Cellulit -sposoby zwalczania. - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-24, 22:14   #391
Mangdzia23
Rozeznanie
 
Avatar Mangdzia23
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Gołdap
Wiadomości: 651
GG do Mangdzia23 Send a message via Skype™ to Mangdzia23
Dot.: cellRESET hit czy kit?

Kochani, dziś ostatni dzień mojego drugiego cellresetu

Polecam z całego serca

w załączniku fotki moje
a jutro startuję cellreset nr 3

startowałam z dużej wagi, więc dlatego chcę przejść 3 programy
razem w sumie jest mnie mniej ze 126kg na 103,5 dziś rano,

czyli minus 22,5kg

w czasie 2 razy po 28 dni, razem 22,5 kilo na minusie w 56dni - cudo: jupi::j upi::ju pi:

w całkowitym zdrowiu komórkowym, przy naprawie hormonów
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10449966_4316737012325_8983612913616386692_n.jpg (53,1 KB, 124 załadowań)
__________________
Start
126,0 kg
91 kg - minus 35kg w 112dni - CellReset
cel - 69kg


Instruktor Przedłużania Paznokci Metodą Żelową, Magdalena Jasionowska
Mangdzia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-02, 13:12   #392
kukurydza28
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2
Dot.: Jak się pozbyć cellulitu?

Cześć, do dziewczyn, które pozbyły się cellulitu - jak długo trwała wasza walka, tzn. jak długo musiałyście ćwiczyć czy też stosować kosmetyki antycellulitowe?
kukurydza28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 12:19   #393
enija321
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2
Dot.: Cellulit -sposoby zwalczania.

Dobre rady. Ja generalnie z powodzeniem stosowałam rollery. Najlepsze znalazłam na yourspa.pl. Spróbujcie bo działa.
enija321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 13:27   #394
roseblue
wasza koleżanka
 
Avatar roseblue
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 140
Dot.: Cellulit -sposoby zwalczania.

[1=8dffddb6e628bfb98112858 ba516cbd40bf27d07_5e28e20 31c1d9;39713125]Ten balsam rozgrzewający z Eveline można kupić prawie w każdym sklepie kosmetycznym. Mi się udało kupić go kiedyś w Tesco. [/QUOTE]

Przeczytałam tylko pierwszą stronę jakby co i polecam żele rozgrzewające z BingoSpa. Skuteczne chociaż w miarę drogie (40 zl), bardzo rozgrzewają, pomogły mi . Producent proponuje odwijanie ud folią spożywczą, ale byłam bliska płaczu i po 10 minutach leciałam do łazienki chłodzić dupkę zimną wodą. Ja kąpię się codziennie w bardzo gorącej wodzie, wykonuję peeling a potem nakładam żel. Działa.
__________________
karmacoma
roseblue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-30, 12:17   #395
Mangdzia23
Rozeznanie
 
Avatar Mangdzia23
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Gołdap
Wiadomości: 651
GG do Mangdzia23 Send a message via Skype™ to Mangdzia23
Dot.: cellRESET hit czy kit?

Zrobiłam 3 x Cellreset

Zgubiłam 30kg w 84dni bo 3x28 to 84

Teraz chwilowa przerwa ze względu na urlopik, i od września startuję znowu
A to jest dobre bo dostarczamy wszystkich potrzebnych organizmowi składników szybko i bezpiecznie, i taki jest tego efekt

Mój cel na kolejne 3x Cellreset to waga 69kg
było 126kg, jest 96kg, będzie 69 kg

A jak u Was?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg porównanie cr1 i cr3.jpg (72,5 KB, 75 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg porownanie brzuch cr1 do cr3.jpg (81,8 KB, 95 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg porównanie 1-28-28-28.jpg (43,1 KB, 69 załadowań)
__________________
Start
126,0 kg
91 kg - minus 35kg w 112dni - CellReset
cel - 69kg


Instruktor Przedłużania Paznokci Metodą Żelową, Magdalena Jasionowska
Mangdzia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-01, 12:22   #396
MATI58
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2
Dot.: cellRESET hit czy kit?

