Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. V - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-03, 16:34   #91
Ceith
korzonek
 
Avatar Ceith
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Z gór i równin.
Wiadomości: 6 010
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. V

Cytat:
Napisane przez devilqueen90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny widziałyście może nowy filmik http://www.youtube.com/watch?v=oKdPD...&feature=feedu
Z tego co kiedys czytałam ona sie odchudza/odchudzała, a nie powiem ile ludzi zachwycalo sie tym jak wyglada. dla mnie wyglada jak anorektyczka za przeproszeniem (wiem jaka to staszna choroba ale nie potrafie inaczej ująć). Na dodatek ma ogromne liczby małoletnich fanek, ktore zrobilyby dla niej wszystko.
Kiedyś jąoglądałam, ale przestałam, bo jest filmiki były nudne, ciągle jakieś zakupy, haule i inne takie pitolenie o niczym.
A na tym filmiku masakra, nogi jak badyle Anoreksja bez dwóch zdań, ja nie wiem kto ją kręci, ale jeśli to jej matka to jestem w szoku, nie dość, że nie widzi choroby córki to jeszcze pozwala, by promowała taki wygląd wśród młodych dziewcząt na youtubie
__________________
Wymiana kosmetyków:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1273210
Ceith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 16:36   #92
Eva2
Rozeznanie
 
Avatar Eva2
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 986
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. V

Cytat:
Napisane przez devilqueen90 Pokaż wiadomość
dla mnie wyglada jak anorektyczka za przeproszeniem
Dziewczyny nie znam, ale jeżeli nie namawia nikogo do odchudzania to wg mnie nie robi nic złego pokazując się w krótkich spodenkach. Inaczej jeżeli opowiada w filmiku o swoim odchudzaniu itp. A może po prostu tak wygląda? moja kumpela z roku wygląda jak anoreksja, a do godz. 12 rano na uczleni jest po 3 kanapkach z nutella, 3 bicie, snickersie i co tam jej w rękę wpadnie Robi wszystko zeby przytyć i NIC ;|
a jeszcze a propos tej weroniki, czy jak jej tam, to jak dla mnie jest bardzo chuda, ale do wyglądu anoreksji jeszcze daleko.

Edytowane przez Eva2
Czas edycji: 2011-06-03 o 16:37
Eva2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 16:39   #93
MirellamKoko
Rozeznanie
 
Avatar MirellamKoko
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Cały swiat:)
Wiadomości: 888
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. V

ojej... odchudzała się? Nie wiedziałam. Okropnie chuda jest. Kilka dni temu dałam jej suba. A tak przez dłuuuuuuuuuuugi czas nie miałam bo to dla mnie takie pitu pitu
MirellamKoko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 16:47   #94
justynalenka
Zadomowienie
 
Avatar justynalenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 823
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. V

Cytat:
Napisane przez Ceith Pokaż wiadomość
Mógłby mi ktoś wytłumaczyć, czemu youtubowiczki pokazując coś i mówiąc np., że jest to cień nr. 46, potem pokazują specjalnie zbliżenia do kamery tego numerku, zdarza się, że 5min próbują złapać ostrość, przy okazji mówiąc coś w tylu "nie wiem, czy to zobaczycie...".
No kurde, jak mówi, że nr. 46, to spoko, wierzę jej na słowo, nie potrzebuję się przyjrzeć jaką czcionką jest ten numerek wytłoczony

-----------
A ja xbebe18 nie trawię, naprawdę próbowałam się do niej przekonać, bo dużo osób pisze, że jest fajna, śmieszna i w ogóle, ale nie wiem... jakoś mnie irytuje, wydaje mi się taka wyniosła, w stylu "ale jestem zaje*ista laska".
I stanowczo za często mówi "eeeee".
Też nie rozumiem tego przybliżania właśnie... I też nie trawię xbebe18

Cytat:
Napisane przez Eva2 Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie znam, ale jeżeli nie namawia nikogo do odchudzania to wg mnie nie robi nic złego pokazując się w krótkich spodenkach. Inaczej jeżeli opowiada w filmiku o swoim odchudzaniu itp. A może po prostu tak wygląda? moja kumpela z roku wygląda jak anoreksja, a do godz. 12 rano na uczleni jest po 3 kanapkach z nutella, 3 bicie, snickersie i co tam jej w rękę wpadnie Robi wszystko zeby przytyć i NIC ;|
a jeszcze a propos tej weroniki, czy jak jej tam, to jak dla mnie jest bardzo chuda, ale do wyglądu anoreksji jeszcze daleko.
Moja kuzynka je co pół godziny i jest chuda jak patyk :P Więc faktycznie są tacy ludzie z niesamowitą przemianą materii

Nic tak dobrze nie robi na zły humor jak zakupy Znalazłam sobie spodnie na lato (dla mnie to wyczyn!) no i cień z Inglota-wzięłam jednak 410 bo ten 407 na żywo jakiś taki za złoty mi się wydawał... a 410 to taka soczysta brzoskwinka właśnie Tak mi się przynajmniej wydaje-w końcu jestem pół daltonistką xP

Ciekawe jak tam egzamin ewwwwy...

