Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?.. - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-24, 13:20   #121
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?..

"Pewne badania wykazały, że idealne wymiary kobiety według męż*
czyzn to wzrost 1,65 m, waga 54,5 kg"

"Oprócz sylwetki klepsydry mężczyznom podoba się
u kobiet gładka cera, pełne usta, mniejszy nos, więk*
sze oczy, brwi w kształcie łuku oraz węższa szczęka"

"W Stanach Zjednoczonych kobiety
o obwodzie biustu 86 cm są postrzegane jako kompetentne, am*
bitne, skromne i przestrzegające zasad moralnych. Natomiast
kobiety o dużych piersiach są uważane za mniej kompetentne,
mniej moralne i mniej skromne."

książkę przeglądam, choć traktuję ją z dużym dystansem i coraz bardziej przekonuję się, że nie ma złotego środka... bo TEORETYCZNIE, to ze mnie fajna dupcia jest niestety praktycznie zawsze będę tym brzydszym tłem dla ładnych koleżanek.
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 13:24   #122
kolezankaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 643
Send a message via Skype™ to kolezankaa
Dot.: Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?..

Cytat:
Napisane przez aktaga13 Pokaż wiadomość
"Pewne badania wykazały, że idealne wymiary kobiety według męż*
czyzn to wzrost 1,65 m, waga 54,5 kg"

"Oprócz sylwetki klepsydry mężczyznom podoba się
u kobiet gładka cera, pełne usta, mniejszy nos, więk*
sze oczy, brwi w kształcie łuku oraz węższa szczęka"

"W Stanach Zjednoczonych kobiety
o obwodzie biustu 86 cm są postrzegane jako kompetentne, am*
bitne, skromne i przestrzegające zasad moralnych. Natomiast
kobiety o dużych piersiach są uważane za mniej kompetentne,
mniej moralne i mniej skromne."

książkę przeglądam, choć traktuję ją z dużym dystansem i coraz bardziej przekonuję się, że nie ma złotego środka... bo TEORETYCZNIE, to ze mnie fajna dupcia jest niestety praktycznie zawsze będę tym brzydszym tłem dla ładnych koleżanek.
jaką książkę?
kolezankaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 13:27   #123
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?..

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
Eee tam. Też tak miewam, ale nie ma sensu się nad tym roztrząsać. Możemy się cieszyć z naszej siły perswazji Mojemu czasem (w żartach rzecz jasna) wypominam, że z niego taka lebioda była, że dopiero ja musiałam zakasać rękawy, walnąć maczugą w łeb i do jaskini zaciągnąć, żeby coś z tego było.
oj ja mojemu też. a nie daj boże w kłótni, to zaraz zalewam się łzami. że gdyby nie moja natarczywość (taaa, wyolbrzymiam ), to w życiu by się mną nie zainteresował

Cytat:
Napisane przez kolezankaa Pokaż wiadomość
jaką książkę?
dziołchy, czytamy dokładnie ... tą:

Cytat:
Napisane przez aktaga13 Pokaż wiadomość
(...) to z książki Kevina Hogana "sztuka bycia atrakcyjnym" zaraz dodam inne smaczki, chociaz w zasadzie pokrywają się z tym co już napisałyśmy
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 13:36   #124
kolezankaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 643
Send a message via Skype™ to kolezankaa
Dot.: Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?..

podaj jeszcze jakieś ciekawostki z tej książki

teraz się tak zastanawiam nad tematem i jeszcze doszłam do wniosku, że zależy to od tego czy dziewczyna czeka na swojego księcia czy nie omija przygód
np. ja nie związałabym się z facetem, gdybym wiedziała, że ten związek z przyczyn jakiś tam się za jakiś czas na pewno rozpadnie (np. on za rok wyjeżdża, lub wiem na 100 %, że nie wyobrażam sobie z nim wspólnego dalszego życia i nie chodzi tutaj o małżeństwo czyli po prostu o bycie razem dłuższe niż miesiąc np. gdy chłopak pije to choćby mi się niesamowicie podobał, byłby super itd to z nim nie będe bo własnie pije i tego nie akceptuje)
kolezankaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 14:09   #125
Kocham_Luline
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 342
Dot.: Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?..

