Kosmetyki Benefit. - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-14, 16:11   #871
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
luzik! mozesz dreczyc ja lubie pytania!

heh nie tylko ty sie tak nacielas
ostatnio na jednym z watkow dziewczyna napisala, ze kupila puder od sprzedawcy na all, ktory ma sklep i praktycznie same pozytywy- na aukcji niby nie bylo real foto, ale jak sprzedawca ma pare tysiecy komentarzy i ma sklep to bylo male prawdopodobienstwo, ze podroba a tutaj taka niespodzianka!

na all najlepiej lapac uzywane puderki benefitu- najczesciej wlasnie ludzie kupuja je w sephorze albo dostaja a kolor im nie odpowiada i sprzedaja
Pewnie dziewczyna była nieźle wkurzona Masz rację co do zakupów używanych produktów
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-14, 16:14   #872
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Pewnie dziewczyna była nieźle wkurzona Masz rację co do zakupów używanych produktów
no podroba jeszcze pol biedy gorzej, ze sprzedawca robi mega problemy i uwaza ze podroba to oryginal

chociaz jezeli chodzi o benefit to uwazam, ze i tak latwiej kupic oryginal na all niz na ebayu
i tak te pudry sa drogie w sklepach a ich glowna zaleta jest piekne opakowanie
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-14, 16:27   #873
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
no podroba jeszcze pol biedy gorzej, ze sprzedawca robi mega problemy i uwaza ze podroba to oryginal

chociaz jezeli chodzi o benefit to uwazam, ze i tak latwiej kupic oryginal na all niz na ebayu
i tak te pudry sa drogie w sklepach a ich glowna zaleta jest piekne opakowanie
Niektórzy sprzedawca na all są tak dziwni,że szkoda gadać.Kupiłam Coralistę TYLKO ze względu na ładne i słodziutkie opakowanie Może to głupie ale właśnie tak było.Pewnie można znaleźć bardzo podobny odcień różu w innej marce kosmetyków i to o wiele taniej Wizaz i filmiki na YT bardzo źle działają na moją psychikę i na stan portfela
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-14, 16:35   #874
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Niektórzy sprzedawca na all są tak dziwni,że szkoda gadać.Kupiłam Coralistę TYLKO ze względu na ładne i słodziutkie opakowanie Może to głupie ale właśnie tak było.Pewnie można znaleźć bardzo podobny odcień różu w innej marce kosmetyków i to o wiele taniej Wizaz i filmiki na YT bardzo źle działają na moją psychikę i na stan portfela
nie tylko na Twoja
mi sie strasznie podoba sugarbomb caly czas, ale ostro sie trzymam i nie kupuje narazie
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-14, 16:36   #875
Ansheen
Rozeznanie
 
Avatar Ansheen
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 669
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Ok kochane
Ze względu iż sama nienawidzę czekać, a dimiti napisała 'czekamy' czym trafiła mnie w serce od razu zrobiłam fotki i oto efekty.
Historię 'rany' na thrrrobie można poczytać na ostatniej stronie wątku 'promocja w Sephorze' więc nie będę się powtarzać.
Thrrrob w pudełku wygląda 'ostro' ale jest twardy i baaardzo delikatny.
Mam wrażenie, że po jakiś 15-30 minutach od nałożenia kolor na twarzy staje się bardziej intensywny, ale może to jakieś moje kolejne przywidzenie
Hoola jest dość miękki więc nie nadaje się do nakładania dołączonym pędzelkiem który go po prostu drapie i robi się taki pył w pudełku.
Ogólnie kocham oba, hoola jakoś daje najlepszy efekt wymodelowanej twarzy ze wszystkich bronzerów jakie miałam, co prawda nie było ich wiele, ale on na prawdę robi mi dołki w policzkach Jedyny minus to ta miałkość, ale nie jest jakiś przesadnie miałki, bo porstu thrrrob jest bardzo twardy.
__________________
WYMIANKA KOSMETYCZNA