Edytowane przez justynalenka
Czas edycji: 2011-06-03 o 16:49
justynalenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 16:49   #95
devilqueen90
Raczkowanie
 
Avatar devilqueen90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 92
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. V

Cytat:
Napisane przez Eva2 Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie znam, ale jeżeli nie namawia nikogo do odchudzania to wg mnie nie robi nic złego pokazując się w krótkich spodenkach. Inaczej jeżeli opowiada w filmiku o swoim odchudzaniu itp. A może po prostu tak wygląda? moja kumpela z roku wygląda jak anoreksja, a do godz. 12 rano na uczleni jest po 3 kanapkach z nutella, 3 bicie, snickersie i co tam jej w rękę wpadnie Robi wszystko zeby przytyć i NIC ;|
a jeszcze a propos tej weroniki, czy jak jej tam, to jak dla mnie jest bardzo chuda, ale do wyglądu anoreksji jeszcze daleko.
Pisała jasno na swoich stronach internetowych (chyba formspring) ze stara sie bardzo mało jeść, na twiterze kiedyś przezywała zjedzony kawałek pizzy, więc chyba nie o to chodzi. I uważam, że pewnie że może się pokazać jak dla mnie to nawet w bikini może biegać, ja tutaj tylko plotkuje:brzydal :
devilqueen90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 16:56   #96
Rico22
Zadomowienie
 
Avatar Rico22
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 297
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. V

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
Ej potrzebuję pilnej pomocy!
Wrzucałyście w poprzedniej części filmik - tutorial jakiejś laski która robiła sobie koczki takie ładne jak księżniczka Leya/leja/leia??? (nie oglądałam gwiezdnych wojen ) takie obwarzanki na skarpetkach i pokazywała jak zrobić z tej skarpetki to cudeńkoooooo pliiiska macie to gdzieś pod ręką?:<
http://www.youtube.com/watch?v=I13J7ArHTkM

Cytat:
Napisane przez justynalenka Pokaż wiadomość
Nic tak dobrze nie robi na zły humor jak zakupy Znalazłam sobie spodnie na lato (dla mnie to wyczyn!) no i cień z Inglota-wzięłam jednak 410 bo ten 407 na żywo jakiś taki za złoty mi się wydawał... a 410 to taka soczysta brzoskwinka właśnie Tak mi się przynajmniej wydaje-w końcu jestem pół daltonistką xP

Ciekawe jak tam egzamin ewwwwy...
też chciałam go wziąść, ale jednak te przebłyski złota mnie uwiodły może też się na tą 410 skuszę
Rico22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 17:01   #97
MirellamKoko
Rozeznanie
 
Avatar MirellamKoko
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Cały swiat:)
Wiadomości: 888
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. V

http://www.youtube.com/watch?v=_TL8_GIJOaw

wynika z komentarzy ze te dziecko jest siostra uzytkowniczki Weronikax33.
Ludzie jej bronia i pisza ze jest slodka. Ok. Moze jest. Ale dla mnie to nie zmienia faktu ze takie filmiki sa okropne i straszne.
Ja pytam:
CO NA TO RODZICE?????
MirellamKoko jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-03, 17:05   #98
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. V

Jestem...
Cytat:
Napisane przez peggy_blue Pokaż wiadomość
trzymam od rana kciuki za przyjaciółkę i Ewę, więc za Ciebie też będę
Dziekuje siostrzyczko
Niestety egzamin był taki że mi się wszystkiego odechciewa

Dzis mam kiepski dzien wiec nie wiem czy bede sie udzielać co by Wam humorów nie popsuc

Byłam w Inglocie i nic nie kupiłam Wiec jest kiepsko

Eh od poniedziałku rozpoczynam poszukiwania stażu Juz przeczuwam jak mi pójdzie
Cytat:
Napisane przez Lea_ Pokaż wiadomość
Nieeee bo ten "mój" wierszyk ma być śmieszny a nie żenujacy

