Najlepsze farby blond-wątek zbiorczy. - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-15, 13:52   #1711
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby BLOND

No w końcu znalazłam kabelek od telefonu i podaję Wam fotki moich kłaków. Po fryzjerce już myte 3 razy a ostatnie mycie filetowym szamponem Joanny. Rozjaśniane wcześniej nabrały ładnego koloru ale rude odrosty jak były tak są... Tu na fotach i tak jakoś ładnie to wygląda aż sama się zdziwiłam ale normalnie to mam strasznie rude odrosty.
Zdjęcia robione na dworze w cieniu.
http://img69.imageshack.us/img69/7391/mojekaki2.jpg
http://img508.imageshack.us/img508/3181/mojekaki.jpg

P.S. włoski takie roztrzepane bo dopiero co czapę ściągnęłam.

Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2010-01-15 o 14:01
Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 14:19   #1712
pysia83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Witam wszystkie wizażanki.
Chciałam podzielić się swoimi refleksjami na temat farbowania na blond. Od wielu lat poszukuję odpowiedniej farby w kolorze jaśniutki (nie żółty!!) blond. Różnie to bywało jesli chodzi o efekt kolorystyczny. Wiele dziewczyn chwali sobie farby z londy. Kiedyś stosowałam świetlisty blond z londy- wyszedł ładny, ale wydawał mi się za jasny. Tym razem postanowiłam zaryzykować i kupiłam dwie farby z londy- kolor świetlisty blond oraz beżowy blond. Zmieszałam oba kolorki i położyłam na moje włoski, które były w odcieniu bardzo jasnego blondu. Farbkę trzymałam jakieś 20 minut. I jaki efekt??? Jestem baaaardzo zadowolona!! W końcu moje włoski mają kolorek jasnego, bardzo naturalnego blondu, który w żadnym wypadku nie jest żółty) Kolor jest ładny, świetlisty, taki jasny beżowy. Polecam!! Pozdrawiam wszystkie blondyneczki tego forum
pysia83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 14:49   #1713
katttkaa
Zadomowienie
 
Avatar katttkaa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mój dom ;)
Wiadomości: 1 415
Dot.: Najlepsze farby BLOND

superedzia a czy ten rozjasniacz sie iesza z farba czy sam sie daje na glowe? w polsce jest on nie dostepny czy jak? bo jakos sie z nim nigdy nie spotkaam
katttkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 15:45   #1714
Niezmienna
Wtajemniczenie
 
Avatar Niezmienna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 648
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Hej dziewczyny....Mam nadzieje, że żadna z Was mnie tutaj nie ochrzani.
Nie chce zakładac nowego wątku więc może tutaj ktoś udzieli mi odpowiedzi.
Przeczytałam cały wątek....ale zauważyłam, że raczej wymieniacie sie doświadczeniami w kolorach blond..a mi chodzi o najlepszy rozjaśniacz do włosów?
Jaka firma?Słyszałam ,że Londa niebieska jest dobra...
Z natury mam brązowe i nie chcialabym, aby rozjaśniacz bardzo popalił mi włosy ani też , żeby wyszły jakieś bardzo żółte.
Niezmienna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 17:12   #1715
superedzia
Raczkowanie
 
Avatar superedzia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 300
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez elunia_r Pokaż wiadomość
powiem Ci że najpierw muszę się opatrzeć sobie w tym kolorze i się przyzwyczaić może przy następnym rozjaśnianiu odrostu cos z calością pokombinuję...dziękuje za radę, będę na bierząco pokazywać wam co się dzieje na mojej głowie hehe, mam nadzieje ze od tego nie wyjdą bo są ogólnie w niezłej kondycji, teraz muszę tylko jakąś dobrą odrzywkę zakupić co polecacie??

---------- Dopisano o 15:13 ---------- Poprzedni post napisano o 15:10 ----------


czy na allegro zakupię ten rozjaśniacz czy jest on dobry, czy zakupić jakis w sklepie fryzjerskim??
no nie to produkt z linii angielskiej...i go nie znam ale czytałam opinie, że i wiem od kumpeli, że jest spoko i farby angielskie są jakieś inne nawet te same nr co u nas a jednak inne...lepsze naturalnie.

