Jak podkreślić jasną cerę? - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-10-28, 14:42   #2101
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

To mój pierwszy puder rozświetlający i również go bardzo lubię, ładnie wygląda na skórze. Stosuję go różnie, na policzki albo na powieki.
Tylko nie mogę przeboleć tego opakowania
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-28, 17:08   #2102
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez IlonaMarianna Pokaż wiadomość

podzielę się też swoim ostatnim odkryciem. mi nie pasuje,bo mam chłodny odcień cery, ale jeśli ktoś ma jasną ale żółtawą, nowy korektor Miss Sporty, cieniutki i precyzyjny, jak wysuwana kredka do oczu - niedrogi, jasny i rzeczywiście antybakteryjny. dla mnie był zbyt żółty, ale pod podkład w sam raz. polecam.
Żółty bladzioch się melduje

Kupiłam ten korektor jakieś 2 tygodnie temu. Rzeczywiście jaśniutki, najjaśniejszy z korektorów, jakie miałam do tej pory. Ale i tak dla mnie trochę zbyt ciemny, aczkolwiek używam, bo nic lepszego (czyli jaśniejszego) na razie nie znalazłam. A precyzyjność jest jego niewątpliwym atutem.

A tych rozświetlaczy Bell u mnie nigdzie nie ma...
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-28, 19:58   #2103
pocahontas69
Raczkowanie
 
Avatar pocahontas69
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 378
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

cmoksia - a może bronzer -czekoladka burżujki? on chyba jest matowy i bez drobinek...
pocahontas69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-28, 20:06   #2104
pocahontas69
Raczkowanie
 
Avatar pocahontas69
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 378
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

a czy moge jeszcze ladnie prosic o jedna porade? otóż wiecie juz jak wygladam i mam pytanie czy ładnie mi będzie w kolorze różowego różu ( np L'oreal Delice nr 01 ) czy też poprzestac na samym brązerze tudzież różu w odcieniu morelowym... bo tak się zastanawiam czy jasny różowy różyk nie bedzie bardziej odświeżał mojej twarzy... ale z drugiej strony przeciez naturalne rumieńce ukrywam za fluidem... hmmmm....poradźcie cos
pocahontas69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-28, 20:16   #2105
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Korektor Oriflame Visions top secret Mata Hari (?) jaśniutki jest, nawet jaśniejszy od mojej cery

Mam różowy róż Oriflame Giordani Gold ten z gąbeczką, delicate rose. Ślicznie wygląda Warto spróbować
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-28, 21:20   #2106
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez pocahontas69 Pokaż wiadomość
cmoksia - a może bronzer -czekoladka burżujki? on chyba jest matowy i bez drobinek...
musze sie gdzieś wybrać i obejrzeć tester, bo u mnie w mieścinie cienko z burżujkami
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-29, 09:04   #2107
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Red face Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Nie zaglądałam pare dni a tu tyle postów ,ale się nam fajnie wątek ożywił
Co do dyksusji o modelkach,aktorkach etc.,to ja też nie lubie tej całej nagonki,że one są zrobione,a tak naprawdę brzydtkie itd.Fakt styliści i retusz robią swoje,ale przecież to chyba oczywiste,że modelka musi miec w sobie to coś,musi być śliczna....wybiera się kobiety,które potrzebuja jak najmniej retuszu itd. Żadna agencja modelek nie przyjmie pierwszej z brzegu dziewczyny,bo przecież się ja "zrobi" Ale fakt faktem,chciałabym,żeby ktoś kiedyś zajął się mna profesjonalnie,dobierając ciuchy,fryzure,makijaż Niestety często odnoszę wrażenie,że u nas fryzjerzy i kosmetyczki zupełnie sie nie znają na swojej robocie
Koniec off-topa
Daje swoję zdjęcia Lily Cole,jak coś się powtórzy to przepraszam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (22,6 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (21,3 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (17,4 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (21,1 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (16,4 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (35,6 KB, 22 załadowań)
__________________
Bóg stworzył człowieka ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.
Mark Twain
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-29, 09:06   #2108
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Red face Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Dalej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (19,2 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (18,4 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (14,6 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (21,1 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (28,3 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (29,1 KB, 21 załadowań)
__________________
Bóg stworzył człowieka ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.
Mark Twain
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-29, 09:15   #2109
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

