Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy. - Strona 130 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Pokaż wyniki sondy: Jaka prostownica jest najodpowiedniejsza dla wlosów?
tytanowa 0 0%
ceramiczna 15 100,00%
ceramiczno-grafitowa 0 0%
wszystkie tak samo niszczą wlosy 0 0%
Głosujący: 15. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-29, 06:33   #3871
julittaa22
Zadomowienie
 
Avatar julittaa22
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 1 868
Którą wybrac prostownice?????

Może któraś z was dziewczyny używała prostownicy które zamieszczam poniżej?? Chcę kupić jedną z nich i waham się którą wybrać.Dodam że fundusze mam ograniczone (do 50zł) także proszę nie proponować droższych.Z góry dzięki

1.
Prostownica CERAMICZNA blokada płytek ELDOM RW18N


2.PROSTOWNICA CERAMICZNA Z WSKAŹNIKIEM LED
ORAVA MODEL ZV-203

3.

PROSTOWNICA TURMALINOWA Z JONIZACJĄ 60W ORAVA
__________________
Nigdy nie kłóć się z głupcem...ludzie mogą nie dostrzec różnicy....


Moja wymiana:





Perfumy: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post80378806
julittaa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 08:30   #3872
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Którą wybrac prostownice?????

Ja Ci niestety nie pomogę ale chętnie się podłączę, bo moja Córka marzy o takim urządzeniu i wiem tylko, że prostownica powinna być jak najwęższa i ceramiczna.
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 17:12   #3873
marre2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Po dokładnym przeanalizowaniu opinii na wizażu w święta - kupiłam prostownicę FHI Platform na allegro.

Zgadzam sie z większością przeczytanych tu opinii, że warto dołożyc to 150 zł i kupic coś porządnego (300 zł kosztuje prostownica na którą sienie zdecydowałam, nie pamiętam nazwy chyba coś na T.)

FHI jest lekka (prawie nie czuc jej w dłoni) gładko sunie po włosach, kręcić włosów jeszcze nie potrafię. Myślę, że warto było, na GHD nie zdecydowałabym sie ze względu na cenę. Włosy po FHI są miękkie, nie przetłuszczają się. Dopisek: po przetestowaniu przez miesiąc oprócz gładkiego sunięcia po włosach i tego co napisałam wyżej - uwazam ze prostownica nie ma więcej zalet. Włosy po niej są puszyste, rozprostowane ale nie proste jak po Farouku który miałam przez parę lat.


Przedtem miałam prostownicę Farouk Master, po 6 latach płytki są zdarte, zreszta dosc szybkko zaczeła schodzic z nich powłoka ceramiczna i brazowiały, ale i tak była o niebo lepsze od Remingtona na pare wodna (masakra).

Jesli ktos nie ma kasy polecam Farouk, jego wada to to, ze płytki nie sa ceramiczne a tylko pokryte powłoką ceramiczną, ale prostował genialnie i teraz kosztuje tylko 165 zł na allegro.

Ciekawostka: ktoś tu poradził, jak odróżnić FHI stary model od nowego (podobno karbowaną obudowę ma starszy model bez regulacji temp.). Zapytałam o to 3 sprzedawców z allegro, sprzedających FHI: szalonenozyczki, meblefryzjerskie i grabcie.

Oto co napisali:

Grabcia:

"Ta prostownica z opisu czyli z regulacją temperatury nie ma obudowy karbowanej. Karbowana jest bez regulacji temp. Pozdrawiam serdecznie, Beata"

meblefryzjerskie potwierdziły to co grabcia:

"Witam serdecznie,
Prostownica z obudową karbowaną to model G2 - nie ma regulacji temperatury, nagrzewa się do 210 stopni. Model z obudową gładką, to Platform - najlepiej sprzedająca się prostownica firmy FHI HEAT - ma regulację temperatury i nagrzewa się aż do temperatury 232 stopni. Polecam tą ostatnią! Wojciech Krupski"


A jaką odpowiedz dostałam od szalonenożyczki?

