Kosmetyki dla mężczyzny - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-31, 00:26   #1
vandaal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2
Wink

Kosmetyki dla mężczyzny


Witam,
Proszę o informacje czy lepiej stosować kosmetyki droższe, niby lepsze, ale które zawierają pełno chemii czy gorsze [mniej wodotrysków], ale naturalne [alterra, niektóre ziaji, biały jeleń itp.]?

Chciałbym skompletować swoją "kosmetyczkę", ale przywiązuję do tego wagę, dotychczas raczej stosowałem kosmetyki np. Loreala, który ma dużo fajnych dodatków itd., ale to sama chemia [chociaż super na mnie działały] teraz zastanawiam się czy warto przerzucić się na kosmetyki bez tych bajerów [czy przypadkiem nie stracę?], ale naturalne, bez parabenów, aluminium, sls i innej zbędnej chemii.

Proszę o informacje czy te związki rzeczywiście szkodzą, bo tak jak pisałem - na mnie te kosmetyki działały bardzo dobrze i nie zauważyłem żadnych skutków ubocznych.

Edytowane przez vandaal
Czas edycji: 2013-01-31 o 01:01
vandaal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-31, 13:48   #2
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Kosmetyki dla mężczyzny

Czy szkodzą... musisz wiedzieć że w internecie opinie które się pojawiają bazują na potencjalnej szkodliwości, a nie ma na to twardych dowodów tak naprawdę. Każdy kosmetyk to mieszanina różnych substancji, niektóre z nich uzupełniają się, jeden łagodzi negatywne działanie drugiego, także nie patrz na opinie o czystych 100% substancjach, używasz przecież roztworów.

Jeśli dany kosmetyk Ci służy, to używaj go. Może się tak zdarzyć (a nawet częsciej się zdarza niż przy "chemicznych" kosmetykach) że ekologiczne uczulą Cię, spowodują podrażnienie. Zawierają one naturalne wyciągi, olejki eteryczne, co powoduje że mogą powodować alergię.

Nie namawiam Cię do całkowitego porzucenia ani chemicznych, ani ekologicznych kosmetyków. Umiar we wszystkim jest najzdrowszy. Testuj, a przekonasz się co Cb działa najlepiej
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-31, 21:19   #3
_szara_myszka_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 113
Dot.: Kosmetyki dla mężczyzny

mój używa zaja yajego+ loreal expert i jest zadowolony
_szara_myszka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:08.