Do kręconych-fryzjer na NIE :( - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-19, 20:19   #31
Jeannie_jk
Rozeznanie
 
Avatar Jeannie_jk
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 766
GG do Jeannie_jk
Dot.: Do kręconych-fryzjer...:(

I ja także się do was dołącze...dopiero ostatnio znalazłam genialna fryzjerke wcześniej kiedy poszłam podciąć włosy...zaznaczam podciąć włosy sięgające za łopatkę wróciłam z wyprostowanymi (nie prosiłam o to) troche dłuże niz broda więcej do niej nie poszłam...następnie trafiłam do innef fryzjerki i za pierwsyzm razem było ok...ładnie wycieniowała i wklepała mi różne specyfiki że włosy wyglądały fajnie...po kilku miesiącach zachodze do niej znowu i wypuszcza mnie z lwią grzywą..tak się zdenerwowałam ze szok..dopiero ostatnio trafiłam do naprawdę miłej fryzjerki..kiedy mówię jej że chcę ściąć tylko końcówki to tak robi...sama zachwyca się moimi włosami bo sama ma proste ...nie suszy mi ich do końca żeby nie było "szopy" i wklepuje różne odzywaki i takie tak specyfiki że potem włoski wyglądają pieknie...teraz mam zamiera pójsc do niej i poprosic o mocniejsze wycieniowanie koło twarzy ..czyli takiej dłuzeszej grzywki bo mam kwadratowa twarz i teraz najkrótsze włoski siegaja mi prawie do ramion i nie wyglada to najlepiej
Jeannie_jk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 07:51   #32
ogo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2
Dot.: Do kręconych-fryzjer...:(

Witam
A skąd jesteś Jeannie_jk ??? Może napisz nam gdzie znalazłaś tego superowego fryzjera.
ogo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 08:28   #33
dora_angel
Zadomowienie
 
Avatar dora_angel
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Okolice nizinne pełne lasow
Wiadomości: 1 335
GG do dora_angel
Dot.: Do kręconych-fryzjer...:(

Ja też mam problem z fryzjerami
Zawsze za krotko i krzywo ak idy mowie ze nei chce modelowania wpadaja w konsternacje zawsze łapia za suszarke wala pianki i wchodze taki snop siana
Na szczescie znalazlam fajna fryzjerke , ktora prosto i malutko scina i do tego jedynie podsusza wlosy i kaze mi siadac i czekac az same wyschna
__________________
"Masz rozum, ukryj go!
Więcej zdziałasz cienką nóżką niż rozumem!"
Bonjour France 04.05.2011r.
Zaręczeni 19.12.2011r.
Małżonkowie 29.12.2012
dora_angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 14:24   #34
Jeannie_jk
Rozeznanie
 
Avatar Jeannie_jk
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 766
GG do Jeannie_jk
Dot.: Do kręconych-fryzjer...:(

Cytat:
Napisane przez ogo
Witam
A skąd jesteś Jeannie_jk ??? Może napisz nam gdzie znalazłaś tego superowego fryzjera.
z małej miejscowosci Hajnówka...na podlasiu...wiec cud ze tu sie jakis normalny fryzjer znalazł
Jeannie_jk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-03, 16:20   #35
rybka26
BAN stały
 
Avatar rybka26
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 96
GG do rybka26
Dot.: Do kręconych-fryzjer...:(

Hej dziewczyny jesli któras z was zna dobrego fryzjera której obcinał włosy z Elblaga to piszcze mi na pw.Sama mam problem zawsze jak wychodze od fryzjera
rybka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-03, 17:11   #36
olcia 810
Wtajemniczenie
 
Avatar olcia 810
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 632
Dot.: Do kręconych-fryzjer...:(

A ja zawsze sama sobie opitole włosy i przynajmniej nie mam problemu
olcia 810 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-03, 18:10   #37
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Do kręconych-fryzjer...:(