Cytat:
Napisane przez mery_181 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie użytkowniczki
Od 2 tygodni męczy mnie temat związany z programem cellReset, natknęłam się na to poszukując suplementów i witamin dla mnie odpowiednich.
Kiedy skończyłam 18 lat mama zaprowadziła mnie do dermatologa bo miałam poważne problemy z trądzikiem. Skończyło się na kilku cyklach antybiotykami i ostatecznie kuracją (roczną!) retinoidami. Wtedy nie zdawałam sobie sprawy jakie spustoszenie to sieje w moim organizmie. Jednym ze skutków ubocznych było znaczne przybranie na wadze (o czym oczywiście nie zostałam poinformowana). Nie jestem w stanie tego zrzucić, a próbowałam wielu, wielu rzeczy...

O diecie cellReset słyszałam dużo dobrego ale równie złego. Sama nie jestem laikiem w kwestii dietetyki ale aż tak dokładnie nie jestem obeznana z przypadkiem.
Szukam opinii osób które stosowały ten program, bo cena jaką trzeba przeznaczyć na produkty... no cóż... nie należy do najmniejszych.
Rzeczy które obiecuje producent są niesamowite, ale jak wiemy w dzisiejszych czasach trudno ufać takim firmom. Chciałabym spróbować, ale nie wiem czy warto

Proszę o pomoc osoby które przetestowały produkt i znają się na rzeczy
witam,
MATI58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-01, 21:39   #397
MATI58
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2
Dot.: cellRESET hit czy kit?

Cytat:
Napisane przez mery_181 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie użytkowniczki
Od 2 tygodni męczy mnie temat związany z programem cellReset, natknęłam się na to poszukując suplementów i witamin dla mnie odpowiednich.
Kiedy skończyłam 18 lat mama zaprowadziła mnie do dermatologa bo miałam poważne problemy z trądzikiem. Skończyło się na kilku cyklach antybiotykami i ostatecznie kuracją (roczną!) retinoidami. Wtedy nie zdawałam sobie sprawy jakie spustoszenie to sieje w moim organizmie. Jednym ze skutków ubocznych było znaczne przybranie na wadze (o czym oczywiście nie zostałam poinformowana). Nie jestem w stanie tego zrzucić, a próbowałam wielu, wielu rzeczy...

O diecie cellReset słyszałam dużo dobrego ale równie złego. Sama nie jestem laikiem w kwestii dietetyki ale aż tak dokładnie nie jestem obeznana z przypadkiem.
Szukam opinii osób które stosowały ten program, bo cena jaką trzeba przeznaczyć na produkty... no cóż... nie należy do najmniejszych.
Rzeczy które obiecuje producent są niesamowite, ale jak wiemy w dzisiejszych czasach trudno ufać takim firmom. Chciałabym spróbować, ale nie wiem czy warto

Proszę o pomoc osoby które przetestowały produkt i znają się na rzeczy
Witam, wprowadzenie: produkt Cellreset oferuje firma pracująca na zasadach marketingu bezpośredniego tj."agent firmy" sprzedaje produkt za kwotę X plus swoja DUŻA prowizja. Podstawowy cel firmy to sprzedaż produktów - w tym przypadku na potencjalnych odbiorców wybrano ludzi otyłych , a więc wybrano program NASA Cellreset i dołożono swoje preparaty. Program opiera się na 28 dniowej diecie plus oczywiście zakup produktów za 1300zł. Oczywiście sama dieta nie wystarcza -najważniejsze jest zakup preparatów z tego przecież żyją "agenci firmy". Preparaty stosowane w kuracji: Herbaslim - herbatka na odchudzanie Restorate - zestaw mikroelementów, Activize - zestaw witamin, Amino Shape - zestaw aminokwasów -notabene niekompletny. Przeprowadziłem dokładną analizę produktów - szału nie ma, na rynku pełno podobnych w cenach o wiele niższych i jakościowo lepszych. Ale biznes ma się kręcic, podobno dobry agent wszystko wciśnie klientowi np.-afery ze sprzedażą polis. Postanowiłem zająć stanowisko,gdyż mam doswiadczenie w zdrowym stylu życia oraz w problematyce suplementacji. Proponuję: dieta strukturalna wg dr Marka Bardadyna lub dieta South Beach wg indeksu glikemicznego. Obydwie bardzo skuteczne i zdrowe - proszę porównać z Cellresetem... Preparaty: Produkty firmy polskiej OLIMP Sport Nutrition: Mega Strong Protein - najbardziej eksluzywna odżywka białkowa jaką dotychczas wyprodukowano zawiera pełen zestaw aminokwasów : cena 67 zł za 750 g /15 g rano na wodę/ wystarczy na 1,5 miesiąca Vita-min multiple sport - zestaw witamin i mikroelementów w formie pełnego chelatu firmy Albion: cena 29 zł po 30 szt. wystarcza na miesiąc. Gold Omega 3 lub lepsza ale droższa z oleju z kryla firmy Kenay z Japonii. Polecam także produkty firmy Now Foods - rewelacyjna lecytyna pomagająca w procesie odchudzania. Wszystko kosztuje około 100 zł miesięcznie. Cały program stosuje osobiście od 10 lat a więc mam duże doświadczenie w powyższej tematyce. Wszystkie informacje są darmowe - proszę szanować swoje zarobione pieniądze i nie poddawać się emocją.
MATI58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-10, 12:28   #398
Mangdzia23
Rozeznanie
 
