Clinique - kolorówka - Strona 160 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-25, 16:25   #4771
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Ale śliczności
Dlaczego wszystko co ładne,jest poza moim zasięgiem
Dlaczego poza ? Nie masz konta na allegro ? Biedaku
Ja je ustrzeliłam rano
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-25, 16:30   #4772
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Dlaczego poza ? Nie masz konta na allegro ? Biedaku
Ja je ustrzeliłam rano

Mam konto,ale co mi po nim,jak kupić nie mogę.Pocieszam się tym,że jeden z kolorów,ten środkowy mam już w swojej palecie (jest prześliczny)
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-25, 17:19   #4773
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
A masz takie Mariolu?

Nie, z Clinique nie mam żadnych Ale ten zestaw kolorystyczny do mnie przemawia
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-25, 17:30   #4774
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Nie, z Clinique nie mam żadnych Ale ten zestaw kolorystyczny do mnie przemawia
uuuu błąd ! Musisz mieć jakieś w swoich zbiorach Ja uwielbiam dwójki Strawberry Fudge i quada Pink Chocolate
A dzisiaj TŻ mi przywiózł dwójkę Victorian Pink z niemcowa
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-25, 18:14   #4775
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Są cudne!! akurat moje kolory.
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-25, 18:30   #4776
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
były były

nom, to fakt choć ostatnio podobają mi się jaśniejsza cera


Muszę więc spróbować z jakimś Lancome nie miałam żadnego tej firmy dotychczas
Ooo... to błąd Polecam bardzo Fatale, Hypnose Onyx, Virtuose i Definicils
__________________


"Cierpliwość - spokój, że przecież się stanie..."


/J. Twardowski/
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-25, 18:39   #4777
Myszaczek
Raczkowanie
 
Avatar Myszaczek
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 65
Dot.: Clinique - kolorówka

Witam wszystkie Clinique'o-maniaczki
Ja z pytaniem do Was, bo szukam podkładu. Cera wrażliwa, skłonna do trądziku różowatego, oleista i w ogóle same nieszczęścia. No i się na Clinique uparłam, bo mam już Claryfing Makup Powder (kompakt, lubię je najbardziej) - ładnie sie nosi na co dzień, tylko nieco za słabo kryje i nie ma filtra, a mi by się chciało, by mat był (średni może), by kryło zaczerwienienia, nie zatykało i filtr miało (wiem, szukam ideału). Najlepiej jeszcze, żeby w kompakcie było, ale... jak się nie da to trudno.
No i znalazłam na allegro coś takiego:
http://s206.allegro.pl/item346919914...fundation.html
Czy ktoś to w ogóle zna i wie, czy to warte zachodu?
No i czy do dostanie w Polsce na przykład gdzieś, żeby pewnym oryginalności i świeżości być (najlepiej drogą internetową, bo niestety zdrówko nie daje mi biegać po drogeriach). Bo szukam w googlach, szukam i nic!
A może jakieś inne typy by się znalazły?
pozdrawiam
M...
(Monika
Myszaczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-25, 18:55   #4778
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
uuuu błąd ! Musisz mieć jakieś w swoich zbiorach Ja uwielbiam dwójki Strawberry Fudge i quada Pink Chocolate
A dzisiaj TŻ mi przywiózł dwójkę Victorian Pink z niemcowa
Ale kocica kusicielka Powstrzymuje mnie to, że one są perłowe, a podobno w pewnym wieku należy unikać perłowych cieni No i ja się nie znam na podróbkach, dlatego na all nigdy nie kupilam nic z kolorówki Zaufałam Zenkowi i Kotce z truskawki i tak jakoś trwam przy nich, więc jak pojawią się na tru, to pewnie ulegnę A Ty jak dostaniesz te z allegro to koniecznie będziesz musiała je obfotografować na wszystkie strony i napisać komentarz z użytkowania
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-25, 19:01   #4779
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Ale kocica kusicielka Powstrzymuje mnie to, że one są perłowe, a podobno w pewnym wieku należy unikać perłowych cieni No i ja się nie znam na podróbkach, dlatego na all nigdy nie kupilam nic z kolorówki Zaufałam Zenkowi i Kotce z truskawki i tak jakoś trwam przy nich, więc jak pojawią się na tru, to pewnie ulegnę A Ty jak dostaniesz te z allegro to koniecznie będziesz musiała je obfotografować na wszystkie strony i napisać komentarz z użytkowania
Phi, sprawdziłam w profilu i jesteś zaledwie 5 lat starsza ode mnie więc bez przesady z tym pewnym wiekiem
W Cliniquach ta perła nie jest nahalna ino bardzo subtelna. Większość cieni nadaje się do dziennego makijażu
A na tru to niby co kupujesz ? Podróby. I na dodatek przeterminowane
Kocica ? Do ava pijesz ? To wiedz, że jest na nim mój kocur Fidel
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-25, 19:03   #4780
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Clinique - kolorówka

