciemni³y siê o 0.5 -1 ton, ale normalnie siê pewnie sp³ucz±. Trzyma³am jakie¶ 15-20 minut.
Jeny, ja ju¿ siê nie mogê doczekaæ jak dorwê ten oxy najpierw 1.9% spróbujê!!!
Fotek nie dajê, bo nie widaæ.

Shade- jak farb± palette? rozjasniaczem chyba?
Dobrze, ¿e Ci siê podobaA teraz jak zarzucisz 8.11 na te koñce to nie bêd± niebieskie? Chocia¿ nie, bo w poziomach wy¿szych w .11 pewnie zamiast niebieskiego jest srebrny. Poka¿ siê jak ju¿ bêdziesz po tej chantalce

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2011-03-31 o 13:31
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-31, 13:39   #341
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Nie to nie by³ rozja¶niacz. To by³a farbka A10 - rozja¶niaj±ca o 2-4 tony. I tyle w³a¶nie rozja¶ni³a

8,11 na koñce nie bêdê przeci±gaæ, bo znów bêd± ciemne. Chodzi³o mi o to, ¿e grzebykiem od nasady przeczeszê tylko ku do³owi, ale nie na same koñce - wtedy siê tworz± fajne refleksy.

Koñcówki to mogê ewentualnie potraktowaæ czasem p³ukank±. Poza tym one nie s± jasne! Cyknê fotê to zobaczycie
Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-31, 13:42   #342
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomo¶ci: 1 987
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Bylam dzisiaj u Pani Ani z Kwiskiej, po porade, no i nie wytrzymalam i umowilam sie juz na wizyte. Ogolnie wpadlam w depresje na widok jej wlosow CUDO !!
feelin_soo_me jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-31, 13:58   #343
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Wklejam Te krêcio³ki to od papilotów, bo ostatnio eksperymentujê na ró¿ne sposoby... Wiadomo... Wiosna
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjêcie 251.jpg (44,6 KB, 63 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Zdjêcie 247.jpg (23,4 KB, 45 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Zdjêcie 244.jpg (50,2 KB, 83 za³adowañ)
Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-31, 16:38   #344
123sciri
Rozeznanie
 
Avatar 123sciri
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomo¶ci: 714
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Dziewczyny a powiedzcie nie do¶wiadczonej kole¿ance czy Farouk 7 AA to 3% czy 6% oxy robiæ???????
ale tak ¿eby jak najmniej w³oski zniszczyæ
z góry dziêki
123sciri jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-31, 17:31   #345
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Poka¿ wiadomo¶æ
Wklejam Te krêcio³ki to od papilotów, bo ostatnio eksperymentujê na ró¿ne sposoby... Wiadomo... Wiosna
No wygl±da bardzo naturalnie, fajnie! Ale jakie Ty masz b³yszcz±ce w³osy. Moje takie cieniusie i matowe;(. I jak Ci ju¿ uros³y od czasu "morskiego"
I odrostu nie widaæ, po prosu achhhhhhh!

123sciri- farby s± przewa¿nie robione na 6%, no chyba, ¿e na 4% Wella CT i Loreal. Jak chcesz przyciemniæ to rób na 3%, ale szybciej siê sp³ucz± niz na 6% bo 6% wejdzie we w³os a 3% go tylko oblepi. Mi 7.0 na 6% wysz³a bardzo ciemno. tylko nie przedobrz z czasem trzymania, bo mo¿e rozjasniæ odrost trzymaj siê czasu jak na ulotce.
A 3 % na pewno mniej inwazyjna bêdzie.
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-31, 17:36   #346
123sciri
Rozeznanie
 
Avatar 123sciri
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomo¶ci: 714
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

123sciri- farby s± przewa¿nie robione na 6%, no chyba, ¿e na 4% Wella CT i Loreal. Jak chcesz przyciemniæ to rób na 3%, ale szybciej siê sp³ucz± niz na 6% bo 6% wejdzie we w³os a 3% go tylko oblepi. Mi 7.0 na 6% wysz³a bardzo ciemno. tylko nie przedobrz z czasem trzymania, bo mo¿e rozjasniæ odrost trzymaj siê czasu jak na ulotce.
A 3 % na pewno mniej inwazyjna bêdzie.[/QUOTE]