Avatar Mangdzia23
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Gołdap
Wiadomości: 651
GG do Mangdzia23 Send a message via Skype™ to Mangdzia23
Dot.: cellRESET hit czy kit?

Ależ oczywiscie że na rynku jest wiele super suplementów w różnych cenach

każdy wybierze co dla niego najlepsze
Jednak to jest wątek o cellreset

Wracając do tematu suplementów, skoro Pan porównywał to na pewno Pan wie że w cellreset suplement Omega3 jest rozpuszczalny w wodzie, jak również inne produkty tej firmy, oraz że dzięki technologii NTC dostrarczane są suplementy 3-5 minut bezpośrednio do komórek organizmu

Dlatego cellreset działa z suplementami akurat tej firmy a zadnymi innymi

i jeszcze coś

Cellreset to program żywieniowy który pomaga ustawić hormony, resetuje komórki, odżywia komórki, a dopiero pozytywnym efektem ubocznym jest zrzucanie kg

Mam nadzieję ze skoro zbadał Pan temat do doskonale Pan o tym wie
__________________
Start
126,0 kg
91 kg - minus 35kg w 112dni - CellReset
cel - 69kg


Instruktor Przedłużania Paznokci Metodą Żelową, Magdalena Jasionowska
Mangdzia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-14, 15:15   #399
Mangdzia23
Rozeznanie
 
Avatar Mangdzia23
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Gołdap
Wiadomości: 651
GG do Mangdzia23 Send a message via Skype™ to Mangdzia23
Dot.: cellRESET hit czy kit?

I jakiś czas temu zakończyłam mój Cellreset z wagą 91kg

Po Cellreset nr 3 tak pięknie wyregulowały mi się hormony że powróciła miesiączka, wiem że dla wielu osób to ważna informacja

Mój wygląd przez 4x28dni czyli 4ry cellresety zmienił się niewiarygodnie
Zobaczcie na fotkach
a wyniki badań również wprawiają w zachwyt nad moim zdrowiem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1-112 dni zielona sukienka.jpg (23,5 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1-112 dni zielona sukienka przód cellreset.jpg (25,2 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg porównanie cr1-cr4 112 dni minus 35kg.jpg (35,1 KB, 59 załadowań)
__________________
Start
126,0 kg
91 kg - minus 35kg w 112dni - CellReset
cel - 69kg


Instruktor Przedłużania Paznokci Metodą Żelową, Magdalena Jasionowska
Mangdzia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-11, 14:13   #400
alika1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1
Dot.: cellRESET hit czy kit?

witaj, jaka była Twoja waga wyjsciowa, od ilu kilogramów startowałaś?
alika1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-19, 17:17   #401
Mangdzia23
Rozeznanie
 
Avatar Mangdzia23
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Gołdap
Wiadomości: 651
GG do Mangdzia23 Send a message via Skype™ to Mangdzia23
Dot.: cellRESET hit czy kit?

Cytat:
Napisane przez alika1987 Pokaż wiadomość
witaj, jaka była Twoja waga wyjsciowa, od ilu kilogramów startowałaś?
Tak jak widać w Opisie, startowałam ze 126kg, co również zobaczysz na zdjęciach moich, i zeszłam do 91kg za pomocą 4xcellreset oczywiście pomogłam już przeprowadzając przez Cellreset wiele osób
__________________
Start
126,0 kg
91 kg - minus 35kg w 112dni - CellReset
cel - 69kg


Instruktor Przedłużania Paznokci Metodą Żelową, Magdalena Jasionowska
Mangdzia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-03, 11:26   #402
mamuska11
Rozeznanie
 
Avatar mamuska11
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 566
Dot.: cellRESET hit czy kit?

