Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-01, 18:40   #811
michaska90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: my room
Wiadomości: 594
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

Witam. Czy mogłybyście drogie Wizażanki polecić mi coś na przebarwienia na twarzy ? wyglądam tragicznie czerwone przebarwienia w okolicach nosa i policzkow

Z góry dziękuje za pomoc
michaska90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-01, 19:37   #812
Bettis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 25
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

Myślicie, że moge nawilżac twarz nivea soft?? albo zwyklą nivea?? Zatyka pory?? Wychodzą po tym zaskórniaki?? Ważne;(
Bettis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-02, 17:18   #813
anuuusiakk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 51
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

Cytat:
Napisane przez Bettis Pokaż wiadomość
Myślicie, że moge nawilżac twarz nivea soft?? albo zwyklą nivea?? Zatyka pory?? Wychodzą po tym zaskórniaki?? Ważne;(

co do nawilżania to ja co jakiś czas się czymś posmaruję ale nie na całą twarz tylko tam gdzie jest.. sucho próbuj ;D jeśli nie spróbujesz się nie dowiesz!
anuuusiakk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-02, 17:20   #814
anuuusiakk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 51
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

Cytat:
Napisane przez doduŚ Pokaż wiadomość
a co drozdze robia?ja musze kupic sobie ten cynk bo ostatnio duzo sie naczytalam ze to pomaga tez...


wiecie co ;p ja chyba ciezko przechodze ta "kuracje differinowa" bo od pazdzernika ostro baluje i alkohol sie tez leje,a wiem ze to tez ma swoj wplyw... po tym ostrym weekendzie widze ze dzisiaj moja twarz naprawde ciezko sie ma ....ehhh nie mozna miec wszystkiego ;p

pozdrawiam Dziewczynki
no ja też w sumie miałam z alkoholem kontakt andrzejkowy i faktycznie więcej mnie wysypało może to przez to ! ;D cynk kup Zincas jest dobry ! i tani a maseczka drozdzowa.. oogolnie drozdze są dobre na cere tradzikową.. ale co dokladnie robią musisz poczytac bo się nie znam ;D ale skóra jest przyjemniejsza na pewno poza tym oczyszczaja ściagaja pewnie itp...
anuuusiakk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-03, 15:10   #815
cinek26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 181
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

Cytat:
Napisane przez michaska90 Pokaż wiadomość
Witam. Czy mogłybyście drogie Wizażanki polecić mi coś na przebarwienia na twarzy ? wyglądam tragicznie czerwone przebarwienia w okolicach nosa i policzkow

Na przebarwienia i blizny pomoze peeling enzymatyczny, taki jakby w kremie
Z góry dziękuje za pomoc
Na przebarwienia i blizny pomoze peeling enzymatyczny, taki jakby w kremie
Cytat:
Napisane przez doduŚ Pokaż wiadomość
a co drozdze robia?ja musze kupic sobie ten cynk bo ostatnio duzo sie naczytalam ze to pomaga tez...


wiecie co ;p ja chyba ciezko przechodze ta "kuracje differinowa" bo od pazdzernika ostro baluje i alkohol sie tez leje,a wiem ze to tez ma swoj wplyw... po tym ostrym weekendzie widze ze dzisiaj moja twarz naprawde ciezko sie ma ....ehhh nie mozna miec wszystkiego ;p

pozdrawiam Dziewczynki
Cynk Zincas forte sobie kup, zawiera wiecej cynku, ale on niby jest na recepte, ale laska w aptece mi sprzedala bez, nawet dwa opakowania kupilem po 50 tabletek. I lepiej sie oplaca bo zwykly zincas kosztuje ok 6zl ( 50t) zawiera 5,5mg jonow cynku i trzeba brac trzy tabletki dziennie. Natomiast Zincas forte kosztuje 6zl z groszami(50t)i zawiera 25 mg jonow cynku u trzeba brac tylko jedna tabletke. Cynk nie powinno sie brac dluzej jak trzy miesiace podobno

Edytowane przez cinek26
Czas edycji: 2008-12-03 o 15:12
cinek26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 13:49   #816
doduŚ
Rozeznanie
 
Avatar doduŚ
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 781
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

o jaaa i zapomnialam o tym cynku....