A ja znalazlam ostatnio fryzjerke,ktora obcina mnie tak,ze wygladam jako tako.(nie jest idealnie,ale nie najgorzej)Po wizytach u niej nie marze zeby wlosy natychmiast odrosly dlatego,ze zle sie czuje.Przez piec chyba lat nie moge niczego zapuscic bo panie fryzjerki opitola moje (krecono-falujace)wloski do polowy szyi(po wyschnieciu nawet nie do brody),wysusza na szczotce i smieja sie zadowolone z siebie do lustra ,w ktore patrze przerazona,potem rycze w domu po takiej wizycie.Teraz mam skrecone wloski do ramion i jestem w miare zadowolona,choc powtarzam,ze nie jest idealnie Bromberg niemale miasto,fryzjerow pelno,ale byle jakich
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-06, 08:19   #38
Jeannie_jk
Rozeznanie
 
Avatar Jeannie_jk
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 766
GG do Jeannie_jk
Dot.: Do kręconych-fryzjer...:(

a czy ktoras z was ma grzywke?? bo ja kiedys mialam chyba z 10 lat i wkoncu ja zachodowalam ale teraz znowu chce cos w sobie zmienic i mysle ponownie o grzywce...tylko nie chce mi sie isc do fryzerki i wolalabym ja zrobic sama...ale wiecie mam strasza
Jeannie_jk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-06, 13:29   #39
infante
Zadomowienie
 
Avatar infante
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 659
Dot.: Do kręconych-fryzjer...:(

Z tymi fryzjerami to tragedia... nieraz juz miałam tak ,ze siadam na fotelu mówie co chce zrobic a one do mnie -tego sie nie da zrobic , czy ale Ty amsz piekne wloski..az skzoda je dawać pod nożyczki, w końcu tną.Od pewnego czasu chodze do takiej dośc dobrej fryzjerki , która zaraz po obcięciu mi je prostuje, niszczac przy tym włosy.Teraz jestem nawet zadowolona ,ale wczensiej masakra... nie wiem kto ich uczył ciac, i czego ich uczył a co do grzywki to ja mam ... taka skosną na bok., do pewnego czasu ją prostowałam i sie nie co zniszczyła teraz szusze na szczotce potem jej koncówki jeszcze prostuje.i jest nawet okej, z tym ze czescciej mam kucyka niz rozpuszczona bo mi sie pusza
infante jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 17:50   #40
Jeannie_jk
Rozeznanie
 
Avatar Jeannie_jk
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 766
GG do Jeannie_jk
Dot.: Do kręconych-fryzjer...:(

a u mnie ostatnio stala sie rzecz niesłychana...poszlam do fryzjerki i poprosilam zeby mocniej mi je wycieniowala....no i po wizycie byłam zadowolona...nie było juz takiego puchu bo wloski krecily sie na roznej wysokosci ale co dziewnego 2 dni potem przestaly sie krecic...staly sie bardziej proste i mysle ze moze do od roznych odzywek i olejkow na koncowki ktore obciazyly mi wlosy..czy moze to od sciecia?? jak myslicie??? poki co nie stosuje odzywek ani inncyh specyfikow zebys sie przekonac co sie stało
Jeannie_jk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-10, 10:51   #41
annes
Raczkowanie
 
Avatar annes
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 189
Dot.: Do kręconych-fryzjer...:(

Cytat:
Napisane przez Jeannie_jk
a u mnie ostatnio stala sie rzecz niesłychana...poszlam do fryzjerki i poprosilam zeby mocniej mi je wycieniowala....no i po wizycie byłam zadowolona...nie było juz takiego puchu bo wloski krecily sie na roznej wysokosci ale co dziewnego 2 dni potem przestaly sie krecic...staly sie bardziej proste i mysle ze moze do od roznych odzywek i olejkow na koncowki ktore obciazyly mi wlosy..czy moze to od sciecia?? jak myslicie??? poki co nie stosuje odzywek ani inncyh specyfikow zebys sie przekonac co sie stało
Mysle ze ścięcie raczej nie ma nic do tego- nawet teraz powinny kręcić sie lepiej bo je ścieniowałaś a przez to że są krótsze to skręt powinien byc lepszy. Może faktycznie je za bardzo obciążyłać kosmetykami. Spróbuj czegoś co podkreśla skręt włosów, najlepiej jak na opakowaniu kosmetyku będzie pisało że własnie podkreśla skręt
__________________
wredoty jedne, kłamliwe, podłe istoty...taka jest natura kobiet...dlatego właśnie kocham facetów
annes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-10, 11:30   #42
PannaAnna
Przyczajenie
 