Witam jestem zainterosowana ta dieta tylko problem tkwi w tym ze chciałabym zakupić pełen zestaw oryginalnych suplementów dla siebie i męża wraz z opisem diety i programem co jeść i jak stosować suplementy mieszkam w Uk więc chciałabym kupić to online a noe chce trafić na oszusta czy któraś z was może mi polecić jakaś oficjalna stronę firmę bądź osobę która mi pomoże
mamuska11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 11:47   #403
Mangdzia23
Rozeznanie
 
Avatar Mangdzia23
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Gołdap
Wiadomości: 651
GG do Mangdzia23 Send a message via Skype™ to Mangdzia23
Dot.: cellRESET hit czy kit?

Witaj Zaden problem z zamówieniem, pisz na priv do mnie
Strona oficjalna nie działa jeszcze tak jak powinna, wiec zamawiamy produkty przez emaile lub telefonicznie, w czym ja osobiście pomagam i prowadzę za rączkę przez cały program
__________________
Start
126,0 kg
91 kg - minus 35kg w 112dni - CellReset
cel - 69kg


Instruktor Przedłużania Paznokci Metodą Żelową, Magdalena Jasionowska
Mangdzia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-22, 16:11   #404
Naginii69
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1
Dot.: Jak się pozbyć cellulitu?

Witam
Mam dość nietypowy problem, może któraś z dziewczyn przeszła przez coś podobnego i będzie w stanie mi pomóc. Otóż MUSZĘ dużo jeść, nie dlatego, że chcę ale dlatego żeby nie schudnąć, półtora roku temu ważyłam 47 kg przy wzroście 160 cm, miałam wtedy 17 lat, widząc cellulit na udach postanowiłam wykluczyć z diety chipsy, pizze, czekolady i inne słodkości, z ćwiczeniami nie miałam problemu, ponieważ trenowałam lekkoatletykę i miałam intensywne treningi 4 razy w tygodniu, jednak jadłam naprawdę bardzo dużo. Wykluczyłam wyżej wymienione produkty i po 3 miesiącach waga spadła do 37 kg, podczas gdy jadłam normalne posiłki (schabowy, kurczaki,ziemniaki, jajka, chleb ), a cellulit dalej był bez zmian...musiałam jednak przytyć bo zaczęły się problemy zdrowotne, wypadanie włosów, problemy z nerkami i w ogóle, podczas gdy miałam badania w normie. Estetycznie też nie wyglądałam ładnie z nogami jak patyki, a moje piersi z rozmiaru C zmalały ledwo osiągając A. Starałam się przytyć, zrobiłam sobie zdrową ale kaloryczną dietę i przestałam ćwiczyć - nic nie przytyłam, a cellulit wciąż był...smarowałam się różnymi balsamami, ale NIC! Chciałam za wszelką cenę przytyć więc zaczęłam jeść baaardzo dużo, około 5000 tys kalorii dziennie, rano pączek, baton, soczek jakiś, dwie kanapki, po powrocie do domu obiad, od razu po obiedzie cała paczka ciastek, cała dla mnie albo wielka paczka chipsów, potem jakieś owoce, przerwa, na kolację parówki, albo jajka, orzeszki w skorupce, i zawsze przed snem jakąś czekoladę, między posiłkami staram się jeść również warzywa i owoce, wypijam około 3 litrów wody niegazowanej dziennie i udaje mi się utrzymać wagę 43 kg od pół roku takim trybem, ale jest to bardzo nieprzyjemne bo ciągle chodzę przejedzona i nie mogę się w dalszym ciągu pozbyć cellulitu, a nie mogę zmienić diety, starałam się już jeść zdrowe batoniki na mase i w ogóle, ale to nic nie daje...ja się po prostu muszę opychać jak świnia i chodzić z bolącym brzuchem żeby ważyć powyżej 40 kg. Jeśli jakaś dziewczyna przeszła przez coś podobnego to bardzo proszę o pomoc, jak się pozbyć tego cellulitu przy takiej diecie ??
Naginii69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-22, 17:56   #405
krystyna77
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 696
Dot.: Jak się pozbyć cellulitu?

popadasz w straszne skrajności. dziwnie to wygląda. nie robiłabym sobie nadziei z pozbycia cellulitu. najpierw ustabilizuj swoją wagę.
krystyna77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-23, 09:35   #406
Zortex
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 21
Dot.: Jak się pozbyć cellulitu?

