Dermokosmetyki Siquens - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-24, 12:28   #31
dramka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 19
Dot.: Dermokosmetyki Siquens

no to klops.teraz to mnie już kompletnie załamałaś co ja w takim razie będę używać .to jest jakiś koszmar z tymi zmarszczkami.
dramka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 12:39   #32
Gipssis
Wtajemniczenie
 
Avatar Gipssis
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Königshütte
Wiadomości: 2 387
Dot.: Dermokosmetyki Siquens

Cytat:
Napisane przez dramka Pokaż wiadomość
no to klops.teraz to mnie już kompletnie załamałaś co ja w takim razie będę używać .to jest jakiś koszmar z tymi zmarszczkami.
A moge spytac ile masz lat? Zmarszczki mimiczne wokol oczu wygladaja kochanie,to znak,ze jestes wesola laseczka A kremow jest duzo,szukaj tych z d zawartoscia retinolu. Ostatnio testowalam krem z Vichy Retinol AHA 30+. Jest strasznie silny i jezeli nie masz wrazliwej cery to sobie go przetestuj.Ja po dwoch dobach widzialam efekt,ale po trzeciej dostalam takiego uczulenia,co mi sie jeszcze nigdy po kremie nie zdarzylo,ze do dzisiaj goje rany Buzie mialam tak jakby poparzona.jest naprawde silny.
__________________
Wolę byc niedoskonałą wersją samej siebie,niż najlepszą kopią kogoś innego.Bo lepiej zaliczać sie do niektórych niż do wszystkich
Życie to nie konkurs na złożenie najzdrowszego ciała w grobie
Gipssis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 13:20   #33
dramka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 19
Dot.: Dermokosmetyki Siquens

ja mam lat 28 ale już pod oczami widzę jedną dużą zmarszczkę.i w okolicy nosa.ja mam bardzo wrażliwa cere.moze avene?
dramka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 22:49   #34
Gipssis
Wtajemniczenie
 
Avatar Gipssis
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Königshütte
Wiadomości: 2 387
Dot.: Dermokosmetyki Siquens

Jak pod oczami,to nielepiej jakis krem pod oczy? Ja stosuje pod oczy z Avonu dla 30+. Ale tez raczej efektow nie widze,bardziej chodzi mi o nawilzenie tej cieniutkiej skórki Jak ten mi sie skonczy,to mam zamiar kupic ten najnowszy przeciwzmarszczkowy z Garniera.

A czy ktos odgadl juz tą tajemnice jaki filtr ma Siquens?
__________________
Wolę byc niedoskonałą wersją samej siebie,niż najlepszą kopią kogoś innego.Bo lepiej zaliczać sie do niektórych niż do wszystkich
Życie to nie konkurs na złożenie najzdrowszego ciała w grobie
Gipssis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-26, 08:57   #35
Anulka89_kr
Raczkowanie
 
Avatar Anulka89_kr
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 80
Dot.: Dermokosmetyki Siquens

Cytat:
Napisane przez Gipssis Pokaż wiadomość


A czy ktos odgadl juz tą tajemnice jaki filtr ma Siquens?
ja się zastanawiam, czy one w ogóle jakiś filtr mają.
wszędzie pisze tylko,że chronią przed promieniowaniem UVA i UVB i nic więcej znaleźć nie mogę

dramka
ja osobiście bardzo lubię kremy avene, dlatego myślę,że spokojnie możesz coś wypróbować
__________________

'Co to jest miłość ? To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu. Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się, że przemókł do głębi serca.'