Cytat:
Napisane przez Don_Nysanin Pokaż wiadomość
myśle, że w znalezieniu faceta nie ma problemu! Problem jest znalezienie wyjątkowego faceta!
I to się też tyczy dziewczyn ...
Bardzo madre slowa
Kocham_Luline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 15:07   #126
evitanna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 878
Dot.: Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?..

Cytat:
Napisane przez aktaga13 Pokaż wiadomość
"Pewne badania wykazały, że idealne wymiary kobiety według męż*
czyzn to wzrost 1,65 m, waga 54,5 kg"

"Oprócz sylwetki klepsydry mężczyznom podoba się
u kobiet gładka cera, pełne usta, mniejszy nos, więk*
sze oczy, brwi w kształcie łuku oraz węższa szczęka"

"W Stanach Zjednoczonych kobiety
o obwodzie biustu 86 cm są postrzegane jako kompetentne, am*
bitne, skromne i przestrzegające zasad moralnych. Natomiast
kobiety o dużych piersiach są uważane za mniej kompetentne,
mniej moralne i mniej skromne."

książkę przeglądam, choć traktuję ją z dużym dystansem i coraz bardziej przekonuję się, że nie ma złotego środka... bo TEORETYCZNIE, to ze mnie fajna dupcia jest niestety praktycznie zawsze będę tym brzydszym tłem dla ładnych koleżanek.
Co do wielkości biustu, to ja mam takie spostrzeżenie, że faceci rzadko omijają dziewczyny z większym cycem. Mało znam samotnych dziewczyn, które są porządnie obdarzone.
evitanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 15:23   #127
kolezankaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 643
Send a message via Skype™ to kolezankaa
Dot.: Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?..

Cytat:
Napisane przez Kocham_Luline Pokaż wiadomość
Bardzo madre slowa
Cytat:
Napisane przez evitanna Pokaż wiadomość
Co do wielkości biustu, to ja mam takie spostrzeżenie, że faceci rzadko omijają dziewczyny z większym cycem. Mało znam samotnych dziewczyn, które są porządnie obdarzone.
ja tak nie uważam, na pewno facet oglądnie się za taką dziewczyną, ale to nie reguła, że ma duże = ma faceta
ja znam pare biuściastych i praktycznie wszystkie są same
kolezankaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-24, 15:24   #128
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?..

Cytat:
Napisane przez evitanna Pokaż wiadomość
Co do wielkości biustu, to ja mam takie spostrzeżenie, że faceci rzadko omijają dziewczyny z większym cycem. Mało znam samotnych dziewczyn, które są porządnie obdarzone.
a ja właśnie nie zauważyłam żadnej prawidłowości jeśli chodzi o biust, poza jedną - za wydekoltowaną dziewczyną z pokaźnymi piersiami obejrzy się 9 na 10 mężczyzn

ale znam dużo dziewczyn z pięknymi, dużymi biustami które są same. znam też facetów, którzy (choć wydawało mi się to nieprawdopodobne) wolą małe piersi. podałabym za przykład swojego tż (ale sama podejrzewam go o kurtuazję ). ale ostatnio siedząc u kolegi włączałam komputer. moim oczom ukazała się tapeta przedstawiająca przeciętnej urody modelkę, "odzianą" jedynie w jakieś zwiewne tiule. modelka miała małe piersi, co od razu zwróciło moją uwagę. kolega wyprzedzając moje pytanie powiedział - takie są idealne. mieszczą się w dłoni i nie grożą uduszeniem to oczywiście podniosło mnie trochę na duchu, bo natura poskąpiła mi atutów w klatce piersiowej. dla równowagi dodam, że mój przyjaciel ma na tapecie igę wyrwał i uduszenie jest ostatnią rzeczą której się obawia w swoich marzeniach brak tu logiki...
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 15:56   #129
bura kocurka
Zakorzenienie
 
Avatar bura kocurka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 749
Dot.: Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?..