i jeszcze trochę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.JPG (91,6 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (17,8 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (19,9 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (16,6 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (29,7 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (20,3 KB, 18 załadowań)
__________________
Bóg stworzył człowieka ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.
Mark Twain
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-29, 15:50   #2110
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Zastanawiam się, czy któraś z was miała przyjemnośc testować podkład LRP Toleriane. Wypuścili go w odcieniu nr 10 http://www.apteka-centrum.pl/toleria...cy-p-2289.html co nigdy się nie zdarzało, zawsze najjaśniejszy miał postać x1 czy LRP pomyślał o biadolicych i wypuścił rzeczywiście porcelanę? 11 w korygującym jest dla mnie o kilka tonów zbyt ciemna, kończy mi się Dermablend i myślę o Toleriane do pospiesznego, codziennego makijażu
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-29, 16:04   #2111
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

agnieska który Dermablend jest taki jasny?
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-29, 16:12   #2112
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość
agnieska który Dermablend jest taki jasny?
Cmoksiu, używam Dermablendu nr 15 - nie jest on wprawdzie idealny: o ton za ciemny, szybko traci świeżość, skóra pod nim się mocno przetłuszcza, ale na codzienny makijaż do szkoły w którym priorytetem dla mnie jest czas i krycie nawet mi odpowiada. Boże, co za potwór zdaniowy mi wyszedł
Pod względem konsystencji i lekkości lepszy byłby np. korygujący Avene, ale on ma dla mnie zbyt ciemne kolory a miałam próbki dwóch najjaśniejszych odcieni.
Chyba przy okazji wtorkowego wypadu do Wrocka wpadnę do Superparhmu i zmolestuję panie o ten Toleriane.
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-29, 16:20   #2113
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Cmoksiu, używam Dermablendu nr 15 - nie jest on wprawdzie idealny: o ton za ciemny, szybko traci świeżość, skóra pod nim się mocno przetłuszcza, ale na codzienny makijaż do szkoły w którym priorytetem dla mnie jest czas i krycie nawet mi odpowiada. Boże, co za potwór zdaniowy mi wyszedł
Pod względem konsystencji i lekkości lepszy byłby np. korygujący Avene, ale on ma dla mnie zbyt ciemne kolory a miałam próbki dwóch najjaśniejszych odcieni.
Chyba przy okazji wtorkowego wypadu do Wrocka wpadnę do Superparhmu i zmolestuję panie o ten Toleriane.
ja w sumie mam ten w słoiczku, kolor b12 i jest jaśniejszy od 15 w tubce, ale za to ciężko się go nakłada.. najpierw trzeba rozetrzeć na ręce i dopiero na twarz. Sporo przez to się marnuje, poza tym trwa to długo zanim uzyska odpowiednią konsystencję. Kolor mnie w sumie też do końca nie przekonuje, choć jak na Vichy jest bardzo jasny. Ja mam cerę mieszaną, ze strasznie błyszczącą strefą T przy jednoczesnym przesuszaniu, które ten korektor/podkład bardzo podkreśla i za nic nie mogę się do niego przekonać.. chciałam sobie kupić ten w tubce, ale jak je porównałam to podziękowałam
EDIT: miałam nadzieję, że wprowadzili jakiś jasniejszy w tubce, dlatego pytałam
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-29, 16:36   #2114
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Nie mam rano czasu się tak babrać a ten Dermablend w słoiczku nie zachęca recenzjami... cięzki żywot bladego człowieka plamistego
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-29, 16:47   #2115
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Ciężki jest żywot człowieka który na radę innych plamistych bladolicych na temat naprawdę dobrego podkładu dostaje nagłego ataku agresji.
Chociaż może i nie tak ciężki bo nie dostaje bana mimo ziania wsciekłością i wyzwisk , dzięki kolegowaniu się z moderatorami .

