Najlepsze farby blond-wątek zbiorczy. - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-06, 12:57   #841
arzdąc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 363
GG do arzdąc
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Delii jeszcze nie mialam.Ale zrobilam eksperyment z rozowa plukanka celli nałozyłam ją od spodu w stanie nie rozcienczonym i mam dwukolorowe włosy
arzdąc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 14:56   #842
patrycja1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 105
GG do patrycja1984
Dot.: Najlepsze farby BLOND

nie głupi pomysł też tak kiedyś chciałam zrobić ale z fioletową płukanką-kto wie,moż jeszcze spróbuję...
patrycja1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 15:38   #843
MOTYLowa
Raczkowanie
 
Avatar MOTYLowa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 102
Dot.: Najlepsze farby BLOND

hej hej, ja mam pytanko nt wrócenia do swojego naturalnego koloru. mam zrobione jasne pasemka, ale nie chcę już ich dalej niszczyć i rozjaśniać i chciałabym wrócic do naturalnego średniego blondu. Kiedyś już próbowałam to zrobić, ale miałam tak przyciemnione, że wyszłam od fryzjera z prawie z jasnym brązem..który się pozniej spierał na miedziany, dalej złoto-rudy blond, co skończyło się przymusem zrobienia kolejnych pasemek. znacie może jakaś farbę w takim kolorze jak mój naturalny? myślałam nad l'oreal islande...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wlosy1.jpg (9,7 KB, 127 załadowań)
__________________
i po sesji 3 rok

2kg mniej -> 163cm/45kg
MOTYLowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 19:48   #844
sparx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 745
Unhappy Dot.: Najlepsze farby BLOND

Dziewczyny pomozcie
dzisiaj jak co miesiac pofarbowałam odrosty...ale pomyliłam farby i nie tą kupilam
włosy wyszły ok bo to tylko odrosty ale przy twarzy po obu stronach az siwo-niebieskie
co mam zrobiz zeby wyszły słoneczne?
jakiej farby mam uzyc zeby to zamalowac?
__________________
-
Kocham
-
sparx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 12:56   #845
josephine26
Raczkowanie
 
Avatar josephine26
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 73
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez sparx Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomozcie
dzisiaj jak co miesiac pofarbowałam odrosty...ale pomyliłam farby i nie tą kupilam
włosy wyszły ok bo to tylko odrosty ale przy twarzy po obu stronach az siwo-niebieskie
co mam zrobiz zeby wyszły słoneczne?
jakiej farby mam uzyc zeby to zamalowac?
Miałam podobnie po rozjaśniaczu i rozjaśniającej farbie garniera (schodziłam z rudego).

Wstrzymaj się z farbowaniem. Bardzo łatwo pozbędziesz się niebieskiego i wyrównasz kolor szamponem Joanny (ok 6zł).

Mnie wystarczyły dwa mycia żeby sie pozbyć niebieskiego z odrostów a po kolejnych kilku różnica miedzy białymi odrostami a reszta była prawie niewidoczna. Teraz mam śliczny słomkowy kolor bez powtórnego farbowania.

Nałóż szampon na głowe , zostaw na 10 minut, spłucz i powtórz. Działa jak płukanka ale nie musisz sie obawiać że wyjdą Ci fioletowe włosy Trochę wysusza wiec odżywka sie przyda.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 59142b.jpg (11,5 KB, 62 załadowań)
__________________

No Excuses
,
Only Success

Edytowane przez josephine26
Czas edycji: 2009-05-07 o 12:58
josephine26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 13:59   #846
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Hej. Jak tak czytam Wasze posty i widze wasze blondy....ojej ale Wam zazdroszcze. Ja jestem na etapie wychodzenia z czerni....masakra
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 17:27   #847
cybercat11
Rozeznanie
 
Avatar cybercat11
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 577
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Ja mam żółty blond chciałąm mieć chłodniejszy odcień więc by nie farbować znów kupiłam szampon Silver L'oreal-a. Czy używałyście go może??????????
cybercat11 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-07, 21:26   #848
alicja84m
Raczkowanie
 