Cytat:
Napisane przez charlotte11 Pokaż wiadomość
taniec... niezawodny sposob aby bardzo sie zblizyc. nie powiem - dziewczyna ktora opanowala sztuke zmyslowego poruszania sie bedzie numerem jeden. bedzie na pewno.

jak powiedzial moj Tż: zobaczyl mnie w tancu - byl mój. potem zwrocil uwage na usmiech i ciekawa rozmowe. to wszystko. mnie zawsze wydawalo sie ze kazda dziewczyna jest taka. nawet jak bedzie sie specjalnie starac. okazalo sie - bylam w duzym bledzie.

jesli chodzi o wyglad - nie ukrywajmy znaczenie ma, zwlaszcza ze aby zaczac jakakolwiek znajomosc musi zadzialac pewien bodziec - i nie chodzi o to ze musimy być super-modelkami. kazda dziewczyna jest w jakims stopniu ładna. ale ukrywając sie po workiem ,mając przykladowo piekną talie, troche mija sie z celem. bardziej chodzi mi o to ze musimy wiedziec co w nas jest piekne - i to podkreślić (wiem, wiem, Ameryki nie odkryłam )
a... i cos co mnie zaskoczylo. rozpuszczone, dlugie wlosy. naprowadzil mnie moj kolega (nie tylko jeden) twierdzac ze nie ma pojecia po co nam gumki do wlosow (argument ze 'dla wygody; zupelnie go nie przekonał). coż...

swoja droga ciekawy temat.
A co do włosów, to jest straaaszny wabik na większość facetów - ja mam wiecznie długie włosy, bo wszyscy zakazują ich ścinać A zresztą ja sama lepiej czuję się w długich i rozpuszczonych - bardziej kobieco
Aczkolwiek reguły nie ma, bo niektórym dziewczynom jest obłędnie w krótkich fryzurkach

Cytat:
Napisane przez aktaga13 Pokaż wiadomość
"Pewne badania wykazały, że idealne wymiary kobiety według męż*
czyzn to wzrost 1,65 m, waga 54,5 kg"

"Oprócz sylwetki klepsydry mężczyznom podoba się
u kobiet gładka cera, pełne usta, mniejszy nos, więk*
sze oczy, brwi w kształcie łuku oraz węższa szczęka"

"W Stanach Zjednoczonych kobiety
o obwodzie biustu 86 cm są postrzegane jako kompetentne, am*
bitne, skromne i przestrzegające zasad moralnych. Natomiast
kobiety o dużych piersiach są uważane za mniej kompetentne,
mniej moralne i mniej skromne."

książkę przeglądam, choć traktuję ją z dużym dystansem i coraz bardziej przekonuję się, że nie ma złotego środka... bo TEORETYCZNIE, to ze mnie fajna dupcia jest niestety praktycznie zawsze będę tym brzydszym tłem dla ładnych koleżanek.
Aż zmierzyłam tą moją talię i biodra...et voila! Jestem idealna - 0,7
Co do reszty, hmm...raczej na odwrót. Według tego co tu napisane to ja jestem za wysoka, mam duży nos i małe oczy (które nie wiedzieć czemu strasznie na wszystkich działają, bo są ponoć "ciekawe" ) Bez sensu te regułki

Cytat:
Napisane przez evitanna Pokaż wiadomość
Co do wielkości biustu, to ja mam takie spostrzeżenie, że faceci rzadko omijają dziewczyny z większym cycem. Mało znam samotnych dziewczyn, które są porządnie obdarzone.
Mój eks nie lubił dużych biustów - tak jak u aktagi: najlepsze takie mieszczące się w dłoniach Nie uważam, żeby to była reguła z tymi biustami...pewnie, że lepiej jak jakiś biust jest, ale nie tylko duży przyciągnie facetów
__________________

bura kocurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 20:14   #130
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?..