Cytat:
Napisane przez Naginii69 Pokaż wiadomość
Witam
Mam dość nietypowy problem, może któraś z dziewczyn przeszła przez coś podobnego i będzie w stanie mi pomóc. Otóż MUSZĘ dużo jeść, nie dlatego, że chcę ale dlatego żeby nie schudnąć, półtora roku temu ważyłam 47 kg przy wzroście 160 cm, miałam wtedy 17 lat, widząc cellulit na udach postanowiłam wykluczyć z diety chipsy, pizze, czekolady i inne słodkości, z ćwiczeniami nie miałam problemu, ponieważ trenowałam lekkoatletykę i miałam intensywne treningi 4 razy w tygodniu, jednak jadłam naprawdę bardzo dużo. Wykluczyłam wyżej wymienione produkty i po 3 miesiącach waga spadła do 37 kg, podczas gdy jadłam normalne posiłki (schabowy, kurczaki,ziemniaki, jajka, chleb ), a cellulit dalej był bez zmian...musiałam jednak przytyć bo zaczęły się problemy zdrowotne, wypadanie włosów, problemy z nerkami i w ogóle, podczas gdy miałam badania w normie. Estetycznie też nie wyglądałam ładnie z nogami jak patyki, a moje piersi z rozmiaru C zmalały ledwo osiągając A. Starałam się przytyć, zrobiłam sobie zdrową ale kaloryczną dietę i przestałam ćwiczyć - nic nie przytyłam, a cellulit wciąż był...smarowałam się różnymi balsamami, ale NIC! Chciałam za wszelką cenę przytyć więc zaczęłam jeść baaardzo dużo, około 5000 tys kalorii dziennie, rano pączek, baton, soczek jakiś, dwie kanapki, po powrocie do domu obiad, od razu po obiedzie cała paczka ciastek, cała dla mnie albo wielka paczka chipsów, potem jakieś owoce, przerwa, na kolację parówki, albo jajka, orzeszki w skorupce, i zawsze przed snem jakąś czekoladę, między posiłkami staram się jeść również warzywa i owoce, wypijam około 3 litrów wody niegazowanej dziennie i udaje mi się utrzymać wagę 43 kg od pół roku takim trybem, ale jest to bardzo nieprzyjemne bo ciągle chodzę przejedzona i nie mogę się w dalszym ciągu pozbyć cellulitu, a nie mogę zmienić diety, starałam się już jeść zdrowe batoniki na mase i w ogóle, ale to nic nie daje...ja się po prostu muszę opychać jak świnia i chodzić z bolącym brzuchem żeby ważyć powyżej 40 kg. Jeśli jakaś dziewczyna przeszła przez coś podobnego to bardzo proszę o pomoc, jak się pozbyć tego cellulitu przy takiej diecie ??
Naginii69 cellulit to nie tylko to co widzimy na zewnątrz - niestetyczna "pomarańczowa skórka". To przede wszystkim tkanka tłuszczowa, w której magazynują się toksyny nierozpuszczalne w wodzie (rozpuszczalne w tłuszczach). Nie pozbędziesz się cellulitu, jeżeli będziesz obżerać się produktami zawierającymi tłuszcze utwardzone (czekolada, chipsy, paluszki itd.) Musisz oczyścić organizm zdrowo się odżywiając. I nie chodzi tu o bycie "na diecie", tylko o zdrowe racjonalne odżywianie. Dzięki niemu zahamujesz rozrost tkanki tłuszczowej, a z czasem zacznie się ona zmniejszać. Jesteś aktywna fizycznie i nie masz problemu z nadwagą, Twój organizm jest młody i regeneruje się znacznie szybciej niż organizm choćby 30-latki - masz duże szanse szybko uzyskać zadowalające efekty. W temacie diety poczytaj o tym jak przybierają na wadze sportowcy - nie robią tego zapychając się chipsami Jeżeli chodzi o pielęgnacje, to przede wszystkim peeling 2-3 razy w tygodniu, poczytaj też o szczotkowaniu ciała na sucho. Każdego dnia nakładaj dobry balsam redukujący nadmiar tkanki tłuszczowej i detoksykujący np. Thermo Gel od Clareny (działa rozgrzewająco, więc jeżeli zdecydujesz się go stosować, używaj go tylko na wieczór). Możesz również używać masek tzw. "pod folię", które również przynoszą szybką poprawę. A przede wszystkim ciesz się życiem, swoim szczupłym ciałem, brakiem zobowiązań, sportem... szkoda czasu, żeby rozczulać się nad każdą niedoskonałością. Cellulit nie jest tylko kosmetyczną niedoskonałością wpływa również na naczynia krwionośne i przepływ limfy, dlatego powinno się go leczyć. Jednak w Twoim przypadku cellulit raczej nie osiągnął gigantycznych rozmiarów, więc szkoda, żeby podkopywał Twoją samoocenę i był powodem zmartwień. Pozdrawiam
Zortex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-02, 21:07   #407
desideriooo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 6
Red face CELLINEA na cellulit