---------- Dopisano o 17:59 ---------- Poprzedni post napisano o 17:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Lejdi Di Pokaż wiadomość
to zależy ile ten BLĄD będziesz trzymać na głowie ...
po godzinie jest czerwony
dopiero po dwóch robi się zielony
ale brednie

---------- Dopisano o 18:00 ---------- Poprzedni post napisano o 17:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Psychodelaa Pokaż wiadomość
czyli jeżeli chcę miec zielony kolor to mam trzymac ponad 2 h?
a czy na brązowe włosy zrobi mmi sie ten zielony?
to nie jest temat dotyczący prowokacji....i ie rób sobie z nas jaj...i głupich blondynek

---------- Dopisano o 18:04 ---------- Poprzedni post napisano o 18:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
No w końcu znalazłam kabelek od telefonu i podaję Wam fotki moich kłaków. Po fryzjerce już myte 3 razy a ostatnie mycie filetowym szamponem Joanny. Rozjaśniane wcześniej nabrały ładnego koloru ale rude odrosty jak były tak są... Tu na fotach i tak jakoś ładnie to wygląda aż sama się zdziwiłam ale normalnie to mam strasznie rude odrosty.
Zdjęcia robione na dworze w cieniu.
http://img69.imageshack.us/img69/7391/mojekaki2.jpg
http://img508.imageshack.us/img508/3181/mojekaki.jpg

P.S. włoski takie roztrzepane bo dopiero co czapę ściągnęłam.
spoko masz kolorek ale odrost to słabo widać takie zdjęcie chyba?

---------- Dopisano o 18:07 ---------- Poprzedni post napisano o 18:04 ----------

Cytat:
Napisane przez katttkaa Pokaż wiadomość
superedzia a czy ten rozjasniacz sie iesza z farba czy sam sie daje na glowe? w polsce jest on nie dostepny czy jak? bo jakos sie z nim nigdy nie spotkaam
czytajcie co pisze odpowiadałam lasce z uk która tam chciała coś spoko kupić więc poleciłam...proste my go nie kupimy.

---------- Dopisano o 18:12 ---------- Poprzedni post napisano o 18:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Niezmienna Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny....Mam nadzieje, że żadna z Was mnie tutaj nie ochrzani.
Nie chce zakładac nowego wątku więc może tutaj ktoś udzieli mi odpowiedzi.
Przeczytałam cały wątek....ale zauważyłam, że raczej wymieniacie sie doświadczeniami w kolorach blond..a mi chodzi o najlepszy rozjaśniacz do włosów?
Jaka firma?Słyszałam ,że Londa niebieska jest dobra...
Z natury mam brązowe i nie chcialabym, aby rozjaśniacz bardzo popalił mi włosy ani też , żeby wyszły jakieś bardzo żółte.
jeśli chodzi o rozjaśniacz to ja osobiście nie polecam ci tych dostępnych w sklepach detalicznych...sto razy lepsze są rozjaśniacze w proszku w pudełkach i do tego kupujesz wodę (balsam utleniający) w zależności od zamiaru i efektu jaki chcesz chyba od 6% do 12%(chyba są nawet mocniejsze). Taki rozjaśniacz kupisz w sklepie, hurtowni fryzjerskiej lub na allegro.
superedzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 17:26   #1716
Wiktoria M
Raczkowanie
 
Avatar Wiktoria M
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 163
GG do Wiktoria M
Question Dot.: Najlepsze farby BLOND

Hej Dziewczyny!
Słuchajcie, jestem po dekoloryzacji z czarnego koloru. Zależało mi na tym aby uzyskać kolor bardzo zbliżony do mojego naturalnego (zimny, skandynawski blond) i udało mi się
Zanim doszłam do tego koloru musiałam trochę przejść. Byłam 2 razy u fryzjera na dekoloryzacji, saunie dla włosów i farbowaniu. Mieszała mi jakieś kolory i udało nam się zejść do b. jasnego blondu, przy skórze można powiedzieć, że był popielaty, wręcz biały.
Oczywiście źle czułam się w tym kolorze i jak wróciłam do domu to po drodze kupiłam sobie farbę L'oreal Perłowy Beż 813. Kolor minimalnie się przyciemnił i jest bardzo, bardzo podobny do mojego naturalnego .
Niestety jest jedno ALE. Podczas dekoloryzacji, jak zazwyczaj bywa, końcówki rozjaśniają się mniej niż włosy u nasady. Do połowy włosy mam w ładnym kolorze blondu ale nim niżej tym... rudziej. Widać, że jest to blond ale z dużą poświatą rudości. I tutaj nasuwa się moje pytanie.. W jaki sposób ujednolicić kolor? Myślałam o rozjaśnieniu farbą ale wiem, że jak nałożę farbę na całe włosy to te u nasady do połowy głowy zrobią się znów białe, a przecież bez sensu jest farbować włosy od połowy głowy, bo i tak będą niejednolite . Myślałam też aby rozjaśnić włosy farbą, a później spróbować znów zafarbować tym Perłowym Beżem.. No ale w miarę udało mi się włosy zregenerować i znów będzie 2x farba na głowie. Co Wy o tym myślicie? Może któraś z Was miała już taki problem?
__________________
3.10.2008
3.10.2009 - zaręczyny

