Pytanie o mature - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-25, 21:47   #1
censarmi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 35

Pytanie o mature


Cześć Wizażanki!
Wiem, że yy nie powinnam pytać o to na forum o tym temacie, ale jestem na wizażu kompletnie nie ogarnięta i nie po prostu nie ogarniam tego. Mniejsza o to - przejdę do rzeczy.
Mam takie pytanie w związku z tym, że w piątek 29.06 otrzymujemy wyniki matur
Hmmm... na maturze zdawałam 3 obowiązkowe przedmioty na poziomie podstawowym i jeden przedmiot dodatkowy również na poziomie podstawowym, jestem prawie pewna, że dodatkowy przedmiot oblałam i obawiam się, że oblałam matematykę. Proszę, dziewczyny napiszcie mi jak to jest... bo oblany przedmiot dodatkowy a zdane przedmioty podstawowe to zdana matura, a jak to jest jak obleje dodatkowy i podstawowy w moim przypadku matematyka, to przysługuje mi poprawka? dajcie znać kochane.
dziękuje
censarmi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 11:27   #2
Kasiorek20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3
Dot.: Pytanie o mature

tez jestem tegoroczna maturzystką i na zakończenie roku szkolnego wychowawczyni dawała nam takie karteczki z informacjami na temat matury i na tej kartce jest napisane "W przypadku nie zdania JEDNEGO z egzaminów maturalnych w całej sesji, przysługuje poprawka w terminie sierpniowym".
Z tego co wnioskuje po przeczytaniu tego zdania to jezeli nie zdasz dwóch przedmiotów to nie mozesz przystąpic do poprawki,ale z drugiej strony przedmiot dodatkowy nie jest obowiązkowy, więc nie jestem pewna.
Kasiorek20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 17:31   #3
censarmi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 35
Dot.: Pytanie o mature

już wszystko wiem.
poza tym wszystko zdałam.
zamykam.
censarmi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:32.