Kosmetyki M.A.C cz. 2 - Strona 104 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-24, 23:45   #3091
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość
Hihi już się nie mogę doczekać

Byłam wczoraj w MACu w Złotych i poprosiłam o dobór podkładu matowego w płynie dla cery mieszanej skłonnej do przesuszeń. Pani cały czas rozmawiała ze mną o odcieniach NC20/25/30 i niby taki dostałam ale w domu zobaczyłam że próbka jest podpisana NW25.
Sfrustrowałam się trochę bo próby wieczorem wypadły całkiem całkiem, natomiast rano próba wypadła nieciekawie. Podkład odznacza mi się na skórze a po półgodzinie znikł wygląda na to że się całkowicie wchłonął mimo , że miałam bazę (jakaś polska wprawdzie) chlip
Może powinnam się udać do jakiejś konkretnej osoby w MACu po pomoc polecicie kogoś?

Kamilu, Ty wspominałeś, że znasz dziewczyny z MAca więc może polecisz mi kogoś
miałaś studio fix płynny ? ja bym ci dał NC 15 ewentualnie 20, one wcale nie są takie jasne, ja 15 uzywam bardzo często

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
razem z Dominiką ? bo bardzo chętnie odbiorę Was z dworca
a o której macie powrotny pociąg?


hihi tony kosmetyków pod ręką
nie zdziwią się na cle?


eustachy a Ty nie zjawisz się na zlocie MAComaniaczko?? bilecik na pociąg i dalej!
a co do podkładu... kurczę... ciężko Ci będzie znaleźć matujący nie przesuszający... ja od siebie mogę polecić (nie wiem czy testowałaś) Revlona Colorstay. Ze wszystkich jakie testowałam ten wysusza najmniej.
tego nie wiem, dominika milczy

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
coś im się zaświeciło na tym ichnim monitorku i Pan się dobrał do mojego bagażu no i się zdziwił
pomysl jak się dziwią jak otwierają mój bagaż

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
mam złą wiadomość

mój piątkowy przyjazd do Poznania stoi pod znakiem zapytania
miałam dziś pewien niefajny zabieg u chirurga i drugi mam właśnie w piątek nie wiem nawet czy pojadę w czwartek mierzyć suknie ślubne.. a nawet jeśli pojadę, to na pewno w Poznaniu na noc nie zostanę, tak jak planowałam.. zabieg mam w piątek o 11.30, ale doktor będzie szedł prosto z przychodni i może się spóźnić.. dziś czekałam na niego prawie godzinę nie wiem więc o której będę 'po' i czy będzie sens jechać do Poznania.. poza tym nie wiem czy po takim cięciu, to rozsądne jechać tak sobie samemu pociągiem

przepraszam też dziewczyny, którym obiecałam dziś wysłać MACzki.. ale przez ten zabieg nie miałam do tego głowy.. ale obiecuję, że wyślę jutro.. zaraz biorę się za ich spakowywanie

jejciu, nie wiem co zrobić z tym piątkiem
może przyjedźcie do mnie
Marti, zabieg wazniejszy, ale może sie uda pogodzic to ze zlotem, trzymamy kciuki

jednak jade TLK do POZ więc moze o 12stej z minutami cie zgarnę
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 00:01   #3092
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
miałaś studio fix płynny ? ja bym ci dał NC 15 ewentualnie 20, one wcale nie są takie jasne, ja 15 uzywam bardzo często
Tak, mam studio fix w płynie, tym razem po próbki podjadę jednak do Arkadii i spróbuje tych dwóch kolorów.

Edytowane przez eustachy
Czas edycji: 2009-11-25 o 19:22
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 00:05   #3093
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość
Tak, mam studio fix w płynie, tym razem po próbki podjadę jednak do Arkadii i spróbuje tych dwóch kolorów.
spróbuj bo SF minimalnie ciemnieje na twarzy
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 11:05   #3094
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Jak już mówimy o zielonych oczach Umyśliłam sobie brązy na jesienną odmianę ale ponieważ w brązach wyglądam tragicznie potrzebuję czegoś mocno kontrastującego, ożywiającego i nie wiem co Jasnozielony liner będzie dobry?
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 13:45   #3095
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
pomału... a jak długo trwa ten zabieg? i jak długo Ty jedziesz do Poznania od siebie? Kamil mówił coś o tym, że moglibyście wracać razem...? zawsze nie byłabyś sama...
zabieg trwa bardzo krótko. wczoraj jakieś 20 minut..
bardziej się boję o to co będzie 'po'.. dostaję bardzo dużą dawkę znieczulenia i żebym orła gdzieś nie wywinęła ale postaram się Kasiu