dokładka 17.07.2011
Ansheen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-14, 16:44   #876
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez Ansheen Pokaż wiadomość
Ok kochane
Ze względu iż sama nienawidzę czekać, a dimiti napisała 'czekamy' czym trafiła mnie w serce od razu zrobiłam fotki i oto efekty.
Historię 'rany' na thrrrobie można poczytać na ostatniej stronie wątku 'promocja w Sephorze' więc nie będę się powtarzać.
Thrrrob w pudełku wygląda 'ostro' ale jest twardy i baaardzo delikatny.
Mam wrażenie, że po jakiś 15-30 minutach od nałożenia kolor na twarzy staje się bardziej intensywny, ale może to jakieś moje kolejne przywidzenie
Hoola jest dość miękki więc nie nadaje się do nakładania dołączonym pędzelkiem który go po prostu drapie i robi się taki pył w pudełku.
Ogólnie kocham oba, hoola jakoś daje najlepszy efekt wymodelowanej twarzy ze wszystkich bronzerów jakie miałam, co prawda nie było ich wiele, ale on na prawdę robi mi dołki w policzkach Jedyny minus to ta miałkość, ale nie jest jakiś przesadnie miałki, bo porstu thrrrob jest bardzo twardy.
Pięknie dziękujemy za zdjęcia Zawsze marzyłam ( i nadal marzę) o pudrze brązującym Hoola ale nigdy nie mam pieniędzy i mam już chyba 5 brązerów ledwo tkniętych Muszę chyba zacząć się leczyćNie mam pojęcia kiedy ja je zużyję i kiedy będę mogła w końcu kupić coś nowego.Thrrrob jest też piękniutki Aaaa...po co ja oglądałam te fotki?!
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-14, 17:17   #877
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez Ansheen Pokaż wiadomość
Ok kochane
Ze względu iż sama nienawidzę czekać, a dimiti napisała 'czekamy' czym trafiła mnie w serce od razu zrobiłam fotki i oto efekty.
Historię 'rany' na thrrrobie można poczytać na ostatniej stronie wątku 'promocja w Sephorze' więc nie będę się powtarzać.
Thrrrob w pudełku wygląda 'ostro' ale jest twardy i baaardzo delikatny.
Mam wrażenie, że po jakiś 15-30 minutach od nałożenia kolor na twarzy staje się bardziej intensywny, ale może to jakieś moje kolejne przywidzenie
Hoola jest dość miękki więc nie nadaje się do nakładania dołączonym pędzelkiem który go po prostu drapie i robi się taki pył w pudełku.
Ogólnie kocham oba, hoola jakoś daje najlepszy efekt wymodelowanej twarzy ze wszystkich bronzerów jakie miałam, co prawda nie było ich wiele, ale on na prawdę robi mi dołki w policzkach Jedyny minus to ta miałkość, ale nie jest jakiś przesadnie miałki, bo porstu thrrrob jest bardzo twardy.
Uuuu na zdjeciach wygladaja szczegolnie pieknie! dziekowac
heh thrrroba polowalam, ale duzo dziewczyn pisalo, ze on sie bardziej nadaje do jasnej cery wiec troche sie boje
hoola mam w paletce z dallasem i dandelionem! te pedzelki dolaczone do nich sa okropne!
Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Pięknie dziękujemy za zdjęcia Zawsze marzyłam ( i nadal marzę) o pudrze brązującym Hoola ale nigdy nie mam pieniędzy i mam już chyba 5 brązerów ledwo tkniętych Muszę chyba zacząć się leczyćNie mam pojęcia kiedy ja je zużyję i kiedy będę mogła w końcu kupić coś nowego.Thrrrob jest też piękniutki Aaaa...po co ja oglądałam te fotki?!
ja kupilam cala paletke z hoola, dallas i dandelionem na truskawie w promocji kiedys kosztowala chyba 40zl a wydajne to to!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-14, 17:20   #878
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
Uuuu na zdjeciach wygladaja szczegolnie pieknie! dziekowac
heh thrrroba polowalam, ale duzo dziewczyn pisalo, ze on sie bardziej nadaje do jasnej cery wiec troche sie boje
hoola mam w paletce z dallasem i dandelionem! te pedzelki dolaczone do nich sa okropne!