Avatar alicja84m
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 74
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Witam, ja używam szamponu Joanny do włosów rozjaśnianych i blond, zawsze wtedy gdy moje farbowane włoski wchodzą w odcień żółci (wrr...), jest tani a skuteczny
a na odrosty tylko i wyłącznie fryzjer (a odrosty mam ciemne), kiedyś sama kombinowałam- to włoski najpierw były jak sprężynki, a potem się wykruszały. I przysięgłam sobie, że nie będę się tak okaleczać. Rozjaśniane u fryzjerki są jakby w lepszej kondycji niż jak robiłam to samodzielnie rozjaśniaczem Joanny (nie zbliżajcie się do tego!!)
Co do farb, to stosowałam kiedyś farbę L'oreala Jasny blond Hollywood, kładłam go na rozjaśniane włosy i kolor wychodził całkiem całkiem, taki jasny, ale eliminował żółty odcień po rozjaśniaczu.
alicja84m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 12:02   #849
Martynah
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 10
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Wiadomości: 6


Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10
Dziewczyny mam takie pytanie.... rozjasnialam wlosy kilka razy z czarnych farbowanych i mam na glowie kolory od bialego przy skorze, zoltego na srodku i jasnorudego na koncowkach. Czy wyjdzie mi na tych wlosach 7,1/L Islande? A glownie chodzi mi o to czy pokryje mi te rude na koncach. Albo blond 7nGarniera? Bede bardzo wdzieczna za pomoc. Pozdrawiam

Edytowane przez Martynah
Czas edycji: 2009-05-19 o 12:03
Martynah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-22, 17:31   #850
veira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 65
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Pomoc potrzebna. Naturalnie miałam sredni blond, pofarbowalam sobie ciemnym blondem garniera (7) i wyszedl jasny brazik, wszystko fajnie, ale mi sie znudzilo i postanowilam wrocic do blondu. I tu sie zaczelo robic smiesznie - rozjasniacz raz, potem drugi. efekt: kurczaczek z jakims lekkim pomaranczem na koncowkach.. wyglada okropnie, jest okropny. nie wiem co z tym zrobic.

Edytowane przez veira
Czas edycji: 2009-05-23 o 13:21
veira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-23, 11:25   #851
blondi0111
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Wiadomości: 662
GG do blondi0111 Send a message via Skype™ to blondi0111
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Olcik18 Pokaż wiadomość
a ja mam pytanie..moze troche dziwne, ale mnnie to intryguje
Czy jak farbujecie na blond tymi farbami rozjasniajacymi to wyrzekacie sie innych zabiegow stylizacyjnych, ktore szkodza wlosom??
Prostujecie, suszycie?? i jakie dlugosci wtedy macie wlosy??

Bo sie zastanawiam czy to w ogole mozliwe miec jasny blond wlosy, ktore sa dlugie i poddawane innym zabiegom, ktore szkodza wlosom?:p
[/B]witam )

a ja wiem że można mieć dłuuugie włoski prostując i susząc <mówię tu o mnie> [/B] i nie są ani zniszczone ani nic takiego ..
dołączam zdjątka jakby ktoś nie wierzył Buziaki [/B]
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 457.jpg (35,9 KB, 428 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 156.jpg (36,2 KB, 454 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 503.jpg (28,0 KB, 277 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 5801.jpg (42,8 KB, 357 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02032.jpg (42,8 KB, 572 załadowań)
blondi0111 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-23, 12:12   #852
bambalina
Raczkowanie
 
Avatar bambalina
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 42
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez veira Pokaż wiadomość
I tu sie zaczelo robic smiesznie - rozjasniacz raz, potem drugi. efekt: kurczaczek z jakims lekkim pomaranczem na koncowkach.. zamieszczam zdjecia. wyglada okropnie, jest okropny. nie wiem co z tym zrobic.
Po rozjaśniaczu nie unikniesz kurczaka żadnym cudem.
Mi pomogły się z nim uporać loreal preference Viking oraz wellaton 12.1 bardzo jasny popielaty blond [daje chłodny odcień i rozjaśnia 2-3 tony].
Przeszłam długą drogę od niemalże czarnego [przy pomocy niechlubnego castinga kolor brąz] do bardzo jasnego popielatego blondu. 3 razy używałam wellatonu, 2 razy vikinga i 2 razy rozjaśniacza. Z całą pewnością mogę Ci polecić wellaton, bo mi włosów nie zniszczył, stopniowo je rozjaśniał, a jak niecierpliwa ma natura sięgnęła po rozjaśniacz [wstrętna Joanna Intensiv blond, brrr], który zrobił mi na odrostach kurczaka, a na reszcie włosów pomarańczowo-rude-nie wiadomo-co to wellaton jako tako je "wychłodził". Poza tym utrzymuje się dłużej, niż Viking-, który wytrzymał u mnie 2 tygodnie [włosy myję co 3 dni]. No i rzecz oczywista=ekonomia: wellaton jest tańszy
bambalina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 09:56   #853
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Czy włosy na zdjęciach to złoty blond, beżowy czy naturalny? Nie odróżniam zbytnio tych odcieni, oglądałam próbniki ze złotym blondem np Kolestonu czy Elgonu i wpadają trochę w pomarańcz? Zawsze uparcie dążyłam do chłodnego blondu, ale nie do końca pasuje do mojej ciepłej tonacji, chciałabym wypróbować coś cieplejszego, ale nie chce rudości i żółtka na głowie.
Czy farbował ktoś włosy farbą Modastyling z Elgonu? Wpadły mi w oko twe dwa odcienie:
http://elgon.pl/bardzo-jasny-bezowy-...ond-p-144.html
http://elgon.pl/bardzo-jasny-zloty-blond-p-217.html
Z ta pomarańczą chodziło mi o cos takiego:
http://elgon.pl/swietlisty-zloty-blond-p-230.html
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 85.jpg (12,8 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 41~0.jpg (16,9 KB, 81 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wlos.jpg (44,4 KB, 51 załadowań)