Witam; )
Jestem tutaj nowa i mam pytanie.
Od 2015r jak wiele osob postanowilam sie za siebie zabrac!
Od lutego zero slodyczy,zdrowe jedzenie,najlepiej
Robione na parze duzo warzyw,owocow, chudego miesa..
Dodatkowo domowe cwiczenia na posladki i nogi zwlaszcza.
Od 16 r ku zycia borykam sie z cellulitem obecnie mam 23lata
Cellulit po wielu roznych sposobach jakie stosowalam nie znika..
Znalazlam w internecie tabletki CELLINEA
I tu moje pytanie czy ktos z was je zazywal czy wie cos wiecej o nich
W necie prawie same pozytywne opinie az podejrzanie to wyglada..
Stad moj wpis bardzo prosze o odpowiedz oraz o
Sprawdzone sposoby w walce z cellulitem z gory dziekuje i pozdrawiam
desideriooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-02, 21:38   #408
desideriooo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 6
Dot.: Jak się pozbyć cellulitu?

A czy ktoras z was slyszala,o Cellinei? To tabletki na cellulitz wrecz z idealnymi opiniami klientek,malo osob ma jakiekolwiek zastrzezenia..
Podejrzanie to wyglada czy ktos to stosowal i moze sie wypowiedziec?
desideriooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-03, 13:44   #409
kotolak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4
Dot.: CELLINEA na cellulit

Odchudzanie najtrudniej jest zacząć późniejsze utrzymywanie formy wchodzi w nawyk,
więc jest już łatwiej. na początek najlepiej małe kroczki - sport (ćwiczenia rozciągające, spacery),
zmiana diety (odstawiamy słodycze, niestety! pijemy więcej wody - jaką kto lubi,
ja akurat ustroniankę z potasem; dołączamy do diety warzywa i owoce, zdrowe i pyszne,
tylko trzeba się do nich przekonać; gotujemy jak najwięcej same, będziemy miały wpływ na to co jemy).
Do odchudzania potrzebne są nie tylko chęci, ale i czas,
na którego brak cierpię np. ja, i dla mnie to jest większym problemem niż sama motywacja.
Jeśli nadal będzie ci mało to polecam bo sama używam tabletki na bazie zielonej kawy,
z stronki www.zielonakawamax.pl zmniejszają łaknienie dzięki czemu nie podjadam +
mają najlepszy stosunek ilości ekstraktu bo 400mg na 500 dopuszczalnego do ceny.
kotolak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-03, 19:02   #410
dietywatka
Przyczajenie
 
Avatar dietywatka
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 19
Dot.: CELLINEA na cellulit

Cytat:
Napisane przez desideriooo Pokaż wiadomość
Cellulit po wielu roznych sposobach jakie stosowalam nie znika..
A jakie stosowałaś?

Warzywa, mięso.. ok. Z owocami uważaj.
Co do tabletek nie polecam.

Sprawdzoną metodą na walkę z cellulitem jest utrata tkanki tłuszczowej, ćwiczenia kardio, prawidłowe i regularne odżywianie.
dietywatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-03, 19:53   #411
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: CELLINEA na cellulit

Na ich stronie nawet nie mogę znaleźć składu, a to już zapala u mnie czerwoną lampkę.
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-03, 22:02   #412
desideriooo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 6
Dot.: CELLINEA na cellulit

Ciezko doszukac sie skladu ale dziewczyna ktora zakupila tabletki pisala (obecnie nie wiem na jakiej stronie) ale nie bylo to nic wzbudzajacego strachu a wrecz przeciwnie....