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Ojjj...powodzenia z chirurgami A na paczki poczekamy Nie martw się
dzięki Martuś paczusia dziś wysłana

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Marti współczuję i trzymam kciuki za Wasze spotkanie!
dziękuję

Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość
Powodzenia a paczkami się nie przejmuj poczekamy
dziękuję wysłałam dziś to co miałam wysłać

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
Marti, zabieg wazniejszy, ale może sie uda pogodzic to ze zlotem, trzymamy kciuki

jednak jade TLK do POZ więc moze o 12stej z minutami cie zgarnę
postaram się.. wiem, że TLK jest w Koninie o 12.15.. najlepiej by było jakbym na niego zdążyła.. ale szczerze mówiąc wątpię później jest chyba po 13ej EC albo IC.. poświęcę się

umówmy się, że do Was zadzwonię.. mam numer do Kasi.. wezmę ze sobą wszystkie Wasze skarby i jeśli będę się czuć dobrze, to przyjadę a gdzie to nasze spotkanie ma być? gdzie w okolicach PKP?



podsumowując: wysłałam dziś paczusie do Eustachego, Martaboy, princess_of_agony i Myszołapki
__________________

mój blog

www.beautyness.pl




Edytowane przez martiryb
Czas edycji: 2009-11-25 o 13:47
martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 15:29   #3096
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
spróbuj bo SF minimalnie ciemnieje na twarzy
ooo a to nie zauważyłam ale ja mam próbkę 15 więc to już w ogóle jaśniuteńkie.


Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
zabieg trwa bardzo krótko. wczoraj jakieś 20 minut..
bardziej się boję o to co będzie 'po'.. dostaję bardzo dużą dawkę znieczulenia i żebym orła gdzieś nie wywinęła ale postaram się Kasiu
biedulka!
ale to dosyć, że znieczulenie będziesz miała
będziemy trzymać kciuki żeby się udał przyjazd! a do knajpki którą zarezerwowałam to chyba podjedziemy tramwajem, bo praktycznie to w samiutkim centrum, 3 czy 4 przystanki tramwajem ale pieszo to kawałek spacerkiem od Dworca. Nie wiem jak dobrze znasz Poznań...
Po Kamila i Dominikę (?) wyjdę na Dworzec, jakby co to jeśli oni nie będą mieli nic przeciwko najwyżej podskoczę po Ciebie później jak dasz sygnał i Cię szybciutko przywiozę

Cytat:

postaram się.. wiem, że TLK jest w Koninie o 12.15.. najlepiej by było jakbym na niego zdążyła.. ale szczerze mówiąc wątpię później jest chyba po 13ej EC albo IC.. poświęcę się
EC jedzie 52 min. także około 14.30 byś dołączyła jakby co
ja też się poświęcam bo od wczoraj ledwo co łykać mogę jedzenie tak mnie gardło boli. Ale walczę wszelkimi dostępnymi środkami, od czosnku po płukanki wodą utlenioną itp. Nic mi nie jest, spokojnie raczej to nie świńska grypa, ale po prostu tylko boli mnie gardło... na szczęście na razie kuracja przynosi efekt

Cytat:
umówmy się, że do Was zadzwonię.. mam numer do Kasi.. wezmę ze sobą wszystkie Wasze skarby i jeśli będę się czuć dobrze, to przyjadę a gdzie to nasze spotkanie ma być? gdzie w okolicach PKP?
byłam dzisiaj zarezerwować tę knajpkę. Ale się uśmiałam zagadałam kobietkę że będziemy mieli takie małe spotkanko fanów jednej firmy kosmetycznej a ona zaciekawiona "A można spytać jakiej?" i zaczęła wypytywać o ceny, itp. Ja się trochę przeraziłam, że może ona myśli że my sprzedawać chcemy czy coś....i mówię, że my handlować nimi nie będziemy na co ona "Kurczę, szkoda, puder potrzebuję..."

a to miejsce to bardzo klimatyczna kawiarenka gdzie można świetny obiadek też wszamać i duuuuużą moją ukochana kawę po amerykańsku, ale wcale nie dlatego ją wybrałam serio
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 15:44   #3097
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Jak już mówimy o zielonych oczach Umyśliłam sobie brązy na jesienną odmianę ale ponieważ w brązach wyglądam tragicznie potrzebuję czegoś mocno kontrastującego, ożywiającego i nie wiem co Jasnozielony liner będzie dobry?
Jasnozielony, turkusowy, fuksjowy...