ale wiecie....moja cierpliwosc sie powoli kończy...widze niby roznice ze na policzkach juz nie mam pryszczy(coz za obrzydliwe slowo :/) ale ciagle sa na czole i w okolicach strefy T,zapisalam sie do dermatologa na piatek i jak sie wkurze to znowu poprosze o ten spirytus co wypala mi twarz ale przynajmniej mam glaciutka twarz....wrr....

pozdrawiam cierpliwych i tych troszke mniej cierpliwych
__________________


"Największym więzieniem jest przeszłość"



"należy kochac rzeczywistość, a nie urojenia... "

Edytowane przez doduŚ
Czas edycji: 2008-12-07 o 13:50
doduŚ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 16:13   #817
anuuusiakk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 51
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

Cytat:
Napisane przez doduŚ Pokaż wiadomość
o jaaa i zapomnialam o tym cynku....

ale wiecie....moja cierpliwosc sie powoli kończy...widze niby roznice ze na policzkach juz nie mam pryszczy(coz za obrzydliwe slowo :/) ale ciagle sa na czole i w okolicach strefy T,zapisalam sie do dermatologa na piatek i jak sie wkurze to znowu poprosze o ten spirytus co wypala mi twarz ale przynajmniej mam glaciutka twarz....wrr....

pozdrawiam cierpliwych i tych troszke mniej cierpliwych

co to za spirytusssss? bo nie o diff chodzi;>
anuuusiakk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-07, 16:20   #818
doduŚ
Rozeznanie
 
Avatar doduŚ
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 781
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

hehhehe nie o diff chodzi

ja kilka lat stosowalam taki lek robiony,tam byl antybiotyk i sterydy i dowiedzialam sie jakis czas temu ze to mi niezle wypala buzke dlatego zdecydowalam go przestac stosowac czego skutkiem sa krosty na twarzy....dlatego dla mnie to jest teraz szokiem jak ja tak chodze z tymi krostkami :/ bo z tym spirytusem byla glaciutka i pupcia niemowlaka...doslownie ;p
__________________


"Największym więzieniem jest przeszłość"



"należy kochac rzeczywistość, a nie urojenia... "
doduŚ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 17:56   #819
anuuusiakk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 51
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

Cytat:
Napisane przez doduŚ Pokaż wiadomość
hehhehe nie o diff chodzi

ja kilka lat stosowalam taki lek robiony,tam byl antybiotyk i sterydy i dowiedzialam sie jakis czas temu ze to mi niezle wypala buzke dlatego zdecydowalam go przestac stosowac czego skutkiem sa krosty na twarzy....dlatego dla mnie to jest teraz szokiem jak ja tak chodze z tymi krostkami :/ bo z tym spirytusem byla glaciutka i pupcia niemowlaka...doslownie ;p

kurcze ciekawe co to takiego bylo ;> no ale jesli stosowalas tooo cos;D kilka lat i jesli Ci tej buzi nie 'wypalilo' to chyba nie jest tak zle.. kurcze;d;> jak sie dowiesz co to mialas dokladnie to mozesz na forum napisac:
anuuusiakk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 22:40   #820
doduŚ
Rozeznanie
 
Avatar doduŚ
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 781
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

Cytat:
Napisane przez anuuusiakk Pokaż wiadomość
kurcze ciekawe co to takiego bylo ;> no ale jesli stosowalas tooo cos;D kilka lat i jesli Ci tej buzi nie 'wypalilo' to chyba nie jest tak zle.. kurcze;d;> jak sie dowiesz co to mialas dokladnie to mozesz na forum napisac:
mam gdzies na recepcie zapisany sklad tego leku,ale w domku bede dopiero na swieta,no chyba ze rzeczywiscie w piatek juz to dostane...jejku...nie wiem sama co mam robic....no poczekam do tej wizyty u drmatologa...aha u mnie to jest inny dermatolog teraz....bo tez spiryt ;p wypisywala mi taka inna babka,teraz jak jestem w innym miescie na studiach to od razy wypisala mi ten differin....zobaczymy co ta mi powie na ten spiryt

pozdro
__________________


"Największym więzieniem jest przeszłość"



"należy kochac rzeczywistość, a nie urojenia... "
doduŚ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-14, 12:48   #821
doduŚ
Rozeznanie
 