Wish You were here..





Zrzucam kilogramy

..jeszcze dwa.

Wiktoria M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 17:28   #1717
superedzia
Raczkowanie
 
Avatar superedzia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 300
Dot.: Najlepsze farby BLOND

to te rozjaśniacze i wody (balsamy utleniające):
superedzia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-15, 18:12   #1718
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby BLOND

tu inne światło w łazience i tak po ciemku z fleszem.
Już tak ciekawie nie wyglądają...
http://img62.imageshack.us/img62/2860/dsc00931i.jpg
http://img62.imageshack.us/img62/4319/dsc00909x.jpg
Normalnie nie powiem jak to wygląda w sztucznym świetle np jarzeniówki w markecie na zakupach. Miałam ochotę czapkę ciągle nosić...
Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 18:16   #1719
superedzia
Raczkowanie
 
Avatar superedzia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 300
Dot.: Najlepsze farby BLOND

a to są farby, które stosowałam więcej niż raz i polecam wam z pewnością (mówię o tych dostępnych w drogeriach)
superedzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 18:17   #1720
superedzia
Raczkowanie
 
Avatar superedzia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 300
Dot.: Najlepsze farby BLOND

i jeszcze
superedzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 18:17   #1721
karojen24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 439
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
tu inne światło w łazience i tak po ciemku z fleszem.
Już tak ciekawie nie wyglądają...
http://img62.imageshack.us/img62/2860/dsc00931i.jpg
http://img62.imageshack.us/img62/4319/dsc00909x.jpg
Normalnie nie powiem jak to wygląda w sztucznym świetle np jarzeniówki w markecie na zakupach. Miałam ochotę czapkę ciągle nosić...
odradzam Ci farbowanie tym odcieniem 100 palette de luxe, bo tylko poglebisz rudosc odrodtu.poza tym farba "zezre " ci te blond pasemka, bo jest z rozjasniaczem. moze sprobowac rozjasnic te rudosci rozjasniaczem, tak jak balejaz(na folie). wtedy uda wybrac sie same rudosci i nie ruszac tych blond pasemek?

Edytowane przez karojen24
Czas edycji: 2010-01-15 o 18:22
karojen24 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-15, 18:23   #1722
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby BLOND

A jak już obejrzycie zdjątka to co w takim razie polecacie mi na włosy? Ja ciągle myślę o Palette c12 mroźny blond ale... Już sama nie wiem tyle tego.

Cytat:
Napisane przez karojen24 Pokaż wiadomość
odradzam Ci farbowanie tym odcieniem 100 palette de luxe, bo tylko poglebisz rudosc odrodtu.poza tym farba "zezre " ci te blond pasemka, bo jest z rozjasniaczem. moze sprobowac rozjasnic te rudosci rozjasniaczem, tak jak balejaz(na folie). wtedy uda wybrac sie same rudosci i nie ruszac tych blond pasemek?
Z folią to ja w domu nie umiem si bawić i rozjaśniacza samego w sobie się boję sama użyć. Ten "blond" zrobiła mi fryzjerka za ciężkie pieniądze i fryzjera narazie unikać będę. Chciałabym farbę ale potem jak pojawią się ciemne odrosty? Ech...

Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2010-01-15 o 18:29
Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 18:28   #1723
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Najlepsze farby BLOND

superedzia a wybierając między garnier 111 i belle color 111 która lepsza?jaśniejsza?
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 18:34   #1724
superedzia
Raczkowanie
 
Avatar superedzia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 300
belle

ja teraz robiłam tym co poniżej i tak wygląda

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2010-01-15 o 18:49 Powód: uzywaj opcji "edytuj"
superedzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 18:55   #1725
superedzia
Raczkowanie
 
Avatar superedzia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 300
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
tu inne światło w łazience i tak po ciemku z fleszem.
Już tak ciekawie nie wyglądają...
http://img62.imageshack.us/img62/2860/dsc00931i.jpg
http://img62.imageshack.us/img62/4319/dsc00909x.jpg
Normalnie nie powiem jak to wygląda w sztucznym świetle np jarzeniówki w markecie na zakupach. Miałam ochotę czapkę ciągle nosić...
rzeczywiście rude....musisz coś z tym zrobić bo dziwnie wygląda dwufazowość koloru na głowie. Ja proponuje ten kolo co kładłaś ostatnio nałóż na odrost ale z wodą mocniejszą
superedzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 18:59   #1726
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Najlepsze farby BLOND

ładniutki masz kolorek....ja musze pokryć taki kolorek zdjęcie poniżej i chce jak najjaśniejsze....
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 19:04   #1727
superedzia
Raczkowanie
 
Avatar superedzia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 300
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
ładniutki masz kolorek....ja musze pokryć taki kolorek zdjęcie poniżej i chce jak najjaśniejsze....
wybierz któryś z tych powyżej ja proponuje 111-ki, czysty blond z plette 218 tylko z mocniejszą wodą. Ten drugi byłby spoko bo on niema za grosz fioletu a jest super zgaszony i nie złoty (wodę kup na allegro lub popytaj w drogeriach)

Edytowane przez superedzia
Czas edycji: 2010-01-15 o 19:06
superedzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 19:05   #1728
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez superedzia Pokaż wiadomość
rzeczywiście rude....musisz coś z tym zrobić bo dziwnie wygląda dwufazowość koloru na głowie. Ja proponuje ten kolo co kładłaś ostatnio nałóż na odrost ale z wodą mocniejszą
No właśnie tu jest problem bo to fryzjerka mi kładła niby jasny blond Pamiętam tylko zielone opakowanie miedziana głowa na nim a pod tym opakowaniem dwa inne, nie wiem jakie... Od razu w sklepie poznałam, że to Joanna Naturia. Teraz mnie szlag bierze bo fryzjer odpada ( finanse wykorzystane na poprzednią wizytę i jakoś już brak zaufania...). Myślałam o wellatonie 12/0, c12 palette, nawet garnier (choć go nie lubię). Teraz czytam że wellaton to potem żółknie a palette ma rozjaśniacz a garnier nie zawsze wszystkim bierze...
nic tylko
Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 19:10   #1729
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Najlepsze farby BLOND

myśle o loreal recital preference 03....zdjęcie poniżej...a na pallet raczej sie nie zdecyduje....no albo którąś z 111......
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-15, 19:21   #1730
superedzia
Raczkowanie
 
Avatar superedzia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 300
Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
No właśnie tu jest problem bo to fryzjerka mi kładła niby jasny blond Pamiętam tylko zielone opakowanie miedziana głowa na nim a pod tym opakowaniem dwa inne, nie wiem jakie... Od razu w sklepie poznałam, że to Joanna Naturia. Teraz mnie szlag bierze bo fryzjer odpada ( finanse wykorzystane na poprzednią wizytę i jakoś już brak zaufania...). Myślałam o wellatonie 12/0, c12 palette, nawet garnier (choć go nie lubię). Teraz czytam że wellaton to potem żółknie a palette ma rozjaśniacz a garnier nie zawsze wszystkim bierze...
nic tylko
spoko wiem, już wydałaś za dużo więc zależy ile? możesz jeśli 10 zł to spoko to kup sobie poniższą farbę i na 89% nie będziesz musiała nakładać z mocniejszą wodą ale czysty blond kup sobie następnym razem i wodę też. Przypomniałam sobie, że kiedyś w kiosku zwykłym kupiłam taki balsam 12%. Farbe teraz w promocji kupisz np. w drogerii natura. 9:99zł

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
myśle o loreal recital preference 03....zdjęcie poniżej...a na pallet raczej sie nie zdecyduje....no albo którąś z 111......
ale to ciepły odcień wiesz?

---------- Dopisano o 20:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:22 ----------

Cytat:
Napisane przez superedzia Pokaż wiadomość
ale to ciepły odcień wiesz?
ty i Kachula82 macie ten sam problem więc czytaj co jej pisze i też możesz tak zrobić jeśli mi ufasz.