ja kupilam cala paletke z hoola, dallas i dandelionem na truskawie w promocji kiedys kosztowala chyba 40zl a wydajne to to!
40 zł?! Ale trafiłaś Zazdraszczam! Potwierdzam-pędzelki są do d.... Nawet go raz użyłam ale stwierdziłam,że nigdy więcej! A jak włosy gubi.....(Wiem bo nawet go raz "wyprałam")
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-14, 17:23   #879
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
40 zł?! Ale trafiłaś Zazdraszczam! Potwierdzam-pędzelki są do d.... Nawet go raz użyłam ale stwierdziłam,że nigdy więcej! A jak włosy gubi.....(Wiem bo nawet go raz "wyprałam")
no wlasnie i problem co z pedzlem zrobic jestem ciekawa czy wogole ktos uzywa tych pedzli?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-14, 17:41   #880
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
no wlasnie i problem co z pedzlem zrobic jestem ciekawa czy wogole ktos uzywa tych pedzli?
E tam problem Leży nieużywany i pewnie go wyrzucę za jakiś czas(czytaj:jak będę robiła porządek w moim zbiorku kosmetycznym).Nie widzę dla niego absolutnie żadnego zastosowania
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-14, 17:45   #881
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-14, 17:46   #882
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
E tam problem Leży nieużywany i pewnie go wyrzucę za jakiś czas(czytaj:jak będę robiła porządek w moim zbiorku kosmetycznym).Nie widzę dla niego absolutnie żadnego zastosowania
zgadzam sie jest za twardy i taki jakis nijaki- ani do rozu, ani do pudru sypkiego...chyba wymyslili go, zeby byl i tyle
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-14, 18:01   #883
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
zgadzam sie jest za twardy i taki jakis nijaki- ani do rozu, ani do pudru sypkiego...chyba wymyslili go, zeby byl i tyle
Odnoszę dokładnie takie samo wrażenie.Zrobili go po to żeby tylko był i żeby początkujące w makijażu dziewczyny dały "nabrać" się na to,że Benefit to świetna firma do dołączają pędzelki do malowania i już nie trzeba kupować kolejnego
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-14, 18:42   #884
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Odnoszę dokładnie takie samo wrażenie.Zrobili go po to żeby tylko był i żeby początkujące w makijażu dziewczyny dały "nabrać" się na to,że Benefit to świetna firma do dołączają pędzelki do malowania i już nie trzeba kupować kolejnego
puder mega miekki a pedzel taki twardy- chociaz uzyje go z ciekawosci i zobacze czy sobie nim krzywde zrobie jezeli tak to musze go schowac bo moja mama jak uzyje to bedzie masakrejszyn
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-14, 18:44   #885
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
puder mega miekki a pedzel taki twardy- chociaz uzyje go z ciekawosci i zobacze czy sobie nim krzywde zrobie jezeli tak to musze go schowac bo moja mama jak uzyje to bedzie masakrejszyn
Nałożyłam nim raz Coralistę i powiedziałam:"Basta":coje st: Nabrał tyle kosmetyku,że wystarczyłoby dla 5 dziewczyn Wyglądałam lekko mówiąc źle i go odłożyłam w takie miejsce,że nawet teraz nie wiem gdzie urzęduje
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-14, 18:51   #886
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Nałożyłam nim raz Coralistę i powiedziałam:"Basta":coje st: Nabrał tyle kosmetyku,że wystarczyłoby dla 5 dziewczyn Wyglądałam lekko mówiąc źle i go odłożyłam w takie miejsce,że nawet teraz nie wiem gdzie urzęduje
heh to strach sie bac
ale wiesz my mamy podrobki to moze w oryginalach pedzelek jest ciut inny? moze lepszy? a moze gorszy?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-14, 20:06   #887
Ansheen
Rozeznanie
 