Razem od 09.10.2008
Narzeczona od 07.01.2011

Anulka89_kr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-26, 14:38   #36
Gipssis
Wtajemniczenie
 
Avatar Gipssis
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Königshütte
Wiadomości: 2 387
Dot.: Dermokosmetyki Siquens

Toż to producent znalazl sposob na zainteresowanie sie jego produktem
__________________
Wolę byc niedoskonałą wersją samej siebie,niż najlepszą kopią kogoś innego.Bo lepiej zaliczać sie do niektórych niż do wszystkich
Życie to nie konkurs na złożenie najzdrowszego ciała w grobie
Gipssis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-27, 06:03   #37
dramka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 19
Dot.: Dermokosmetyki Siquens

wczoraj byłam w aptece i same nie wiedziały.chyba nie kupie kota w worku.tak go reklamują ze zastanawiam się czy faktycznie jest dobry.
dramka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-27, 23:03   #38
thefit
Raczkowanie
 
Avatar thefit
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 319
Dot.: Dermokosmetyki Siquens

Ja używam od kilku dni kremu na niedoskonałości i jestem bardzo zadowolona Skóra jest gładka, poprawił się jej stan. Używam go na noc, ale w sumie na dzien tez by sie nadawal, bo po nalozeniu na twarz zachowuje sie troche jak baza silikonowa (skora jest taka sama w dotyku jak po bazie). Ogolnie jestem zadowolona i bede go kupowac dalej (teraz wzielam tak sobie przy okazji jak mama zamawiala tam kremy).

Ona ma przeciwzmarszczkowe pod oczy i serum i tez jest zadowolona.

Cenowo kremy tez wychodza znacznie taniej niz avene, czy bioderma wiec pewnie jeszcze sprobuje nawilzajacy
__________________
Jeśli chcesz znajdziesz sposób, jeśli nie znajdziesz powód

thefit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 07:23   #39
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Dermokosmetyki Siquens

Cytat:
Napisane przez thefit Pokaż wiadomość
Ja używam od kilku dni kremu na niedoskonałości i jestem bardzo zadowolona

Używanie kilka dni produktu nie jest wiarygodne ,potrzeba kilku miesięcy.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-20, 11:48   #40
Julietta7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 27
Dot.: Dermokosmetyki Siquens

Dziewczyny, pogrzebałam trochę więcej na temat tych kosmetyków i już, już prawie zachęcona waszmi opiniami miałam zamówić kremik pod oczy. Te hasła, że dermokosmetyki, francuskie badania, ochrona przed UV - brzmi obiecująco ale...niestety firma jest Polska, zarejestrowana z wpisem do KRSu zaldwie pół roku temu pod wirtualnym adresem http://www.imsig.pl/pozycja/2010/212...WIEDZIALNOŚCIĄ

sorki ale nie kupuję tego!
Julietta7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-20, 23:30   #41
dramka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 19
Dot.: Dermokosmetyki Siquens

no ładnie zadrwiła z nas firma.
dramka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-21, 08:04   #42
1141655
Zakorzenienie
 
Avatar 1141655
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 21 228
Dot.: Dermokosmetyki Siquens

a ja bym się tak tym nie bulwersowała. Nigdzie nie było napisane, że to francuska firma, a nagle bęc- zostaliście rozszyfrowani- jesteście z Polski.
I bardzo fajnie, że polska firma.

Jedynie z tą ochrona UV trochę przegieli... Czy ktoś przeanalizował już skład po tym kątem ?

Nooo ja używam od 1,5 miesiąca krem ten na trądzik.
Wprawdzie trądziku nie mam, wysypało mnie jednak na brodzie po przebojach z kremem z LRP.
Jestem bardzo zadowolona z tego kremu, najczęściej używałam go na noc, jednak na dzień pod podkład też się sprawdził. Skóra jest zmatowiona, ujednolicona. I nespodzianki nie wyskakują
__________________
http://agicosmoholic.blogspot.com/ Mój wlasny, prywatny blog.

http://perfekcyjniewdomu.blogspot.com/
Mój drugi, prywatny, trochę o porządkach
1141655 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 20:38   #43
dramka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 19
Dot.: Dermokosmetyki Siquens

mam pytanie.czy kremujac sie kremem przeciwzmarszczkowym może pojawić się więcej zmarszczek?Ja ostatnio zauważyłam ze mam ich więcej używając kremu.hmmm
dramka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 15:07   #44
Caralajna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 6
Smile Dot.: Dermokosmetyki Siquens

Dermokosmetyki-czyli kosmetyki znajdujące sie w Aptece mają filtr zazwyczaj (jeżeli nie jest napisane na opakowaniu)10-15.