Dzieki
to jest ta farbka bez amoniku czyli taka jak Wella Ct, czyli chyba lepij na 3%co nie?
123sciri jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-31, 19:19   #347
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez 123sciri Poka¿ wiadomo¶æ
Dzieki
to jest ta farbka bez amoniku czyli taka jak Wella Ct, czyli chyba lepij na 3%co nie?
Jak boisz siê o stan w³osów to zrób na 3%. Po prostu nie bêdzie taka trwa³a, ale jak Ci siê nie spodoba, to siê zmyje.
Na 3% te¿ robi siê ton w ton, czyli np.z poziomu 7 na poziom 7 z innym refleksem.
Przeczytaj dok³adnie co na ulotce pisz±
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-31, 20:54   #348
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
Caate - to pewnie jeszcze dzisiaj Ci wy¶l± zamawia³am w niedzielê, a w czwartek mia³am.
Ja nie wytrzyma³am i zmiesza³am ciupkê niebieskiego i czerwonego mixa(po równo na fiolet) i trochê za du¿o mi siê wla³o oxy 6% (taki starawy mia³±m) proporcje min. 1:10. I zafarbowa³am kosmyk w³osów, który pouk³ada³am ze szczotki ostatnio przy ka¿dym myciu tak robiê(no co mo¿e siê komu¶ wydaæ dziwne ale w sumie to moje w³osy i kolor mam "na d³oni", a ostatnio strasznie mi wypadaj±, nie wiem dlaczegoto siê nazbiera³o)
Jeny ja jaki¶ psychol jestem
I...... Efekt rewelacyjny!!! . Szaaaarooo!!!, nawet w s³oñcu!!! Nie ma rudego refleksu! Mo¿e trochê przyciemni³y siê o 0.5 -1 ton, ale normalnie siê pewnie sp³ucz±. Trzyma³am jakie¶ 15-20 minut.
Jeny, ja ju¿ siê nie mogê doczekaæ jak dorwê ten oxy najpierw 1.9% spróbujê!!!
Fotek nie dajê, bo nie widaæ.

Shade- jak farb± palette? rozjasniaczem chyba?
Dobrze, ¿e Ci siê podobaA teraz jak zarzucisz 8.11 na te koñce to nie bêd± niebieskie? Chocia¿ nie, bo w poziomach wy¿szych w .11 pewnie zamiast niebieskiego jest srebrny. Poka¿ siê jak ju¿ bêdziesz po tej chantalce

to super

tez mysle trzymac ok.20min powinno wystarczy, prawda?

dzisiaj maila dostalam, ze farby sa wyslane

Cytat:
Napisane przez feelin_soo_me Poka¿ wiadomo¶æ
Bylam dzisiaj u Pani Ani z Kwiskiej, po porade, no i nie wytrzymalam i umowilam sie juz na wizyte. Ogolnie wpadlam w depresje na widok jej wlosow CUDO !!
noooo jej wlosy prawie po pupe
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-01, 06:06   #349
123sciri
Rozeznanie
 
Avatar 123sciri
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomo¶ci: 714
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
Jak boisz siê o stan w³osów to zrób na 3%. Po prostu nie bêdzie taka trwa³a, ale jak Ci siê nie spodoba, to siê zmyje.
Na 3% te¿ robi siê ton w ton, czyli np.z poziomu 7 na poziom 7 z innym refleksem.
Przeczytaj dok³adnie co na ulotce pisz±
dziêki za odpowiedz -to zrobiê na 3% bo moje w³oski po dekoloryzacji to s± w op³akanym stanie i trzeba im daæ trochê spokoju
123sciri jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-01, 08:09   #350
aklina
Rozeznanie
 
Avatar aklina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 719
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Chyba bêdê zamawiaæ tego colorance, tylko nie wiem czy mb czy bs i jakiego mixa czy co¶ z tych neutralights?
__________________
aklina jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-01, 11:22   #351
Buffi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 36
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cze¶æ ja siê d³ugo nie odzywa³am bo czeka³am z farbowaniem a¿ m w³osy trochê urosn± .Ja siê zakocha³am w majirel 6.12 niestety nie mieli go w sklepie a w poniedzia³ek muszê ju¿ farbowaæ wiec pozostaje mi 6.1 z niebieskim mixem zobaczymy co to z tego wyjdzie no chyba ze do soboty przyjdzie 6.12 by³abym bardzo szczê¶liwa . Walka o zimny kolor nadal trwa.
Buffi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-01, 11:33   #352
FryzjerstwoMojaPasja
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gliwice/Katowice
Wiadomo¶ci: 1 067
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Najpierw trzeba by siê by³o zastanowiæ nad tym, co oznacza zimny a co popielaty.
Uwa¿am, ¿e te zimne br±zy to jest bzdura...
We fryzjerstwie odcienie kolorów dzielimy na zimne i ciep³e
do ciep³ych zaliczamy miedziany, z³oty, rudy, czerwony, podwójny br±z (czekolada itp), mahoñ, kasztan i tym podobne
do zimnych zaliczamy srebrny (np przy jasnym blondzie), platynê (blondy), popiel, fiolet.
Moim zdaniem popiel ma taki odcien lekko zielonkawy (szczególnie pod ¶wiat³o), przybrudzony - tak to dobre s³owo. Nic fajnego nie wychodzi na w³osach, szczególnie w br±zach.
Wiêc jaki to jest zimny br±z? Jaki on ma odcien? To jest chyba kolejny 'chwyt marketingowy' i naci±ganie klientów na kasê. :P