Edytowane przez Jazzlyn
Czas edycji: 2009-05-24 o 09:57
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 08:11   #854
LauraDi
Raczkowanie
 
Avatar LauraDi
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 389
Dot.: Najlepsze farby BLOND

dziewczyny robilam sobie ostatnio wloski wellatonem 8/1 jasny popielaty blond, miala bardzo jasne i chcialam delikatnie przyciemnic... ale to co mi wyszlo przebilo najwieksze koszmary! Wlosy byly nemal czarne! Teraz po paru myciach odcien delikatnie sie rozjasnil, ale pewnie tylko dlatego ze mialam jasniutkie wlosy. Dlatego ODRADZAM ta farbe okropnosc
__________________
mój wątek pazurkowy https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=323742

mój blog http://pazurkowapokusa.blog.onet.pl/


mój salon www.bonita-salon-urody.pl

Zapraszam
LauraDi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 23:05   #855
malutka1901
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 14
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez blondi0111 Pokaż wiadomość
[/b]witam )

a ja wiem że można mieć dłuuugie włoski prostując i susząc <mówię tu o mnie> [/b] i nie są ani zniszczone ani nic takiego ..
dołączam zdjątka jakby ktoś nie wierzył Buziaki [/b]


BLONDIO111 - mam pytanie, to jest twoj naturalny kolorek wlosów? Czy farbujesz, jeśli tak mogłabyś napisac jaka to farba? Pozdrawiam Was Dziewczyny
malutka1901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-31, 15:20   #856
o0AgaciA0o
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 11
Talking Dot.: Najlepsze farby BLOND

Heej dziewczyny Jestem Tu nowa więc przepraszam za wszystkie moje błędy.

Otóż bardzo chciała bym sobie przefarbować włosy. W zeszłym roku pofarbowałam sobie włosy na platynę Joanną, ok 10 minut wystarczyło i miałam platyne.Przyciemniłam je w wrześniu Loreal Castingiem 700, następnie w Marcu powtórzyłam proces ponieważ były widoczne odrosty.Teraz już kolor wrócił mi do mojego naturalnego (Tak mi się wydaje bo nie mam żadnych odrostów ).

A więc moje pytanie. Czy mam szanse na powodzenie farby Garnier Color Natural 111? Czy moge próbować przetrzymać dłużej farbę?
Czekam na odpowiedzi Buziaki


moje foto www.o0AgaciA0o.fotka.pl



Edytowane przez o0AgaciA0o
Czas edycji: 2009-05-31 o 20:32 Powód: Dodaje zdjęcie
o0AgaciA0o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-31, 19:39   #857
blondi0111
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Wiadomości: 662
GG do blondi0111 Send a message via Skype™ to blondi0111
Dot.: Najlepsze farby BLOND

witam Cię
niestety to nie jest mój naturalny kolorek włosów ..
ojj.. jakbym taki miała to by było marzenie najpierw robiłam wellatonem 12/1 bodajze a ze nie zlapaly jak trzeba pofarbowalam jeden raz zimnym blondem z palette i teraz tylko odrosty maluję nią ..
i trzymam się jej bo świetnie daje rade i nikt mi nie wmowi ze az tak niszzy wlosy !! chyba ze ktos robi nią co miesiąc cale wlosy to rozumiem..
ale kolor się nie spłukuję wiec po co mam 100 razy nią robic