"witam,

nowszy model ma karbowaną obudowę żeby lepiej trzymała się w dłoni.
--
Pozdrawiamy,
Szalone Nożyczki"




W rezultacie kupiłam u dystrybutora, radze uważać.

Edytowane przez marre2
Czas edycji: 2011-06-26 o 08:14
marre2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 10:54   #3874
cylka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 19
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

obecnie mam prostownicę remington s1031. używam ją ponad dwa lata , płytki trochę się już starły i nie jestem już zadowolona z efektów.

czy opłaca się kupić remington shine therapy s9950, czy widoczna będzie róznica, czy poszukac innego modelu?

bardzo proszę o pomoc.
cylka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 10:55   #3875
Kalpana
Zakorzenienie
 
Avatar Kalpana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 363
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Cześć
Chcę kupić jakąś w miarę fajną prostownicę w cenie ok. 100zł. Wybór jest ogromny i nie wiem na jaką się zdecydować, więc chciałabym prosić o rady. Włosy mam długie, dość grube, puszące się. Prostownicę potrzebuję do codziennego użytku, więc dobrze by było, gdyby nie niszczyła strasznie włosów.... Oprócz tego dobrze by było, gdyby prostownica miała regulację temperatury i wyświetlacz (cz jak się to nazywa). Proszę o rady.
__________________

K

Sz

Edytowane przez Kalpana
Czas edycji: 2011-05-09 o 10:58
Kalpana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 21:43   #3876
elabella
Raczkowanie
 
Avatar elabella
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Kraków/St-ce
Wiadomości: 170
Lokówko - prostownica Zelmer

Hej! Przed zakupem tego właśnie wynalazku szukałam podpowiedzi na forum i niestety nie znalazłam:/ Ale mimo wszystko kupiłam i w sumie jestem zadowolona tylko mam JEDNĄ ale bardzo istotną uwagę - trzeba bardzo uważać żeby się nie poparzyć bo jednak nagrzewa się cała tak jak lokówka. Mimo wszytko jest ładna i przede wszystkim tańsza w stosunku do prostownic z funkcją kręcenia - kosztuje ok 90zł. Pozdrawiam
elabella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 17:21   #3877
MagdaJak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 115
Dot.: Lokówko - prostownica Zelmer

Zgadzam się też mam taką samą i jestem na prawdę zadowolona )
MagdaJak jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-11, 12:30   #3878
wiolcis69
Raczkowanie
 
Avatar wiolcis69
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 199
Dot.: Lokówko - prostownica Zelmer

Witam ja używam lokówko prostownicy BaBylissa modelu you curl i jestem bardzo zadowolona, a zapłaciłam za nią około 60 zł;D
wiolcis69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-11, 13:13   #3879
wiolcis69
Raczkowanie
 
Avatar wiolcis69
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 199
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III

popieram, maksymalnie 2,5-3 cm ;-)

---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Kalpana Pokaż wiadomość
Cześć
Chcę kupić jakąś w miarę fajną prostownicę w cenie ok. 100zł. Wybór jest ogromny i nie wiem na jaką się zdecydować, więc chciałabym prosić o rady. Włosy mam długie, dość grube, puszące się. Prostownicę potrzebuję do codziennego użytku, więc dobrze by było, gdyby nie niszczyła strasznie włosów.... Oprócz tego dobrze by było, gdyby prostownica miała regulację temperatury i wyświetlacz (cz jak się to nazywa). Proszę o rady.
Polecałabym prostownice z jonizacją, jeśli puszą Ci się włosy to na pewno pomoże. Moja znajoma w salonie fryzjerskim używa prostownicy BaBylissa modelu elegance i chwali go sobie, i jej klientki również. Ona stoi jakoś koło stu kilku złotych;-)
wiolcis69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-11, 14:56   #3880
Kalpana
Zakorzenienie
 
Avatar Kalpana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 363
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III