Avatar doduŚ
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 781
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

Kochani!!!

moge chyba napisac ze Differin mi pomaga,mam mniej krostek,pojedyncze jeszcze gdzies mi sie trzymaja...ale mysle ze wszystko idzie raczej ku lepszemu

Bylam u dermatologa w czwartek i wypisala mi Differin bo konczy mi sie i sluchajcie...wypisala mi tez Skinoren,ja czytalam o nim troche i wicie...boje sie ze spapram sobie buzke z nowu tym skinorenem...a z drugiej strony zastanawiam sie czy nieodstawic differin i zaczac ten skinoren...Dr zalecila mi dalsze stosowanie Differinu na noc i co drugi dzien Skinoren naprzemian z kremem moim(normalizujacy)....

co myslicie?

pozdrawiam
__________________


"Największym więzieniem jest przeszłość"



"należy kochac rzeczywistość, a nie urojenia... "
doduŚ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-14, 13:02   #822
soni
Raczkowanie
 
Avatar soni
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 316
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

juz prawie 2 miesiace z differinem i moja cera nigdy nie wygladala chyba tak ladnie . jak patrze na siebie to wydaje mi sie , ze mam podklad na twarzy i to jakis calkiem niezly nie musze juz nawet uzywac korektora ( tylko pod oczy ) , zero pryszczy , przebarwienia po tradziku prawie niewidoczne . jak dla mnie rewelacja . z tym , ze ja nie mialam po differinie wysypu , moze dlatego , ze wczesniej przez jakis czas uzywalam kremu biodermy z kwasami i mialam lekki wysyp wczesniej po tym kremie , ale jak przeszlam na differin to moja cera byla juz chyba troche oczyszczona . bardzo mi na poczatku dokuczalo podraznienie skory wokol oczu , ale odkad uzywam tam wazeliny przed potraktowaniem differinem , problemy tez zniknely . przez pare dni mialam kilka brzydkich pryszczy , ale okazalo sie , ze to podklad mnie zapycha .filtru uzywam biodermy z serii dla cer tlustych ten w sparyu 30 i matujacy 40 - oba super , ale ten drugi lepszy. jak mi sie skonczy differin ( mam jeszcze pol tubki , nie zawsze uzywam codziennie ) to zaczne jakies retinoidy , ktore dzialaja przeciwzmarszczkowo . jedno wiem napewno - retinoidy sluza mi baaaaaardzo .

Edytowane przez soni
Czas edycji: 2008-12-17 o 12:33
soni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-14, 13:06   #823
soni
Raczkowanie
 
Avatar soni
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 316
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

Cytat:
Napisane przez doduŚ Pokaż wiadomość
Kochani!!!

moge chyba napisac ze Differin mi pomaga,mam mniej krostek,pojedyncze jeszcze gdzies mi sie trzymaja...ale mysle ze wszystko idzie raczej ku lepszemu

Bylam u dermatologa w czwartek i wypisala mi Differin bo konczy mi sie i sluchajcie...wypisala mi tez Skinoren,ja czytalam o nim troche i wicie...boje sie ze spapram sobie buzke z nowu tym skinorenem...a z drugiej strony zastanawiam sie czy nieodstawic differin i zaczac ten skinoren...Dr zalecila mi dalsze stosowanie Differinu na noc i co drugi dzien Skinoren naprzemian z kremem moim(normalizujacy)....

co myslicie?

pozdrawiam
ja od tygodnia czy dwoch uzywam na zmiane acnederm ( to to samo co skinoren , tylko tansze ) i differin i jest nawet lepiej , bo te dziobki po pryszczach szybciej sie rozjasniaja . wszystko stosuje na noc , bo wiem , ze pewnych rzeczy nie mozna ze soba laczyc i nie chce sobie zaszkodzic .
soni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-14, 19:53   #824
anuuusiakk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 51
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