Coś w stylu: wesele wesele po weselu smutek bo Panu młodemu już nie stanął fiutek
Lea!!! Ostrzegaj jak coś takiego wstawiasz-prawię się zakrztusiłam herbatą
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 17:05   #99
Rico22
Zadomowienie
 
Avatar Rico22
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 297
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. V

Cytat:
Napisane przez MirellamKoko Pokaż wiadomość
http://www.youtube.com/watch?v=_TL8_GIJOaw

wynika z komentarzy ze te dziecko jest siostra uzytkowniczki Weronikax33.
Ludzie jej bronia i pisza ze jest slodka. Ok. Moze jest. Ale dla mnie to nie zmienia faktu ze takie filmiki sa okropne i straszne.
Ja pytam:
CO NA TO RODZICE?????
też mi się to trochę śmieszne wydaje, nie mam nic przeciwko, żeby kręciła je dla siebie i nie wrzucała do internetu, ale żeby od razu publikować? Najlepszym wyjściem byłby tylko gościnny występ na kanale swojej siostry. I tyle
Rico22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 17:10   #100
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. V

Cytat:
Napisane przez Lea_ Pokaż wiadomość
Nieeee bo ten "mój" wierszyk ma być śmieszny a nie żenujacy

Coś w stylu: wesele wesele po weselu smutek bo Panu młodemu już nie stanął fiutek
aaaa no nie mów,że tamte nie są fajne za to Twój jest genialny
Cytat:
Napisane przez Ceith Pokaż wiadomość
Mógłby mi ktoś wytłumaczyć, czemu youtubowiczki pokazując coś i mówiąc np., że jest to cień nr. 46, potem pokazują specjalnie zbliżenia do kamery tego numerku, zdarza się, że 5min próbują złapać ostrość, przy okazji mówiąc coś w tylu "nie wiem, czy to zobaczycie...".
No kurde, jak mówi, że nr. 46, to spoko, wierzę jej na słowo, nie potrzebuję się przyjrzeć jaką czcionką jest ten numerek wytłoczony
też tego nie rozumiem minutę oglądam: eeee widzicie nie widzicie yyy n0o fokusuj fokusuj ooo jestem niewyraźna
Cytat:
Napisane przez devilqueen90 Pokaż wiadomość
Pisała jasno na swoich stronach internetowych (chyba formspring) ze stara sie bardzo mało jeść, na twiterze kiedyś przezywała zjedzony kawałek pizzy, więc chyba nie o to chodzi. I uważam, że pewnie że może się pokazać jak dla mnie to nawet w bikini może biegać, ja tutaj tylko plotkuje:brzydal :
boże, jakbym miała takie nogi to bym nosiła jeszcze szersze spodnie niż nosze o ile się da i bym jadła ile się da
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 17:11   #101
peggy_blue
Zakorzenienie
 
Avatar peggy_blue
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 5 240
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. V

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Jestem...

Dziekuje siostrzyczko
Niestety egzamin był taki że mi się wszystkiego odechciewa

Dzis mam kiepski dzien wiec nie wiem czy bede sie udzielać co by Wam humorów nie popsuc

Byłam w Inglocie i nic nie kupiłam Wiec jest kiepsko

Eh od poniedziałku rozpoczynam poszukiwania stażu Juz przeczuwam jak mi pójdzie

Lea!!! Ostrzegaj jak coś takiego wstawiasz-prawię się zakrztusiłam herbatą

kurcze, ja nadal nic sobie nie kupiłam w inglocie, chociaż chodzę z karteczką z numerami cieni w portfelu
peggy_blue jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-03, 17:29   #102
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. V

Polowałam dzisiaj na pędzelek z Essence, dziada ciągle nie ma!
Z to kupiłam sobie Glorię, przynajmniej moje włosy będą się cieszyć
I trafiłam w Naturze na taką miłą panią, która zrozumiała mój ból posiadania eyelinera, którym nie mogę się malować, bo nie mam pędzelka i nawet poleciła mi w jakich godzinach powinnam jutro przyjść, żeby się załapać Jutro wielkie polowanie!

