Samoopalacz - problem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-29, 06:37   #1
vin_rouge
Raczkowanie
 
Avatar vin_rouge
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 35
Wyślij wiadomość przez MSN do vin_rouge

Samoopalacz do twarzy - problem z trwaloscia


Witam. Mam nadzieje, ze to poprawy dzial na watek

Mam do was pytanie dotyczace samoopalaczy do twarzy, albo konktetnie jedego, ktorego zaczelam uzywac - Lancome Flash Bronzer (http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=674). To moje poczatki z samoopalaczami dlatego mam do was pytanie.

Jak dlugo takie samoopalacze utrzymuja sie na twarzy? Wg. komentarzy na temat tego produktu jego trwalosc to okolo 2-3 dni. U mnie natomiast szedl on calkowicie juz drugiego dnia! Nalozylam go wieczorem na drugi dzien uzyskujac piekna opalenizne. Jednak dzisiaj, 2 dni pozniej, po samoopalaczu ani sladu. Czy ma to zwiazek z kosmetykami do oczyszczania twarzy? Uzywam serii Vichy Normaderm (krem na dzien, na noc + zel dy mycia), ktora moze jest zbyt mocna i powoduje odbarwienie samoooapalacza. W takim razie jakich kosmetykow uzywac, aby samoopalaczacz trzymal sie choc dzien dluzej? Jakos nie cieszy mnie wizja nakladania go codziennie...
Pozdrowienia dla was, i dzieki z gory za pomoc

Edytowane przez vin_rouge
Czas edycji: 2009-09-29 o 06:39
vin_rouge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-29, 12:37   #2
SaraSara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: stolica
Wiadomości: 475
Dot.: Samoopalacz do twarzy - problem z trwaloscia

Cytat:
Napisane przez vin_rouge Pokaż wiadomość
Witam. Mam nadzieje, ze to poprawy dzial na watek

Mam do was pytanie dotyczace samoopalaczy do twarzy, albo konktetnie jedego, ktorego zaczelam uzywac - Lancome Flash Bronzer (http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=674). To moje poczatki z samoopalaczami dlatego mam do was pytanie.

Jak dlugo takie samoopalacze utrzymuja sie na twarzy? Wg. komentarzy na temat tego produktu jego trwalosc to okolo 2-3 dni. U mnie natomiast szedl on calkowicie juz drugiego dnia! Nalozylam go wieczorem na drugi dzien uzyskujac piekna opalenizne. Jednak dzisiaj, 2 dni pozniej, po samoopalaczu ani sladu. Czy ma to zwiazek z kosmetykami do oczyszczania twarzy? Uzywam serii Vichy Normaderm (krem na dzien, na noc + zel dy mycia), ktora moze jest zbyt mocna i powoduje odbarwienie samoooapalacza. W takim razie jakich kosmetykow uzywac, aby samoopalaczacz trzymal sie choc dzien dluzej? Jakos nie cieszy mnie wizja nakladania go codziennie...
Pozdrowienia dla was, i dzieki z gory za pomoc
Dokładnie tak, samoopalacz będzie schodził jak zmywasz buzię rano i wieczorem tonikami i żelami do mycia...Nie ma szans żeby wytrwał. Nie zapomina,że on nie wnika w skórę tylko pozostaje jak wartwa na powierzchni naskórka...więc pocierając, idąc na basen, zmywając makijaz zmywasz samoopalacz...
Ja robię tak,że w sobote rano peeling, maseczka nawilżająca i na to samoopalacz...i dzień be zmakijazu chodzę...
Ale pocieszę cię - u mnie na twarzy samoopalacz daje efekt,,,ale na dekolcie i szyi-zero. Próbowałam setek samoopalaczy i nic...na solarium nie chodze to nie wiem...ale słoneczko prawdziwe mnie opala...
A może spróbuj innej firmy? Polecam ci żel Loreala...wiem,że żel brzmi dziwnie,ale jest na prawdę po 1 baaardzo przyjemny, szybko się wchłania a ponadto zaraz po nałożeniu jest efekt.
Mam nadzieje,że pomogłam próbuj, testuj...
__________________
Gdy nie widzać drogi idź za głosem serca.Ale wtedy bądź pewna,że czeka cię siarczysty kop w samo serce.Moje rozpadło się na milion kawałków.
SaraSara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:12.