Avatar PannaAnna
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7
Dot.: Do kręconych-fryzjer...:(

czytam wątek i czytam.... i czuję się jakbym miała grono sobowtórów dokładnie te same przeżycia u fryzjerów, no po prostu załamujące.....
Typowy 'look' po wyjściu od fryzjera: Piramida; Uwaga, Lew na Wolności;Twarz Roku...'89, Przerzucali Chłopi Siano.....(ta ostatnia to tytuł idealnie pasujący po usłudze balejaż+cięcie+modelowani e na szczotce). Hitem była wizyta w Jean Louis David na Szewskiej w Krakowie- strzyżenie maszynką- Pani wszystkie odstające loczki poucinała, myślałam że z fotela spadnę.....wyglądałam jak bym pod kosiarkę wpadła!
Ostatni raz u fryzjera byłam rok temu- chciałam cieniowanie: tył krótszy, mocno wycieniowany,trochę odsłaniający kark, przód dużo dłuższy + niby grzywka na bok.....Taka lekka awangarda, widziałam kiedyś dziewczynę z taką fryzurką i wyglądała super, więc udałam się do renomowanego "sralonu", wyprodukowałam się kwieciście opisując o co mi chodzi....Efekt: Szczurek, Który Przeżył Katastrofę Titanica...Pani uznała, że skoro nie chcę farbować odrostów, to mi obetnie resztki balejażu- ścieniowała tak mocno, że prawie nic włosów nie zostało, przód zamiast sięgać do ramion, lewo brody dotykał,a na dodatek ulizała to wszystko prostownicą,chociaż ja tylko grzywkę chciałam wyprostować Moja siostra od razu rzuciła się na aparat, jak do niej przyszłam, a szwagier do tej pory nabija się z tamtej fryzury!!! może kiedyś to wkleję, ku przestrodze.....A najgorsze jest to, że muszę iść do fryzjera w tym miesiącu...
PannaAnna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-10, 11:54   #43
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Do kręconych-fryzjer...:(

Cytat:
Napisane przez Little Angel
Bromberg niemale miasto,fryzjerow pelno,ale byle jakich
Zgodzę sie z tym. Fryzjerzy w naszym niemałym Brombergu rozmnazają sie przez pączkowanie (chyba ze to jakas choroba zakaźna:/ ) a nowe salony fryzjerkie pojawiają się jak grzyby po deszczu. Mam kilka kolezanek fryzjerek i tyle samo przygód.
Kiedyś to je prosilam o zajecie sie moimi wlosami. Znaja mnie od lat wiec powinny byc wyrozumiale.

Kilka lat temu, gdy jedyny wujek sie zenił postanowilam "zaszalec" i pozwolilam zrobic balejaz z 3 kolorów - brąz, czerwien i blond. Brąz i czewien - ok. Ale blond po myciu wlosów był RÓŻOWY!! Glupio mi było tak na wesele ale nie mialam juz innego wyjscia. Poza tym wlosy rozjasniala mi henną :/ czego nie uwazam za dobry pomysl. Loki mi się wyprostowały i byly tak suche koszmar. Przez rok się męczyłam stopniowo scinajac te jasne pasemka.

Innym razem poprosilam inna zaprzyjaznioną fryzjerkę o pasemka. Miałam kilkucentymetrowy odrost. Kupiłam odpowiednie farby. Odrost wyszedł mi pomarańczowy a reszta w ogole nie wyszła (a farba w kolorze jasny szatyn!!). poza tym wpadła na pomysl WYPROSTOWANIA mi wlosów. W ruch poszla prostownica, suszarka i szczota jak się zobaczyłam to ryczałam. Efekt utrwaliła piankami i zelami... koszmar!!