Z biustami również nie zauważyłam reguły. Za to moi koledzy najczęściej oglądają się za wysokimi dziewczynami.

Ja natomiast jestem krasnal (158) o figurze klepsydry. Skoro każdemu sięgam pod pachę, to trudniej mnie zauważyć. Może w tym tkwi sęk...
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 22:41   #131
twizzy
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 570
Dot.: Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?..

Cytat:
Napisane przez kolezankaa Pokaż wiadomość
podaj jeszcze jakieś ciekawostki z tej książki

teraz się tak zastanawiam nad tematem i jeszcze doszłam do wniosku, że zależy to od tego czy dziewczyna czeka na swojego księcia czy nie omija przygód
np. ja nie związałabym się z facetem, gdybym wiedziała, że ten związek z przyczyn jakiś tam się za jakiś czas na pewno rozpadnie (np. on za rok wyjeżdża, lub wiem na 100 %, że nie wyobrażam sobie z nim wspólnego dalszego życia i nie chodzi tutaj o małżeństwo czyli po prostu o bycie razem dłuższe niż miesiąc np. gdy chłopak pije to choćby mi się niesamowicie podobał, byłby super itd to z nim nie będe bo własnie pije i tego nie akceptuje)


mam takie samo podejście.Czasem może warto zaczekać dłużej ,ale związać się z kimś ,kto będzie do nas pasował,będzie nam odpowiadał.W koncu masz takiego faceta,jakiego sobie wybierzesz,więc warto postarać się o dobry wybór
twizzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-24, 22:42   #132
Kirsti
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 816
Dot.: Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?..

Cytat:
Napisane przez aktaga13 Pokaż wiadomość
"Pewne badania wykazały, że idealne wymiary kobiety według męż*
czyzn to wzrost 1,65 m, waga 54,5 kg"

"Oprócz sylwetki klepsydry mężczyznom podoba się
u kobiet gładka cera, pełne usta, mniejszy nos, więk*
sze oczy, brwi w kształcie łuku oraz węższa szczęka"

"W Stanach Zjednoczonych kobiety
o obwodzie biustu 86 cm są postrzegane jako kompetentne, am*
bitne, skromne i przestrzegające zasad moralnych. Natomiast
kobiety o dużych piersiach są uważane za mniej kompetentne,
mniej moralne i mniej skromne."

książkę przeglądam, choć traktuję ją z dużym dystansem i coraz bardziej przekonuję się, że nie ma złotego środka... bo TEORETYCZNIE, to ze mnie fajna dupcia jest niestety praktycznie zawsze będę tym brzydszym tłem dla ładnych koleżanek.
Już dzisiaj mi się nie chce, ale jutro z samego rana szukam centymetra

Oczywiście, że z tymi dużymi biustami to wielka bzdura. To może tylko na początku przyciągnąć faceta, jako bodziec wzrokowy, popatrzy sobie, a jak dziewczyna nie będzie miała ciekawej osobowości, to nic z tego
Ja sama jestem posiadaczką hojnego biustu, a adoratorów przez to nie miałam zbyt wielu
__________________
Dzwonek budzika: czas do ciebie telefonuje
Kirsti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 04:42   #133
Orianna
Raczkowanie
 
Avatar Orianna
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 116
Dot.: Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?..