Co do pochodzenia: dystrybutorem jest Aflofarm Farmacja Polska- zatem polska firma farmaceutyczna czy zatem fakt że jest polska to produkty jakie mają czyli np. belissa, asekurella, sesja, apetizer, rutinacea, linea, lokomotiv przesądza o tym że jest gorsza? ani kremy ani leki (bez recepty) nie są robione w garazu jednego z prezesów firmy, maja standardy, procedury, badania dermatologiczne, normy jakosciowe wiec zostały dopuszczone na rynek i do Aptek.
Próbki są do odebrania w aptekach- a apteki w których są próbki i kremy sa na stronie www.siquens.pl
Jezeli macie jakies pytania co do składu, filtrów, kraju pochodzenia itd to jest formularz na w/w stronie, napiszcie emaila do nich i juz.
Kremy sa bez parabenów więc sa bezpieczne stąd nie powinny powodowac podrażnien, zaczerwienien itp "niespodzianek".

Pełne i prawdziwe informacje zawsze u źródła.

Edytowane przez Caralajna
Czas edycji: 2011-04-08 o 15:11
Caralajna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 00:22   #45
dramka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 19
Dot.: Dermokosmetyki Siquens

szkoda ze nikt nie odp na moje pytanie.trudno
dramka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 10:07   #46
Caralajna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 6
Dot.: Dermokosmetyki Siquens

Zmarszczki nie powstaja od "złego kremu". Jest wiele przyczyn powstawania zmarszczek o wiele bardzej istotniejszych niż dla skóry "nie działający krem".

-jezeli palisz papierosy, \twoja waga skacze raz w góre raz w dół/ masz cere sucha (sucha skóra jest bardziej wrazliwa) , źle sie odzywiasz, chodzisz na solarium, siedzisz w klimatyzowanych pomieszczeniach a np. na wakacjach wystawiasz buzie do słonca bez ochrony, wariują ci hormony, to wszystko ma wpływ na Twoje zmarszczki.
Jaka masz skóre- czy podatna na zmarszczki czy nie - prosty spósób popatrz na tawrz swojej mamy, zdjęcia swojej mamy gdy była w twoim wieku i bedziesz wiedziała co jest na rzeczy.
Nieodpowiedni krem nie wywołuje dodatkowych zmarszczek-tylko to, ze krem nie jest dla ciebie, nie współgra z twoimi potrzebami skóry, więc poprostu nie działa na Twoje zmarszczki. Chcesz miec odpowiedni krem? zapytaj w aptece kiedy maja jakiejs dermokonsultacje żeby dermokonsultantka przebadała ci skóre, oceniła twoje zmarszczki i dobrała na podstawie badania krem dla ciebie. Butów tez nie kupisz zanim nie przypierzysz-prawda?
Badanie w aptece jest nieinwazyjne, trwa max 3 min-ale ile nam daje!(zazwyczaj dermokonultacje sa w wekendy w aptekach galeriach).
Caralajna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 09:04   #47
Caralajna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 6
Dot.: Dermokosmetyki Siquens

źle dobrany krem nie działa na to co powinien. Istotne jest też to czy twoja cera jest podatna na zmarszczki. Istotne jest tez to czy skóra nie jest odwodniona, cera sucha jest bardziej podatna na zmarszczki. Złe odzywianie, klimatyzacja, słońce, brak ochrony filtorwej, papierosy, hormony są przyczyną szybszego starzenia- jestes tym co jesz.

Krem najlepiej dobrac w aptece gdy trwaja dermokonsuktacje- sa to zazwyczaj w wekend galeria handlowe. Badanie skóry trwa max 3 minuty- sprawdzic mozna stan skóry, głębokosc zmarszczek co do wieku. Dermokonsuktantka dobierze odpowiedni krem.