A ta "przygoda" miała miejsce w salonie fryzjerskim. Salon polecany, ceny przystepne, mila i fachowa porada. więc poszłam. Przynioslam ze sobą zdjęcie jak chce pofarbowac wlosy i bylam zadowolona jak sie zabrala za robote. Najpierw pofarbowala odrosty. ok. pytam czy te ciemne pasemka co maja byc to tez będą tym kolorem "wyrównane" czy zostana naturalne?
"Pofarbujemy, oczywiscie!"
i farbuje dalej odrosty.
splukala, wysuszyla i pasemka w innym kolorze. za chwile nastepny...
wiec pytam sie, co z tymi ciemnymi.
"zaraz będą"
mycie...
"koncówki podcinamy?" - pyta fryzjerka.
'nie. sama sobie wlosy podcinam w domu. nie ufam nikomu w tej kwestii"-odpowiadam.
suszenie suszarką z dodatkiem zelu prostującego na cieplo.
pytam wiec co to za kosmetyk. a ona mi na to, ze do prostowania.
"ale ja nie chce ich prostowac!"
Swoją drogą... robiąc balejaz powiedzialam, aby zrobila to tak, aby loki byly bardziej widoczne. Wybralam kolory ognista czerwien, czekolada i carmel. fajnie razem wyglądają. A co mialam na glowie?
polroczną czern z czekoladowym odrostem, bordo i blond. :/ do domu wracałam z kapturem na glowie, siedzialam tam 5 godzin koszmar. a wlosy mialam... hmm... rozczesany pudel??

Wlosy scinam i modeluje sama. proste są do lopatek, po skrecie do ramion. potrzebuje ladnego wymodelowania wlosów. farbuje mnie mama, bo przynajmniej ona wie co chce miec na glowie. No i po ostatnim farbowaniu jestem naprawde zadowolona

Aha. Moje drogie. Slyszałam (inny wątek gdzies na forum), ze w Bydgoszczy jest mila pani Mirella na Warmińskiego, ktora ladnie scina i uklada wlosy kręcone. Muszę się kiedyś wybrać
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-10, 14:03   #44
Jeannie_jk
Rozeznanie
 
Avatar Jeannie_jk
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 766
GG do Jeannie_jk
Dot.: Do kręconych-fryzjer...:(

a jak macie sciete włosy?? bo słyszalam kiedys o takiej metodzie ze od dolu wlosy sa krotsze a z gory nieco dłuzesz....ja zawsze cieniuje normalnie tak jak kazda z nas ale ostatnio to nie wiem..chyba kupie sobie jakas pianke do kreconych wlosow...
Jeannie_jk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-11, 15:02   #45
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Do kręconych-fryzjer...:(

Cytat:
Napisane przez Jeannie_jk
a jak macie sciete włosy?? bo słyszalam kiedys o takiej metodzie ze od dolu wlosy sa krotsze a z gory nieco dłuzesz....ja zawsze cieniuje normalnie tak jak kazda z nas ale ostatnio to nie wiem..chyba kupie sobie jakas pianke do kreconych wlosow...
ja tez mam tak jak kazdaja nie uzywam pianki,tylko po wyschnieciu spray wellaflex do lokow-jakos wyglada(nie za duzo,bo sie posklejaja).
Jezeli chodzi o farbowanie u fryzjera-kiedys poszlam zrobic balejage.Mam ciemne wlosy,chcialam miec calosc w kolorze czekolady i na tym karmelowe refleksy-zaznaczylam,ze nie chce stac sie blondynka!!(blond pasma w minimalnej ilosci mialy byc).Pani przytaknela,a po wszystkim,kiedy wysuszyla mi wlosy okazalo sie,ze jestem blondynka z przeswitami czerwieniSpytalam co to jest to cos na mojej glowie,a pani z usmiechem"my tu wszystkich przerabiamy na blondynow".To byl jedyny raz kiedy farbowalam wlosy u fryzjera,sama potrafie sobie farbe nalozyc.

Karolcia,dzieki za namiar,jak mi cos odrosnie to moze sie udam na Warminskiego
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-12, 15:17   #46
Nanda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3
Dot.: Do kręconych-fryzjer...:(

Hej dziewczyny !

Tez mam kręcone włosy. Naturalne, lśniące...

Miesiąc temu poraz pierwszy trafiłam do fryzjerki, która scieła mi włosy tak jak sobie tego życzyłam,a nawet lepiej ! Fryzjerka o któej mówie sama ma kręcone włosy, więc wiedziała jak postępować z moimi. Włosy zaczeły się pięknie ukladać. Zauważyłam, że się wzmocniły. Jestem bardzo zadowolona.
Za cięcie i mycie obecnie płace tylko 15 zł (!).