Avatar Ansheen
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 669
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Nie ma za co
Nie wiem jak ciemna jesteś dim, ale myślę, że nie tylko dla jasnej, ale dla średniej też się nada. Ciemna to już nie bardzo, bo żeby cokolwiek było widać to już by trzeba nieźle 'nawalić'. Zresztą nawet na jasnej skórze thrrrobem wieczorowego efektu nie uzyskamy. To w końcu puder odmieniający i spełnia swoją role, daje taki bardzo naturalny, prawdziwy kolor 'gdy serce bije szybciej'. Ja go uwielbiam, choć nie jestem fanką drobinek, ale te w thrrrobie są delikatne.
A pędzelki moim zdaniem są fajne. Jak już pisałam, do hooli się nie nada, bo jest zbyt miękka, ale do twardego thrrroba - super. Raz-raz i gotowe
Są przyjemne, włoski są szczecinowate, ale przy ruchach poziomych nie drapią i są miłe, jedynie przy pionowych [ale kto tak nakłada róż?] kłują.

I mi się własnie też hoola marzyła dłuugo, aż w końcu się zdobyłam, chciałam na all, ale jednak wolałam mieć pewność, że oryginał i nie żałuję.

DIM - 40zł !!?? WOW I to oryginał tak ? To dopiero zazdroszczę.
A co powiesz o dandelione i dallasie ?
__________________
WYMIANKA KOSMETYCZNA

dokładka 17.07.2011
Ansheen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-14, 20:13   #888
Ansheen
Rozeznanie
 
Avatar Ansheen
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 669
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Mam zdjęcia wieczka Coralisty
Jaki końcowy werdykt ?
__________________
WYMIANKA KOSMETYCZNA

dokładka 17.07.2011
Ansheen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-14, 20:15   #889
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez Ansheen Pokaż wiadomość
Nie ma za co
Nie wiem jak ciemna jesteś dim, ale myślę, że nie tylko dla jasnej, ale dla średniej też się nada. Ciemna to już nie bardzo, bo żeby cokolwiek było widać to już by trzeba nieźle 'nawalić'. Zresztą nawet na jasnej skórze thrrrobem wieczorowego efektu nie uzyskamy. To w końcu puder odmieniający i spełnia swoją role, daje taki bardzo naturalny, prawdziwy kolor 'gdy serce bije szybciej'. Ja go uwielbiam, choć nie jestem fanką drobinek, ale te w thrrrobie są delikatne.
A pędzelki moim zdaniem są fajne. Jak już pisałam, do hooli się nie nada, bo jest zbyt miękka, ale do twardego thrrroba - super. Raz-raz i gotowe
Są przyjemne, włoski są szczecinowate, ale przy ruchach poziomych nie drapią i są miłe, jedynie przy pionowych [ale kto tak nakłada róż?] kłują.

I mi się własnie też hoola marzyła dłuugo, aż w końcu się zdobyłam, chciałam na all, ale jednak wolałam mieć pewność, że oryginał i nie żałuję.