Cytat:
Napisane przez soni Pokaż wiadomość
juz prawie 2 miesiace z differinem i moja cera nigdy nie wygladala chyba tak ladnie . jak patrze na siebie to wydaje mi sie , ze mam podklad na twarzy i to jakis calkiem niezly nie musze juz nawet uzywac korektora ( tylko pod oczy ) , zero pryszczy , przebarwienia po tradziku prawie niewidoczne . jak dla mnie rewelacja . z tym , ze ja nie mialam po differinie wysypu , moze dlatego , ze wczesniej przez jakis czas uzywalam kremu biodermu z kwasami i mialam lekki wysyp wczesniej po tym kremie , ale jak przeszlam na differin to moja cera byla juz chyba troche oczyszczona . bardzo mi na poczatku dokuczalo podraznienie skory wokol oczu , ale odkad uzywam tam wazeliny przed potraktowaniem differinem , problemy tez zniknely . przez pare dni mialam kilka brzydkich pryszczy , ale okazalo sie , ze to podklad mnie zapycha .filtru uzywam biodermy z serii dla cer tlustych ten w sparyu 30 i matujacy 40 - oba super , ale ten drugi lepszy. jak mi sie skonczy differin ( mam jeszcze pol tubki , nie zawsze uzywam codziennie ) to zaczne jakies retinoidy , ktore dzialaja przeciwzmarszczkowo . jedno wiem napewno - retinoidy sluza mi baaaaaardzo .

ja tez juz prawie 3 miesiąc będzie.. i znów boję się zapeszyć.. ale widzę, że jest już naprawdę lepiej, poza oczyszczoną buzią ( a przed było nie ciekawie.. wągry itp..) teraz jest lepiej.. przestałam używać praktycznie wszystkiego..tylko tusz.. i no teraz nie wsykakuje nic.. znikają tylko przebarwienia i goją się krostki. mam nadzieje ze nie wyskoczy mi już tego dużo.. i zaczerwienienia po ostatnich przypadkach znikną..... uff
anuuusiakk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-16, 14:15   #825
sikoreczka111
Zakorzenienie
 
Avatar sikoreczka111
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3 915
GG do sikoreczka111
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

od tygodnia uzywam differinu , i od niedzieli wychodzą mi okropnie duże białe krostki, staram się nie wyciskac...ale mam pytanie , myslicie, że przejdzie mi do swiat? powiem jeszcze, że oprócz differinu biorę jeszcze isotrex ( isotrex na policzki , a differin na brodę ) i to smaruję wieczorem, a w dzień smaruję dalacinem t a oprocz tego tetralysal mam ... i taki wysypek miałam na początku isotrexu , ale w sumie duzo łagodniejszy niż ten teraz ... dobrze, że jutro mam wolne na uczelni , to nie bede chciala tego za szybko wyciskać...a może samo się zagoi
__________________
Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci...





iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 10:46   #826
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

po differinie wysyp na buzi i ropne pryszcze to sprawa całkiem normalna i że tak to ujmę: na porządku dziennym, ja stosowałam miesiac i ogólnie też bylam w szoku tego całego wysypu na buzi, ale naczytałam się na forach, że jest to normalne i pocieszałam się [widząc pryszcze] że differin działa, bo oczyszcza mi ten cały podskórny brud i za jakis czas to wszystko zniknie i buzia będzie gładka. Polecam bardzo differin, mi zniwelował bardzo podskórne krostki koło brody i na skroniach i generalnie zaczęło się już poprawiać, poszłam do derma, a ta mi powiedziała, że to nie może tak być że raz mi wyskakują syfy, a raz nie, że powinny po differinie znikać i wwaliła mi antybiotyk [bo akurat wtedy miałam ten ropny wysyp] i w ogóle zmieniła mi maść. I chyba to jest nie poważne, bo maść differin dopiero zaczęła chyba działać co??
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 13:36   #827
anuuusiakk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 51
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