Cytat:
Napisane przez wiolcis69 Pokaż wiadomość
Polecałabym prostownice z jonizacją, jeśli puszą Ci się włosy to na pewno pomoże. Moja znajoma w salonie fryzjerskim używa prostownicy BaBylissa modelu elegance i chwali go sobie, i jej klientki również. Ona stoi jakoś koło stu kilku złotych;-)
Dziękuję Niestety jest troszkę droga, bo z tego co widzę ok. 160zł z przesyłką

Jeśli ktoś poda jeszcze jakieś propozycje, to będę wdzięczna
__________________

K

Sz

Edytowane przez Kalpana
Czas edycji: 2011-05-11 o 14:57
Kalpana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-11, 18:24   #3881
psychodeliczka
Raczkowanie
 
Avatar psychodeliczka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Grudziądz
Wiadomości: 68
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

cześć
dziewczyny bardzo proszę o opinie, a mianowicie chodzi mi o prostownicę: Rowenta Respect CF 7710.
czy to dobry wybór? a może lepiej odłożyć więcej pieniędzy i kupić GHD?
Dodam, ze włosy prostuję codziennie.

Z góry dziękuję za wszelkie podpowiedzi
psychodeliczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-11, 19:27   #3882
Paulina55053
Rozeznanie
 
Avatar Paulina55053
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wieluń
Wiadomości: 735
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez psychodeliczka Pokaż wiadomość
cześć
dziewczyny bardzo proszę o opinie, a mianowicie chodzi mi o prostownicę: Rowenta Respect CF 7710.
czy to dobry wybór? a może lepiej odłożyć więcej pieniędzy i kupić GHD?
Dodam, ze włosy prostuję codziennie.

Z góry dziękuję za wszelkie podpowiedzi
Jeśli codziennie to zainwestuj w cos lepszego.Rowenta nie jest tak dobra firma jak ta druga o której mówisz. Właśnie w GHD bądź FHI. Sama mam FHI i uwarzam że to cudo, miałam okazje prostować też GHD i też jest świetna, myśle ze niczym nie ustępuje FHI. Wiec jeśli masz mozliwość odłożyc taką sumke to inwestuj w GHD bądż FHI HEAT Platform
Paulina55053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-11, 20:50   #3883
Kalpana
Zakorzenienie
 
Avatar Kalpana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 363
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

A która jest wg Was lepsza?

http://allegro.pl/prostownica-philip...589549825.html

http://allegro.pl/prostownica-reming...582128530.html
__________________

K

Sz
Kalpana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-11, 22:30   #3884
M_90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 16
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Remington to firma, która bardziej specjalizuje w tego typu produktach jak prostownice, czy suszarki. Mając do wyboru te dwie, myślę że powinnaś wybrać tą pierwszą. Poza tym philips jest dużo bardziej awaryjny.
Natomiast jeżeli prostownicy chcesz używać codziennie, to szkoda pieniędzy.. naprawdę lepiej dołożyć te 50/100pln i mieć produkt naprawdę dobry(poszukaj prostownic babyliss pro, czy tondeo) . Chyba że masz zamiar używać od czasu do czasu, wtedy nie warto przepłacać.
M_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-12, 12:56   #3885
Fey_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Madagaskar
Wiadomości: 24
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Jaka ja głupia z tą FHI.

Edytowane przez Fey_
Czas edycji: 2011-05-13 o 11:10
Fey_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-12, 22:25   #3886
zielonoszare
Przyczajenie
 
Avatar zielonoszare
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 29
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