Istotne jest tez to że krem trzeba zmieniac co jakis czas. Nie nalezy uzywac jednego kremu jednej firmy. Każdy krem jest inny mimo, ze np głowne zadanie ma matujące (c.tłusta i mieszana) to można zauwazyc na opakowaniu że skład w kremach jest prawie podobny- a jak wiadomo prawie robi wielką różnice.

Sprawdz najpierw jaki masz rodzaj skóry, jaki poziom zmarszczek, dobierz odpowiedni krem-kremy- najlepiej miec osobno na noc i na dzien i pod oczy (krem na noc jest bardziej bogatszy w skłądzie i bardziej tłustszy, np krem pod oczy jest tylko pod oczy zawiera substancje i dopasowany jest konsystencja dla skóry pod oczami- bardziej delikatniej niz np skóra na policzkach.
Pamiętajmy, że to jak dbamyteraz o siebie bedzie miało oddzwiek na 20-30 lat.
Caralajna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-27, 11:30   #48
siquensowimowimynie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3
Dot.: Dermokosmetyki Siquens

a próbeczki czasem wam nie śmierdzą chemią ??

---------- Dopisano o 12:30 ---------- Poprzedni post napisano o 12:27 ----------

ps. firma to aflofarm - polecam poczytać opinie na temat samej firmy http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠pl/opinie_czytaj,88362,0,0
siquensowimowimynie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 21:05   #49
Caralajna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 6
Dot.: Dermokosmetyki Siquens

albo tam pracowałas/pracowałeś i zostałas zwolniona/zwolniony i próbujesz w dziwny sposób zrobic antyreklame firmie-marce.
a co ma wspolnego funkcjonowanie firmy z produktem?
która firma jest idealna w całej strukturze działania?
A jezeli nawet Siquens jest polskim pomysłem- to powinnismy sie raczej cieszyc, że mamy cos swojego, że ktos ma prace dzieki siquensowi-aflofarmowi.
Badź bardziej obiektywna/obiektywny.
co ma wspolnego nakłądanie kremu na twarz z funkcjonowaniem firmy???

Cytat:
Napisane przez siquensowimowimynie Pokaż wiadomość
a próbeczki czasem wam nie śmierdzą chemią ??

---------- Dopisano o 12:30 ---------- Poprzedni post napisano o 12:27 ----------

ps. firma to aflofarm - polecam poczytać opinie na temat samej firmy http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠pl/opinie_czytaj,88362,0,0
Caralajna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-02, 21:55   #50
siquensowimowimynie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3
Dot.: Dermokosmetyki Siquens

Cytat:
Napisane przez Caralajna Pokaż wiadomość
albo tam pracowałas/pracowałeś i zostałas zwolniona/zwolniony i próbujesz w dziwny sposób zrobic antyreklame firmie-marce.
a co ma wspolnego funkcjonowanie firmy z produktem?
która firma jest idealna w całej strukturze działania?
A jezeli nawet Siquens jest polskim pomysłem- to powinnismy sie raczej cieszyc, że mamy cos swojego, że ktos ma prace dzieki siquensowi-aflofarmowi.
Badź bardziej obiektywna/obiektywny.
co ma wspolnego nakłądanie kremu na twarz z funkcjonowaniem firmy???