Wydaje mi sie, ze faceci przede wszystkim najpierw patrza na buzie oraz usposobienie. Jesli jestes mila, usmiechnieta - na pewno ich to przyciagnie.
Gdybym ja byla facetem, to podobalyby mi sie filigranowe kobietki - maja tyle uroku!
Co do innych rzeczy, faceci chyba podswiadomie wyczuwaja,czy kobieta jest gotowa na zwiazek. Ja zazwyczaj mam powodzenie,ale jak bylam kiedys po bolesnym rozstaniu i faceci dla mnie nie istnieli, to nawet nikt nie probowal ze mna krecic - kumpel mowil,ze wysylalam sygnal 'nie masz szans, moge byc tylko kolezanka...'. Dopiero jak sie pozbieralam znow wskoczylam na odpowiednie tory...
Coz jeszcze - mysle, ze lubia elokwentne dziewczyny, ale nie lubia jak te sie wymadrzaja - np moja kuzynka sliczna, inteligentna i bardzo oczytana, a ciagle jest sama. Dlatego, ze ciagle sie swoja wiedza chwali - nie zeby faceci woleli glupie, tylko ona wszystko wiedziala lepiej i kazda z nia dyskusja stawiala faceta na pozycji przegranej. Ja tez nieraz odnosilam wrazenie,ze rozmawiam o rzeczach na ktorych sie znam (bo np robie to w pracy),ale ona sugeruje ze sie zna lepiej, mimo,ze wie o tym tylko z iedys przeczytanych ksiazek - mozna puscic to mimo uszu raz czy dwa, ale na dluzsza mete se ne da...
No i chyba podstawowa rzecz to nie to czy mamy TZ tylko,czy mamy Tego jedynego najlepszego na swiecie - moim zdaniem, niestety, to kwestia fuksa w zyciu. Bo taki sobie zwiazek nad ktorym ciezko pracujemy,zeby jakos istnial - to nie to...
No, ale to takie moje luzne spostrzezenia. Jedno jest pewne, drogie singielki - on gdzies tam jest (pewnie w tej chwili smacznie spi) i to kwestia czasu kiedy Wasze sciezki sie przetna. Pozdrawiam!
Orianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 09:20   #134
kolezankaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 643
Send a message via Skype™ to kolezankaa
Dot.: Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?..

Cytat:
Napisane przez Kirsti Pokaż wiadomość
Już dzisiaj mi się nie chce, ale jutro z samego rana szukam centymetra

Oczywiście, że z tymi dużymi biustami to wielka bzdura. To może tylko na początku przyciągnąć faceta, jako bodziec wzrokowy, popatrzy sobie, a jak dziewczyna nie będzie miała ciekawej osobowości, to nic z tego
Ja sama jestem posiadaczką hojnego biustu, a adoratorów przez to nie miałam zbyt wielu
ale to nie znaczy, że nie masz ciekawej osobowości
ogólnie to faceci sa beznadziejni i nigdy nie wiadomo czego chcą

a jeszcze co do włosów to racja, zwracają na nie sporą uwagę
np.przez pół roku noszę kręcone włosy (moje naturalne) to nie mam adoratora
a jeśli przez następne 3 miesiące noszę wyprostowane to mam 2 lub 3

zauważyłam to już 3 razy nie wiem, może lepiej mi w prostych..

Edytowane przez kolezankaa
Czas edycji: 2010-02-25 o 09:24
kolezankaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 10:31   #135
sienio8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8
Dot.: Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?..

Mnie bardzo krecą dziewczyny , ktore maja dobrze dobrana fryzure ( dla mnie najlepiej jesli maja one proste ale to tylko moje zdanie i ktos sie moze nie zgodzic)

Edytowane przez sienio8
Czas edycji: 2010-02-25 o 10:32
sienio8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 11:14   #136
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?..

Cytat:
Oczywiście, że z tymi dużymi biustami to wielka bzdura. To może tylko na początku przyciągnąć faceta, jako bodziec wzrokowy, popatrzy sobie, a jak dziewczyna nie będzie miała ciekawej osobowości, to nic z tego
Ja sama jestem posiadaczką hojnego biustu, a adoratorów przez to nie miałam zbyt wielu
No ja nie wiem, na jednym forum musiałam zmienić avatar bo przedstawiał mnie... mnie po prostu. Miałam wrażenie że nie jestem traktowana poważnie. Zamieniłam siebie na skserowany męski tyłek wraz z... czymśtam i od razu inaczej.
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 11:33   #137
kolezankaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 643
Send a message via Skype™ to kolezankaa
Dot.: Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?..