DIM - 40zł !!?? WOW I to oryginał tak ? To dopiero zazdroszczę.
A co powiesz o dandelione i dallasie ?
hym no ja taka lekko sniada
do tego przewaznie mam brazer na sobie
bede musiala kiedys gdzies sprawdzila thrrroba w sklepie
tos Ty dobra skoro sobie radzisz z tym pedzelkiem

oryginal wtedy na truskawie byly te paletki w promocji- pozniej jeszcze jedne z miniaturkami high beam i moona i cieniami no i dolar stal nisko takze wtedy sie oplacalo
dandeliona nie uzywam bo u mnie wogole go nie widac:/ dallas tez nie za czesto- za to moja siostra dallasa uwielbia, szczegolnie zima bo to nie jest taki typowy roz wyglada cos jak lekki braz, taki opalony- jeszcze z rumiencem ale ona juz wogole ma sniada skore bede musiala mu sie przyjrzec znowu bo dawno na niego nie lookalam

---------- Dopisano o 21:15 ---------- Poprzedni post napisano o 21:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Ansheen Pokaż wiadomość
Mam zdjęcia wieczka Coralisty
Jaki końcowy werdykt ?
spokojnie mozesz kupic
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-14, 20:25   #890
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
heh to strach sie bac
ale wiesz my mamy podrobki to moze w oryginalach pedzelek jest ciut inny? moze lepszy? a moze gorszy?
Wszystko jest możliwe
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-14, 20:27   #891
Ansheen
Rozeznanie
 
Avatar Ansheen
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 669
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
spokojnie mozesz kupic
Boże, połowa miesiąca, a ja znów zostanę bez kasy !
A jeszcze tyle przede mną do kupienia, co ja zrobię w tym miesiącu. Chyba muszę się ruszyć za jakimś sponsorem

A pędzelek nie jest cudowny, ale ma akurat taką fajna wielkość i odpowiada mi.

I dziękuję bardzo za pomoc
__________________
WYMIANKA KOSMETYCZNA

dokładka 17.07.2011
Ansheen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-14, 20:34   #892
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Wszystko jest możliwe

Cytat:
Napisane przez Ansheen Pokaż wiadomość
Boże, połowa miesiąca, a ja znów zostanę bez kasy !
A jeszcze tyle przede mną do kupienia, co ja zrobię w tym miesiącu. Chyba muszę się ruszyć za jakimś sponsorem

A pędzelek nie jest cudowny, ale ma akurat taką fajna wielkość i odpowiada mi.

I dziękuję bardzo za pomoc
nie ma za co
heh tos Ty chyba pedzlowy mistrzunio!
nnie przejmuj sie ja tez ciagle bez kasy ale przynajmniej kupisz coraliste i nie bedziesz sie pozniej martwila, ze moze podroba i stracilas kase
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-14, 21:02   #893
Ansheen
Rozeznanie
 
Avatar Ansheen
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 669
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Nie wiem jak rozumieć to pędzlowy mistrzunio

Ano, tym bardziej, że cena nie jest wygórowana. W piątek upolowałam Thrrroba w S. za pół ceny i teraz Coralista też tyle, czyli wyjdzie mi jakbym kupiła jeden w normalnej cenie czyli = brak wyrzutów
__________________
WYMIANKA KOSMETYCZNA

dokładka 17.07.2011
Ansheen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-14, 21:08   #894
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez Ansheen Pokaż wiadomość
Nie wiem jak rozumieć to pędzlowy mistrzunio

Ano, tym bardziej, że cena nie jest wygórowana. W piątek upolowałam Thrrroba w S. za pół ceny i teraz Coralista też tyle, czyli wyjdzie mi jakbym kupiła jeden w normalnej cenie czyli = brak wyrzutów
jako komplement

a to co to bylo w S? promocja?
ciekawa jestem kiedy benefit wymysli jakis nowy puderek
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-14, 21:28   #895
Ansheen
Rozeznanie
 