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
dzięki Martuś paczusia dziś wysłana
!!!

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
byłam dzisiaj zarezerwować tę knajpkę. Ale się uśmiałam zagadałam kobietkę że będziemy mieli takie małe spotkanko fanów jednej firmy kosmetycznej a ona zaciekawiona "A można spytać jakiej?" i zaczęła wypytywać o ceny, itp. Ja się trochę przeraziłam, że może ona myśli że my sprzedawać chcemy czy coś....i mówię, że my handlować nimi nie będziemy na co ona "Kurczę, szkoda, puder potrzebuję..."
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-25, 17:18   #3098
mavika
Zakorzenienie
 
Avatar mavika
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 6 629
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

dzięki dziwczyny. fiolety tez lubie uzywam i mam kilka. co myslicie o tej aukcji? nie ma nazw kolorow i nie wiem ktory to deep blue green http://allegro.pl/item825100064_mac_...l_gratisy.html
__________________
Wątek ciuchowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post38561988
mavika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 17:27   #3099
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez mavika Pokaż wiadomość
dzięki dziwczyny. fiolety tez lubie uzywam i mam kilka. co myslicie o tej aukcji? nie ma nazw kolorow i nie wiem ktory to deep blue green http://allegro.pl/item825100064_mac_...l_gratisy.html

Na tej aukcji nie kupisz pigmentów MACa tylko podróbki. Niestety nie kupisz oryginalnych odsypek za 1,49... w pierwszym poście są podani sprawdzeni sprzedawcy.
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo

Edytowane przez martaboy
Czas edycji: 2009-11-25 o 17:30
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 17:34   #3100
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
biedulka!
ale to dosyć, że znieczulenie będziesz miała
będziemy trzymać kciuki żeby się udał przyjazd! a do knajpki którą zarezerwowałam to chyba podjedziemy tramwajem, bo praktycznie to w samiutkim centrum, 3 czy 4 przystanki tramwajem ale pieszo to kawałek spacerkiem od Dworca. Nie wiem jak dobrze znasz Poznań...
Po Kamila i Dominikę (?) wyjdę na Dworzec, jakby co to jeśli oni nie będą mieli nic przeciwko najwyżej podskoczę po Ciebie później jak dasz sygnał i Cię szybciutko przywiozę
Poznań znam średnio.. wiem tylko gdzie jest Głogowska i salony sukien ślubnych no i dworzec PKP zadzwonię do Ciebie jak będę 'po' i się ugadamy

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
a to miejsce to bardzo klimatyczna kawiarenka gdzie można świetny obiadek też wszamać i duuuuużą moją ukochana kawę po amerykańsku, ale wcale nie dlatego ją wybrałam serio
ja bardzo chętnie, bo od rana pewnie nic nie zjem ze stresu..
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 17:41   #3101
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
Poznań znam średnio.. wiem tylko gdzie jest Głogowska i salony sukien ślubnych no i dworzec PKP zadzwonię do Ciebie jak będę 'po' i się ugadamy
hihi
no to dobrze będę czekała na telefony od wszystkich i się jakoś będziemy organizować. Wstępnie na 13 zaklepię knajpkę




Cytat:
ja bardzo chętnie, bo od rana pewnie nic nie zjem ze stresu..
nooo a tam sa takie pyszne sałatki i tosty bajeranckie i tarty i w ogóle idę sobie coś wszamać
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-25, 18:09   #3102
6cf34e7e8f39cee75534fdb852be8187cc381168_600e0a0280783
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 848
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cześć wam, ponieważ zbliża się sylwester to trzeba zrobić mocniejszy makijaż i przypadkiem trafiłam na tą firmę a dokładniej na pigment. Kolory są śliczne, ale jestem zielona i nie wiem co zrobić z takim pigmentem Można go bezpośrednio nałożyć na powiekę?? Odcień będzie tak samo intensywny jak na zdjęciach z aukcji??
6cf34e7e8f39cee75534fdb852be8187cc381168_600e0a0280783 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 18:10   #3103
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

hej dziewczyny, ja jednak przyjade wcześniej to nieco ale chce pobuszować w Browarze Kasiu wyslij mi swój numer na pw, to jutro zadzwonie i sie dogadamy, mną się nie martw ja trafie na miejsce, zajmij się marta jakby co
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 19:29   #3104
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Jak już mówimy o zielonych oczach Umyśliłam sobie brązy na jesienną odmianę ale ponieważ w brązach wyglądam tragicznie potrzebuję czegoś mocno kontrastującego, ożywiającego i nie wiem co Jasnozielony liner będzie dobry?
Może pomarańczka?