Cytat:
Napisane przez sienio8 Pokaż wiadomość
Mnie bardzo krecą dziewczyny , ktore maja dobrze dobrana fryzure ( dla mnie najlepiej jesli maja one proste ale to tylko moje zdanie i ktos sie moze nie zgodzic)
9/10 facetów woli proste przynajmniej tak jest u moich kumpli
a ja się tym nie przejmuje
mam naturalne kręcone, chce kręcone to noszę
nie to prostuję i nie wracam uwagi co myślą o tym faceci
nie podoba się? to żegnam i juz
kolezankaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 12:02   #138
Kirsti
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 816
Dot.: Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?..

Cytat:
Napisane przez aktaga13 Pokaż wiadomość
"W kategoriach matematycznych mężczyznom podobają się ko*
biety, których stosunek talii to bioder wynosi około 0,7. Podziel
obwód talii kobiety przez obwód jej bioder, a jeżeli wynik będzie
mieścił się między 0,6 a 0,8, mężczyzna z pewnością uzna tę
kobietę za atrakcyjną. " to z książki Kevina Hogana "sztuka bycia atrakcyjnym" zaraz dodam inne smaczki, chociaz w zasadzie pokrywają się z tym co już napisałyśmy
Mnie wychodzi 0,87 już wiem, dlaczego nie mam powodzenia

Cytat:
Napisane przez kolezankaa Pokaż wiadomość
ale to nie znaczy, że nie masz ciekawej osobowości
ogólnie to faceci sa beznadziejni i nigdy nie wiadomo czego chcą

a jeszcze co do włosów to racja, zwracają na nie sporą uwagę
np.przez pół roku noszę kręcone włosy (moje naturalne) to nie mam adoratora
a jeśli przez następne 3 miesiące noszę wyprostowane to mam 2 lub 3

zauważyłam to już 3 razy nie wiem, może lepiej mi w prostych..
Bo oni często sobie tylko popatrzą, nawet gdy mam na sobie golf! i tyle...nawet się nie kwapią, żeby poznać osobowość
Co do włosów, tez prostuję, ale to dlatego, że mam falowane i jak nie wyprostuję, to wyglądam jakbym miała szopę na głowie. Ale brat koleżanki uwielbia loczki i wszystkie jego dziewczyny miały kręcone włosy Wniosek jest taki, że ładne jest to, co się komu podoba

Zgadzam się z Orianną, że samo posiadanie TŻ zależy od szczęścia.
__________________
Dzwonek budzika: czas do ciebie telefonuje
Kirsti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 12:43   #139
kolezankaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 643
Send a message via Skype™ to kolezankaa
Dot.: Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?..

oo tak, szczęście to podstawa
ja byłam tak na dłuższą mete z 1
ale hm.. "kręciłam" z kilkoma
i każdy z nich okazał się frajerem
kolezankaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-25, 20:36   #140
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?..

Kwestia gustu.

Ja bym wolała mieć kręcone włosy, bo z tego co zauważyłam, to są praktyczniejsze w stylizacji. Na moich sztywnych kołkach każda fryzura trzyma się maksymalnie kilka godzin.
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan

Edytowane przez Kira87
Czas edycji: 2010-02-25 o 20:41
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 20:47   #141
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?..

A tam, słuchaj jeszcze nie tak źle. Ja mam podatne na kręcenie. Ni to proste ni kręcone, najczęściej wyglądam jak kopnięta hipiska i trudno mi utrzymać elegancką fryzurę. Muszę się w koka czesać jak idę na jakieś przyjęcie.
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 22:25   #142
sauer
Wtajemniczenie
 
Avatar sauer
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 042
GG do sauer
Dot.: Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?..

wiecie co jak tak moich kolegów kiedyś posłuchałam to biust duży to i owszem fajny ale nie żeby od razu na początku znajomości tylko nim się jarać i tylko od tego uzależniać dalsze spotykanie się :P Moi koledzy, dużą uwagę zwracają na twarz i nogi. Ale nie jakieś nogi modelki - po prostu, żeby nie były krzywe :P
__________________
.hate it or love it


sauer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-26, 12:26   #143
Amitri
Zadomowienie
 
Avatar Amitri
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 002
Dot.: Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?..