Wcześniej wypróbowywałam całą armię fryzjerów. Mam rozeznanie wśród prawie wszystkich firmowych salonów w Katowicach. Cieli mnie fryzjerzy, którzy w Katowicach tną aktorów i prezenterów telewizyjnych (nazwy firmy będę wymieniać, chyba, że na privie), ale nie umieli sobie poradzić z moimi włosami. Z regóły prostowali mi je, żeby nie było problemu... Dalej nie będę pisać bo nie chce sie denerować...

Najważniejszw jest, że (po latach!) znalazłam osobę, której mogę spokojnie powierzyć moje włoski, z czego jestem bardzzzoo zadowolona
Nanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-12, 19:25   #47
katushka
Raczkowanie
 
Avatar katushka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Puławy
Wiadomości: 473
GG do katushka Wyślij wiadomość przez MSN do katushka
Dot.: Do kręconych-fryzjer...:(

Oj dziewczynki czuje sie jakby to byla normalnie mowa o mnie..heheh Tez mam naturalnie krecone wloski i po kazdym powrocie od fryzjera jet po prostu fatalnie...jak tylko wychodze z salonu to zwiazuje wlosy i ide do domu zeby mnie nikt nie widzial..heheh...a w domciu myje wlosy i ukladam tak jak zawsze i musze niestety stwierdzic ze robie to 100 razy lepiej niz niejedna fryzjerka... czy ich tam w tych szkolach albo na kursach fryzjerskich nie ucza o kreconych wlosach???? bo nie znalazlam jeszcze takiej fryzjerki ktora nie zrobila mi siana na glowie!!
a moze wy dziewczynki znacie jakis salon godny polecenia w Lublinie???
__________________
Kocham A.

14. 07. 2012
katushka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-11, 13:08   #48
acmilan1899IIe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 10
Dot.: Do kręconych-fryzjer...:(

Witam Mam pytanie: czy po farbowaniu kręcone wlosy przestają się kręcic lub chociaz dzieje się to w mniejszym natężeniu? Proszę o odpowiedz. pozdrawiam !!
acmilan1899IIe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-11, 14:12   #49
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Do kręconych-fryzjer...:(

Cytat:
Napisane przez acmilan1899IIe
Witam Mam pytanie: czy po farbowaniu kręcone wlosy przestają się kręcic lub chociaz dzieje się to w mniejszym natężeniu? Proszę o odpowiedz. pozdrawiam !!
Jestem naturalna brunetka i farbuje na brazowo-wlosy kreca sie normalnie.Kiedy zrobiono mi balejaz i bylo tam duzo grubych jasnych pasemek-te wlosy wisialy smetnie(ale moze to dlatego,ze to jasne sie potem ukruszylo).Nie wiem czy jest jakas regula.
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-11, 15:18   #50
lalalola
Raczkowanie
 
Avatar lalalola
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 174
Dot.: Do kręconych-fryzjer...:(

Witam!

Moim zdaniem te jasne pasemka po prostu przesuszyły włosy, stąd taki kiepski efekt.
lalalola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-11, 15:21   #51
lalalola
Raczkowanie
 
Avatar lalalola
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 174
Dot.: Do kręconych-fryzjer...:(

Cytat:
Napisane przez Little Angel
Jestem naturalna brunetka i farbuje na brazowo-wlosy kreca sie normalnie.Kiedy zrobiono mi balejaz i bylo tam duzo grubych jasnych pasemek-te wlosy wisialy smetnie(ale moze to dlatego,ze to jasne sie potem ukruszylo).Nie wiem czy jest jakas regula.
Witam!

Moim zdaniem te jasne pasemka po prostu przesuszyły włosy, stąd taki kiepski efekt.
lalalola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-11, 19:26   #52
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Do kręconych-fryzjer...:(

Cytat:
Napisane przez lalalola
Witam!