---------- Dopisano o 20:27 ---------- Poprzedni post napisano o 20:25 ----------

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość

dziękuję wysłałam dziś to co miałam wysłać

podsumowując: wysłałam dziś paczusie do Eustachego, Martaboy, princess_of_agony i Myszołapki
Dziękuję

---------- Dopisano o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:27 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
hihi
no to dobrze będę czekała na telefony od wszystkich i się jakoś będziemy organizować. Wstępnie na 13 zaklepię knajpkę





nooo a tam sa takie pyszne sałatki i tosty bajeranckie i tarty i w ogóle idę sobie coś wszamać
Co za uczta a ja wrzuciłam dla Ciebie Blackberry do swatchy
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 19:38   #3105
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Jasnozielony, turkusowy, fuksjowy...
O... moze z jakiegoś fuksjowego pigmentu linerek sobie zrobię

Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość
Może pomarańczka?
Może być ale niestety pomarańcza przy "gaszącym" kolor oka brązie może mi nie ożywiać - lubię pomarańcz ale z czymś ostrzejszym (fiolet, fuksja).
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 19:43   #3106
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Jasnozielony, turkusowy, fuksjowy...
O, podsunełaś mi pewnien pomysł ciekawe jak wypadnie połączenie Spiced chocolate, Blackberry i fuksji muszę spróbować
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 19:45   #3107
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

[1=6cf34e7e8f39cee75534fdb 852be8187cc381168_600e0a0 280783;15500429]Cześć wam, ponieważ zbliża się sylwester to trzeba zrobić mocniejszy makijaż i przypadkiem trafiłam na tą firmę a dokładniej na pigment. Kolory są śliczne, ale jestem zielona i nie wiem co zrobić z takim pigmentem Można go bezpośrednio nałożyć na powiekę?? Odcień będzie tak samo intensywny jak na zdjęciach z aukcji??[/QUOTE]

Można nakładać bezpośredno, a najlepiej na jakąś bazę, będą się lepiej trzymać, a kolory będą jaskrawsze

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
O... moze z jakiegoś fuksjowego pigmentu linerek sobie zrobię
Taaaak! Fuchsia na zielonym oku wygląda świetnie

---------- Dopisano o 20:45 ---------- Poprzedni post napisano o 20:44 ----------

Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość
O, podsunełaś mi pewnien pomysł ciekawe jak wypadnie połączenie Spiced chocolate, Blackberry i fuksji muszę spróbować
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 19:49   #3108
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
O... moze z jakiegoś fuksjowego pigmentu linerek sobie zrobię


Może być ale niestety pomarańcza przy "gaszącym" kolor oka brązie może mi nie ożywiać - lubię pomarańcz ale z czymś ostrzejszym (fiolet, fuksja).
fuksja tez mnie zainspirowała , ciekawe czy mi podpasuje z brązami .

---------- Dopisano o 20:49 ---------- Poprzedni post napisano o 20:48 ----------

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Taaaak! Fuchsia na zielonym oku wygląda świetnie

---------- Dopisano o 20:45 ---------- Poprzedni post napisano o 20:44 ----------

eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 20:16   #3109
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość


Co za uczta a ja wrzuciłam dla Ciebie Blackberry do swatchy
już biegnę sprawdzać

o mamo jakie Ty masz ładne te oczka!!! takie zieloniutkie tęczówki!!!!przepiękne!!! no i ładnie się to komponuje u Ciebie
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog

Edytowane przez kasiaj85
Czas edycji: 2009-11-25 o 20:19
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-25, 20:53   #3110
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
już biegnę sprawdzać

o mamo jakie Ty masz ładne te oczka!!! takie zieloniutkie tęczówki!!!!przepiękne!!! no i ładnie się to komponuje u Ciebie
Dziękuję bardzo
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 21:22   #3111
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez UmbraDomini Pokaż wiadomość
Nie mogę się powstrzymać po prostu: http://allegro.pl/item829287260_oryg..._mac_nowa.html . Tym bardziej, że na innej aukcji ma za 80 PLN tą sama paletę (tylko bez napisu "MAC"). Troszkę to przerażające...