pozdrawiam
blondi0111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-31, 21:10   #858
malutka1901
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 14
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Hej Dziewczyny!
Zwracam się do Was o pomoc. :P Zachciało mi się ostatnio powrotu do jasnego, najlepiej platynowego blondu. Około 2 tygodnie temu miałam ściągany kolorek u fryzjerki z ciemnego brązu i uzyskałam taki kolor, jak na dodanym przeze mnie zdjęciu. Doradźcie mi proszę, jakiej farby najlepiej użyc żebym miała upragniony platynowy blondzik, czy jest taka farba, która ruszy mi te "rudawe" kudełki????? Myślałam o Schwarzkopf natural & easy "srebrzysty średni popielaty blond" // czy bede musiala potraktowac je najpierw rozjasniaczem przed farbą?? POZDRAWIAM
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zamalowana.jpg (35,0 KB, 152 załadowań)
malutka1901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-31, 21:31   #859
malutka1901
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 14
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Aha wpadło mi coś do głowy jeszcze.. - BLONDIO111 - odrosty robisz wellatonem czy palette i jaki to zimny odcien jest? Czy myślisz, że uzyskałabym taki śliczny blondzik wellatonem ,a potem palette ??
malutka1901 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-02, 12:53   #860
o0AgaciA0o
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 11
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Ej Laski jesteście tam?:P
o0AgaciA0o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-02, 13:13   #861
choochoo1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 195
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez blondi0111 Pokaż wiadomość
[/B]witam )

a ja wiem że można mieć dłuuugie włoski prostując i susząc <mówię tu o mnie> [/B] i nie są ani zniszczone ani nic takiego ..
dołączam zdjątka jakby ktoś nie wierzył Buziaki [/B]
heheh, może to tylko wina zdjęć, ale Twoje włosy wcale nie wyglądają na zdrowe ;] wręcz przeciwnie - są bardzo matowe i suche z tego co widzę. no albo ja mam jakieś spaczone wyobrażenie zdrowych włosów
choochoo1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-02, 18:10   #862
malutka1901
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 14
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez o0AgaciA0o Pokaż wiadomość
Heej dziewczyny Jestem Tu nowa więc przepraszam za wszystkie moje błędy.

Otóż bardzo chciała bym sobie przefarbować włosy. W zeszłym roku pofarbowałam sobie włosy na platynę Joanną, ok 10 minut wystarczyło i miałam platyne.Przyciemniłam je w wrześniu Loreal Castingiem 700, następnie w Marcu powtórzyłam proces ponieważ były widoczne odrosty.Teraz już kolor wrócił mi do mojego naturalnego (Tak mi się wydaje bo nie mam żadnych odrostów ).

A więc moje pytanie. Czy mam szanse na powodzenie farby Garnier Color Natural 111? Czy moge próbować przetrzymać dłużej farbę?
Czekam na odpowiedzi Buziaki


moje foto www.o0AgaciA0o.fotka.pl



Agacia - Moja imienniczko:P Moim zdaniem powinna chwycic farba, chociaz nie mam przekonania bo farbowalam tym kolorem tydzien temu wlosy i nic nie chwycilo... ale to byc moze dlatego, ze bylam pare dni po dekoloryzacji wlosow ale sprobuj, ten kolorek jest swietny

***********************

Dziś kupiłam jednak Schwarzkopf zobaczymy czy ruszy kolorek na jasniejszy
malutka1901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-02, 20:38   #863
o0AgaciA0o
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 11
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Hehe spróbuję i potem wstawię zdjęcia
o0AgaciA0o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 12:28   #864
moniek
Raczkowanie
 
Avatar moniek
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 137
GG do moniek
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Proszę Was dziewczyny o radę...

Jestem naturalną brunetką. Kilka miesięcy temu zrobiłam rozjaśniaczem pasemka , potem (kiedy pojawiły się odrosty) pokryłam wszystkie włosy farbą blond ( wszystko u fryzjera). Kolejno kiedy pojawiły się znowu odrosty sama w domu pomalowałam włosy blond farbą Garnier 100%. Teraz po 3 tygodniach Garnier strasznie mi się wypłukał i tam gdzie były pomalowane włosy naturalne teraz mam ciemno rude, a reszta włosów ( wcześniej rozjaśniane) są bardzo jasne

Nie mogę już na siebie patrzeć i proszę doradźcie mi co teraz?
Nie chcę ich rozjaśniać, bo są bardzo zniszczone, dlatego przerzuciłam się na farbę.