Myszaczek witaj
Niestety serie takie jak Active Lab, Active White i Derma White nie sa dostepne w Polsce. Musisz polowac w sklepach internetowych lub posilic sie pomoca "zagramaniczna"
Pod twoj opis podkladu, ktorego szukasz moze podejsc mus Derma White, tuj est link do opisu o nim (krycie od lekkiego po srednie, do cery mieszanej i tlustej, matowe wykonczenie) -
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...&postcount=140
Sa rowniez kompakty z tych serii, ktorych nazwy podalam wyzej (faktor 15 kazdego z nich) oraz nowsza wersja kompaktu Perfectly Real z faktorem 15 oraz kompakt Superbalanced (ten sam faktor).
Tutaj jest dostepnych kilka z tych kompaktow -
http://us.strawberrynet.com/makeup.a...d=280&goChar=C
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-25, 19:25   #4781
buzichocho
Zakorzenienie
 
Avatar buzichocho
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 6 675
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Myszaczek Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Clinique'o-maniaczki
Ja z pytaniem do Was, bo szukam podkładu. Cera wrażliwa, skłonna do trądziku różowatego, oleista i w ogóle same nieszczęścia. No i się na Clinique uparłam, bo mam już Claryfing Makup Powder (kompakt, lubię je najbardziej) - ładnie sie nosi na co dzień, tylko nieco za słabo kryje i nie ma filtra, a mi by się chciało, by mat był (średni może), by kryło zaczerwienienia, nie zatykało i filtr miało (wiem, szukam ideału). Najlepiej jeszcze, żeby w kompakcie było, ale... jak się nie da to trudno.
No i znalazłam na allegro coś takiego:
http://s206.allegro.pl/item346919914...fundation.html
Czy ktoś to w ogóle zna i wie, czy to warte zachodu?
No i czy do dostanie w Polsce na przykład gdzieś, żeby pewnym oryginalności i świeżości być (najlepiej drogą internetową, bo niestety zdrówko nie daje mi biegać po drogeriach). Bo szukam w googlach, szukam i nic!
A może jakieś inne typy by się znalazły?
pozdrawiam
M...
(Monika
myszaczku-nie radze kupować na allegro u delisse -kupiłam od niej cienie iokazały sie przeterminowane i niestety zwrócic pieniedzy ani wymienic na swierzy produkt nie chce
buzichocho jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-25, 19:31   #4782
milenazuzia
Raczkowanie
 
Avatar milenazuzia
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 133
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
uuuu błąd ! Musisz mieć jakieś w swoich zbiorach Ja uwielbiam dwójki Strawberry Fudge i quada Pink Chocolate
A dzisiaj TŻ mi przywiózł dwójkę Victorian Pink z niemcowa
To mamy taki sam gust. Dziś rano po raz ostatni użyłam strawberry fudge ( miałam je 2 lata i zużyłam do ostatniego okruszka) ale na pocieszenie w kosmetyczce leżą nowe pink chocolate.

Muszę się pochwalić, że mój TŻ przywióż mi z Niemiec pokaźny zestaw repairwear ( serum, balsam do ust, krem na noc i pod oczy ) . Dziś rozpoczełam testy ( liczę na drobne wygładzenie zmarszczek pod oczami) , balsam do ust świetny , tłuściutki i dość dobrze nawilża- tego ostatnio potrzebowałam.