Agnieszko O. to TY czy ktoś inny z aflofarmu zachwala siquensa??
siquensowimowimynie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 16:45   #51
anita2020
Przyczajenie
 
Avatar anita2020
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 5
Dot.: Dermokosmetyki Siquens

Byłam ostatnio w aptece i natrafiłam akurat na jakąs akcję promocyjną. Kremu nie kupiłam, chciałam najpierw poczytać opinie w necie i przetestować próbki, ktore dostałam po badaniu skory. Jak widze, wiekszosc opinii o samym kremie jest ok. Zaniepokoila mnie tylko informacja o chemicznym zapachu próbek. Nigdy by mi nie przyszlo do glowy, żeby wąchac saszetki. No ale powąchalam i nie zauważyłam nic dziwnego. Czy firma Polska, czy zagraniczna, tez nie ma dla mnie znaczenia. Jesli produkt jest dobry, to po porostu taki jest, bez wzgledu na kraj produkcji. A jesli polski dla klinetow nawet lepiej - bo taniej

Co do kremu, to dostalam do cery suchej i wrazliwej. Uzylam go dwa razy i nie zauwazlam na razie żadnych podrażnień. Lubię nowości, także jak tylko skończy mi się stary krem (akurat mam nivea aqua sensations - też bardzo dorby i nie wywołujący uczulenia) pewnie zdecyduję się na zakup.
anita2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 19:22   #52
Caralajna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 6
Dot.: Dermokosmetyki Siquens

kimkolwiek jest Agnieszka O. -to nie ona pisze. Nie pracuje tez w aflofarmie ale ty pewnie bylas/byles pracownikiem pewnie w dodatku zwolnionym stąd to negatywne nastawienie. Ale twoje podejscie do tego tematu jest na bardzo niskim poziomie.
I mimo Twoich opinii o kremach ja uważam że kremy są ok.
Swoje opinie, podejscie zostaw dla siebie albo idz sie wyżal jakiemus psychologowi.
Zawsze jak cie zwalniaja albo odchodzisz z firmy jedziesz po swoim bylym pracodawcy i produktach?



Cytat:
Napisane przez siquensowimowimynie Pokaż wiadomość
Agnieszko O. to TY czy ktoś inny z aflofarmu zachwala siquensa??
Caralajna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 07:14   #53
siquensowimowimynie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3
Dot.: Dermokosmetyki Siquens

klask i:kla ski:
siquensowimowimynie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 20:16   #54
bielaczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 616
GG do bielaczka
Dot.: Dermokosmetyki Siquens

Podbijam
Jak idzie stosowanie kremow? Przybyło nowych właścicielek kremow marki Siquens? Osobiście kupiłam dzisiaj krem do skory suchej i wrazliwej z linii Prevention, a opinie wydam za kilka dni .
__________________
~ ''To, ze coś było jedynie złudzeniem, nie oznacza, ze jego utrata mniej boli.'' ~



Edytowane przez bielaczka
Czas edycji: 2011-08-29 o 20:17
bielaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-17, 10:12   #55
klajdla
Wtajemniczenie
 
Avatar klajdla
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 313
Dot.: Dermokosmetyki Siquens

Cytat:
Napisane przez bielaczka Pokaż wiadomość
Podbijam
Jak idzie stosowanie kremow? Przybyło nowych właścicielek kremow marki Siquens? Osobiście kupiłam dzisiaj krem do skory suchej i wrazliwej z linii Prevention, a opinie wydam za kilka dni .
Ja jestem od kilku dni posiadaczka kremu na niedoskonalosci z linii Medexpert. Poki co, jestem bardzo zadowolona Jednak pelna recenzje wystawie, gdy pouzywam go jeszcze z miesiac
klajdla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 16:36   #56
PinkSlip
Różowy Jednorożec
 
Avatar PinkSlip
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 417
Dot.: Dermokosmetyki Siquens

Ja nabyłam krem na naczynka z serii MedExpert. Bardzo lekki krem, działa kojąco na skórę, nie spina twarzy. Po około 1,5 miesiąca używania (ale na zmianę z SVR Rubialine c. riche używanym na noc) skóra jest mniej zaczerwieniona i taka jakby bardziej... zrelaksowana. Siquensa używam na dzień, pod make up. Pracuje w sztucznym świetle i czesto po zmyciu makijażu wieczorem po pracy skóra była podrażniona. Po tym kremie mam wrażenie że jest mniej podrażniona niż wcześniej.
Zapach jest w porządku. Delikatny ale za to bardzo przyjemny. Daję mu 4/5 gdyż nie widzę żadnych spektakularnych efektów.