Cytat:
Napisane przez cholernarejestracja Pokaż wiadomość
Amitri, czyżbyś nas na zazdrośnicach podglądała? Z Szatanicą napiszemy podręcznik! "Trzy wredne baby"
Tak wredna to idealnie pasujące słowo. Ostatnio rozmawiałam z moim
i powiedziałam, że ja jestem niewinna i wrażliwa (taki żarcik). Na co on zaczął mi przytaczać przykłady obalające tę hipotezę No więc mówię:
Ja: Widocznie poznałeś tę gorszą połowę mnie.
On: Żeby tylko połowę...

I dziwić się, że wszyscy zastanawiają się jak on ze mną wytrzymuje. Charakter mam do bani

Cytat:
Napisane przez unknowgirl Pokaż wiadomość
Na dicovery był taki program "Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o seksie, ale wstydzicie się zapytać" czy coś w tym stylu. Odcinek "seksualne sygnały wyjaśnia wszystko.

Wypróbowałam. Działa w 100%. Wtedy poczułam, co to znaczy być królową parkietu
Chyba to kiedyś oglądałam, ale nie pamiętam dokładnie. Wiem, że próbowałam ćwiczyć te gesty przed lustrem. Ostatnia rzecz jaką można o nich powiedzieć to to, że w moim wykonaniu były seksowne. Ale to było daaawno, może teraz nabyłam magicznie te umiejętności

Cytat:
Napisane przez charlotte11 Pokaż wiadomość
a... i cos co mnie zaskoczylo. rozpuszczone, dlugie wlosy. naprowadzil mnie moj kolega (nie tylko jeden) twierdzac ze nie ma pojecia po co nam gumki do wlosow (argument ze 'dla wygody; zupelnie go nie przekonał). coż...
Taa, ja chodzę tylko w rozpuszczonych bo inaczej nie czuję się pewnie. No chyba, że mam bardzo dobry dzień i makijaż to wtedy robię wyjątek

Cytat:
Napisane przez aktaga13 Pokaż wiadomość
"Pewne badania wykazały, że idealne wymiary kobiety według męż*
czyzn to wzrost 1,65 m, waga 54,5 kg"
No to tylko schudnąć parę kilo i będzie git

Cytat:
Napisane przez Orianna Pokaż wiadomość
Co do innych rzeczy, faceci chyba podswiadomie wyczuwaja,czy kobieta jest gotowa na zwiazek. Ja zazwyczaj mam powodzenie,ale jak bylam kiedys po bolesnym rozstaniu i faceci dla mnie nie istnieli, to nawet nikt nie probowal ze mna krecic - kumpel mowil,ze wysylalam sygnal 'nie masz szans, moge byc tylko kolezanka...'. Dopiero jak sie pozbieralam znow wskoczylam na odpowiednie tory...
To ja jestem jak latarnia morska, cały czas wysyłam sygnały

Cytat:
Napisane przez kolezankaa Pokaż wiadomość
9/10 facetów woli proste przynajmniej tak jest u moich kumpli
a ja się tym nie przejmuje
mam naturalne kręcone, chce kręcone to noszę
nie to prostuję i nie wracam uwagi co myślą o tym faceci
nie podoba się? to żegnam i juz
Kurcze a ja zawsze myślałam, że moje długie, czarne, lśniące jak z reklamy Pantene Pro-V, włosy to szczyt piękna. A tu wolą wyprostowane. Niee, na pewno wolą kręcone tylko jeszcze o tym nie wiedzą
__________________
Ciekawostka na dziś
Amitri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-26, 13:25   #144
Kirsti
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 816
Dot.: Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?..