CHĘTNIE BYM SIĘ PODZIELIŁA JESZCZE Z INNYMI WIZAZANKAMI SWOIMI
DOSWIADCZENIAMI W SZUKANIU NAPRAWDĘ JASNEGO PODKŁADU
ALE PO PROSTU SIĘ BOJĘ.
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-29, 16:51   #2116
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez mylady21 Pokaż wiadomość
Ciężki jest żywot człowieka który na radę innych plamistych bladolicych na temat naprawdę dobrego podkładu dostaje nagłego ataku agresji.
Chociaż może i nie tak ciężki bo nie dostaje bana mimo ziania wsciekłością i wyzwisk , dzięki kolegowaniu się z moderatorami .
i niby co ma wnosić ten post?
mylady wywołujesz na forum różnego rodzaju mniejsze i większe wojny, a potem jakby nigdy nic czekasz aż ktoś pochwali Twoje dzieła, gdy prawie nikt nie reaguje, próbujesz zdenerwować inne Wizażanki. Po co to? Chcesz koniecznie wzbudzić zainteresowanie swoją osobą? Przykro mi, ale odnoszę takie wrażenie, dlatego wcześniej w ogóle nie reagowałam na Twoje wypowiedzi


Cytat:
Napisane przez mylady21 Pokaż wiadomość
CHĘTNIE BYM SIĘ PODZIELIŁA JESZCZE Z INNYMI WIZAZANKAMI SWOIMI
DOSWIADCZENIAMI W SZUKANIU NAPRAWDĘ JASNEGO PODKŁADU
ALE PO PROSTU SIĘ BOJĘ.
jak do tej pory chwaliłaś tylko podkład Kryolanu, teraz nagle lista się powiększyła? więc co za problem napisać po prostu, które wg Ciebie są odpowiednio jasne? Nie musisz przy tym, tak jak ostatnio, na nikogo naskakiwać, inaczej możesz się bać dalej, wybór należy do Ciebie...
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-29, 16:55   #2117
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Kochanie,ale ja polecając dziewczynom swój podkład NIE MIAŁAM ZAMIARU wywołac wojny.
On jest naprawdę lepszy niż dermablend.Czy wiesz ,że jutro kupuję ich 3 na zamówienie moich przyjaciółek?
Wszystkie mamy jasną cerą i one sobie już nie wyobrazają stosowania innego.
Ale się NAPRAWDĘ boję cokolwiek pisać.
Chwalę jeszcze bardzo pokład Clarinsa ale WIEM ,ze nie kazdego stać na 30 ml za 150zł
A tak w ogóle,to ten wątek bardzo mnie cieszy bo nie wiedziałam ,że jest tyle "dziwadeł" takich samych co ja które w dobie solarium potrafią powiedzieć opalonnej skórze stanowcze NIE
Mimo ,ze producenci kosmetyków czesto mają nas w nosie.
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-29, 17:04   #2118
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

który konkretnie Clarins? i jeszcze dosyć ważne pytanie.. czy naprawde warto wydać tyle za 30ml? co w nim jest takiego nadzwyczajnego? jest chociaż wydajny? napisz o nim coś więcej
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-29, 17:06   #2119
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez mylady21 Pokaż wiadomość
Kochanie,ale ja polecając dziewczynom swój podkład NIE MIAŁAM ZAMIARU wywołac wojny.
On jest naprawdę lepszy niż dermablend.Czy wiesz ,że jutro kupuję ich 3 na zamówienie moich przyjaciółek?
Wszystkie mamy jasną cerą i one sobie już nie wyobrazają stosowania innego.
Ale się NAPRAWDĘ boję cokolwiek pisać.
Chwalę jeszcze bardzo pokład Clarinsa ale WIEM ,ze nie kazdego stać na 30 ml za 150zł
A tak w ogóle,to ten wątek bardzo mnie cieszy bo nie wiedziałam ,że jest tyle "dziwadeł" takich samych co ja które w dobie solarium potrafią powiedzieć opalonnej skórze stanowcze NIE
Mimo ,ze producenci kosmetyków czesto mają nas w nosie.
Cudownie, a jak Twoim zdaniem z prymitywnej palety kolorów Kryolana (bo nie oszukujmy się - jeśli Twoim ulubionym kolorem jest Ivory i mam porównać go do Twojego zdjęcia, to ta paleta jest mocno przekłamana) mam dobrać sobie na odległość kolor idealny?
Sugeruję wyedytować swój poprzedni post, bo znów prowokujesz. Nie, nie mam żadnych znajomości z moderatorami (jeśli to było do mnie, bo trudno mi w Twoim zdaniu określić podmiot) - pierwszy raz zły post pod kątem treści zgłosiłam wczoraj. Pozbądź się ironii i zacznij dawać normalne rady, bez prowokowania, albo rzeczywiście zacznij się bać (bo określenie "boję się" to zwyczajna prowokacja) i zamilknij. Twoje dwa powyższe posty dotyczą li i jedynie owego "bania się". Mówisz, że nie masz zamiaru wywoływać wojny i to robisz
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-29, 17:10   #2120
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Nie zamierzam z Tobą rozamawiać,wiem że sobie nie zyczysz,jedynie sprostuje,moimi ulybionymi kolorami są alabaster i olive.
I nie zamierzam Cie prowokować a niejako wytłumaczyć się przed innymi wizaznakami a dlaczego to dostałam bana ...