Cytat:
Napisane przez niczka87 Pokaż wiadomość
po differinie wysyp na buzi i ropne pryszcze to sprawa całkiem normalna i że tak to ujmę: na porządku dziennym, ja stosowałam miesiac i ogólnie też bylam w szoku tego całego wysypu na buzi, ale naczytałam się na forach, że jest to normalne i pocieszałam się [widząc pryszcze] że differin działa, bo oczyszcza mi ten cały podskórny brud i za jakis czas to wszystko zniknie i buzia będzie gładka. Polecam bardzo differin, mi zniwelował bardzo podskórne krostki koło brody i na skroniach i generalnie zaczęło się już poprawiać, poszłam do derma, a ta mi powiedziała, że to nie może tak być że raz mi wyskakują syfy, a raz nie, że powinny po differinie znikać i wwaliła mi antybiotyk [bo akurat wtedy miałam ten ropny wysyp] i w ogóle zmieniła mi maść. I chyba to jest nie poważne, bo maść differin dopiero zaczęła chyba działać co??
no chyba jej się coś pomieszało, chociaz w kompetencje dermy wnikac nie mozna:P ale mi sie wydaje ze te 4 miesiace powinno sie z differinem conajmniej pozyc ja jestem prawie juz 3 miesiac... 2 były tragiczne uwierz.. zero podkladu nawet.. sucha skora.. blada teraz powolutku od czasu do czasu sie rano garnierem tym brazujacym posmaruje.. w tym momencie mam 2 wypryski ktorych nie widac a reszta znika .. a juz nie raz mialam diff odkladac i dac sobie z tym spokoj. .ale ciesze sie ze tego nie zrobilam chociaz wiem ze to pewnie jeszcze nie koniec 'kuracji' ..ale mimo wszystko po wysypie itp ..z differinu nie zrezynguje i Tobie tez zycze powodzenai z nowa mascia
anuuusiakk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 16:49   #828
doduŚ
Rozeznanie
 
Avatar doduŚ
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 781
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

nie wiem czy czytaliscie moje wczesniejsze wpisy,ze dr zalecila mi oprocz diff jeszcze skinoren i te moje watpliwosci....

i wiecie jednak zrezygnowalam ze skinorenu,pani w aptece powiedziala zebym jeszcze zaczekala z tym skoro diff mi pomaga,no bo pomaga nie mam jakiejs super gladkiej cery,mam jeszcze wypryski pojedyncze ale to zupelnioe co innego niz wczesniej, dlatego jeszcze pozyje z tym diff i zobaczymy pozniej....

zaczelam juz druga tubke

heh...nie wiem z czego sie tu ciesze ;p
__________________


"Największym więzieniem jest przeszłość"



"należy kochac rzeczywistość, a nie urojenia... "
doduŚ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 18:36   #829
natiw87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 4
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

witam
właśnie mam zacząć kurację differinem i mam takie pytanie. W ulotce jest napisane, żeby używać żelu na oczyszczoną twarz, chodzi tylko o przemycie wodą czy można też stosować jakis tonik bądź mleczko oczyszczające?
z góry dziękuję za odp
natiw87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-17, 19:49   #830
anuuusiakk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 51
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

Cytat:
Napisane przez natiw87 Pokaż wiadomość
witam
właśnie mam zacząć kurację differinem i mam takie pytanie. W ulotce jest napisane, żeby używać żelu na oczyszczoną twarz, chodzi tylko o przemycie wodą czy można też stosować jakis tonik bądź mleczko oczyszczające?
z góry dziękuję za odp
ja mam piankę.. chyba chodzi o to zebys miala cos delikatnego.. z la roshe possay ponoc pianka dobra jest.. ja mialaam ja miec ale kupilam tansza i jest ok.. a teraz mam z apteki za 8 czy 9 zl under 20
anuuusiakk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 21:45   #831
soni
Raczkowanie
 
Avatar soni
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 316
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

Cytat:
Napisane przez natiw87 Pokaż wiadomość
witam
właśnie mam zacząć kurację differinem i mam takie pytanie. W ulotce jest napisane, żeby używać żelu na oczyszczoną twarz, chodzi tylko o przemycie wodą czy można też stosować jakis tonik bądź mleczko oczyszczające?
z góry dziękuję za odp
na poczatku wszystko moze cie podrazniac . ja przerzucilam sie z toniku na wode termalna avene .
soni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-18, 10:59   #832
natiw87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 4
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

dzięki wielkie za rady
wiem, że każda cera inaczej reaguje na differin i cholernie się boję co będzie z moją :/ nigdy nie miała jakiś większych kłopotów, ale wysypało mi strasznie po tabletkach anty... szkoda gadac
natiw87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-18, 18:16   #833
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

możesz przemywać buźkę [przed zastsosowaniem differinu] czymkolwiek, byleby to nie było nic z kuracji antytrądzikowych czy coś w tym stylu i generalnie oczywiście coś delikatnego
Anuuusiakk - ja mam wizytę u derma 7 stycznia więc napewno wrócę do diff i jej coś chyba wygarnę hehe ;p
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-18, 20:06   #834
anuuusiakk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 51
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