Moim zdaniem te jasne pasemka po prostu przesuszyły włosy, stąd taki kiepski efekt.
Tez tak sadzeodpadly normalnie i juz
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-11, 21:50   #53
patricja
Zadomowienie
 
Avatar patricja
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 835
Dot.: Do kręconych-fryzjer...:(

Jestem z Wami dziewczyny!! Łącze się z Wami w cierpieniu :P
Też mam kręcone włosy i jeszcze żaden fryzjer mi ich nie ściął jak trzeba... Kieedyś dawno temu mnie nawet opitoliła na grzybka byłam zrozpaczona!
Obecnie wszyscy tną tak samo - cieniują ile wlezie od góry do dołu + prostownica... Oczywiście wszystko pięknie ładnie zaraz po wyjsciu od fryzjera... ALE JA NIE CHCE PALIC WLOSOW DZIEN W DZIEN PROSTOWNICA!!! Czy oni tego nie rozumią? czego się oni uczą w tych szkolach? Przeciez to nie sztuka sciąc proste wlosy... Sztuką jest z niesfornych kudłów zrobić COŚ co sie da nosic bez wiekszych zabiegow domowych
Z tego wszystkiego przez pol roku nie bylam u fryzjera. Ale w koncu trzeba będzie.... az się boje... chyba wypróbuje drogiego ale pewnie tez zadnej rewelacji mi nie wyczaruje :/
Obecnie na głowie mam takie loki:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ble ble X.JPG (8,9 KB, 150 załadowań)
__________________
Znane są tysiące sposobów zabijania czasu,
ale nikt nie wie, jak go wskrzesić...
Albert Einstein
patricja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-11, 22:24   #54
malaulcia
Raczkowanie
 
Avatar malaulcia
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Rydułtowy
Wiadomości: 307
Dot.: Do kręconych-fryzjer...:(

śliczne czym je uzyskałaś? czy to może naturalne? pozdrawiam
__________________

Nie wystarczy pokochać, trzeba jeszcze umieć wziąć tę miłość w ręce i przenieść ją przez całe życie.


razem od 29.01.2005r.
zaręczeni od 11.01.2008r.
nasz ślub 29.07.2010r.



`nothing tastes as good as thin feels.`
63!-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53kg!
malaulcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-11, 22:40   #55
paulinka3110
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka3110
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pomerania :)
Wiadomości: 2 363
Dot.: Do kręconych-fryzjer...:(

Znam ten ból
Ostatnio byłam u fyzjerki, która na początku zrobiła miłe wrażenie. Wypytywała się i wogóle ( powiało fachurą:P) ale co potem mi na głowie zrobiła:/
Sama osobiście nakładam sporo pianki na moje loczki. ALe moja wspaniała fryzjerka kapnęła sobie na dłoń troszkę, czegoś tam do układania ( dosłownie wielkość ziarnka fasoli!) i zaczęło się...! To nie było wgniatanie! Poprostu położyła mi ręce na czubku głowy i zaczęła trzeć! A jak wysuszyła to miałam takie siano....jak lwia grzywa!!
Patrzyłam w lustro i myslałam, że się rozpłacze!
A jak zwróciłam jej uwagę, że "może troszkę więcej pianki?" to ona mi odpowiedziała że nie ma sensu bo i tak się bardziej nie skręcą!!
Jakaś drutowłosa baba będzie mnie uswiadamiała że moje loki które mam na głowie od 18stu lat, się nie skręcą bardziej!:[
Zapłaciła, wyszłam a po powrocie do domu umyłam włosy i zrobiłam po swojemu!
I znów miałam moje kochane sprężynki na głowie...
Może powinni otwierać specjalne salony dla "kręciołków":P skoro nie wiedza jak się do tego zabrać!
Przydałby się w sumie taki zakład! Z fachowacami wewnatrz!

I apropo pytania odnośnie farbowania!
Ja przez ostatnie 8 miesięcy ostro szalałam z farbowaniem:/
Najpierw pasemka jasne, potem czerwień, brąz i czerń:P Oprócz tego że zaczęły mi wypadać to nie skręcają się tak jak dawniej!
Dlatego siegnęłam po rozum do głowy i teraz od kilku miesięcy nie farbowałam. I już długo nie zafarbuje!
Poczekam aż moje naturalne odrosną!
__________________
maniaczko-fanka mundurowych

Moja książkowa wymiana. Zapraszam
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=630571http://
paulinka3110 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-12, 10:06   #56
patricja
Zadomowienie
 
Avatar patricja
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 835
Dot.: Do kręconych-fryzjer...:(