Moja kosmetyczka jest monotematyczna - clinique króluje.
milenazuzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-25, 22:45   #4783
Myszaczek
Raczkowanie
 
Avatar Myszaczek
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 65
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Myszaczek witaj
Niestety serie takie jak Active Lab, Active White i Derma White nie sa dostepne w Polsce. Musisz polowac w sklepach internetowych lub posilic sie pomoca "zagramaniczna"
Pod twoj opis podkladu, ktorego szukasz moze podejsc mus Derma White, tuj est link do opisu o nim (krycie od lekkiego po srednie, do cery mieszanej i tlustej, matowe wykonczenie) -
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...&postcount=140
Sa rowniez kompakty z tych serii, ktorych nazwy podalam wyzej (faktor 15 kazdego z nich) oraz nowsza wersja kompaktu Perfectly Real z faktorem 15 oraz kompakt Superbalanced (ten sam faktor).
Tutaj jest dostepnych kilka z tych kompaktow -
http://us.strawberrynet.com/makeup.a...d=280&goChar=C
White Derma wydaje się też ciekawa.
I ten mus takie jaśniutkie odcienie ma, jak dla mnie, bom bladolica, choć z różowymi policzkami.
Szkoda, że z pomocą "zagramaniczną" tylko dostępna.
Nie mam doświadczeń w zakupach na truskawie, ale może się wgryzę w temat.
Nad Superbalanced już myślę od tygodnia, przeczytałam KWC, opinie bardzo mieszane, że błyszczy, że nie dla cer tłustych. Może tu też zbiorę opinie o nim?
I dziękuję też za wskazówkę co do Perfectly Real. Nie miałam pojęcia, że jest wersja z filtrem.
Myszaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-25, 22:47   #4784
Myszaczek
Raczkowanie
 
Avatar Myszaczek
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 65
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez buzichocho Pokaż wiadomość
myszaczku-nie radze kupować na allegro u delisse -kupiłam od niej cienie iokazały sie przeterminowane i niestety zwrócic pieniedzy ani wymienic na swierzy produkt nie chce
Coś mi podszeptywało, że nie należy zbyt szybko klikać na tej aukcji, choć tak kusi ten Active White, bo go nigdzie nie ma ;/
No i negatywów masa... Dziękuję za potwierdzenie i ostrzeżenie
Myszaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-26, 08:04   #4785
buzichocho
Zakorzenienie
 
Avatar buzichocho
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 6 675
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Myszaczek Pokaż wiadomość
Coś mi podszeptywało, że nie należy zbyt szybko klikać na tej aukcji, choć tak kusi ten Active White, bo go nigdzie nie ma ;/
No i negatywów masa... Dziękuję za potwierdzenie i ostrzeżenie
nie ma za co..ja tez sie zbieram z negatywem, choc pewnie dostane odwetowego (to w stylu tej Pani)
buzichocho jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-26, 08:51   #4786
agnieszka1970
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka1970
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 977
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez buzichocho Pokaż wiadomość
nie ma za co..ja tez sie zbieram z negatywem, choc pewnie dostane odwetowego (to w stylu tej Pani)
Ja jej wystawiłam neutrala, bo czekałam na cienie MIESIĄC, a nie 2 tygodnie jak było w opisie aukcji. Na szczęscie paczuszka doszła w koncu i cienie były OK, ale mimo wszystko.... I nawet nie wystawiła odwetowego, tylko dostałam pozytywny komentarz , az się zdziwiłam
agnieszka1970 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-26, 09:05   #4787
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Ooo... to błąd Polecam bardzo Fatale, Hypnose Onyx, Virtuose i Definicils
dziękuję
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-26, 09:26   #4788
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Clinique - kolorówka

Ja też polecam Fatale Ostatnio HI mi wysechł, został BeneFitowqy BadGal który doprowadza mnie swoim nic-nie-robieniem do furii więc wygrzebałam z dna kosmetyczki Fatale, który już także się kończył... I muszę powiedzieć, że me serce kocha tylko jego Nawet lekko przysychającego

Dziewczyny, mam prośbę.. gdyby na truskaweczce pojawiły się znowu cienie Sunburst, to dały byście znać? Najlepiej PW bo czasem mogę przeoczyć
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-26, 09:29   #4789
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Ja też polecam Fatale Ostatnio HI mi wysechł, został BeneFitowqy BadGal który doprowadza mnie swoim nic-nie-robieniem do furii więc wygrzebałam z dna kosmetyczki Fatale, który już także się kończył... I muszę powiedzieć, że me serce kocha tylko jego Nawet lekko przysychającego