Cytat:
Napisane przez niczka87 Pokaż wiadomość
możesz przemywać buźkę [przed zastsosowaniem differinu] czymkolwiek, byleby to nie było nic z kuracji antytrądzikowych czy coś w tym stylu i generalnie oczywiście coś delikatnego
Anuuusiakk - ja mam wizytę u derma 7 stycznia więc napewno wrócę do diff i jej coś chyba wygarnę hehe ;p


ja pewnie też się wybiorę jednak ale pod koniec stycznia. bo po 4 miesiącach powinnam mieć względnie ładną buzię, a jeśli tak nie będzie to albo zrezygnuje i wroce do benzacne itp itd albo sama nie wiem.. na pewno nie chce sie faszerowac jakimis swinstwami bo balabymsie pozniej ze mimo ze mogloby to pomoc to pozniej pewnie i tak tradzik by wrocil.. eh.. a właśnie tak przy okazji nie wiecie co jest dobre na rozszrzone pory.. bo to moja zmora..
anuuusiakk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-19, 09:56   #835
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

glinka zielona, albo ja mam taka maseczke to cery tlustej i mieszanej z algami czy cos takiego, z Lirene, nebieskie opakowanko, dobra polecam ale chyba najbardziej glinke zielona, uzylam raz, buzia byla nieziemsko gladka i glinka dodatkowo wysusza syfki
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-19, 11:51   #836
andziuleczka3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

ja uzywam differinu od polowy sierpnia moja twarz bylaokropna. teraz o niebo lepsza;P nie zniechecajcie sie
andziuleczka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-19, 16:36   #837
anuuusiakk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 51
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

Cytat:
Napisane przez andziuleczka3 Pokaż wiadomość
ja uzywam differinu od polowy sierpnia moja twarz bylaokropna. teraz o niebo lepsza;P nie zniechecajcie sie

a nie masz zadnych blizn itp ?
anuuusiakk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-21, 15:24   #838
anuuusiakk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 51
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

kurcze wiecie co .. po kąpaniu normalnie widze kilka blizn.. ja w zyciu nie mialam blizn ;| i nie wiem.. differin ogolnie chyba na blizny jest i mi blizny zrobil mimo ze nie wyciskalam. .tam gdzie cos wycisnelam to nie mam zadnej blizny ;|
anuuusiakk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-21, 15:54   #839
doduŚ
Rozeznanie
 
Avatar doduŚ
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 781
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

Cytat:
Napisane przez anuuusiakk Pokaż wiadomość
kurcze wiecie co .. po kąpaniu normalnie widze kilka blizn.. ja w zyciu nie mialam blizn ;| i nie wiem.. differin ogolnie chyba na blizny jest i mi blizny zrobil mimo ze nie wyciskalam. .tam gdzie cos wycisnelam to nie mam zadnej blizny ;|

ja mam blizny ...ale to zupelnie moha wina,bo niestety wyciskam ciagle to co mi differin "wypluje"....a Tobie nie wiem co napisac...te blizny sa po czym? po pryszczach,nieruszanych pryszczach ktore same znikaja? dziwne...
__________________


"Największym więzieniem jest przeszłość"



"należy kochac rzeczywistość, a nie urojenia... "
doduŚ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-21, 18:17   #840
anuuusiakk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 51
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

Cytat:
Napisane przez doduŚ Pokaż wiadomość
ja mam blizny ...ale to zupelnie moha wina,bo niestety wyciskam ciagle to co mi differin "wypluje"....a Tobie nie wiem co napisac...te blizny sa po czym? po pryszczach,nieruszanych pryszczach ktore same znikaja? dziwne...

no powiem Ci ze saama sie dziwie bo wiem ze nie wolno wyciskac i rzadko mi sie to zdarza no ale czasem... i wiem gdzie cos wycisnelam i tam nie ma blizny;] nie wiem.. moze do tych nieruszanych sie jakies bakterie wdarly albo zanieszczyszczenia czy inne cos;/ eh
anuuusiakk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-11-24 22:59:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:03.