Jeszcze jedno- po Garnierze strasznie wypadają mi włosy- dlatego nigdy więcej

Jaką farbę byście mi poradziły na pokrycie tej rudości? I jako takie wyrównanie koloru?
Zastanawiam się między Loreal feria a jakąś z Wellatonu.

Jeśli dziś ich nie pomaluję, to po umyciu włosów zrobię zdjęcie i same zobaczycie co mam za porażkę na głowie
__________________
moniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 23:13   #865
o0AgaciA0o
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 11
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez moniek Pokaż wiadomość
Proszę Was dziewczyny o radę...

Jestem naturalną brunetką. Kilka miesięcy temu zrobiłam rozjaśniaczem pasemka , potem (kiedy pojawiły się odrosty) pokryłam wszystkie włosy farbą blond ( wszystko u fryzjera). Kolejno kiedy pojawiły się znowu odrosty sama w domu pomalowałam włosy blond farbą Garnier 100%. Teraz po 3 tygodniach Garnier strasznie mi się wypłukał i tam gdzie były pomalowane włosy naturalne teraz mam ciemno rude, a reszta włosów ( wcześniej rozjaśniane) są bardzo jasne

Nie mogę już na siebie patrzeć i proszę doradźcie mi co teraz?
Nie chcę ich rozjaśniać, bo są bardzo zniszczone, dlatego przerzuciłam się na farbę.

Jeszcze jedno- po Garnierze strasznie wypadają mi włosy- dlatego nigdy więcej

Jaką farbę byście mi poradziły na pokrycie tej rudości? I jako takie wyrównanie koloru?
Zastanawiam się między Loreal feria a jakąś z Wellatonu.

Jeśli dziś ich nie pomaluję, to po umyciu włosów zrobię zdjęcie i same zobaczycie co mam za porażkę na głowie

Wydaje mi się ,iż najlepszą metodą na zakrycie niechcianych pasemek będzie nałożenie Kremu koloryzującego. Jeśli miałaś je rozjaśniane to każdy rodzaj szamponetki (czy też czegoś innego do zmiany koloru włosów) złąpie Ci kolor. Polecam Ci L'Oreal Casting Creme Gloss. Nie niszczy włosów i fajnie wyglądają oraz ładnie pachną
o0AgaciA0o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 08:28   #866
moniek
Raczkowanie
 
Avatar moniek
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 137
GG do moniek
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Z tym, że tak jak wyżej napisałam jestem naturalną brunetką.
I teraz mam tak: ok 1 cm. ciemnych włosów, ok. 4 cm rude, reszta włosów jasny rozjaśniany blond.
Szamponetka czegoś takiego mi nie pokryje na pewno.

Nie wiem jaką farbą mam pomalować włosy, żeby w miarę wszystko się ujednoliciło- jakimś bardzo jasnym blondem, czy średnim?
__________________
moniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 20:45   #867
o0AgaciA0o
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 11
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Jeśli zastanawiasz się na wyborem farby to zawsze bierz jaśniejszą :P
o0AgaciA0o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 07:26   #868
arzdąc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 363
GG do arzdąc
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez moniek Pokaż wiadomość
Proszę Was dziewczyny o radę...

Jestem naturalną brunetką. Kilka miesięcy temu zrobiłam rozjaśniaczem pasemka .......

Moim zdaniem jezeli chodzi o farby najmocniej rozjasnia wellaton 12/1 tez mam z natury ciemno brazowe włosy ale koniecznie chce miec blond no i mam ,tyle ze obecnie uzywam rozjasniacza bo wszystkie farbki wpadaja w rudawy odcien najmniej wlasnie ten wellaton 12/1 on wychodzi najjasniej na włosach,najmocniej rozjasnia.
Sprobuj pokryc ta farba tylko te włosy ktore sa rude i odrost reszty nie pokrywaj(bo rozumie ze reszte masz dosyc jasną)chodzi o to zeby te wloski mocniej rozjasnione nie wykruszyły sie.
Moge Ci jeszcze polecic i to do ciemnych włoskow najlepsze rozwiazanie ,ja uzywam profesjonalnego rozjasniacza estetiq system z 9% wodą i trzymam 1,5 godziny ale pokrywam TYLKO ODROST nigdy nie przeciagam na reszte wlosow no i mam bardzo jasne i nie zniszczone wlosy tzn.nie wypadaja a koncowki nie sa rozdwojone mimo iz pół roku juz nie podcinane.Ale o takie wloski trzeba dbac tzn maseczki odzywki fajna jest maska garnier regenerujaca ,odzywka ta różowa z loreala oraz odzywka z jedwabiem w spreyu gliss kur ja uzywam i jest ok.
arzdąc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 08:53   #869
moniek
Raczkowanie
 