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2010-01-15 o 19:36 Powód: edytuj posty zamiast pisac kolejne
superedzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 19:44   #1731
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Najlepsze farby BLOND

ten preference to bardzo bardzo jasny popielaty blond polecany przez kobietke,która robi tymi farbami.....
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 19:50   #1732
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Superedzia jak możesz wejdź na stronę Rossmanna i zobacz obecną gazetkę. Są tam farby w promocji np Loreal Excell10 i inna i jeszcze inne i zobacz co ewentualnie z tych byś poleciła. Bedę wdzięczna!!! Może tam się udam na zakupy farby.
Aha i rozumiem, że najpierw na odrosty a potem na resztę?

Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2010-01-15 o 19:54
Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 20:44   #1733
superedzia
Raczkowanie
 
Avatar superedzia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 300
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
ten preference to bardzo bardzo jasny popielaty blond polecany przez kobietke,która robi tymi farbami.....
mnie wszedł ciepło ale może Tobie ładnie pokryje

---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 21:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Superedzia jak możesz wejdź na stronę Rossmanna i zobacz obecną gazetkę. Są tam farby w promocji np Loreal Excell10 i inna i jeszcze inne i zobacz co ewentualnie z tych byś poleciła. Bedę wdzięczna!!! Może tam się udam na zakupy farby.
Aha i rozumiem, że najpierw na odrosty a potem na resztę?
no tak jeszcze taniej 7 coś spoko. Ja bym tym palet zrobiła tym popielaty blond i tak to wszystko co masz pomarańczowe trzymaj ok 30 min i na 10 może mniej resztę obserwuj je by ci nie złapało końców na fioletowo.

---------- Dopisano o 21:44 ---------- Poprzedni post napisano o 21:34 ----------

Cytat:
Napisane przez superedzia Pokaż wiadomość
mnie wszedł ciepło ale może Tobie ładnie pokryje

---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 21:30 ----------


no tak jeszcze taniej 7 coś spoko. Ja bym tym palet zrobiła tym popielaty blond i tak to wszystko co masz pomarańczowe trzymaj ok 30 min i na 10 może mniej resztę obserwuj je by ci nie złapało końców na fioletowo.
mówiłam oczywiście 0 219 popielaty blond ale zobacz sobie jeszcze ten 218 czysty blond na włoskach w albumie bo jest ładniejszy nie sugeruj się opakowaniem. Zapytaj czy w Rossmannie mają może balsamy lub wody utleniające (12%) i kup sobie do tego czystego blondu będziesz na pewno w 100% zadowolona

Edytowane przez superedzia
Czas edycji: 2010-01-15 o 20:37
superedzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 21:10   #1734
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez superedzia Pokaż wiadomość
mnie wszedł ciepło ale może Tobie ładnie pokryje

---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 21:30 ----------


no tak jeszcze taniej 7 coś spoko. Ja bym tym palet zrobiła tym popielaty blond i tak to wszystko co masz pomarańczowe trzymaj ok 30 min i na 10 może mniej resztę obserwuj je by ci nie złapało końców na fioletowo.

---------- Dopisano o 21:44 ---------- Poprzedni post napisano o 21:34 ----------


mówiłam oczywiście 0 219 popielaty blond ale zobacz sobie jeszcze ten 218 czysty blond na włoskach w albumie bo jest ładniejszy nie sugeruj się opakowaniem. Zapytaj czy w Rossmannie mają może balsamy lub wody utleniające (12%) i kup sobie do tego czystego blondu będziesz na pewno w 100% zadowolona
Rossmanna tak podałam bo zobaczyłam, że Loreale (tak polecane) są w promocji i to sporej i dodatkowo inne farby. Ale kurde mnie kusi ten c12 mroźny blond Też ma podane 2-4 tony rozjaśniania jak 219.
Chyba jestem uparta Ktoś mi dobrze radzi a mi ciągle coś nie tak
Po prostu c12 aż tak mnie zauroczyło na opakowaniu i na zdjęciach jednej z wizażanek... Ale skoro to ma wyjść blond a nie kurcze pieczone to chyba ulegnę Twoim namowom
Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 21:47   #1735
Niezmienna
Wtajemniczenie
 