Wczoraj wieczorem uświadomiłam sobie jak bardzo jestem w d*pie ze wszystkim, biorę się do roboty, w poniedziałek poprawiam część egzaminu, którego nie zdałam (na szczęście termin zerowy, więc do sesji mogę poprawiać do woli ^^) i mam jeszcze 4 duże prace do napisania. Łaaaa ;(

Lea, twój wierszyk wygrywa, napisz go!
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 17:40   #103
malina333
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 466
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. V

Cytat:
Napisane przez Eva2 Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie znam, ale jeżeli nie namawia nikogo do odchudzania to wg mnie nie robi nic złego pokazując się w krótkich spodenkach. Inaczej jeżeli opowiada w filmiku o swoim odchudzaniu itp. A może po prostu tak wygląda? moja kumpela z roku wygląda jak anoreksja, a do godz. 12 rano na uczleni jest po 3 kanapkach z nutella, 3 bicie, snickersie i co tam jej w rękę wpadnie Robi wszystko zeby przytyć i NIC ;|
a jeszcze a propos tej weroniki, czy jak jej tam, to jak dla mnie jest bardzo chuda, ale do wyglądu anoreksji jeszcze daleko.
Ja jej nie oglądam i nie wiem czy się odchudza ale z własnego doświadczenia wiem, że można dużo jeść i nie tyć
__________________
włosomaniaczka

Rośnijcie
malina333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 17:59   #104
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. V

Mam smartphona już pół roku, a dopiero teraz zainstalowałam sobie super aplikacje do SMSów Człowiek uczy się przez całe życie
A najbardziej mnie cieszy, że mogę sobie wybrać kolor lampeczki, jaka mi się zaświeci, gdy przyjdzie SMS Łaa~ <3
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 18:20   #105
peggy_blue
Zakorzenienie
 
Avatar peggy_blue
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 5 240
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. V

Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość
Z to kupiłam sobie Glorię, przynajmniej moje włosy będą się cieszyć
ja też kupiłam, ale myłam już 2 razy i nic mi nie daje, poza tym, że łatwiej się włosy rozczesuje... ale poczekam jeszcze, bo nie mam alternatywy dla niej

---------- Dopisano o 19:20 ---------- Poprzedni post napisano o 19:17 ----------

kocham lato! cały dzień na kremie tonującym i dopiero teraz zaczęło mi się lekko czoło świecić jeszcze tylko znajdę delikatny róż i więcej nie potrzebuję do letniego makijażu
peggy_blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 18:23   #106
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. V

Ja łażę bez podkładu. Ani mineralny, ani nie-mineralny. Ostatnie o czym myśle w taki upał to podkład :< Oczy tylko maluję i jazda do szkoły.
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 18:33   #107
h2o0
Zakorzenienie
 
Avatar h2o0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 910
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. V

ja tylko puder transparentny, odrobina różu i oczy
h2o0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 18:37   #108
justynalenka
Zadomowienie
 
Avatar justynalenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 823
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. V

Kayako a jak tam łososiowy korektor?
justynalenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 18:50   #109
Tetrix
Rozeznanie
 
Avatar Tetrix
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 935
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. V

Cytat:
Napisane przez Kayako Pokaż wiadomość
Mam smartphona już pół roku, a dopiero teraz zainstalowałam sobie super aplikacje do SMSów Człowiek uczy się przez całe życie
A najbardziej mnie cieszy, że mogę sobie wybrać kolor lampeczki, jaka mi się zaświeci, gdy przyjdzie SMS Łaa~ <3
witam nowy wątek radosnym offtopem,
jak się nazywa aplikacja?
__________________

Tetrix jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-03, 19:09   #110
Ceith
korzonek
 
Avatar Ceith
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Z gór i równin.
Wiadomości: 6 010
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. V

Cytat:
Napisane przez Kayako Pokaż wiadomość
Ja łażę bez podkładu. Ani mineralny, ani nie-mineralny. Ostatnie o czym myśle w taki upał to podkład :< Oczy tylko maluję i jazda do szkoły.
Ja teżżżżż nie znoszę w upały się podkładować. Mam wrażenie, że jak się spocę to ten podkład zacznie mi spływać strużkami
Ew. tylko puder i oczęta podkreślić.