Hmm...a może zamiast wiecznie się zastanawiać, co wolą faceci, popadać w kompleksy i robić wszystko, żeby do tych męskich upodobań się dostosować, to może lepiej zaakceptować siebie, podobać się sobie i podkreślać swoje atuty. W końcu ilu facetów, tyle opinii
__________________
Dzwonek budzika: czas do ciebie telefonuje
Kirsti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-26, 14:20   #145
kolezankaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 643
Send a message via Skype™ to kolezankaa
Dot.: Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?..

Cytat:
Napisane przez Kirsti Pokaż wiadomość
Hmm...a może zamiast wiecznie się zastanawiać, co wolą faceci, popadać w kompleksy i robić wszystko, żeby do tych męskich upodobań się dostosować, to może lepiej zaakceptować siebie, podobać się sobie i podkreślać swoje atuty. W końcu ilu facetów, tyle opinii
no to my tak właśnie robimy
kolezankaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-26, 15:57   #146
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?..

hm, ja przez dłuższy czas nie mam nikogo i nie wynika to z braku powodzenia. Powodzenie mam duże wielu chciało/chce ze mną być, więc to nie byłoby problemem. Ale no nie wiem, uważam że dopóki konkretnie nie trafi mnie strzała Amora ; ) to nie będę się z nikim wiązać. Wiele moich znajomych ma faceta tylko po to, żeby po prostu kogoś mieć. I nieważna jest miłość.

lubię uwodzić, lubię rzucać ukradkowe spojrzenia spod firanki rzęs bawić się włosami, przychodzi mi to jakoś tak ... naturalnie ;-) mam też dosyć duże poczucie własnej wartości i jeśli nie zwracam czyjejś uwagi to nie zadaję sobie pytań w stylu 'co ze mną nie tak?', ale myślę sobie 'no cóż, widocznie ma beznadziejny gust'. Bo jak to możliwe, że JA nie zwróciłam czyjejś uwagi, haha

aa, i nie zgodzę się ze stwierdzeniem, że zależy to od towarzystwa w którym się obracamy itp.
Ja nie jestem typową cizią w landrynkowym różu i białych kozaczkach ; ) a niestety mam również adoratorów wśród typowych dresów, którzy pewnie woleliby się po osiedlu przechadzać z właśnie taką panną

Włosy mam długie i proste, a wolałabym falowane lub kręcone
A biust to tylko B ...
__________________
sun goes down

Edytowane przez WhiteCherry
Czas edycji: 2010-02-26 o 16:26
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-26, 21:59   #147
kolezankaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 643
Send a message via Skype™ to kolezankaa
Dot.: Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?..

prawda jest jedna
nie zależy nam na facecie = lata za nami jak opętany
zalezy nam = ma nas daleko
jak to mowila..
oni wolą gonic kroliczka
kolezankaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-27, 13:17   #148
joanah
Raczkowanie
 
Avatar joanah
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 405
GG do joanah
Dot.: Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?..

bo jest takie jedno, troche niecenzuralne stwierdzenie: miej wyje**** a bedzie ci dane!;D troche prawdy w tym jest:P
joanah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-27, 14:11   #149
trynosz
Zakorzenienie
 
Avatar trynosz
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 7 196
Dot.: Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?..

Cytat:
Napisane przez joanah Pokaż wiadomość
bo jest takie jedno, troche niecenzuralne stwierdzenie: miej wyje**** a bedzie ci dane!;D troche prawdy w tym jest:P
haha musze sobie to gdzies zapisac ;p
trynosz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-27, 14:20   #150
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?..

Cytat:
Napisane przez joanah Pokaż wiadomość
bo jest takie jedno, troche niecenzuralne stwierdzenie: miej wyje**** a bedzie ci dane!;D troche prawdy w tym jest:P
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:49.