Ja stawiam na ciep³e br±zy - z³ote, wygl±daj± lepiej
FryzjerstwoMojaPasja jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-01, 11:41   #353
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomo¶ci: 2 345
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez FryzjerstwoMojaPasja Poka¿ wiadomo¶æ
Najpierw trzeba by siê by³o zastanowiæ nad tym, co oznacza zimny a co popielaty.
Uwa¿am, ¿e te zimne br±zy to jest bzdura...
We fryzjerstwie odcienie kolorów dzielimy na zimne i ciep³e
do ciep³ych zaliczamy miedziany, z³oty, rudy, czerwony, podwójny br±z (czekolada itp), mahoñ, kasztan i tym podobne
do zimnych zaliczamy srebrny (np przy jasnym blondzie), platynê (blondy), popiel, fiolet.
Moim zdaniem popiel ma taki odcien lekko zielonkawy (szczególnie pod ¶wiat³o), przybrudzony - tak to dobre s³owo. Nic fajnego nie wychodzi na w³osach, szczególnie w br±zach.
Wiêc jaki to jest zimny br±z? Jaki on ma odcien? To jest chyba kolejny 'chwyt marketingowy' i naci±ganie klientów na kasê. :P

Ja stawiam na ciep³e br±zy - z³ote, wygl±daj± lepiej
dla mnie to ¿aden chwyt, oczywi¶cie, ¿e istniej± zimne br±zy i wiele takowych widujê na g³owach ludzi, którzy mnie mijaj±... nie ka¿demu pasuje z³oto, mied¼, dlatego pojêcie "wygl±daj± lepiej" jest tu bardzo wzglêdne, punkt widzenia zale¿y punktu siedzenia ja w ciep³ych odcieniach w³osów wygl±dam ¼le i walczê o jasny br±z, który najpro¶ciej okre¶liæ mysim, takim, który da efekt w³osów przyprószonych popio³em, przydymionych.
__________________


endorfina123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-01, 11:47   #354
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez caate Poka¿ wiadomo¶æ
to super
tez mysle trzymac ok.20min powinno wystarczy, prawda?
dzisiaj maila dostalam, ze farby sa wyslane ....
To tak nie da siê okre¶liæ jak d³ugo i czy akurat 20 minut, na oko trzeba zobaczyæ jak nabieraj± koloru.
No to w przsz³ym tygodniu pewnie farbowanie w ruch
aklina - pisa³±m Ci ju¿ o oznaczeniach Mb (Jade brown-jade to kolor zielony) Sb(silver brown) tylko uwaga, bo poziom 6 to brown, a 7Sb z to be¿, wiêc mo¿e wyj¶æ ciep³awo.
Buffi - 5.12 widzê na palecie, ale 6.12 nie
A 2 to zazwyczaj opal/fiolet(albo metalik/zielony) juz mi siê miesza, a niebieski mix to popiel
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-01, 11:56   #355
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
No wygl±da bardzo naturalnie, fajnie! Ale jakie Ty masz b³yszcz±ce w³osy. Moje takie cieniusie i matowe;(. I jak Ci ju¿ uros³y od czasu "morskiego"
I odrostu nie widaæ, po prosu achhhhhhh!

123sciri- farby s± przewa¿nie robione na 6%, no chyba, ¿e na 4% Wella CT i Loreal. Jak chcesz przyciemniæ to rób na 3%, ale szybciej siê sp³ucz± niz na 6% bo 6% wejdzie we w³os a 3% go tylko oblepi. Mi 7.0 na 6% wysz³a bardzo ciemno. tylko nie przedobrz z czasem trzymania, bo mo¿e rozjasniæ odrost trzymaj siê czasu jak na ulotce.
A 3 % na pewno mniej inwazyjna bêdzie.
Sama siê im dziwiê, ¿e jeszcze b³yszcz±... Ja na ich miejscu by³abym matowa i brzydka


Zyta: ja kolor 6,12 widzê w palecie LuoColor.