To przecież jest forum z poradami,a ja nie mam juz problemu z doborem podkładu.Na to ,ze wklejona przezemnie paleta,nieco przekłamuje kolory nie mam wpływu -to juz kwestia monitora i formatu pliku.Przecież i tak podkład dobieramy sobie "na żywo".
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-29, 17:11   #2121
guia
Zadomowienie
 
Avatar guia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Północ-Południe ;)
Wiadomości: 1 120
GG do guia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez mylady21 Pokaż wiadomość
Kochanie,ale ja polecając dziewczynom swój podkład NIE MIAŁAM ZAMIARU wywołac wojny.
On jest naprawdę lepszy niż dermablend.Czy wiesz ,że jutro kupuję ich 3 na zamówienie moich przyjaciółek?
Wszystkie mamy jasną cerą i one sobie już nie wyobrazają stosowania innego.
Ale się NAPRAWDĘ boję cokolwiek pisać.
Chwalę jeszcze bardzo pokład Clarinsa ale WIEM ,ze nie kazdego stać na 30 ml za 150zł
A tak w ogóle,to ten wątek bardzo mnie cieszy bo nie wiedziałam ,że jest tyle "dziwadeł" takich samych co ja które w dobie solarium potrafią powiedzieć opalonnej skórze stanowcze NIE
Mimo ,ze producenci kosmetyków czesto mają nas w nosie.
Po co ciągle powtarzasz, że się boisz? Żeby ktoś powiedział, że masz się nie bać? Ok- nie bój się Nie wydajesz mi się zresztą jakoś strachliwa. Jeżeli kiepsko współżyje Ci się na forum z Agnieską, to może się po prostu do niej nie zwracaj? Swoją drogą dziwne. Zawsze wydawało mi się, że jeżeli ktoś się czegoś boi, to raczej nie podjudza, nie prowokuje. A jednak
guia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-29, 17:16   #2122
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

poczytaj moje watki na 300 wiadomosci 3 czy 4 wątki wywołały problem ...
A ja nikogo nie podjudzam do niczego- po prostu wtedy byłam zła i nierozmawiajmy już o tym.
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-29, 17:17   #2123
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez mylady21 Pokaż wiadomość
Nie zamierzam z Tobą rozamawiać,wiem że sobie nie zyczysz,jedynie sprostuje,moimi ulybionymi kolorami są alabaster i olive.
I nie zamierzam Cie prowokować a niejako wytłumaczyć się przed innymi wizaznakami a dlaczego to dostałam bana ...

To przecież jest forum z poradami,a ja nie mam juz problemu z doborem podkładu.Na to ,ze wklejona przezemnie paleta,nieco przekłamuje kolory nie mam wpływu -to juz kwestia monitora i formatu pliku.Przecież i tak podkład dobieramy sobie "na żywo".
Za co dostałaś bana każdy zainteresowany może zobaczyć.
Wracając do Kryolana - jak, mieszkając w dolnośląskim, mogę dobrać sobie podkład "na żywo"? Bliżej mam do Pragi niż do Warszawy.
W kwestii uściślania mam dobrą pamięć - http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=1721

edit: prowokujesz mówiąc np. "czasem mam dość udzielania porad na tym forum!" - w tym momencie nie wiem jak pozostałym wizażankom, ale mi na usta pcha się tylko jedno zdanie: to przestań
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-29, 17:26   #2124
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Za co dostałam nikt nie może zobaczyc bo Twoja wypowiedź ,która wywołała moją reakcję została usunięta.
Z tego co szukałam w internecie;nie tylko w warszawie są dystrybutorzy kryolana...
Natomiast jest tu tez duzo dziewczyn z Warszawy i okolic które mogą go kupic bez problemu...O nich też pomyśl.
Gdybym naprawde iała dość udzielania porad( juz pisałam ,ze byłam zła gdy to pisałam) to nie rozbiłam tego,uwierz.
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-29, 17:32   #2125
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez mylady21 Pokaż wiadomość
Za co dostałam nikt nie może zobaczyc bo Twoja wypowiedź ,która wywołała moją reakcję została usunięta.
nic mi o tym nie wiadomo
Wracając do tematu - przy takim stanie cery jak Ty masz, nie wątpię że dobór podkładów nie jest problemem na wklejonym przez Ciebie zdjęciu widać wszystkie piegi, żadnego podkładu korygującego nie musisz używać. Jeśli zakończyłyśmy już temat Twoich złych humorów, myślę że możemy wrócić do meritum - jakie podkłady?