W ogóle muszę dorwać jakąś bazę, bo moje powieki + cienie + upał - baza = kreska przez środek powieki
__________________
Wymiana kosmetyków:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1273210
Ceith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 19:11   #111
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. V

Cytat:
Napisane przez justynalenka Pokaż wiadomość
Kayako a jak tam łososiowy korektor?
Aktualnie czeka na powrót zimy Ale myślę, że fajny jest Jak używałam (teraz to nie ma sensu, jak człowiek poci się jak prosię - nie wiem jak u Was, ale u mnie z 30 st. nie schodzi), to byłam z dnia na dzień coraz bardziej zadowolona. Ale nie jestem pewna, czy jest mi AŻ TAK potrzebny. Co nie zmienia faktu, że fajnie się prezentuje z podkładem rozświetlającym

Cytat:
Napisane przez Tetrix Pokaż wiadomość
witam nowy wątek radosnym offtopem,
jak się nazywa aplikacja?
Go SMS Pro (Android) Tutaj troszkę więcej o polskiej paczce, ustawianiu światełków itd.

Cytat:
Napisane przez Ceith Pokaż wiadomość
W ogóle muszę dorwać jakąś bazę, bo moje powieki + cienie + upał - baza = kreska przez środek powieki
Weź to jeszcze ocałkuj

Edytowane przez Kayako
Czas edycji: 2011-06-03 o 19:13
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 19:28   #112
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. V

Ojej to ja przy was wychodzę na jakąś tapeciarę xD Ja mam pełno zaczerwienień na twarzy i muszę zasuwać z podkładem

O ja Glorię kocham, mi ratuje włosy, w ogóle muszę moje podciąć, bo są strasznie zniszczone.
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 19:41   #113
afera88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 16
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. V

Cytat:
Napisane przez peggy_blue Pokaż wiadomość
Lea, jesteś niemożliwa!

---------- Dopisano o 15:47 ---------- Poprzedni post napisano o 15:38 ----------

widziałam dziś 1kasias w sklepie, wyszczerzyłam się do niej, ale chyba mnie nie zauważyła
A ja widziałam wczoraj faceta Szusz. Na początku nie mogłam przypomnieć sobie skąd "znam" kolesia ale mnie olśniło, że to na pewno on. Gusta gustami ale na żywo wyglądał jeszcze przystpjniej;]
afera88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 19:50   #114
Ceith
korzonek
 
Avatar Ceith
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Z gór i równin.
Wiadomości: 6 010
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. V

Cytat:
Napisane przez afera88 Pokaż wiadomość
A ja widziałam wczoraj faceta Szusz. Na początku nie mogłam przypomnieć sobie skąd "znam" kolesia ale mnie olśniło, że to na pewno on. Gusta gustami ale na żywo wyglądał jeszcze przystpjniej;]
A gdzie go widać na youtubie?
__________________
Wymiana kosmetyków:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1273210
Ceith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 20:03   #115
afera88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 16
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. V

W jakiś starszych filmikach z podróży lub z pikniku jakiegoś chyba z tego co pamiętam.
afera88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 20:28   #116
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. V

np tu
http://www.youtube.com/user/szusz131.../1/H3eCK65qlNw

ale to chyba już były
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 20:36   #117
wszunia89
Przyczajenie
 
Avatar wszunia89
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. V

Witam!
Śledzę ten wątek od początku i doszłam do wniosku, że skoro nowa część to co mi tam też zacznę się udzielać
__________________
Uśmiech bywa aktem męstwa, smutek to słabość i postawa zbyt wygodna. Być radosnym i dobrym, kiedy świat jest smutny i zły, to dopiero odwaga.
wszunia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 20:39   #118
Lea_
Wtajemniczenie
 
Avatar Lea_
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 984
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. V

Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość
Lea, twój wierszyk wygrywa, napisz go!
Pewnie, że napiszę

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Lea!!! Ostrzegaj jak coś takiego wstawiasz-prawię się zakrztusiłam herbatą

__________________


„Najpierw są kobiety, potem długo, długo nic. A następnie jest Ferrari”.

Al Pacino, "Zapach kobiety"





http://demotywatory.pl/2919083/Za-ka...kryje-sie-imie.

Lea_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 20:42   #119
malina333
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 466
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. V

digital dodała filmik
__________________
włosomaniaczka

Rośnijcie
malina333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 20:51   #120
Eva2
Rozeznanie
 
Avatar Eva2
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 986
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. V

od kiedy zaczęły się 'upały' też zrezygnowalam z podkładu ewentualnie, jako zamiennik korektora pod oczy
a tak dziewczyny mówicie o tych cieniach z inglota - ja sobie pierwszy (i ostatni) kupiłam w lutym, z zamiarem zaczęcia (jak to się pisze?) malowania powiek - 352 matte iiii użyłam całe 2 razy. Nie żeby z nim było coś nie tak, raczej ze mną pomalowane rzesy mi wystarczaja, brzydko mi w pomalowanych powiekach
Eva2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:41.