Jednoosobowy wypad na kilka dni- gdzie? Góry/jezioro - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-08-01, 13:38   #1
aahelix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 35

Jednoosobowy wypad na kilka dni- gdzie? Góry/jezioro


Cześć Wam kobietki, planuje wybrać się na kilka dni odpoczynku ale nie mam pomysłu dokąd. Najlepszą opcją byłyby góry+ jezioro, gdzie mogłabym popływać i poopalać się, ale również pochodzić po szlakach górskich i podziwiać widoki. Nie pogardziłabym również przyjemnymi ścieżkami do biegania, jazdy na rowerze czy rolkach. Wybieram się sama, bez żadnych towarzyszy. Macie może jakieś propozycje miejsc? Stawiam na południe Polski, oraz niezbyt drogie noclegi. Liczy się miejsce, okolica i widoki. Z góry dzięki za odpowiedź, może mnie na coś nakierujecie
aahelix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-02, 10:05   #2
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Jednoosobowy wypad na kilka dni- gdzie? Góry/jezioro

Cytat:
Napisane przez aahelix Pokaż wiadomość
Cześć Wam kobietki, planuje wybrać się na kilka dni odpoczynku ale nie mam pomysłu dokąd. Najlepszą opcją byłyby góry+ jezioro, gdzie mogłabym popływać i poopalać się, ale również pochodzić po szlakach górskich i podziwiać widoki. Nie pogardziłabym również przyjemnymi ścieżkami do biegania, jazdy na rowerze czy rolkach. Wybieram się sama, bez żadnych towarzyszy. Macie może jakieś propozycje miejsc? Stawiam na południe Polski, oraz niezbyt drogie noclegi. Liczy się miejsce, okolica i widoki. Z góry dzięki za odpowiedź, może mnie na coś nakierujecie
Napisz skąd jedziesz i jakim budżetem dysponujesz.
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-02, 13:40   #3
aahelix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 35
Question Dot.: Jednoosobowy wypad na kilka dni- gdzie? Góry/jezioro

Jadę z okolic Krakowa, max koszt 1 noclegu przewiduje na około 60 złotych, jeśli chodzi o transport jadę samochodem wiec dochodzi jeszcze koszt paliwa. Całość wyjazdu max 500-600 Złotych
aahelix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-02 14:40:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:57.