ps. swoją drogą ktoś właśnie szaleje po Allegro z Kryolanem, narzucając niemal dwa razy taką cenę jak na stronach

edit: owszem, widziałam innych dystrybutorów, ale nie chcę jechać 200km po jedną czy dwie buteleczki podkładu, wolę już strzelać w ciemno przez internet
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-29, 17:38   #2126
guia
Zadomowienie
 
Avatar guia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Północ-Południe ;)
Wiadomości: 1 120
GG do guia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Nudne.

Kontynuując wątek podkładów- Toleriana dostałam próbkę- nr 13 Zawsze można sprawdzić, jak się rozprowadza itpd. Ale. Boję się go- gliceryna i dimethicone.
Wyszedł teraz nowy podkład YSL. Cena niebotyczna Ale ich podkłady miały zawsze ładne kolorki. Jeżeli mi podpasuje, to kto wie..
guia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-29, 17:42   #2127
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

oj Agnieska moja cera na zdjęciu jest właśnie wynikiem stosowania jego
Zresztą ... moje kolezanki i klientki tez czesto perfekcyjnej cery nie mają ...
To,ze marza jest tak duża faktycznie jest głupie ...
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-29, 17:56   #2128
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez guia Pokaż wiadomość
Nudne.

Kontynuując wątek podkładów- Toleriana dostałam próbkę- nr 13 Zawsze można sprawdzić, jak się rozprowadza itpd. Ale. Boję się go- gliceryna i dimethicone.
Wyszedł teraz nowy podkład YSL. Cena niebotyczna Ale ich podkłady miały zawsze ładne kolorki. Jeżeli mi podpasuje, to kto wie..
Na szczęście silikonów się nie boję, a lubię LRP za lekkość w porównaniu do Vichy nic, pozostaje mi obadać, bo za dwa-trzy tyg zostanę bez podkładu (Dermablend i Lasting Performacne wyjdą, dwóch się pozbędę jutro, znaczy oddam, bo za ciemne, właśnie korygujący LRP 11 i końcówka Maybellina).
Wiesz, biorąc pod uwagę moje nietrafione kolorystycznie nabytki w ostatnim czasie, zdecydowanie bardziej wolę wydać tych 150-200zł na jeden który zużyję z przyjemnością

Cytat:
Napisane przez mylady21 Pokaż wiadomość
oj Agnieska moja cera na zdjęciu jest właśnie wynikiem stosowania jego
Zresztą ... moje kolezanki i klientki tez czesto perfekcyjnej cery nie mają ...
To,ze marza jest tak duża faktycznie jest głupie ...
30% pigmentu i piegi przebijają? Dermablend ma 25 i niemal wszystko kryje... Jak to jest?
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-29, 18:05   #2129
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
30% pigmentu i piegi przebijają? Dermablend ma 25 i niemal wszystko kryje... Jak to jest?
o, ten w słoiczku ma 40, spora różnica

EDIT: hej, mylady.. zadałam proste pytanie i nie uzykałam odpowiedzi, co jest?
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-29, 18:12   #2130
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość
o, ten w słoiczku ma 40, spora różnica
A Unifiance w słoiczku ma 50% a i tak nie udało mi się zamalować jakby sinego krwiaka który zrobił się mojej mamie po zabiegu u dentysty. Zresztą miałam straszny ubaw - ja nie mogę znaleźć mazideł wystarczająco jasnych, a na mojej mamie wszystkie te ciemne paskudztwa są za jasne


A'propos Mylady, skoro jesteśmy jeszcze w temacie Kryolana - opłaca się kupić to "magiczne pudełeczko"? http://www.folaroni.com/foto/9013.jpg
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:36.