Cytat:
Napisane przez malaulcia
śliczne czym je uzyskałaś? czy to może naturalne? pozdrawiam
Dziękuje Wciskam w nią tony odżywek (przede wszystkim joanne pantivit) i ugniatam, i ugniatam, i czekam az wyschnie... raz sie ulozy raz nie... teraz musze tyl podciać i az sie boje...
__________________
Znane są tysiące sposobów zabijania czasu,
ale nikt nie wie, jak go wskrzesić...
Albert Einstein
patricja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-13, 23:00   #57
lalalola
Raczkowanie
 
Avatar lalalola
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 174
Dot.: Do kręconych-fryzjer...:(

Cytat:
Napisane przez patricja
Teraz musze tyl podciać i az sie boje...
Wobec tego powodzenia!
lalalola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-21, 17:08   #58
dolcebionda
Przyczajenie
 
Avatar dolcebionda
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3
Wink Dot.: Do kręconych-fryzjer...:(

...jakbym czytała o swoich wizytach u fryzjera....strasznie nie profesjonalne są te nasze fryzjerki....Przed kazdym pójsiem do nowego salonu mam wielki stres...i zawsze jest wielkie rozczarownie.Jeszcze żadna fryzjerka nie obcieła mnie tak jakbym chciała..zawsze za krótko!!!Naprawde czysta masakra,aż wstyd z domu wychodzic przez miesiąc!!!Jesli znacie jakiego dobrego fryzjera w okolicach gliwic,zabrza, który naprawde wie jak sie zabraz za kręcone włosy to dajcie znac!Będę naprawdę wdzieczna!
pozdrawiam wszystkie pudelki
dolcebionda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 21:38   #59
hankaskakankadwakije
Raczkowanie
 
Avatar hankaskakankadwakije
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skądś.
Wiadomości: 113
Dot.: Do kręconych-fryzjer...:(

Cytat:
Napisane przez Jeannie_jk Pokaż wiadomość
I ja także się do was dołącze...dopiero ostatnio znalazłam genialna fryzjerke wcześniej kiedy poszłam podciąć włosy...zaznaczam podciąć włosy sięgające za łopatkę wróciłam z wyprostowanymi (nie prosiłam o to) troche dłuże niz broda więcej do niej nie poszłam...następnie trafiłam do innef fryzjerki i za pierwsyzm razem było ok...ładnie wycieniowała i wklepała mi różne specyfiki że włosy wyglądały fajnie...po kilku miesiącach zachodze do niej znowu i wypuszcza mnie z lwią grzywą..tak się zdenerwowałam ze szok..dopiero ostatnio trafiłam do naprawdę miłej fryzjerki..kiedy mówię jej że chcę ściąć tylko końcówki to tak robi...sama zachwyca się moimi włosami bo sama ma proste ...nie suszy mi ich do końca żeby nie było "szopy" i wklepuje różne odzywaki i takie tak specyfiki że potem włoski wyglądają pieknie...teraz mam zamiera pójsc do niej i poprosic o mocniejsze wycieniowanie koło twarzy ..czyli takiej dłuzeszej grzywki bo mam kwadratowa twarz i teraz najkrótsze włoski siegaja mi prawie do ramion i nie wyglada to najlepiej
Hej rowniez mam krecone wlosy i kwadratowa twarz i kompletnie nie wiem co mam powiedziec fryzjerce kiedy do niej ide (stosunkowo dobra, ale jestem z malej miejscowosci stalowej woli), wiec chcialam sie ciebie zapytac/poradzic jak juz mowisz o tym ze nie wygalda twoje ciecie teraz najlepiej... wiec jak masz sciete zeby bylo dobrze? podkresle, ze nie mam takich sprezynek, ani kreconych na calej dlugosci tylko na tak od polowy na gorze proste i pusza sie, ale to chyba jak kazde dlatego baaaaaaaaaaardzo bym prosila o rade ;*********** pozdrawamm
hankaskakankadwakije jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-28, 23:26   #60
Belleoli
Przyczajenie
 
Avatar Belleoli
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2
Dot.: Do kręconych-fryzjer...:(

Kobietki. Fryzjer w Płocku, kręcone włosy. Błagam o podpowiedz. Na myśl o salonie fryzjerskim dostaję gęsiej skórki, ale bardzo chcę coś zrobić z włosami.
Belleoli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:43.