FHI miga jak jest nagrzana. Podczas nagrzewania świecenie jest ciągłe.
Trzeba przyznać, nagrzewa się błyskawicznie
zielonoszare jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 08:30   #3887
Expert Philips
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 41
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Witaj Kalpana,
jeśli zależy Ci na skutecznej ochronie włosów, zachęcam Cię do zapoznania się z ofertą urządzeń do stylizacji Philips. Wszystkie prostownice tej marki posiadają system EHD, który sprawia, że płytki rozprowadzają ciepło w sposób równomierny. Dzięki temu nie powstają szkodliwe, gorące punkty. Dodatkowo w wielu z nich zastosowano funkcję pielęgnacji jonowej. Zachowuje ona naturalną wilgotność włosów, nadaje im gładkość i zdrowy wygląd oraz sprawia, że nie elektryzują się.
Istotną zaletą prostownic Philips jest również wysoka temperatura nagrzewania, która pozwala wyprostować każdy rodzaj włosów. Wynosi ona 200-230°C, w zależności od modelu.
Jeśli chodzi o wyświetlacz LCD, o którym wspomniałaś, to posiadają go następujące modele: HP 8361, 8290, 8342 oraz 8341.
Dodam jeszcze, że poszczególne urządzenia do stylizacji Philips zostały wyposażone w funkcje ułatwiające stylizację. Jedną z nich jest technologia drgań sonicznych, która skraca czas prostowania o 30%.
Mam nadzieję, że moje porady pomogą Ci podjąć właściwą decyzję. Jeśli potrzebujesz więcej informacji, zachęcam do kontaktu: ekspert@philips.com.
Expert Philips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 08:39   #3888
*KoCiCa*
Raczkowanie
 
Avatar *KoCiCa*
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sochaczew
Wiadomości: 38
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

A ja polecam każdemu prostownicę firmy GAMA Professional. Ceramiczne płytki, zabezpieczenie przed oparzeniem, obrotowy kabel. Używam ok 3 lat bezawaryjnie .
__________________
Aneta


64 kg
Będzie 59-60 kg

Hula- hop

Pilates Buns & legs
Walcze z cellu
*KoCiCa* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 12:49   #3889
Vila1987
Zadomowienie
 
Avatar Vila1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 1 083
GG do Vila1987
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Hej Kochane!

Jako, ze znacie się na prostownicach proszę Was uprzejmie o poradę. Przymierzam się do zakupu jakiejś, ale kompletnie nie wiem już jakiej szukać. Farbuję włosy regularnie, są raczej cienkie i łamliwe, ale od kiedy farbuję ich kondycja jest o wiele lepsza, są bardzo podatne na układanie, jednak wilgotność powietrza sprawia że się odkształcają w brzydki sposób. Jednak jak fryzjer mi prostował, to ze trzy dni trzymało spokojnie. ^^

Szukam wiec prostownicy, która mniej niszczy włosy, można regulować temperaturę, dobrze prostuje, tak by na następny dzień się trzymało tak samo dobrze, nie wiem co jeszcze, może by dobrze się zamykała, gdybym ją ze sobą gdzieś brała, by nie miała krótkiego kabla, fajnie jakby był obrotowy, no i jakby dało się nią też kręcić włosy. w każdym razie zależy mi na naprawdę dobrej prostownicy. Jakieś propozycje?

EDIT: kosztowo to żeby tak do 300 zł, bo to dla mnie i tak sporo. Jak nie da się w sklepie u mnie w mieście kupić, to lepiej by do 300 zł z przesyłką była.

Edytowane przez Vila1987
Czas edycji: 2011-05-16 o 13:18
Vila1987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-16, 21:07   #3890
M_90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 16
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Vila1987 Pokaż wiadomość
Hej Kochane!

Jako, ze znacie się na prostownicach proszę Was uprzejmie o poradę. Przymierzam się do zakupu jakiejś, ale kompletnie nie wiem już jakiej szukać. Farbuję włosy regularnie, są raczej cienkie i łamliwe, ale od kiedy farbuję ich kondycja jest o wiele lepsza, są bardzo podatne na układanie, jednak wilgotność powietrza sprawia że się odkształcają w brzydki sposób. Jednak jak fryzjer mi prostował, to ze trzy dni trzymało spokojnie. ^^

Szukam wiec prostownicy, która mniej niszczy włosy, można regulować temperaturę, dobrze prostuje, tak by na następny dzień się trzymało tak samo dobrze, nie wiem co jeszcze, może by dobrze się zamykała, gdybym ją ze sobą gdzieś brała, by nie miała krótkiego kabla, fajnie jakby był obrotowy, no i jakby dało się nią też kręcić włosy. w każdym razie zależy mi na naprawdę dobrej prostownicy. Jakieś propozycje?