P.S. Udanego poznańskiego minizlotu
nie no... to by chyba trzeba napisać gdzieś???? a może bezpośrednio użytkownikowi???
normalnie padłam i nie wstaję... wszystkie cienie MACa dostepne w sklepie prawie teraz w jednej wielkiej palecie... trzeba by napisać żeby właściciel podał nazwy cieni bo przecież wiadomo, że cienie MACa takowe posiadają... ciekawe czy wymyśliliby 120 nazw....
masakra... to jest chamstwo i złodziejstwo... i jeszcze ktoś to kupił.... hahahahah pusty śmiech....

mam nadzieję, że się uda zlocik
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 21:37   #3112
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
nie no... to by chyba trzeba napisać gdzieś???? a może bezpośrednio użytkownikowi???
normalnie padłam i nie wstaję... wszystkie cienie MACa dostepne w sklepie prawie teraz w jednej wielkiej palecie... trzeba by napisać żeby właściciel podał nazwy cieni bo przecież wiadomo, że cienie MACa takowe posiadają... ciekawe czy wymyśliliby 120 nazw....
masakra... to jest chamstwo i złodziejstwo... i jeszcze ktoś to kupił.... hahahahah pusty śmiech....

mam nadzieję, że się uda zlocik
Wysłać maila użytkownikowi który to kupił wraz z linkami do Nas, strony Maca i np. specktry

uda się

Edytowane przez eustachy
Czas edycji: 2009-11-25 o 21:39
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 23:07   #3113
m-habibi
Zakorzenienie
 
Avatar m-habibi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 699
GG do m-habibi
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez UmbraDomini Pokaż wiadomość
Nie mogę się powstrzymać po prostu: http://allegro.pl/item829287260_oryg..._mac_nowa.html . Tym bardziej, że na innej aukcji ma za 80 PLN tą sama paletę (tylko bez napisu "MAC&quot. Troszkę to przerażające...

P.S. Udanego poznańskiego minizlotu
Napisalam do nich wczoraj kilka milych slow, bo wlasnie nie moglam sie powstrzymac Na co pani mi odpisala drwiaco, ze ciekawe rzeczy i czy ma przedstawic paragon ze sklepu w usa takze odpisalam, ze bardzo chetnie go zobacze i wytlumaczylam dlaczego. oczywiscie sie nie doczekalam tego paragonu zakladam, ze usiluje go stworzyc bo innej opcji nie widze

EDIT: i pochwale sie, ze juz doprowadzilam do zawieszenia konta jednego podrobkowicza

Edytowane przez m-habibi
Czas edycji: 2009-11-25 o 23:26
m-habibi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-26, 07:15   #3114
mavika
Zakorzenienie
 
Avatar mavika
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 6 629
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

kupialm odcienie:
deep blue green
teal
acid orange
tan
jardin aires
i jakis glitter z lososiowymi drobinkami
jednak na innej aukcji
__________________
Wątek ciuchowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post38561988
mavika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-26, 07:49   #3115
Maleka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 8
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

hej a polecacie M.A.C. Blot Powder / Pressed ja myślę o kolorze light bądź medium.
http://www.maccosmetics.com/product/...PRODUCT_ID=301
Maleka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-26, 07:51   #3116
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez m-habibi Pokaż wiadomość
Napisalam do nich wczoraj kilka milych slow, bo wlasnie nie moglam sie powstrzymac Na co pani mi odpisala drwiaco, ze ciekawe rzeczy i czy ma przedstawic paragon ze sklepu w usa takze odpisalam, ze bardzo chetnie go zobacze i wytlumaczylam dlaczego. oczywiscie sie nie doczekalam tego paragonu zakladam, ze usiluje go stworzyc bo innej opcji nie widze

EDIT: i pochwale sie, ze juz doprowadzilam do zawieszenia konta jednego podrobkowicza
może będzie ich coraz mniej....
co za bezczelność.... Ejjj ta paletka jest fajna i myślę, że jakby ją wystawili po prostu jako no name za 200zl to też ktoś by to kupił... nie wiem, jakieś początkujące osoby itp... po co od razu firmować produkt super marką i szerzyć podróby....


pani Ci zaraz w PS zmajstruje paragon że hej!