Avatar Niezmienna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 648
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez superedzia Pokaż wiadomość
to te rozjaśniacze i wody (balsamy utleniające):
Cytat:
Napisane przez superedzia Pokaż wiadomość

jeśli chodzi o rozjaśniacz to ja osobiście nie polecam ci tych dostępnych w sklepach detalicznych...sto razy lepsze są rozjaśniacze w proszku w pudełkach i do tego kupujesz wodę (balsam utleniający) w zależności od zamiaru i efektu jaki chcesz chyba od 6% do 12%(chyba są nawet mocniejsze). Taki rozjaśniacz kupisz w sklepie, hurtowni fryzjerskiej lub na allegro.
Bardzo dziękuję za odpowiedz

Jeszcze mam takie pytanie<może głupie , ale naprawde się nie znam>
Czy do farby o kolorze miodowy blond moge dodac balsamu utleniającego lub wody....wymieszac i taką mieszankę nałozyc na wlosy??
Bo ja nie chce typowego blondu tylko taki ciepły jasny brązik.

Edytowane przez Niezmienna
Czas edycji: 2010-01-15 o 21:50
Niezmienna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-16, 11:10   #1736
superedzia
Raczkowanie
 
Avatar superedzia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 300
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Rossmanna tak podałam bo zobaczyłam, że Loreale (tak polecane) są w promocji i to sporej i dodatkowo inne farby. Ale kurde mnie kusi ten c12 mroźny blond Też ma podane 2-4 tony rozjaśniania jak 219.
Chyba jestem uparta Ktoś mi dobrze radzi a mi ciągle coś nie tak
Po prostu c12 aż tak mnie zauroczyło na opakowaniu i na zdjęciach jednej z wizażanek... Ale skoro to ma wyjść blond a nie kurcze pieczone to chyba ulegnę Twoim namowom
robiłam i wyszło mi żółtko

---------- Dopisano o 12:10 ---------- Poprzedni post napisano o 12:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Niezmienna Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuję za odpowiedz

Jeszcze mam takie pytanie<może głupie , ale naprawde się nie znam>
Czy do farby o kolorze miodowy blond moge dodac balsamu utleniającego lub wody....wymieszac i taką mieszankę nałozyc na wlosy??
Bo ja nie chce typowego blondu tylko taki ciepły jasny brązik.
tak po prostu wyjmujesz z pudła wodę którą oni proponują i dodajesz swoją tylko zachowaj te same proporcje jeśli tam jest 15 ml to tyle daj swojej. Jeśli dasz wyższy procent 12 np. to wyjdzie ci jaśniejszy
superedzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-16, 11:19   #1737
Niezmienna
Wtajemniczenie
 
Avatar Niezmienna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 648
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez superedzia Pokaż wiadomość
tak po prostu wyjmujesz z pudła wodę którą oni proponują i dodajesz swoją tylko zachowaj te same proporcje jeśli tam jest 15 ml to tyle daj swojej. Jeśli dasz wyższy procent 12 np. to wyjdzie ci jaśniejszy

DziękujęJesteś nieoceniona
Niezmienna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-16, 12:00   #1738
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez superedzia Pokaż wiadomość
robiłam i wyszło mi żółtko
to czym te farby się różnią? Np c10 to platyna i 219 też i rozjaśniają o 2-4 tony. Różnią się składem? Ja to jednak jestem zielona w farbach blond...
Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-16, 12:05   #1739
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez superedzia Pokaż wiadomość
a to są farby, które stosowałam więcej niż raz i polecam wam z pewnością (mówię o tych dostępnych w drogeriach)
A czy możesz mi powiedzieć czy jest jakaś różnica między 111 color naturals i 111 belle color czy to praktycznie identyczne kolory? (belle color wydaje się cieplejszy, ale pewnie tylko na zdjęciu ;p)
edit. juz widze ze padlo podobne pytanie i odpowiedz, sorry ;p

Edytowane przez Jazzlyn
Czas edycji: 2010-01-16 o 16:42
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-16, 14:46   #1740
kedud86
Raczkowanie
 
Avatar kedud86
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 284
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Hej blondyny kochane. To moje włoski dwa tygodnie po farbowaniu wellatonem 12/0. Myję głowę dwa razy w tygodniu i stosuję do mycia płukankę niebieską delia. Aż tak bardzo mi nie zżółkły. Spód trochę może, ale to dlatego pewnie że ciemniejszy był. Buziaki. P.S. Światło dzienne i sorki, że takie duze te zdjęcia.
kedud86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:06.