EDIT: kosztowo to żeby tak do 300 zł, bo to dla mnie i tak sporo. Jak nie da się w sklepie u mnie w mieście kupić, to lepiej by do 300 zł z przesyłką była.
Mh... do 300pln, myślę że można wybrać coś bardzo fajnego w tym przedziale cenowym.

Mogę polecić z czystym sumieniem markę Tondeo : http://allegro.pl/prostownica-tondeo...590044509.html -> dobra solidna prostownica, powinny być efekty takich o jakich piszesz (swoją drogą na ebayu dostaniesz ją o około 50-100pln mniej). W tym przedziale cenowym to strzał w 10.
Osobiście radzę, abyś uważała na prostownice gama, ponieważ te w większości, które znajdują się na allegro, to produkty które dawno wyszło z zużycia, a obecnie występują jaka nowa seria pod zmienioną nazwą .

Jeżeli chodzi o coś tańszego, to zobacz moje poprzednie posty.

Edytowane przez M_90
Czas edycji: 2011-05-16 o 21:12
M_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 10:55   #3891
wiolcis69
Raczkowanie
 
Avatar wiolcis69
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 199
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez syllvia84 Pokaż wiadomość
Witam. Proszę o opinie, którą z 2 prostownic byście wybrali na moim miejscu? Zastanawiam się między Remingtonem S7902 (bądź tą z szerokimi płytkami S8002) lub Babyliss ST30E. Mam półdługie włosy ale grube. Do tej pory używałam prostownicy z szerokimi płytkami i z grzebykiem. Normalnie chyba wybrałabym remingtona ale nie wiem czy będzie mi łatwo prostować włosy prostownicą bez grzebyka, dlatego proszę o Wasze opinie.
polecałabym BaBylissa moja koleżanka używa podobnego modelu i jest z niego bardzo zadowolona co do remingtona no to nie znam modelu więc nie wiem
wiolcis69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 16:41   #3892
cytrynkaxD
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: zakątek świata
Wiadomości: 426
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Hej, ja zastanawiam się którą prostownicę wybrać- Ermila Magic Straight (którą poleciła mi fryzjerka i wygląda dość porządnie) czy Remington Anti Frizz Wet2Straight S7902 ?
zależy mi żeby jak najmniej niszczyć włosy, ponieważ mam cienkie i delikatne. Natomiast mam dość proste, ale końcówki się wywijają i grzywka
cytrynkaxD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 19:31   #3893
Vila1987
Zadomowienie
 
Avatar Vila1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 1 083
GG do Vila1987
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez M_90 Pokaż wiadomość
Mh... do 300pln, myślę że można wybrać coś bardzo fajnego w tym przedziale cenowym.

Mogę polecić z czystym sumieniem markę Tondeo : http://allegro.pl/prostownica-tondeo...590044509.html -> dobra solidna prostownica, powinny być efekty takich o jakich piszesz (swoją drogą na ebayu dostaniesz ją o około 50-100pln mniej). W tym przedziale cenowym to strzał w 10.
Osobiście radzę, abyś uważała na prostownice gama, ponieważ te w większości, które znajdują się na allegro, to produkty które dawno wyszło z zużycia, a obecnie występują jaka nowa seria pod zmienioną nazwą .

Jeżeli chodzi o coś tańszego, to zobacz moje poprzednie posty.

Dzięki wielkie, tak poczytuje jeszcze watek i zastanawiam się teraz nad dwiema markami: Tonedo i Babyliss Pro. Nie jestem w stanie ocenić, która jest lepsza, to dla mnie zbyt trudne, bo nie mam w tym doświadczenia. Założyłam konto na ebayu, ale boje się jakoś tam zamawiać, bo takie niepewne to wszystko w porównaniu z allegro, to ebay za nic odpowiedzialności nie bierze.
W każdym razie na chwilę obecną próbuję podjąć decyzję nad tymi dwiema firmami. Mam nadzieję, że nie uprę się na nieodpowiednią markę.