Co do sposobow na cellulit procz cwiczen regularnych i roznorodnych stosowalam piling wlasnej roboty z kawy parzonej i cynamonu, serum antycellulitowy owijalam sie folia na 40 min polewalam sie zimna i ciepla woda na przemian do tego robie w domu banki chinskie ktore bola jak jasna cholera... i naprawde jest ciezko to cholerstwo jest tak zaawansowane ze cudu to wszystko wymaga.. ;<
desideriooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-04, 07:34   #413
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: CELLINEA na cellulit

Kryptoreklama u tego typu preparatów to niestety norma, także nie sugeruj się komentarzami. Ja bym raczej odradzał ten preparat.
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-20, 20:26   #414
Annnulla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4
Dot.: Jak się pozbyć cellulitu?

Oj, sposobów na to, żeby pozbyć się cellulitu jest wiele. I tak naprawdę są one skuteczne. Trzeba jednak wiedzieć, że tylko wtedy, gdy walkę ze skórką pomarańczową przeprowadzamy sumiennie. Nawet kremy na cellulit mogą być pomocne pod warunkiem, że smarujemy nimi ciało rano i wieczorem. W walce z cellulitem konieczna jest także dieta oraz aktywność fizyczna.
__________________
Zapraszam wszytskie Panie na moją stronę z niezależnym rankngiem preparatów na cellulit: http://cellulit.otten.pl/
Annnulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-14, 00:18   #415
kozikowa83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 11
Dot.: Jak się pozbyć cellulitu?

U mnie nie była diety, a peeling z kawy 2 razy w tygodniu, 50 przysiadów dziennie, masaże szorstką rękawicą. Efekt gwarantowany, a po przysiadach pupa ładnie się uniosła, więc efekt podwójny.
kozikowa83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-31, 19:44   #416
zielonysprej
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 17
Dot.: Jak się pozbyć cellulitu?

Moim zdaniem Venus Legacy (wiem, że na śląsku ma ten zabieg dermamed) jest najlepszy, cellulit bardzo widocznie się zmniejszył no i w obwodzie też zniknęło
zielonysprej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-31, 19:56   #417
Andzia9191
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 46
Dot.: Jak się pozbyć cellulitu?

Jeżeli ktoś nie ma kasy na drogie zabiegi to wystarczy po prostu zacząć się ruszać, dużo ćwiczyć i zdrowo jeść. Są ćwiczenia, które skutecznie pomagają zwalczać cellulit trzeba tylko mieć motywację.
Andzia9191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-31, 21:57   #418
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Jak się pozbyć cellulitu?

Cytat:
Napisane przez Andzia9191 Pokaż wiadomość
Jeżeli ktoś nie ma kasy na drogie zabiegi to wystarczy po prostu zacząć się ruszać, dużo ćwiczyć i zdrowo jeść. Są ćwiczenia, które skutecznie pomagają zwalczać cellulit trzeba tylko mieć motywację.

Wreszcie mądry głos najprostsze rozwiązania są najskuteczniejsze. Miliony można wydawać na zabiegi a jak się je śmieci i siedzi na kanapie to i tak efekt za chwile zniknie.
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-01, 08:39   #419
desideriooo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 6
Dot.: Jak się pozbyć cellulitu?

I czas z ktorym jest bardzo ciezko; /
desideriooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-03, 12:58   #420
Maggie_90
Wtajemniczenie
 
Avatar Maggie_90
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Z Internetu :)
Wiadomości: 2 306
Dot.: Jak się pozbyć cellulitu?

Z celulitem jest tak, że jak się zaprzestanie działań, to on zawsze wraca.
Niestety.
Ale jak wróci, to u mnie najlepiej sprawdza się porządna dieta+ przysiady + bańka chińska na oliwce.Dwa tygodnie bańki z przysiadami dają dużo lepsze efekty niż pół roku smarowania się czymkolwiek.
__________________
Zapraszam na mój wątek wymiankowy- książki

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post47604606
Maggie_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-24 08:24:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:53.