Dziewczyny, mam prośbę.. gdyby na truskaweczce pojawiły się znowu cienie Sunburst, to dały byście znać? Najlepiej PW bo czasem mogę przeoczyć
Sunbrust jest super kupiłam właśnie na tru parę tygodni temu,to były moje pierwsze cienie Clinique i...cudne.Pięknie wyglądają na oku,świetny zestaw kolorów
Mówisz,że BadGal nie fajny ?Tydzień temu go zamówiłam.
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-26, 09:33   #4790
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Sunbrust jest super kupiłam właśnie na tru parę tygodni temu,to były moje pierwsze cienie Clinique i...cudne.Pięknie wyglądają na oku,świetny zestaw kolorów
Mówisz,że BadGal nie fajny ?Tydzień temu go zamówiłam.
Wiesz... ma swoich fanów ale ja go absolutnie NIGDY więcej nie kupię Przez pierwsze 2 tygodnie był nawet ok, a później przestał robić cokolwiek. Teraz ani nie wydłuża, ani nie pogrubia.. w ogóle mam niewidoczne rzęsy (nawet 3 warsty niewiele robią) + kruszy się na potęge
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-26, 09:52   #4791
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Wiesz... ma swoich fanów ale ja go absolutnie NIGDY więcej nie kupię Przez pierwsze 2 tygodnie był nawet ok, a później przestał robić cokolwiek. Teraz ani nie wydłuża, ani nie pogrubia.. w ogóle mam niewidoczne rzęsy (nawet 3 warsty niewiele robią) + kruszy się na potęge
Mam nadzieję,że u mnie sie jednak sprawdzi.Jak nie to pozostają mi na pociechę inne kosmetyki,które razem z nim zamówiłam
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-26, 10:11   #4792
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Phi, sprawdziłam w profilu i jesteś zaledwie 5 lat starsza ode mnie więc bez przesady z tym pewnym wiekiem
W Cliniquach ta perła nie jest nahalna ino bardzo subtelna. Większość cieni nadaje się do dziennego makijażu
A na tru to niby co kupujesz ? Podróby. I na dodatek przeterminowane
Kocica ? Do ava pijesz ? To wiedz, że jest na nim mój kocur Fidel

Wiesz jaka to różnica 5 lat pod oczami ?
No to mnie uspokoiłaś co do tej perły, że jest subtelna i jest ok do dziennego makijażu.

No na truskawie to oczywiście kupuję podróby, ale jakoś je uwielbiam

A tak właśnie myślałam, że to pewnie kocur na avatorku
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-26, 10:55   #4793
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Clinique - kolorówka

Dziewczyny, potrzebuję rady. Wczoraj dostałam moją paletkę Polar Blue, klikniętą na ebayu. Miała być nowa i nieużywana, zresztą zobaczcie same http://☠☠☠☠☠☠☠.com/64e4wk
Zgadza się, paletka jest nieużywana, ale taką nową, to bym jej nie nazwała, bo samo opakowanie jest strasznie zmasakrowane. Rysa na rysie i rysą pogania, nawet na sreberku parę drobnych odprysków jest po bokach Niby była zafoliowana, ale w sumie zafoliować to sobie można samemu mając zgrzewarkę w domu. Pudełka nie było
Same cienie są w porządku, nie podejrzewam ich o bycie podróbą, wczoraj je wypróbowałam i oprócz tego, że nie są tak intensywne, jakbym sobie tego życzyła (ale nie, żeby blade), to nie można im nic zarzucić jeśli chodzi i trwałość czy tę charakterystyczną dla Clinique'owych cieni aksamitność.
Oczywiście odsyłać ich do USA w ogóle mi się nie opłaca, ale nie zostawię tego ot, tak. Tylko teraz nie wiem czy mam pisać do gościa czy wystawić mu tylko stosowny, tj. neutralny, komentarz. Co radzicie?
W ogóle czy te paletki tak łatwo się rysują? Bo to na pewno nie wina transportu, były w kopercie bąbelkowej, więc ciężko, żeby się przez nią porysowały...
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-26, 11:05   #4794
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, potrzebuję rady. Wczoraj dostałam moją paletkę Polar Blue, klikniętą na ebayu. Miała być nowa i nieużywana, zresztą zobaczcie same http://☠☠☠☠☠☠☠.com/64e4wk
Zgadza się, paletka jest nieużywana, ale taką nową, to bym jej nie nazwała, bo samo opakowanie jest strasznie zmasakrowane. Rysa na rysie i rysą pogania, nawet na sreberku parę drobnych odprysków jest po bokach Niby była zafoliowana, ale w sumie zafoliować to sobie można samemu mając zgrzewarkę w domu. Pudełka nie było
Same cienie są w porządku, nie podejrzewam ich o bycie podróbą, wczoraj je wypróbowałam i oprócz tego, że nie są tak intensywne, jakbym sobie tego życzyła (ale nie, żeby blade), to nie można im nic zarzucić jeśli chodzi i trwałość czy tę charakterystyczną dla Clinique'owych cieni aksamitność.
Oczywiście odsyłać ich do USA w ogóle mi się nie opłaca, ale nie zostawię tego ot, tak. Tylko teraz nie wiem czy mam pisać do gościa czy wystawić mu tylko stosowny, tj. neutralny, komentarz. Co radzicie?
W ogóle czy te paletki tak łatwo się rysują? Bo to na pewno nie wina transportu, były w kopercie bąbelkowej, więc ciężko, żeby się przez nią porysowały...
Paletka zafoliowana? przecież one nie mają folii o_O pewnie zamiast pudełka ta osoba zafoliowała, żeby się nie czepiać
Ja bym wystawiłą neutrala w takim przypadku, w końcu powinno być wyraźnie zaznaczone, że opakowanie nie jest w dobrym stanie