EDIT: jak na razie podoba mis ię bardzo ta, która mi podesłałaś. Najsensowniejsza się mi wydaje za tę kwotę. Muszę się z tym jeszcze przegryźć, bo to dla mnie bardzo ważne i już takim typem człowieka jestem. xD

Zastanawia mnie regulacja w tej prostownicy, ona jest wewnątrz, takie niebezpieczne się to wydaje, jakieś doświadczenia? Ogólnie nie jest ta prostownica zbyt awaryjna, prawda?

Edytowane przez Vila1987
Czas edycji: 2011-05-17 o 19:50
Vila1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 21:14   #3894
M_90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 16
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Vila1987 Pokaż wiadomość
Dzięki wielkie, tak poczytuje jeszcze watek i zastanawiam się teraz nad dwiema markami: Tonedo i Babyliss Pro. Nie jestem w stanie ocenić, która jest lepsza, to dla mnie zbyt trudne, bo nie mam w tym doświadczenia. Założyłam konto na ebayu, ale boje się jakoś tam zamawiać, bo takie niepewne to wszystko w porównaniu z allegro, to ebay za nic odpowiedzialności nie bierze.
W każdym razie na chwilę obecną próbuję podjąć decyzję nad tymi dwiema firmami. Mam nadzieję, że nie uprę się na nieodpowiednią markę.

EDIT: jak na razie podoba mis ię bardzo ta, która mi podesłałaś. Najsensowniejsza się mi wydaje za tę kwotę. Muszę się z tym jeszcze przegryźć, bo to dla mnie bardzo ważne i już takim typem człowieka jestem. xD

Zastanawia mnie regulacja w tej prostownicy, ona jest wewnątrz, takie niebezpieczne się to wydaje, jakieś doświadczenia? Ogólnie nie jest ta prostownica zbyt awaryjna, prawda?
Generalnie przy kupowaniu na ebay, powinnaś zwrócić uwagę po pierwsze na sprzedawcę, na jego ilość komentarzy i potencjalne zadowolenie - czyli dokładnie analogicznie tak jak na allegro .
Piszę tak, ponieważ uważam,że nie warto przepłacać, a kwotę tą przeznaczyć za to na jakieś preparaty wspomagające prostowanie.

Jeżeli chodzi natomiast o regulację temperatury, to nie jest to nic niebezpiecznego, spokojnie, na pewno tondeo Tobie żadnej krzywdy tym nie wyrządzi ;p.

Wracając jeszcze porównując babyliss pro i tondeo są to produkty moim zdaniem znajdujące się na podobnej półce, tondeo chyba można ocenić ciut wyżej, jednakże jest to marka w europie na pewno mniej znana aniżeli babyliss. Jeżeli chodzi o awaryjność, no niestety mi babyliss zepsuła się po 3latch użytkowania, dokładnie był to problem związany z nagrzaniem się płytek do odpowiedniej temperatury.
Ale była to dobre prostownica i podchodzę do niej z sentymentem, w polsce nie ma żadnego serwisu, najbliżej znajduje się w niemczech, a jak mnie poinformowano koszty naprawy był znacznie większe niż zakup nowej.

Tondeo raczej nie jest awaryjna, ale wiesz.. wszystko zależy, zawsze są jakieś wadliwe modele..
M_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-19, 12:11   #3895
marta200
Raczkowanie
 
Avatar marta200
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 432
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Hej dziewczyny
Ja mam prostownicę CHIniebieską, którą kupiłam juz ok 3 lat temu, sporo zapłaciłam, ale po tym czasie nic się z nia nie dzieje, płytki nie ścierają się,szybko się nagzewa co do prostowania, to teraz używam ją tylko do grzywki, ale jak prostowałam wszystkie włosy to nie narzekałam, efekt długo się utrzymywał, włoski były błyszczące