Edytowane przez Shade_23
Czas edycji: 2011-04-01 o 11:57
Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-01, 12:00   #356
FryzjerstwoMojaPasja
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gliwice/Katowice
Wiadomo¶ci: 1 067
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Poka¿ wiadomo¶æ
dla mnie to ¿aden chwyt, oczywi¶cie, ¿e istniej± zimne br±zy i wiele takowych widujê na g³owach ludzi, którzy mnie mijaj±... nie ka¿demu pasuje z³oto, mied¼, dlatego pojêcie "wygl±daj± lepiej" jest tu bardzo wzglêdne, punkt widzenia zale¿y punktu siedzenia ja w ciep³ych odcieniach w³osów wygl±dam ¼le i walczê o jasny br±z, który najpro¶ciej okre¶liæ mysim, takim, który da efekt w³osów przyprószonych popio³em, przydymionych.
Tak, zgadza siê, ale ja pytam jaka ró¿nica miêdzy zimnym a popielatym?
I zimny br±z jaki ma odcien? Bo jakis musi miec, aby by³ zimny, w naturze br±z jest ciep³y.

A pod pojêciem 'wygl±da lepiej' mia³am na mysli, ze wyglada lepiej niz popielaty, popielaty wlasnie jest taki przybrudzony, dla mnie nie fajny.
FryzjerstwoMojaPasja jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-01, 12:07   #357
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomo¶ci: 2 345
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez FryzjerstwoMojaPasja Poka¿ wiadomo¶æ
Tak, zgadza siê, ale ja pytam jaka ró¿nica miêdzy zimnym a popielatym?
I zimny br±z jaki ma odcien? Bo jakis musi miec, aby by³ zimny, w naturze br±z jest ciep³y.

A pod pojêciem 'wygl±da lepiej' mia³am na mysli, ze wyglada lepiej niz popielaty, popielaty wlasnie jest taki przybrudzony, dla mnie nie fajny.
hmm, jaka jest ró¿nica miêdzy zimnym, a popielatym? chyba takowej nie ma, moim zdaniem w kwestii br±zu, popielaty i zimny, to synonimy.

a dziewczynom, którym pasuj± ciep³e kolory bardzo zazdroszczê (takie naj³atwiej uzyskaæ) i nie mogê powiedzieæ, ¿e ten, czy tamten kolor jest brzydki, bo nie patrzê tylko na kolor w wersji solo, ale jako komplementarny do danego typu urody.
__________________


endorfina123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-01, 12:07   #358
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez FryzjerstwoMojaPasja Poka¿ wiadomo¶æ
Tak, zgadza siê, ale ja pytam jaka ró¿nica miêdzy zimnym a popielatym?
I zimny br±z jaki ma odcien? Bo jakis musi miec, aby by³ zimny, w naturze br±z jest ciep³y.

A pod pojêciem 'wygl±da lepiej' mia³am na mysli, ze wyglada lepiej niz popielaty, popielaty wlasnie jest taki przybrudzony, dla mnie nie fajny.
Dla mnie zimny br±z to taki, w którym podstawowym odcieniem jest br±z w czystej postaci (nie wiem jak to uj±æ), ¿e w ka¿dym ¶wietle widaæ TYLKO br±z a nie refleksy czerwone, z³ote czy miedziane. Jest taki "zgaszony". Natomiast popiel to ju¿ w³a¶nie szaro¶æ i taka w³a¶nie "brudna" po¶wiata.
Np. Majirel ma ewidentne podzia³y na br±zy ciep³e, zimne i popielate osobno, i ja tê ró¿nicê widzê be¿ ¿adnego problemu. Doskonale rozró¿niam co jest ciep³e a co zimne.
Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-01, 12:09   #359
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomo¶ci: 2 345
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Poka¿ wiadomo¶æ
Dla mnie zimny br±z to taki, w którym podstawowym odcieniem jest br±z w czystej postaci (nie wiem jak to uj±æ), ¿e w ka¿dym ¶wietle widaæ TYLKO br±z a nie refleksy czerwone, z³ote czy miedziane. Jest taki "zgaszony". Natomiast popiel to ju¿ w³a¶nie szaro¶æ i taka w³a¶nie "brudna" po¶wiata.
Np. Majirel ma ewidentne podzia³y na br±zy ciep³e, zimne i popielate osobno, i ja tê ró¿nicê widzê be¿ ¿adnego problemu. Doskonale rozró¿niam co jest ciep³e a co zimne.
dla mnie natomiast w momencie, gdy widaæ tylko br±z, to bêdzie to kolor neutralny, czyli czysty
__________________


endorfina123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-01, 12:15   #360
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Poka¿ wiadomo¶æ
dla mnie natomiast w momencie, gdy widaæ tylko br±z, to bêdzie to kolor neutralny, czyli czysty
W sumie te¿ racja... No ale to po co w takim razie podzia³ na zimne i popiele osobno?
Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2020-05-25 17:22:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:24.