Jeśli reszta jest w porządku to pewnie oryginalne choć ta osoba podejrzenie tanio ma inne kosmetyki (cienie Lancome za 12,80zł Kup Teraz...)
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-26, 11:09   #4795
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Clinique - kolorówka

ale napisane było w opisie aukcji że "Comes as pictured. Full Size Unused New Compact! Compact has very minor scratches. Completely unused or tested"
więc moim zdaniem sprzedawca uprzedził i się wywiązał. Moim zdaniem w takim wypadku neutral czy neg byłby niesprawiedliwy.

Pomijając, co dla kogo znaczy niewielkie ryski
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-26, 11:11   #4796
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
ale napisane było w opisie aukcji że "Compact has very minor scratches"
więc moim zdaniem sprzedawca uprzedził i się wywiązał. Moim zdaniem w takim wypadku neutral czy neg byłby niesprawiedliwy
Faktycznie nie doczytałam w takim razie rzeczywiście nie można nic zarzucić
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-26, 11:15   #4797
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Paletka zafoliowana? przecież one nie mają folii o_O pewnie zamiast pudełka ta osoba zafoliowała, żeby się nie czepiać
Ja bym wystawiłą neutrala w takim przypadku, w końcu powinno być wyraźnie zaznaczone, że opakowanie nie jest w dobrym stanie

Jeśli reszta jest w porządku to pewnie oryginalne choć ta osoba podejrzenie tanio ma inne kosmetyki (cienie Lancome za 12,80zł Kup Teraz...)
Ano tanio, za moje PB dałam 37zł z przesyłką do USA, bo akurat znajomy miał za niedługo przesyłać mi paczkę, więc cienie poszły do niego, a potem on wysłał do mnie. Ale w USA i Clinique i, podejrzewam, inne wysokopółkowce są o wiele tańsze, zwłaszcza przy obecnym kursie dolara, więc cena mnie aż tak bardzo nie dziwi. Gość sprzedaje pojedyncze sztuki, tanio, bo tanio, ale asortyment ma ubogi. Pewnie nie do końca legalnie je ma, ale w to już nie wnikam

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
ale napisane było w opisie aukcji że "Comes as pictured. Full Size Unused New Compact! Compact has very minor scratches. Completely unused or tested"
więc moim zdaniem sprzedawca uprzedził i się wywiązał. Moim zdaniem w takim wypadku neutral czy neg byłby niesprawiedliwy
Dzięki za zwrócenie uwagi Tak to jest jak się tylko przelatuje wzrokiem i wyłapuje słowka "unused" i "new", a na dodatek b. słabo zna angielski
Idę się wstydzić do kąta Dobrze, że zapytałam...

Edytowane przez MagJa
Czas edycji: 2008-04-26 o 11:17 Powód: dopisek
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-26, 11:25   #4798
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Idę się wstydzić do kąta Dobrze, że zapytałam...
nie żartuj, nie ma czego się wstydzić Ja czasem kobył wytłuszczonych nie zauważam
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-26, 19:21   #4799
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Clinique - kolorówka

Przepraszam, że tak wtrącę, bo nie o kolorówce, ale również o Clinique-przed chwilą zrobiłam sobie maseczkę Turnaround 15-Minute Facial i nie mogę przestać dotykać buzi... Jest jak wypolerowana papierem ściernym niemalże I od razu kolor zdrowszy, jednolity... A pochodziłam do tej maseczki nieufnie...
__________________


"Cierpliwość - spokój, że przecież się stanie..."


/J. Twardowski/
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-27, 10:10   #4800
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Clinique - kolorówka

Tiger Lily na Tru
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:05.