Przeszkadza mi jedynie to, że jak za bardzo się rozgrzeje(tzn gdy ją włączę i zostawię na dłuższą chwilę ) to przy przekładaniu włosów łatwo się poparzyć
marta200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 14:36   #3896
sunderin13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

ja od pół roku używam Babyliss pro 230 radiance i musze powiedzieć, że do końca nie spełnia moich oczekiwań. mam kręcone włosy i rano wstaje z szopą na głowie trudną do ogarniecia. prostownica radzi sobie, ale po wyjściu na podwórko (wystarczy wiatr) po paru minutach włosy wiwijaja sie na wszystkie strony. poza tym nie mam do niej żadnych zastrzeżeń. dlatego szukam sprzetu, po użyciu którego efekt trzyma sie naprawde długo i żaden wiaterek go nie zepsuje. zależy mi także na tym, aby za bardzo nie niszczyła włosów, bo prostownicy używam codziennie. szukam prostownicy góra do 350 zł, ale nie bardzo wiem, które firmy oferuja sprzet spełniajacy moje oczekiwania :P a chce postawic na coś z wyższej półki. jeśli jesteście w stanie coś polecić to bede bardzo wdzieczna
sunderin13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-24, 10:45   #3897
Vila1987
Zadomowienie
 
Avatar Vila1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 1 083
GG do Vila1987
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez M_90 Pokaż wiadomość
Generalnie przy kupowaniu na ebay, powinnaś zwrócić uwagę po pierwsze na sprzedawcę, na jego ilość komentarzy i potencjalne zadowolenie - czyli dokładnie analogicznie tak jak na allegro .
Piszę tak, ponieważ uważam,że nie warto przepłacać, a kwotę tą przeznaczyć za to na jakieś preparaty wspomagające prostowanie.

Jeżeli chodzi natomiast o regulację temperatury, to nie jest to nic niebezpiecznego, spokojnie, na pewno tondeo Tobie żadnej krzywdy tym nie wyrządzi ;p.

Wracając jeszcze porównując babyliss pro i tondeo są to produkty moim zdaniem znajdujące się na podobnej półce, tondeo chyba można ocenić ciut wyżej, jednakże jest to marka w europie na pewno mniej znana aniżeli babyliss. Jeżeli chodzi o awaryjność, no niestety mi babyliss zepsuła się po 3latch użytkowania, dokładnie był to problem związany z nagrzaniem się płytek do odpowiedniej temperatury.
Ale była to dobre prostownica i podchodzę do niej z sentymentem, w polsce nie ma żadnego serwisu, najbliżej znajduje się w niemczech, a jak mnie poinformowano koszty naprawy był znacznie większe niż zakup nowej.

Tondeo raczej nie jest awaryjna, ale wiesz.. wszystko zależy, zawsze są jakieś wadliwe modele..

Dzięki wielkie, już zamówiłam tą, co mi doradziłaś i czekam niecierpliwie na kuriera.
Vila1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 16:07   #3898
imway
Raczkowanie
 
Avatar imway
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 37
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Hej, czy może ktoś polecić jakąś fajną podróżną prostownicę? Do 100zł Potrzebna mi tylko do prostowania grzywki, a nie chcę brać mojego Remingtona, bo ma megaciężki kabel :P
imway jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 11:39   #3899
wiolcis69
Raczkowanie
 
Avatar wiolcis69
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 199
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez imway Pokaż wiadomość
Hej, czy może ktoś polecić jakąś fajną podróżną prostownicę? Do 100zł Potrzebna mi tylko do prostowania grzywki, a nie chcę brać mojego Remingtona, bo ma megaciężki kabel :P
skoro tylko do grzywki to może takie cudo?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg babyliss-2856du-pro 200 nano straightener purple_2799_500.jpg (21,8 KB, 29 załadowań)
wiolcis69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 23:19   #3900
imway
Raczkowanie
 
Avatar imway
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 37
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Właśnie oglądałam m.in. te, jeszcze zastanawiałam się nad bezprzewodową rowentą na akumulatorki, ma ktoś może taką? Najważniejsze żeby szybko się nagrzewała i była malutka.
imway jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:56.