Co do filtrów: Przedstawicielka Aflofarmu mówiła mi że wszystkie kremy w których filter nie jest podany kremy zawierają SPF 10 ( z wyjątkiem kremu na naczynka - ten ma SPF 15 i kremów na noc i pod oczy - te filtrów nie posiadają)
__________________
Tęcza, brokat, jednorożce.
Jeste mamą! (Wito, 22.01.2020 )
PinkSlip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 19:17   #57
Caralajna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 6
Dot.: Dermokosmetyki Siquens

Kochana a gdzie Ty mieszkasz?gdzie kupiłas ten krem?

Jesli chodzi o filtry zawarte w kremach Siquens to : wszystkie kremy (prócz kremów na noc i pod oczy (Prevention i Renovationa i kremu na naczyna który jest własnie na noc i rozjasniającego-który tez jest na noc) posiadają filtr 10. Po co Ci kochana filtr 10 w kremie na noc a krem na naczynka jest kremem TYLKO na noc. Efekty kremu na naczynka widać po okolo 2 miesiacach stosowania (REGULARNGO).


Cytat:
Napisane przez PinkSlip Pokaż wiadomość
Ja nabyłam krem na naczynka z serii MedExpert. Bardzo lekki krem, działa kojąco na skórę, nie spina twarzy. Po około 1,5 miesiąca używania (ale na zmianę z SVR Rubialine c. riche używanym na noc) skóra jest mniej zaczerwieniona i taka jakby bardziej... zrelaksowana. Siquensa używam na dzień, pod make up. Pracuje w sztucznym świetle i czesto po zmyciu makijażu wieczorem po pracy skóra była podrażniona. Po tym kremie mam wrażenie że jest mniej podrażniona niż wcześniej.
Zapach jest w porządku. Delikatny ale za to bardzo przyjemny. Daję mu 4/5 gdyż nie widzę żadnych spektakularnych efektów.

Co do filtrów: Przedstawicielka Aflofarmu mówiła mi że wszystkie kremy w których filter nie jest podany kremy zawierają SPF 10 ( z wyjątkiem kremu na naczynka - ten ma SPF 15 i kremów na noc i pod oczy - te filtrów nie posiadają)
Caralajna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-23, 11:13   #58
trrropiki
Raczkowanie
 
Avatar trrropiki
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 38
Dot.: Dermokosmetyki Siquens

ja od miesiąca używam kremy na niedoskonałości MedExpert i jestem bardzo zadowolona matuje, niedoskonałości znikają i przebarwienia też trochę słoabo nawilża, ale z tym można sobie poradzić stosując coś dodatkowo polecam
trrropiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 08:10   #59
Sangwinik
Przyczajenie
 
Avatar Sangwinik
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 22
Dot.: Dermokosmetyki Siquens

Ja używam linii prevention (krem na dzień, na noc i pod oczy) do cery mieszanej - od ponad roku. Pewnie bym się nie skusiła na zakup,bo do najtańszych nie należy, ale dostałam w prezencie od tż, bo kupił sobie 2 zestawy na gruponie i dał mi na spróbowanie...od tamtej pory jest ze mną i jestem z niego bardzo zadowolona. Moja mieszana i skłonna do alergii twarz baaardzzooo go lubi. To jedyny krem przeciwzmarszczkowy, który moja cera toleruje, a uwierzcie, że próbowałam ok 200 innych kremów do tej pory...albo mnie uczulały, albo zapychały, zawsze coś mi w nich nie pasowało. Ten krem używam na zmianę z moim najukochańszym la roche legere (ten nie ma filtrów, wiec smaruje nim twarz albo na noc albo gdy nie wychodzę nigdzie, też jest cudowny). Jeśli ktoś ma cerę mieszaną skłonną do zapychania, warto spróbować.
Sangwinik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:48.