Avatar Ansheen
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 669
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Tak, jak czekałam przy kasie, dosłownie gdyby nie tłum który wziął się znikąd to bym zapłaciła i wyszła, ale czekam czekam i zawsze jak czekam to się rozglądam i wiercę i zauważyłam półkę z przecenami [kojarzy mi się z rossmanowym CND ] i mimowolnie tam podpełzłam i patrzę- Thrrrob za 70zł. Ogólnie było tam kilka ciekawych rzeczy i najchętniej wzięłabym ich ze 2 garści, ale nie - muszę ograniczać
Tylko jak już wracam do domu to nie mogę zasnąć bo potem ciągle myślę o tych wszystkich kosmetykach leżących tam w atrakcyjnych cenach i się potem denerwuje sama na siebie, że nigdy nie potrafię wykorzystać promocji/wyprzedaży tak bezczelnie do końca.
Jak wróciłam z Thrrobem to nagle pod kasą pusto I nie wiem czy tak długo tam stałam, czy to Bóg nakazał mi kupić Thrrroba
__________________
WYMIANKA KOSMETYCZNA

dokładka 17.07.2011
Ansheen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-14, 21:33   #896
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez Ansheen Pokaż wiadomość
Tak, jak czekałam przy kasie, dosłownie gdyby nie tłum który wziął się znikąd to bym zapłaciła i wyszła, ale czekam czekam i zawsze jak czekam to się rozglądam i wiercę i zauważyłam półkę z przecenami [kojarzy mi się z rossmanowym CND ] i mimowolnie tam podpełzłam i patrzę- Thrrrob za 70zł. Ogólnie było tam kilka ciekawych rzeczy i najchętniej wzięłabym ich ze 2 garści, ale nie - muszę ograniczać
Tylko jak już wracam do domu to nie mogę zasnąć bo potem ciągle myślę o tych wszystkich kosmetykach leżących tam w atrakcyjnych cenach i się potem denerwuje sama na siebie, że nigdy nie potrafię wykorzystać promocji/wyprzedaży tak bezczelnie do końca.
Jak wróciłam z Thrrobem to nagle pod kasą pusto I nie wiem czy tak długo tam stałam, czy to Bóg nakazał mi kupić Thrrroba
heh to szczescie mialas!
oryginal za taka cene malo kiedy mozna upolowac i to jeszcze przez przypadek!
ja bym sie powstrzymac nie mogla- jak widze obizke to wpadam w szal
szkoda, ze nie mieli wiecej puderkow benefitu
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-14, 21:40   #897
Ansheen
Rozeznanie
 
Avatar Ansheen
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 669
Dot.: Kosmetyki Benefit.

No ja też i czasem kupuje coś tylko dlatego, że się opłacało...
Z puderków tylko T. ale było jeszcze parę innych rzeczy z Benefitu.
__________________
WYMIANKA KOSMETYCZNA

dokładka 17.07.2011
Ansheen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-14, 21:44   #898
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez Ansheen Pokaż wiadomość
No ja też i czasem kupuje coś tylko dlatego, że się opłacało...
Z puderków tylko T. ale było jeszcze parę innych rzeczy z Benefitu.
chyba benefit ma tylko pudry fajne- chociaz mam czarna kredke z gabeczka i tez jest super!
ale mam tez korektor i jest jednak za ciezki...mialam tez lemon aid i tez jakies to takie nijakie:/ high beam fajne, ale szalu nie ma:/
mam tez dwa blyszczyki i tylko rozowy mi sie podoba glownie dlatego, ze ma taka kisielowata konsystencje i slodki zapach
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-14, 21:55   #899
NattiTt
Wtajemniczenie
 
Avatar NattiTt
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 343
Dot.: Kosmetyki Benefit.

ja tak wyczekuję na to "confessions of concleaholic" (tak to się pisze? pewnie nie ) i jak znajdę w racjonalnej cenie, to podróba ;(
NattiTt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-14, 22:29   #900
Ansheen
Rozeznanie
 
Avatar Ansheen
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 669
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Lemon aid nijakie ? Ja właśnie chcę to kupić bo efekt cudu w Sokółce na oku jest zachęcający, więc byłabym wdzięczna za jakieś głębsze info co bym się nie nacięła.
__________________
WYMIANKA KOSMETYCZNA

dokładka 17.07.2011
Ansheen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-26 11:11:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:27.