Cytat:
Napisane przez mavika Pokaż wiadomość
kupialm odcienie:
deep blue green
teal
acid orange
tan
jardin aires
i jakis glitter z lososiowymi drobinkami
jednak na innej aukcji
Teal i Tan to moje ukochane (.... noooo dooobra, jedne z ukochanych) kolorki!! jeśli zamówiłaś od sprawdzonego sprzedawcy to będziesz zadowolona!!!

---------- Dopisano o 08:51 ---------- Poprzedni post napisano o 08:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Maleka Pokaż wiadomość
hej a polecacie M.A.C. Blot Powder / Pressed ja myślę o kolorze light bądź medium.
http://www.maccosmetics.com/product/...PRODUCT_ID=301
ja polecam bardzo bo ten puder po prostu działa jak powinien świetnie matuje i nie robi maski. Jednak polecam Ci kolor Medium, ja też mam straszliwie wręcz jasną karnację (NC15 w MACu,inne firmy mi własciwie nie pasują do końca kolorystycznie) i namówiono mnie tu na Medium i idealnie pasuje jest bardzo jaśniutki!
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-26, 09:23   #3117
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez m-habibi Pokaż wiadomość
Napisalam do nich wczoraj kilka milych slow, bo wlasnie nie moglam sie powstrzymac Na co pani mi odpisala drwiaco, ze ciekawe rzeczy i czy ma przedstawic paragon ze sklepu w usa takze odpisalam, ze bardzo chetnie go zobacze i wytlumaczylam dlaczego. oczywiscie sie nie doczekalam tego paragonu zakladam, ze usiluje go stworzyc bo innej opcji nie widze

EDIT: i pochwale sie, ze juz doprowadzilam do zawieszenia konta jednego podrobkowicza
Ta sprzedająca już miała zlikwidowane jedno konto z tego powodu i jak widać mogła założyć nowe, przykre jest to, że allegro ma to gdzieś
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-26, 10:56   #3118
m-habibi
Zakorzenienie
 
Avatar m-habibi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 699
GG do m-habibi
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
może będzie ich coraz mniej....
co za bezczelność.... Ejjj ta paletka jest fajna i myślę, że jakby ją wystawili po prostu jako no name za 200zl to też ktoś by to kupił... nie wiem, jakieś początkujące osoby itp... po co od razu firmować produkt super marką i szerzyć podróby....


pani Ci zaraz w PS zmajstruje paragon że hej!






ja polecam bardzo bo ten puder po prostu działa jak powinien świetnie matuje i nie robi maski. Jednak polecam Ci kolor Medium, ja też mam straszliwie wręcz jasną karnację (NC15 w MACu,inne firmy mi własciwie nie pasują do końca kolorystycznie) i namówiono mnie tu na Medium i idealnie pasuje jest bardzo jaśniutki!
No dokladnie tak Inni sprzedaja te palety po 100-200zl, wiec moze pani liczyla, ze jak wystawi za 450zl, to wszyscy beda mysleli, ze to oryginal

co do blota potwierdzam

Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość
Ta sprzedająca już miała zlikwidowane jedno konto z tego powodu i jak widać mogła założyć nowe, przykre jest to, że allegro ma to gdzieś
moze wyczerpia sie jej zapasy kont typu mama, tata, ciocia...

a tak w ogole, to zauwazylam, ze all bardziej reaguje na zgloszenia opisowe takze do dziela
m-habibi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-26, 11:04   #3119
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez m-habibi Pokaż wiadomość
a tak w ogole, to zauwazylam, ze all bardziej reaguje na zgloszenia opisowe takze do dziela
jakos nie zauwazyłem, allegro ma się za posrednika i umywa ręce, marzy mi się żeby zapłacili kilka milionów euro kary jak ebay, jeżeli tak się stanie to stawiam wszystkim szampana musimy tylko poczekać aż jakiś koncern wytoczy im proces
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-26, 11:15   #3120
m-habibi
Zakorzenienie
 
Avatar m-habibi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 699
GG do m-habibi
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
jakos nie zauwazyłem, allegro ma się za posrednika i umywa ręce, marzy mi się żeby zapłacili kilka milionów euro kary jak ebay, jeżeli tak się stanie to stawiam wszystkim szampana musimy tylko poczekać aż jakiś koncern wytoczy im proces
to fakt, malo kiedy cos robia, no ale jednak czasem robia, chociaz ta ich robota, to jak igla w...
zatem czekamy!
m-habibi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:41.