Avatar moniek
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 137
GG do moniek
Dot.: Najlepsze farby BLOND

arzdąc

dzięki za radę

Zrozpaczona wyglądem swoich włosów zaszłam wczoraj do sklepu i kupiłam farbę Londa- średni blond. Wiecie co mi wyszło ?
Średni brąz

Dziwnie się czuję w tym kolorze, mimo, że jestem naturalną brunetką, ale mam jasną karnację i przyzwyczaiłam się już do blondu.
Tam gdzie miałam jasny blond ( wcześniej rozjaśniany) kolor wyszedł hmm jasny brąz z przebłyskami blondu. Wiem, że po kilkunastu myciach farba na tej partii włosów zmyje się i będzie praktycznie blond.
No ale nic, dam przynajmniej włosom odpocząć. Wycieniuję włosy tak od połowy ucha, żeby jakoś to wyglądało no i muszę przecierpieć, odhodować te rozjaśniane włosy. Całe szczęście, że rozjaśniane były tylko na wierzchniej warstwie, spód był ciemniejszy. Więc jak wystopniuję, to mam nadzieję, że będzie w miarę to wyglądało ,
Ehh sama nie wiem.

Mimo wszystko nie wrócę chyba już do blondu, ponieważ rozjaśnianie baaaardzo zniszczyło mi włosy, natomiast blond farba po pewnym czasie płowieje i mam na głowie rudość.
Będę włosy malowała na jasny brąz, żeby nie wyglądać jak trup. W ogóle jestem jakaś przygaszona w tym brązie.

Postaram się na dniach zrobić fotkę i same ocenicie.

Ehhh
__________________
moniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 13:18   #870
agent_25
Raczkowanie
 
Avatar agent_25
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 68
Dot.: Najlepsze farby BLOND

a ja mam takie pytanie, od ponad roku rozjaśniam sobie wloski u fryzjera rozjaśniaczem/ moj naturalny to brąz. ( zaczelam od pasemek ale w koncu bylo ich tak duzo ze mam juz teraz cale blond)
bylam ostatnio u fryzjera i chyba pani cos nie wypalilo( nie wiem zlego rozjasniacza uzyla czy co... :/ ), gdyż zamiast białawych odrostow w takim kolorze jak to reszta wlosow, zrobila mi zolte! dokladnie tak zlolte jak żółtko z kurzego jaja!! ;/ oczywiscie jak to zobaczylam to oczy mi wyszly na wierzch, ona chyba zobaczyla moja reakcje, i wziela jakąś tam farbe i mi załozyla na wlosy i powiedziala ze nie będzie tak tych zoltych widac. i co ? teraz mam na glowie jakis fiolet od tej farby, odrosty sa zolte ale mniej, a reszta wlosow bialawa, czyli taka jak byla. zaplacilam i wyszlam. stwierdzilam ze nigdy wiecej juz tam nie pojde. kurde myslalam ze jak sie pojdzie do fryzjera(dobrego/poleconego) i zaplaci sie grubszą kase to mi nie spiepszą, ale sądze ze sama w domu bym sie lepiej zafarbowala. ( wsumie teraz sie w szkole ze mnie smiali czy sama sobie tak glowe zafarbowalam ;p heh )
dawniej na kasztan sie sama farbowalam, ale teraz od kiedy mam blond to odrosty zawsze robie u fryzjera bo s ie boje ze bym mogla cos źle zrobić.
moje pytanie jest więc takie, czy teraz kiedy mam na glowie 3 kolory zolty/ bialy i fiolet, moge sobie kupic jakąś farbę do wlosow i zafarbowac na jednolity kolor?! bo nie mam zamiaru chodzic w tym czymś co mam teraz... jak jest jakas dobra farba to bardzo prosila bym podanie nazwy bardzo dziękuje za odpowiedz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (10,7 KB, 161 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7.jpg (16,9 KB, 190 załadowań)
__________________
Marzenia nie są po to by były ...lecz po to by sie spełniły... ^^

http://www.przewodnikmp.pl/img-070420060043.png

Edytowane przez agent_25
Czas edycji: 2009-06-10 o 08:43 Powód: dodaje zdj
agent_25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:38.